Croatia 2012/13


1. HNL
Hrvatski Kup
2. HNL
3rd level
4th level
5th level
6th level
7th level

1. HNL

NB: Only teams placed 11th or better, that have valid licence for the First league,
      may participate in the First league in the next season.
    Only teams that have valid licence for the Second league, if relegated, may 
      participate in the Second league.
    Teams which have obtained licence for the UEFA competitions: all except
      Zadar.
    Teams which have obtained licence for the First league: all.

Final Table:

 1.Dinamo Zagreb                33  24  5  4  68-20  77  Champions
 2.Lokomotiva Zagreb            33  16  9  8  54-38  57  Europa League
 3.Rijeka                       33  15  8 10  46-42  53  Europa League
 4.Hajduk Split                 33  14 10  9  45-31  52  Europa League (Cup)
 5.Radnički Split               33  15  7 11  49-37  52
 6.Istra 1961 Pula              33  11 11 11  35-32  44
 7.Osijek                       33   9 12 12  25-33  39
 8.Slaven Belupo Koprivnica     33  10  9 14  35-50  39
 9.Zadar                        33   9  9 15  39-61  36
-------------------------------------------------------
10.Inter Zaprešić               33   8 11 14  36-41  35  Relegated
11.Cibalia Vinkovci             33   9  5 19  29-44  32  Relegated
12.Zagreb                       33   7  6 20  28-60  27  Relegated

Round 1
[Jul 20]
Zagreb                   0-2 Lokomotiva Zagreb        
Radnički Split           2-0 Rijeka                   
[Jul 21] 
Dinamo Zagreb            1-1 Inter Zaprešić           
[Jul 22]
Cibalia Vinkovci         0-3 Slaven Belupo Koprivnica 
Istra 1961 Pula          0-0 Hajduk Split             
Zadar                    0-0 Osijek                   

Round 2
[Jul 27]
Inter Zaprešić           0-1 Lokomotiva Zagreb        
Rijeka                   0-0 Zadar                    
[Jul 28]
Dinamo Zagreb            2-1 Cibalia Vinkovci         
[Jul 29]
Hajduk Split             1-0 Radnički Split           
Osijek                   1-0 Zagreb                   
Slaven Belupo Koprivnica 3-1 Istra 1961 Pula          

Round 3
[Aug 3]
Lokomotiva Zagreb        0-0 Osijek                   
Zagreb                   0-1 Rijeka                   
[Aug 4]
Cibalia Vinkovci         1-1 Inter Zaprešić           
Istra 1961 Pula          0-1 Dinamo Zagreb            
[Aug 5]
Radnički Split           2-0 Slaven Belupo Koprivnica 
Zadar                    2-4 Hajduk Split             

Round 4
[Aug 10]
Inter Zaprešić           0-3 Osijek                   
[Aug 11]
Cibalia Vinkovci         0-1 Istra 1961 Pula          
Rijeka                   2-2 Lokomotiva Zagreb        
[Aug 12]
Dinamo Zagreb            4-2 Radnički Split           
Hajduk Split             5-1 Zagreb                   
Slaven Belupo Koprivnica 2-0 Zadar                    

Round 5
[Aug 17]
Zagreb                   1-2 Slaven Belupo Koprivnica 
[Aug 18]
Istra 1961 Pula          3-1 Inter Zaprešić           
Osijek                   1-1 Rijeka                   
Radnički Split           3-1 Cibalia Vinkovci         
Zadar                    1-3 Dinamo Zagreb            
[Aug 19]
Lokomotiva Zagreb        2-0 Hajduk Split             

Round 6
[Aug 24]
Inter Zaprešić           2-0 Rijeka                   
Slaven Belupo Koprivnica 3-2 Lokomotiva Zagreb        
[Aug 25]
Cibalia Vinkovci         0-0 Zadar                    
Dinamo Zagreb            6-0 Zagreb                   
Istra 1961 Pula          1-0 Radnički Split           
[Aug 26]
Hajduk Split             1-1 Osijek                   

Round 7
[Aug 31]
Zagreb                   0-1 Cibalia Vinkovci         
[Sep 1]
Lokomotiva Zagreb        1-3 Dinamo Zagreb            
Rijeka                   1-0 Hajduk Split             
Radnički Split           1-0 Inter Zaprešić           
Zadar                    1-1 Istra 1961 Pula          
[Sep 2]
Osijek                   1-2 Slaven Belupo Koprivnica 

Round 8
[Sep 14]
Dinamo Zagreb            0-0 Osijek                   
[Sep 15]
Cibalia Vinkovci         3-2 Lokomotiva Zagreb        
Inter Zaprešić           1-1 Hajduk Split             
Istra 1961 Pula          0-0 Zagreb                   
Radnički Split           3-1 Zadar                    
[Sep 16]
Slaven Belupo Koprivnica 1-3 Rijeka                   

Round 9
[Sep 21]
Lokomotiva Zagreb        1-0 Istra 1961 Pula          
Zagreb                   2-1 Radnički Split           
[Sep 22]
Osijek                   1-0 Cibalia Vinkovci         
Rijeka                   3-0 Dinamo Zagreb            
Zadar                    1-5 Inter Zaprešić           
[Sep 23]
Hajduk Split             3-1 Slaven Belupo Koprivnica 

Round 10
[Sep 29]
Cibalia Vinkovci         4-1 Rijeka                   
Dinamo Zagreb            3-1 Hajduk Split             
Inter Zaprešić           2-2 Slaven Belupo Koprivnica 
Istra 1961 Pula          1-3 Osijek                   
Zadar                    4-0 Zagreb                   
[Sep 30]
Radnički Split           1-1 Lokomotiva Zagreb        

Round 11
[Oct 5]
Hajduk Split             4-0 Cibalia Vinkovci         
Lokomotiva Zagreb        2-1 Zadar                    
Zagreb                   1-1 Inter Zaprešić           
[Oct 6]
Osijek                   2-2 Radnički Split           
Rijeka                   2-1 Istra 1961 Pula          
[Oct 7]
Slaven Belupo Koprivnica 1-4 Dinamo Zagreb            

Round 12
[Oct 19]
Lokomotiva Zagreb        1-1 Zagreb                   
[Oct 20]
Inter Zaprešić           0-2 Dinamo Zagreb            
Osijek                   2-0 Zadar                    
Rijeka                   2-3 Radnički Split           
Slaven Belupo Koprivnica 2-1 Cibalia Vinkovci         
[Oct 21]
Hajduk Split             0-1 Istra 1961 Pula          

Round 13
[Oct 26]
Istra 1961 Pula          0-0 Slaven Belupo Koprivnica 
Lokomotiva Zagreb        2-3 Inter Zaprešić           
Zagreb                   2-1 Osijek                   
[Oct 27]
Cibalia Vinkovci         0-1 Dinamo Zagreb            
Zadar                    2-4 Rijeka                   
[Oct 28]
Radnički Split           0-1 Hajduk Split             

Round 14
[Nov 2]
Dinamo Zagreb            3-1 Istra 1961 Pula          
[Nov 3] 
Hajduk Split             3-0 Zadar                    
Inter Zaprešić           0-0 Cibalia Vinkovci         
Rijeka                   1-0 Zagreb                   
Slaven Belupo Koprivnica 2-2 Radnički Split           
[Nov 4]
Osijek                   1-2 Lokomotiva Zagreb        

Round 15
[Nov 9] 
Zagreb                   0-1 Hajduk Split             
[Nov 10]
Istra 1961 Pula          3-0 Cibalia Vinkovci         
Osijek                   1-1 Inter Zaprešić           
Radnički Split           1-0 Dinamo Zagreb            
Zadar                    1-0 Slaven Belupo Koprivnica 
[Nov 11]
Lokomotiva Zagreb        2-1 Rijeka                   

Round 16
[Nov 16]
Inter Zaprešić           2-0 Istra 1961 Pula          
[Nov 17]
Cibalia Vinkovci         2-1 Radnički Split           
Dinamo Zagreb            5-0 Zadar                    
Hajduk Split             0-0 Lokomotiva Zagreb        
Slaven Belupo Koprivnica 1-0 Zagreb                   
[Nov 18]
Rijeka                   3-1 Osijek                   

Round 17
[Nov 23]
Lokomotiva Zagreb        3-1 Slaven Belupo Koprivnica 
[Nov 24]
Osijek                   0-0 Hajduk Split             
Rijeka                   2-1 Inter Zaprešić           
Radnički Split           2-1 Istra 1961 Pula          
Zadar                    4-1 Cibalia Vinkovci         
[Nov 25]
Zagreb                   1-0 Dinamo Zagreb            

Round 18
[Nov 30]
Dinamo Zagreb            1-0 Lokomotiva Zagreb        
Inter Zaprešić           0-2 Radnički Split           
[Dec 1]
Cibalia Vinkovci         1-1 Zagreb                   
Istra 1961 Pula          1-1 Zadar                    
Slaven Belupo Koprivnica 2-0 Osijek                   
[Dec 2]
Hajduk Split             1-1 Rijeka                   

Round 19
[Dec 7]
Hajduk Split             1-0 Inter Zaprešić           
Lokomotiva Zagreb        1-0 Cibalia Vinkovci         
Zagreb                   2-1 Istra 1961 Pula          
[Dec 7]
Rijeka                   0-0 Slaven Belupo Koprivnica 
Zadar                    1-0 Radnički Split           
[Feb 10]
Osijek                   2-1 Dinamo Zagreb            

Round 20
[Feb 15] 
Inter Zaprešić           0-1 Zadar                    
Radnički Split           3-2 Zagreb                   
[Feb 16]
Cibalia Vinkovci         2-0 Osijek                   
Istra 1961 Pula          2-2 Lokomotiva Zagreb        
Slaven Belupo Koprivnica 0-2 Hajduk Split             
[Feb 17]
Dinamo Zagreb            4-1 Rijeka                   

Round 21
[Feb 22]
Lokomotiva Zagreb        3-2 Radnički Split           
Zagreb                   2-1 Zadar                    
[Feb 23]
Osijek                   0-0 Istra 1961 Pula          
Rijeka                   0-0 Cibalia Vinkovci         
Slaven Belupo Koprivnica 2-2 Inter Zaprešić           
[Feb 27]
Hajduk Split             1-2 Dinamo Zagreb                              

Round 22 
[Mar 1]
Radnički Split           0-0 Osijek                   
Inter Zaprešić           1-2 Zagreb                   
[Mar 2]
Dinamo Zagreb            3-0 Slaven Belupo Koprivnica 
Cibalia Vinkovci         0-2 Hajduk Split             
Zadar                    1-0 Lokomotiva Zagreb        
[Mar 3]
Istra 1961 Pula          1-1 Rijeka                   

Round 23 
[Mar 8]
Lokomotiva Zagreb        4-1 Zadar                    
[Mar 9]
Slaven Belupo Koprivnica 0-2 Cibalia Vinkovci         
Rijeka                   2-1 Inter Zaprešić           
Radnički Split           4-1 Zagreb                   
Hajduk Split             1-2 Istra 1961 Pula          
[Mar 10]
Dinamo Zagreb            0-0 Osijek                   

Round 24
[Mar 15]
Inter Zaprešić           0-0 Radnički Split           
Zagreb                   2-4 Lokomotiva Zagreb        
Slaven Belupo Koprivnica 0-0 Osijek                   
[Mar 16]
Cibalia Vinkovci         0-1 Rijeka                   
Istra 1961 Pula          0-0 Dinamo Zagreb            
[Mar 17]
Zadar                    1-1 Hajduk Split             

Round 25 
[Mar 28]
Lokomotiva Zagreb        2-2 Inter Zaprešić           
[Mar 29]
Rijeka                   2-1 Slaven Belupo Koprivnica 
Osijek                   0-4 Istra 1961 Pula          
[Mar 30]
Dinamo Zagreb            5-0 Zadar                    
Hajduk Split             3-2 Zagreb                   
Radnički Split           1-0 Cibalia Vinkovci         

Round 26 
[Apr 5]
Zagreb                   0-3 Dinamo Zagreb     
[Apr 6]            
Cibalia Vinkovci         2-0 Lokomotiva Zagreb        
Slaven Belupo Koprivnica 0-0 Radnički Split           
Zadar                    3-2 Istra 1961 Pula          
Rijeka                   1-0 Osijek                   
[Apr 7]       
Inter Zaprešić           1-1 Hajduk Split             

Round 27
[Apr 12]	
Radnički Split           3-1 Rijeka                   
[Apr 13]
Hajduk Split             2-1 Cibalia Vinkovci         
Istra 1961 Pula          0-0 Zagreb                   
Lokomotiva Zagreb        5-1 Slaven Belupo Koprivnica 
Osijek                   1-0 Zadar                    
[Apr 14]
Dinamo Zagreb     2-0 Inter Zaprešić           

Round 28
[Apr 19]
Inter Zaprešić           0-2 Istra 1961 Pula          
Zagreb                   1-1 Zadar                    
[Apr 20]
Cibalia Vinkovci         0-1 Dinamo Zagreb            
Rijeka                   1-3 Lokomotiva Zagreb        
Radnički Split           4-1 Osijek                   
[Apr 21]
Slaven Belupo Koprivnica 1-1 Hajduk Split             

Round 29
[Apr 26]
Lokomotiva Zagreb        1-0 Radnički Split           
[Apr 27]
Dinamo Zagreb            1-0 Slaven Belupo Koprivnica 
Istra 1961 Pula          2-1 Cibalia Vinkovci         
Zadar                    1-2 Inter Zaprešić           
Osijek                   1-0 Zagreb                   
[Apr 28]
Hajduk Split             1-2 Rijeka                   

Round 30
[May 3]
Inter Zaprešić           2-0 Zagreb                   
Lokomotiva Zagreb        1-0 Osijek                   
[May 4]
Radnički Split           2-1 Hajduk Split             
Slaven Belupo Koprivnica 1-0 Istra 1961 Pula          
Cibalia Vinkovci         2-3 Zadar                    
[May 5]
Rijeka                   0-0 Dinamo Zagreb            

Round 31
[May 10]
Istra 1961 Pula          1-0 Rijeka                   
Zagreb                   0-2 Cibalia Vinkovci         
[May 11]
Dinamo Zagreb            2-0 Radnički Split           
Osijek                   0-2 Inter Zaprešić           
Zadar                    1-1 Slaven Belupo Koprivnica 
[May 12]
Hajduk Split             0-0 Lokomotiva Zagreb        

Round 32
[May 17]		
Hajduk Split             1-0 Osijek                   
Lokomotiva Zagreb        1-2 Dinamo Zagreb            
[May 18]
Cibalia Vinkovci         1-0 Inter Zaprešić           
Radnički Split           0-1 Istra 1961 Pula          
Slaven Belupo Koprivnica 0-3 Zagreb                   
[May 19]
Rijeka                   2-3 Zadar                    

Round 33 [May 26]
Dinamo Zagreb            3-1 Hajduk Split             
Inter Zaprešić           2-0 Slaven Belupo Koprivnica 
Istra 1961 Pula          1-1 Lokomotiva Zagreb        
Osijek                   1-0 Cibalia Vinkovci         
Zagreb                   1-4 Rijeka                   
Zadar                    2-2 Radnički Split           

Final Table:

 1.Dinamo Zagreb                33  24  5  4  68-20  77  Champions
 2.Lokomotiva Zagreb            33  16  9  8  54-38  57  Europa League
 3.Rijeka                       33  15  8 10  46-42  53  Europa League
 4.Hajduk Split                 33  14 10  9  45-31  52  Europa League (Cup)
 5.Radnički Split               33  15  7 11  49-37  52
 6.Istra 1961 Pula              33  11 11 11  35-32  44
 7.Osijek                       33   9 12 12  25-33  39
 8.Slaven Belupo Koprivnica     33  10  9 14  35-50  39
 9.Zadar                        33   9  9 15  39-61  36
-------------------------------------------------------
10.Inter Zaprešić               33   8 11 14  36-41  35  Relegated
11.Cibalia Vinkovci             33   9  5 19  29-44  32  Relegated
12.Zagreb                       33   7  6 20  28-60  27  Relegated


Kup HNS-a

Preliminary round (29. VIII. 2012.):
====================================
Koprivnica - Vuteks Sloga Vukovar                             0:0 (5:4)
Virovitica - Radnički NK Split                                1:4
Krka Lozovac - Nedelišće                                      0:3 (awarded)
Libertas Novska - Mladost Ždralovi                            2:1
Slunj - Zadrugar Hrastovsko                                   2:1
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Višnjevac                          1:1 (4:5)
Ivančica Ivanec - Oriolik Oriovac                             2:2 (4:3)
Mladost Repušnica - Zrinski Tordinci                          1:2
Gorica - Sloboda Slakovec                                     4:0
Bjelovar - Vinodol Novi Vinodolski                            1:2
Lokomotiva Zagreb - Slavija Pleternica                        7:0
Novalja - Zagorec Krapina                                     3:1
Zelina - Mladost Mali Otok                                    9:0
GOŠK Dubrovnik - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                3:0 (awarded)
Vrsar - PAN Donji Andrijevci                                  5:0
Zadar - Belišće                                               5:1

1/16 final (26. IX. 2012.):
===========================
Vrsar - Dinamo Zagreb                                         0:3
Slunj - Hajduk Split                                          0:4
Libertas Novska - Varaždin                                    not played because of bankruptcy of Varaždin
Zrinski Tordinci - Zagreb                                     0:4
Vinodol Novi Vinodolski - Cibalia Vinkovci                    0:2
Novalja - Osijek                                              0:1
Ivančica Ivanec - Slaven Belupo Koprivnica                    1:2
GOŠK Dubrovnik - Šibenik                                      0:0 (2:1)
Nedelišće - Rijeka                                            1:0
Koprivnica - Pomorac Kostrena                                 2:1
Višnjevac - Istra 1961 Pula                                   1:2
Gorica - Inter Zaprešić                                       3:0
Zelina - Karlovac                                             not played because of bankruptcy of Karlovac
Lokomotiva Zagreb - Segesta Sisak                             4:2
Radnički Split - Zagora Unešić                                5:1
Zadar - Konavljanin Čilipi                                    2:0

1/8 final (31. X. 2012.):
=========================
Dinamo Zagreb - Zadar                                         2:3
Hajduk Split - Radnički Split                                 2:1
Lokomotiva Zagreb - Libertas Novska                           3:2
Zagreb - Zelina                                               1:2
Cibalia Vinkovci - Gorica                                     1:0
Osijek - Istra 1961 Pula                                      3:2
Slaven Belupo Koprivnica - Koprivnica                         2:0
GOŠK Dubrovnik - Nedelišće                                    2:0

Quarterfinal (21. XI. & 28. XI. 2012.):
=======================================
GOŠK Dubrovnik - Lokomotiva Zagreb                        0:1 0:0
Zadar - Slaven Belupo Koprivnica                          1:0 1:3
Cibalia Vinkovci - Osijek                                 1:1 3:1
Zelina - Hajduk Split                                     1:1 0:2

Semifinal (3. IV. & 17. IV. 2013.):
===================================
Cibalia Vinkovci - Lokomotiva Zagreb                      1:1 0:3
Slaven Belupo Koprivnica - Hajduk Split                   1:2 1:1

Final (8. V. & 22. V. 2013.):
=============================
Hajduk Split - Lokomotiva Zagreb                          2:1 3:3



2. HNL

NB: Only teams placed 2nd or better, that have valid licence for the First league,
      may be promoted.
    Only teams placed 15th of better, that have valid licence for the Second 
      league, may remain in the league.
    Teams which have obtained licence for the First league: Lučko and 
      Hrvatski dragovoljac Zagreb.
    Teams which have obtained licence for the Second league: all except
      Šibenik.

Final Table:

 1.Hrvatski dragovoljac Zagreb  30  16  5  9  39-25  53  Promoted
-------------------------------------------------------
 2.Solin                        30  14  9  7  43-39  51
 3.Rudeš Zagreb                 30  14  8  8  47-30  50
 4.Šibenik                      30  13 10  7  42-31  48  [-1]  Demoted
 5.Vinogradar Mladina           30  14  6 10  43-39  48  Withdrew after season
 6.Zelina                       30  13  7 10  46-30  46
 7.Pomorac Kostrena             30  13  7 10  51-39  46
 8.Dugopolje                    30  14  4 12  39-42  46
 9.Lučko                        30  12  9  9  31-28  45
10.Gorica                       30  10 10 10  37-32  40  [2 1 0 1 3-2 3]
11.Radnik Sesvete               30  12  4 14  42-43  40  [2 1 0 1 2-3 3] 
-------------------------------------------------------
12.Mosor Žrnovnica              30   9 11 10  31-40  38  Relegated
13.Junak Sinj                   30  10  6 14  33-42  36  Relegated
14.Imotski                      30   9  4 17  26-41  31  Relegated
15.Primorac 1929 Stobreč        30   6 10 14  23-41  28  Relegated
16.HAŠK Zagreb                  30   3  6 21  24-55  15  Relegated

 1 . round (18. 8. 2012.)
Imotski - Pomorac Kostrena                                    0:1
Mosor Žrnovnica - Junak Sinj                                  0:0
Radnik Sesvete - Šibenik                                      3:1
Primorac 1929 Stobreč - Gorica                                0:0
Vinogradar Mladina - Hrvatski dragovoljac Zagreb              1:3
Rudeš Zagreb - Zelina                                         2:0
Lučko - HAŠK Zagreb                                           2:1
Dugopolje - Solin                                             0:1
 2 . round (25. 8. 2012.)
Dugopolje - Lučko                                             2:0
HAŠK Zagreb - Rudeš Zagreb                                    1:0
Zelina - Vinogradar Mladina                                   3:1
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Primorac 1929 Stobreč           2:0
Gorica - Radnik Sesvete                                       0:2
Šibenik - Mosor Žrnovnica                                     2:0
Junak Sinj - Imotski                                          0:1
Solin - Pomorac Kostrena                                      1:0
 3 . round (1. 9. 2012.)
Rudeš Zagreb - Dugopolje                                      2:0
Vinogradar Mladina - HAŠK Zagreb                              1:0
Primorac 1929 Stobreč - Zelina                                0:3
Radnik Sesvete - Hrvatski dragovoljac Zagreb                  1:0
Mosor Žrnovnica - Gorica                                      2:1
Imotski - Šibenik                                             0:0
Pomorac Kostrena - Junak Sinj                                 3:1
Lučko - Solin                                                 1:2
 4 . round (8. 9. 2012.)
Dugopolje - Vinogradar Mladina                                1:2
Lučko - Rudeš Zagreb                                          2:0
HAŠK Zagreb - Primorac 1929 Stobreč                           2:0
Zelina - Radnik Sesvete                                       1:1
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Mosor Žrnovnica                 1:2
Gorica - Imotski                                              3:1
Šibenik - Pomorac Kostrena                                    1:1
Solin - Junak Sinj                                            3:0
 5 . round (15. 9. 2012.)
Primorac 1929 Stobreč - Dugopolje                             0:1
Vinogradar Mladina - Lučko                                    0:0
Radnik Sesvete - HAŠK Zagreb                                  1:0
Mosor Žrnovnica - Zelina                                      3:0
Imotski - Hrvatski dragovoljac Zagreb                         1:3
Pomorac Kostrena - Gorica                                     0:2
Junak Sinj - Šibenik                                          1:2
Rudeš Zagreb - Solin                                          2:2
 6 . round (22. 9. 2012.)
Dugopolje - Radnik Sesvete                                    2:0
Lučko - Primorac 1929 Stobreč                                 0:0
Rudeš Zagreb - Vinogradar Mladina                             1:0
HAŠK Zagreb - Mosor Žrnovnica                                 1:1
Zelina - Imotski                                              4:0
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Pomorac Kostrena                4:2
Gorica - Junak Sinj                                           3:0
Solin - Šibenik                                               2:1
 7 . round (29. 9. 2012.)
Mosor Žrnovnica - Dugopolje                                   0:3
Radnik Sesvete - Lučko                                        0:1
Primorac 1929 Stobreč - Rudeš Zagreb                          2:0
Imotski - HAŠK Zagreb                                         1:1
Pomorac Kostrena - Zelina                                     0:2
Junak Sinj - Hrvatski dragovoljac Zagreb                      3:1
Šibenik - Gorica                                              2:1
Vinogradar Mladina - Solin                                    4:1
 8 . round (6. 10. 2012.)
Dugopolje - Imotski                                           2:1
Lučko - Mosor Žrnovnica                                       2:0
Rudeš Zagreb - Radnik Sesvete                                 1:0
Vinogradar Mladina - Primorac 1929 Stobreč                    2:1
HAŠK Zagreb - Pomorac Kostrena                                1:2
Zelina - Junak Sinj                                           4:1
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Šibenik                         1:0
Solin - Gorica                                                2:0
 9 . round (13. 10. 2012.)
Pomorac Kostrena - Dugopolje                                  1:2
Imotski - Lučko                                               1:2
Mosor Žrnovnica - Rudeš Zagreb                                5:4
Radnik Sesvete - Vinogradar Mladina                           7:1
Junak Sinj - HAŠK Zagreb                                      3:1
Šibenik - Zelina                                              1:0
Gorica - Hrvatski dragovoljac Zagreb                          1:2
Primorac 1929 Stobreč - Solin                                 1:3
 10 . round (20. 10. 2012.)
Dugopolje - Junak Sinj                                        3:0
Lučko - Pomorac Kostrena                                      1:1
Rudeš Zagreb - Imotski                                        1:0
Vinogradar Mladina - Mosor Žrnovnica                          3:1
Primorac 1929 Stobreč - Radnik Sesvete                        2:1
HAŠK Zagreb - Šibenik                                         0:1
Zelina - Gorica                                               0:0
Solin - Hrvatski dragovoljac Zagreb                           1:0
 11 . round (27. 10. 2012.)
Šibenik - Dugopolje                                           1:1
Junak Sinj - Lučko                                            1:2
Pomorac Kostrena - Rudeš Zagreb                               1:2
Imotski - Vinogradar Mladina                                  1:0
Mosor Žrnovnica - Primorac 1929 Stobreč                       1:1
Gorica - HAŠK Zagreb                                          5:2
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Zelina                          0:0
Radnik Sesvete - Solin                                        2:2
 12 . round (3. 11. 2012.)
Dugopolje - Gorica                                            1:1
Lučko - Šibenik                                               1:1
Rudeš Zagreb - Junak Sinj                                     2:0
Vinogradar Mladina - Pomorac Kostrena                         2:4
Primorac 1929 Stobreč - Imotski                               1:1
Radnik Sesvete - Mosor Žrnovnica                              0:1
HAŠK Zagreb - Hrvatski dragovoljac Zagreb                     0:1
Solin - Zelina                                                3:3
 13 . round (10. 11. 2012.)
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Dugopolje                       1:0
Gorica - Lučko                                                1:1
Šibenik - Rudeš Zagreb                                        2:1
Junak Sinj - Vinogradar Mladina                               2:2
Pomorac Kostrena - Primorac 1929 Stobreč                      1:2
Imotski - Radnik Sesvete                                      0:1
Zelina - HAŠK Zagreb                                          3:2
Mosor Žrnovnica - Solin                                       1:1
 14 . round (17. 11. 2012.)
Dugopolje - Zelina                                            0:3
Lučko - Hrvatski dragovoljac Zagreb                           0:0
Rudeš Zagreb - Gorica                                         3:0
Vinogradar Mladina - Šibenik                                  1:1
Primorac 1929 Stobreč - Junak Sinj                            0:0
Radnik Sesvete - Pomorac Kostrena                             2:0
Mosor Žrnovnica - Imotski                                     0:0
Solin - HAŠK Zagreb                                           0:0
 15 . round (24. 11. 2012.)
HAŠK Zagreb - Dugopolje                                       2:2
Zelina - Lučko                                                0:0
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Rudeš Zagreb                    3:1
Gorica - Vinogradar Mladina                                   0:1
Šibenik - Primorac 1929 Stobreč                               2:1
Junak Sinj - Radnik Sesvete                                   2:0
Pomorac Kostrena - Mosor Žrnovnica                            4:1
Imotski - Solin                                               0:1
 16 . round (2. to 5. 3. 2013.)
Pomorac Kostrena - Imotski                                    3:0
Junak Sinj - Mosor Žrnovnica                                  0:0
Šibenik - Radnik Sesvete                                      4:0
Gorica - Primorac 1929 Stobreč                                2:0
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Vinogradar Mladina              0:2
Zelina - Rudeš Zagreb                                         0:1
HAŠK Zagreb - Lučko                                           0:3
Solin - Dugopolje                                             3:4
 17 . round (9. 3. 2013.)
Lučko - Dugopolje                                             3:0
Rudeš Zagreb - HAŠK Zagreb                                    0:0
Vinogradar Mladina - Zelina                                   1:1
Primorac 1929 Stobreč - Hrvatski dragovoljac Zagreb           0:3
Radnik Sesvete - Gorica                                       0:3
Mosor Žrnovnica - Šibenik                                     0:1
Imotski - Junak Sinj                                          0:1
Pomorac Kostrena - Solin                                      3:1
 18 . round (16. 3. 2013.)
Dugopolje - Rudeš Zagreb                                      1:1
HAŠK Zagreb - Vinogradar Mladina                              0:3
Zelina - Primorac 1929 Stobreč                                3:0
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Radnik Sesvete                  0:0
Gorica - Mosor Žrnovnica                                      1:1
Šibenik - Imotski                                             1:2
Junak Sinj - Pomorac Kostrena                                 0:0
Solin - Lučko                                                 3:2
 19 . round (23. 3. 2013.)
Vinogradar Mladina - Dugopolje                                4:0
Rudeš Zagreb - Lučko                                          7:1
Primorac 1929 Stobreč - HAŠK Zagreb                           1:1
Radnik Sesvete - Zelina                                       1:3
Mosor Žrnovnica - Hrvatski dragovoljac Zagreb                 2:0
Imotski - Gorica                                              2:1
Pomorac Kostrena - Šibenik                                    2:0
Junak Sinj - Solin                                            1:0
 20 . round (2. 4. 2013.)
Dugopolje - Primorac 1929 Stobreč                             1:0
Lučko - Vinogradar Mladina                                    0:1 (17. 4. 2013.)
HAŠK Zagreb - Radnik Sesvete                                  0:1
Zelina - Mosor Žrnovnica                                      1:0
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Imotski                         3:0
Gorica - Pomorac Kostrena                                     1:1
Šibenik - Junak Sinj                                          0:2
Solin - Rudeš Zagreb                                          0:3
 21 . round (7. 4. 2013.)
Radnik Sesvete - Dugopolje                                    6:3
Primorac 1929 Stobreč - Lučko                                 1:0
Vinogradar Mladina - Rudeš Zagreb                             1:1
Mosor Žrnovnica - HAŠK Zagreb                                 2:0
Imotski - Zelina                                              3:1
Pomorac Kostrena - Hrvatski dragovoljac Zagreb                1:2
Junak Sinj - Gorica                                           2:2
Šibenik - Solin                                               1:1
 22 . round (10. 4. 2013.)
Dugopolje - Mosor Žrnovnica                                   0:1
Lučko - Radnik Sesvete                                        1:0
Rudeš Zagreb - Primorac 1929 Stobreč                          2:2
HAŠK Zagreb - Imotski                                         1:2
Zelina - Pomorac Kostrena                                     1:1
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Junak Sinj                      1:0
Gorica - Šibenik                                              2:2
Solin - Vinogradar Mladina                                    2:1
 23 . round (13. 4. 2013.)
Imotski - Dugopolje                                           2:3
Mosor Žrnovnica - Lučko                                       0:0
Radnik Sesvete - Rudeš Zagreb                                 1:4
Primorac 1929 Stobreč - Vinogradar Mladina                    1:0
Pomorac Kostrena - HAŠK Zagreb                                4:1
Junak Sinj - Zelina                                           3:2
Šibenik - Hrvatski dragovoljac Zagreb                         2:2
Gorica - Solin                                                0:0
 24 . round (20. 4. 2013.)
Dugopolje - Pomorac Kostrena                                  1:0
Lučko - Imotski                                               1:0
Rudeš Zagreb - Mosor Žrnovnica                                1:1
Vinogradar Mladina - Radnik Sesvete                           2:1
HAŠK Zagreb - Junak Sinj                                      2:1
Zelina - Šibenik                                              0:2
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Gorica                          1:0
Solin - Primorac 1929 Stobreč                                 0:0
 25 . round (27. 4. 2013.)
Junak Sinj - Dugopolje                                        1:0
Pomorac Kostrena - Lučko                                      2:1
Imotski - Rudeš Zagreb                                        1:0
Mosor Žrnovnica - Vinogradar Mladina                          1:0
Radnik Sesvete - Primorac 1929 Stobreč                        3:1
Šibenik - HAŠK Zagreb                                         4:1
Gorica - Zelina                                               1:0
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Solin                           1:0
 26 . round (4. 5. 2013.)
Dugopolje - Šibenik                                           2:4
Lučko - Junak Sinj                                            1:0
Rudeš Zagreb - Pomorac Kostrena                               1:1
Vinogradar Mladina - Imotski                                  2:0
Primorac 1929 Stobreč - Mosor Žrnovnica                       2:0
HAŠK Zagreb - Gorica                                          3:4
Zelina - Hrvatski dragovoljac Zagreb                          1:0
Solin - Radnik Sesvete                                        2:0
 27 . round (11. 5. 2013.)
Gorica - Dugopolje                                            1:0
Šibenik - Lučko                                               1:0
Junak Sinj - Rudeš Zagreb                                     3:2
Pomorac Kostrena - Vinogradar Mladina                         5:2
Imotski - Primorac 1929 Stobreč                               1:0
Mosor Žrnovnica - Radnik Sesvete                              2:2
Hrvatski dragovoljac Zagreb - HAŠK Zagreb                     2:0
Zelina - Solin                                                4:0
 28 . round (18. 5. 2013.)
Dugopolje - Hrvatski dragovoljac Zagreb                       2:1
Lučko - Gorica                                                0:1
Rudeš Zagreb - Šibenik                                        1:0
Vinogradar Mladina - Junak Sinj                               1:0
Primorac 1929 Stobreč - Pomorac Kostrena                      2:2
Radnik Sesvete - Imotski                                      2:0
HAŠK Zagreb - Zelina                                          0:2
Solin - Mosor Žrnovnica                                       2:2
 29 . round (26. 5. 2013.)
Zelina - Dugopolje                                            0:1
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Lučko                           1:1
Gorica - Rudeš Zagreb                                         0:0
Šibenik - Vinogradar Mladina                                  1:1
Junak Sinj - Primorac 1929 Stobreč                            3:1
Pomorac Kostrena - Radnik Sesvete                             2:1
Imotski - Mosor Žrnovnica                                     4:0
HAŠK Zagreb - Solin                                           1:2
 30 . round (1. 6. 2013.)
Dugopolje - HAŠK Zagreb                                       1:0
Lučko - Zelina                                                2:1
Rudeš Zagreb - Hrvatski dragovoljac Zagreb                    1:0
Vinogradar Mladina - Gorica                                   1:0
Primorac 1929 Stobreč - Šibenik                               1:1
Radnik Sesvete - Junak Sinj                                   3:2
Mosor Žrnovnica - Pomorac Kostrena                            1:3
Solin - Imotski                                               2:1

Final Table:

 1.Hrvatski dragovoljac Zagreb  30  16  5  9  39-25  53  Promoted
-------------------------------------------------------
 2.Solin                        30  14  9  7  43-39  51
 3.Rudeš Zagreb                 30  14  8  8  47-30  50
 4.Šibenik                      30  13 10  7  42-31  48  [-1]  Demoted
 5.Vinogradar Mladina           30  14  6 10  43-39  48  Withdrew after season
 6.Zelina                       30  13  7 10  46-30  46
 7.Pomorac Kostrena             30  13  7 10  51-39  46
 8.Dugopolje                    30  14  4 12  39-42  46
 9.Lučko                        30  12  9  9  31-28  45
10.Gorica                       30  10 10 10  37-32  40  [2 1 0 1 3-2 3]
11.Radnik Sesvete               30  12  4 14  42-43  40  [2 1 0 1 2-3 3] 
-------------------------------------------------------
12.Mosor Žrnovnica              30   9 11 10  31-40  38  Relegated
13.Junak Sinj                   30  10  6 14  33-42  36  Relegated
14.Imotski                      30   9  4 17  26-41  31  Relegated
15.Primorac 1929 Stobreč        30   6 10 14  23-41  28  Relegated
16.HAŠK Zagreb                  30   3  6 21  24-55  15  Relegated

Third Level

NB:
1. Only winners of each group, that have valid licence for the Second league,
   may enter Promotion play-off.
2. 3rd league is the highest rank of competition for which the teams do not
   need licence.
3. Segesta Sisak and Val Kaštel Stari obtained the licence for the Second league.

Grupa "istok" - Group "East"

Pos  Team                     ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Slavonija Požega           0  30  20  4   6  77  34   43   64
  2  BSK Bijelo Brdo            0  30  17  2  11  71  42   29   53
  3  Slavija Pleternica         0  30  15  4  11  45  32   13   49
  4  Mladost Antin              0  30  14  6  10  46  44    2   48
  5  Bedem Ivankovo             0  30  14  4  12  32  36   -4   46
  6  Višnjevac                  0  30  13  5  12  46  41    5   44
  7  Graničar Županja           0  30  13  4  13  40  39    1   43
  8  Oriolik Oriovac            0  30  12  5  13  38  42   -4   41
  9  NAŠK Našice                0  30  11  7  12  34  32    2   40
 10  Đakovo-Croatia             0  30  11  5  14  51  53   -2   38
 11  Otok                       0  30  11  5  14  44  67  -23   38
 12  Belišće                    0  30  11  4  15  26  44  -18   37 [4 1 1  9: 5 13]
 13  Marsonia Slavonski Brod    0  30  11  4  15  47  52   -5   37 [3 1 2 15: 9 10]
 14  Lipik                      0  30  11  4  15  46  62  -16   37 [3 0 3 12:11  9]
 15  Olimpija Osijek            0  30  11  4  15  52  64  -12   37 [1 0 5  7:18  3] [relegated]
 16  Mladost Cernik            -1  30  10  3  17  45  56  -11   32 [relegated]

