Trofeo de la Galleta (Aguilar de Campoo, Palencia-Spain)  1970-2018


Played in the city of Aguilar de Campoo (Palencia). Created in 1970 by "Peña galletera del Real Madrid".
Club Deportivo Aguilar is a football team based in Aguilar de Campoo in the autonomous community of Castile and León. Founded in 1947.

Palmares

 1 1970 Palencia CF		1-0 Racing de Santander
 2 1971 Cultural Leonesa	2-1 Palencia CF
   1972    Not held
 3 1973 Burgos CF		1-0 Baracaldo CF  
 4 1974 Burgos CF		4-1 Palencia CF
 5 1975 Cultural Leonesa	2-1 Real Valladolid
 6 1976 Racing de Santander	2-1 Burgos CF
   1977-79 Not held
 7 1980 Burgos CF		3-2 Cultural Leonesa
 8 1981 Racing de Santander	1-1 Burgos CF           [Racing Santander 3-1 on pen.]
 9 1982 Racing de Santander	2-1 Baracaldo CF
10 1983 Baracaldo CF		2-1 Rayo Cantabria
11 1984 Burgos CF		1-0 Baracaldo CF
12 1985 Burgos CF		1-0 Rayo Cantabria
13 1986 Burgos CF		2-1 Baracaldo CF
14 1987 Burgos CF		4-2 Baracaldo CF
   1988-04 Not held
15 2005				  * Triangular Trophy
16 2010 CD Numancia		1-0 CD Alavés	
17 2011 RC Deportivo		1-0 Rayo Vallecano
18 2012 Racing Santander	2-1 CD Guadalajara
19 2013 CD Alavés		1-0 Barakaldo CF
20 2014 SD Eibar		1-0 Real Valladolid
21 2015 Burgos CF		2-0 CD Alavés
22 2016 RC Celta Vigo juvenil	7-3 Athletic club de Bilbao juvenil
23 2017 RC Deportivo juvenil	  * Triangular Trophy
24 2018 Racing Santander	2-1 Cultural Leonesa

Number of Wins:

 8 Burgos CF

 5 Racing de Santander

 2 Cultural y Deportiva Leonesa
  
 1 Palencia CF
   CD Numancia
   RC Deportivo de la Coruña
   CD Alavés
   SD Eibar
   RC Celta de Vigo juvenil
   RC Deportivo juvenil


1970

Participants:
Real Valladolid (Spain)
Palencia CF (Spain)
Selección Palentina (Spain)

Semifinals [Jun 28]
Palencia CF	x-x Selección Palentina
Real Valladolid	x-x Racing de Santander

Third place match [Jun 29]

Final [Jun 29]
Palencia CF	1-0 Racing de Santander


1971

Participants:
Cultural Leonesa (Spain)
Palencia CF (Spain)
Selección de Cantabria (Spain)

Semifinals [Jun 27]
Cultural Leonesa	1-1 Selección de Cantabria           [Cultural Leonesa on pen.]

Final [Jun 29]
Cultural Leonesa	2-1 Palencia CF
  [0-1 Cantera 8´, 1-1 Mundo 32´, 2-1 Villafañé 51´]
Cultural Leonesa: Larraz; Casas, Maño (Abel), Curto; Félix, Diego;
                  Pepín, Villafañe, Isidro (Gerardo), Tinín, Mundo.
Palencia CF:      Gómez (Bermejo); Alonso, Márquez, Kiko; Pito, Iglesias; Gento II (Túnez), 
                  Gento III (Abad),Cantera, Ferrero, Gento I.

1973

Participants:
Burgos CF (Spain)
Palencia CF (Spain)
Baracaldo CF (Spain)

Semifinal [Aug 15]
Palencia CF	0-0 Burgos CF      [Burgos CF on pen.]
  [-]
Palencia CF:  Solana; Astorga, Corona, Puig (Alonso); Nozal, Iglesias;
              Gento II, Goñi, Quini (Del Barco), Imaz (Azcona), Jordana.
Burgos CF:    Taladrid; Osorio, Raúl, Rodríguez; Sustiaga, Ederra;
              Sosa, Lis (Gómez), Burguete, Pocholo (Olalde), Navarro (Angelín).  