 1 . round (26. 8. 2012.)
Mladost Antin - Marsonia Slavonski Brod                       1:1
Belišće - Bedem Ivankovo                                      2:0
Graničar Županja - Lipik                                      3:0
Slavija Pleternica - Višnjevac                                1:0
BSK Bijelo Brdo - Slavonija Požega                            1:2
NAŠK Našice - Mladost Cernik                                  3:0 (awarded)
Olimpija Osijek - Đakovo-Croatia                              2:2
Oriolik Oriovac - Otok                                        3:1
 2 . round (2. 9. 2012.)
Oriolik Oriovac - Olimpija Osijek                             2:1
Đakovo-Croatia - NAŠK Našice                                  1:1
Mladost Cernik - BSK Bijelo Brdo                              2:1
Slavonija Požega - Slavija Pleternica                         1:0
Višnjevac - Graničar Županja                                  0:0
Lipik - Belišće                                               2:0
Bedem Ivankovo - Mladost Antin                                5:0
Otok - Marsonia Slavonski Brod                                2:1
 3 . round (9. 9. 2012.)
NAŠK Našice - Oriolik Oriovac                                 0:1
BSK Bijelo Brdo - Đakovo-Croatia                              5:0
Slavija Pleternica - Mladost Cernik                           2:1
Graničar Županja - Slavonija Požega                           2:1
Belišće - Višnjevac                                           0:2
Mladost Antin - Lipik                                         1:3
Marsonia Slavonski Brod - Bedem Ivankovo                      0:1
Olimpija Osijek - Otok                                        8:1
 4 . round (12. 9. 2012.)
Oriolik Oriovac - BSK Bijelo Brdo                             1:0
Olimpija Osijek - NAŠK Našice                                 1:0
Đakovo-Croatia - Slavija Pleternica                           3:0
Mladost Cernik - Graničar Županja                             2:2
Slavonija Požega - Belišće                                    5:0
Višnjevac - Mladost Antin                                     1:1
Lipik - Marsonia Slavonski Brod                               3:1
Otok - Bedem Ivankovo                                         1:1
 5 . round (16. 9. 2012.)
Slavija Pleternica - Oriolik Oriovac                          0:1
BSK Bijelo Brdo - Olimpija Osijek                             6:3 (19. 9. 2012.)
Graničar Županja - Đakovo-Croatia                             3:1
Belišće - Mladost Cernik                                      2:0
Mladost Antin - Slavonija Požega                              2:6
Marsonia Slavonski Brod - Višnjevac                           2:1
Bedem Ivankovo - Lipik                                        2:1
NAŠK Našice - Otok                                            2:0
 6 . round (23. 9. 2012.)
Oriolik Oriovac - Graničar Županja                            5:0
Olimpija Osijek - Slavija Pleternica                          1:1
NAŠK Našice - BSK Bijelo Brdo                                 1:5
Đakovo-Croatia - Belišće                                      1:0
Mladost Cernik - Mladost Antin                                0:1
Slavonija Požega - Marsonia Slavonski Brod                    6:2
Višnjevac - Bedem Ivankovo                                    3:0
Otok - Lipik                                                  3:1
 7 . round (30. 9. 2012.)
Belišće - Oriolik Oriovac                                     1:2
Graničar Županja - Olimpija Osijek                            3:1
Slavija Pleternica - NAŠK Našice                              0:0
Mladost Antin - Đakovo-Croatia                                2:0
Marsonia Slavonski Brod - Mladost Cernik                      2:2
Bedem Ivankovo - Slavonija Požega                             0:0
Lipik - Višnjevac                                             0:3
BSK Bijelo Brdo - Otok                                        4:0
 8 . round (7. 10. 2012.)
Oriolik Oriovac - Mladost Antin                               3:1
Olimpija Osijek - Belišće                                     0:1
NAŠK Našice - Graničar Županja                                2:1
BSK Bijelo Brdo - Slavija Pleternica                          1:0
Đakovo-Croatia - Marsonia Slavonski Brod                      3:1
Mladost Cernik - Bedem Ivankovo                               2:0
Slavonija Požega - Lipik                                      2:2
Otok - Višnjevac                                              2:1
 9 . round (14. 10. 2012.)
Marsonia Slavonski Brod - Oriolik Oriovac                     1:2
Mladost Antin - Olimpija Osijek                               3:1
Belišće - NAŠK Našice                                         1:1
Graničar Županja - BSK Bijelo Brdo                            1:1
Bedem Ivankovo - Đakovo-Croatia                               0:3
Lipik - Mladost Cernik                                        3:2
Višnjevac - Slavonija Požega                                  2:2
Slavija Pleternica - Otok                                     7:2
 10 . round (21. 10. 2012.)
Oriolik Oriovac - Bedem Ivankovo                              0:0
Olimpija Osijek - Marsonia Slavonski Brod                     2:4
NAŠK Našice - Mladost Antin                                   0:0
BSK Bijelo Brdo - Belišće                                     4:0
Slavija Pleternica - Graničar Županja                         3:1
Đakovo-Croatia - Lipik                                        5:2
Mladost Cernik - Višnjevac                                    1:2
Otok - Slavonija Požega                                       1:1
 11 . round (28. 10. 2012.)
Lipik - Oriolik Oriovac                                       1:1
Bedem Ivankovo - Olimpija Osijek                              1:0
Marsonia Slavonski Brod - NAŠK Našice                         4:1
Mladost Antin - BSK Bijelo Brdo                               0:1
Belišće - Slavija Pleternica                                  1:0
Višnjevac - Đakovo-Croatia                                    4:2
Slavonija Požega - Mladost Cernik                             3:0
Graničar Županja - Otok                                       1:0
 12 . round (4. 11. 2012.)
Oriolik Oriovac - Višnjevac                                   0:0
Olimpija Osijek - Lipik                                       2:1
NAŠK Našice - Bedem Ivankovo                                  2:0
BSK Bijelo Brdo - Marsonia Slavonski Brod                     4:0
Slavija Pleternica - Mladost Antin                            3:0
Graničar Županja - Belišće                                    2:0
Đakovo-Croatia - Slavonija Požega                             0:3
Otok - Mladost Cernik                                         4:1
 13 . round (11. 11. 2012.)
Slavonija Požega - Oriolik Oriovac                            1:0
Višnjevac - Olimpija Osijek                                   4:2
Lipik - NAŠK Našice                                           2:1
Bedem Ivankovo - BSK Bijelo Brdo                              0:5
Marsonia Slavonski Brod - Slavija Pleternica                  0:1
Mladost Antin - Graničar Županja                              1:3
Mladost Cernik - Đakovo-Croatia                               2:0
Belišće - Otok                                                3:1
 14 . round (18. 11. 2012.)
Oriolik Oriovac - Mladost Cernik                              0:3
Olimpija Osijek - Slavonija Požega                            0:4
NAŠK Našice - Višnjevac                                       1:0
BSK Bijelo Brdo - Lipik                                       3:2
Slavija Pleternica - Bedem Ivankovo                           2:1
Graničar Županja - Marsonia Slavonski Brod                    4:1
Belišće - Mladost Antin                                       2:1
Otok - Đakovo-Croatia                                         3:1
 15 . round (25. 11. 2012.)
Đakovo-Croatia - Oriolik Oriovac                              1:2
Mladost Cernik - Olimpija Osijek                              2:0
Slavonija Požega - NAŠK Našice                                3:1
Višnjevac - BSK Bijelo Brdo                                   2:1
Lipik - Slavija Pleternica                                    1:1
Bedem Ivankovo - Graničar Županja                             1:0
Marsonia Slavonski Brod - Belišće                             1:1
Mladost Antin - Otok                                          0:0
 16 . round (2. 3. 2013.)
Marsonia Slavonski Brod - Mladost Antin                       2:2
Bedem Ivankovo - Belišće                                      2:0
Lipik - Graničar Županja                                      0:0
Višnjevac - Slavija Pleternica                                0:1
Slavonija Požega - BSK Bijelo Brdo                            6:1
Mladost Cernik - NAŠK Našice                                  1:1
Đakovo-Croatia - Olimpija Osijek                              1:0
Otok - Oriolik Oriovac                                        2:1
 17 . round (9. 3. 2013.)
Olimpija Osijek - Oriolik Oriovac                             2:1
NAŠK Našice - Đakovo-Croatia                                  0:0
BSK Bijelo Brdo - Mladost Cernik                              4:1
Slavija Pleternica - Slavonija Požega                         0:3
Graničar Županja - Višnjevac                                  3:0
Belišće - Lipik                                               3:0
Mladost Antin - Bedem Ivankovo                                2:0
Marsonia Slavonski Brod - Otok                                3:0
 18 . round (23. 3. 2013.)
Oriolik Oriovac - NAŠK Našce                                  1:0
Đakovo-Croatia - BSK Bijelo Brdo                              2:3
Mladost Cernik - Slavija Pleternica                           1:2
Slavonija Požega - Graničar Županja                           2:0
Višnjevac - Belišće                                           0:0
Lipik - Mladost Antin                                         1:3
Bedem Ivankovo - Marsonia Slavonski Brod                      2:0
Otok - Olimpija Osijek                                        3:1
 19 . round (30. 3. 2013.)
BSK Bijelo Brdo - Oriolik Oriovac                             2:0
NAŠK Našice - Olimpija Osijek                                 0:1
Slavija Pleternica - Đakovo-Croatia                           5:1
Graničar Županja - Mladost Cernik                             2:0
Belišće - Slavonija Požega                                    0:2
Mladost Antin - Višnjevac                                     3:0
Marsonia Slavonski Brod - Lipik                               3:1
Bedem Ivankovo - Otok                                         1:0
 20 . round (3. 4. 2013.)
Oriolik Oriovac - Slavija Pleternica                          0:1 (10. 4. 2013.)
Olimpija Osijek - BSK Bijelo Brdo                             3:2
Đakovo-Croatia - Graničar Županja                             2:0
Mladost Cernik - Belišće                                      2:0
Slavonija Požega - Mladost Antin                              3:1
Višnjevac - Marsonia Slavonski Brod                           0:2
Lipik - Bedem Ivankovo                                        2:1
Otok - NAŠK Našice                                            1:1
 21 . round (6. 4. 2013.)
Graničar Županja - Oriolik Oriovac                            1:0
Slavija Pleternica - Olimpija Osijek                          3:3
BSK Bijelo Brdo - NAŠK Našice                                 2:0
Belišće - Đakovo-Croatia                                      1:0
Mladost Antin - Mladost Cernik                                2:0
Marsonia Slavonski Brod - Slavonija Požega                    2:1
Bedem Ivankovo - Višnjevac                                    3:0
Lipik - Otok                                                  4:0
 22 . round (13. 4. 2013.)
Oriolik Oriovac - Belišće                                     0:0
Olimpija Osijek - Graničar Županja                            2:1
NAŠK Našice - Slavija Pleternica                              1:0
Đakovo-Croatia - Mladost Antin                                2:4
Mladost Cernik - Marsonia Slavonski Brod                      2:1
Slavonija Požega - Bedem Ivankovo                             2:0
Višnjevac - Lipik                                             4:1
Otok - BSK Bijelo Brdo                                        2:2
 23 . round (20. 4. 2013.)
Mladost Antin - Oriolik Oriovac                               2:0
Belišće - Olimpija Osijek                                     2:1
Graničar Županja - NAŠK Našice                                2:0
Slavija Pleternica - BSK Bijelo Brdo                          2:0
Marsonia Slavonski Brod - Đakovo-Croatia                      0:1
Bedem Ivankovo - Mladost Cernik                               3:2
Lipik - Slavonija Požega                                      2:1
Višnjevac - Otok                                              4:0
 24 . round (27. 4. 2013.)
Oriolik Oriovac - Marsonia Slavonski Brod                     1:3
Olimpija Osijek - Mladost Antin                               1:1
NAŠK Našice - Belišće                                         2:0
BSK Bijelo Brdo - Graničar Županja                            4:1
Đakovo-Croatia - Bedem Ivankovo                               1:1
Mladost Cernik - Lipik                                        1:0
Slavonija Požega - Višnjevac                                  2:3
Otok - Slavija Pleternica                                     2:1
 25 . round (4. 5. 2013.)
Bedem Ivankovo - Oriolik Oriovac                              2:0
Marsonia Slavonski Brod - Olimpija Osijek                     5:0
Mladost Antin - NAŠK Našice                                   3:1
Belišće - BSK Bijelo Brdo                                     2:3
Graničar Županja - Slavija Pleternica                         0:2
Lipik - Đakovo-Croatia                                        2:1
Višnjevac - Mladost Cernik                                    2:1
Slavonija Požega - Otok                                       2:0
 26 . round (11. 5. 2013.)
Oriolik Oriovac - Lipik                                       6:2
Olimpija Osijek - Bedem Ivankovo                              3:0 (15. 5. 2013.)
NAŠK Našice - Marsonia Slavonski Brod                         1:0
BSK Bijelo Brdo - Mladost Antin                               0:1
Slavija Pleternica - Belišće                                  2:0
Đakovo-Croatia - Višnjevac                                    2:0
Mladost Cernik - Slavonija Požega                             2:3
Otok - Graničar Županja                                       2:1
 27 . round (18. 5. 2013.)
Višnjevac - Oriolik Oriovac                                   2:0
Lipik - Olimpija Osijek                                       5:2
Bedem Ivankovo - NAŠK Našice                                  1:0
Marsonia Slavonski Brod - BSK Bijelo Brdo                     2:1
Mladost Antin - Slavija Pleternica                            2:0
Belišće - Graničar Županja                                    1:0
Slavonija Požega - Đakovo-Croatia                             2:1
Mladost Cernik - Otok                                         4:0
 28 . round (25. 5. 2013.)
Oriolik Oriovac - Slavonija Požega                            1:5
Olimpija Osijek - Višnjevac                                   2:1
NAŠK Našice - Lipik                                           3:0
BSK Bijelo Brdo - Bedem Ivankovo                              3:1
Slavija Pleternica - Marsonia Slavonski Brod                  1:2
Graničar Županja - Mladost Antin                              0:4
Đakovo-Croatia - Mladost Cernik                               6:2
Otok - Belišće                                                5:1
 29 . round (29. 5. 2013.)
Mladost Cernik - Oriolik Oriovac                              5:2
Slavonija Požega - Olimpija Osijek                            3:4
Višnjevac - NAŠK Našice                                       1:4
Lipik - BSK Bijelo Brdo                                       1:0
Bedem Ivankovo - Slavija Pleternica                           2:0
Marsonia Slavonski Brod - Graničar Županja                    0:3
Mladost Antin - Belišće                                       2:0
Đakovo-Croatia - Otok                                         6:1
 30 . round (1. 6. 2013.)
Oriolik Oriovac - Đakovo-Croatia                              2:2
Olimpija Osijek - Mladost Cernik                              3:1
NAŠK Našice - Slavonija Požega                                4:0
BSK Bijelo Brdo - Višnjevac                                   2:4
Slavija Pleternica - Lipik                                    4:1
Graničar Županja - Bedem Ivankovo                             0:1
Belišće - Marsonia Slavonski Brod                             2:1
Otok - Mladost Antin                                          5:0

Grupa "sjever" - Group "North"

Pos  Team                  ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Mladost Ždralovi        0  30  21  5   4  64  22   42   68
  2  Međimurje Čakovec       0  30  21  4   5  58  21   37   67
  3  Podravina Ludbreg       0  30  19  3   8  79  43   36   60
  4  Croatia Grabrovnica     0  30  17  4   9  73  37   36   55
  5  Nedelišće              -1  30  16  6   8  64  45   19   53
  6  Virovitica              0  30  16  2  12  59  42   17   50
  7  Bjelovar                0  30  12  7  11  47  33   14   43
  8  Polet Martin na Muri    0  30  12  6  12  40  42   -2   42
  9  Graničar Kotoriba       0  30  13  2  15  47  56   -9   41
 10  Koprivnica              0  30  12  3  15  54  54    0   39
 11  Podravac Virje          0  30  10  2  18  38  63  -25   32
 12  Ivančica Ivanec         0  30   9  4  17  55  65  -10   31
 13  Mladost Prelog          0  30   9  4  17  45  86  -41   31
 14  Slatina                 0  30   9  1  20  39  81  -42   28 [relegation play-off]
 15  Čakovec                 0  30   7  5  18  39  72  -33   26
 16  Križevci                0  30   7  2  21  33  72  -39   23 [relegated]

Relegation play-off (22nd and 26th of June 2013):
Papuk Orahovica - Slatina                                 3:2 1:1 [Papuk later withdrew]

 1 . round (19. 8. 2012.)
Koprivnica - Mladost Prelog                                   3:2
Polet Martin na Muri - Podravac Virje                         2:2
Croatia Grabrovnica - Križevci                                5:0
Mladost Ždralovi - Međimurje Čakovec                          0:0
Čakovec - Bjelovar                                            1:0 (12. 9. 2012.)
Graničar Kotoriba - Slatina                                   1:0
Podravina Ludbreg - Ivančica Ivanec                           3:0
Nedelišće - Virovitica                                        0:3 (awarded; originally 2:1)
 2 . round (26. 8. 2012.)
Nedelišće - Podravina Ludbreg                                 2:0
Ivančica Ivanec - Graničar Kotoriba                           5:2
Slatina - Čakovec                                             3:1
Bjelovar - Mladost Ždralovi                                   0:0
Međimurje Čakovec - Croatia Grabrovnica                       3:1
Križevci - Polet Martin na Muri                               2:1
Podravac Virje - Koprivnica                                   1:4
Virovitica - Mladost Prelog                                   2:2
 3 . round (2. 9. 2012.)
Graničar Kotoriba - Nedelišće                                 1:1
Čakovec - Ivančica Ivanec                                     1:1
Mladost Ždralovi - Slatina                                    3:0
Croatia Grabrovnica - Bjelovar                                3:0
Polet Martin na Muri - Međimurje Čakovec                      1:2
Koprivnica - Križevci                                         4:1
Mladost Prelog - Podravac Virje                               0:0
Podravina Ludbreg - Virovitica                                5:0
 4 . round (8. 9. 2012.)
Nedelišće - Čakovec                                           2:3
Podravina Ludbreg - Graničar Kotoriba                         4:1
Ivančica Ivanec - Mladost Ždralovi                            3:4
Slatina - Croatia Grabrovnica                                 3:0
Bjelovar - Polet Martin na Muri                               3:0
Međimurje Čakovec - Koprivnica                                4:1
Križevci - Mladost Prelog                                     0:2
Virovitica - Podravac Virje                                   7:1
 5 . round (15. 9. 2012.)
Mladost Ždralovi - Nedelišće                                  2:2
Čakovec - Podravina Ludbreg                                   2:5
Croatia Grabrovnica - Ivančica Ivanec                         6:0
Polet Martin na Muri - Slatina                                0:0
Koprivnica - Bjelovar                                         2:0 (19. 9. 2012.)
Mladost Prelog - Međimurje Čakovec                            0:1
Podravac Virje - Križevci                                     3:2
Graničar Kotoriba - Virovitica                                2:1
 6 . round (23. 9. 2012.)
Nedelišće - Croatia Grabrovnica                               2:1
Podravina Ludbreg - Mladost Ždralovi                          0:0
Graničar Kotoriba - Čakovec                                   0:0
Ivančica Ivanec - Polet Martin na Muri                        2:1
Slatina - Koprivnica                                          3:1
Bjelovar - Mladost Prelog                                     3:0
Međimurje Čakovec - Podravac Virje                            3:0
Virovitica - Križevci                                         6:0
 7 . round (30. 9. 2012.)
Polet Martin na Muri - Nedelišće                              4:1
Croatia Grabrovnica - Podravina Ludbreg                       1:1
Mladost Ždralovi - Graničar Kotoriba                          2:0
Koprivnica - Ivančica Ivanec                                  3:1
Mladost Prelog - Slatina                                      1:2
Podravac Virje - Bjelovar                                     0:3
Križevci - Međimurje Čakovec                                  2:3
Čakovec - Virovitica                                          2:3
 8 . round (7. 10. 2012.)
Nedelišće - Koprivnica                                        3:2
Podravina Ludbreg - Polet Martin na Muri                      2:3
Graničar Kotoriba - Croatia Grabrovnica                       1:0
Čakovec - Mladost Ždralovi                                    1:6
Ivančica Ivanec - Mladost Prelog                              6:1
Slatina - Podravac Virje                                      1:0
Bjelovar - Križevci                                           4:0
Virovitica - Međimurje Čakovec                                1:0
 9 . round (14. 10. 2012.)
Mladost Prelog - Nedelišće                                    1:3
Koprivnica - Podravina Ludbreg                                1:3
Polet Martin na Muri - Graničar Kotoriba                      3:2
Croatia Grabrovnica - Čakovec                                 3:1
Podravac Virje - Ivančica Ivanec                              1:0
Križevci - Slatina                                            2:3
Međimurje Čakovec - Bjelovar                                  2:1
Mladost Ždralovi - Virovitica                                 4:1
 10 . round (21. 10. 2012.)
Nedelišće - Podravac Virje                                    2:0
Podravina Ludbreg - Mladost Prelog                            7:0
Graničar Kotoriba - Koprivnica                                2:1
Čakovec - Polet Martin na Muri                                1:2
Mladost Ždralovi - Croatia Grabrovnica                        3:1
Ivančica Ivanec - Križevci                                    5:2
Slatina - Međimurje Čakovec                                   0:1
Virovitica - Bjelovar                                         1:2
 11 . round (28. 10. 2012.)
Križevci - Nedelišće                                          0:2
Podravac Virje - Podravina Ludbreg                            2:3
Mladost Prelog - Graničar Kotoriba                            5:1
Koprivnica - Čakovec                                          7:1
Polet Martin na Muri - Mladost Ždralovi                       3:1
Međimurje Čakovec - Ivančica Ivanec                           4:1
Bjelovar - Slatina                                            1:2
Croatia Grabrovnica - Virovitica                              2:1
 12 . round (4. 11. 2012.)
Nedelišće - Međimurje Čakovec                                 0:0
Podravina Ludbreg - Križevci                                  4:2
Graničar Kotoriba - Podravac Virje                            1:0
Čakovec - Mladost Prelog                                      2:2
Mladost Ždralovi - Koprivnica                                 2:1
Croatia Grabrovnica - Polet Martin na Muri                    4:1
Ivančica Ivanec - Bjelovar                                    1:1
Virovitica - Slatina                                          2:0
 13 . round (11. 11. 2012.)
Bjelovar - Nedelišće                                          3:0
Međimurje Čakovec - Podravina Ludbreg                         0:1
Križevci - Graničar Kotoriba                                  3:1
Podravac Virje - Čakovec                                      3:2
Mladost Prelog - Mladost Ždralovi                             1:6
Koprivnica - Croatia Grabrovnica                              1:2
Slatina - Ivančica Ivanec                                     0:2
Polet Martin na Muri - Virovitica                             1:0
 14 . round (18. 11. 2012.)
Nedelišće - Slatina                                           2:1
Podravina Ludbreg - Bjelovar                                  1:2
Graničar Kotoriba - Međimurje Čakovec                         1:0
Čakovec - Križevci                                            4:3
Mladost Ždralovi - Podravac Virje                             3:0
Croatia Grabrovnica - Mladost Prelog                          7:1
Polet Martin na Muri - Koprivnica                             4:1
Virovitica - Ivančica Ivanec                                  2:1
 15 . round (25. 11. 2012.)
Ivančica Ivanec - Nedelišće                                   1:2
Slatina - Podravina Ludbreg                                   0:2
Bjelovar - Graničar Kotoriba                                  3:0
Međimurje Čakovec - Čakovec                                   4:1
Križevci - Mladost Ždralovi                                   0:1
Podravac Virje - Croatia Grabrovnica                          1:4
Mladost Prelog - Polet Martin na Muri                         3:1
Koprivnica - Virovitica                                       6:1
 16 . round (10. 4. 2013.)
Mladost Prelog - Koprivnica                                   5:1
Podravac Virje - Polet Martin na Muri                         0:2
Križevci - Croatia Grabrovnica                                1:0
Međimurje Čakovec - Mladost Ždralovi                          2:0
Bjelovar - Čakovec                                            2:2
Slatina - Graničar Kotoriba                                   4:2
Ivančica Ivanec - Podravina Ludbreg                           1:3
Virovitica - Nedelišće                                        3:0
 17 . round (9. 3. 2013.)
Podravina Ludbreg - Nedelišće                                 2:2
Graničar Kotoriba - Ivančica Ivanec                           4:1
Čakovec - Slatina                                             2:0
Mladost Ždralovi - Bjelovar                                   3:0
Croatia Grabrovnica - Međimurje Čakovec                       0:1
Polet Martin na Muri - Križevci                               2:0
Koprivnica - Podravac Virje                                   1:0
Mladost Prelog - Virovitica                                   1:0
 18 . round (19. 3. 2013.)
Nedelišće - Graničar Kotoriba                                 2:1
Ivančica Ivanec - Čakovec                                     1:3
Slatina - Mladost Ždralovi                                    0:4
Bjelovar - Croatia Grabrovnica                                3:1
Međimurje Čakovec - Polet Martin na Muri                      1:0
Križevci - Koprivnica                                         5:1
Podravac Virje - Mladost Prelog                               2:1
Virovitica - Podravina Ludbreg                                3:0
 19 . round (23. 3. 2013.)
Čakovec - Nedelišće                                           1:0
Graničar Kotoriba - Podravina Ludbreg                         5:0 (24. 4. 2013.)
Mladost Ždralovi - Ivančica Ivanec                            2:1
Croatia Grabrovnica - Slatina                                 7:1
Polet Martin na Muri - Bjelovar                               0:0
Koprivnica - Međimurje Čakovec                                4:1
Mladost Prelog - Križevci                                     3:0
Podravac Virje - Virovitica                                   1:0
 20 . round (30. 3. 2013.)
Nedelišće - Mladost Ždralovi                                  0:0
Podravina Ludbreg - Čakovec                                   2:0 (17. 4. 2013.)
Ivančica Ivanec - Croatia Grabrovnica                         0:1
Slatina - Polet Martin na Muri                                0:1
Bjelovar - Koprivnica                                         0:0
Međimurje Čakovec - Mladost Prelog                            1:2
Križevci - Podravac Virje                                     1:0
Virovitica - Graničar Kotoriba                                3:0
 21 . round (6. 4. 2013.)
Croatia Grabrovnica - Nedelišće                               4:0
Mladost Ždralovi - Podravina Ludbreg                          4:0
Čakovec - Graničar Kotoriba                                   1:2
Polet Martin na Muri - Ivančica Ivanec                        0:0
Koprivnica - Slatina                                          4:0
Mladost Prelog - Bjelovar                                     0:0
Podravac Virje - Međimurje Čakovec                            0:1
Križevci - Virovitica                                         1:2
 22 . round (13. 4. 2013.)
Nedelišće - Polet Martin na Muri                              3:0
Podravina Ludbreg - Croatia Grabrovnica                       3:0
Graničar Kotoriba - Mladost Ždralovi                          0:2
Ivančica Ivanec - Koprivnica                                  4:1
Slatina - Mladost Prelog                                      4:1
Bjelovar - Podravac Virje                                     4:1
Međimurje Čakovec - Križevci                                  0:0
Virovitica - Čakovec                                          4:0
 23 . round (20. 4. 2013.)
Koprivnica - Nedelišće                                        0:1
Polet Martin na Muri - Podravina Ludbreg                      0:1
Croatia Grabrovnica - Graničar Kotoriba                       3:0
Mladost Ždralovi - Čakovec                                    2:0
Mladost Prelog - Ivančica Ivanec                              4:3
Podravac Virje - Slatina                                      3:0
Križevci - Bjelovar                                           1:0
Međimurje Čakovec - Virovitica                                2:1
 24 . round (27. 4. 2013.)
Nedelišće - Mladost Prelog                                    7:0
Podravina Ludbreg - Koprivnica                                1:0
Graničar Kotoriba - Polet Martin na Muri                      5:0
Čakovec - Croatia Grabrovnica                                 0:2
Ivančica Ivanec - Podravac Virje                              2:1
Slatina - Križevci                                            0:2
Bjelovar - Međimurje Čakovec                                  0:1
Virovitica - Mladost Ždralovi                                 1:2
 25 . round (1. 5. 2013.)
Podravac Virje - Nedelišće                                    3:1
Mladost Prelog - Podravina Ludbreg                            0:8
Koprivnica - Graničar Kotoriba                                1:0
Polet Martin na Muri - Čakovec                                2:1
Croatia Grabrovnica - Mladost Ždralovi                        3:2
Križevci - Ivančica Ivanec                                    0:3
Međimurje Čakovec - Slatina                                  10:0
Bjelovar - Virovitica                                         1:2
 26 . round (4. 5. 2013.)
Nedelišće - Križevci                                          7:0
Podravina Ludbreg - Podravac Virje                            6:1
Graničar Kotoriba - Mladost Prelog                            5:1
Čakovec - Koprivnica                                          4:0
Mladost Ždralovi - Polet Martin na Muri                       1:0
Ivančica Ivanec - Međimurje Čakovec                           0:2
Slatina - Bjelovar                                            1:4
Virovitica - Croatia Grabrovnica                              0:0
 27 . round (11. 5. 2013.)
Međimurje Čakovec - Nedelišće                                 2:2
Križevci - Podravina Ludbreg                                  1:2
Podravac Virje - Graničar Kotoriba                            5:1
Mladost Prelog - Čakovec                                      4:1
Koprivnica - Mladost Ždralovi                                 0:2
Polet Martin na Muri - Croatia Grabrovnica                    1:1
Bjelovar - Ivančica Ivanec                                    1:1
Slatina - Virovitica                                          3:4
 28 . round (18. 5. 2013.)
Nedelišće - Bjelovar                                          2:0
Podravina Ludbreg - Međimurje Čakovec                         0:1
Graničar Kotoriba - Križevci                                  1:0
Čakovec - Podravac Virje                                      0:3
Mladost Ždralovi - Mladost Prelog                             1:0
Croatia Grabrovnica - Koprivnica                              1:1
Ivančica Ivanec - Slatina                                     4:0
Virovitica - Polet Martin na Muri                             3:0
 29 . round (25. 5. 2013.)
Slatina - Nedelišće                                           3:5
Bjelovar - Podravina Ludbreg                                  4:1
Međimurje Čakovec - Graničar Kotoriba                         3:1
Križevci - Čakovec                                            1:1
Podravac Virje - Mladost Ždralovi                             1:0
Mladost Prelog - Croatia Grabrovnica                          2:4
Koprivnica - Polet Martin na Muri                             0:0
Ivančica Ivanec - Virovitica                                  1:2
 30 . round (1. 6. 2013.)
Nedelišće - Ivančica Ivanec                                   8:4
Podravina Ludbreg - Slatina                                   9:5
Graničar Kotoriba - Bjelovar                                  4:2
Čakovec - Međimurje Čakovec                                   0:3
Mladost Ždralovi - Križevci                                   2:1
Croatia Grabrovnica - Podravac Virje                          6:3
Polet Martin na Muri - Mladost Prelog                         5:0
Virovitica - Koprivnica                                       0:2

Grupa "središte" - Group "Centre"

Pos  Team                      ADP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Segesta Sisak               0  30  22   2   6  80  35   45   68 [promotion play-off; promoted]
  2  Dugo Selo                   0  30  16   8   6  59  32   27   56
  3  Trnje Zagreb                0  30  15   8   7  62  45   17   53
  4  Vrapče Zagreb               0  30  14   9   7  41  26   15   51
  5  Samobor                     0  30  14   6  10  46  36   10   48
  6  Bistra                      0  30  14   4  12  37  37    0   46
  7  Maksimir Zagreb             0  30  12   9   9  39  35    4   45
  8  Udarnik Kurilovec           0  30  13   5  12  53  39   14   44
  9  Stupnik                     0  30  12   7  11  52  51    1   43
 10  Dubrava Zagreb             -3  30  11   9  10  41  32    9   39 [2:1 0:0]
 11  Vrbovec                     0  30  11   6  13  48  53   -5   39 [0:0 1:2] [relegated]
 12  Tekstilac-Ravnice Zagreb    0  30   9  11  10  37  46   -9   38 [relegated]
 13  Lekenik                    -3  30   9   9  12  35  45  -10   33 [relegated]
 14  Trešnjevka Zagreb           0  30   5   8  17  24  52  -28   23 [relegated]
 15  Gaj Mače                    0  30   5   4  21  22  67  -45   19 [relegated]
 16  Strmec Bedenica             0  30   3   5  22  30  75  -45   14 [relegated]

Promotion play-off (8th and 12th of June):
Val Kaštel Stari - Segesta Sisak                          2:1 0:2

 1 . round (26. 8. 2012.)
Strmec Bedenica - Stupnik                                     1:2
Dugo Selo - Lekenik                                           4:0
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Maksimir Zagreb                    0:1
Trnje Zagreb - Bistra                                         1:0
Vrbovec - Trešnjevka Zagreb                                   3:1
Dubrava Zagreb - Gaj Mače                                     2:0
Segesta Sisak - Samobor                                       1:0
Vrapče Zagreb - Udarnik Kurilovec                             3:1
 2 . round (2. 9. 2012.)
Vrapče Zagreb - Segesta Sisak                                 2:1
Samobor - Dubrava Zagreb                                      0:3
Gaj Mače - Vrbovec                                            0:3
Trešnjevka Zagreb - Trnje Zagreb                              1:4
Bistra - Tekstilac-Ravnice Zagreb                             1:0
Maksimir Zagreb - Dugo Selo                                   0:0
Lekenik - Strmec Bedenica                                     1:0
Udarnik Kurilovec - Stupnik                                   1:1
 3 . round (9. 9. 2012.)
Dubrava Zagreb - Vrapče Zagreb                                0:2
Vrbovec - Samobor                                             3:1
Trnje Zagreb - Gaj Mače                                       5:1
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Trešnjevka Zagreb                  4:0
Dugo Selo - Bistra                                            0:2
Strmec Bedenica - Maksimir Zagreb                             4:1
Stupnik - Lekenik                                             2:3
Segesta Sisak - Udarnik Kurilovec                             1:3
 4 . round (12. 9. 2012.)
Vrapče Zagreb - Vrbovec                                       2:1
Segesta Sisak - Dubrava Zagreb                                4:1
Samobor - Trnje Zagreb                                        1:4
Gaj Mače - Tekstilac-Ravnice Zagreb                           0:3
Trešnjevka Zagreb - Dugo Selo                                 0:3
Bistra - Strmec Bedenica                                      2:0
Maksimir Zagreb - Stupnik                                     2:2
Udarnik Kurilovec - Lekenik                                   0:3
 5 . round (16. 9. 2012.)
Trnje Zagreb - Vrapče Zagreb                                  1:1
Vrbovec - Segesta Sisak                                       2:4
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Samobor                            1:1
Dugo Selo - Gaj Mače                                          6:0
Strmec Bedenica - Trešnjevka Zagreb                           2:1
Stupnik - Bistra                                              1:1
Lekenik - Maksimir Zagreb                                     2:1
Dubrava Zagreb - Udarnik Kurilovec                            0:3 (awarded, originally 1:0)
 6 . round (23. 9. 2012.)
Vrapče Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                      0:0
Segesta Sisak - Trnje Zagreb                                  3:2
Dubrava Zagreb - Vrbovec                                      2:1
Samobor - Dugo Selo                                           0:1
Gaj Mače - Strmec Bedenica                                    3:1
Trešnjevka Zagreb - Stupnik                                   3:0
Bistra - Lekenik                                              1:0
Udarnik Kurilovec - Maksimir Zagreb                           1:2
 7 . round (30. 9. 2012.)
Dugo Selo - Vrapče Zagreb                                     1:0
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Segesta Sisak                      0:3
Trnje Zagreb - Dubrava Zagreb                                 3:0
Strmec Bedenica - Samobor                                     1:2
Stupnik - Gaj Mače                                            4:1
Lekenik - Trešnjevka Zagreb                                   4:2
Maksimir Zagreb - Bistra                                      1:1
Vrbovec - Udarnik Kurilovec                                   1:2
 8 . round (7. 10. 2012.)
Vrapče Zagreb - Strmec Bedenica                               2:0
Segesta Sisak - Dugo Selo                                     3:2
Dubrava Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                     0:0
Vrbovec - Trnje Zagreb                                        2:0
Samobor - Stupnik                                             3:0
Gaj Mače - Lekenik                                            1:2
Trešnjevka Zagreb - Maksimir Zagreb                           1:1
Udarnik Kurilovec - Bistra                                    5:1
 9 . round (14. 10. 2012.)
Stupnik - Vrapče Zagreb                                       0:0
Strmec Bedenica - Segesta Sisak                               1:2
Dugo Selo - Dubrava Zagreb                                    2:0
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Vrbovec                            1:0
Lekenik - Samobor                                             1:2
Maksimir Zagreb - Gaj Mače                                    4:0
Bistra - Trešnjevka Zagreb                                    1:2
Trnje Zagreb - Udarnik Kurilovec                              2:1
 10 . round (21. 10. 2012.)
Vrapče Zagreb - Lekenik                                       1:0
Segesta Sisak - Stupnik                                       3:0
Dubrava Zagreb - Strmec Bedenica                              5:0
Vrbovec - Dugo Selo                                           2:2
Trnje Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                       2:0
Samobor - Maksimir Zagreb                                     1:2
Gaj Mače - Bistra                                             0:0
Udarnik Kurilovec - Trešnjevka Zagreb                         1:0
 11 . round (28. 10. 2012.)
Maksimir Zagreb - Vrapče Zagreb                               1:3
Lekenik - Segesta Sisak                                       1:1
Stupnik - Dubrava Zagreb                                      2:1
Strmec Bedenica - Vrbovec                                     3:3
Dugo Selo - Trnje Zagreb                                      1:3
Bistra - Samobor                                              4:1
Trešnjevka Zagreb - Gaj Mače                                  2:0
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Udarnik Kurilovec                  3:2
 12 . round (4. 11. 2012.)
Vrapče Zagreb - Bistra                                        1:0
Segesta Sisak - Maksimir Zagreb                               5:0
Dubrava Zagreb - Lekenik                                      4:0
Vrbovec - Stupnik                                             0:2
Trnje Zagreb - Strmec Bedenica                                3:1
Dugo Selo - Tekstilac-Ravnice Zagreb                          1:1
Samobor - Trešnjevka Zagreb                                   5:0
Udarnik Kurilovec - Gaj Mače                                  3:1
 13 . round (11. 11. 2012.)
Trešnjevka Zagreb - Vrapče Zagreb                             2:0
Bistra - Segesta Sisak                                        0:5
Maksimir Zagreb - Dubrava Zagreb                              1:0
Lekenik - Vrbovec                                             2:2
Stupnik - Trnje Zagreb                                        1:2
Strmec Bedenica - Tekstilac-Ravnice Zagreb                    0:2
Gaj Mače - Samobor                                            1:2
Dugo Selo - Udarnik Kurilovec                                 1:0
 14 . round (18. 11. 2012.)
Vrapče Zagreb - Gaj Mače                                      0:1
Segesta Sisak - Trešnjevka Zagreb                             2:1
Dubrava Zagreb - Bistra                                       2:0
Vrbovec - Maksimir Zagreb                                     0:2
Trnje Zagreb - Lekenik                                        2:2
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Stupnik                            4:2
Dugo Selo - Strmec Bedenica                                   1:0
Udarnik Kurilovec - Samobor                                   2:1
 15 . round (25. 11. 2012.)
Samobor - Vrapče Zagreb                                       1:0
Gaj Mače - Segesta Sisak                                      1:2
Trešnjevka Zagreb - Dubrava Zagreb                            0:0
Bistra - Vrbovec                                              5:1
Maksimir Zagreb - Trnje Zagreb                                0:0
Lekenik - Tekstilac-Ravnice Zagreb                            1:1
Stupnik - Dugo Selo                                           3:3
Strmec Bedenica - Udarnik Kurilovec                           0:3
 16 . round (17. 4. 2013.)
Stupnik - Strmec Bedenica                                     1:2
Lekenik - Dugo Selo                                           1:1
Maksimir Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                    2:0
Bistra - Trnje Zagreb                                         2:1
Trešnjevka Zagreb - Vrbovec                                   0:1
Gaj Mače - Dubrava Zagreb                                     2:2
Samobor - Segesta Sisak                                       0:1
Udarnik Kurilovec - Vrapče Zagreb                             0:0
 17 . round (9. 3. 2013.)
Segesta Sisak - Vrapče Zagreb                                 2:1
Dubrava Zagreb - Samobor                                      0:2
Vrbovec - Gaj Mače                                            3:2
Trnje Zagreb - Trešnjevka Zagreb                              4:2
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Bistra                             0:1
Dugo Selo - Maksimir Zagreb                                   2:1
Strmec Bedenica - Lekenik                                     1:1
Stupnik - Udarnik Kurilovec                                   3:1
 18 . round (16. 3. 2013.)
Vrapče Zagreb - Dubrava Zagreb                                1:1
Samobor - Vrbovec                                             1:1 (19. 3. 2013.)
Gaj Mače - Trnje Zagreb                                       0:2
Trešnjevka Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                  1:1
Bistra - Dugo Selo                                            2:1
Maksimir Zagreb - Strmec Bedenica                             1:1
Lekenik - Stupnik                                             1:1
Udarnik Kurilovec - Segesta Sisak                             0:1 (19. 3. 2013.)
 19 . round (23. 3. 2013.)
Vrbovec - Vrapče Zagreb                                       2:1
Dubrava Zagreb - Segesta Sisak                                0:1
Trnje Zagreb - Samobor                                        2:2
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Gaj Mače                           0:0
Dugo Selo - Trešnjevka Zagreb                                 3:1
Strmec Bedenica - Bistra                                      0:1
Stupnik - Maksimir Zagreb                                     2:2
Lekenik - Udarnik Kurilovec                                   1:4
 20 . round (30. 3. 2013.)
Vrapče Zagreb - Trnje Zagreb                                  4:1
Segesta Sisak - Vrbovec                                       4:0
Samobor - Tekstilac-Ravnice Zagreb                            1:1
Gaj Mače - Dugo Selo                                          0:2
Trešnjevka Zagreb - Strmec Bedenica                           0:0
Bistra - Stupnik                                              0:2
Maksimir Zagreb - Lekenik                                     1:0 (2. 4. 2013.)
Udarnik Kurilovec - Dubrava Zagreb                            2:1
 21 . round (6. 4. 2013.)
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Vrapče Zagreb                      1:1
Trnje Zagreb - Segesta Sisak                                  5:2
Vrbovec - Dubrava Zagreb                                      0:0
Dugo Selo - Samobor                                           2:2
Strmec Bedenica - Gaj Mače                                    2:2
Stupnik - Trešnjevka Zagreb                                   3:0
Lekenik - Bistra                                              2:0
Maksimir Zagreb - Udarnik Kurilovec                           0:0
 22 . round (13. 4. 2013.)
Vrapče Zagreb - Dugo Selo                                     1:1
Segesta Sisak - Tekstilac-Ravnice Zagreb                      5:0
Dubrava Zagreb - Trnje Zagreb                                 3:3
Samobor - Strmec Bedenica                                     5:1
Gaj Mače - Stupnik                                            0:1
Trešnjevka Zagreb - Lekenik                                   0:0
Bistra - Maksimir Zagreb                                      3:1
Udarnik Kurilovec - Vrbovec                                   1:1
 23 . round (20. 4. 2013.)
Strmec Bedenica - Vrapče Zagreb                               2:4
Dugo Selo - Segesta Sisak                                     3:0
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Dubrava Zagreb                     1:1
Trnje Zagreb - Vrbovec                                        3:2
Stupnik - Samobor                                             0:3
Lekenik - Gaj Mače                                            1:0
Maksimir Zagreb - Trešnjevka Zagreb                           0:1
Bistra - Udarnik Kurilovec                                    2:0
 24 . round (27. 4. 2013.)
Vrapče Zagreb - Stupnik                                       2:1
Segesta Sisak - Strmec Bedenica                               7:0
Dubrava Zagreb - Dugo Selo                                    1:1
Vrbovec - Tekstilac-Ravnice Zagreb                            6:0
Samobor - Lekenik                                             2:1
Gaj Mače - Maksimir Zagreb                                    0:2
Trešnjevka Zagreb - Bistra                                    1:2
Udarnik Kurilovec - Trnje Zagreb                              3:1
 25 . round (1. 5. 2013.)
Lekenik - Vrapče Zagreb                                       0:3
Stupnik - Segesta Sisak                                       3:2
Strmec Bedenica - Dubrava Zagreb                              1:3
Dugo Selo - Vrbovec                                           1:3
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Trnje Zagreb                       1:1
Maksimir Zagreb - Samobor                                     1:0
Bistra - Gaj Mače                                             1:2
Trešnjevka Zagreb - Udarnik Kurilovec                         0:0
 26 . round (4. 5. 2013.)
Vrapče Zagreb - Maksimir Zagreb                               2:1
Segesta Sisak - Lekenik                                       2:1
Dubrava Zagreb - Stupnik                                      2:0
Vrbovec - Strmec Bedenica                                     2:1
Trnje Zagreb - Dugo Selo                                      0:3
Samobor - Bistra                                              1:0
Gaj Mače - Trešnjevka Zagreb                                  2:0
Udarnik Kurilovec - Tekstilac-Ravnice Zagreb                  3:4
 27 . round (11. 5. 2013.)
Bistra - Vrapče Zagreb                                        3:1
Maksimir Zagreb - Segesta Sisak                               3:1
Lekenik - Dubrava Zagreb                                      0:3
Stupnik - Vrbovec                                             4:0
Strmec Bedenica - Trnje Zagreb                                2:4
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Dugo Selo                          0:2
Trešnjevka Zagreb - Samobor                                   0:1
Gaj Mače - Udarnik Kurilovec                                  2:1
 28 . round (18. 5. 2013.)
Vrapče Zagreb - Trešnjevka Zagreb                             0:0
Segesta Sisak - Bistra                                        3:1
Dubrava Zagreb - Maksimir Zagreb                              1:0
Vrbovec - Lekenik                                             0:2
Trnje Zagreb - Stupnik                                        0:3
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Strmec Bedenica                    3:2
Samobor - Gaj Mače                                            2:0
Udarnik Kurilovec - Dugo Selo                                 3:1
 29 . round (25. 5. 2013.)
Gaj Mače - Vrapče Zagreb                                      0:2
Trešnjevka Zagreb - Segesta Sisak                             2:2
Bistra - Dubrava Zagreb                                       0:0
Maksimir Zagreb - Vrbovec                                     4:1
Lekenik - Trnje Zagreb                                        0:0
Stupnik - Tekstilac-Ravnice Zagreb                            4:2
Strmec Bedenica - Dugo Selo                                   1:2
Samobor - Udarnik Kurilovec                                   2:1
 30 . round (1. 6. 2013.)
Vrapče Zagreb - Samobor                                       1:1
Segesta Sisak - Gaj Mače                                      7:0
Dubrava Zagreb - Trešnjevka Zagreb                            3:0 (awarded)
Vrbovec - Bistra                                              2:0
Trnje Zagreb - Maksimir Zagreb                                1:1
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Lekenik                            3:2
Dugo Selo - Stupnik                                           6:2
Udarnik Kurilovec - Strmec Bedenica                           6:0

Grupa "zapad" - Group "West"

Pos  Team                           ADP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Grobničan Čavle                  0  30  20   7   3  71  32   39   67
  2  Naprijed Hreljin                 0  30  15   4  11  44  32   12   49
  3  Krk                              0  30  14   7   9  39  28   11   49
  4  Rovinj                           0  30  13   7  10  46  30   16   46
  5  Opatija                          0  30  12   7  11  51  44    7   43
  6  Vinodol                          0  30  11  10   9  37  33    4   43
  7  Buje                             0  30  11  10   9  44  41    3   43
  8  Orijent Rijeka                   0  30  13   4  13  46  45    1   43
  9  Crikvenica                       0  30   9  12   9  41  42   -1   39
 10  Nehaj Senj                       0  30  10   6  14  32  42  -10   36
 11  Halubjan Viškovo                 0  30   8  12  10  25  35  -10   36
 12  Rudar Labin                      0  30  10   6  14  30  45  -15   36
 13  Jadran Poreč                    -1  30   9   8  13  35  38   -3   34
 14  Novigrad                         0  30   9   7  14  38  48  -10   34
 15  Novalja                          0  30   7  11  12  21  39  -18   32 [relegated]
 16  Jedinstvo Omladinac Nedešćina    0  30   7   6  17  28  54  -26   27 [relegated]

 1 . round (25. 8. 2012.)
Novigrad - Halubjan Viškovo                                   3:0
Opatija - Jadran Poreč                                        3:2
Nehaj Senj - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                    3:0
Crikvenica - Novalja                                          0:0
Rovinj - Vinodol                                              0:2
Rudar Labin - Orijent Rijeka                                  0:1
Grobničan Čavle - Naprijed Hreljin                            3:1
Krk - Buje                                                    1:0
 2 . round (1. 9. 2012.)
Krk - Grobničan Čavle                                         1:2
Naprijed Hreljin - Rudar Labin                                1:1
Orijent Rijeka - Rovinj                                       0:1
Vinodol - Crikvenica                                          4:4
Novalja - Nehaj Senj                                          2:1
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Opatija                       0:1
Jadran Poreč - Novigrad                                       0:1
Buje - Halubjan Viškovo                                       1:1
 3 . round (8. 9. 2012.)
Rudar Labin - Krk                                             0:0
Rovinj - Naprijed Hreljin                                     0:0
Crikvenica - Orijent Rijeka                                   3:3
Nehaj Senj - Vinodol                                          2:0
Opatija - Novalja                                             0:0
Novigrad - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                      4:1
Halubjan Viškovo - Jadran Poreč                               0:0
Grobničan Čavle - Buje                                        5:1
 4 . round (15. 9. 2012.)
Krk - Rovinj                                                  1:0
Grobničan Čavle - Rudar Labin                                 5:1
Naprijed Hreljin - Crikvenica                                 1:0
Orijent Rijeka - Nehaj Senj                                   3:1
Vinodol - Opatija                                             1:0
Novalja - Novigrad                                            1:0
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Halubjan Viškovo              2:2
Buje - Jadran Poreč                                           3:1
 5 . round (22. 9. 2012.)
Crikvenica - Krk                                              2:3
Rovinj - Grobničan Čavle                                      5:3
Nehaj Senj - Naprijed Hreljin                                 2:0
Opatija - Orijent Rijeka                                      4:1
Novigrad - Vinodol                                            0:0
Halubjan Viškovo - Novalja                                    1:1
Jadran Poreč - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                  4:3
Rudar Labin - Buje                                            3:4
 6 . round (29. 9. 2012.)
Krk - Nehaj Senj                                              2:0
Grobničan Čavle - Crikvenica                                  3:1
Rudar Labin - Rovinj                                          1:0
Naprijed Hreljin - Opatija                                    2:1
Orijent Rijeka - Novigrad                                     2:1
Vinodol - Halubjan Viškovo                                    1:1
Novalja - Jadran Poreč                                        0:0
Buje - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                          3:0
 7 . round (6. 10. 2012.)
Opatija - Krk                                                 3:0
Nehaj Senj - Grobničan Čavle                                  1:2
Crikvenica - Rudar Labin                                      1:1
Novigrad - Naprijed Hreljin                                   0:5
Halubjan Viškovo - Orijent Rijeka                             1:1
Jadran Poreč - Vinodol                                        0:2
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Novalja                       1:1
Rovinj - Buje                                                 0:0
 8 . round (13. 10. 2012.)
Krk - Novigrad                                                3:1
Grobničan Čavle - Opatija                                     3:1 (16. 10. 2012.)
Rudar Labin - Nehaj Senj                                      3:1
Rovinj - Crikvenica                                           4:1
Naprijed Hreljin - Halubjan Viškovo                           0:1
Orijent Rijeka - Jadran Poreč                                 0:1
Vinodol - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                       2:0
Buje - Novalja                                                0:0
 9 . round (20. 10. 2012.)
Halubjan Viškovo - Krk                                        0:2
Novigrad - Grobničan Čavle                                    2:2
Opatija - Rudar Labin                                         2:2
Nehaj Senj - Rovinj                                           0:3
Jadran Poreč - Naprijed Hreljin                               0:3 (awarded, originally 1:0)
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Orijent Rijeka                3:0
Novalja - Vinodol                                             1:1
Crikvenica - Buje                                             2:1
 10 . round (27. 10. 2012.)
Krk - Jadran Poreč                                            1:0
Grobničan Čavle - Halubjan Viškovo                            2:2
Rudar Labin - Novigrad                                        1:0
Rovinj - Opatija                                              4:1
Crikvenica - Nehaj Senj                                       1:1
Naprijed Hreljin - Jedinstvo Omladinac Nedešćina              1:2
Orijent Rijeka - Novalja                                      2:2
Buje - Vinodol                                                2:2
 11 . round (3. 11. 2012.)
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Krk                           1:2
Jadran Poreč - Grobničan Čavle                                0:0
Halubjan Viškovo - Rudar Labin                                1:0
Novigrad - Rovinj                                             1:1
Opatija - Crikvenica                                          1:1
Novalja - Naprijed Hreljin                                    2:0
Vinodol - Orijent Rijeka                                      0:1
Nehaj Senj - Buje                                             0:0
 12 . round (10. 11. 2012.)
Krk - Novalja                                                 4:0
Grobničan Čavle - Jedinstvo Omladinac Nedešćina               0:2
Rudar Labin - Jadran Poreč                                    2:1
Rovinj - Halubjan Viškovo                                     3:1
Crikvenica - Novigrad                                         1:1
Nehaj Senj - Opatija                                          2:1
Naprijed Hreljin - Vinodol                                    1:0
Buje - Orijent Rijeka                                         0:2
 13 . round (17. 11. 2012.)
Vinodol - Krk                                                 1:1
Novalja - Grobničan Čavle                                     0:2
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Rudar Labin                   1:1
Jadran Poreč - Rovinj                                         2:2
Halubjan Viškovo - Crikvenica                                 1:0
Novigrad - Nehaj Senj                                         0:0
Orijent Rijeka - Naprijed Hreljin                             1:4
Opatija - Buje                                                3:0
 14 . round (24. 11. 2012.)
Krk - Orijent Rijeka                                          1:0
Grobničan Čavle - Vinodol                                     1:1
Rudar Labin - Novalja                                         1:0
Rovinj - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                        3:1
Crikvenica - Jadran Poreč                                     2:0
Nehaj Senj - Halubjan Viškovo                                 0:1
Opatija - Novigrad                                            1:0
Buje - Naprijed Hreljin                                       2:0
 15 . round (1. 12. 2012.)
Naprijed Hreljin - Krk                                        1:0
Orijent Rijeka - Grobničan Čavle                              0:0
Vinodol - Rudar Labin                                         5:2
Novalja - Rovinj                                              1:1
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Crikvenica                    1:3
Jadran Poreč - Nehaj Senj                                     2:0
Halubjan Viškovo - Opatija                                    2:0
Novigrad - Buje                                               1:5
 16 . round (5. 3. 2013.)
Halubjan Viškovo - Novigrad                                   1:2
Jadran Poreč - Opatija                                        1:1
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Nehaj Senj                    2:1
Novalja - Crikvenica                                          0:2
Vinodol - Rovinj                                              1:0
Orijent Rijeka - Rudar Labin                                  2:1
Naprijed Hreljin - Grobničan Čavle                            0:1
Buje - Krk                                                    0:0
 17 . round (2. 3. 2013.)
Grobničan Čavle - Krk                                         3:2
Rudar Labin - Naprijed Hreljin                                2:0
Rovinj - Orijent Rijeka                                       5:0
Crikvenica - Vinodol                                          0:0
Nehaj Senj - Novalja                                          2:0
Opatija - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                       3:1
Novigrad - Jadran Poreč                                       0:2
Halubjan Viškovo - Buje                                       0:1
 18 . round (9. 3. 2013.)
Krk - Rudar Labin                                             2:0
Naprijed Hreljin - Rovinj                                     3:0
Orijent Rijeka - Crikvenica                                   1:3
Vinodol - Nehaj Senj                                          1:0
Novalja - Opatija                                             0:0
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Novigrad                      1:1
Jadran Poreč - Halubjan Viškovo                               0:0
Buje - Grobničan Čavle                                        3:2 (19. 3. 2013.)
 19 . round (16. 3. 2013.)
Rovinj - Krk                                                  0:2
Rudar Labin - Grobničan Čavle                                 0:2
Crikvenica - Naprijed Hreljin                                 2:2
Nehaj Senj - Orijent Rijeka                                   1:0
Opatija - Vinodol                                             2:0
Novigrad - Novalja                                            2:1
Halubjan Viškovo - Jedinstvo Omladinac Nedešćina              2:1
Jadran Poreč - Buje                                           2:2
 20 . round (23. 3. 2013.)
Krk - Crikvenica                                              1:2
Grobničan Čavle - Rovinj                                      1:0
Naprijed Hreljin - Nehaj Senj                                 1:0
Orijent Rijeka - Opatija                                      3:0
Vinodol - Novigrad                                            3:0
Novalja - Halubjan Viškovo                                    1:0
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Jadran Poreč                  0:1
Buje - Rudar Labin                                            1:0
 21 . round (30. 3. 2013.)
Nehaj Senj - Krk                                              0:0 (30. 4. 2013.)
Crikvenica - Grobničan Čavle                                  0:2
Rovinj - Rudar Labin                                          3:1
Opatija - Naprijed Hreljin                                    2:0 (30. 4. 2013.)
Novigrad - Orijent Rijeka                                     3:1
Halubjan Viškovo - Vinodol                                    0:2 (24. 4. 2013.)
Jadran Poreč - Novalja                                        4:1
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Buje                          2:1
 22 . round (6. 4. 2013.)
Krk - Opatija                                                 1:2 (16. 4. 2013.)
Grobničan Čavle - Nehaj Senj                                  4:4 (16. 4. 2013.)
Rudar Labin - Crikvenica                                      1:0 (16. 4. 2013.)
Naprijed Hreljin - Novigrad                                   2:0
Orijent Rijeka - Halubjan Viškovo                             0:1
Vinodol - Jadran Poreč                                        0:2 (16. 4. 2013.)
Novalja - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                       0:1
Buje - Rovinj                                                 0:0 (16. 4. 2013.)
 23 . round (13. 4. 2013.)
Novigrad - Krk                                                1:1
Opatija - Grobničan Čavle                                     2:2
Nehaj Senj - Rudar Labin                                      1:0
Crikvenica - Rovinj                                           2:1
Halubjan Viškovo - Naprijed Hreljin                           3:2
Jadran Poreč - Orijent Rijeka                                 2:3
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Vinodol                       0:0
Novalja - Buje                                                1:0
 24 . round (20. 4. 2013.)
Krk - Halubjan Viškovo                                        1:0
Grobničan Čavle - Novigrad                                    3:1
Rudar Labin - Opatija                                         1:0
Rovinj - Nehaj Senj                                           1:0
Naprijed Hreljin - Jadran Poreč                               1:0
Orijent Rijeka - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                6:0
Vinodol - Novalja                                             1:2
Buje - Crikvenica                                             1:1
 25 . round (27. 4. 2013.)
Jadran Poreč - Krk                                            2:0
Halubjan Viškovo - Grobničan Čavle                            0:5
Novigrad - Rudar Labin                                        4:0
Opatija - Rovinj                                              4:3
Nehaj Senj - Crikvenica                                       2:1
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Naprijed Hreljin              0:2
Novalja - Orijent Rijeka                                      0:2
Vinodol - Buje                                                2:1
 26 . round (4. 5. 2013.)
Krk - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                           2:0
Grobničan Čavle - Jadran Poreč                                3:1
Rudar Labin - Halubjan Viškovo                                1:0
Rovinj - Novigrad                                             2:0
Crikvenica - Opatija                                          3:2
Naprijed Hreljin - Novalja                                    4:2
Orijent Rijeka - Vinodol                                      3:0
Buje - Nehaj Senj                                             3:0
 27 . round (11. 5. 2013.)
Novalja - Krk                                                 1:1
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Grobničan Čavle               0:3
Jadran Poreč - Rudar Labin                                    4:0
Halubjan Viškovo - Rovinj                                     0:0
Novigrad - Crikvenica                                         2:0
Opatija - Nehaj Senj                                          7:1
Vinodol - Naprijed Hreljin                                    1:0
Orijent Rijeka - Buje                                         4:1
 28 . round (18. 5. 2013.)
Krk - Vinodol                                                 3:3
Grobničan Čavle - Novalja                                     5:0
Rudar Labin - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                   1:1
Rovinj - Jadran Poreč                                         3:0
Crikvenica - Halubjan Viškovo                                 1:1
Nehaj Senj - Novigrad                                         4:1
Naprijed Hreljin - Orijent Rijeka                             4:2
Buje - Opatija                                                3:2
 29 . round (25. 5. 2013.)
Orijent Rijeka - Krk                                          2:1
Vinodol - Grobničan Čavle                                     0:1
Novalja - Rudar Labin                                         1:0
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Rovinj                        1:0
Jadran Poreč - Crikvenica                                     1:1
Halubjan Viškovo - Nehaj Senj                                 1:1
Novigrad - Opatija                                            4:1
Naprijed Hreljin - Buje                                       2:2
 30 . round (1. 6. 2013.)
Krk - Naprijed Hreljin                                        0:1
Grobničan Čavle - Orijent Rijeka                              1:0
Rudar Labin - Vinodol                                         3:1
Rovinj - Novalja                                              1:0
Crikvenica - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                    1:0
Nehaj Senj - Jadran Poreč                                     1:0
Opatija - Halubjan Viškovo                                    1:1
Buje - Novigrad                                               3:2

Grupa "jug" - Group "South"

Pos  Team                      ADP  P   W   D   L   F   A    GD   Pts
  1  Val Kaštel Stari            0  30  17   8   5  47   18   29   59 [promotion play-off]
  2  Zmaj Blato                  0  30  15   4  11  42   30   12   49
  3  GOŠK Dubrovnik              0  30  15   3  12  36   32    4   48
  4  Kamen Ivanbegovina          0  30  12   9   9  44   31   13   45
  5  Omiš                        0  30  13   6  11  51   44    7   45
  6  Neretvanac Opuzen           0  30  14   3  13  47   54   -7   45
  7  Zmaj Makarska               0  30  12   8  10  49   36   13   44
  8  Hrvace                      0  30  12   8  10  37   30    7   44
  9  Konavljanin Čilipi          0  30  10  13   7  37   32    5   43 [3 2 1 10:7 11]
 10  Jadran Kaštel Sućurac       0  30  12   7  11  45   46   -1   43 [2 3 1  8:8  9]
 11  Zagora Unešić               0  30  13   4  13  37   39   -2   43 [2 1 3  7:8  7] [relegated]
 12  Neretva Metković            0  30  12   7  11  48   37   11   43 [1 2 3  5:7  5] [relegated]
 13  Primorac Biograd na moru    0  30  12   5  13  57   46   11   41 [relegated]
 14  Jadran Luka Ploče           0  30  11   6  13  42   46   -4   39 [relegated]
 15  Uskok Klis                  0  30  10   7  13  45   49   -4   37 [relegated]
 16  Velebit Benkovac            0  30   0   2  28  23  117  -94    2 [relegated]

Promotion play-off (8th and 12th of June):
Val Kaštel Stari - Segesta Sisak                          2:1 0:2

 1 . round (25. 8. 2012.)
Jadran Luka Ploče - Uskok Klis                                3:0
Zagora Unešić - Velebit Benkovac                              2:1
Val Kaštel Stari - GOŠK Dubrovnik                             2:0
Primorac Biograd na moru - Kamen Ivanbegovina                 2:3
Zmaj Blato - Hrvace                                           1:0
Neretvanac Opuzen - Konavljanin Čilipi                        1:1
Jadran Kaštel Sućurac - Zmaj Makarska                         3:0
Neretva Metković - Omiš                                       2:1
 2 . round (1. 9. 2012.)
Neretva Metković - Jadran Kaštel Sućurac                      1:2
Zmaj Makarska - Neretvanac Opuzen                             3:0
Konavljanin Čilipi - Zmaj Blato                               1:1
Hrvace - Primorac Biograd na moru                             1:2
Kamen Ivanbegovina - Val Kaštel Stari                         0:0
GOŠK Dubrovnik - Zagora Unešić                                0:0
Velebit Benkovac - Jadran Luka Ploče                          1:1
Omiš - Uskok Klis                                             4:1
 3 . round (8. 9. 2012.)
Neretvanac Opuzen - Neretva Metković                          3:1
Zmaj Blato - Zmaj Makarska                                    2:1
Primorac Biograd na moru - Konavljanin Čilipi                 1:1
Val Kaštel Stari - Hrvace                                     2:0
Zagora Unešić - Kamen Ivanbegovina                            0:2
Jadran Luka Ploče - GOŠK Dubrovnik                            2:0
Uskok Klis - Velebit Benkovac                                 4:1
Jadran Kaštel Sućurac - Omiš                                  5:3
 4 . round (15. 9. 2012.)
Neretva Metković - Zmaj Blato                                 2:1
Jadran Kaštel Sućurac - Neretvanac Opuzen                     6:1
Zmaj Makarska - Primorac Biograd na moru                      2:1
Konavljanin Čilipi - Val Kaštel Stari                         0:1
Hrvace - Zagora Unešić                                        0:2
Kamen Ivanbegovina - Jadran Luka Ploče                        1:2
GOŠK Dubrovnik - Uskok Klis                                   3:1
Omiš - Velebit Benkovac                                       4:1
 5 . round (22. 9. 2012.)
Primorac Biograd na moru - Neretva Metković                   0:1
Zmaj Blato - Jadran Kaštel Sućurac                            0:0
Val Kaštel Stari - Zmaj Makarska                              1:1
Zagora Unešić - Konavljanin Čilipi                            3:0
Jadran Luka Ploče - Hrvace                                    1:2
Uskok Klis - Kamen Ivanbegovina                               1:1
Velebit Benkovac - GOŠK Dubrovnik                             2:3
Neretvanac Opuzen - Omiš                                      3:2
 6 . round (25. 9. 2012.)
Neretva Metković - Val Kaštel Stari                           0:1
Jadran Kaštel Sućurac - Primorac Biograd na moru              3:2
Neretvanac Opuzen - Zmaj Blato                                1:0
Zmaj Makarska - Zagora Unešić                                 3:0 (2. 10. 2012.)
Konavljanin Čilipi - Jadran Luka Ploče                        2:1 (2. 10. 2012.)
Hrvace - Uskok Klis                                           2:1
Kamen Ivanbegovina - Velebit Benkovac                         4:0
Omiš - GOŠK Dubrovnik                                         1:0 (2. 10. 2012.)
 7 . round (29. 9. 2012.)
Zagora Unešić - Neretva Metković                              3:1
Val Kaštel Stari - Jadran Kaštel Sućurac                      2:0
Primorac Biograd na moru - Neretvanac Opuzen                  1:1
Jadran Luka Ploče - Zmaj Makarska                             3:0
Uskok Klis - Konavljanin Čilipi                               1:1
Velebit Benkovac - Hrvace                                     0:4
GOŠK Dubrovnik - Kamen Ivanbegovina                           1:0
Zmaj Blato - Omiš                                             0:0
 8 . round (6. 10. 2012.)
Neretva Metković - Jadran Luka Ploče                          1:1
Jadran Kaštel Sućurac - Zagora Unešić                         1:1
Neretvanac Opuzen - Val Kaštel Stari                          1:3
Zmaj Blato - Primorac Biograd na moru                         1:0
Zmaj Makarska - Uskok Klis                                    1:1
Konavljanin Čilipi - Velebit Benkovac                         2:1
Hrvace - GOŠK Dubrovnik                                       1:0
Omiš - Kamen Ivanbegovina                                     2:0
 9 . round (13. 10. 2012.)
Uskok Klis - Neretva Metković                                 2:0
Jadran Luka Ploče - Jadran Kaštel Sućurac                     6:0
Zagora Unešić - Neretvanac Opuzen                             3:1
Val Kaštel Stari - Zmaj Blato                                 1:0
Velebit Benkovac - Zmaj Makarska                              1:2
GOŠK Dubrovnik - Konavljanin Čilipi                           3:2
Kamen Ivanbegovina - Hrvace                                   1:0
Primorac Biograd na moru - Omiš                               2:2
 10 . round (20. 10. 2012.)
Neretva Metković - Velebit Benkovac                           3:0
Jadran Kaštel Sućurac - Uskok Klis                            1:0
Neretvanac Opuzen - Jadran Luka Ploče                         3:1
Zmaj Blato - Zagora Unešić                                    4:0
Primorac Biograd na moru - Val Kaštel Stari                   1:2
Zmaj Makarska - GOŠK Dubrovnik                                2:0
Konavljanin Čilipi - Kamen Ivanbegovina                       2:2
Omiš - Hrvace                                                 1:1
 11 . round (27. 10. 2012.)
GOŠK Dubrovnik - Neretva Metković                             2:1
Velebit Benkovac - Jadran Kaštel Sućurac                      2:2
Uskok Klis - Neretvanac Opuzen                                3:2
Jadran Luka Ploče - Zmaj Blato                                1:5
Zagora Unešić - Primorac Biograd na moru                      3:2
Kamen Ivanbegovina - Zmaj Makarska                            1:1
Hrvace - Konavljanin Čilipi                                   2:1
Val Kaštel Stari - Omiš                                       6:1
 12 . round (3. 11. 2012.)
Neretva Metković - Kamen Ivanbegovina                         1:1
Jadran Kaštel Sućurac - GOŠK Dubrovnik                        2:0
Neretvanac Opuzen - Velebit Benkovac                          4:1
Zmaj Blato - Uskok Klis                                       6:3
Primorac Biograd na moru - Jadran Luka Ploče                  3:1
Val Kaštel Stari - Zagora Unešić                              0:0
Zmaj Makarska - Hrvace                                        1:1
Omiš - Konavljanin Čilipi                                     0:0
 13 . round (10. 11. 2012.)
Hrvace - Neretva Metković                                     2:0
Kamen Ivanbegovina - Jadran Kaštel Sućurac                    3:1
GOŠK Dubrovnik - Neretvanac Opuzen                            2:0
Velebit Benkovac - Zmaj Blato                                 2:5
Uskok Klis - Primorac Biograd na moru                         3:1
Jadran Luka Ploče - Val Kaštel Stari                          1:0
Konavljanin Čilipi - Zmaj Makarska                            0:1
Zagora Unešić - Omiš                                          1:2
 14 . round (17. 11. 2012.)
Neretva Metković - Konavljanin Čilipi                         0:1
Jadran Kaštel Sućurac - Hrvace                                0:0
Neretvanac Opuzen - Kamen Ivanbegovina                        2:1
Zmaj Blato - GOŠK Dubrovnik                                   1:0
Primorac Biograd na moru - Velebit Benkovac                   8:2
Val Kaštel Stari - Uskok Klis                                 3:2
Zagora Unešić - Jadran Luka Ploče                             1:0
Omiš - Zmaj Makarska                                          3:2
 15 . round (24. 11. 2012.)
Zmaj Makarska - Neretva Metković                              5:0
Konavljanin Čilipi - Jadran Kaštel Sućurac                    4:1
Hrvace - Neretvanac Opuzen                                    1:1
Kamen Ivanbegovina - Zmaj Blato                               1:0
GOŠK Dubrovnik - Primorac Biograd na moru                     5:2
Velebit Benkovac - Val Kaštel Stari                           0:4
Uskok Klis - Zagora Unešić                                    2:1
Jadran Luka Ploče - Omiš                                      3:1
 16 . round (2. 3. 2013.)
Uskok Klis - Jadran Luka Ploče                                2:0
Velebit Benkovac - Zagora Unešić                              0:3
GOŠK Dubrovnik - Val Kaštel Stari                             1:0
Kamen Ivanbegovina - Primorac Biograd na moru                 0:3 (awarded, originally 4:2)
Hrvace - Zmaj Blato                                           1:0
Konavljanin Čilipi - Neretvanac Opuzen                        2:0
Zmaj Makarska - Jadran Kaštel Sućurac                         2:1
Omiš - Neretva Metković                                       2:1
 17 . round (9. 3. 2013.)
Jadran Kaštel Sućurac - Neretva Metković                      0:0
Neretvanac Opuzen - Zmaj Makarska                             3:2
Zmaj Blato - Konavljanin Čilipi                               2:0
Primorac Biograd na moru - Hrvace                             4:1
Val Kaštel Stari - Kamen Ivanbegovina                         1:0
Zagora Unešić - GOŠK Dubrovnik                                1:2
Jadran Luka Ploče - Velebit Benkovac                          4:1
Uskok Klis - Omiš                                             2:0
 18 . round (16. 3. 2013.)
Neretva Metković - Neretvanac Opuzen                          2:0
Zmaj Makarska - Zmaj Blato                                    3:0
Konavljanin Čilipi - Primorac Biograd na moru                 0:0
Hrvace - Val Kaštel Stari                                     2:2
Kamen Ivanbegovina - Zagora Unešić                            1:1
GOŠK Dubrovnik - Jadran Luka Ploče                            1:0
Velebit Benkovac - Uskok Klis                                 3:4
Omiš - Jadran Kaštel Sućurac                                  0:1
 19 . round (23. 3. 2013.)
Zmaj Blato - Neretva Metković                                 2:0
Neretvanac Opuzen - Jadran Kaštel Sućurac                     2:1
Primorac Biograd na moru - Zmaj Makarska                      1:0
Val Kaštel Stari - Konavljanin Čilipi                         1:1
Zagora Unešić - Hrvace                                        1:0
Jadran Luka Ploče - Kamen Ivanbegovina                        1:1
Uskok Klis - GOŠK Dubrovnik                                   0:0
Velebit Benkovac - Omiš                                       1:4
 20 . round (30. 3. 2013.)
Neretva Metković - Primorac Biograd na moru                   5:0
Jadran Kaštel Sućurac - Zmaj Blato                            1:0
Zmaj Makarska - Val Kaštel Stari                              0:1
Konavljanin Čilipi - Zagora Unešić                            2:0
Hrvace - Jadran Luka Ploče                                    5:0
Kamen Ivanbegovina - Uskok Klis                               1:0
GOŠK Dubrovnik - Velebit Benkovac                             4:0
Omiš - Neretvanac Opuzen                                      3:0
 21 . round (2. 4. 2013.)
Val Kaštel Stari - Neretva Metković                           3:3
Primorac Biograd na moru - Jadran Kaštel Sućurac              6:0
Zmaj Blato - Neretvanac Opuzen                                2:0
Zagora Unešić - Zmaj Makarska                                 2:0
Jadran Luka Ploče - Konavljanin Čilipi                        0:0 (10. 4. 2013.)
Uskok Klis - Hrvace                                           0:0
Velebit Benkovac - Kamen Ivanbegovina                         0:8
GOŠK Dubrovnik - Omiš                                         2:0
 22 . round (6. 4. 2013.)
Neretva Metković - Zagora Unešić                              2:0
Jadran Kaštel Sućurac - Val Kaštel Stari                      0:1
Neretvanac Opuzen - Primorac Biograd na moru                  3:0
Zmaj Makarska - Jadran Luka Ploče                             5:2
Konavljanin Čilipi - Uskok Klis                               2:1
Hrvace - Velebit Benkovac                                     3:0
Kamen Ivanbegovina - GOŠK Dubrovnik                           2:0
Omiš - Zmaj Blato                                             2:2
 23 . round (13. 4. 2013.)
Jadran Luka Ploče - Neretva Metković                          1:1
Zagora Unešić - Jadran Kaštel Sućurac                         0:2
Val Kaštel Stari - Neretvanac Opuzen                          1:0
Primorac Biograd na moru - Zmaj Blato                         2:0
Uskok Klis - Zmaj Makarska                                    1:1
Velebit Benkovac - Konavljanin Čilipi                         0:3
GOŠK Dubrovnik - Hrvace                                       0:0
Kamen Ivanbegovina - Omiš                                     1:0
 24 . round (20. 4. 2013.)
Neretva Metković - Uskok Klis                                 2:0
Jadran Kaštel Sućurac - Jadran Luka Ploče                     0:0
Neretvanac Opuzen - Zagora Unešić                             3:1
Zmaj Blato - Val Kaštel Stari                                 1:0
Zmaj Makarska - Velebit Benkovac                              4:0
Konavljanin Čilipi - GOŠK Dubrovnik                           3:2
Hrvace - Kamen Ivanbegovina                                   1:0
Omiš - Primorac Biograd na moru                               3:0
 25 . round (27. 4. 2013.)
Velebit Benkovac - Neretva Metković                           0:6
Uskok Klis - Jadran Kaštel Sućurac                            4:0
Jadran Luka Ploče - Neretvanac Opuzen                         3:1
Zagora Unešić - Zmaj Blato                                    3:0
Val Kaštel Stari - Primorac Biograd na moru                   0:0
GOŠK Dubrovnik - Zmaj Makarska                                1:0
Kamen Ivanbegovina - Konavljanin Čilipi                       3:0
Hrvace - Omiš                                                 2:1
 26 . round (4. 5. 2013.)
Neretva Metković - GOŠK Dubrovnik                             4:0
Jadran Kaštel Sućurac - Velebit Benkovac                      5:0
Neretvanac Opuzen - Uskok Klis                                2:1
Zmaj Blato - Jadran Luka Ploče                                1:0
Primorac Biograd na moru - Zagora Unešić                      2:0
Zmaj Makarska - Kamen Ivanbegovina                            1:1
Konavljanin Čilipi - Hrvace                                   2:0
Omiš - Val Kaštel Stari                                       1:0
 27 . round (11. 5. 2013.)
Kamen Ivanbegovina - Neretva Metković                         2:2
GOŠK Dubrovnik - Jadran Kaštel Sućurac                        2:0
Velebit Benkovac - Neretvanac Opuzen                          2:4
Uskok Klis - Zmaj Blato                                       3:1
Jadran Luka Ploče - Primorac Biograd na moru                  2:1
Zagora Unešić - Val Kaštel Stari                              1:0
Hrvace - Zmaj Makarska                                        2:2
Konavljanin Čilipi - Omiš                                     1:1
 28 . round (18. 5. 2013.)
Neretva Metković - Hrvace                                     1:0
Jadran Kaštel Sućurac - Kamen Ivanbegovina                    5:0
Neretvanac Opuzen - GOŠK Dubrovnik                            2:1
Zmaj Blato - Velebit Benkovac                                 3:1
Primorac Biograd na moru - Uskok Klis                         4:1
Val Kaštel Stari - Jadran Luka Ploče                          3:0
Zmaj Makarska - Konavljanin Čilipi                            0:0
Omiš - Zagora Unešić                                          4:1
 29 . round (25. 5. 2013.)
Konavljanin Čilipi - Neretva Metković                         1:1
Hrvace - Jadran Kaštel Sućurac                                2:0
Kamen Ivanbegovina - Neretvanac Opuzen                        3:0
GOŠK Dubrovnik - Zmaj Blato                                   1:0
Velebit Benkovac - Primorac Biograd na moru                   0:5
Uskok Klis - Val Kaštel Stari                                 1:1
Jadran Luka Ploče - Zagora Unešić                             2:1
Zmaj Makarska - Omiš                                          3:0
 30 . round (1. 6. 2013.)
Neretva Metković - Zmaj Makarska                              4:1
Jadran Kaštel Sućurac - Konavljanin Čilipi                    2:2
Neretvanac Opuzen - Hrvace                                    3:1
Zmaj Blato - Kamen Ivanbegovina                               1:0
Primorac Biograd na moru - GOŠK Dubrovnik                     1:0
Val Kaštel Stari - Velebit Benkovac                           5:0
Zagora Unešić - Uskok Klis                                    2:0
Omiš - Jadran Luka Ploče                                      3:0

Fourth Level (1st county leagues)

City of Zagreb

Pos  Team                      ADP  P   W   D  L   F   A    GD    Pts
  1  Špansko Zagreb              0  30  21  3   6  75   34    41   66 [promoted]
  2  Dinamo Odranski Obrež       0  30  21  1   8  66   27    39   64
  3  Ivanja Reka                 0  30  19  5   6  61   24    37   62
  4  Nur Zagreb                 -1  30  18  6   6  68   29    39   59
  5  Ponikve Zagreb              0  30  15  9   6  56   29    27   54
  6  Šparta-Elektra Zagreb       0  30  15  8   7  57   26    31   53
  7  Concordia Zagreb            0  30  15  6   9  47   32    15   51
  8  Sesvetski Kraljevec         0  30  12  6  12  33   31     2   42
  9  Prečko Zagreb               0  30  11  8  11  46   47    -1   41
 10  Croatia Prigorje Sesvete    0  30  10  8  12  42   55   -13   38
 11  Odra                        0  30  10  2  18  43   64   -21   32
 12  Botinec                     0  30   8  7  15  36   47   -11   31
 13  Sava Zagreb                 0  30   9  4  17  28   45   -17   31
 14  ZET Zagreb                  0  30   7  7  16  30   48   -18   28 [relegated]
 15  Mladost Buzin               0  30   5  7  18  26   64   -38   22 [relegated]
 16  Sloga-Gredelj Zagreb        0  30   0  1  29  13  125  -112    1 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.
Promoted from the 2nd league: Jarun Zagreb and Kustošija Zagreb.

 1 . round (2. 9. 2012.)
Croatia Prigorje Sesvete - Mladost Buzin                      4:1
Prečko Zagreb - ZET Zagreb                                    1:1
Ivanja Reka - Botinec                                         5:0
Sesvetski Kraljevec - Ponikve Zagreb                          0:1
Špansko Zagreb - Sloga-Gredelj Zagreb                         5:0
Odra - Šparta-Elektra Zagreb                                  0:3
Sava Zagreb - Dinamo Odranski Obrež                           0:1
Nur Zagreb - Concordia Zagreb                                 0:0
 2 . round (9. 9. 2012.)
Nur Zagreb - Sava Zagreb                                      4:0
Dinamo Odranski Obrež - Odra                                  3:1
Šparta-Elektra Zagreb - Špansko Zagreb                        2:0
Sloga-Gredelj Zagreb - Sesvetski Kraljevec                    0:3
Ponikve Zagreb - Ivanja Reka                                  1:2
Botinec - Prečko Zagreb                                       6:0
ZET Zagreb - Croatia Prigorje Sesvete                         3:2
Concordia Zagreb - Mladost Buzin                              4:0
 3 . round (12. 9. 2012.)
Odra - Nur Zagreb                                             0:2
Špansko Zagreb - Dinamo Odranski Obrež                        2:0
Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra Zagreb                   1:0
Ivanja Reka - Sloga-Gredelj Zagreb                            3:0
Prečko Zagreb - Ponikve Zagreb                                0:0
Croatia Prigorje Sesvete - Botinec                            1:1
Mladost Buzin - ZET Zagreb                                    0:2
Sava Zagreb - Concordia Zagreb                                1:0
 4 . round (16. 9. 2012.)
Nur Zagreb - Špansko Zagreb                                   0:3
Sava Zagreb - Odra                                            2:3
Dinamo Odranski Obrež - Sesvetski Kraljevec                   1:0
Šparta-Elektra Zagreb - Ivanja Reka                           2:2
Sloga-Gredelj Zagreb - Prečko Zagreb                          1:3
Ponikve Zagreb - Croatia Prigorje Sesvete                     2:1
Botinec - Mladost Buzin                                       3:1
Concordia Zagreb - ZET Zagreb                                 3:1
 5 . round (23. 9. 2012.)
Sesvetski Kraljevec - Nur Zagreb                              0:2
Špansko Zagreb - Sava Zagreb                                  1:0
Ivanja Reka - Dinamo Odranski Obrež                           1:0
Prečko Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                         1:3
Croatia Prigorje Sesvete - Sloga-Gredelj Zagreb               2:2
Mladost Buzin - Ponikve Zagreb                                0:0
ZET Zagreb - Botinec                                          0:0
Odra - Concordia Zagreb                                       1:0
 6 . round
Nur Zagreb - Ivanja Reka                                      1:3
Sava Zagreb - Sesvetski Kraljevec                             1:2
Odra - Špansko Zagreb                                         1:2
Dinamo Odranski Obrež - Prečko Zagreb                         4:0
Šparta-Elektra Zagreb - Croatia Prigorje Sesvete              3:0
Sloga-Gredelj Zagreb - Mladost Buzin                          1:3
Ponikve Zagreb - ZET Zagreb                                   1:1
Concordia Zagreb - Botinec                                    1:1
 7 . round
Prečko Zagreb - Nur Zagreb                                    1:0
Ivanja Reka - Sava Zagreb                                     2:0
Sesvetski Kraljevec - Odra                                    0:1
Croatia Prigorje Sesvete - Dinamo Odranski Obrež              0:5
Mladost Buzin - Šparta-Elektra Zagreb                         1:1
ZET Zagreb - Sloga-Gredelj Zagreb                             2:1
Botinec - Ponikve Zagreb                                      1:4
Špansko Zagreb - Concordia Zagreb                             1:3
 8 . round
Nur Zagreb - Croatia Prigorje Sesvete                         5:0
Sava Zagreb - Prečko Zagreb                                   1:2
Odra - Ivanja Reka                                            2:1
Špansko Zagreb - Sesvetski Kraljevec                          6:0
Dinamo Odranski Obrež - Mladost Buzin                         5:0
Šparta-Elektra Zagreb - ZET Zagreb                            2:1
Sloga-Gredelj Zagreb - Botinec                                0:2
Concordia Zagreb - Ponikve Zagreb                             3:0
 9 . round
Mladost Buzin - Nur Zagreb                                    0:0
Croatia Prigorje Sesvete - Sava Zagreb                        3:0
Prečko Zagreb - Odra                                          3:1
Ivanja Reka - Špansko Zagreb                                  5:1
ZET Zagreb - Dinamo Odranski Obrež                            1:3
Botinec - Šparta-Elektra Zagreb                               0:1
Ponikve Zagreb - Sloga-Gredelj Zagreb                        10:0
Sesvetski Kraljevec - Concordia Zagreb                        1:1
 10 . round
Nur Zagreb - ZET Zagreb                                       0:0
Sava Zagreb - Mladost Buzin                                   1:0
Odra - Croatia Prigorje Sesvete                               2:3
Špansko Zagreb - Prečko Zagreb                                1:0
Sesvetski Kraljevec - Ivanja Reka                             1:0
Dinamo Odranski Obrež - Botinec                               3:1
Šparta-Elektra Zagreb - Ponikve Zagreb                        1:1
Concordia Zagreb - Sloga-Gredelj Zagreb                       3:0
 11 . round
Botinec - Nur Zagreb                                          0:1
ZET Zagreb - Sava Zagreb                                      4:0
Mladost Buzin - Odra                                          2:0
Croatia Prigorje Sesvete - Špansko Zagreb                     4:2
Prečko Zagreb - Sesvetski Kraljevec                           1:0
Ponikve Zagreb - Dinamo Odranski Obrež                        3:1
Sloga-Gredelj Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                  0:11
Ivanja Reka - Concordia Zagreb                                2:1
 12 . round
Nur Zagreb - Ponikve Zagreb                                   2:0
Sava Zagreb - Botinec                                         2:1
Odra - ZET Zagreb                                             0:0
Špansko Zagreb - Mladost Buzin                                5:1
Sesvetski Kraljevec - Croatia Prigorje Sesvete                1:2
Ivanja Reka - Prečko Zagreb                                   1:0
Dinamo Odranski Obrež - Sloga-Gredelj Zagreb                  7:0
Concordia Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                      2:1
 13 . round
Sloga-Gredelj Zagreb - Nur Zagreb                             0:8
Ponikve Zagreb - Sava Zagreb                                  1:1
Botinec - Odra                                                2:0
ZET Zagreb - Špansko Zagreb                                   0:4
Mladost Buzin - Sesvetski Kraljevec                           1:1
Croatia Prigorje Sesvete - Ivanja Reka                        0:1
Šparta-Elektra Zagreb - Dinamo Odranski Obrež                 3:0
Prečko Zagreb - Concordia Zagreb                              0:0
 14 . round
Nur Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                            1:0
Sava Zagreb - Sloga-Gredelj Zagreb                            5:0
Odra - Ponikve Zagreb                                         1:0
Špansko Zagreb - Botinec                                      4:1
Sesvetski Kraljevec - ZET Zagreb                              3:0
Ivanja Reka - Mladost Buzin                                   5:0
Prečko Zagreb - Croatia Prigorje Sesvete                      1:2
Concordia Zagreb - Dinamo Odranski Obrež                      1:0
 15 . round
Dinamo Odranski Obrež - Nur Zagreb                            2:1
Šparta-Elektra Zagreb - Sava Zagreb                           1:0
Sloga-Gredelj Zagreb - Odra                                   1:6
Ponikve Zagreb - Špansko Zagreb                               1:1
Botinec - Sesvetski Kraljevec                                 2:1
ZET Zagreb - Ivanja Reka                                      1:4
Mladost Buzin - Prečko Zagreb                                 2:1
Croatia Prigorje Sesvete - Concordia Zagreb                   1:0
 16 . round (postponed for 17. 4. 2013.)
Mladost Buzin - Croatia Prigorje Sesvete                      0:3
ZET Zagreb - Prečko Zagreb                                    0:1
Botinec - Ivanja Reka                                         0:1
Ponikve Zagreb - Sesvetski Kraljevec                          1:0
Sloga-Gredelj Zagreb - Špansko Zagreb                         1:5
Šparta-Elektra Zagreb - Odra                                  2:1
Dinamo Odranski Obrež - Sava Zagreb                           1:0
Concordia Zagreb - Nur Zagreb                                 2:3
 17 . round
Sava Zagreb - Nur Zagreb                                      1:3
Odra - Dinamo Odranski Obrež                                  1:4
Špansko Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                        1:0
Sesvetski Kraljevec - Sloga-Gredelj Zagreb                    2:0
Ivanja Reka - Ponikve Zagreb                                  2:4
Prečko Zagreb - Botinec                                       2:1
Croatia Prigorje Sesvete - ZET Zagreb                         0:0
Mladost Buzin - Concordia Zagreb                              1:3
 18 . round (postponed for 10. 4. 2013.)
Nur Zagreb - Odra                                             6:1
Dinamo Odranski Obrež - Špansko Zagreb                        3:0
Šparta-Elektra Zagreb - Sesvetski Kraljevec                   2:1
Sloga-Gredelj Zagreb - Ivanja Reka                            0:2
Ponikve Zagreb - Prečko Zagreb                                2:1
Botinec - Croatia Prigorje Sesvete                            2:2
ZET Zagreb - Mladost Buzin                                    3:0
Concordia Zagreb - Sava Zagreb                                1:0
 19 . round
Špansko Zagreb - Nur Zagreb                                   4:2
Odra - Sava Zagreb                                            0:1
Sesvetski Kraljevec - Dinamo Odranski Obrež                   2:1
Ivanja Reka - Šparta-Elektra Zagreb                           0:0
Prečko Zagreb - Sloga-Gredelj Zagreb                          4:1
Croatia Prigorje Sesvete - Ponikve Zagreb                     0:2
Mladost Buzin - Botinec                                       1:2
ZET Zagreb - Concordia Zagreb                                 0:1
 20 . round
Nur Zagreb - Sesvetski Kraljevec                              1:1
Sava Zagreb - Špansko Zagreb                                  1:4
Dinamo Odranski Obrež - Ivanja Reka                           0:2
Šparta-Elektra Zagreb - Prečko Zagreb                         2:4
Sloga-Gredelj Zagreb - Croatia Prigorje Sesvete               0:2
Ponikve Zagreb - Mladost Buzin                                0:0
Botinec - ZET Zagreb                                          2:0
Concordia Zagreb - Odra                                       2:0
 21 . round
Ivanja Reka - Nur Zagreb                                      0:1
Sesvetski Kraljevec - Sava Zagreb                             2:0
Špansko Zagreb - Odra                                         5:0
Prečko Zagreb - Dinamo Odranski Obrež                         1:1
Croatia Prigorje Sesvete - Šparta-Elektra Zagreb              1:1
Mladost Buzin - Sloga-Gredelj Zagreb                          4:0
ZET Zagreb - Ponikve Zagreb                                   0:2
Botinec - Concordia Zagreb                                    1:1
 22 . round
Nur Zagreb - Prečko Zagreb                                    1:1
Sava Zagreb - Ivanja Reka                                     2:1
Odra - Sesvetski Kraljevec                                    2:1
Dinamo Odranski Obrež - Croatia Prigorje Sesvete              4:0
Šparta-Elektra Zagreb - Mladost Buzin                         3:0
Sloga-Gredelj Zagreb - ZET Zagreb                             0:2
Ponikve Zagreb - Botinec                                      5:1
Concordia Zagreb - Špansko Zagreb                             1:1
 23 . round
Croatia Prigorje Sesvete - Nur Zagreb                         3:1
Prečko Zagreb - Sava Zagreb                                   4:2
Ivanja Reka - Odra                                            4:1
Sesvetski Kraljevec - Špansko Zagreb                          1:0
Mladost Buzin - Dinamo Odranski Obrež                         1:3
ZET Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                            1:3
Botinec - Sloga-Gredelj Zagreb                                2:0
Ponikve Zagreb - Concordia Zagreb                             4:0
 24 . round
Nur Zagreb - Mladost Buzin                                    3:2
Sava Zagreb - Croatia Prigorje Sesvete                        2:0
Odra - Prečko Zagreb                                          4:3
Špansko Zagreb - Ivanja Reka                                  1:0
Dinamo Odranski Obrež - ZET Zagreb                            1:0
Šparta-Elektra Zagreb - Botinec                               0:0
Sloga-Gredelj Zagreb - Ponikve Zagreb                         1:3
Concordia Zagreb - Sesvetski Kraljevec                        3:2
 25 . round
ZET Zagreb - Nur Zagreb                                       1:4
Mladost Buzin - Sava Zagreb                                   1:1
Croatia Prigorje Sesvete - Odra                               2:2
Prečko Zagreb - Špansko Zagreb                                1:2
Ivanja Reka - Sesvetski Kraljevec                             0:0
Botinec - Dinamo Odranski Obrež                               0:1
Ponikve Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                        1:1
Sloga-Gredelj Zagreb - Concordia Zagreb                       1:4
 26 . round
Nur Zagreb - Botinec                                          3:1
Sava Zagreb - ZET Zagreb                                      1:1
Odra - Mladost Buzin                                          1:2
Špansko Zagreb - Croatia Prigorje Sesvete                     4:1
Sesvetski Kraljevec - Prečko Zagreb                           1:1
Dinamo Odranski Obrež - Ponikve Zagreb                        3:1
Šparta-Elektra Zagreb - Sloga-Gredelj Zagreb                  5:0
Concordia Zagreb - Ivanja Reka                                0:1
 27 . round
Ponikve Zagreb - Nur Zagreb                                   0:1
Botinec - Sava Zagreb                                         0:0
ZET Zagreb - Odra                                             2:0
Mladost Buzin - Špansko Zagreb                                1:2
Croatia Prigorje Sesvete - Sesvetski Kraljevec                0:0
Prečko Zagreb - Ivanja Reka                                   1:1
Sloga-Gredelj Zagreb - Dinamo Odranski Obrež                  0:3
Šparta-Elektra Zagreb - Concordia Zagreb                      2:1
 28 . round
Nur Zagreb - Sloga-Gredelj Zagreb                             6:1
Sava Zagreb - Ponikve Zagreb                                  0:1
Odra - Botinec                                                2:1
Špansko Zagreb - ZET Zagreb                                   3:1
Sesvetski Kraljevec - Mladost Buzin                           3:0
Ivanja Reka - Croatia Prigorje Sesvete                        4:1
Dinamo Odranski Obrež - Šparta-Elektra Zagreb                 2:0
Concordia Zagreb - Prečko Zagreb                              4:3
 29 . round
Šparta-Elektra Zagreb - Nur Zagreb                            1:1
Sloga-Gredelj Zagreb - Sava Zagreb                            0:1
Ponikve Zagreb - Odra                                         3:2
Botinec - Špansko Zagreb                                      1:3
ZET Zagreb - Sesvetski Kraljevec                              0:1
Mladost Buzin - Ivanja Reka                                   1:1
Croatia Prigorje Sesvete - Prečko Zagreb                      2:2
Dinamo Odranski Obrež - Concordia Zagreb                      3:0
 30 . round
Nur Zagreb - Dinamo Odranski Obrež                            5:1
Sava Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                           2:1
Odra - Sloga-Gredelj Zagreb                                   7:2
Špansko Zagreb - Ponikve Zagreb                               2:2
Sesvetski Kraljevec - Botinec                                 2:1
Ivanja Reka - ZET Zagreb                                      5:2
Prečko Zagreb - Mladost Buzin                                 3:0
Concordia Zagreb - Croatia Prigorje Sesvete                   2:0

Karlovačka county

Pos  Team                       ADP  P   W   D  L   F    A   GD   Pts
  1  Karlovac 1919                0  26  20  3   3   84  27   57   63 [promoted]
  2  Zrinski Ozalj                0  26  19  5   2   74  30   44   62
  3  Ogulin                       0  26  19  4   3  102  29   73   61
  4  Ilovac Karlovac              0  26  14  4   8   56  45   11   46
  5  Duga Resa                    0  26  13  4   9   47  38    9   43
  6  Slunj                        0  26  10  7   9   50  40   10   37
  7  Vatrogasac Gornje Mekušje    0  26   8  7  11   43  60  -17   31
  8  Mostanje ALL                 0  26   8  6  12   26  38  -12   30
  9  Dobra Petar                  0  26   7  6  13   39  58  -19   27
 10  Vrlovka Kamanje              0  26   7  5  14   47  62  -15   26
 11  Korana Karlovac              0  26   6  7  13   37  60  -23   25
 12  Croatia '78 Žakanje          0  26   6  5  15   42  63  -21   23
 13  Draganić                     0  26   5  6  15   29  69  -40   21
 14  Mladost Rečica               0  26   4  3  19   25  82  -57   15 [relegated]

Last updated: 16. 6. 2013.
Promoted from the 2nd league: Vojnić '95 and Oštarije.