Final [Aug 19]
Burgos CF	1-0 Baracaldo CF
  [1-0 Olalde 54´]
Burgos CF:    Taladrid; Osorio, Escalza, Rodríguez; Sistiaga, Ederra;
              Sosa, Lis (Angelín), Burguete, Pocholo (Olalde), Viteri.
Baracaldo CF: Bilbao; Carlos, Madariaga, Arechalde; Abiega (Tito), V´citor;
              Dani (Otaolea), Benito (Emilio), Larreina, Onaerra, Ortiz.  

1974

ParticipantS:
Burgos CF (Spain)
Palencia CF (Spain)
Baracaldo CF (Spain)
Gimnástica Torrelavega (Spain)

Semifinals [Aug 11, 15]
Palencia CF	1-0 Baracaldo CF
  [1-0 Tini 65´]
Palencia CF:  Lucho; Alonso, Zugazaga, Panchulo; Díaz, Nozal;
              Gento, Tini, Quini, Carre (Núñez), meneses (Baldomero):
Baracaldo CF: Bilbao; Carlos, Echarri, Arechalde; Abiega, Oñaederra;
              Carmelo (Regúlez), bBnito (Belumburu), Larreina, Pedro, Lalo.
Burgos CF	4-0 Gimnástica Torrelavega
  [1-0 Vieri 66´, 2-0 Juanito 77´, 3-0 Valdés 82´, 4-0 Pocholo 87´]
Burgos CF:    Aizpurru; Soroa (Raúl), Aguilera, Sistiaga; Gómez, Valdés;
              Juanito, Garrido, Machicha (Viteri), Herrero (Pocholo), Juanjo,
Torrelavega:  Santi; Tresgallos, Quico, Poo; Ceballos (Aja), Pedro;
              Rubio (Costas), Rasilla (Ochoa), Baños, Barrio, Errandona.

Final [Aug 18]
Palencia CF	1-4 Burgos CF
  [0-1 Valdés 38´, 1-1 Menese 41´, 1-2 Machicha 52´, 1-3 Viteri 72´, 1-4 Juanjo]
Palencia CF:  Lucho; Alonso, Zugazaga, Díaz, Panchulo; Nozal, Gento II (Baldomero), 
              Tini, Ouini, Carré (Núñez), Menese (Alba).
Burgos CF:    Aizpuru; Raúl, Aguílera, Gómez, Valdés (Romero); Sistiaga, Juanito, 
              Garrido (Viteri), Machicha, Ferrero (Navarro), Juanjo.

1975

Participants:
Real Valladolid (Spain)
Cultural Leonesa (Spain)
Baracaldo CF (Spain)
Palencia CF (Spain)

Semifinals [Aug 10, 15]
R. Valladolid	0-0 Baracaldo CF
  [-]
R. Valladolid: Campos; Salvi, Docal, Leguizamón; Antón, Mellado;
               Fremks (Amarillo), Landáburu, Álvarez, Tono, Iru (Vicente).
Baracaldo CF:  Aizpuru; Ceballos (Barrenechea), Arechalde, Benito; Raúl, Sistiaga;
               Sainz, Manolo (Juan Carlos), Larreina (Sebas), Dueñas, Collantes.
Palencia CF	0-0 Cultural Leonesa      [Cultural Leonesa on pen.]
  [-]
Palencia CF:   Marcos; Alonso, Díaz, Del Pino; Panchulo, Gil;
               Gento II (Mota), Cobo, Docal (Mayo), Garre, Uco.
C. Leonesa:    Miguel Ángel (Ardao); Gerardo, Rivo, Gragno; Santibáñez, Montes;
               Ovalle (Rafa), Poli (Novo), Martínez (Manolete), Celso, Carracedo.

Final [Aug 17]
C. Leonesa	2-1 Real Valladolid    [aet]
  [0-1 Landáburu (p) 44´, 1-1 Poli 59´,  2-1 Poli 110´]
C. Leonesa:    Aradao; Gerardo, Ribo, Gragno; Santibáñez, Montes;
               Ovalle (Emilio), Poli (Valbuena), Carracedo, Manolete (Novo), Celso.
R. Valaldolid: Campo; Salvi (Puigviñeta), Aníbal, Docal; Antón, Leguizamón;
               Astráin, Landáburu, Álvarez (Amarillo), Mellado, Drenks (Lizarralde).