 1 . round (26. 8. 2012.)
Vatrogasac Gornje Mekušje - Slunj                             4:0
Draganić - Mostanje ALL                                       0:3
Vrlovka Kamanje - Dobra Petar                                 4:0
Korana Karlovac - Mladost Rečica                              6:1
Ogulin - Croatia '78 Žakanje                                  4:1
Ilovac Karlovac - Karlovac 1919                               1:3
Duga Resa - Zrinski Ozalj                                     0:2
 2 . round (2. 9. 2012.)
Duga Resa - Ilovac Karlovac                                   5:1
Karlovac 1919 - Ogulin                                        2:1
Croatia '78 Žakanje - Korana Karlovac                         2:2
Mladost Rečica - Vrlovka Kamanje                              1:4
Dobra Petar - Draganić                                        4:1
Mostanje ALL - Vatrogasac Gornje Mekušje                      1:2
Zrinski Ozalj - Slunj                                         2:0
 3 . round (9. 9. 2012.)
Ogulin - Duga Resa                                            1:0
Korana Karlovac - Karlovac 1919                               0:1
Vrlovka Kamanje - Croatia '78 Žakanje                         1:1
Draganić - Mladost Rečica                                     1:0
Vatrogasac Gornje Mekušje - Dobra Petar                       1:1
Slunj - Mostanje ALL                                          5:1
Ilovac Karlovac - Zrinski Ozalj                               2:4
 4 . round
Duga Resa - Korana Karlovac                                   1:2
Ilovac Karlovac - Ogulin                                      2:2
Karlovac 1919 - Vrlovka Kamanje                               3:1
Croatia '78 Žakanje - Draganić                                4:1
Mladost Rečica - Vatrogasac Gornje Mekušje                    0:2
Dobra Petar - Slunj                                           1:3
Zrinski Ozalj - Mostanje ALL                                  4:0
 5 . round
Vrlovka Kamanje - Duga Resa                                   2:3
Korana Karlovac - Ilovac Karlovac                             1:3
Draganić - Karlovac 1919                                      0:0
Mladost Rečica - Slunj                                        0:0
Vatrogasac Gornje Mekušje - Croatia '78 Žakanje               3:0
Mostanje ALL - Dobra Petar                                    0:0
Ogulin - Zrinski Ozalj                                        3:3
 6 . round
Duga Resa - Draganić                                          1:1
Ilovac Karlovac - Vrlovka Kamanje                             4:2
Ogulin - Korana Karlovac                                      0:0
Karlovac 1919 - Vatrogasac Gornje Mekušje                     5:2
Croatia '78 Žakanje - Slunj                                   1:2
Mladost Rečica - Mostanje ALL                                 0:1
Zrinski Ozalj - Dobra Petar                                   7:1
 7 . round
Vatrogasac Gornje Mekušje - Duga Resa                         1:1
Draganić - Ilovac Karlovac                                    0:2
Vrlovka Kamanje - Ogulin                                      3:6
Slunj - Karlovac 1919                                         3:3
Mostanje ALL - Croatia '78 Žakanje                            2:0
Dobra Petar - Mladost Rečica                                  3:0
Korana Karlovac - Zrinski Ozalj                               1:4
 8 . round
Duga Resa - Slunj                                             3:0
Ilovac Karlovac - Vatrogasac Gornje Mekušje                   1:1
Ogulin - Draganić                                            12:0
Korana Karlovac - Vrlovka Kamanje                             0:3
Karlovac 1919 - Mostanje ALL                                  4:1
Croatia '78 Žakanje - Dobra Petar                             2:1
Zrinski Ozalj - Mladost Rečica                                5:1
 9 . round
Mostanje ALL - Duga Resa                                      1:1
Slunj - Ilovac Karlovac                                       1:2
Vatrogasac Gornje Mekušje - Ogulin                            2:2
Draganić - Korana Karlovac                                    2:2
Dobra Petar - Karlovac 1919                                   1:1
Mladost Rečica - Croatia '78 Žakanje                          2:1
Vrlovka Kamanje - Zrinski Ozalj                               2:1
 10 . round
Duga Resa - Dobra Petar                                       5:0
Ilovac Karlovac - Mostanje ALL                                0:2
Ogulin - Slunj                                                2:1
Korana Karlovac - Vatrogasac Gornje Mekušje                   0:1
Vrlovka Kamanje - Draganić                                    4:1
Karlovac 1919 - Mladost Rečica                                6:1
Zrinski Ozalj - Croatia '78 Žakanje                           3:2
 11 . round
Duga Resa - Mladost Rečica                                    4:3
Dobra Petar - Ilovac Karlovac                                 7:1
Mostanje ALL - Ogulin                                         0:2
Slunj - Korana Karlovac                                       6:0
Vatrogasac Gornje Mekušje - Vrlovka Kamanje                   2:1
Croatia '78 Žakanje - Karlovac 1919                           2:3
Draganić - Zrinski Ozalj                                      1:6
 12 . round
Duga Resa - Croatia '78 Žakanje                               2:0
Ilovac Karlovac - Mladost Rečica                              3:0
Ogulin - Dobra Petar                                          2:0
Korana Karlovac - Mostanje ALL                                0:0
Vrlovka Kamanje - Slunj                                       2:2
Draganić - Vatrogasac Gornje Mekušje                          2:4
Zrinski Ozalj - Karlovac 1919                                 4:2
 13 . round
Karlovac 1919 - Duga Resa                                     3:1
Croatia '78 Žakanje - Ilovac Karlovac                         1:4
Mladost Rečica - Ogulin                                       1:7
Dobra Petar - Korana Karlovac                                 1:0
Mostanje ALL - Vrlovka Kamanje                                1:4
Slunj - Draganić                                              3:0
Vatrogasac Gornje Mekušje - Zrinski Ozalj                     2:2
 14 . round
Slunj - Vatrogasac Gornje Mekušje                             5:2
Mostanje ALL - Draganić                                       2:2
Dobra Petar - Vrlovka Kamanje                                 4:1
Mladost Rečica - Korana Karlovac                              2:1
Croatia '78 Žakanje - Ogulin                                  0:6
Karlovac 1919 - Ilovac Karlovac                               1:0
Zrinski Ozalj - Duga Resa                                     1:0
 15 . round
Ilovac Karlovac - Duga Resa                                   2:0
Ogulin - Karlovac 1919                                        4:0
Korana Karlovac - Croatia '78 Žakanje                         2:3
Vrlovka Kamanje - Mladost Rečica                              2:3
Draganić - Dobra Petar                                        1:0
Vatrogasac Gornje Mekušje - Mostanje ALL                      2:0
Slunj - Zrinski Ozalj                                         1:1
 16 . round
Duga Resa - Ogulin                                            1:6
Karlovac 1919 - Korana Karlovac                              10:0
Croatia '78 Žakanje - Vrlovka Kamanje                         1:1
Mladost Rečica - Draganić                                     1:1
Dobra Petar - Vatrogasac Gornje Mekušje                       3:3
Mostanje ALL - Slunj                                          0:1
Zrinski Ozalj - Ilovac Karlovac                               1:4
 17 . round
Korana Karlovac - Duga Resa                                   2:3
Ogulin - Ilovac Karlovac                                      3:0
Vrlovka Kamanje - Karlovac 1919                               1:3
Draganić - Croatia '78 Žakanje                                4:2
Vatrogasac Gornje Mekušje - Mladost Rečica                    1:2
Slunj - Dobra Petar                                           0:1
Mostanje ALL - Zrinski Ozalj                                  0:0
 18 . round
Duga Resa - Vrlovka Kamanje                                   2:0
Ilovac Karlovac - Korana Karlovac                             5:2
Karlovac 1919 - Draganić                                      5:0
Croatia '78 Žakanje - Vatrogasac Gornje Mekušje               6:2
Slunj - Mladost Rečica                                        4:0
Dobra Petar - Mostanje ALL                                    3:0
Zrinski Ozalj - Ogulin                                        3:1
 19 . round
Draganić - Duga Resa                                          0:2
Vrlovka Kamanje - Ilovac Karlovac                             1:1
Korana Karlovac - Ogulin                                      4:3
Vatrogasac Gornje Mekušje - Karlovac 1919                     0:3
Slunj - Croatia '78 Žakanje                                   1:1
Mostanje ALL - Mladost Rečica                                 3:1
Dobra Petar - Zrinski Ozalj                                   1:3
 20 . round
Duga Resa - Vatrogasac Gornje Mekušje                         3:0
Ilovac Karlovac - Draganić                                    3:2
Ogulin - Vrlovka Kamanje                                      5:3
Karlovac 1919 - Slunj                                         6:0
Croatia '78 Žakanje - Mostanje ALL                            1:2
Mladost Rečica - Dobra Petar                                  1:1
Zrinski Ozalj - Korana Karlovac                               2:2
 21 . round
Slunj - Duga Resa                                             2:0
Vatrogasac Gornje Mekušje - Ilovac Karlovac                   0:3
Draganić - Ogulin                                             0:4
Vrlovka Kamanje - Korana Karlovac                             1:1
Mostanje ALL - Karlovac 1919                                  0:1
Dobra Petar - Croatia '78 Žakanje                             1:1
Mladost Rečica - Zrinski Ozalj                                0:1
 22 . round
Duga Resa - Mostanje ALL                                      2:2
Ilovac Karlovac - Slunj                                       1:1
Ogulin - Vatrogasac Gornje Mekušje                            9:1
Korana Karlovac - Draganić                                    1:0
Karlovac 1919 - Dobra Petar                                   4:0
Croatia '78 Žakanje - Mladost Rečica                          6:0
Zrinski Ozalj - Vrlovka Kamanje                               2:0
 23 . round
Dobra Petar - Duga Resa                                       2:4
Mostanje ALL - Ilovac Karlovac                                0:1
Slunj - Ogulin                                                0:2
Vatrogasac Gornje Mekušje - Korana Karlovac                   2:2
Draganić - Vrlovka Kamanje                                    5:0
Mladost Rečica - Karlovac 1919                                1:5
Croatia '78 Žakanje - Zrinski Ozalj                           1:6
 24 . round
Mladost Rečica - Duga Resa                                    1:2
Ilovac Karlovac - Dobra Petar                                 6:1
Ogulin - Mostanje ALL                                         2:0
Korana Karlovac - Slunj                                       3:1
Vrlovka Kamanje - Vatrogasac Gornje Mekušje                   3:1
Karlovac 1919 - Croatia '78 Žakanje                           6:1
Zrinski Ozalj - Draganić                                      2:1
 25 . round
Croatia '78 Žakanje - Duga Resa                               0:1
Mladost Rečica - Ilovac Karlovac                              2:3
Dobra Petar - Ogulin                                          1:4
Mostanje ALL - Korana Karlovac                                2:0
Slunj - Vrlovka Kamanje                                       7:1
Vatrogasac Gornje Mekušje - Draganić                          1:2
Karlovac 1919 - Zrinski Ozalj                                 1:2
 26 . round
Duga Resa - Karlovac 1919                                     0:3
Ilovac Karlovac - Croatia '78 Žakanje                         1:2
Ogulin - Mladost Rečica                                       9:1
Korana Karlovac - Dobra Petar                                 3:1
Vrlovka Kamanje - Mostanje ALL                                0:2
Draganić - Slunj                                              1:1
Zrinski Ozalj - Vatrogasac Gornje Mekušje                     3:1

Krapinsko-zagorska county

Pos  Team                      ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Zagorec Krapina             0  26  20  4   2  92  22   70   64 [promoted]
  2  Mladost Zabok               0  26  14  8   4  44  19   25   50
  3  Jedinstvo Začretje          0  26  12  6   8  40  37    3   42
  4  Zagorec Veliko Trgovišće    0  26  12  3  11  42  42    0   39
  5  Rudar Mihovljan             0  26  10  8   8  32  29    3   38
  6  Straža Hum na Sutli         0  26  10  7   9  34  28    6   37
  7  Donja Stubica               0  26   9  8   9  34  26    8   35
  8  Rudar Zabočka Dubrava       0  26  10  5  11  33  39   -6   35
  9  Tondach Bedekovčina         0  26  10  4  12  45  50   -5   34
 10  Schiedel Novi Golubovec     0  26   8  8  10  28  48  -20   32
 11  Radoboj                     0  26   7  8  11  38  44   -6   29
 12  Klanjec                     0  26   7  7  12  35  56  -21   28
 13  Inkop Poznanovec            0  26   7  5  14  34  47  -13   26
 14  Omladinac Dubrovčan         0  26   2  7  17  24  68  -44   13 [relegated]

Last updated: 16. 6. 2013.
Promoted from the 2nd league: Mladost Marija Bistrica.

 1 . round (26. 8. 2012.)
Jedinstvo Začretje - Schiedel Novi Golubovec                  3:1
Zagorec Krapina - Radoboj                                     1:1
Inkop Poznanovec - Straža Hum na Sutli                        2:1
Zagorec Veliko Trgovišće - Omladinac Dubrovčan                4:1
Donja Stubica - Tondach Bedekovčina                           2:1
Rudar Mihovljan - Klanjec                                     1:1
Rudar Zabočka Dubrava - Mladost Zabok                         0:0
 2 . round (2. 9. 2012.)
Rudar Zabočka Dubrava - Rudar Mihovljan                       2:1
Klanjec - Donja Stubica                                       0:1
Tondach Bedekovčina - Zagorec Veliko Trgovišće                1:3
Omladinac Dubrovčan - Inkop Poznanovec                        2:1
Straža Hum na Sutli - Zagorec Krapina                         0:1
Radoboj - Jedinstvo Začretje                                  4:1
Mladost Zabok - Schiedel Novi Golubovec                       2:0
 3 . round (9. 9. 2012.)
Donja Stubica - Rudar Zabočka Dubrava                         2:1
Zagorec Veliko Trgovišće - Klanjec                            1:3
Inkop Poznanovec - Tondach Bedekovčina                        2:1
Zagorec Krapina - Omladinac Dubrovčan                         6:0
Jedinstvo Začretje - Straža Hum na Sutli                      3:1
Schiedel Novi Golubovec - Radoboj                             1:0
Rudar Mihovljan - Mladost Zabok                               1:1
 4 . round
Rudar Zabočka Dubrava - Zagorec Veliko Trgovišće              2:1
Rudar Mihovljan - Donja Stubica                               0:2
Klanjec - Inkop Poznanovec                                    2:0
Tondach Bedekovčina - Zagorec Krapina                         1:3
Omladinac Dubrovčan - Jedinstvo Začretje                      1:2
Straža Hum na Sutli - Schiedel Novi Golubovec                 2:0
Mladost Zabok - Radoboj                                       3:0
 5 . round
Inkop Poznanovec - Rudar Zabočka Dubrava                      0:1
Zagorec Veliko Trgovišće - Rudar Mihovljan                    0:1
Zagorec Krapina - Klanjec                                     6:0
Jedinstvo Začretje - Tondach Bedekovčina                      3:2
Schiedel Novi Golubovec - Omladinac Dubrovčan                 2:1
Radoboj - Straža Hum na Sutli                                 1:1
Donja Stubica - Mladost Zabok                                 1:1
 6 . round
Rudar Zabočka Dubrava - Zagorec Krapina                       1:4
Rudar Mihovljan - Inkop Poznanovec                            1:1
Donja Stubica - Zagorec Veliko Trgovišće                      4:0
Klanjec - Jedinstvo Začretje                                  1:1
Tondach Bedekovčina - Schiedel Novi Golubovec                 1:4
Omladinac Dubrovčan - Radoboj                                 0:2
Mladost Zabok - Straža Hum na Sutli                           1:2
 7 . round
Jedinstvo Začretje - Rudar Zabočka Dubrava                    2:0
Zagorec Krapina - Rudar Mihovljan                             3:1
Inkop Poznanovec - Donja Stubica                              0:2
Schiedel Novi Golubovec - Klanjec                             1:1
Radoboj - Tondach Bedekovčina                                 2:1
Straža Hum na Sutli - Omladinac Dubrovčan                     3:0
Zagorec Veliko Trgovišće - Mladost Zabok                      1:0
 8 . round
Rudar Zabočka Dubrava - Schiedel Novi Golubovec               2:0
Rudar Mihovljan - Jedinstvo Začretje                          1:1
Donja Stubica - Zagorec Krapina                               0:1
Zagorec Veliko Trgovišće - Inkop Poznanovec                   2:1
Klanjec - Radoboj                                             1:1
Tondach Bedekovčina - Straža Hum na Sutli                     2:0
Mladost Zabok - Omladinac Dubrovčan                           2:0
 9 . round
Radoboj - Rudar Zabočka Dubrava                               2:3
Schiedel Novi Golubovec - Rudar Mihovljan                     1:1
Jedinstvo Začretje - Donja Stubica                            1:0
Zagorec Krapina - Zagorec Veliko Trgovišće                    2:1
Straža Hum na Sutli - Klanjec                                 1:1
Omladinac Dubrovčan - Tondach Bedekovčina                     2:2
Inkop Poznanovec - Mladost Zabok                              1:2
 10 . round
Rudar Zabočka Dubrava - Straža Hum na Sutli                   1:0
Rudar Mihovljan - Radoboj                                     2:1
Donja Stubica - Schiedel Novi Golubovec                       2:2
Zagorec Veliko Trgovišće - Jedinstvo Začretje                 3:1
Inkop Poznanovec - Zagorec Krapina                            0:4
Klanjec - Omladinac Dubrovčan                                 1:1
Mladost Zabok - Tondach Bedekovčina                           3:1
 11 . round
Omladinac Dubrovčan - Rudar Zabočka Dubrava                   2:2
Straža Hum na Sutli - Rudar Mihovljan                         3:0
Radoboj - Donja Stubica                                       2:1
Schiedel Novi Golubovec - Zagorec Veliko Trgovišće            0:3
Jedinstvo Začretje - Inkop Poznanovec                         2:2
Tondach Bedekovčina - Klanjec                                 5:2
Zagorec Krapina - Mladost Zabok                               3:3
 12 . round
Rudar Zabočka Dubrava - Tondach Bedekovčina                   1:1
Rudar Mihovljan - Omladinac Dubrovčan                         3:2
Donja Stubica - Straža Hum na Sutli                           0:1
Zagorec Veliko Trgovišće - Radoboj                            2:0
Inkop Poznanovec - Schiedel Novi Golubovec                    1:2
Zagorec Krapina - Jedinstvo Začretje                          3:0
Mladost Zabok - Klanjec                                       4:2
 13 . round
Klanjec - Rudar Zabočka Dubrava                               1:0
Tondach Bedekovčina - Rudar Mihovljan                         1:2
Omladinac Dubrovčan - Donja Stubica                           1:2
Straža Hum na Sutli - Zagorec Veliko Trgovišće                1:1
Radoboj - Inkop Poznanovec                                    3:0
Schiedel Novi Golubovec - Zagorec Krapina                     0:9
Jedinstvo Začretje - Mladost Zabok                            0:0
 14 . round
Schiedel Novi Golubovec - Jedinstvo Začretje                  2:1
Radoboj - Zagorec Krapina                                     0:1
Straža Hum na Sutli - Inkop Poznanovec                        1:1
Omladinac Dubrovčan - Zagorec Veliko Trgovišće                1:5
Tondach Bedekovčina - Donja Stubica                           2:0
Klanjec - Rudar Mihovljan                                     2:0
Mladost Zabok - Rudar Zabočka Dubrava                         2:1
 15 . round
Rudar Mihovljan - Rudar Zabočka Dubrava                       3:0
Donja Stubica - Klanjec                                       0:3
Zagorec Veliko Trgovišće - Tondach Bedekovčina                1:3
Inkop Poznanovec - Omladinac Dubrovčan                        5:0
Zagorec Krapina - Straža Hum na Sutli                         3:1
Jedinstvo Začretje - Radoboj                                  2:2
Schiedel Novi Golubovec - Mladost Zabok                       1:0
 16 . round
Rudar Zabočka Dubrava - Donja Stubica                         0:0
Klanjec - Zagorec Veliko Trgovišće                            1:4
Tondach Bedekovčina - Inkop Poznanovec                        1:2
Omladinac Dubrovčan - Zagorec Krapina                         1:1
Straža Hum na Sutli - Jedinstvo Začretje                      0:1
Radoboj - Schiedel Novi Golubovec                             2:2
Mladost Zabok - Rudar Mihovljan                               1:1
 17 . round
Zagorec Veliko Trgovišće - Rudar Zabočka Dubrava              2:1
Donja Stubica - Rudar Mihovljan                               0:0
Inkop Poznanovec - Klanjec                                    3:1
Zagorec Krapina - Tondach Bedekovčina                         7:1
Jedinstvo Začretje - Omladinac Dubrovčan                      5:0
Schiedel Novi Golubovec - Straža Hum na Sutli                 1:2
Radoboj - Mladost Zabok                                       1:2
 18 . round
Rudar Zabočka Dubrava - Inkop Poznanovec                      3:1
Rudar Mihovljan - Zagorec Veliko Trgovišće                    0:1
Klanjec - Zagorec Krapina                                     1:10
Tondach Bedekovčina - Jedinstvo Začretje                      1:0
Omladinac Dubrovčan - Schiedel Novi Golubovec                 1:1
Straža Hum na Sutli - Radoboj                                 2:2
Mladost Zabok - Donja Stubica                                 1:0
 19 . round
Zagorec Krapina - Rudar Zabočka Dubrava                       5:2
Inkop Poznanovec - Rudar Mihovljan                            1:1
Zagorec Veliko Trgovišće - Donja Stubica                      1:1
Jedinstvo Začretje - Klanjec                                  3:2
Schiedel Novi Golubovec - Tondach Bedekovčina                 1:1
Radoboj - Omladinac Dubrovčan                                 1:1
Straža Hum na Sutli - Mladost Zabok                           1:1
 20 . round
Rudar Zabočka Dubrava - Jedinstvo Začretje                    2:0
Rudar Mihovljan - Zagorec Krapina                             3:1
Donja Stubica - Inkop Poznanovec                              1:1
Klanjec - Schiedel Novi Golubovec                             3:1
Tondach Bedekovčina - Radoboj                                 3:2
Omladinac Dubrovčan - Straža Hum na Sutli                     0:1
Mladost Zabok - Zagorec Veliko Trgovišće                      4:0
 21 . round
Schiedel Novi Golubovec - Rudar Zabočka Dubrava               1:1
Jedinstvo Začretje - Rudar Mihovljan                          0:1
Zagorec Krapina - Donja Stubica                               2:0
Inkop Poznanovec - Zagorec Veliko Trgovišće                   4:0
Radoboj - Klanjec                                             1:1
Straža Hum na Sutli - Tondach Bedekovčina                     4:1
Omladinac Dubrovčan - Mladost Zabok                           0:2
 22 . round
Rudar Zabočka Dubrava - Radoboj                               5:2
Rudar Mihovljan - Schiedel Novi Golubovec                     3:0
Donja Stubica - Jedinstvo Začretje                            2:2
Zagorec Veliko Trgovišće - Zagorec Krapina                    2:5
Klanjec - Straža Hum na Sutli                                 0:2
Tondach Bedekovčina - Omladinac Dubrovčan                     2:2
Mladost Zabok - Inkop Poznanovec                              2:0
 23 . round
Straža Hum na Sutli - Rudar Zabočka Dubrava                   1:0
Radoboj - Rudar Mihovljan                                     2:1
Schiedel Novi Golubovec - Donja Stubica                       1:0
Jedinstvo Začretje - Zagorec Veliko Trgovišće                 1:0
Zagorec Krapina - Inkop Poznanovec                            5:1
Omladinac Dubrovčan - Klanjec                                 3:2
Tondach Bedekovčina - Mladost Zabok                           2:0
 24 . round
Rudar Zabočka Dubrava - Omladinac Dubrovčan                   2:1
Rudar Mihovljan - Straža Hum na Sutli                         2:1
Donja Stubica - Radoboj                                       3:0
Zagorec Veliko Trgovišće - Schiedel Novi Golubovec            1:1
Inkop Poznanovec - Jedinstvo Začretje                         1:3
Klanjec - Tondach Bedekovčina                                 2:3
Mladost Zabok - Zagorec Krapina                               0:0
 25 . round
Tondach Bedekovčina - Rudar Zabočka Dubrava                   4:0
Omladinac Dubrovčan - Rudar Mihovljan                         0:2
Straža Hum na Sutli - Donja Stubica                           1:1
Radoboj - Zagorec Veliko Trgovišće                            2:1
Schiedel Novi Golubovec - Inkop Poznanovec                    2:0
Jedinstvo Začretje - Zagorec Krapina                          2:1
Klanjec - Mladost Zabok                                       0:3
 26 . round
Rudar Zabočka Dubrava - Klanjec                               0:1
Rudar Mihovljan - Tondach Bedekovčina                         0:1
Donja Stubica - Omladinac Dubrovčan                           7:1
Zagorec Veliko Trgovišće - Straža Hum na Sutli                2:1
Inkop Poznanovec - Radoboj                                    3:2
Zagorec Krapina - Schiedel Novi Golubovec                     5:0
Mladost Zabok - Jedinstvo Začretje                            4:0

Zagrebačka county (Unified county league)

Pos  Team                     ADP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Klas Mičevec               0  30  19   4   7  67  30   37   61 [promoted]
  2  Sava Strmec                0  30  18   3   9  59  32   27   57
  3  Gradići                    0  30  16   7   7  67  40   27   55
  4  Polet Buševec              0  30  16   5   9  59  32   27   53
  5  Laduč                      0  30  12   9   9  50  31   19   45
  6  Vatrogasac Zdenci         -1  30  13   5  12  55  36   19   43
  7  Top Kerestinec             0  30  12   5  13  51  56   -5   41
  8  Mraclin                    0  30  12   4  14  48  48    0   40
  9  Jelačić Vukovina           0  30  12   4  14  55  57   -2   40
 10  Jamnica Pisarovina         0  30  12   3  15  53  59   -6   39
 11  Sloga Križ                 0  30  12   2  16  36  70  -34   38
 12  Savski Marof               0  30   9  10  11  47  38    9   37
 13  Sava Sop Hruščica          0  30  11   4  15  47  53   -6   37
 14  Jaska Jastrebarsko        -2  30  10   6  14  42  64  -22   34 [relegated]
 15  Rugvica                    0  30  10   4  16  34  72  -38   34 [relegated]
 16  Dinamo-Hidrel Novo Čiče   -6  30   6   5  19  34  86  -52   17 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.
Promoted from the 1st league: BSK Brdovec and Croatia Hrastje.

 1 . round (19. 8. 2012.)
Laduč - Klas Mičevec                                          3:0
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Jaska Jastrebarsko                  2:2
Mraclin - Savski Marof                                        2:0
Vatrogasac Zdenci - Sava Sop Hruščica                         2:1
Rugvica - Sloga Križ                                          4:1
Jelačić Vukovina - Sava Strmec                                2:2
Top Kerestinec - Jamnica Pisarovina                           4:3
Polet Buševec - Gradići                                       2:0
 2 . round (26. 8. 2012.)
Polet Buševec - Top Kerestinec                                3:0
Jamnica Pisarovina - Jelačić Vukovina                         0:3
Sava Strmec - Rugvica                                         6:0
Sloga Križ - Vatrogasac Zdenci                                0:0
Sava Sop Hruščica - Mraclin                                   3:1
Savski Marof - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                        1:5
Jaska Jastrebarsko - Laduč                                    1:0
Gradići - Klas Mičevec                                        4:2
 3 . round (2. 9. 2012.)
Jelačić Vukovina - Polet Buševec                              3:5
Rugvica - Jamnica Pisarovina                                  4:1
Vatrogasac Zdenci - Sava Strmec                               3:2
Mraclin - Sloga Križ                                          6:2
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Sava Sop Hruščica                   2:1
Laduč - Savski Marof                                          3:0
Klas Mičevec - Jaska Jastrebarsko                             1:0
Top Kerestinec - Gradići                                      1:3
 4 . round (9. 9. 2012.)
Polet Buševec - Rugvica                                       5:0
Top Kerestinec - Jelačić Vukovina                             3:1
Jamnica Pisarovina - Vatrogasac Zdenci                        2:0
Sava Strmec - Mraclin                                         3:2
Sloga Križ - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                          0:1
Sava Sop Hruščica - Laduč                                     2:2
Savski Marof - Klas Mičevec                                   0:0
Gradići - Jaska Jastrebarsko                                  4:1
 5 . round
Vatrogasac Zdenci - Polet Buševec                             1:1
Rugvica - Top Kerestinec                                      1:1
Mraclin - Jamnica Pisarovina                                  2:0
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Sava Strmec                         1:0
Laduč - Sloga Križ                                            4:1
Klas Mičevec - Sava Sop Hruščica                              5:1
Jaska Jastrebarsko - Savski Marof                             2:1
Jelačić Vukovina - Gradići                                    4:1
 6 . round
Polet Buševec - Mraclin                                       2:2
Top Kerestinec - Vatrogasac Zdenci                            2:1
Jelačić Vukovina - Rugvica                                    2:1
Jamnica Pisarovina - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                  2:2
Sava Strmec - Laduč                                           0:1
Sloga Križ - Klas Mičevec                                     2:1
Sava Sop Hruščica - Jaska Jastrebarsko                        2:0
Gradići - Savski Marof                                        3:1
 7 . round
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Polet Buševec                       2:2
Mraclin - Top Kerestinec                                      5:0
Vatrogasac Zdenci - Jelačić Vukovina                          4:0
Laduč - Jamnica Pisarovina                                    2:0
Klas Mičevec - Sava Strmec                                    0:1
Jaska Jastrebarsko - Sloga Križ                               4:1
Savski Marof - Sava Sop Hruščica                              0:0
Rugvica - Gradići                                             0:1
 8 . round
Polet Buševec - Laduč                                         2:2
Top Kerestinec - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                      2:3
Jelačić Vukovina - Mraclin                                    1:3
Rugvica - Vatrogasac Zdenci                                   0:5
Jamnica Pisarovina - Klas Mičevec                             1:2
Sava Strmec - Jaska Jastrebarsko                              5:1
Sloga Križ - Savski Marof                                     1:0
Gradići - Sava Sop Hruščica                                   1:1
 9 . round
Klas Mičevec - Polet Buševec                                  1:0
Laduč - Top Kerestinec                                        2:0
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Jelačić Vukovina                    3:1
Mraclin - Rugvica                                             1:2
Jaska Jastrebarsko - Jamnica Pisarovina                       2:1
Savski Marof - Sava Strmec                                    1:1
Sava Sop Hruščica - Sloga Križ                                7:0
Vatrogasac Zdenci - Gradići                                   2:1
 10 . round
Polet Buševec - Jaska Jastrebarsko                            5:2
Top Kerestinec - Klas Mičevec                                 1:1
Jelačić Vukovina - Laduč                                      2:2
Rugvica - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                             1:1
Vatrogasac Zdenci - Mraclin                                   3:2
Jamnica Pisarovina - Savski Marof                             1:1
Sava Strmec - Sava Sop Hruščica                               3:0
Gradići - Sloga Križ                                          2:1
 11 . round
Savski Marof - Polet Buševec                                  1:1
Jaska Jastrebarsko - Top Kerestinec                           2:0
Klas Mičevec - Jelačić Vukovina                               4:3
Laduč - Rugvica                                               3:0
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Vatrogasac Zdenci                   0:2
Sava Sop Hruščica - Jamnica Pisarovina                        3:1
Sloga Križ - Sava Strmec                                      0:4
Mraclin - Gradići                                             1:1
 12 . round
Polet Buševec - Sava Sop Hruščica                             4:3
Top Kerestinec - Savski Marof                                 2:4
Jelačić Vukovina - Jaska Jastrebarsko                         2:1
Rugvica - Klas Mičevec                                        0:5
Vatrogasac Zdenci - Laduč                                     1:1
Mraclin - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                             4:0
Jamnica Pisarovina - Sloga Križ                               5:2
Gradići - Sava Strmec                                         1:3
 13 . round
Sloga Križ - Polet Buševec                                    1:0
Sava Sop Hruščica - Top Kerestinec                            1:2
Savski Marof - Jelačić Vukovina                               2:1
Jaska Jastrebarsko - Rugvica                                  1:1
Klas Mičevec - Vatrogasac Zdenci                              3:1
Laduč - Mraclin                                               1:1
Sava Strmec - Jamnica Pisarovina                              3:0
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Gradići                             3:4
 14 . round
Polet Buševec - Sava Strmec                                   0:1
Top Kerestinec - Sloga Križ                                   4:0
Jelačić Vukovina - Sava Sop Hruščica                          1:1
Rugvica - Savski Marof                                        1:1
Vatrogasac Zdenci - Jaska Jastrebarsko                        7:0
Mraclin - Klas Mičevec                                        0:2
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Laduč                               0:3
Gradići - Jamnica Pisarovina                                  4:2
 15 . round
Jamnica Pisarovina - Polet Buševec                            2:1 (24. 11. 2012.)
Sava Strmec - Top Kerestinec                                  4:1
Sloga Križ - Jelačić Vukovina                                 3:1
Sava Sop Hruščica - Rugvica                                   0:2
Savski Marof - Vatrogasac Zdenci                              3:0 (awarded)
Jaska Jastrebarsko - Mraclin                                  1:0
Klas Mičevec - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                        2:0
Laduč - Gradići                                               0:1
 16 . round
Klas Mičevec - Laduč                                          4:1
Jaska Jastrebarsko - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                  2:0
Savski Marof - Mraclin                                        3:0
Sava Sop Hruščica - Vatrogasac Zdenci                         1:0
Sloga Križ - Rugvica                                          4:0
Sava Strmec - Jelačić Vukovina                                2:1
Jamnica Pisarovina - Top Kerestinec                           2:1 (24. 4. 2013.)
Gradići - Polet Buševec                                       0:2
 17 . round (postponed for the 10th of April 2013)
Top Kerestinec - Polet Buševec                                2:1
Jelačić Vukovina - Jamnica Pisarovina                         3:1
Rugvica - Sava Strmec                                         2:0
Vatrogasac Zdenci - Sloga Križ                                1:0
Mraclin - Sava Sop Hruščica                                   2:1
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Savski Marof                        2:2
Laduč - Jaska Jastrebarsko                                    1:1
Klas Mičevec - Gradići                                        2:2
 18 . round
Polet Buševec - Jelačić Vukovina                              3:0
Jamnica Pisarovina - Rugvica                                  3:0
Sava Strmec - Vatrogasac Zdenci                               2:0
Sloga Križ - Mraclin                                          0:0
Sava Sop Hruščica - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                   2:1
Savski Marof - Laduč                                          0:0
Jaska Jastrebarsko - Klas Mičevec                             2:3
Gradići - Top Kerestinec                                      6:1
 19 . round
Rugvica - Polet Buševec                                       1:0 (17. 4. 2013.)
Jelačić Vukovina - Top Kerestinec                             3:2 (17. 4. 2013.)
Vatrogasac Zdenci - Jamnica Pisarovina                        5:1
Mraclin - Sava Strmec                                         0:1 (17. 4. 2013.)
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Sloga Križ                          1:2 (17. 4. 2013.)
Laduč - Sava Sop Hruščica                                     3:0
Klas Mičevec - Savski Marof                                   3:0
Jaska Jastrebarsko - Gradići                                  1:1 (17. 4. 2013.)
 20 . round
Polet Buševec - Vatrogasac Zdenci                             3:0
Top Kerestinec - Rugvica                                      4:2 (1. 5. 2013.)
Jamnica Pisarovina - Mraclin                                  3:0 (1. 5. 2013.)
Sava Strmec - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                         4:0
Sloga Križ - Laduč                                            2:1 (1. 5. 2013.)
Sava Sop Hruščica - Klas Mičevec                              0:3 (1. 5. 2013.)
Savski Marof - Jaska Jastrebarsko                             4:2
Gradići - Jelačić Vukovina                                    2:1
 21 . round
Mraclin - Polet Buševec                                       0:1
Vatrogasac Zdenci - Top Kerestinec                            0:1
Rugvica - Jelačić Vukovina                                    0:2
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Jamnica Pisarovina                  0:5
Laduč - Sava Strmec                                           4:0
Klas Mičevec - Sloga Križ                                     2:0
Jaska Jastrebarsko - Sava Sop Hruščica                        2:3
Savski Marof - Gradići                                        0:0
 22 . round
Polet Buševec - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                       2:1
Top Kerestinec - Mraclin                                      5:1
Jelačić Vukovina - Vatrogasac Zdenci                          1:0
Jamnica Pisarovina - Laduč                                    2:0
Sava Strmec - Klas Mičevec                                    0:1
Sloga Križ - Jaska Jastrebarsko                               3:1
Sava Sop Hruščica - Savski Marof                              2:1
Gradići - Rugvica                                             4:1
 23 . round
Laduč - Polet Buševec                                         1:2
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Top Kerestinec                      0:3 (awarded)
Mraclin - Jelačić Vukovina                                    1:4
Vatrogasac Zdenci - Rugvica                                   1:0
Klas Mičevec - Jamnica Pisarovina                             1:0
Jaska Jastrebarsko - Sava Strmec                              1:1
Savski Marof - Sloga Križ                                     7:0
Sava Sop Hruščica - Gradići                                   1:0
 24 . round
Polet Buševec - Klas Mičevec                                  0:1
Top Kerestinec - Laduč                                        3:1
Jelačić Vukovina - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                    4:1
Rugvica - Mraclin                                             1:0
Jamnica Pisarovina - Jaska Jastrebarsko                       3:2
Sava Strmec - Savski Marof                                    0:2
Sloga Križ - Sava Sop Hruščica                                2:0
Gradići - Vatrogasac Zdenci                                   1:1
 25 . round
Jaska Jastrebarsko - Polet Buševec                            0:3
Klas Mičevec - Top Kerestinec                                 1:1
Laduč - Jelačić Vukovina                                      1:1
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Rugvica                             0:3
Mraclin - Vatrogasac Zdenci                                   2:1
Savski Marof - Jamnica Pisarovina                             0:1
Sava Sop Hruščica - Sava Strmec                               2:3
Sloga Križ - Gradići                                          0:4
 26 . round
Polet Buševec - Savski Marof                                  2:0
Top Kerestinec - Jaska Jastrebarsko                           1:1
Jelačić Vukovina - Klas Mičevec                               1:0
Rugvica - Laduč                                               1:4
Vatrogasac Zdenci - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                   9:1
Jamnica Pisarovina - Sava Sop Hruščica                        4:3
Sava Strmec - Sloga Križ                                      4:1
Gradići - Mraclin                                             0:1
 27 . round
Sava Sop Hruščica - Polet Buševec                             1:2
Savski Marof - Top Kerestinec                                 0:0
Jaska Jastrebarsko - Jelačić Vukovina                         2:1
Klas Mičevec - Rugvica                                        6:1
Laduč - Vatrogasac Zdenci                                     1:1
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Mraclin                             0:3 (awarded)
Sloga Križ - Jamnica Pisarovina                               3:1
Sava Strmec - Gradići                                         1:2
 28 . round
Polet Buševec - Sloga Križ                                    3:0
Top Kerestinec - Sava Sop Hruščica                            1:2
Jelačić Vukovina - Savski Marof                               2:1
Rugvica - Jaska Jastrebarsko                                  3:0 (awarded)
Vatrogasac Zdenci - Klas Mičevec                              3:1
Mraclin - Laduč                                               1:0
Jamnica Pisarovina - Sava Strmec                              0:1
Gradići - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                             9:1
 29 . round
Sava Strmec - Polet Buševec                                   1:0
Sloga Križ - Top Kerestinec                                   1:0
Sava Sop Hruščica - Jelačić Vukovina                          3:2
Savski Marof - Rugvica                                       10:1
Jaska Jastrebarsko - Vatrogasac Zdenci                        2:1
Klas Mičevec - Mraclin                                        5:0
Laduč - Dinamo-Hidrel Novo Čiče                               3:0 (awarded)
Jamnica Pisarovina - Gradići                                  3:3
 30 . round
Polet Buševec - Jamnica Pisarovina                            2:3
Top Kerestinec - Sava Strmec                                  3:1
Jelačić Vukovina - Sloga Križ                                 2:3
Rugvica - Sava Sop Hruščica                                   1:0
Vatrogasac Zdenci - Savski Marof                              0:1
Mraclin - Jaska Jastrebarsko                                  5:2
Dinamo-Hidrel Novo Čiče - Klas Mičevec                        1:6
Gradići - Laduč                                               2:0

Sisačko-moslavačka county (Premier league)

Pos  Team                        ADP  P   W   D  L   F    A   GD   Pts
  1  Libertas Novska               0  28  21  2   5  103  34   69   65 [promoted]
  2  Moslavina Kutina              0  28  18  7   3   87  26   61   61
  3  Metalac Sisak                 0  28  18  5   5   60  27   33   59
  4  BSK Budaševo                  0  28  17  4   7   64  38   26   55
  5  Sloga-Maris Stari Grabovac    0  28  16  3   9   67  48   19   51
  6  Mladost Petrinja              0  28  11  9   8   48  32   16   42
  7  Banovac Glina                 0  28  10  4  14   56  67  -11   34
  8  Topusko                       0  28   9  6  13   43  52   -9   33
  9  Moslavac Popovača             0  28   9  5  14   40  67  -27   32
 10  TŠK 1932 Topolovac            0  28   8  7  13   35  44   -9   31
 11  Frankopan Sisak               0  28   8  7  13   42  53  -11   31
 12  Sokol Velika Ludina           0  28   8  4  16   38  67  -29   28
 13  Mladost Repušnica            -1  28   7  4  17   44  74  -30   24
 14  Pešćenica                     0  28   6  5  17   27  65  -38   23
 15  Mladost Gornja Gračenica      0  28   6  4  18   24  84  -60   22 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.
Promoted from the 1st league: Radnik Majur and Zrinski Odra.