1976

Participants:
Burgos CF (Spain)
Racing de Santander (Spain)
Palencia CF (Spain)

Semifinal [Aug 8]
Palencia CF	0-1 Racing de Santander
  [0-1 Zuviría 46´]
Palencia CF:  Marcos; Alonso, Panchulo, De la Cruz (Díaz); Del Pino, Gil;
              Mota, Núñez, Mateos, Garre (Aparicio), Cuco.
R. Santander: Damas; Díaz, Camus, Portu; Juan Carlos, Chinchón; Herrero (Jiménez),
              Quinito (Cortabitarte), Aitor Aguirre, Sergio, Zuviría.  

Final [Aug 15]
Burgos CF	1-2 Racing de Santander
  [0-1 Aitor Aguirre 58´, 1-1 Juanito 62´, 1-2 Aitor Aguirre 68´]
Burgos CF:    Navarro II; Gómez, Navajas, Mozal; Benítez, Kresic (Navarro I); 
              Juanito, Garrido (Katic), Viteri, Valdés, Quini.
R. Santander: Damas; Díaz, Camús, Portu; Barrero (Geñupi), Arteche; Quinito 
             (Cortabitarte), Juan Carlos, Aitor Aguirre, Sergio, Zuviría.

1980

Participants:
Burgos CF (Spain)
Racing de Santander (Spain)
Cultural Deportiva Leonesa (Spain)

Semifinals [Aug 3, 10]
R. Valladolid	0-2 Cultural Leonesa
  [0-1 Primi, 0-2 Antonio]
R. Valladolid: Llácer (Fenoy); Richard, Valle, Aparicio, Jacquet; Santos, 
               Calderer, Toño, Gail, Ramírez (Luque), Ruski.
CD Leonesa:    Esteban; Calleja (Ferreras), López, Herrero, Rivo; Gerardo (Toña), 
               Antonio, Recarte, Mine (Losada), Celso, Prim.
Burgos CF	2-2 Racing de Santander        [Burgos CF on pen.]
  [0-1 Alarcón 22´, 1-1 Juanjo 38´, 2-1 Juanjo 38´, 2-2 Pachín 87´]
Burgos CF:     Gorospe; Castaños (Esnaola), Ruiz-Igartúa, Valdés; Pereda, Navarro; 
               López, Vitoria, Pascual, Varela (Abajo), Juanjo.
R. Santander:  Alba; Villita, Sañudo, Mantilla; Preciado, Juan Carlos (López); 
               Quique, Piru, Alarcón, Da Silva, (Torinho), Pachín

Final [Aug 15]
Burgos CF	3-2 Cultural Leonesa
  [1-0 Varela 29´, 1-1 Gerardo 38´, 1-2 Primi 44´, 2-2 Victoriano 66´,
   3-2 Blanch 85´]
Burgos CF:    Gorospe; Castano, Pereda, Ruiz Igartúa, Blanch; Valdés, 
              Pascual, López (Navarro), Varela, Vitorio,  Adarsu (Magdaleno).
CD Leonesa:   Millán; Tonín, López, Herrero, Rivo; Gerardo, 
              Antonio, Reconte, Mines, Celso, Primi.

1981

Participants:
Burgos CF (Spain)
Racing de Santander (Spain)
Baracaldo CF (Spain)
Cultural Leonesa (Spain)

Semifinals [Aug 8,9]
R. Santander	x-x Cultural Leonesa      [Racing Santander on pen.]
Burgos CF	2-1 Baracaldo CF
  [0-1 Otaolea 30´, 1-1 Juanjo 50´, 2-1 Iturregui (pp 88´]
Burgos CF:    Gorospe; Manolo, Juan Carlos, Carmelo, Tamayo (Acosta); Azcargorta,
              Chavarri (Franco), Valdés; Abajo, López (Varela), Juanjo.
Baracaldo:    Guti; Carlos, Aguirrebengoa, Basi, Irusta; Bardascun (Juan Ängel), 
              Mayayo (Iturregui), Juan Carlos (Dueñas); Sandino, Rastrojo, Otaolea.


Final [Aug 15]
R. Santander	1-1 Burgos CF          [Racing de Santander 3-1 on pen.]
  [1-0 Cazaurang 3´, 1-1 López 28´]
R. Santander: Moncaleán; Chiri, Uta, Andrés, Roncal; Luis, Soto, Herrero,
              Víctor; Tono, Cazaurang, Oswaldo.
Burgos CF:    Gorospe; Manolo, Juan Carlos, Carmelo, Tamayo; Azcagorta,
              Ruiz, Valdés; Abajo, López, Juanjo.