 1 . round (2. 9. 2012.)
Moslavina Kutina - Mladost Gornja Gračenica                   5:0
Topusko - Banovac Glina                                       2:0
Frankopan Sisak - Mladost Petrinja                            1:0
Mladost Repušnica - Sloga-Maris Stari Grabovac                2:6
Libertas Novska - BSK Budaševo                                5:1
Pešćenica - TŠK 1932 Topolovac                                2:0
Metalac Sisak - Moslavac Popovača                             1:1
Sokol Velika Ludina bye.
 2 . round
Sokol Velika Ludina - Metalac Sisak                           1:3
Moslavac Popovača - Pešćenica                                 0:2
TŠK 1932 Topolovac - Libertas Novska                          1:4
BSK Budaševo - Mladost Repušnica                              1:1
Sloga-Maris Stari Grabovac - Frankopan Sisak                  3:1
Mladost Petrinja - Topusko                                    5:1
Banovac Glina - Moslavina Kutina                              4:6
Mladost Gornja Gračenica bye.
 3 . round
Pešćenica - Sokol Velika Ludina                               1:2
Libertas Novska - Moslavac Popovača                           5:2
Mladost Repušnica - TŠK 1932 Topolovac                        1:1
Frankopan Sisak - BSK Budaševo                                2:1
Topusko - Sloga-Maris Stari Grabovac                          2:0
Moslavina Kutina - Mladost Petrinja                           1:1
Mladost Gornja Gračenica - Banovac Glina                      1:1
Metalac Sisak bye.
 4 . round
Sokol Velika Ludina - Libertas Novska                         1:5
Metalac Sisak - Pešćenica                                     2:0
Moslavac Popovača - Mladost Repušnica                         3:1
TŠK 1932 Topolovac - Frankopan Sisak                          1:1
BSK Budaševo - Topusko                                        2:0
Sloga-Maris Stari Grabovac - Moslavina Kutina                 1:5
Mladost Petrinja - Mladost Gornja Gračenica                   2:0
Banovac Glina bye.
 5 . round
Mladost Repušnica - Sokol Velika Ludina                       2:1
Libertas Novska - Metalac Sisak                               2:0
Frankopan Sisak - Moslavac Popovača                           5:2
Topusko - TŠK 1932 Topolovac                                  0:0
Moslavina Kutina - BSK Budaševo                               1:0
Mladost Gornja Gračenica - Sloga-Maris Stari Grabovac         0:3
Banovac Glina - Mladost Petrinja                              0:2
Pešćenica bye.
 6 . round
Sokol Velika Ludina - Frankopan Sisak                         1:1
Metalac Sisak - Mladost Repušnica                             3:0 (awarded; originally 2:1)
Pešćenica - Libertas Novska                                   0:5
Moslavac Popovača - Topusko                                   5:3
TŠK 1932 Topolovac - Moslavina Kutina                         0:3 (8. 10. 2012.)
BSK Budaševo - Mladost Gornja Gračenica                       6:0
Sloga-Maris Stari Grabovac - Banovac Glina                    2:1
Mladost Petrinja bye.
 7 . round
Topusko - Sokol Velika Ludina                                 1:0
Frankopan Sisak - Metalac Sisak                               0:0
Mladost Repušnica - Pešćenica                                 0:2
Moslavina Kutina - Moslavac Popovača                          8:1
Mladost Gornja Gračenica - TŠK 1932 Topolovac                 0:2
Banovac Glina - BSK Budaševo                                  1:5
Mladost Petrinja - Sloga-Maris Stari Grabovac                 0:2
Libertas Novska bye.
 8 . round
Sokol Velika Ludina - Moslavina Kutina                        1:4
Metalac Sisak - Topusko                                       4:1
Pešćenica - Frankopan Sisak                                   1:1
Libertas Novska - Mladost Repušnica                           2:0
Moslavac Popovača - Mladost Gornja Gračenica                  0:2
TŠK 1932 Topolovac - Banovac Glina                            2:1
BSK Budaševo - Mladost Petrinja                               2:2
Sloga-Maris Stari Grabovac bye.
 9 . round
Mladost Gornja Gračenica - Sokol Velika Ludina                1:0
Moslavina Kutina - Metalac Sisak                              0:0
Topusko - Pešćenica                                           1:1
Frankopan Sisak - Libertas Novska                             1:4
Banovac Glina - Moslavac Popovača                             3:0
Mladost Petrinja - TŠK 1932 Topolovac                         3:0
Sloga-Maris Stari Grabovac - BSK Budaševo                     1:2
Mladost Repušnica bye.
 10 . round
Sokol Velika Ludina - Banovac Glina                           1:0
Metalac Sisak - Mladost Gornja Gračenica                      6:0
Pešćenica - Moslavina Kutina                                  0:3
Libertas Novska - Topusko                                     5:0
Mladost Repušnica - Frankopan Sisak                           1:0
Moslavac Popovača - Mladost Petrinja                          0:0
TŠK 1932 Topolovac - Sloga-Maris Stari Grabovac               1:2 (30. 5. 2013.)
BSK Budaševo bye.
 11 . round
Mladost Petrinja - Sokol Velika Ludina                        6:1
Banovac Glina - Metalac Sisak                                 1:3
Mladost Gornja Gračenica - Pešćenica                          2:0
Moslavina Kutina - Libertas Novska                            5:2
Topusko - Mladost Repušnica                                   4:1
Sloga-Maris Stari Grabovac - Moslavac Popovača                4:1
BSK Budaševo - TŠK 1932 Topolovac                             1:0
Frankopan Sisak bye.
 12 . round
Sokol Velika Ludina - Sloga-Maris Stari Grabovac              2:6
Metalac Sisak - Mladost Petrinja                              0:0
Pešćenica - Banovac Glina                                     1:4
Libertas Novska - Mladost Gornja Gračenica                    8:0
Mladost Repušnica - Moslavina Kutina                          1:1
Frankopan Sisak - Topusko                                     2:2
Moslavac Popovača - BSK Budaševo                              0:1
TŠK 1932 Topolovac bye.
 13 . round
BSK Budaševo - Sokol Velika Ludina                            6:1
Sloga-Maris Stari Grabovac - Metalac Sisak                    2:3
Mladost Petrinja - Pešćenica                                  1:0
Banovac Glina - Libertas Novska                               2:7
Mladost Gornja Gračenica - Mladost Repušnica                  4:1
Moslavina Kutina - Frankopan Sisak                            1:0
TŠK 1932 Topolovac - Moslavac Popovača                        2:3
Topusko bye.
 14 . round
Sokol Velika Ludina - TŠK 1932 Topolovac                      1:3
Metalac Sisak - BSK Budaševo                                  1:0
Pešćenica - Sloga-Maris Stari Grabovac                        2:3
Libertas Novska - Mladost Petrinja                            2:1
Mladost Repušnica - Banovac Glina                             5:1
Frankopan Sisak - Mladost Gornja Gračenica                    7:1
Topusko - Moslavina Kutina                                    1:0
Moslavac Popovača bye.
 15 . round
Moslavac Popovača - Sokol Velika Ludina                       0:0
TŠK 1932 Topolovac - Metalac Sisak                            1:3
BSK Budaševo - Pešćenica                                      2:1
Sloga-Maris Stari Grabovac - Libertas Novska                  2:1
Mladost Petrinja - Mladost Repušnica                          3:0 (awarded)
Banovac Glina - Frankopan Sisak                               3:0 (1. 5. 2013.)
Mladost Gornja Gračenica - Topusko                            1:4
Moslavina Kutina bye.
 16 . round
Mladost Gornja Gračenica - Moslavina Kutina                   0:5
Banovac Glina - Topusko                                       2:2
Mladost Petrinja - Frankopan Sisak                            2:2
Sloga-Maris Stari Grabovac - Mladost Repušnica                4:5
BSK Budaševo - Libertas Novska                                3:2
TŠK 1932 Topolovac - Pešćenica                                0:0
Moslavac Popovača - Metalac Sisak                             0:3
Sokol Velika Ludina bye.
 17 . round
Metalac Sisak - Sokol Velika Ludina                           4:2
Pešćenica - Moslavac Popovača                                 0:3
Libertas Novska - TŠK 1932 Topolovac                          4:0
Mladost Repušnica - BSK Budaševo                              2:4
Frankopan Sisak - Sloga-Maris Stari Grabovac                  0:2
Topusko - Mladost Petrinja                                    1:0
Moslavina Kutina - Banovac Glina                              7:1
Mladost Gornja Gračenica bye.
 18 . round
Sokol Velika Ludina - Pešćenica                               1:0
Moslavac Popovača - Libertas Novska                           0:5
TŠK 1932 Topolovac - Mladost Repušnica                        0:0
BSK Budaševo - Frankopan Sisak                                2:3
Sloga-Maris Stari Grabovac - Topusko                          2:0
Mladost Petrinja - Moslavina Kutina                           1:1
Banovac Glina - Mladost Gornja Gračenica                      3:0
Metalac Sisak bye.
 19 . round
Libertas Novska - Sokol Velika Ludina                         4:1
Pešćenica - Metalac Sisak                                     0:6
Mladost Repušnica - Moslavac Popovača                         2:3
Frankopan Sisak - TŠK 1932 Topolovac                          0:3
Topusko - BSK Budaševo                                        1:1 (30. 5. 2013.)
Moslavina Kutina - Sloga-Maris Stari Grabovac                 1:1
Mladost Gornja Gračenica - Mladost Petrinja                   0:0
Banovac Glina bye.
 20 . round
Sokol Velika Ludina - Mladost Repušnica                       4:2
Metalac Sisak - Libertas Novska                               3:2
Moslavac Popovača - Frankopan Sisak                           3:1
TŠK 1932 Topolovac - Topusko                                  2:1
BSK Budaševo - Moslavina Kutina                               3:2 (1. 5. 2013.)
Sloga-Maris Stari Grabovac - Mladost Gornja Gračenica         3:0
Mladost Petrinja - Banovac Glina                              1:0
Pešćenica bye.
 21 . round
Frankopan Sisak - Sokol Velika Ludina                         3:1
Mladost Repušnica - Metalac Sisak                             0:3
Libertas Novska - Pešćenica                                   2:3
Topusko - Moslavac Popovača                                   1:2
Moslavina Kutina - TŠK 1932 Topolovac                         4:0
Mladost Gornja Gračenica - BSK Budaševo                       1:1
Banovac Glina - Sloga-Maris Stari Grabovac                    2:2
Mladost Petrinja bye.
 22 . round
Sokol Velika Ludina - Topusko                                 2:2
Metalac Sisak - Frankopan Sisak                               2:0
Pešćenica - Mladost Repušnica                                 1:2
Moslavac Popovača - Moslavina Kutina                          2:1
TŠK 1932 Topolovac - Mladost Gornja Gračenica                 4:0
BSK Budaševo - Banovac Glina                                  2:0
Sloga-Maris Stari Grabovac - Mladost Petrinja                 2:2 (1. 5. 2013.)
Libertas Novska bye.
 23 . round
Moslavina Kutina - Sokol Velika Ludina                        3:1
Topusko - Metalac Sisak                                       1:0
Frankopan Sisak - Pešćenica                                   1:1
Mladost Repušnica - Libertas Novska                           2:3
Mladost Gornja Gračenica - Moslavac Popovača                  4:1
Banovac Glina - TŠK 1932 Topolovac                            4:1
Mladost Petrinja - BSK Budaševo                               0:3
Sloga-Maris Stari Grabovac bye.
 24 . round
Sokol Velika Ludina - Mladost Gornja Gračenica                5:0
Metalac Sisak - Moslavina Kutina                              1:1
Pešćenica - Topusko                                           2:1
Libertas Novska - Frankopan Sisak                             3:0
Moslavac Popovača - Banovac Glina                             2:3
TŠK 1932 Topolovac - Mladost Petrinja                         1:1
BSK Budaševo - Sloga-Maris Stari Grabovac                     3:2
Mladost Repušnica bye.
 25 . round
Banovac Glina - Sokol Velika Ludina                           4:0
Mladost Gornja Gračenica - Metalac Sisak                      0:1
Moslavina Kutina - Pešćenica                                  7:0
Topusko - Libertas Novska                                     2:4
Frankopan Sisak - Mladost Repušnica                           1:2
Mladost Petrinja - Moslavac Popovača                          4:1
Sloga-Maris Stari Grabovac - TŠK 1932 Topolovac               1:0
BSK Budaševo bye.
 26 . round
Sokol Velika Ludina - Mladost Petrinja                        3:1
Metalac Sisak - Banovac Glina                                 1:3
Pešćenica - Mladost Gornja Gračenica                          4:1
Libertas Novska - Moslavina Kutina                            1:1
Mladost Repušnica - Topusko                                   3:2
Moslavac Popovača - Sloga-Maris Stari Grabovac                2:1
TŠK 1932 Topolovac - BSK Budaševo                             5:0
Frankopan Sisak bye.
 27 . round
Sloga-Maris Stari Grabovac - Sokol Velika Ludina              4:2
Mladost Petrinja - Metalac Sisak                              2:3
Banovac Glina - Pešćenica                                     1:1
Mladost Gornja Gračenica - Libertas Novska                    1:1
Moslavina Kutina - Mladost Repušnica                          4:1
Topusko - Frankopan Sisak                                     2:3
BSK Budaševo - Moslavac Popovača                              2:0
TŠK 1932 Topolovac bye.
 28 . round
Sokol Velika Ludina - BSK Budaševo                            2:1
Metalac Sisak - Sloga-Maris Stari Grabovac                    2:1
Pešćenica - Mladost Petrinja                                  2:6
Libertas Novska - Banovac Glina                               6:0
Mladost Repušnica - Mladost Gornja Gračenica                  4:5
Frankopan Sisak - Moslavina Kutina                            0:4
Moslavac Popovača - TŠK 1932 Topolovac                        3:3
Topusko bye.
 29 . round
TŠK 1932 Topolovac - Sokol Velika Ludina                      0:1
BSK Budaševo - Metalac Sisak                                  4:2
Sloga-Maris Stari Grabovac - Pešćenica                        3:0
Mladost Petrinja - Libertas Novska                            0:3
Banovac Glina - Mladost Repušnica                             6:3
Mladost Gornja Gračenica - Frankopan Sisak                    0:4
Moslavina Kutina - Topusko                                    3:2
Moslavac Popovača bye.
 30 . round
Sokol Velika Ludina - Moslavac Popovača                       0:0
Metalac Sisak - TŠK 1932 Topolovac                            0:2
Pešćenica - BSK Budaševo                                      0:5
Libertas Novska - Sloga-Maris Stari Grabovac                  6:2
Mladost Repušnica - Mladost Petrinja                          0:2
Frankopan Sisak - Banovac Glina                               2:5
Topusko - Mladost Gornja Gračenica                            3:0
Moslavina Kutina bye.

Istarska county

Pos  Team                    ADP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Mladost Fažana            0  28  20   5   3  54  16   38   65 [promoted]
  2  Ližnjan                   0  28  18   3   7  62  30   32   57
  3  Pula ICI                  0  28  14   6   8  59  38   21   48
  4  Veli Vrh Pula             0  28  13   8   7  51  34   17   47
  5  Vrsar                     0  28  13   7   8  63  28   35   46
  6  Banjole                   0  28  13   6   9  42  35    7   45
  7  Potpićan-Učka '72         0  28   9  14   5  31  26    5   41
  8  Galižana                  0  28  10   8  10  40  38    2   38
  9  Mladost Rovinjsko Selo    0  28  10   6  12  43  51   -8   36
 10  Funtana                   0  28   9   8  11  42  42    0   35
 11  Medulin 1921              0  28   9   8  11  37  41   -4   35
 12  Žminj                     0  28   9   7  12  43  54  -11   34 [relegated]
 13  Marčana                   0  28   8   8  12  32  37   -5   32 [relegated]
 14  Smoljanci Sloboda         0  28   4   3  21  22  76  -54   15 [relegated]
 15  Buzet                    -1  28   0   5  23  10  85  -75    4 [relegated]

Last updated: 26. 5. 2013.
Promoted from the 2nd league: Istra Pula, Pazinka Pazin and Brtonigla.

 1 . round (9. 9. 2012.)
Veli Vrh Pula - Ližnjan                                       0:3
Banjole - Buzet                                               3:0
Galižana - Potpićan-Učka '72                                  0:0
Mladost Rovinjsko Selo - Funtana                              4:1
Vrsar - Medulin 1921                                          3:0
Pula ICI - Mladost Fažana                                     1:1
Žminj - Smoljanci Sloboda                                     4:0
Marčana bye.
 2 . round (16. 9. 2012.)
Marčana - Žminj                                               1:1
Smoljanci Sloboda - Pula ICI                                  1:1
Mladost Fažana - Vrsar                                        0:0
Medulin 1921 - Mladost Rovinjsko Selo                         2:0
Funtana - Galižana                                            0:1
Potpićan-Učka '72 - Banjole                                   0:0
Buzet - Veli Vrh Pula                                         0:1
Ližnjan bye.
 3 . round (19. 9. 2012.)
Pula ICI - Marčana                                            0:3
Vrsar - Smoljanci Sloboda                                     7:0
Mladost Rovinjsko Selo - Mladost Fažana                       0:1
Galižana - Medulin 1921                                       2:0
Banjole - Funtana                                             2:1
Veli Vrh Pula - Potpićan-Učka '72                             1:1
Ližnjan - Buzet                                               4:0
Žminj bye.
 4 . round (23. 9. 2012.)
Marčana - Vrsar                                               2:1 (3. 10. 2012.)
Žminj - Pula ICI                                              1:1
Smoljanci Sloboda - Mladost Rovinjsko Selo                    1:4
Mladost Fažana - Galižana                                     2:1
Medulin 1921 - Banjole                                        0:2
Funtana - Veli Vrh Pula                                       2:0
Potpićan-Učka '72 - Ližnjan                                   0:3
Buzet bye.
 5 . round (30. 9. 2012.)
Mladost Rovinjsko Selo - Marčana                              2:1
Vrsar - Žminj                                                 3:0
Galižana - Smoljanci Sloboda                                  0:0
Banjole - Mladost Fažana                                      0:2
Veli Vrh Pula - Medulin 1921                                  6:2
Ližnjan - Funtana                                             7:0
Buzet - Potpićan-Učka '72                                     0:1
Pula ICI bye.
 6 . round (7. 10. 2012.)
Marčana - Galižana                                            0:1
Žminj - Mladost Rovinjsko Selo                                1:0
Pula ICI - Vrsar                                              1:3
Smoljanci Sloboda - Banjole                                   0:2
Mladost Fažana - Veli Vrh Pula                                2:0
Medulin 1921 - Ližnjan                                        0:0
Funtana - Buzet                                               5:0
Potpićan-Učka '72 bye.
 7 . round (14. 10. 2012.)
Banjole - Marčana                                             1:0
Galižana - Žminj                                              2:0
Mladost Rovinjsko Selo - Pula ICI                             2:2
Veli Vrh Pula - Smoljanci Sloboda                             3:0
Ližnjan - Mladost Fažana                                      3:1
Buzet - Medulin 1921                                          1:1
Potpićan-Učka '72 - Funtana                                   1:0
Vrsar bye.
 8 . round (21. 10. 2012.)
Marčana - Veli Vrh Pula                                       1:1
Žminj - Banjole                                               0:0
Pula ICI - Galižana                                           3:1
Vrsar - Mladost Rovinjsko Selo                                7:2
Smoljanci Sloboda - Ližnjan                                   2:1
Mladost Fažana - Buzet                                        4:0
Medulin 1921 - Potpićan-Učka '72                              1:1
Funtana bye.
 9 . round (28. 10. 2012.)
Ližnjan - Marčana                                             3:1
Veli Vrh Pula - Žminj                                         3:0
Banjole - Pula ICI                                            4:1
Galižana - Vrsar                                              0:1
Buzet - Smoljanci Sloboda                                     1:1
Potpićan-Učka '72 - Mladost Fažana                            1:0
Funtana - Medulin 1921                                        1:0
Mladost Rovinjsko Selo bye.
 10 . round (4. 11. 2012.)
Marčana - Buzet                                               4:0
Žminj - Ližnjan                                               2:5
Pula ICI - Veli Vrh Pula                                      0:2
Vrsar - Banjole                                               3:2
Mladost Rovinjsko Selo - Galižana                             2:1
Smoljanci Sloboda - Potpićan-Učka '72                         0:2
Mladost Fažana - Funtana                                      3:3
Medulin 1921 bye.
 11 . round (11. 11. 2012.)
Potpićan-Učka '72 - Marčana                                   3:2
Buzet - Žminj                                                 0:1
Ližnjan - Pula ICI                                            1:4
Veli Vrh Pula - Vrsar                                         3:2
Banjole - Mladost Rovinjsko Selo                              4:1
Funtana - Smoljanci Sloboda                                   2:0
Medulin 1921 - Mladost Fažana                                 1:3
Galižana bye.
 12 . round (18. 11. 2012.)
Marčana - Funtana                                             1:1
Žminj - Potpićan-Učka '72                                     0:0
Pula ICI - Buzet                                              3:0
Vrsar - Ližnjan                                               0:0
Mladost Rovinjsko Selo - Veli Vrh Pula                        1:1
Galižana - Banjole                                            1:2
Smoljanci Sloboda - Medulin 1921                              5:0
Mladost Fažana bye.
 13 . round (25. 11. 2012.)
Medulin 1921 - Marčana                                        0:0
Funtana - Žminj                                               1:4
Potpićan-Učka '72 - Pula ICI                                  2:2
Buzet - Vrsar                                                 0:0
Ližnjan - Mladost Rovinjsko Selo                              3:1
Veli Vrh Pula - Galižana                                      2:2
Mladost Fažana - Smoljanci Sloboda                            5:0
Banjole bye.
 14 . round (2. 12. 2012.)
Marčana - Mladost Fažana                                      0:3
Žminj - Medulin 1921                                          5:0
Pula ICI - Funtana                                            1:1
Vrsar - Potpićan-Učka '72                                     1:1
Mladost Rovinjsko Selo - Buzet                                1:0
Galižana - Ližnjan                                            1:2
Banjole - Veli Vrh Pula                                       1:3
Smoljanci Sloboda bye.
 15 . round (9. 12. 2012.)
Smoljanci Sloboda - Marčana                                   0:1
Mladost Fažana - Žminj                                        2:0
Medulin 1921 - Pula ICI                                       0:4
Funtana - Vrsar                                               2:0
Potpićan-Učka '72 - Mladost Rovinjsko Selo                    2:0
Buzet - Galižana                                              0:3 (awarded)
Ližnjan - Banjole                                             6:1
Veli Vrh Pula bye.
 16 . round
Ližnjan - Veli Vrh Pula                                       2:2
Buzet - Banjole                                               0:0
Potpićan-Učka '72 - Galižana                                  3:3
Funtana - Mladost Rovinjsko Selo                              3:1
Medulin 1921 - Vrsar                                          1:1
Mladost Fažana - Pula ICI                                     1:0
Smoljanci Sloboda - Žminj                                     0:2
Marčana bye.
 17 . round
Žminj - Marčana                                               0:0
Pula ICI - Smoljanci Sloboda                                  6:0
Vrsar - Mladost Fažana                                        0:0
Mladost Rovinjsko Selo - Medulin 1921                         1:5
Galižana - Funtana                                            0:0
Banjole - Potpićan-Učka '72                                   1:1
Veli Vrh Pula - Buzet                                         5:0
Ližnjan bye.
 18 . round
Marčana - Pula ICI                                            0:5
Smoljanci Sloboda - Vrsar                                     0:2
Mladost Fažana - Mladost Rovinjsko Selo                       2:0
Medulin 1921 - Galižana                                       1:1
Funtana - Banjole                                             1:2
Potpićan-Učka '72 - Veli Vrh Pula                             0:0
Buzet - Ližnjan                                               0:1
Žminj bye.
 19 . round
Vrsar - Marčana                                               3:1
Pula ICI - Žminj                                              4:1
Mladost Rovinjsko Selo - Smoljanci Sloboda                    3:1
Galižana - Mladost Fažana                                     1:1
Banjole - Medulin 1921                                        0:2
Veli Vrh Pula - Funtana                                       2:1
Ližnjan - Potpićan-Učka '72                                   1:0
Buzet bye.
 20 . round
Marčana - Mladost Rovinjsko Selo                              2:2
Žminj - Vrsar                                                 2:4
Smoljanci Sloboda - Galižana                                  1:2
Mladost Fažana - Banjole                                      1:0
Medulin 1921 - Veli Vrh Pula                                  3:0
Funtana - Ližnjan                                             0:1
Potpićan-Učka '72 - Buzet                                     3:0
Pula ICI bye.
 21 . round
Galižana - Marčana                                            2:1
Mladost Rovinjsko Selo - Žminj                                2:2
Vrsar - Pula ICI                                              0:1
Banjole - Smoljanci Sloboda                                   5:0
Veli Vrh Pula - Mladost Fažana                                0:2
Ližnjan - Medulin 1921                                        1:0
Buzet - Funtana                                               1:1 (17. 4. 2013.)
Potpićan-Učka '72 bye.
 22 . round
Marčana - Banjole                                             0:0
Žminj - Galižana                                              2:6
Pula ICI - Mladost Rovinjsko Selo                             3:1
Smoljanci Sloboda - Veli Vrh Pula                             2:0
Mladost Fažana - Ližnjan                                      3:0
Medulin 1921 - Buzet                                          5:1
Funtana - Potpićan-Učka '72                                   1:1
Vrsar bye.
 23 . round
Veli Vrh Pula - Marčana                                       2:0
Banjole - Žminj                                               4:2
Galižana - Pula ICI                                           2:1
Mladost Rovinjsko Selo - Vrsar                                0:1
Ližnjan - Smoljanci Sloboda                                   4:1
Buzet - Mladost Fažana                                        0:3
Potpićan-Učka '72 - Medulin 1921                              0:0
Funtana bye.
 24 . round
Marčana - Ližnjan                                             1:0
Žminj - Veli Vrh Pula                                         0:6
Pula ICI - Banjole                                            3:0
Vrsar - Galižana                                              6:0
Smoljanci Sloboda - Buzet                                     3:2
Mladost Fažana - Potpićan-Učka '72                            2:1
Medulin 1921 - Funtana                                        1:1
Mladost Rovinjsko Selo bye.
 25 . round
Buzet - Marčana                                               1:2
Ližnjan - Žminj                                               3:1
Veli Vrh Pula - Pula ICI                                      1:3
Banjole - Vrsar                                               2:2
Galižana - Mladost Rovinjsko Selo                             0:2
Potpićan-Učka '72 - Smoljanci Sloboda                         2:0
Funtana - Mladost Fažana                                      0:2
Medulin 1921 bye.
 26 . round
Marčana - Potpićan-Učka '72                                   4:0
Žminj - Buzet                                                 7:1
Pula ICI - Ližnjan                                            2:1
Vrsar - Veli Vrh Pula                                         1:2
Mladost Rovinjsko Selo - Banjole                              2:1
Smoljanci Sloboda - Funtana                                   3:5
Mladost Fažana - Medulin 1921                                 2:1
Galižana bye.
 27 . round
Funtana - Marčana                                             1:1
Potpićan-Učka '72 - Žminj                                     1:1
Buzet - Pula ICI                                              2:6
Ližnjan - Vrsar                                               2:1
Veli Vrh Pula - Mladost Rovinjsko Selo                        1:1
Banjole - Galižana                                            1:0
Medulin 1921 - Smoljanci Sloboda                              4:0
Mladost Fažana bye.
 28 . round
Marčana - Medulin 1921                                        0:2
Žminj - Funtana                                               2:1
Pula ICI - Potpićan-Učka '72                                  1:0
Vrsar - Buzet                                                10:0
Mladost Rovinjsko Selo - Ližnjan                              3:1
Galižana - Veli Vrh Pula                                      2:2
Smoljanci Sloboda - Mladost Fažana                            1:3
Banjole bye.
 29 . round
Mladost Fažana - Marčana                                      2:0
Medulin 1921 - Žminj                                          3:0
Funtana - Pula ICI                                            5:0
Potpićan-Učka '72 - Vrsar                                     2:0
Buzet - Mladost Rovinjsko Selo                                0:3
Ližnjan - Galižana                                            3:1
Veli Vrh Pula - Banjole                                       2:0
Smoljanci Sloboda bye.
 30 . round
Marčana - Smoljanci Sloboda                                   3:0
Žminj - Mladost Fažana                                        2:1
Pula ICI - Medulin 1921                                       0:2
Vrsar - Funtana                                               1:2
Mladost Rovinjsko Selo - Potpićan-Učka '72                    2:2
Galižana - Buzet                                              4:0
Banjole - Ližnjan                                             2:1
Veli Vrh Pula bye.

Primorsko-goranska county

Pos  Team                    ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Mali Lošinj               0  25  16  5   4  56  27   29   53
  2  Borac Bakar              -3  25  15  4   6  55  26   29   46
  3  Cres                     -4  25  15  4   6  59  32   27   45
  4  Lovran                    0  25  13  6   6  46  24   22   45
  5  Draga Mošćenička Draga   -1  25  10  8   7  45  35   10   37
  6  Rab                      -1  25  11  5   9  44  45   -1   37
  7  Lučki radnik Rijeka      -1  25  10  7   8  42  39    3   36
  8  OŠK Omišalj               0  25  10  3  12  54  43   11   33
  9  Rječina Dražice           0  25   8  8   9  36  40   -4   32
 10  Goranin Delnice           0  25   9  2  14  33  43  -10   29
 11  Mune                      0  25   7  6  12  21  43  -22   27
 12  Zamet Rijeka             -1  25   4  5  16  26  66  -40   16
 13  Klana                     0  25   3  5  17  23  70  -47   14
 14  Omladinac Vrata           0  13   2  4   7  16  23   -7   10 [relegated]

NB:
Omladinac Vrata has withdrawn after winter break. All results will remain.

Last updated: 2. 6. 2013.
Promoted from the 2nd league:

 1 . round (2. 9. 2012.)
Rječina Dražice - Draga Mošćenička Draga                      2:2
Klana - Mune                                                  2:2
Goranin Delnice - Borac Bakar                                 0:2
OŠK Omišalj - Zamet Rijeka                                    2:1
Lučki radnik Rijeka - Cres                                    1:1
Rab - Omladinac Vrata                                         4:0
Mali Lošinj - Lovran                                          2:1
 2 . round (9. 9. 2012.)
Mali Lošinj - Rab                                             3:2
Omladinac Vrata - Lučki radnik Rijeka                         0:1
Cres - OŠK Omišalj                                            2:0
Zamet Rijeka - Goranin Delnice                                4:1
Borac Bakar - Klana                                           3:0
Mune - Rječina Dražice                                        0:3
Lovran - Draga Mošćenička Draga                               2:2
 3 . round (16. 9. 2012.)
Lučki radnik Rijeka - Mali Lošinj                             3:2
OŠK Omišalj - Omladinac Vrata                                 2:1
Goranin Delnice - Cres                                        0:3
Klana - Zamet Rijeka                                          1:1
Rječina Dražice - Borac Bakar                                 1:0
Draga Mošćenička Draga - Mune                                 2:0
Rab - Lovran                                                  2:2
 4 . round (23. 9. 2012.)
Mali Lošinj - OŠK Omišalj                                     1:1
Rab - Lučki radnik Rijeka                                     2:2
Omladinac Vrata - Goranin Delnice                             2:2
Cres - Klana                                                  2:0
Zamet Rijeka - Rječina Dražice                                1:2
Borac Bakar - Draga Mošćenička Draga                          1:1
Lovran - Mune                                                 1:1
 5 . round (30. 9. 2012.)
Goranin Delnice - Mali Lošinj                                 0:1
OŠK Omišalj - Rab                                             4:1
Klana - Omladinac Vrata                                       1:2
Rječina Dražice - Cres                                        2:1
Draga Mošćenička Draga - Zamet Rijeka                         1:1
Mune - Borac Bakar                                            0:2
Lučki radnik Rijeka - Lovran                                  3:1
 6 . round (7. 10. 2012.)
Mali Lošinj - Klana                                           2:1
Rab - Goranin Delnice                                         2:0
Lučki radnik Rijeka - OŠK Omišalj                             1:1
Omladinac Vrata - Rječina Dražice                             2:2
Cres - Draga Mošćenička Draga                                 0:2
Zamet Rijeka - Mune                                           1:0
Lovran - Borac Bakar                                          3:0
 7 . round (14. 10. 2012.)
Rječina Dražice - Mali Lošinj                                 1:3
Klana - Rab                                                   2:1
Goranin Delnice - Lučki radnik Rijeka                         0:2
Draga Mošćenička Draga - Omladinac Vrata                      2:0
Mune - Cres                                                   0:4
Borac Bakar - Zamet Rijeka                                    4:0
OŠK Omišalj - Lovran                                          3:0
 8 . round (21. 10. 2012.)
Mali Lošinj - Draga Mošćenička Draga                          1:0
Rab - Rječina Dražice                                         5:1
Lučki radnik Rijeka - Klana                                   4:0
OŠK Omišalj - Goranin Delnice                                 5:1
Omladinac Vrata - Mune                                        0:0
Cres - Borac Bakar                                            1:1
Lovran - Zamet Rijeka                                         5:0
 9 . round (28. 10. 2012.)
Mali Lošinj - Mune                                            7:0
Draga Mošćenička Draga - Rab                                  4:1
Rječina Dražice - Lučki radnik Rijeka                         3:2
Klana - OŠK Omišalj                                           3:2
Borac Bakar - Omladinac Vrata                                 2:0
Zamet Rijeka - Cres                                           0:1
Lovran - Goranin Delnice                                      3:0
 10 . round (4. 11. 2012.)
Mali Lošinj - Borac Bakar                                     1:5
Rab - Mune                                                    0:0
Lučki radnik Rijeka - Draga Mošćenička Draga                  0:0
OŠK Omišalj - Rječina Dražice                                 2:3
Goranin Delnice - Klana                                       0:1
Omladinac Vrata - Zamet Rijeka                                4:0
Lovran - Cres                                                 3:1
 11 . round (11. 11. 2012.)
Zamet Rijeka - Mali Lošinj                                    0:2
Borac Bakar - Rab                                             5:1
Mune - Lučki radnik Rijeka                                    3:2
Draga Mošćenička Draga - OŠK Omišalj                          2:0
Rječina Dražice - Goranin Delnice                             0:2
Cres - Omladinac Vrata                                        5:4
Klana - Lovran                                                1:1
 12 . round (18. 11. 2012.)
Mali Lošinj - Cres                                            2:2
Rab - Zamet Rijeka                                            2:1
Lučki radnik Rijeka - Borac Bakar                             3:0 (awarded)
OŠK Omišalj - Mune                                            3:1
Goranin Delnice - Draga Mošćenička Draga                      2:3
Klana - Rječina Dražice                                       1:1
Lovran - Omladinac Vrata                                      1:0
 13 . round (25. 11. 2012.)
Omladinac Vrata - Mali Lošinj                                 1:1
Cres - Rab                                                    6:0
Zamet Rijeka - Lučki radnik Rijeka                            1:2
Borac Bakar - OŠK Omišalj                                     4:3
Mune - Goranin Delnice                                        4:0
Draga Mošćenička Draga - Klana                                2:1
Rječina Dražice - Lovran                                      0:1
 14 . round
Draga Mošćenička Draga - Rječina Dražice                      1:1
Mune - Klana                                                  3:2 (24. 4. 2013.)
Borac Bakar - Goranin Delnice                                 0:0
Zamet Rijeka - OŠK Omišalj                                    1:8 (15. 5. 2013.)
Cres - Lučki radnik Rijeka                                    4:1
Omladinac Vrata - Rab                                         cancelled
Lovran - Mali Lošinj                                          1:1 (22. 5. 2013.)
 15 . round
Rab - Mali Lošinj                                             0:1
Lučki radnik Rijeka - Omladinac Vrata                         cancelled
OŠK Omišalj - Cres                                            0:1
Goranin Delnice - Zamet Rijeka                                4:0 (22. 5. 2013.)
Klana - Borac Bakar                                           1:2
Rječina Dražice - Mune                                        0:0
Draga Mošćenička Draga - Lovran                               0:1
 16 . round
Mali Lošinj - Lučki radnik Rijeka                             3:1
Omladinac Vrata - OŠK Omišalj                                 cancelled
Cres - Goranin Delnice                                        1:4
Zamet Rijeka - Klana                                          2:0
Borac Bakar - Rječina Dražice                                 1:1
Mune - Draga Mošćenička Draga                                 1:0
Lovran - Rab                                                  3:0 (awarded)
 17 . round
OŠK Omišalj - Mali Lošinj                                     0:2
Lučki radnik Rijeka - Rab                                     1:2
Goranin Delnice - Omladinac Vrata                             cancelled
Klana - Cres                                                  0:5
Rječina Dražice - Zamet Rijeka                                3:1 (24. 4. 2013.)
Draga Mošćenička Draga - Borac Bakar                          4:1
Mune - Lovran                                                 1:3
 18 . round
Mali Lošinj - Goranin Delnice                                 2:0
Rab - OŠK Omišalj                                             3:2
Omladinac Vrata - Klana                                       cancelled
Cres - Rječina Dražice                                        3:1
Zamet Rijeka - Draga Mošćenička Draga                         3:3
Borac Bakar - Mune                                            4:0
Lovran - Lučki radnik Rijeka                                  3:0
 19 . round
Klana - Mali Lošinj                                           1:6
Goranin Delnice - Rab                                         0:1 (8. 5. 2013.)
OŠK Omišalj - Lučki radnik Rijeka                             1:3
Rječina Dražice - Omladinac Vrata                             cancelled
Draga Mošćenička Draga - Cres                                 2:3
Mune - Zamet Rijeka                                           1:1
Borac Bakar - Lovran                                          1:0
 20 . round
Mali Lošinj - Rječina Dražice                                 5:1
Rab - Klana                                                   2:2
Lučki radnik Rijeka - Goranin Delnice                         1:0
Omladinac Vrata - Draga Mošćenička Draga                      cancelled
Cres - Mune                                                   1:0
Zamet Rijeka - Borac Bakar                                    0:5
Lovran - OŠK Omišalj                                          1:1
 21 . round
Draga Mošćenička Draga - Mali Lošinj                          2:1
Rječina Dražice - Rab                                         1:1
Klana - Lučki radnik Rijeka                                   1:3
Goranin Delnice - OŠK Omišalj                                 5:1
Mune - Omladinac Vrata                                        cancelled
Borac Bakar - Cres                                            2:1
Zamet Rijeka - Lovran                                         1:4
 22 . round
Mune - Mali Lošinj                                            1:0
Rab - Draga Mošćenička Draga                                  3:0 (awarded)
Lučki radnik Rijeka - Rječina Dražice                         0:0
OŠK Omišalj - Klana                                           9:0
Omladinac Vrata - Borac Bakar                                 cancelled
Cres - Zamet Rijeka                                           6:1
Goranin Delnice - Lovran                                      1:0
 23 . round
Borac Bakar - Mali Lošinj                                     0:1
Mune - Rab                                                    1:3
Draga Mošćenička Draga - Lučki radnik Rijeka                  3:3
Rječina Dražice - OŠK Omišalj                                 1:2
Klana - Goranin Delnice                                       1:3
Zamet Rijeka - Omladinac Vrata                                cancelled
Cres - Lovran                                                 2:0
 24 . round
Mali Lošinj - Zamet Rijeka                                    3:0 (awarded)
Rab - Borac Bakar                                             3:1
Lučki radnik Rijeka - Mune                                    0:1
OŠK Omišalj - Draga Mošćenička Draga                          2:0
Goranin Delnice - Rječina Dražice                             1:0
Omladinac Vrata - Cres                                        cancelled
Lovran - Klana                                                4:0
 25 . round
Cres - Mali Lošinj                                            3:3
Zamet Rijeka - Rab                                            3:0
Borac Bakar - Lučki radnik Rijeka                             5:1
Mune - OŠK Omišalj                                            1:0
Draga Mošćenička Draga - Goranin Delnice                      4:5
Rječina Dražice - Klana                                       5:1
Omladinac Vrata - Lovran                                      cancelled
 26 . round
Mali Lošinj - Omladinac Vrata                                 cancelled
Rab - Cres                                                    3:0 (awarded)
Lučki radnik Rijeka - Zamet Rijeka                            2:2
OŠK Omišalj - Borac Bakar                                     0:4
Goranin Delnice - Mune                                        2:0
Klana - Draga Mošćenička Draga                                0:3
Lovran - Rječina Dražice                                      2:1

Ličko-senjska county

Pos  Team                       ADP  P   W  D  L   F   A   GD   Pts
  1  Plitvice Mukinje             0  16  8  7   1  35  13   22   31
  2  Bunjevac Gavran Krivi Put    0  16  9  3   4  29  14   15   30
  3  Perušić                      0  16  9  2   5  40  22   18   29
  4  Otočac                       0  16  8  4   4  30  17   13   28
  5  Gospić '91                   0  16  8  3   5  31  21   10   27
  6  Sokolac Brinje               0  16  6  2   8  19  30  -11   20
  7  Lika '95 Korenica            0  16  5  3   8  20  31  -11   18
  8  Croatia Lički Osik           0   9  2  2   5  13  26  -13    8
  9  Velebit Žabica               0   9  2  1   6  11  22  -11    7
 10  Gacka 1925 Sinac             0  16  2  1  13  10  42  -32    7

NB:
Velebit Žabica has withdrawn after the winter break.
Croatia Lički Osik has withdrawn after round 10. Its match from round 10 is annulled.

Last updated: 2. 6. 2013.

 1 . round
Plitvice Mukinje - Sokolac Brinje                            10:1
Otočac - Velebit Žabica                                       2:2
Gospić '91 - Lika '95 Korenica                                4:1
Bunjevac Gavran Krivi Put - Gacka 1925 Sinac                  1:0
Perušić - Croatia Lički Osik                                  4:4
 2 . round
Perušić - Bunjevac Gavran Krivi Put                           3:1
Gacka 1925 Sinac - Gospić '91                                 0:1
Lika '95 Korenica - Otočac                                    1:1
Plitvice Mukinje - Velebit Žabica                             2:1
Croatia Lički Osik - Sokolac Brinje                           1:1
 3 . round
Gospić '91 - Perušić                                          2:1
Otočac - Gacka 1925 Sinac                                     5:1
Plitvice Mukinje - Lika '95 Korenica                          1:0
Sokolac Brinje - Velebit Žabica                               5:3
Bunjevac Gavran Krivi Put - Croatia Lički Osik                7:0
 4 . round
Perušić - Otočac                                              0:2
Bunjevac Gavran Krivi Put - Gospić '91                        2:0
Gacka 1925 Sinac - Plitvice Mukinje                           2:1
Lika '95 Korenica - Sokolac Brinje                            3:0
Croatia Lički Osik - Velebit Žabica                           0:1
 5 . round
Plitvice Mukinje - Perušić                                    4:1
Otočac - Bunjevac Gavran Krivi Put                            0:0
Sokolac Brinje - Gacka 1925 Sinac                             0:1
Velebit Žabica - Lika '95 Korenica                            1:2
Gospić '91 - Croatia Lički Osik                               5:2
 6 . round
Perušić - Sokolac Brinje                                      1:0
Bunjevac Gavran Krivi Put - Plitvice Mukinje                  0:2
Gospić '91 - Otočac                                           0:1
Gacka 1925 Sinac - Velebit Žabica                             1:2
Croatia Lički Osik - Lika '95 Korenica                        3:1
 7 . round
Velebit Žabica - Perušić                                      1:2
Sokolac Brinje - Bunjevac Gavran Krivi Put                    1:0
Plitvice Mukinje - Gospić '91                                 2:2
Lika '95 Korenica - Gacka 1925 Sinac                          2:2
Otočac - Croatia Lički Osik                                   4:1
 8 . round
Perušić - Lika '95 Korenica                                   5:0
Bunjevac Gavran Krivi Put - Velebit Žabica                    3:0
Gospić '91 - Sokolac Brinje                                   3:2
Otočac - Plitvice Mukinje                                     2:2
Croatia Lički Osik - Gacka 1925 Sinac                         2:0
 9 . round
Gacka 1925 Sinac - Perušić                                    0:1
Lika '95 Korenica - Bunjevac Gavran Krivi Put                 1:0
Velebit Žabica - Gospić '91                                   0:5
Sokolac Brinje - Otočac                                       1:0
Plitvice Mukinje - Croatia Lički Osik                         3:0 (awarded)
 10 . round
Sokolac Brinje - Plitvice Mukinje                             0:0
Velebit Žabica - Otočac                                       cancelled
Lika '95 Korenica - Gospić '91                                1:2
Gacka 1925 Sinac - Bunjevac Gavran Krivi Put                  1:2
Croatia Lički Osik - Perušić                                  1:1 (annulled)
 11 . round
Bunjevac Gavran Krivi Put - Perušić                           3:1
Gospić '91 - Gacka 1925 Sinac                                 3:1
Otočac - Lika '95 Korenica                                    3:1
Velebit Žabica - Plitvice Mukinje                             cancelled
Sokolac Brinje - Croatia Lički Osik                           cancelled
 12 . round
Perušić - Gospić '91                                          3:1
Gacka 1925 Sinac - Otočac                                     1:4
Lika '95 Korenica - Plitvice Mukinje                          0:0
Velebit Žabica - Sokolac Brinje                               cancelled
Croatia Lički Osik - Bunjevac Gavran Krivi Put                cancelled
 13 . round
Otočac - Perušić                                              0:1 (replayed; originally 4:0)
Gospić '91 - Bunjevac Gavran Krivi Put                        1:1
Plitvice Mukinje - Gacka 1925 Sinac                           3:0
Sokolac Brinje - Lika '95 Korenica                            1:2
Velebit Žabica - Croatia Lički Osik                           cancelled
 14 . round
Perušić - Plitvice Mukinje                                    1:1
Bunjevac Gavran Krivi Put - Otočac                            1:1
Gacka 1925 Sinac - Sokolac Brinje                             0:2
Lika '95 Korenica - Velebit Žabica                            cancelled
Croatia Lički Osik - Gospić '91                               cancelled
 15 . round
Sokolac Brinje - Perušić                                      1:0
Plitvice Mukinje - Bunjevac Gavran Krivi Put                  2:2
Otočac - Gospić '91                                           2:1
Velebit Žabica - Gacka 1925 Sinac                             cancelled
Lika '95 Korenica - Croatia Lički Osik                        cancelled
 16 . round
Perušić - Velebit Žabica                                      cancelled
Bunjevac Gavran Krivi Put - Sokolac Brinje                    3:1
Gospić '91 - Plitvice Mukinje                                 0:0
Gacka 1925 Sinac - Lika '95 Korenica                          0:3
Croatia Lički Osik - Otočac                                   cancelled
 17 . round
Lika '95 Korenica - Perušić                                   2:6
Velebit Žabica - Bunjevac Gavran Krivi Put                    cancelled
Sokolac Brinje - Gospić '91                                   2:1
Plitvice Mukinje - Otočac                                     2:1
Gacka 1925 Sinac - Croatia Lički Osik                         cancelled
 18 . round
Perušić - Gacka 1925 Sinac                                   10:0
Bunjevac Gavran Krivi Put - Lika '95 Korenica                 2:0
Gospić '91 - Velebit Žabica                                   cancelled
Otočac - Sokolac Brinje                                       2:1
Croatia Lički Osik - Plitvice Mukinje                         cancelled

Splitsko-dalmatinska county

Pos  Team                    ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Croatia Zmijavci          0  24  16  3   5  56  28   28   51 [promotion play-off; promoted]
  2  Mladost Donji Proložac    0  24  13  4   7  48  31   17   43
  3  Omladinac Vranjic         0  24  13  3   8  43  31   12   42
  4  Orkan Dugi Rat            0  24  11  7   6  35  20   15   40
  5  Urania Baška Voda         0  24  12  4   8  42  44   -2   40
  6  GOŠK Kaštel Gomilica      0  24  12  3   9  42  36    6   39
  7  OSK Otok                  0  24  10  7   7  45  28   17   37
  8  Mračaj Runović            0  24  11  4   9  41  35    6   37
  9  Donji Vinjani             0  24   9  4  11  37  45   -8   31
 10  Postira Sardi             0  24   8  3  13  35  53  -18   27
 11  Glavice                   0  24   6  3  15  33  42   -9   21
 12  Jadran Tučepi            -1  24   5  3  16  21  50  -29   17
 13  Trogir 1912               0  24   3  6  15  22  57  -35   15 [relegated]

Last updated: 26. 5. 2013.
Promoted from the 2nd league: Adriatic Split and Sloga Mravince.

Promotion play-off:
1. round (2. and 5. 6. 2013.)
Dinara Knin - Polača                                          0:3 0:4
Gusar Komin - Croatia Zmijavci                                1:1 1:2
2. round (9. and 12. 6. 2013.)
Croatia Zmijavci - Polača                                     3:1 3:2

 1 . round (2. 9. 2012.)
Omladinac Vranjic - Mračaj Runović                            1:3
Orkan Dugi Rat - Postira Sardi                                1:0
Mladost Donji Proložac - Glavice                              2:1
Urania Baška Voda - Jadran Tučepi                             3:2
OSK Otok - Donji Vinjani                                      3:2
GOŠK Kaštel Gomilica - Trogir 1912                            1:0
Croatia Zmijavci bye.
 2 . round (9. 9. 2012.)
Croatia Zmijavci - GOŠK Kaštel Gomilica                       4:2
Trogir 1912 - OSK Otok                                        1:1
Donji Vinjani - Urania Baška Voda                             3:2
Jadran Tučepi - Mladost Donji Proložac                        1:2
Glavice - Orkan Dugi Rat                                      1:2
Postira Sardi - Omladinac Vranjic                             3:2
Mračaj Runović bye.
 3 . round (16. 9. 2012.)
OSK Otok - Croatia Zmijavci                                   2:1
Urania Baška Voda - Trogir 1912                               4:2
Mladost Donji Proložac - Donji Vinjani                        3:0
Orkan Dugi Rat - Jadran Tučepi                                2:0
Omladinac Vranjic - Glavice                                   1:0
Mračaj Runović - Postira Sardi                                2:2
GOŠK Kaštel Gomilica bye.
 4 . round
Croatia Zmijavci - Urania Baška Voda                          6:0
GOŠK Kaštel Gomilica - OSK Otok                               1:0
Trogir 1912 - Mladost Donji Proložac                          3:0 (awarded)
Donji Vinjani - Orkan Dugi Rat                                1:4
Jadran Tučepi - Omladinac Vranjic                             0:2
Glavice - Mračaj Runović                                      1:0
Postira Sardi bye.
 5 . round
Mladost Donji Proložac - Croatia Zmijavci                     2:1
Urania Baška Voda - GOŠK Kaštel Gomilica                      1:0
Orkan Dugi Rat - Trogir 1912                                  0:0
Omladinac Vranjic - Donji Vinjani                             3:1
Mračaj Runović - Jadran Tučepi                                4:0
Postira Sardi - Glavice                                       5:3
OSK Otok bye.
 6 . round
Croatia Zmijavci - Orkan Dugi Rat                             1:1
GOŠK Kaštel Gomilica - Mladost Donji Proložac                 3:1
OSK Otok - Urania Baška Voda                                  3:1
Trogir 1912 - Omladinac Vranjic                               0:2
Donji Vinjani - Mračaj Runović                                2:1
Jadran Tučepi - Postira Sardi                                 1:0
Glavice bye.
 7 . round
Omladinac Vranjic - Croatia Zmijavci                          0:2
Orkan Dugi Rat - GOŠK Kaštel Gomilica                         4:0
Mladost Donji Proložac - OSK Otok                             3:0
Mračaj Runović - Trogir 1912                                  5:1
Postira Sardi - Donji Vinjani                                 2:0
Glavice - Jadran Tučepi                                       5:2
Urania Baška Voda bye.
 8 . round
Croatia Zmijavci - Mračaj Runović                             5:1
GOŠK Kaštel Gomilica - Omladinac Vranjic                      1:1
OSK Otok - Orkan Dugi Rat                                     1:1
Urania Baška Voda - Mladost Donji Proložac                    0:2
Trogir 1912 - Postira Sardi                                   0:1
Donji Vinjani - Glavice                                       1:0
Jadran Tučepi bye.
 9 . round
Postira Sardi - Croatia Zmijavci                              1:3
Mračaj Runović - GOŠK Kaštel Gomilica                         1:2
Omladinac Vranjic - OSK Otok                                  3:0
Orkan Dugi Rat - Urania Baška Voda                            2:1
Glavice - Trogir 1912                                         4:1
Jadran Tučepi - Donji Vinjani                                 3:3
Mladost Donji Proložac bye.
 10 . round
Croatia Zmijavci - Glavice                                    3:1
GOŠK Kaštel Gomilica - Postira Sardi                          3:0
OSK Otok - Mračaj Runović                                     3:0
Urania Baška Voda - Omladinac Vranjic                         2:2
Mladost Donji Proložac - Orkan Dugi Rat                       1:1
Trogir 1912 - Jadran Tučepi                                   0:0
Donji Vinjani bye.
 11 . round
Jadran Tučepi - Croatia Zmijavci                              0:1
Glavice - GOŠK Kaštel Gomilica                                2:0
Postira Sardi - OSK Otok                                      2:4
Mračaj Runović - Urania Baška Voda                            2:1
Omladinac Vranjic - Mladost Donji Proložac                    1:0
Donji Vinjani - Trogir 1912                                   3:0
Orkan Dugi Rat bye.
 12 . round
Croatia Zmijavci - Donji Vinjani                              2:1
GOŠK Kaštel Gomilica - Jadran Tučepi                          3:1
OSK Otok - Glavice                                            0:0
Urania Baška Voda - Postira Sardi                             3:1
Mladost Donji Proložac - Mračaj Runović                       2:4
Orkan Dugi Rat - Omladinac Vranjic                            0:2
Trogir 1912 bye.
 13 . round
Trogir 1912 - Croatia Zmijavci                                1:1
Donji Vinjani - GOŠK Kaštel Gomilica                          1:4
Jadran Tučepi - OSK Otok                                      3:2
Glavice - Urania Baška Voda                                   0:1
Postira Sardi - Mladost Donji Proložac                        1:1
Mračaj Runović - Orkan Dugi Rat                               2:1
Omladinac Vranjic bye.
 14 . round
Mračaj Runović - Omladinac Vranjic                            2:0
Postira Sardi - Orkan Dugi Rat                                3:0
Glavice - Mladost Donji Proložac                              1:2
Jadran Tučepi - Urania Baška Voda                             0:3 (awarded; originally 1:1)
Donji Vinjani - OSK Otok                                      2:1
Trogir 1912 - GOŠK Kaštel Gomilica                            1:1
Croatia Zmijavci bye.
 15 . round
GOŠK Kaštel Gomilica - Croatia Zmijavci                       5:1
OSK Otok - Trogir 1912                                        9:0
Urania Baška Voda - Donji Vinjani                             1:1
Mladost Donji Proložac - Jadran Tučepi                        2:0
Orkan Dugi Rat - Glavice                                      3:0
Omladinac Vranjic - Postira Sardi                             5:0
Mračaj Runović bye.
 16 . round
Croatia Zmijavci - OSK Otok                                   1:0
Trogir 1912 - Urania Baška Voda                               1:2
Donji Vinjani - Mladost Donji Proložac                        1:1
Jadran Tučepi - Orkan Dugi Rat                                0:0
Glavice - Omladinac Vranjic                                   1:2
Postira Sardi - Mračaj Runović                                1:1
GOŠK Kaštel Gomilica bye.
 17 . round
Urania Baška Voda - Croatia Zmijavci                          2:0
OSK Otok - GOŠK Kaštel Gomilica                               0:0
Mladost Donji Proložac - Trogir 1912                          3:1
Orkan Dugi Rat - Donji Vinjani                                0:0
Omladinac Vranjic - Jadran Tučepi                             2:1
Mračaj Runović - Glavice                                      4:0
Postira Sardi bye.
 18 . round
Croatia Zmijavci - Mladost Donji Proložac                     4:3
GOŠK Kaštel Gomilica - Urania Baška Voda                      3:0
Trogir 1912 - Orkan Dugi Rat                                  1:3
Donji Vinjani - Omladinac Vranjic                             3:0
Jadran Tučepi - Mračaj Runović                                0:1
Glavice - Postira Sardi                                       4:1
OSK Otok bye.
 19 . round
Orkan Dugi Rat - Croatia Zmijavci                             3:0
Mladost Donji Proložac - GOŠK Kaštel Gomilica                 5:2
Urania Baška Voda - OSK Otok                                  1:1
Omladinac Vranjic - Trogir 1912                               2:1
Mračaj Runović - Donji Vinjani                                1:3
Postira Sardi - Jadran Tučepi                                 4:1
Glavice bye.
 20 . round
Croatia Zmijavci - Omladinac Vranjic                          2:0
GOŠK Kaštel Gomilica - Orkan Dugi Rat                         3:0
OSK Otok - Mladost Donji Proložac                             1:0
Trogir 1912 - Mračaj Runović                                  1:0
Donji Vinjani - Postira Sardi                                 1:0
Jadran Tučepi - Glavice                                       1:0
Urania Baška Voda bye.
 21 . round
Mračaj Runović - Croatia Zmijavci                             0:0
Omladinac Vranjic - GOŠK Kaštel Gomilica                      4:0
Orkan Dugi Rat - OSK Otok                                     3:0
Mladost Donji Proložac - Urania Baška Voda                    3:0
Postira Sardi - Trogir 1912                                   3:2
Glavice - Donji Vinjani                                       3:1
Jadran Tučepi bye.
 22 . round
Croatia Zmijavci - Postira Sardi                              2:1
GOŠK Kaštel Gomilica - Mračaj Runović                         2:3
OSK Otok - Omladinac Vranjic                                  2:1
Urania Baška Voda - Orkan Dugi Rat                            1:0
Trogir 1912 - Glavice                                         2:2
Donji Vinjani - Jadran Tučepi                                 2:0
Mladost Donji Proložac bye.
 23 . round
Glavice - Croatia Zmijavci                                    1:2
Postira Sardi - GOŠK Kaštel Gomilica                          1:0
Mračaj Runović - OSK Otok                                     1:1
Omladinac Vranjic - Urania Baška Voda                         3:3
Orkan Dugi Rat - Mladost Donji Proložac                       1:1
Jadran Tučepi - Trogir 1912                                   3:0
Donji Vinjani bye.
 24 . round
Croatia Zmijavci - Jadran Tučepi                              4:0
GOŠK Kaštel Gomilica - Glavice                                2:0
OSK Otok - Postira Sardi                                      5:0
Urania Baška Voda - Mračaj Runović                            3:2
Mladost Donji Proložac - Omladinac Vranjic                    4:3
Trogir 1912 - Donji Vinjani                                   3:1
Orkan Dugi Rat bye.
 25 . round
Donji Vinjani - Croatia Zmijavci                              1:4
Jadran Tučepi - GOŠK Kaštel Gomilica                          2:0
Glavice - OSK Otok                                            1:1
Postira Sardi - Urania Baška Voda                             3:4
Mračaj Runović - Mladost Donji Proložac                       1:0
Omladinac Vranjic - Orkan Dugi Rat                            1:0
Trogir 1912 bye.
 26 . round
Croatia Zmijavci - Trogir 1912                                6:0
GOŠK Kaštel Gomilica - Donji Vinjani                          4:3
OSK Otok - Jadran Tučepi                                      5:0
Urania Baška Voda - Glavice                                   3:2
Mladost Donji Proložac - Postira Sardi                        5:0
Orkan Dugi Rat - Mračaj Runović                               3:0
Omladinac Vranjic bye.

Dubrovačko-neretvanska county

Time table of important events:
1. Župa dubrovačka, Croatia Gabrile, Gusar Komin, Metković, Slaven Gruda and SOŠK Ston (originally scheduled to compete in the 2nd county league) decided to leave the competition organised by Football Federation of DNC. Those teams will be called "rebels".
2. FF DNC decided to reorganise the competition with 7 teams (Hajduk 1932 Vela Luka, Orebić, Dubrovnik 1919, Jadran Smokvica, Omladinac Lastovo, Grk Potomje and Maestral Krvavac). Round 1 of that competition was played.
3. Croatian Football Federation instructed the FF DNC to organize new 1st county league of 12 clubs. They also consider round 1 matches to be friendlies.
4. After another failure in reaching the agreement between FF DNC and 6 rebelled teams, Hajduk 1932 Vela Luka also left the 1st county league and joined rebels.
5. Croatian Football Federation named commissary for this county (Ante Plazibat) who took over the rebels giving legitimacy to this competition. It has to be noted that FF DNC is legally responsible for the organisation of the competition but since the higher level (3rd league) is under the governance of CFF, winner of rebel league will be admitted to promotion play-off.
6. Rebels have also tried to organise alternative FF DNC and applied to the State administrative office to be recognised as such. However, State administrative office refused to register rebel's FF DNC as a legal entity.

Pos  Team               ADP  P   W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Dubrovnik 1919       0  15  9  2  4  33  21   12   29 [winner]
  2  Jadran Smokvica      0  15  6  4  5  22  24   -2   22
  3  Grk Potomje          0  15  7  0  8  30  23    7   21
  4  Omladinac Lastovo    0  15  7  0  8  30  26    4   21
  5  Orebić               0  15  6  2  7  18  24   -6   20
  6  Maestral Krvavac     0  15  6  0  9  18  33  -15   18 [relegated]

Last updated: 26. 5. 2013.
Promoted from the 2nd league: Faraon Trpanj.

 1 . round
Jadran Smokvica - Dubrovnik 1919                              0:0
Orebić - Grk Potomje                                          2:1
Maestral Krvavac - Omladinac Lastovo                          1:0
Originally match Maestral Krvavac - Hajduk 1932 Vela Luka (1:4) was played but the schedule was rearranged after withdrawal of Hajduk.
 2 . round
Maestral Krvavac - Orebić                                     1:3
Grk Potomje - Jadran Smokvica                                 6:1 (also reported 6:0)
Dubrovnik 1919 - Omladinac Lastovo                            3:1
 3 . round
Jadran Smokvica - Maestral Krvavac                            3:0
Dubrovnik 1919 - Grk Potomje                                  3:2
Orebić - Omladinac Lastovo                                    3:2
 4 . round
Maestral Krvavac - Dubrovnik 1919                             1:2
Orebić - Jadran Smokvica                                      0:0
Omladinac Lastovo - Grk Potomje                               3:0
 5 . round
Grk Potomje - Maestral Krvavac                                6:0
Dubrovnik 1919 - Orebić                                       1:2
Jadran Smokvica - Omladinac Lastovo                           2:1
 6 . round
Dubrovnik 1919 - Jadran Smokvica                              1:1
Grk Potomje - Orebić                                          1:0
Omladinac Lastovo - Maestral Krvavac                          3:0 (awarded)
 7 . round
Orebić - Maestral Krvavac                                     1:2
Jadran Smokvica - Grk Potomje                                 2:0
Omladinac Lastovo - Dubrovnik 1919                            3:0 (awarded; match was abandoned after 60 minutes; the result was 2:3)
 8 . round
Maestral Krvavac - Jadran Smokvica                            4:0
Grk Potomje - Dubrovnik 1919                                  1:3
Omladinac Lastovo - Orebić                                    3:0 (awarded; the result was 1:1)
 9 . round
Dubrovnik 1919 - Maestral Krvavac                             2:0
Jadran Smokvica - Orebić                                      1:1
Grk Potomje - Omladinac Lastovo                               3:0
 10 . round
Maestral Krvavac - Grk Potomje                                3:0 (awarded; the result was 1:1)
Orebić - Dubrovnik 1919                                       3:1
Omladinac Lastovo - Jadran Smokvica                           2:4
 11. round
Dubrovnik 1919 - Omladinac Lastovo                            5:1
Orebić - Maestral Krvavac                                     0:2
Jadran Smokvica - Grk Potomje                                 0:2
 12. round
Maestral Krvavac - Grk Potomje                                3:2
Omladinac Lastovo - Jadran Smokvica                           3:0
Orebić - Dubrovnik 1919                                       2:3
 13. round
Jadran Smokvica - Orebić                                      3:0 (awarded)
Dubrovnik 1919 - Maestral Krvavac                             4:0
Grk Potomje - Omladinac Lastovo                               4:1
 14. round
Orebić - Grk Potomje                                          1:0
Dubrovnik 1919 - Jadran Smokvica                              4:2
Maestral Krvavac - Omladinac Lastovo                          1:4
 15. round
Omladinac Lastovo - Orebić                                    3:0 (awarded)
Grk Potomje - Dubrovnik 1919                                  2:1
Jadran Smokvica - Maestral Krvavac                            3:0 (awarded)

Rebel's competition

Pos  Team                   ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Gusar Komin              0  18  15  2   1  57   9   48   47 [promotion play-off]
  2  Slaven Gruda             0  18   8  5   5  31  27    4   29
  3  Hajduk 1932 Vela Luka    0  18   8  1   9  30  26    4   25
  4  Croatia Gabrile          0  18   7  4   7  27  25    2   25
  5  Metković                 0  18   7  2   9  28  34   -6   23
  6  Župa dubrovačka          0  18   5  3  10  25  38  -13   18
  7  SOŠK Ston                0  18   4  1  13  27  66  -39   13

Last updated: 26. 5. 2013.

Promotion play-off:
1. round (2. and 5. 6. 2013.)
Dinara Knin - Polača                                          0:3 0:4
Gusar Komin - Croatia Zmijavci                                1:1 1:2
2. round (9. and 12. 6. 2013.)
Croatia Zmijavci - Polača                                     3:1 3:2

 1 . round
Hajduk 1932 Vela Luka - Metković                              3:0
Gusar Komin - Croatia Gabrile                                 1:1
Slaven Gruda - Župa dubrovačka                                2:4
SOŠK Ston bye.
 2 . round
SOŠK Ston - Slaven Gruda                                      1:3
Župa dubrovačka - Gusar Komin                                 1:2
Croatia Gabrile - Hajduk 1932 Vela Luka                       1:3
Metković bye.
 3 . round
Gusar Komin - SOŠK Ston                                      11:0
Hajduk 1932 Vela Luka - Župa dubrovačka                       2:1
Metković - Croatia Gabrile                                    4:2
Slaven Gruda bye.
 4 . round
Hajduk 1932 Vela Luka - SOŠK Ston                             4:0
Slaven Gruda - Gusar Komin                                    1:0
Župa dubrovačka - Metković                                    4:1
Croatia Gabrile bye.
 5 . round
Metković - SOŠK Ston                                          4:0
Hajduk 1932 Vela Luka - Slaven Gruda                          2:0
Croatia Gabrile - Župa dubrovačka                             2:1
Gusar Komin bye.
 6 . round
SOŠK Ston - Croatia Gabrile                                   1:2
Slaven Gruda - Metković                                       3:3
Gusar Komin - Hajduk 1932 Vela Luka                           1:0
Župa dubrovačka bye.
 7 . round
Župa dubrovačka - SOŠK Ston                                   4:2
Croatia Gabrile - Slaven Gruda                                0:0
Metković - Gusar Komin                                        0:1
Hajduk 1932 Vela Luka bye.
 8 . round
Metković - Hajduk 1932 Vela Luka                              3:2
Croatia Gabrile - Gusar Komin                                 0:1
Župa dubrovačka - Slaven Gruda                                0:0
SOŠK Ston bye.
 9 . round
Slaven Gruda - SOŠK Ston                                      7:1
Gusar Komin - Župa dubrovačka                                 5:0
Hajduk 1932 Vela Luka - Croatia Gabrile                       2:0
Metković bye.
 10 . round
SOŠK Ston - Gusar Komin                                       1:6
Župa dubrovačka - Hajduk 1932 Vela Luka                       3:0
Croatia Gabrile - Metković                                    0:1
Slaven Gruda bye.
 11 . round
SOŠK Ston - Hajduk 1932 Vela Luka                             2:3
Gusar Komin - Slaven Gruda                                    5:0
Metković - Župa dubrovačka                                    1:0
Croatia Gabrile bye.
 12 . round
SOŠK Ston - Metković                                          3:2
Slaven Gruda - Hajduk 1932 Vela Luka                          1:0
Župa dubrovačka - Croatia Gabrile                             0:0
Gusar Komin bye.
 13 . round
Croatia Gabrile - SOŠK Ston                                   3:2
Metković - Slaven Gruda                                       4:2
Hajduk 1932 Vela Luka - Gusar Komin                           1:2
Župa dubrovačka bye.
 14 . round
SOŠK Ston - Župa dubrovačka                                   2:1
Slaven Gruda - Croatia Gabrile                                1:1
Gusar Komin - Metković                                        4:0
Hajduk 1932 Vela Luka bye.
 15 . round
Slaven Gruda - Župa dubrovačka                                3:0
Metković - Croatia Gabrile                                    1:2
Hajduk 1932 Vela Luka - SOŠK Ston                             2:2
Gusar Komin bye.
 16 . round
Gusar Komin - Hajduk 1932 Vela Luka                           3:0
SOŠK Ston - Metković                                          3:0
Croatia Gabrile - Slaven Gruda                                1:3
Župa dubrovačka bye.
 17 . round
Metković - Gusar Komin                                        1:2
Slaven Gruda - SOŠK Ston                                      4:0
Župa dubrovačka - Croatia Gabrile                             0:2
Hajduk 1932 Vela Luka bye.
 18 . round
Gusar Komin - Slaven Gruda                                    5:0
Hajduk 1932 Vela Luka - Metković                              0:1
SOŠK Ston - Župa dubrovačka                                   6:0
Croatia Gabrile bye.
 19 . round
Župa dubrovačka - Gusar Komin                                 1:1
Slaven Gruda - Hajduk 1932 Vela Luka                          1:0
Croatia Gabrile - SOŠK Ston                                   6:0
Metković bye.
 20 . round
Gusar Komin - Croatia Gabrile                                 3:1
Hajduk 1932 Vela Luka - Župa dubrovačka                       5:2
Metković - Slaven Gruda                                       0:0
SOŠK Ston bye.
 21 . round
SOŠK Ston - Gusar Komin                                       1:4
Croatia Gabrile - Hajduk 1932 Vela Luka                       3:1
Župa dubrovačka - Metković                                    3:2
Slaven Gruda bye.

Šibensko-kninska county

Pos  Team             ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Dinara Knin        0  21  14  3   4  63  15   48   45 [promotion play-off]
  2  DOŠK Drniš         0  21  13  3   5  38  28   10   42
  3  SOŠK Skradin       0  21  13  2   6  37  20   17   41
  4  Vodice             0  21  10  4   7  40  20   20   34
  5  Mladost Tribunj    0  21   7  6   8  28  34   -6   27
  6  Mihovil Šibenik    0  21   6  6   9  34  40   -6   24
  7  Rudar Siverić      0  21   4  4  13  17  38  -21   16
  8  Rogoznica          0  21   2  2  17  13  75  -62    8

Last updated: 26. 5. 2013.

Promotion play-off:
1. round (2. and 5. 6. 2013.)
Dinara Knin - Polača                                          0:3 0:4
Gusar Komin - Croatia Zmijavci                                1:1 1:2
2. round (9. and 12. 6. 2013.)
Croatia Zmijavci - Polača                                     3:1 3:2

 1 . round
DOŠK Drniš - Rudar Siverić                                    3:2
SOŠK Skradin - Mladost Tribunj                                2:0
Vodice - Mihovil Šibenik                                      4:0
Dinara Knin - Rogoznica                                       5:1
 2 . round
Dinara Knin - Vodice                                          1:0
Mihovil Šibenik - SOŠK Skradin                                2:1
Mladost Tribunj - DOŠK Drniš                                  4:1
Rogoznica - Rudar Siverić                                     1:3
 3 . round
SOŠK Skradin - Dinara Knin                                    2:2
DOŠK Drniš - Mihovil Šibenik                                  2:2 (9. 12. 2012.)
Rudar Siverić - Mladost Tribunj                               2:2
Vodice - Rogoznica                                            6:0
 4 . round
Dinara Knin - DOŠK Drniš                                      1:0
Vodice - SOŠK Skradin                                         0:1
Mihovil Šibenik - Rudar Siverić                               1:1
Rogoznica - Mladost Tribunj                                   1:2
 5 . round
Rudar Siverić - Dinara Knin                                   2:1
DOŠK Drniš - Vodice                                           2:1
Mladost Tribunj - Mihovil Šibenik                             1:1
SOŠK Skradin - Rogoznica                                      3:0
 6 . round
Dinara Knin - Mladost Tribunj                                 9:1
Vodice - Rudar Siverić                                        2:0
SOŠK Skradin - DOŠK Drniš                                     0:1
Rogoznica - Mihovil Šibenik                                   0:0
 7 . round
Mihovil Šibenik - Dinara Knin                                 0:5
Mladost Tribunj - Vodice                                      1:1
Rudar Siverić - SOŠK Skradin                                  0:3
DOŠK Drniš - Rogoznica                                        0:1
 8 . round
Rudar Siverić - DOŠK Drniš                                    0:2
Mladost Tribunj - SOŠK Skradin                                3:1
Mihovil Šibenik - Vodice                                      2:4
Rogoznica - Dinara Knin                                       0:1
 9 . round
Vodice - Dinara Knin                                          1:3
SOŠK Skradin - Mihovil Šibenik                                2:0
DOŠK Drniš - Mladost Tribunj                                  1:0
Rudar Siverić - Rogoznica                                     4:1
 10 . round
Dinara Knin - SOŠK Skradin                                    2:0
Mihovil Šibenik - DOŠK Drniš                                  1:3
Mladost Tribunj - Rudar Siverić                               1:0
Rogoznica - Vodice                                            2:5
 11 . round
DOŠK Drniš - Dinara Knin                                      1:0
SOŠK Skradin - Vodice                                         2:1
Rudar Siverić - Mihovil Šibenik                               1:1
Mladost Tribunj - Rogoznica                                   3:0
 12 . round
Dinara Knin - Rudar Siverić                                   2:0
Vodice - DOŠK Drniš                                           2:4
Mihovil Šibenik - Mladost Tribunj                             3:1
Rogoznica - SOŠK Skradin                                      0:2
 13 . round
Mladost Tribunj - Dinara Knin                                 1:1
Rudar Siverić - Vodice                                        0:1
DOŠK Drniš - SOŠK Skradin                                     2:1
Mihovil Šibenik - Rogoznica                                   5:0
 14 . round
Dinara Knin - Mihovil Šibenik                                 2:1
Vodice - Mladost Tribunj                                      0:1
SOŠK Skradin - Rudar Siverić                                  1:0
Rogoznica - DOŠK Drniš                                        2:5
 15. round
Dinara Knin - Rogoznica                                      12:0
DOŠK Drniš - Rudar Siverić                                    1:0
Mladost Tribunj - Vodice                                      0:0
SOŠK Skradin - Mihovil Šibenik                                2:1
 16. round
Mihovil Šibenik - DOŠK Drniš                                  1:1
Mladost Tribunj - Rogoznica                                   0:0
Rudar Siverić - Dinara Knin                                   1:0
Vodice - SOŠK Skradin                                         2:0
 17. round
Dinara Knin - Mihovil Šibenik                                 5:0
DOŠK Drniš - Vodice                                           1:2
Rogoznica - Rudar Siverić                                     3:1
SOŠK Skradin - Mladost Tribunj                                3:1
 18. round
Mihovil Šibenik - Rudar Siverić                               5:0
Mladost Tribunj - DOŠK Drniš                                  1:3
SOŠK Skradin - Rogoznica                                      5:1
Vodice - Dinara Knin                                          0:0
 19. round
Dinara Knin - Mladost Tribunj                                 4:1
DOŠK Drniš - SOŠK Skradin                                     1:1
Rogoznica - Mihovil Šibenik                                   0:7
Rudar Siverić - Vodice                                        0:0
 20. round
DOŠK Drniš - Rogoznica                                        3:0
Mladost Tribunj - Rudar Siverić                               4:0
SOŠK Skradin - Dinara Knin                                    2:1
Vodice - Mihovil Šibenik                                      5:0
 21. round
Rudar Siverić - SOŠK Skradin                                  0:3
Rogoznica - Vodice                                            0:3
Mihovil Šibenik - Mladost Tribunj                             1:0
Dinara Knin - DOŠK Drniš                                      6:1

Zadarska county

Pos  Team                      ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Polača                      0  26  23  1   2  90  19   71   70 [promotion play-off]
  2  Škabrnja                    0  26  15  7   4  62  24   38   52
  3  Hajduk Pridraga             0  26  15  6   5  63  31   32   51
  4  Dragovoljac Poličnik        0  26  15  4   7  61  30   31   49
  5  Sabunjar Privlaka           0  26  13  6   7  54  37   17   45
  6  Zlatna luka Sukošan         0  26  11  4  11  45  35   10   37
  7  Hrvatski vitez Posedarje    0  26  10  7   9  38  35    3   37
  8  NOŠK Novigrad               0  26   8  6  12  32  41   -9   30
  9  Pakoštane                   0  26   8  4  14  39  45   -6   28
 10  Velebit Gračac              0  26   7  6  13  34  62  -28   27
 11  Gornje Raštane              0  26   8  3  15  35  65  -30   27
 12  Zrmanja Obrovac             0  26   6  4  16  28  74  -46   22 [relegated]
 13  Podgradina                  0  26   5  5  16  34  79  -45   20 [relegated]
 14  Pag                         0  26   4  5  17  22  60  -38   17 [relegated]

Last updated: 26. 5. 2013.
Promoted from the 2nd league: Bibinje.