1982

Participants:
Cultural Leonesa (Spain)
Baracaldo CF (Spain)
Racing Santander (Spain)

Semifinals [Aug 8]
Cultural Leonesa	1-1 Baracaldo CF             [Baracaldo CF on pen.]
  [1-0 Merayo 6´, 1-1 Juan Carlos 51´]
CDC Leonesa:  Isidro; Paquito, Gerardo, Ferreras, Esteban; López, 
              Bernardo, José Luis; Casimiro, Herrero, Merayo.
Baracaldo CF: Michelena; Juan Ángel, Calvo, Pachi, Luises; Bardasco, Uribe,
              Juanma; Dani, Juan Carlos, Carlos.

Final [Aug 15]
Racing Santander	2-1 Baracaldo CF
  [1-0 Bernal (p) 61´, 1-1 Angulo 87´, 2-1 Mantilla 112´aet]
R. Santander: Alba; Castaños (Chiri), Villita, Mantilla, Sañudo; Bernal, 
              Herrero (Mario), Angulo (Mario); Álvarez; Paco, Cidón.  
Baracaldo CF: Michelena; Juan Ángel, Calvo, Garay, Luiseu; Bardasco,
              Uribe, Juan Carlos; Carlos, Juanma, Hernández.

1983

Participants:
Baracaldo CF (Spain)
Cultural Leonesa (Spain)
Rayo Cantabría (Spain)
CD Naval de Reinosa (Spain)


Semifinals [Aug 7, 14]
Baracaldo CF	1-0 Cultural Leonesa
  [1-0 Calvo 81´]
Baracaldo CF: Javier; Juan Ángel, Calvo, Hernández (Trinquete), Tarrio (Tanca);
              Juanan, Zamora (Rueda), Benito; Eguiguren, Fuentes, Uribe.
C: Leonesa:   Isidro; Paredes (Lera), Paquito, Nando, Ferreras; Gerardo,
              Raúl, Tomé; Juan, Fuentes, Ríos.  
Rayo Cantabria	3-0 CD Naval
  [1-0 Virgilio 9´, 2-0 Higuera 22´, 3-0 Virgilio 31´]
R. Cantabria: Escobedo; Juan, Chencho, Pechero, Cabrillo; Villar, Mantilla,
              Ramón; Abad (Zalo), Virgilio, Higuera (Caviete).
CD Naval:     Ignacio; Cabezas (Siro), Ramonín, Cuesta. Francisco; Susi (Nito),
              Juanito, López (Collantes); Costa, Luis Ángel, Berto.
              
Final [Aug 15]
Baracaldo CF	2-1 Rayo Cantabria
  [Fuentes, Zamora; Cavieces]
Baracaldo CF: Javier; Juan Ángel, Calvo, Luis Fernando, Pachi; Juanma, 
              Zamora (Salazar), Benito (Garrido); Eguiguren, Fuentes, Uribe (Barrio).
R. Cantabria: Escobedo; Juan, Chencho, Pedrero (Manrique); Cabrillo; Cavieces,
              Mantilla, Ramón; Abad (Pitis), Virgilio, Higuera.

1984

Participants:
Palencia CF (Spain)
Baracaldo CF (Spain)
Burgos CF (Spain)

Semifinals [Aug 12]
Palencia CF	1-1 Baracaldo CF            [Baracaldo CF on pen.]
  [0-1 Toño 25´, 1-1 Eguiguren (p) 36´]

Final [Aug 19]
Burgos CF	1-0 Baracaldo CF
  [1-0 Macheta (p) 84´]
Burgos CF:    Bastón; Quique, Esteban, Macheta, Tamayo; Eduardo, 
              Ibáñez, Sicilia II; Vaquero, Del Moral, Montero.
Baracaldo CF: Javier; Zuluaga, Coidi, Juanma, Zuvinaga; Argoitia,
              Hernández, Eguiguren; Vidal, Villa (Tarrio), Cuti.