Promotion play-off:
1. round (2. and 5. 6. 2013.)
Dinara Knin - Polača                                          0:3 0:4
Gusar Komin - Croatia Zmijavci                                1:1 1:2
2. round (9. and 12. 6. 2013.)
Croatia Zmijavci - Polača                                     3:1 3:2

 1 . round
Hajduk Pridraga - NOŠK Novigrad                               2:1
Gornje Raštane - Pag                                          2:1
Velebit Gračac - Polača                                       0:2
Dragovoljac Poličnik - Podgradina                             0:1
Pakoštane - Sabunjar Privlaka                                 0:1
Zlatna luka Sukošan - Škabrnja                                1:1
Hrvatski vitez Posedarje - Zrmanja Obrovac                    3:0
 2 . round
Hrvatski vitez Posedarje - Zlatna luka Sukošan                2:0
Škabrnja - Pakoštane                                          3:1
Sabunjar Privlaka - Dragovoljac Poličnik                      4:1
Podgradina - Velebit Gračac                                   2:2
Polača - Gornje Raštane                                       4:1
Pag - Hajduk Pridraga                                         1:2
NOŠK Novigrad - Zrmanja Obrovac                               3:0
 3 . round
Pakoštane - Hrvatski vitez Posedarje                          0:3
Dragovoljac Poličnik - Škabrnja                               4:2
Velebit Gračac - Sabunjar Privlaka                            1:0
Gornje Raštane - Podgradina                                   2:1
Hajduk Pridraga - Polača                                      1:2
NOŠK Novigrad - Pag                                           3:0
Zlatna luka Sukošan - Zrmanja Obrovac                         7:0
 4 . round
Hrvatski vitez Posedarje - Dragovoljac Poličnik               1:1
Zlatna luka Sukošan - Pakoštane                               3:0
Škabrnja - Velebit Gračac                                     6:0
Sabunjar Privlaka - Gornje Raštane                            2:2
Podgradina - Hajduk Pridraga                                  1:5
Polača - NOŠK Novigrad                                        3:1 (3. 10. 2012.)
Zrmanja Obrovac - Pag                                         2:1 (3. 10. 2012.)
 5 . round
Velebit Gračac - Hrvatski vitez Posedarje                     2:1
Dragovoljac Poličnik - Zlatna luka Sukošan                    4:2
Gornje Raštane - Škabrnja                                     2:0
Hajduk Pridraga - Sabunjar Privlaka                           4:1
NOŠK Novigrad - Podgradina                                    3:0
Pag - Polača                                                  1:4
Pakoštane - Zrmanja Obrovac                                   4:0
 6 . round
Hrvatski vitez Posedarje - Gornje Raštane                     2:0
Zlatna luka Sukošan - Velebit Gračac                          4:2
Pakoštane - Dragovoljac Poličnik                              1:1
Škabrnja - Hajduk Pridraga                                    2:3
Sabunjar Privlaka - NOŠK Novigrad                             1:1
Podgradina - Pag                                              1:3
Zrmanja Obrovac - Polača                                      0:1
 7 . round
Hajduk Pridraga - Hrvatski vitez Posedarje                    2:1
Gornje Raštane - Zlatna luka Sukošan                          1:2
Velebit Gračac - Pakoštane                                    1:3
NOŠK Novigrad - Škabrnja                                      1:5
Pag - Sabunjar Privlaka                                       2:2
Polača - Podgradina                                          13:0
Dragovoljac Poličnik - Zrmanja Obrovac                        7:0
 8 . round
Hrvatski vitez Posedarje - NOŠK Novigrad                      5:0
Zlatna luka Sukošan - Hajduk Pridraga                         1:1
Pakoštane - Gornje Raštane                                    1:2
Dragovoljac Poličnik - Velebit Gračac                         6:0
Škabrnja - Pag                                                6:0
Sabunjar Privlaka - Polača                                    5:2
Zrmanja Obrovac - Podgradina                                  3:5
 9 . round
Pag - Hrvatski vitez Posedarje                                1:1
NOŠK Novigrad - Zlatna luka Sukošan                           1:3
Hajduk Pridraga - Pakoštane                                   2:1
Gornje Raštane - Dragovoljac Poličnik                         0:1
Polača - Škabrnja                                             3:2
Podgradina - Sabunjar Privlaka                                0:3
Velebit Gračac - Zrmanja Obrovac                              1:1
 10 . round
Hrvatski vitez Posedarje - Polača                             0:3
Zlatna luka Sukošan - Pag                                     3:0 (awarded)
Pakoštane - NOŠK Novigrad                                     0:1
Dragovoljac Poličnik - Hajduk Pridraga                        5:1 (21. 11. 2012.)
Velebit Gračac - Gornje Raštane                               1:1
Škabrnja - Podgradina                                         4:2
Zrmanja Obrovac - Sabunjar Privlaka                           2:3
 11 . round
Podgradina - Hrvatski vitez Posedarje                         1:1
Polača - Zlatna luka Sukošan                                  3:0
Pag - Pakoštane                                               0:0 (28. 11. 2012.)
NOŠK Novigrad - Dragovoljac Poličnik                          1:2
Hajduk Pridraga - Velebit Gračac                              5:0
Sabunjar Privlaka - Škabrnja                                  2:2
Gornje Raštane - Zrmanja Obrovac                              3:0
 12 . round
Hrvatski vitez Posedarje - Sabunjar Privlaka                  0:0
Zlatna luka Sukošan - Podgradina                              3:0
Pakoštane - Polača                                            1:2
Dragovoljac Poličnik - Pag                                    2:0
Velebit Gračac - NOŠK Novigrad                                2:0
Gornje Raštane - Hajduk Pridraga                              2:1
Zrmanja Obrovac - Škabrnja                                    1:1
 13 . round
Škabrnja - Hrvatski vitez Posedarje                           5:1
Sabunjar Privlaka - Zlatna luka Sukošan                       1:1
Podgradina - Pakoštane                                        2:3
Polača - Dragovoljac Poličnik                                 3:0
Pag - Velebit Gračac                                          3:1
NOŠK Novigrad - Gornje Raštane                                1:2
Hajduk Pridraga - Zrmanja Obrovac                             6:0
 14 . round
NOŠK Novigrad - Hajduk Pridraga                               0:0
Pag - Gornje Raštane                                          1:3
Polača - Velebit Gračac                                       5:0
Podgradina - Dragovoljac Poličnik                             0:0
Sabunjar Privlaka - Pakoštane                                 2:1
Škabrnja - Zlatna luka Sukošan                                1:0
Zrmanja Obrovac - Hrvatski vitez Posedarje                    3:2
 15 . round
Zlatna luka Sukošan - Hrvatski vitez Posedarje                2:0
Pakoštane - Škabrnja                                          0:2
Dragovoljac Poličnik - Sabunjar Privlaka                      1:0
Velebit Gračac - Podgradina                                   1:0
Gornje Raštane - Polača                                       0:4
Hajduk Pridraga - Pag                                         4:1
Zrmanja Obrovac - NOŠK Novigrad                               0:1
 16 . round
Hrvatski vitez Posedarje - Pakoštane                          0:1
Škabrnja - Dragovoljac Poličnik                               1:0
Sabunjar Privlaka - Velebit Gračac                            2:0
Podgradina - Gornje Raštane                                   2:1
Polača - Hajduk Pridraga                                      2:0
Pag - NOŠK Novigrad                                           0:0
Zrmanja Obrovac - Zlatna luka Sukošan                         2:1
 17 . round
Dragovoljac Poličnik - Hrvatski vitez Posedarje               0:1
Pakoštane - Zlatna luka Sukošan                               2:1
Velebit Gračac - Škabrnja                                     0:0
Gornje Raštane - Sabunjar Privlaka                            0:7
Hajduk Pridraga - Podgradina                                  3:1
NOŠK Novigrad - Polača                                        1:2
Pag - Zrmanja Obrovac                                         2:1
 18 . round
Hrvatski vitez Posedarje - Velebit Gračac                     3:2
Zlatna luka Sukošan - Dragovoljac Poličnik                    0:2
Škabrnja - Gornje Raštane                                     2:1
Sabunjar Privlaka - Hajduk Pridraga                           0:2
Podgradina - NOŠK Novigrad                                    1:3
Polača - Pag                                                  6:1
Zrmanja Obrovac - Pakoštane                                   1:0
 19 . round
Gornje Raštane - Hrvatski vitez Posedarje                     0:0
Velebit Gračac - Zlatna luka Sukošan                          0:2
Dragovoljac Poličnik - Pakoštane                              3:1
Hajduk Pridraga - Škabrnja                                    1:1
NOŠK Novigrad - Sabunjar Privlaka                             1:3
Pag - Podgradina                                              1:1
Polača - Zrmanja Obrovac                                      4:1
 20 . round
Hrvatski vitez Posedarje - Hajduk Pridraga                    0:0
Zlatna luka Sukošan - Gornje Raštane                          3:0
Pakoštane - Velebit Gračac                                    2:2
Škabrnja - NOŠK Novigrad                                      0:0
Sabunjar Privlaka - Pag                                       3:0
Podgradina - Polača                                           2:1
Zrmanja Obrovac - Dragovoljac Poličnik                        1:0
 21 . round
NOŠK Novigrad - Hrvatski vitez Posedarje                      0:3 (awarded)
Hajduk Pridraga - Zlatna luka Sukošan                         4:1
Gornje Raštane - Pakoštane                                    2:3
Velebit Gračac - Dragovoljac Poličnik                         2:3
Pag - Škabrnja                                                1:2
Polača - Sabunjar Privlaka                                    7:0
Podgradina - Zrmanja Obrovac                                  5:2
 22 . round
Hrvatski vitez Posedarje - Pag                                1:0
Zlatna luka Sukošan - NOŠK Novigrad                           1:1
Pakoštane - Hajduk Pridraga                                   1:3
Dragovoljac Poličnik - Gornje Raštane                        10:3
Škabrnja - Polača                                             0:0
Sabunjar Privlaka - Podgradina                                4:1
Zrmanja Obrovac - Velebit Gračac                              2:2
 23 . round
Polača - Hrvatski vitez Posedarje                             5:1
Pag - Zlatna luka Sukošan                                     1:0
NOŠK Novigrad - Pakoštane                                     1:1
Hajduk Pridraga - Dragovoljac Poličnik                        3:3
Gornje Raštane - Velebit Gračac                               2:4
Podgradina - Škabrnja                                         0:3
Sabunjar Privlaka - Zrmanja Obrovac                           3:1
 24 . round
Hrvatski vitez Posedarje - Podgradina                         3:3
Zlatna luka Sukošan - Polača                                  1:2
Pakoštane - Pag                                               3:0
Dragovoljac Poličnik - NOŠK Novigrad                          2:0
Velebit Gračac - Hajduk Pridraga                              2:1
Škabrnja - Sabunjar Privlaka                                  2:0
Zrmanja Obrovac - Gornje Raštane                              4:2
 25 . round
Sabunjar Privlaka - Hrvatski vitez Posedarje                  1:3
Podgradina - Zlatna luka Sukošan                              0:3 (awarded)
Polača - Pakoštane                                            5:0
Pag - Dragovoljac Poličnik                                    0:3
NOŠK Novigrad - Velebit Gračac                                5:2
Hajduk Pridraga - Gornje Raštane                              6:0
Škabrnja - Zrmanja Obrovac                                    6:0
 26 . round
Hrvatski vitez Posedarje - Škabrnja                           0:3
Zlatna luka Sukošan - Sabunjar Privlaka                       0:4
Pakoštane - Podgradina                                        9:2
Dragovoljac Poličnik - Polača                                 0:2
Velebit Gračac - Pag                                          4:1
Gornje Raštane - NOŠK Novigrad                                1:2
Zrmanja Obrovac - Hajduk Pridraga                             1:1

Brodsko-posavska county

Pos  Team                        ADP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Željezničar Slavonski Brod    0  30  19   5   6  67  26   41   62 [promotion play-off; promoted]
  2  Omladinac Novi Grad           0  30  17   4   9  61  40   21   55
  3  Zadrugar Oprisavci            0  30  15   6   9  65  43   22   51
  4  Svjetlost Lužani              0  30  14   7   9  49  32   17   49
  5  Slavonac Nova Kapela          0  30  15   4  11  69  53   16   49
  6  Posavac Ruščica               0  30  14   6  10  44  27   17   48
  7  Svačić Stari Slatinik         0  30  12   6  12  52  53   -1   42
  8  Slobodnica                    0  30  12   5  13  45  46   -1   41
  9  PAN Donji Andrijevci          0  30   9  13   8  47  34   13   40
 10  Slavonac Bukovlje             0  30  11   6  13  46  55   -9   39
 11  Posavina Velika Kopanica      0  30  11   5  14  53  59   -6   38
 12  Podvinje                      0  30  11   5  14  39  60  -21   38
 13  Batrina                       0  30  10   4  16  38  55  -17   34
 14  Mladost Sibinj                0  30   9   5  16  37  77  -40   32 [relegated]
 15  Graničar Laze                -1  30   8   5  17  50  71  -21   28 [relegated]
 16  Sloga Nova Gradiška          -1  30   8   4  18  33  64  -31   27 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.

Promotion play-off:
Požega - Željezničar Slavonski Brod                       1:0 0:3

 1 . round (19. 8. 2012.)
Zadrugar Oprisavci - Posavina Velika Kopanica                 2:2
Podvinje - PAN Donji Andrijevci                               1:1
Svačić Stari Slatinik - Omladinac Novi Grad                   6:2
Slavonac Nova Kapela - Slavonac Bukovlje                      2:0
Mladost Sibinj - Sloga Nova Gradiška                          0:2
Slobodnica - Svjetlost Lužani                                 1:0
Posavac Ruščica - Željezničar Slavonski Brod                  0:0
Graničar Laze - Batrina                                       3:1
 2 . round (26. 8. 2012.)
Graničar Laze - Posavac Ruščica                               0:3
Željezničar Slavonski Brod - Slobodnica                       1:0
Svjetlost Lužani - Mladost Sibinj                             5:0
Sloga Nova Gradiška - Slavonac Nova Kapela                    4:2
Slavonac Bukovlje - Svačić Stari Slatinik                     0:0
Omladinac Novi Grad - Podvinje                                3:0
PAN Donji Andrijevci - Zadrugar Oprisavci                     3:3
Batrina - Posavina Velika Kopanica                            1:2
 3 . round (2. 9. 2012.)
Slobodnica - Graničar Laze                                    3:2
Mladost Sibinj - Željezničar Slavonski Brod                   1:3
Slavonac Nova Kapela - Svjetlost Lužani                       1:0
Svačić Stari Slatinik - Sloga Nova Gradiška                   3:0
Podvinje - Slavonac Bukovlje                                  3:2
Zadrugar Oprisavci - Omladinac Novi Grad                      5:1
Posavina Velika Kopanica - PAN Donji Andrijevci               1:1
Posavac Ruščica - Batrina                                     4:1
 4 . round (9. 9. 2012.)
Graničar Laze - Mladost Sibinj                                4:1
Posavac Ruščica - Slobodnica                                  3:0
Željezničar Slavonski Brod - Slavonac Nova Kapela             6:2
Svjetlost Lužani - Svačić Stari Slatinik                      4:2
Sloga Nova Gradiška - Podvinje                                5:0
Slavonac Bukovlje - Zadrugar Oprisavci                        2:1
Omladinac Novi Grad - Posavina Velika Kopanica                0:0
Batrina - PAN Donji Andrijevci                                1:0
 5 . round
Slavonac Nova Kapela - Graničar Laze                          4:0
Mladost Sibinj - Posavac Ruščica                              0:5
Svačić Stari Slatinik - Željezničar Slavonski Brod            2:1
Podvinje - Svjetlost Lužani                                   0:0
Zadrugar Oprisavci - Sloga Nova Gradiška                      2:0
Posavina Velika Kopanica - Slavonac Bukovlje                  3:1
PAN Donji Andrijevci - Omladinac Novi Grad                    0:0
Slobodnica - Batrina                                          0:1
 6 . round
Graničar Laze - Svačić Stari Slatinik                         0:1
Posavac Ruščica - Slavonac Nova Kapela                        2:0
Slobodnica - Mladost Sibinj                                   1:0
Željezničar Slavonski Brod - Podvinje                         3:0
Svjetlost Lužani - Zadrugar Oprisavci                         1:0
Sloga Nova Gradiška - Posavina Velika Kopanica                0:1
Slavonac Bukovlje - PAN Donji Andrijevci                      1:1
Batrina - Omladinac Novi Grad                                 3:1
 7 . round
Podvinje - Graničar Laze                                      2:0
Svačić Stari Slatinik - Posavac Ruščica                       3:1
Slavonac Nova Kapela - Slobodnica                             2:0
Zadrugar Oprisavci - Željezničar Slavonski Brod               3:2
Posavina Velika Kopanica - Svjetlost Lužani                   3:1
PAN Donji Andrijevci - Sloga Nova Gradiška                    3:0 (awarded)
Omladinac Novi Grad - Slavonac Bukovlje                       2:0
Mladost Sibinj - Batrina                                      1:1
 8 . round
Graničar Laze - Zadrugar Oprisavci                            0:0
Posavac Ruščica - Podvinje                                    3:0
Slobodnica - Svačić Stari Slatinik                            1:1
Mladost Sibinj - Slavonac Nova Kapela                         2:2
Željezničar Slavonski Brod - Posavina Velika Kopanica         5:0
Svjetlost Lužani - PAN Donji Andrijevci                       0:2
Sloga Nova Gradiška - Omladinac Novi Grad                     0:2
Batrina - Slavonac Bukovlje                                   1:2
 9 . round
Posavina Velika Kopanica - Graničar Laze                      6:2
Zadrugar Oprisavci - Posavac Ruščica                          0:1
Podvinje - Slobodnica                                         4:2
Svačić Stari Slatinik - Mladost Sibinj                        6:1
PAN Donji Andrijevci - Željezničar Slavonski Brod             0:2
Omladinac Novi Grad - Svjetlost Lužani                        3:1
Slavonac Bukovlje - Sloga Nova Gradiška                       3:3
Slavonac Nova Kapela - Batrina                                3:1
 10 . round
Graničar Laze - PAN Donji Andrijevci                          2:3
Posavac Ruščica - Posavina Velika Kopanica                    1:1
Slobodnica - Zadrugar Oprisavci                               3:3
Mladost Sibinj - Podvinje                                     2:1
Slavonac Nova Kapela - Svačić Stari Slatinik                  1:1
Željezničar Slavonski Brod - Omladinac Novi Grad              1:2
Svjetlost Lužani - Slavonac Bukovlje                          2:0
Batrina - Sloga Nova Gradiška                                 4:0
 11 . round
Omladinac Novi Grad - Graničar Laze                           3:1
PAN Donji Andrijevci - Posavac Ruščica                        1:0
Posavina Velika Kopanica - Slobodnica                         4:2
Zadrugar Oprisavci - Mladost Sibinj                           5:0
Podvinje - Slavonac Nova Kapela                               1:4
Slavonac Bukovlje - Željezničar Slavonski Brod                1:2
Sloga Nova Gradiška - Svjetlost Lužani                        0:0
Svačić Stari Slatinik - Batrina                               3:0
 12 . round
Graničar Laze - Slavonac Bukovlje                             5:1
Posavac Ruščica - Omladinac Novi Grad                         2:1
Slobodnica - PAN Donji Andrijevci                             2:0
Mladost Sibinj - Posavina Velika Kopanica                     1:0
Slavonac Nova Kapela - Zadrugar Oprisavci                     3:0
Svačić Stari Slatinik - Podvinje                              4:0
Željezničar Slavonski Brod - Sloga Nova Gradiška              2:1
Batrina - Svjetlost Lužani                                    0:2
 13 . round
Sloga Nova Gradiška - Graničar Laze                           2:1
Slavonac Bukovlje - Posavac Ruščica                           3:2
Omladinac Novi Grad - Slobodnica                              2:0
PAN Donji Andrijevci - Mladost Sibinj                         8:0
Posavina Velika Kopanica - Slavonac Nova Kapela               2:3
Zadrugar Oprisavci - Svačić Stari Slatinik                    3:3
Svjetlost Lužani - Željezničar Slavonski Brod                 0:0
Podvinje - Batrina                                            0:0
 14 . round
Graničar Laze - Svjetlost Lužani                              2:2
Posavac Ruščica - Sloga Nova Gradiška                         4:0
Slobodnica - Slavonac Bukovlje                                1:3
Mladost Sibinj - Omladinac Novi Grad                          1:3
Slavonac Nova Kapela - PAN Donji Andrijevci                   1:0
Svačić Stari Slatinik - Posavina Velika Kopanica              6:5
Podvinje - Zadrugar Oprisavci                                 3:0
Batrina - Željezničar Slavonski Brod                          0:1
 15 . round
Željezničar Slavonski Brod - Graničar Laze                    9:0
Svjetlost Lužani - Posavac Ruščica                            1:0
Sloga Nova Gradiška - Slobodnica                              3:1
Slavonac Bukovlje - Mladost Sibinj                            2:0
Omladinac Novi Grad - Slavonac Nova Kapela                    3:0
PAN Donji Andrijevci - Svačić Stari Slatinik                  1:0
Posavina Velika Kopanica - Podvinje                           1:2
Zadrugar Oprisavci - Batrina                                  2:1
 16 . round
Posavina Velika Kopanica - Zadrugar Oprisavci                 2:1
PAN Donji Andrijevci - Podvinje                               1:1
Omladinac Novi Grad - Svačić Stari Slatinik                   5:0
Slavonac Bukovlje - Slavonac Nova Kapela                      4:3
Sloga Nova Gradiška - Mladost Sibinj                          1:1
Svjetlost Lužani - Slobodnica                                 1:0
Željezničar Slavonski Brod - Posavac Ruščica                  1:0
Batrina - Graničar Laze                                       2:1
 17 . round
Posavac Ruščica - Graničar Laze                               0:0
Slobodnica - Željezničar Slavonski Brod                       1:0
Mladost Sibinj - Svjetlost Lužani                             3:2
Slavonac Nova Kapela - Sloga Nova Gradiška                    4:1
Svačić Stari Slatinik - Slavonac Bukovlje                     0:0
Podvinje - Omladinac Novi Grad                                1:0
Zadrugar Oprisavci - PAN Donji Andrijevci                     2:1
Posavina Velika Kopanica - Batrina                            3:0
 18 . round
Graničar Laze - Slobodnica                                    0:0
Željezničar Slavonski Brod - Mladost Sibinj                   2:0
Svjetlost Lužani - Slavonac Nova Kapela                       2:1
Sloga Nova Gradiška - Svačić Stari Slatinik                   1:0
Slavonac Bukovlje - Podvinje                                  2:3
Omladinac Novi Grad - Zadrugar Oprisavci                      3:1
PAN Donji Andrijevci - Posavina Velika Kopanica               3:0
Batrina - Posavac Ruščica                                     3:2
 19 . round
Mladost Sibinj - Graničar Laze                                2:1
Slobodnica - Posavac Ruščica                                  4:0
Slavonac Nova Kapela - Željezničar Slavonski Brod             3:1
Svačić Stari Slatinik - Svjetlost Lužani                      1:1
Podvinje - Sloga Nova Gradiška                                4:0
Zadrugar Oprisavci - Slavonac Bukovlje                        3:1
Posavina Velika Kopanica - Omladinac Novi Grad                0:1
PAN Donji Andrijevci - Batrina                                0:0
 20 . round
Graničar Laze - Slavonac Nova Kapela                          6:4
Posavac Ruščica - Mladost Sibinj                              2:0
Željezničar Slavonski Brod - Svačić Stari Slatinik            4:1
Svjetlost Lužani - Podvinje                                   2:0
Sloga Nova Gradiška - Zadrugar Oprisavci                      1:3
Slavonac Bukovlje - Posavina Velika Kopanica                  2:1
Omladinac Novi Grad - PAN Donji Andrijevci                    2:2
Batrina - Slobodnica                                          1:1
 21 . round
Svačić Stari Slatinik - Graničar Laze                         2:1
Slavonac Nova Kapela - Posavac Ruščica                        0:0
Mladost Sibinj - Slobodnica                                   2:1
Podvinje - Željezničar Slavonski Brod                         0:2
Zadrugar Oprisavci - Svjetlost Lužani                         3:0
Posavina Velika Kopanica - Sloga Nova Gradiška                3:0
PAN Donji Andrijevci - Slavonac Bukovlje                      1:1
Omladinac Novi Grad - Batrina                                 4:1
 22 . round
Graničar Laze - Podvinje                                      3:0
Posavac Ruščica - Svačić Stari Slatinik                       1:0
Slobodnica - Slavonac Nova Kapela                             4:2
Željezničar Slavonski Brod - Zadrugar Oprisavci               3:1
Svjetlost Lužani - Posavina Velika Kopanica                   3:0
Sloga Nova Gradiška - PAN Donji Andrijevci                    0:0
Slavonac Bukovlje - Omladinac Novi Grad                       3:2
Batrina - Mladost Sibinj                                      3:1
 23 . round
Zadrugar Oprisavci - Graničar Laze                            4:0
Podvinje - Posavac Ruščica                                    2:1
Svačić Stari Slatinik - Slobodnica                            0:3
Slavonac Nova Kapela - Mladost Sibinj                         6:1
Posavina Velika Kopanica - Željezničar Slavonski Brod         1:1
PAN Donji Andrijevci - Svjetlost Lužani                       3:2
Omladinac Novi Grad - Sloga Nova Gradiška                     4:0
Slavonac Bukovlje - Batrina                                   1:0
 24 . round
Graničar Laze - Posavina Velika Kopanica                      5:0
Posavac Ruščica - Zadrugar Oprisavci                          2:0
Slobodnica - Podvinje                                         1:0
Mladost Sibinj - Svačić Stari Slatinik                        2:0
Željezničar Slavonski Brod - PAN Donji Andrijevci             2:2
Svjetlost Lužani - Omladinac Novi Grad                        1:0
Sloga Nova Gradiška - Slavonac Bukovlje                       3:0
Batrina - Slavonac Nova Kapela                                2:1
 25 . round
PAN Donji Andrijevci - Graničar Laze                          4:1
Posavina Velika Kopanica - Posavac Ruščica                    3:1
Zadrugar Oprisavci - Slobodnica                               4:1
Podvinje - Mladost Sibinj                                     2:2
Svačić Stari Slatinik - Slavonac Nova Kapela                  3:1
Omladinac Novi Grad - Željezničar Slavonski Brod              1:0
Slavonac Bukovlje - Svjetlost Lužani                          2:2
Sloga Nova Gradiška - Batrina                                 3:1
 26 . round
Graničar Laze - Omladinac Novi Grad                           2:1
Posavac Ruščica - PAN Donji Andrijevci                        0:0
Slobodnica - Posavina Velika Kopanica                         2:1
Mladost Sibinj - Zadrugar Oprisavci                           1:2
Slavonac Nova Kapela - Podvinje                               6:1
Željezničar Slavonski Brod - Slavonac Bukovlje                3:2
Svjetlost Lužani - Sloga Nova Gradiška                        3:1
Batrina - Svačić Stari Slatinik                               2:0
 27 . round
Slavonac Bukovlje - Graničar Laze                             3:0 (awarded)
Omladinac Novi Grad - Posavac Ruščica                         3:0
PAN Donji Andrijevci - Slobodnica                             1:1
Posavina Velika Kopanica - Mladost Sibinj                     2:3
Zadrugar Oprisavci - Slavonac Nova Kapela                     1:1
Podvinje - Svačić Stari Slatinik                              2:0
Sloga Nova Gradiška - Željezničar Slavonski Brod              0:3
Svjetlost Lužani - Batrina                                    6:0
 28 . round
Graničar Laze - Sloga Nova Gradiška                           4:1
Posavac Ruščica - Slavonac Bukovlje                           1:0
Slobodnica - Omladinac Novi Grad                              5:1
Mladost Sibinj - PAN Donji Andrijevci                         3:2
Slavonac Nova Kapela - Posavina Velika Kopanica               3:0 (awarded)
Svačić Stari Slatinik - Zadrugar Oprisavci                    0:4
Željezničar Slavonski Brod - Svjetlost Lužani                 2:0
Batrina - Podvinje                                            5:1
 29 . round
Svjetlost Lužani - Graničar Laze                              5:2
Sloga Nova Gradiška - Posavac Ruščica                         0:3
Slavonac Bukovlje - Slobodnica                                3:1
Omladinac Novi Grad - Mladost Sibinj                          2:2
PAN Donji Andrijevci - Slavonac Nova Kapela                   1:2
Posavina Velika Kopanica - Svačić Stari Slatinik              4:1
Zadrugar Oprisavci - Podvinje                                 3:0
Željezničar Slavonski Brod - Batrina                          3:0
 30 . round
Graničar Laze - Željezničar Slavonski Brod                    2:2
Posavac Ruščica - Svjetlost Lužani                            0:0
Slobodnica - Sloga Nova Gradiška                              3:1
Mladost Sibinj - Slavonac Bukovlje                            4:1
Slavonac Nova Kapela - Omladinac Novi Grad                    2:4
Svačić Stari Slatinik - PAN Donji Andrijevci                  3:2
Podvinje - Posavina Velika Kopanica                           5:2
Batrina - Zadrugar Oprisavci                                  2:4

Osječko-baranjska & Vukovarsko-srijemska county (Intercounty league)

Pos  Team                  ADP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Agrar Bobota            0  32  21   5   6  57  22   35   68 [promoted]
  2  Vukovar '91             0  32  21   2   9  69  42   27   65
  3  Zrinski Jurjevac        0  32  20   3   9  65  37   28   63
  4  Torpedo Kuševac         0  32  18   5   9  55  38   17   59
  5  Jadran Gunja            0  32  18   3  11  59  44   15   57
  6  Nosterija Nuštar        0  32  16   4  12  65  51   14   52
  7  Metalac Osijek          0  32  15   6  11  54  44   10   51
  8  Vuteks Sloga Vukovar    0  32  13   7  12  49  38   11   46
  9  Valpovka Valpovo        0  32  13   5  14  45  51   -6   44
 10  Grafičar Osijek         0  32  13   3  16  61  49   12   42
 11  Čepin                   0  32  12   5  15  53  62   -9   41
 12  Fruškogorac Ilok        0  32  10   5  17  46  50   -4   35
 13  FEŠK Feričanci          0  32   8   9  15  38  61  -23   33
 14  Zrinski Tordinci        0  32   8   8  16  31  50  -19   32
 15  Slavonac Gradište       0  32   7  10  15  31  56  -25   31 [relegated]
 16  Sladorana Županja       0  32   7   7  18  32  69  -37   28 [relegated]
 17  Elektra Osijek          0  32   7   3  22  41  87  -46   24 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.

 1 . round (26. 8. 2012.)
Nosterija Nuštar - Zrinski Jurjevac                           0:0
Sladorana Županja - Elektra Osijek                            2:0
Grafičar Osijek - Vukovar '91                                 7:1
FEŠK Feričanci - Jadran Gunja                                 0:1
Torpedo Kuševac - Slavonac Gradište                           2:0
Fruškogorac Ilok - Agrar Bobota                               0:3
Vuteks Sloga Vukovar - Valpovka Valpovo                       1:1
Zrinski Tordinci - Čepin                                      2:1
Metalac Osijek bye.
 2 . round (29. 8. 2012.)
Metalac Osijek - Zrinski Tordinci                             4:1 (5. 9. 2012.)
Čepin - Vuteks Sloga Vukovar                                  2:0 (5. 9. 2012.)
Valpovka Valpovo - Fruškogorac Ilok                           1:0
Agrar Bobota - Torpedo Kuševac                                5:0
Slavonac Gradište - FEŠK Feričanci                            2:2
Jadran Gunja - Grafičar Osijek                                3:1
Vukovar '91 - Sladorana Županja                               4:2
Elektra Osijek - Nosterija Nuštar                             5:6
Zrinski Jurjevac bye.
 3 . round (2. 9. 2012.)
Vuteks Sloga Vukovar - Metalac Osijek                         1:1
Fruškogorac Ilok - Čepin                                      2:2
Torpedo Kuševac - Valpovka Valpovo                            3:0
FEŠK Feričanci - Agrar Bobota                                 1:3
Grafičar Osijek - Slavonac Gradište                           3:0
Sladorana Županja - Jadran Gunja                              0:2
Nosterija Nuštar - Vukovar '91                                3:0
Zrinski Jurjevac - Elektra Osijek                             3:0
Zrinski Tordinci bye.
 4 . round
Metalac Osijek - Fruškogorac Ilok                             2:1
Zrinski Tordinci - Vuteks Sloga Vukovar                       2:1
Čepin - Torpedo Kuševac                                       2:0
Valpovka Valpovo - FEŠK Feričanci                             4:0
Agrar Bobota - Grafičar Osijek                                1:0
Slavonac Gradište - Sladorana Županja                         1:1
Jadran Gunja - Nosterija Nuštar                               2:1
Vukovar '91 - Zrinski Jurjevac                                3:1 (17. 10. 2012.)
Elektra Osijek bye.
 5 . round
Torpedo Kuševac - Metalac Osijek                              2:0
Fruškogorac Ilok - Zrinski Tordinci                           1:0
FEŠK Feričanci - Čepin                                        0:1
Grafičar Osijek - Valpovka Valpovo                            0:1
Sladorana Županja - Agrar Bobota                              0:0
Nosterija Nuštar - Slavonac Gradište                          0:0
Zrinski Jurjevac - Jadran Gunja                               2:1
Elektra Osijek - Vukovar '91                                  0:2
Vuteks Sloga Vukovar bye.
 6 . round
Metalac Osijek - FEŠK Feričanci                               4:1
Zrinski Tordinci - Torpedo Kuševac                            2:1
Vuteks Sloga Vukovar - Fruškogorac Ilok                       1:0
Čepin - Grafičar Osijek                                       4:1
Valpovka Valpovo - Sladorana Županja                          4:0
Agrar Bobota - Nosterija Nuštar                               4:0
Slavonac Gradište - Zrinski Jurjevac                          2:3
Jadran Gunja - Elektra Osijek                                 4:0
Vukovar '91 bye.
 7 . round
Grafičar Osijek - Metalac Osijek                              0:0
FEŠK Feričanci - Zrinski Tordinci                             1:1
Torpedo Kuševac - Vuteks Sloga Vukovar                        3:2
Sladorana Županja - Čepin                                     2:2
Nosterija Nuštar - Valpovka Valpovo                           3:0
Zrinski Jurjevac - Agrar Bobota                               1:2
Elektra Osijek - Slavonac Gradište                            1:1
Vukovar '91 - Jadran Gunja                                    1:0
Fruškogorac Ilok bye.
 8 . round
Metalac Osijek - Sladorana Županja                            4:0
Zrinski Tordinci - Grafičar Osijek                            2:0
Vuteks Sloga Vukovar - FEŠK Feričanci                         4:1
Fruškogorac Ilok - Torpedo Kuševac                            0:2
Čepin - Nosterija Nuštar                                      1:2
Valpovka Valpovo - Zrinski Jurjevac                           2:1
Agrar Bobota - Elektra Osijek                                 2:1
Slavonac Gradište - Vukovar '91                               2:3
Jadran Gunja bye.
 9 . round
Nosterija Nuštar - Metalac Osijek                             3:0
Sladorana Županja - Zrinski Tordinci                          1:1
Grafičar Osijek - Vuteks Sloga Vukovar                        1:0
FEŠK Feričanci - Fruškogorac Ilok                             3:3
Zrinski Jurjevac - Čepin                                      2:1
Elektra Osijek - Valpovka Valpovo                             3:1
Vukovar '91 - Agrar Bobota                                    2:0
Jadran Gunja - Slavonac Gradište                              5:0
Torpedo Kuševac bye.
 10 . round
Metalac Osijek - Zrinski Jurjevac                             2:0
Zrinski Tordinci - Nosterija Nuštar                           4:1
Vuteks Sloga Vukovar - Sladorana Županja                      2:0
Fruškogorac Ilok - Grafičar Osijek                            3:1
Torpedo Kuševac - FEŠK Feričanci                              4:1
Čepin - Elektra Osijek                                        4:1
Valpovka Valpovo - Vukovar '91                                1:4
Agrar Bobota - Jadran Gunja                                   5:1
Slavonac Gradište bye.
 11 . round
Elektra Osijek - Metalac Osijek                               1:4
Zrinski Jurjevac - Zrinski Tordinci                           3:2
Nosterija Nuštar - Vuteks Sloga Vukovar                       5:1
Sladorana Županja - Fruškogorac Ilok                          3:2
Grafičar Osijek - Torpedo Kuševac                             0:3
Vukovar '91 - Čepin                                           6:2
Jadran Gunja - Valpovka Valpovo                               4:0
Slavonac Gradište - Agrar Bobota                              0:3
FEŠK Feričanci bye.
 12 . round
Metalac Osijek - Vukovar '91                                  0:2
Zrinski Tordinci - Elektra Osijek                             2:1
Vuteks Sloga Vukovar - Zrinski Jurjevac                       1:3
Fruškogorac Ilok - Nosterija Nuštar                           5:0
Torpedo Kuševac - Sladorana Županja                           5:2
FEŠK Feričanci - Grafičar Osijek                              3:2
Čepin - Jadran Gunja                                          3:2
Valpovka Valpovo - Slavonac Gradište                          1:1
Agrar Bobota bye.
 13 . round
Jadran Gunja - Metalac Osijek                                 2:1
Vukovar '91 - Zrinski Tordinci                                4:0
Elektra Osijek - Vuteks Sloga Vukovar                         2:4
Zrinski Jurjevac - Fruškogorac Ilok                           2:0
Nosterija Nuštar - Torpedo Kuševac                            1:1
Sladorana Županja - FEŠK Feričanci                            1:0
Slavonac Gradište - Čepin                                     1:1
Agrar Bobota - Valpovka Valpovo                               2:0
Grafičar Osijek bye.
 14 . round
Metalac Osijek - Slavonac Gradište                            6:2
Zrinski Tordinci - Jadran Gunja                               1:1
Vuteks Sloga Vukovar - Vukovar '91                            0:0
Fruškogorac Ilok - Elektra Osijek                             5:1
Torpedo Kuševac - Zrinski Jurjevac                            1:0
FEŠK Feričanci - Nosterija Nuštar                             3:0
Grafičar Osijek - Sladorana Županja                           5:0
Čepin - Agrar Bobota                                          1:3
Valpovka Valpovo bye.
 15 . round
Agrar Bobota - Metalac Osijek                                 0:0
Slavonac Gradište - Zrinski Tordinci                          1:0
Jadran Gunja - Vuteks Sloga Vukovar                           3:1
Vukovar '91 - Fruškogorac Ilok                                3:1
Elektra Osijek - Torpedo Kuševac                              0:4
Zrinski Jurjevac - FEŠK Feričanci                             1:1
Nosterija Nuštar - Grafičar Osijek                            1:2
Valpovka Valpovo - Čepin                                      5:2
Sladorana Županja bye.
 16 . round
Metalac Osijek - Valpovka Valpovo                             2:0
Zrinski Tordinci - Agrar Bobota                               0:1
Vuteks Sloga Vukovar - Slavonac Gradište                      1:0
Fruškogorac Ilok - Jadran Gunja                               0:0
Torpedo Kuševac - Vukovar '91                                 2:0
FEŠK Feričanci - Elektra Osijek                               2:0
Grafičar Osijek - Zrinski Jurjevac                            1:2
Sladorana Županja - Nosterija Nuštar                          0:2
Čepin bye.
 17 . round
Čepin - Metalac Osijek                                        2:2
Valpovka Valpovo - Zrinski Tordinci                           2:1
Agrar Bobota - Vuteks Sloga Vukovar                           3:1
Slavonac Gradište - Fruškogorac Ilok                          0:4
Jadran Gunja - Torpedo Kuševac                                1:0
Vukovar '91 - FEŠK Feričanci                                  4:1
Elektra Osijek - Grafičar Osijek                              0:6
Zrinski Jurjevac - Sladorana Županja                          4:0
Nosterija Nuštar bye.
 18 . round
Zrinski Jurjevac - Nosterija Nuštar                           3:1
Elektra Osijek - Sladorana Županja                            1:1
Vukovar '91 - Grafičar Osijek                                 4:1
Jadran Gunja - FEŠK Feričanci                                 2:0
Slavonac Gradište - Torpedo Kuševac                           1:2
Agrar Bobota - Fruškogorac Ilok                               2:0
Valpovka Valpovo - Vuteks Sloga Vukovar                       1:1
Čepin - Zrinski Tordinci                                      2:0
Metalac Osijek bye.
 19 . round
Zrinski Tordinci - Metalac Osijek                             1:2
Vuteks Sloga Vukovar - Čepin                                  2:1
Fruškogorac Ilok - Valpovka Valpovo                           1:0
Torpedo Kuševac - Agrar Bobota                                1:0
FEŠK Feričanci - Slavonac Gradište                            0:0
Grafičar Osijek - Jadran Gunja                                3:2
Sladorana Županja - Vukovar '91                               2:0
Nosterija Nuštar - Elektra Osijek                             4:1
Zrinski Jurjevac bye.
 20 . round
Metalac Osijek - Vuteks Sloga Vukovar                         2:0
Čepin - Fruškogorac Ilok                                      1:0
Valpovka Valpovo - Torpedo Kuševac                            0:0
Agrar Bobota - FEŠK Feričanci                                 4:0
Slavonac Gradište - Grafičar Osijek                           0:4
Jadran Gunja - Sladorana Županja                              4:1
Vukovar '91 - Nosterija Nuštar                                2:1
Elektra Osijek - Zrinski Jurjevac                             0:1
Zrinski Tordinci bye.
 21 . round
Fruškogorac Ilok - Metalac Osijek                             5:0
Vuteks Sloga Vukovar - Zrinski Tordinci                       0:0
Torpedo Kuševac - Čepin                                       2:2
FEŠK Feričanci - Valpovka Valpovo                             2:0
Grafičar Osijek - Agrar Bobota                                1:0
Sladorana Županja - Slavonac Gradište                         0:3
Nosterija Nuštar - Jadran Gunja                               3:0
Zrinski Jurjevac - Vukovar '91                                3:2
Elektra Osijek bye.
 22 . round
Metalac Osijek - Torpedo Kuševac                              1:0
Zrinski Tordinci - Fruškogorac Ilok                           1:0
Čepin - FEŠK Feričanci                                        0:2
Valpovka Valpovo - Grafičar Osijek                            2:1
Agrar Bobota - Sladorana Županja                              0:0
Slavonac Gradište - Nosterija Nuštar                          1:1
Jadran Gunja - Zrinski Jurjevac                               3:1
Vukovar '91 - Elektra Osijek                                  4:0
Vuteks Sloga Vukovar bye.
 23 . round
FEŠK Feričanci - Metalac Osijek                               1:0
Torpedo Kuševac - Zrinski Tordinci                            2:2
Fruškogorac Ilok - Vuteks Sloga Vukovar                       0:3
Grafičar Osijek - Čepin                                       6:1
Sladorana Županja - Valpovka Valpovo                          2:0
Nosterija Nuštar - Agrar Bobota                               3:0
Zrinski Jurjevac - Slavonac Gradište                          5:0
Elektra Osijek - Jadran Gunja                                 0:1
Vukovar '91 bye.
 24 . round
Metalac Osijek - Grafičar Osijek                              1:1
Zrinski Tordinci - FEŠK Feričanci                             1:1
Vuteks Sloga Vukovar - Torpedo Kuševac                        0:1
Čepin - Sladorana Županja                                     3:1
Valpovka Valpovo - Nosterija Nuštar                           4:2
Agrar Bobota - Zrinski Jurjevac                               2:0
Slavonac Gradište - Elektra Osijek                            4:0
Jadran Gunja - Vukovar '91                                    1:0
Fruškogorac Ilok bye.
 25 . round
Sladorana Županja - Metalac Osijek                            1:2
Grafičar Osijek - Zrinski Tordinci                            2:0
FEŠK Feričanci - Vuteks Sloga Vukovar                         3:0
Torpedo Kuševac - Fruškogorac Ilok                            2:0
Nosterija Nuštar - Čepin                                      4:1
Zrinski Jurjevac - Valpovka Valpovo                           5:0
Elektra Osijek - Agrar Bobota                                 3:4
Vukovar '91 - Slavonac Gradište                               2:0
Jadran Gunja bye.
 26 . round
Metalac Osijek - Nosterija Nuštar                             1:2
Zrinski Tordinci - Sladorana Županja                          1:1
Vuteks Sloga Vukovar - Grafičar Osijek                        2:0
Fruškogorac Ilok - FEŠK Feričanci                             2:0
Čepin - Zrinski Jurjevac                                      0:2
Valpovka Valpovo - Elektra Osijek                             1:1
Agrar Bobota - Vukovar '91                                    2:0
Slavonac Gradište - Jadran Gunja                              1:0
Torpedo Kuševac bye.
 27 . round
Zrinski Jurjevac - Metalac Osijek                             4:1
Nosterija Nuštar - Zrinski Tordinci                           2:0
Sladorana Županja - Vuteks Sloga Vukovar                      0:4
Grafičar Osijek - Fruškogorac Ilok                            2:2
FEŠK Feričanci - Torpedo Kuševac                              0:0
Elektra Osijek - Čepin                                        2:1
Vukovar '91 - Valpovka Valpovo                                2:0
Jadran Gunja - Agrar Bobota                                   2:0
Slavonac Gradište bye.
 28 . round
Metalac Osijek - Elektra Osijek                               3:0
Zrinski Tordinci - Zrinski Jurjevac                           1:0
Vuteks Sloga Vukovar - Nosterija Nuštar                       1:0
Fruškogorac Ilok - Sladorana Županja                          2:1
Torpedo Kuševac - Grafičar Osijek                             3:1
Čepin - Vukovar '91                                           4:0
Valpovka Valpovo - Jadran Gunja                               2:0
Agrar Bobota - Slavonac Gradište                              1:0
FEŠK Feričanci bye.
 29 . round
Vukovar '91 - Metalac Osijek                                  2:0
Elektra Osijek - Zrinski Tordinci                             4:1
Zrinski Jurjevac - Vuteks Sloga Vukovar                       2:1
Nosterija Nuštar - Fruškogorac Ilok                           3:0
Sladorana Županja - Torpedo Kuševac                           2:1
Grafičar Osijek - FEŠK Feričanci                              6:0
Jadran Gunja - Čepin                                          3:1
Slavonac Gradište - Valpovka Valpovo                          4:1
Agrar Bobota bye.
 30 . round
Metalac Osijek - Jadran Gunja                                 6:4
Zrinski Tordinci - Vukovar '91                                1:3
Vuteks Sloga Vukovar - Elektra Osijek                         7:0
Fruškogorac Ilok - Zrinski Jurjevac                           3:2
Torpedo Kuševac - Nosterija Nuštar                            3:2
FEŠK Feričanci - Sladorana Županja                            2:0
Čepin - Slavonac Gradište                                     2:0
Valpovka Valpovo - Agrar Bobota                               3:1
Grafičar Osijek bye.
 31 . round
Slavonac Gradište - Metalac Osijek                            1:0
Jadran Gunja - Zrinski Tordinci                               2:0
Vukovar '91 - Vuteks Sloga Vukovar                            1:2
Elektra Osijek - Fruškogorac Ilok                             3:2
Zrinski Jurjevac - Torpedo Kuševac                            2:0
Nosterija Nuštar - FEŠK Feričanci                             4:3
Sladorana Županja - Grafičar Osijek                           3:0
Agrar Bobota - Čepin                                          3:1
Valpovka Valpovo bye.
 32 . round
Metalac Osijek - Agrar Bobota                                 0:0
Zrinski Tordinci - Slavonac Gradište                          1:1
Vuteks Sloga Vukovar - Jadran Gunja                           5:0
Fruškogorac Ilok - Vukovar '91                                0:3
Torpedo Kuševac - Elektra Osijek                              0:4
FEŠK Feričanci - Zrinski Jurjevac                             2:2
Grafičar Osijek - Nosterija Nuštar                            2:0
Čepin - Valpovka Valpovo                                      2:1
Sladorana Županja bye.
 33 . round
Valpovka Valpovo - Metalac Osijek                             4:0
Agrar Bobota - Zrinski Tordinci                               1:0
Slavonac Gradište - Vuteks Sloga Vukovar                      0:0
Jadran Gunja - Fruškogorac Ilok                               1:1
Vukovar '91 - Torpedo Kuševac                                 3:1
Elektra Osijek - FEŠK Feričanci                               3:0
Zrinski Jurjevac - Grafičar Osijek                            2:0
Nosterija Nuštar - Sladorana Županja                          5:1
Čepin bye.
 34 . round
Metalac Osijek - Čepin                                        3:0
Zrinski Tordinci - Valpovka Valpovo                           0:3
Vuteks Sloga Vukovar - Agrar Bobota                           0:0
Fruškogorac Ilok - Slavonac Gradište                          1:2
Torpedo Kuševac - Jadran Gunja                                4:2
FEŠK Feričanci - Vukovar '91                                  2:2
Grafičar Osijek - Elektra Osijek                              1:3
Sladorana Županja - Zrinski Jurjevac                          2:3
Nosterija Nuštar bye.