1985

Participants:
Burgos CF (Spain)
Rayo Cantabria (Spain)

Final [Aug 18]
Burgos CF	1-0 Rayo Cantabria	
  []

1986

Participants:
Burgos CF (Spain)
Baracaldo CF (Spain)
CD Herrera (Spain)


Semifinal [Aug 15, 16]
CD Herrera	0-4 Baracaldo CF
  [0-1 Arzamendi 8´, 0-2 Barrio 66´, 0-3 Argoitia 75´, 0-4 Arzanegui 76´]

Final [Aug]
Burgos CF	2-1 Baracaldo CF
  [0-1 Arzalehui (P 46´, 1-1 Rus 51´, 2-1 Rus 90´]
Burgos CF:   Bastón (Zapata); Emiliano, Bautista, Eizmendi (Sicilia), Tamayo; Medina, 
             Masque, Goñi (Blanco), Rus; Portugal, Arechavaleta (Mata).
Baracaldo:   Javier ; Alcoreta, Calvo, Lasa, Pereda; Martín (Alonso), Salva (Juan José), 
             Isidoro, Barrio; Argoitia, Arzalegui (Vara).

1987

Participants:
Burgos CF (Spain)
Baracaldo CF (Spain)

Final [Aug 15]
Burgos CF	4-2 Baracaldo CF
  [1-0 Blanco 20´, 2-0 Petrov 41´, 3-0 Antelo 45´, 
   4-0 Antelo 66´, 4-1 Aramburu 80´, 4-2 Aramburu 90´]
Burgos CF:  Bastón (Zapata); Eizmendi (Pedro), Vilches, Geni (Ibáñez), Blanco;
            Tamayo, Antelo, Gregori, Petrov; Medina, Mata (Castresana).
Baracaldo:  Javier; Martín, Garrido, Calderón, Alonso; Arana, 
            Bodeguero, Aramburu, Portulla, Koldo; Uriarte.

2005

Participants:
CD Aguilar (Spain)
Racing de Santander B (Spain)
Real Valladolid B (Spain)

 [Aug]

2010

Participants:
CD Numancia (Spain)
CD Alavés (Spain)

Final [Aug 19]
CD Numancia	1-0 CD Alavés
  [1-0 Cedric 63´]
CD Numancia:   Eduardo (Diego); Óscar López, Jaio (Nandi), Pavón, Dani López (Nano), Gallardo (Aaron), 
               Dimas (Mario), Víctor Andrés; Cedric (Lago Junior), Diego Antón, Angulo.
CD Alavés:     Montero; Igor Cuesta, Ibon Gutierrez, Alaña, Geni; Casares, Jon Moya, Malón, Jito, Salcedo, Javi Casas. 
               (+ Mesquita, Oscar Rico, Josetxo, Reguero, Iván, Oscar Martinez, Indiano).

2011

Participants:
Rayo Vallecano (Spain)
RC Deportivo la Coruña (Spain)

Final [Aug 6]
RC Deportivo	1-0 Rayo Vallecano
  [1-0 Bruno 28´]
RC Deportivo:   Manuel Pablo; Colotto, Aythami, Ayoze; Bruno, Jesús Vázquez, Alex Bergantiños, Guardado; 
                Valerón, Riki. (+ Laure, Rochela, Salomao, Rubén Pérez, Pablo Álvarez, Juan Carlos, Ze Castro, Seoane).
R. Vallecano:	Dani; Tito, Arribas, Jordi, Casado; Javi Fuego, Movilla, Diego; Piti, Botelho, Delibasic. 
                (+ Cobeño, Lass, Juli, Perea, Michu, Leo, Michel, Diamanka, Perea, Susaeta).

2012

Participants:
Racing de santander (Spain) 
CD Guadalajara (Spain)

Final [Aug 12]
R. Santander	2-1 CD Guadalajara
  [0-1 Jony 13´, 1-1 Rivero 61´, 2-1 Gullón 77´]
R. Santander: Mario Fernández; Francis, Héctor Yuste, César de la Hoz, Bautista; Quique Rivero, Longás, Dorca, David Ferreiro, 
              Gai Assulin; Saizar. (+ Borja Docal, Marcos Gullón, Julián Luque, Jairo, Mariano Sanz, Gonzalo Herrero, Maxi Sepúlveda).
Guadalajara:  Toño Ramírez; Javo Barral, Espín, Gaffoor, Jony; Susaeta, César, Kepa, Aitor; Badía, Álvaro. 
              (+ Jon Erice, Cristian, Kike Tortosa, Azkorra, Álex Ortiz, Álvaro Zazo, Gonzalo ).

2013

Participants:
Barakaldo CF (Spain) 
CD Alavés (Spain)

Final [Jul 27]
Barakaldo CF	0-1 CD Alavés
  [0-1 Borja Viguera 40´]
Barakaldo CF: Xabi; Expósito, Odei, Nacho, Alberto; César, Mentxaka, Camino, Intxausti; Eneko, Izaguirre. 
              (+ Amaya, Aguilar, Manu, Julen, Orbegoza, Garrido, Koke, Serantes, Jorge).
CD Alavés:    Iván Crespo; Unai Medina (Óscar Rubio), Luciano, Einar, Manu García; Beobide, Jaume, 
              Guzmán (Vicentito), Óscar Serrano (Aitor Delgado); Viguera (Gorka Laborda), Mauro Quiroga (Ion Vélez).

2014

Participants:
Real Valladolid (Spain) 
SD Eibar (Spain)

Final [Jul 27]
Real Valladolid	0-1 SD Eibar
  [0-1 Dani Nieto 87´]
R. Valladolid: Dani Hernández; Chica (Chus Herrero), Marc Valiente (Jesús Rueda), Samuel, Mojica (Peña); Sastre (Timor), 
               Andre Leao; Jeffren, Óscar (Bergdich), Omar (Jorge Hernández); Roger (Óscar Díaz).
SD Eibar:      Xabi; Bóveda (Lillo), Albentosa, Raúl Navas, Abraham (Arrubarrena); Errasti, Dani García; 
               Dani Nieto (Ortega), Manu del Moral (Kijera), Capa (Javi Lara); Ángel (Iriarte).

2015

Participants:
Burgos CF (spain)
CD Alavés (Spain)
Final [
Burgos CF	2-0 CD Alavés
  [1-0 Ander Vitoria 43´, 2-0 Fito 49´]
Burgos CF:   Aurreko; Andrés, Aitor, José María Pérez, Zarandona; Quesada, José Fran, Rodri, Ander Vitoria; Adrián Hernández, 
             Fito Miranda. (+ Toni Lechuga , Sergio, Luis Ángel, Pepe Delgado, Prosi, Alex Verdes, Germán, Viti, Bellido).
CD Alavés:   F. Pacheco; Raúl G., Dani, Laguardia, Torres; Guichón, S. Mora, Toquero; 
             Manu, Kiko, Einar. (+ Pau Torres, Beobide, Sergio, Dani Iglesias, Asier Benito, Aranda.

2016

Participants:
RC Celta de Vigo juvenil (Spain)
Ath. Bilbao juvenil (Spain)
Racing de Santander juvenil (Spain)
Real Valladolid juvenil (Spain)
Semifinals  [Aug 27]
RC Celta de Vigo	3-1 Real Valladolid
  [Nacho Lorenzo, Mario García, Sobrido;?]
Racing de Santander	x-x Ath. Bilbao
Final [Aug 28]
RC Celta de Vigo	7-3 Ath. Bilbao
  [Pampín, Palmás, Aarón Rey, Ripoll 2, Solís 2; ?]

2017

Participants:
Ath. Bilbao juvenil B (Spain)
RCD la Coruña juvenil (Spain)
Real Valladolid juvenil (Spain)
  [Aug 19]
RC Deportivo	1-0 Real Valladolid

Real Valladolid	0-3 Ath. Bilbao
  [0-1 Artiz Pascual, 0-2 Medibelzua, 0-3 Estrada]

RC Deportivo	1-0 Ath. Bilbao
 

2018

Participants:
Racing de Santander (Spain)
Cultural Leonesa (Spain)
Final [Aug 11]
R. Santander	2-1 Cultural Leonesa
  [0-1 Jon Ander Pérez 35´, 1-1 Aridane 63´, 0-2 Rivero 83´]
R. Santander:  Iván Crespo; Buñuel, Gil, Figueras, Castañeda; Kitoko, Sergio Ruiz, César Díaz, Enzo Lombardo; 
               Álvaro Cejudo, Jon Ander Pérez. (+ Jerin, Jagoba Zárraga, Quique Rivero, Cayarga, Olaortua, Musy, Mario Soberón).
Cultural:      Palatsi; Saúl, Víctor, Albizua, Sergio Marcos; Ortiz, Aridane, Señé, Antonio Martínez; Yeray, Iván González. 
              (+ Hugo, Ángel García, Samu).

About this document

Prepared and maintained by Raúl Torre for the Rec.Sport.Soccer Statistics Foundation

Author: Raúl Torre
Last updated: 18 Oct 2018

(C) Copyright Raúl Torre and RSSSF 2015/18
You are free to copy this document in whole or part provided that proper acknowledgement is given to the author. All rights reserved.