Požeško-slavonska county

Pos  Team                    ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Požega                    0  26  18  2   6  72  35   37   56 [1:0 2:1]
  2  Hajduk Pakrac             0  26  18  2   6  75  28   47   56 [1:2 0:1]
  3  BSK Bazinaturs Buk        0  26  15  2   9  35  31    4   47
  4  Croatia Mihaljevci        0  26  14  2  10  45  41    4   44
  5  Sloga Trenkovo            0  26  11  7   8  40  34    6   40
  6  Papuk Velika              0  26  12  3  11  63  48   15   39
  7  Tim osvježenje Kuzmica    0  26  11  3  12  57  55    2   36
  8  Kaptol                    0  26  10  6  10  37  40   -3   36
  9  Dinamo Vidovci            0  26   9  4  13  37  46   -9   31
 10  Sulkovci                  0  26   8  7  11  37  48  -11   31
 11  Mladost Pavlovci          0  26   8  4  14  48  59  -11   28 [4:0 2:3]
 12  Jakšić                    0  26   7  7  12  36  57  -21   28 [3:2 0:4] [relegated]
 13  Kamen Vetovo              0  26   6  5  15  32  62  -30   23 [relegated]
 14  Eminovci                  0  26   4  8  14  28  58  -30   20 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.

Promotion play-off:
Požega - Željezničar Slavonski Brod                       1:0 0:3

 1 . round (26. 8. 2012.)
Mladost Pavlovci - Eminovci                                   5:0
Croatia Mihaljevci - Papuk Velika                             3:1
Požega - BSK Bazinaturs Buk                                   1:2
Dinamo Vidovci - Tim osvježenje Kuzmica                       0:3
Sulkovci - Kamen Vetovo                                       2:1
Hajduk Pakrac - Sloga Trenkovo                                1:2
Jakšić - Kaptol                                               0:5
 2 . round (2. 9. 2012.)
Jakšić - Hajduk Pakrac                                        1:7
Sloga Trenkovo - Sulkovci                                     3:1
Kamen Vetovo - Dinamo Vidovci                                 1:1
Tim osvježenje Kuzmica - Požega                               4:1
BSK Bazinaturs Buk - Croatia Mihaljevci                       3:1
Papuk Velika - Mladost Pavlovci                               2:2
Kaptol - Eminovci                                             0:0
 3 . round
Sulkovci - Jakšić                                             0:0
Dinamo Vidovci - Sloga Trenkovo                               2:1
Požega - Kamen Vetovo                                         7:1
Croatia Mihaljevci - Tim osvježenje Kuzmica                   3:1
Mladost Pavlovci - BSK Bazinaturs Buk                         2:4
Eminovci - Papuk Velika                                       3:2
Hajduk Pakrac - Kaptol                                        3:1
 4 . round
Jakšić - Dinamo Vidovci                                       3:3
Hajduk Pakrac - Sulkovci                                      3:0
Sloga Trenkovo - Požega                                       1:0
Kamen Vetovo - Croatia Mihaljevci                             2:1
Tim osvježenje Kuzmica - Mladost Pavlovci                     5:3
BSK Bazinaturs Buk - Eminovci                                 1:0
Kaptol - Papuk Velika                                         3:1
 5 . round
Požega - Jakšić                                               3:0
Dinamo Vidovci - Hajduk Pakrac                                2:1
Croatia Mihaljevci - Sloga Trenkovo                           0:0
Mladost Pavlovci - Kamen Vetovo                               1:2
Eminovci - Tim osvježenje Kuzmica                             0:5
Papuk Velika - BSK Bazinaturs Buk                             4:0
Sulkovci - Kaptol                                             1:3
 6 . round
Jakšić - Croatia Mihaljevci                                   3:1
Hajduk Pakrac - Požega                                        1:2
Sulkovci - Dinamo Vidovci                                     1:0
Sloga Trenkovo - Mladost Pavlovci                             3:1
Kamen Vetovo - Eminovci                                       2:1
Tim osvježenje Kuzmica - Papuk Velika                         3:3
Kaptol - BSK Bazinaturs Buk                                   1:0
 7 . round
Mladost Pavlovci - Jakšić                                     4:0
Croatia Mihaljevci - Hajduk Pakrac                            4:1
Požega - Sulkovci                                             4:0
Eminovci - Sloga Trenkovo                                     1:0
Papuk Velika - Kamen Vetovo                                   5:1
BSK Bazinaturs Buk - Tim osvježenje Kuzmica                   0:2
Dinamo Vidovci - Kaptol                                       0:2
 8 . round
Jakšić - Eminovci                                             3:1
Hajduk Pakrac - Mladost Pavlovci                              5:0
Sulkovci - Croatia Mihaljevci                                 0:4
Dinamo Vidovci - Požega                                       2:5
Sloga Trenkovo - Papuk Velika                                 1:3
Kamen Vetovo - BSK Bazinaturs Buk                             1:1
Kaptol - Tim osvježenje Kuzmica                               2:1
 9 . round
Papuk Velika - Jakšić                                         2:1
Eminovci - Hajduk Pakrac                                      0:2
Mladost Pavlovci - Sulkovci                                   0:1
Croatia Mihaljevci - Dinamo Vidovci                           2:0
BSK Bazinaturs Buk - Sloga Trenkovo                           0:1
Tim osvježenje Kuzmica - Kamen Vetovo                         3:1
Požega - Kaptol                                               6:1
 10 . round
Jakšić - BSK Bazinaturs Buk                                   0:2
Hajduk Pakrac - Papuk Velika                                  4:2
Sulkovci - Eminovci                                           2:2
Dinamo Vidovci - Mladost Pavlovci                             4:2
Požega - Croatia Mihaljevci                                   6:0
Sloga Trenkovo - Tim osvježenje Kuzmica                       1:0
Kaptol - Kamen Vetovo                                         3:0
 11 . round
Tim osvježenje Kuzmica - Jakšić                               4:2
BSK Bazinaturs Buk - Hajduk Pakrac                            1:3
Papuk Velika - Sulkovci                                       4:2
Eminovci - Dinamo Vidovci                                     1:1
Mladost Pavlovci - Požega                                     0:3
Kamen Vetovo - Sloga Trenkovo                                 2:3
Croatia Mihaljevci - Kaptol                                   1:0
 12 . round
Jakšić - Kamen Vetovo                                         3:5
Hajduk Pakrac - Tim osvježenje Kuzmica                        4:0
Sulkovci - BSK Bazinaturs Buk                                 1:0
Dinamo Vidovci - Papuk Velika                                 0:2
Požega - Eminovci                                             5:1
Croatia Mihaljevci - Mladost Pavlovci                         3:1
Kaptol - Sloga Trenkovo                                       0:0
 13 . round
Sloga Trenkovo - Jakšić                                       3:0
Kamen Vetovo - Hajduk Pakrac                                  0:2
Tim osvježenje Kuzmica - Sulkovci                             3:2
BSK Bazinaturs Buk - Dinamo Vidovci                           3:1
Papuk Velika - Požega                                         5:1
Eminovci - Croatia Mihaljevci                                 0:1
Mladost Pavlovci - Kaptol                                     2:2
 14 . round
Eminovci - Mladost Pavlovci                                   1:0
Papuk Velika - Croatia Mihaljevci                             3:3
BSK Bazinaturs Buk - Požega                                   2:1
Tim osvježenje Kuzmica - Dinamo Vidovci                       0:2
Kamen Vetovo - Sulkovci                                       0:4
Sloga Trenkovo - Hajduk Pakrac                                1:1
Kaptol - Jakšić                                               0:3
 15 . round
Hajduk Pakrac - Jakšić                                        2:1
Sulkovci - Sloga Trenkovo                                     2:2
Dinamo Vidovci - Kamen Vetovo                                 3:1
Požega - Tim osvježenje Kuzmica                               4:2
Croatia Mihaljevci - BSK Bazinaturs Buk                       2:0
Mladost Pavlovci - Papuk Velika                               1:3
Eminovci - Kaptol                                             0:0
 16 . round
Jakšić - Sulkovci                                             2:2
Sloga Trenkovo - Dinamo Vidovci                               3:1
Kamen Vetovo - Požega                                         1:1
Tim osvježenje Kuzmica - Croatia Mihaljevci                   4:1
BSK Bazinaturs Buk - Mladost Pavlovci                         2:0
Papuk Velika - Eminovci                                       3:1
Kaptol - Hajduk Pakrac                                        2:4
 17 . round
Dinamo Vidovci - Jakšić                                       0:0
Sulkovci - Hajduk Pakrac                                      1:5
Požega - Sloga Trenkovo                                       3:2
Croatia Mihaljevci - Kamen Vetovo                             3:2
Mladost Pavlovci - Tim osvježenje Kuzmica                     4:3
Eminovci - BSK Bazinaturs Buk                                 0:2
Papuk Velika - Kaptol                                         4:0
 18 . round
Jakšić - Požega                                               0:1
Hajduk Pakrac - Dinamo Vidovci                                2:0
Sloga Trenkovo - Croatia Mihaljevci                           1:0
Kamen Vetovo - Mladost Pavlovci                               1:2
Tim osvježenje Kuzmica - Eminovci                             3:0
BSK Bazinaturs Buk - Papuk Velika                             2:1
Kaptol - Sulkovci                                             1:1
 19 . round
Croatia Mihaljevci - Jakšić                                   3:0
Požega - Hajduk Pakrac                                        1:0
Dinamo Vidovci - Sulkovci                                     2:3
Mladost Pavlovci - Sloga Trenkovo                             2:1
Eminovci - Kamen Vetovo                                       2:0
Papuk Velika - Tim osvježenje Kuzmica                         1:2
BSK Bazinaturs Buk - Kaptol                                   1:0
 20 . round
Jakšić - Mladost Pavlovci                                     3:2
Hajduk Pakrac - Croatia Mihaljevci                            1:0
Sulkovci - Požega                                             0:1
Sloga Trenkovo - Eminovci                                     2:2
Kamen Vetovo - Papuk Velika                                   3:2
Tim osvježenje Kuzmica - BSK Bazinaturs Buk                   1:2
Kaptol - Dinamo Vidovci                                       2:1
 21 . round
Eminovci - Jakšić                                             3:3
Mladost Pavlovci - Hajduk Pakrac                              1:1
Croatia Mihaljevci - Sulkovci                                 2:1
Požega - Dinamo Vidovci                                       4:2
Papuk Velika - Sloga Trenkovo                                 3:0
BSK Bazinaturs Buk - Kamen Vetovo                             4:2
Tim osvježenje Kuzmica - Kaptol                               1:2
 22 . round
Jakšić - Papuk Velika                                         3:1
Hajduk Pakrac - Eminovci                                      5:1
Sulkovci - Mladost Pavlovci                                   1:1
Dinamo Vidovci - Croatia Mihaljevci                           3:0
Sloga Trenkovo - BSK Bazinaturs Buk                           0:1
Kamen Vetovo - Tim osvježenje Kuzmica                         1:1
Kaptol - Požega                                               0:1
 23 . round
BSK Bazinaturs Buk - Jakšić                                   1:1
Papuk Velika - Hajduk Pakrac                                  4:1
Eminovci - Sulkovci                                           2:2
Mladost Pavlovci - Dinamo Vidovci                             2:0
Croatia Mihaljevci - Požega                                   2:0
Tim osvježenje Kuzmica - Sloga Trenkovo                       3:3
Kamen Vetovo - Kaptol                                         2:0
 24 . round
Jakšić - Tim osvježenje Kuzmica                               1:0
Hajduk Pakrac - BSK Bazinaturs Buk                            3:0
Sulkovci - Papuk Velika                                       3:0
Dinamo Vidovci - Eminovci                                     3:1
Požega - Mladost Pavlovci                                     4:1
Sloga Trenkovo - Kamen Vetovo                                 2:0
Kaptol - Croatia Mihaljevci                                   3:0
 25 . round
Kamen Vetovo - Jakšić                                         0:0
Tim osvježenje Kuzmica - Hajduk Pakrac                        1:8
BSK Bazinaturs Buk - Sulkovci                                 1:0
Papuk Velika - Dinamo Vidovci                                 1:2
Eminovci - Požega                                             4:4
Mladost Pavlovci - Croatia Mihaljevci                         4:3
Sloga Trenkovo - Kaptol                                       2:2
 26 . round
Jakšić - Sloga Trenkovo                                       3:2
Hajduk Pakrac - Kamen Vetovo                                  5:0
Sulkovci - Tim osvježenje Kuzmica                             4:2
Dinamo Vidovci - BSK Bazinaturs Buk                           2:0
Požega - Papuk Velika                                         3:1
Croatia Mihaljevci - Eminovci                                 2:1
Kaptol - Mladost Pavlovci                                     2:5

Varaždinska county

Pos  Team                    ADP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Plitvica Gojanec          0  30  23   3   4  90  39   51   72 [promotion play-off]
  2  Zelengaj Donji Kućan      0  30  21   5   4  59  27   32   68
  3  Rudar 47 Maruševec        0  30  20   4   6  70  42   28   64
  4  Dubravka Turčin           0  30  17   4   9  64  40   24   55
  5  Bednja Beletinec          0  30  14   9   7  61  40   21   51
  6  Jalžabet                  0  30  13   6  11  52  46    6   45
  7  Sloga Slokovec            0  30  13   3  14  65  63    2   42
  8  Novi Marof                0  30  13   3  14  57  75  -18   42
  9  Obreš Ilija               0  30  11   7  12  62  45   17   40
 10  Polet Cestica             0  30  12   4  14  54  67  -13   40
 11  Sračinec                  0  30   9   6  15  46  60  -14   33
 12  Zadrugar Hrastovsko       0  30   7  11  12  42  46   -4   32
 13  Nedeljanec                0  30   9   5  16  51  59   -8   32
 14  Dinamo Babinec            0  30   9   1  20  55  89  -34   28
 15  Mladost Šemkovec          0  30   5   4  21  46  86  -40   19 [relegated]
 16  Udarnik 32 Donji Kućan    0  30   3   7  20  33  83  -50   16 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.
Promoted from the 2nd league: Varteks Varaždin and Lepoglava.

Promotion play-off (22nd and 26th of June 2013):
Plitvica Gojanec - Rudar Mursko Središće                  1:3 3:3

 1 . round (19. 8. 2012.)
Sračinec - Obreš Ilija                                        2:2
Polet Cestica - Rudar 47 Maruševec                            1:4
Plitvica Gojanec - Bednja Beletinec                           0:3
Udarnik 32 Donji Kućan - Mladost Šemkovec                     2:2
Sloga Slokovec - Zelengaj Donji Kućan                         1:2
Dubravka Turčin - Nedeljanec                                  6:0
Zadrugar Hrastovsko - Dinamo Babinec                          3:0
Novi Marof - Jalžabet                                         3:1
 2 . round (26. 8. 2012.)
Novi Marof - Zadrugar Hrastovsko                              2:1
Dinamo Babinec - Dubravka Turčin                              1:3
Nedeljanec - Sloga Slokovec                                   1:3
Zelengaj Donji Kućan - Udarnik 32 Donji Kućan                 3:1
Mladost Šemkovec - Plitvica Gojanec                           2:5
Bednja Beletinec - Polet Cestica                              1:2
Rudar 47 Maruševec - Sračinec                                 5:2
Jalžabet - Obreš Ilija                                        0:2
 3 . round (2. 9. 2012.)
Dubravka Turčin - Novi Marof                                  5:2
Sloga Slokovec - Dinamo Babinec                               3:2
Udarnik 32 Donji Kućan - Nedeljanec                           2:1
Plitvica Gojanec - Zelengaj Donji Kućan                       1:2
Polet Cestica - Mladost Šemkovec                              5:1
Sračinec - Bednja Beletinec                                   1:1
Obreš Ilija - Rudar 47 Maruševec                              5:1
Zadrugar Hrastovsko - Jalžabet                                2:2
 4 . round (9. 9. 2012.)
Novi Marof - Sloga Slokovec                                   3:2
Zadrugar Hrastovsko - Dubravka Turčin                         1:1
Dinamo Babinec - Udarnik 32 Donji Kućan                       5:1
Nedeljanec - Plitvica Gojanec                                 1:4
Zelengaj Donji Kućan - Polet Cestica                          5:1
Mladost Šemkovec - Sračinec                                   2:1
Bednja Beletinec - Obreš Ilija                                2:0
Jalžabet - Rudar 47 Maruševec                                 2:0
 5 . round
Udarnik 32 Donji Kućan - Novi Marof                           1:1
Sloga Slokovec - Zadrugar Hrastovsko                          0:2
Plitvica Gojanec - Dinamo Babinec                             4:3
Polet Cestica - Nedeljanec                                    2:0
Sračinec - Zelengaj Donji Kućan                               1:2
Obreš Ilija - Mladost Šemkovec                                7:1
Rudar 47 Maruševec - Bednja Beletinec                         3:1
Dubravka Turčin - Jalžabet                                    1:5
 6 . round
Novi Marof - Plitvica Gojanec                                 3:5
Zadrugar Hrastovsko - Udarnik 32 Donji Kućan                  4:1
Dubravka Turčin - Sloga Slokovec                              6:1
Dinamo Babinec - Polet Cestica                                0:3
Nedeljanec - Sračinec                                         2:2
Zelengaj Donji Kućan - Obreš Ilija                            0:0
Mladost Šemkovec - Rudar 47 Maruševec                         4:3
Jalžabet - Bednja Beletinec                                   1:2
 7 . round
Polet Cestica - Novi Marof                                    0:2
Plitvica Gojanec - Zadrugar Hrastovsko                        1:1
Udarnik 32 Donji Kućan - Dubravka Turčin                      0:2
Sračinec - Dinamo Babinec                                     1:2
Obreš Ilija - Nedeljanec                                      2:0
Rudar 47 Maruševec - Zelengaj Donji Kućan                     0:2
Bednja Beletinec - Mladost Šemkovec                           2:1
Sloga Slokovec - Jalžabet                                     7:0
 8 . round
Novi Marof - Sračinec                                         3:2
Zadrugar Hrastovsko - Polet Cestica                           1:1
Dubravka Turčin - Plitvica Gojanec                            0:2
Sloga Slokovec - Udarnik 32 Donji Kućan                       3:2
Dinamo Babinec - Obreš Ilija                                  2:1
Nedeljanec - Rudar 47 Maruševec                               1:3
Zelengaj Donji Kućan - Bednja Beletinec                       2:0
Jalžabet - Mladost Šemkovec                                   2:1
 9 . round
Obreš Ilija - Novi Marof                                      1:1
Sračinec - Zadrugar Hrastovsko                                0:0
Polet Cestica - Dubravka Turčin                               0:2
Plitvica Gojanec - Sloga Slokovec                             3:1
Rudar 47 Maruševec - Dinamo Babinec                           5:1
Bednja Beletinec - Nedeljanec                                 6:2
Mladost Šemkovec - Zelengaj Donji Kućan                       0:1
Udarnik 32 Donji Kućan - Jalžabet                             1:2
 10 . round
Novi Marof - Rudar 47 Maruševec                               0:3
Zadrugar Hrastovsko - Obreš Ilija                             4:1
Dubravka Turčin - Sračinec                                    5:0
Sloga Slokovec - Polet Cestica                                7:2
Udarnik 32 Donji Kućan - Plitvica Gojanec                     1:2
Dinamo Babinec - Bednja Beletinec                             0:5
Nedeljanec - Mladost Šemkovec                                 0:2
Jalžabet - Zelengaj Donji Kućan                               1:2
 11 . round
Bednja Beletinec - Novi Marof                                 3:1 (1. 11. 2012.)
Rudar 47 Maruševec - Zadrugar Hrastovsko                      1:1 (1. 11. 2012.)
Obreš Ilija - Dubravka Turčin                                 2:4 (1. 11. 2012.)
Sračinec - Sloga Slokovec                                     4:2
Polet Cestica - Udarnik 32 Donji Kućan                        7:1
Mladost Šemkovec - Dinamo Babinec                             2:3
Zelengaj Donji Kućan - Nedeljanec                             0:0
Plitvica Gojanec - Jalžabet                                   3:2
 12 . round
Novi Marof - Mladost Šemkovec                                 4:2
Zadrugar Hrastovsko - Bednja Beletinec                        0:0
Dubravka Turčin - Rudar 47 Maruševec                          1:2
Sloga Slokovec - Obreš Ilija                                  2:0
Udarnik 32 Donji Kućan - Sračinec                             0:1
Plitvica Gojanec - Polet Cestica                              4:1
Dinamo Babinec - Zelengaj Donji Kućan                         1:2
Jalžabet - Nedeljanec                                         1:0
 13 . round
Zelengaj Donji Kućan - Novi Marof                             3:2
Mladost Šemkovec - Zadrugar Hrastovsko                        3:5
Bednja Beletinec - Dubravka Turčin                            0:2
Rudar 47 Maruševec - Sloga Slokovec                           2:0
Obreš Ilija - Udarnik 32 Donji Kućan                          1:1
Sračinec - Plitvica Gojanec                                   1:4
Nedeljanec - Dinamo Babinec                                   3:3
Polet Cestica - Jalžabet                                      1:1
 14 . round
Novi Marof - Nedeljanec                                       2:1
Zadrugar Hrastovsko - Zelengaj Donji Kućan                    0:1
Dubravka Turčin - Mladost Šemkovec                            3:2
Sloga Slokovec - Bednja Beletinec                             1:5
Udarnik 32 Donji Kućan - Rudar 47 Maruševec                   2:3
Plitvica Gojanec - Obreš Ilija                                3:0
Polet Cestica - Sračinec                                      5:4
Jalžabet - Dinamo Babinec                                     2:0
 15 . round
Dinamo Babinec - Novi Marof                                   1:3
Nedeljanec - Zadrugar Hrastovsko                              1:3
Zelengaj Donji Kućan - Dubravka Turčin                        2:2
Mladost Šemkovec - Sloga Slokovec                             0:2
Bednja Beletinec - Udarnik 32 Donji Kućan                     3:2
Rudar 47 Maruševec - Plitvica Gojanec                         5:2
Obreš Ilija - Polet Cestica                                   5:1
Sračinec - Jalžabet                                           1:4
 16 . round
Obreš Ilija - Sračinec                                        2:3
Rudar 47 Maruševec - Polet Cestica                            3:2
Bednja Beletinec - Plitvica Gojanec                           2:1
Mladost Šemkovec - Udarnik 32 Donji Kućan                     1:1
Zelengaj Donji Kućan - Sloga Slokovec                         1:0
Nedeljanec - Dubravka Turčin                                  1:0
Dinamo Babinec - Zadrugar Hrastovsko                          3:0
Jalžabet - Novi Marof                                         4:1
 17 . round
Zadrugar Hrastovsko - Novi Marof                              0:0
Dubravka Turčin - Dinamo Babinec                              4:1
Sloga Slokovec - Nedeljanec                                   2:1
Udarnik 32 Donji Kućan - Zelengaj Donji Kućan                 0:1
Plitvica Gojanec - Mladost Šemkovec                           6:2
Polet Cestica - Bednja Beletinec                              0:0
Sračinec - Rudar 47 Maruševec                                 0:2
Obreš Ilija - Jalžabet                                        1:1
 18 . round
Novi Marof - Dubravka Turčin                                  0:1
Dinamo Babinec - Sloga Slokovec                               5:3
Nedeljanec - Udarnik 32 Donji Kućan                           3:0
Zelengaj Donji Kućan - Plitvica Gojanec                       1:2
Mladost Šemkovec - Polet Cestica                              2:0
Bednja Beletinec - Sračinec                                   2:1
Rudar 47 Maruševec - Obreš Ilija                              2:0
Jalžabet - Zadrugar Hrastovsko                                3:2
 19 . round
Sloga Slokovec - Novi Marof                                   4:2
Dubravka Turčin - Zadrugar Hrastovsko                         1:0
Udarnik 32 Donji Kućan - Dinamo Babinec                       4:1
Plitvica Gojanec - Nedeljanec                                 6:1
Polet Cestica - Zelengaj Donji Kućan                          1:0
Sračinec - Mladost Šemkovec                                   1:0
Obreš Ilija - Bednja Beletinec                                2:1
Rudar 47 Maruševec - Jalžabet                                 2:1
 20 . round
Novi Marof - Udarnik 32 Donji Kućan                           7:4
Zadrugar Hrastovsko - Sloga Slokovec                          1:1
Dinamo Babinec - Plitvica Gojanec                             0:2
Nedeljanec - Polet Cestica                                    1:1
Zelengaj Donji Kućan - Sračinec                               0:1
Mladost Šemkovec - Obreš Ilija                                1:2
Bednja Beletinec - Rudar 47 Maruševec                         2:2
Jalžabet - Dubravka Turčin                                    1:0
 21 . round
Plitvica Gojanec - Novi Marof                                 3:0
Udarnik 32 Donji Kućan - Zadrugar Hrastovsko                  2:1
Sloga Slokovec - Dubravka Turčin                              3:0
Polet Cestica - Dinamo Babinec                                2:1
Sračinec - Nedeljanec                                         1:3
Obreš Ilija - Zelengaj Donji Kućan                            1:2
Rudar 47 Maruševec - Mladost Šemkovec                         1:1
Bednja Beletinec - Jalžabet                                   1:1
 22 . round
Novi Marof - Polet Cestica                                    4:1
Zadrugar Hrastovsko - Plitvica Gojanec                        2:3
Dubravka Turčin - Udarnik 32 Donji Kućan                      3:0
Dinamo Babinec - Sračinec                                     2:3
Nedeljanec - Obreš Ilija                                      1:0
Zelengaj Donji Kućan - Rudar 47 Maruševec                     7:0
Mladost Šemkovec - Bednja Beletinec                           1:1
Jalžabet - Sloga Slokovec                                     2:0
 23 . round
Sračinec - Novi Marof                                         3:0
Polet Cestica - Zadrugar Hrastovsko                           2:0
Plitvica Gojanec - Dubravka Turčin                            3:1
Udarnik 32 Donji Kućan - Sloga Slokovec                       1:1
Obreš Ilija - Dinamo Babinec                                  9:0
Rudar 47 Maruševec - Nedeljanec                               1:0
Bednja Beletinec - Zelengaj Donji Kućan                       4:4
Mladost Šemkovec - Jalžabet                                   3:2
 24 . round
Novi Marof - Obreš Ilija                                      3:1
Zadrugar Hrastovsko - Sračinec                                1:1
Dubravka Turčin - Polet Cestica                               3:1
Sloga Slokovec - Plitvica Gojanec                             0:3
Dinamo Babinec - Rudar 47 Maruševec                           2:3
Nedeljanec - Bednja Beletinec                                 5:2
Zelengaj Donji Kućan - Mladost Šemkovec                       1:0
Jalžabet - Udarnik 32 Donji Kućan                             1:1
 25 . round
Rudar 47 Maruševec - Novi Marof                               3:0
Obreš Ilija - Zadrugar Hrastovsko                             3:0
Sračinec - Dubravka Turčin                                    1:1
Polet Cestica - Sloga Slokovec                                4:2
Plitvica Gojanec - Udarnik 32 Donji Kućan                    10:0
Bednja Beletinec - Dinamo Babinec                             2:0
Mladost Šemkovec - Nedeljanec                                 1:4
Zelengaj Donji Kućan - Jalžabet                               0:0
 26 . round
Novi Marof - Bednja Beletinec                                 3:2
Zadrugar Hrastovsko - Rudar 47 Maruševec                      0:2
Dubravka Turčin - Obreš Ilija                                 1:4
Sloga Slokovec - Sračinec                                     2:1
Udarnik 32 Donji Kućan - Polet Cestica                        2:3
Dinamo Babinec - Mladost Šemkovec                             4:3
Nedeljanec - Zelengaj Donji Kućan                             0:1
Jalžabet - Plitvica Gojanec                                   1:2
 27 . round
Mladost Šemkovec - Novi Marof                                 1:2
Bednja Beletinec - Zadrugar Hrastovsko                        4:2
Rudar 47 Maruševec - Dubravka Turčin                          3:0
Obreš Ilija - Sloga Slokovec                                  2:2
Sračinec - Udarnik 32 Donji Kućan                             2:0
Polet Cestica - Plitvica Gojanec                              0:2
Zelengaj Donji Kućan - Dinamo Babinec                         5:4
Nedeljanec - Jalžabet                                         3:0
 28 . round
Novi Marof - Zelengaj Donji Kućan                             1:4
Zadrugar Hrastovsko - Mladost Šemkovec                        3:2
Dubravka Turčin - Bednja Beletinec                            0:0
Sloga Slokovec - Rudar 47 Maruševec                           2:1
Udarnik 32 Donji Kućan - Obreš Ilija                          0:4
Plitvica Gojanec - Sračinec                                   3:2
Dinamo Babinec - Nedeljanec                                   2:4
Jalžabet - Polet Cestica                                      5:1
 29 . round
Nedeljanec - Novi Marof                                      10:0
Zelengaj Donji Kućan - Zadrugar Hrastovsko                    3:1
Mladost Šemkovec - Dubravka Turčin                            2:5
Bednja Beletinec - Sloga Slokovec                             4:0
Rudar 47 Maruševec - Udarnik 32 Donji Kućan                   5:0
Obreš Ilija - Plitvica Gojanec                                1:1
Sračinec - Polet Cestica                                      3:1
Dinamo Babinec - Jalžabet                                     3:2
 30 . round
Novi Marof - Dinamo Babinec                                   2:3
Zadrugar Hrastovsko - Nedeljanec                              1:1
Dubravka Turčin - Zelengaj Donji Kućan                        1:0
Sloga Slokovec - Mladost Šemkovec                             8:1
Udarnik 32 Donji Kućan - Bednja Beletinec                     0:0
Plitvica Gojanec - Rudar 47 Maruševec                         0:0
Polet Cestica - Obreš Ilija                                   3:1
Jalžabet - Sračinec                                           2:0

Međimurska county

Pos  Team                     ADP  P   W   D   L   F   A    GD   Pts
  1  Centrometal Macinec        0  30  21   2   7  62   37   25   65
  2  Rudar Mursko Središće      0  30  17   8   5  76   39   37   59 [promotion play-off; promoted]
  3  Sloboda Slakovec           0  30  17   3  10  66   31   35   54
  4  Pušćine                    0  30  15   5  10  42   42    0   50
  5  Mladost Palinovec          0  30  14   5  11  68   48   20   47
  6  Naprijed Cirkovljan        0  30  13   7  10  46   43    3   46
  7  Podturen                   0  30  12   9   9  55   49    6   45
  8  BSK Belica                 0  30  12   8  10  55   47    8   44
  9  Čukovec 77                 0  30  13   3  14  44   59  -15   42
 10  Mladost Ivanovec           0  30  12   5  13  66   70   -4   41
 11  Spartak Mala Subotica      0  30  12   5  13  33   40   -7   41
 12  Dinamo Palovec             0  30   9  11  10  50   43    7   38
 13  Sloga Čakovec              0  30  10   8  12  50   50    0   38
 14  Sokol Vratišinec           0  30   9   5  16  45   59  -14   32
 15  Omladinac Novo Selo Rok    0  30   6   5  19  35   66  -31   23
 16  Polet Pribislavec          0  30   1   5  24  30  100  -70    8 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.
Promoted from the 2nd league: Dinamo Domašinec and Šenkovec.

Promotion play-off (22nd and 26th of June 2013):
Plitvica Gojanec - Rudar Mursko Središće                  1:3 3:3

 1 . round (12. 8. 2012.)
BSK Belica - Sloga Čakovec                                    4:1
Čukovec 77 - Omladinac Novo Selo Rok                          2:0
Naprijed Cirkovljan - Spartak Mala Subotica                   1:0
Centrometal Macinec - Polet Pribislavec                       7:1
Pušćine - Sokol Vratišinec                                    3:0
Podturen - Dinamo Palovec                                     1:1
Mladost Palinovec - Sloboda Slakovec                          0:3
Mladost Ivanovec - Rudar Mursko Središće                      1:7
 2 . round (19. 8. 2012.)
Mladost Ivanovec - Mladost Palinovec                          2:3
Sloboda Slakovec - Podturen                                   7:0
Dinamo Palovec - Pušćine                                      0:0
Sokol Vratišinec - Centrometal Macinec                        0:1
Polet Pribislavec - Naprijed Cirkovljan                       1:6
Spartak Mala Subotica - Čukovec 77                            1:0
Omladinac Novo Selo Rok - BSK Belica                          0:4
Rudar Mursko Središće - Sloga Čakovec                         2:2
 3 . round (26. 8. 2012.)
Podturen - Mladost Ivanovec                                   3:0
Pušćine - Sloboda Slakovec                                    1:0
Centrometal Macinec - Dinamo Palovec                          3:2
Naprijed Cirkovljan - Sokol Vratišinec                        2:1
Čukovec 77 - Polet Pribislavec                                6:2
BSK Belica - Spartak Mala Subotica                            1:2
Sloga Čakovec - Omladinac Novo Selo Rok                       0:1
Mladost Palinovec - Rudar Mursko Središće                     4:2
 4 . round (2. 9. 2012.)
Mladost Ivanovec - Pušćine                                    1:0
Mladost Palinovec - Podturen                                  2:0
Sloboda Slakovec - Centrometal Macinec                        5:0
Dinamo Palovec - Naprijed Cirkovljan                          2:3
Sokol Vratišinec - Čukovec 77                                 4:0
Polet Pribislavec - BSK Belica                                1:2
Spartak Mala Subotica - Sloga Čakovec                         0:1
Rudar Mursko Središće - Omladinac Novo Selo Rok               5:0
 5 . round (9. 9. 2012.)
Centrometal Macinec - Mladost Ivanovec                        1:0
Pušćine - Mladost Palinovec                                   2:2
Naprijed Cirkovljan - Sloboda Slakovec                        1:0
Čukovec 77 - Dinamo Palovec                                   0:1
BSK Belica - Sokol Vratišinec                                 1:0
Sloga Čakovec - Polet Pribislavec                             3:3
Omladinac Novo Selo Rok - Spartak Mala Subotica               1:2
Podturen - Rudar Mursko Središće                              3:3
 6 . round
Mladost Ivanovec - Naprijed Cirkovljan                        3:3
Mladost Palinovec - Centrometal Macinec                       2:3
Podturen - Pušćine                                            3:0
Sloboda Slakovec - Čukovec 77                                 1:0
Dinamo Palovec - BSK Belica                                   1:3
Sokol Vratišinec - Sloga Čakovec                              1:0
Polet Pribislavec - Omladinac Novo Selo Rok                   0:4
Rudar Mursko Središće - Spartak Mala Subotica                 2:0
 7 . round
Čukovec 77 - Mladost Ivanovec                                 2:1
Naprijed Cirkovljan - Mladost Palinovec                       1:0
Centrometal Macinec - Podturen                                3:0
BSK Belica - Sloboda Slakovec                                 1:3
Sloga Čakovec - Dinamo Palovec                                3:5
Omladinac Novo Selo Rok - Sokol Vratišinec                    4:2
Spartak Mala Subotica - Polet Pribislavec                     3:2
Pušćine - Rudar Mursko Središće                               2:0
 8 . round
Mladost Ivanovec - BSK Belica                                 4:2
Mladost Palinovec - Čukovec 77                                5:2
Podturen - Naprijed Cirkovljan                                0:0
Pušćine - Centrometal Macinec                                 0:2
Sloboda Slakovec - Sloga Čakovec                              2:0
Dinamo Palovec - Omladinac Novo Selo Rok                      1:1
Sokol Vratišinec - Spartak Mala Subotica                      5:0
Rudar Mursko Središće - Polet Pribislavec                     7:0
 9 . round
Sloga Čakovec - Mladost Ivanovec                              2:1
BSK Belica - Mladost Palinovec                                0:6
Čukovec 77 - Podturen                                         1:5
Naprijed Cirkovljan - Pušćine                                 3:1
Omladinac Novo Selo Rok - Sloboda Slakovec                    2:4
Spartak Mala Subotica - Dinamo Palovec                        0:0
Polet Pribislavec - Sokol Vratišinec                          1:3
Centrometal Macinec - Rudar Mursko Središće                   0:3
 10 . round
Mladost Ivanovec - Omladinac Novo Selo Rok                    2:2
Mladost Palinovec - Sloga Čakovec                             2:2
Podturen - BSK Belica                                         1:3
Pušćine - Čukovec 77                                          1:0
Centrometal Macinec - Naprijed Cirkovljan                     2:0
Sloboda Slakovec - Spartak Mala Subotica                      1:1
Dinamo Palovec - Polet Pribislavec                            5:0
Rudar Mursko Središće - Sokol Vratišinec                      0:0
 11 . round
Spartak Mala Subotica - Mladost Ivanovec                      3:1
Omladinac Novo Selo Rok - Mladost Palinovec                   0:4
Sloga Čakovec - Podturen                                      1:2
BSK Belica - Pušćine                                          1:1
Čukovec 77 - Centrometal Macinec                              1:0
Polet Pribislavec - Sloboda Slakovec                          0:3
Sokol Vratišinec - Dinamo Palovec                             1:3
Naprijed Cirkovljan - Rudar Mursko Središće                   1:2
 12 . round
Mladost Ivanovec - Polet Pribislavec                          4:0
Mladost Palinovec - Spartak Mala Subotica                     0:2
Podturen - Omladinac Novo Selo Rok                            3:2
Pušćine - Sloga Čakovec                                       2:0
Centrometal Macinec - BSK Belica                              4:2
Naprijed Cirkovljan - Čukovec 77                              1:0
Sloboda Slakovec - Sokol Vratišinec                           0:1
Rudar Mursko Središće - Dinamo Palovec                        2:2
 13 . round
Sokol Vratišinec - Mladost Ivanovec                           2:2
Polet Pribislavec - Mladost Palinovec                         0:0
Spartak Mala Subotica - Podturen                              1:0
Omladinac Novo Selo Rok - Pušćine                             1:2
Sloga Čakovec - Centrometal Macinec                           1:0
BSK Belica - Naprijed Cirkovljan                              1:1
Dinamo Palovec - Sloboda Slakovec                             2:2
Čukovec 77 - Rudar Mursko Središće                            1:3
 14 . round
Mladost Ivanovec - Dinamo Palovec                             2:2
Mladost Palinovec - Sokol Vratišinec                          5:1
Podturen - Polet Pribislavec                                  1:0
Centrometal Macinec - Omladinac Novo Selo Rok                 3:1
Naprijed Cirkovljan - Sloga Čakovec                           0:2
Čukovec 77 - BSK Belica                                       1:1
Rudar Mursko Središće - Sloboda Slakovec                      2:5
Spartak Mala Subotica - Pušćine                               2:1
 15 . round
Sloboda Slakovec - Mladost Ivanovec                           0:1
Dinamo Palovec - Mladost Palinovec                            1:3
Sokol Vratišinec - Podturen                                   1:1
Polet Pribislavec - Pušćine                                   0:2
Spartak Mala Subotica - Centrometal Macinec                   1:1
Omladinac Novo Selo Rok - Naprijed Cirkovljan                 1:2
Sloga Čakovec - Čukovec 77                                    0:1
BSK Belica - Rudar Mursko Središće                            5:0
 16 . round
Sloga Čakovec - BSK Belica                                    3:0
Omladinac Novo Selo Rok - Čukovec 77                          1:0
Spartak Mala Subotica - Naprijed Cirkovljan                   2:0
Polet Pribislavec - Centrometal Macinec                       1:2
Sokol Vratišinec - Pušćine                                    1:2
Dinamo Palovec - Podturen                                     1:2
Sloboda Slakovec - Mladost Palinovec                          1:0
Rudar Mursko Središće - Mladost Ivanovec                      2:2
 17 . round (postponed for the 17. 4. 2013.)
Mladost Palinovec - Mladost Ivanovec                          6:1
Podturen - Sloboda Slakovec                                   2:0
Pušćine - Dinamo Palovec                                      2:0
Centrometal Macinec - Sokol Vratišinec                        4:2
Naprijed Cirkovljan - Polet Pribislavec                       4:2
Čukovec 77 - Spartak Mala Subotica                            3:1
BSK Belica - Omladinac Novo Selo Rok                          2:2
Sloga Čakovec - Rudar Mursko Središće                         1:1
 18 . round
Mladost Ivanovec - Podturen                                   3:2
Sloboda Slakovec - Pušćine                                    2:0
Dinamo Palovec - Centrometal Macinec                          0:2
Sokol Vratišinec - Naprijed Cirkovljan                        2:0
Polet Pribislavec - Čukovec 77                                1:2
Spartak Mala Subotica - BSK Belica                            1:1
Omladinac Novo Selo Rok - Sloga Čakovec                       0:0
Rudar Mursko Središće - Mladost Palinovec                     3:0
 19 . round
Pušćine - Mladost Ivanovec                                    5:4
Podturen - Mladost Palinovec                                  3:1
Centrometal Macinec - Sloboda Slakovec                        2:1
Naprijed Cirkovljan - Dinamo Palovec                          0:0
Čukovec 77 - Sokol Vratišinec                                 1:0
BSK Belica - Polet Pribislavec                                1:0
Sloga Čakovec - Spartak Mala Subotica                         4:0
Omladinac Novo Selo Rok - Rudar Mursko Središće               2:1
 20 . round
Mladost Ivanovec - Centrometal Macinec                        1:4
Mladost Palinovec - Pušćine                                   1:0
Sloboda Slakovec - Naprijed Cirkovljan                        5:0
Dinamo Palovec - Čukovec 77                                   1:1
Sokol Vratišinec - BSK Belica                                 1:5
Polet Pribislavec - Sloga Čakovec                             2:2
Spartak Mala Subotica - Omladinac Novo Selo Rok               1:0
Rudar Mursko Središće - Podturen                              4:2
 21 . round
Naprijed Cirkovljan - Mladost Ivanovec                        0:2
Centrometal Macinec - Mladost Palinovec                       2:0
Pušćine - Podturen                                            1:0
Čukovec 77 - Sloboda Slakovec                                 3:1
BSK Belica - Dinamo Palovec                                   3:0
Sloga Čakovec - Sokol Vratišinec                              4:1
Omladinac Novo Selo Rok - Polet Pribislavec                   2:0
Spartak Mala Subotica - Rudar Mursko Središće                 0:1
 22 . round
Mladost Ivanovec - Čukovec 77                                 7:3
Mladost Palinovec - Naprijed Cirkovljan                       2:2
Podturen - Centrometal Macinec                                1:3
Sloboda Slakovec - BSK Belica                                 0:0
Dinamo Palovec - Sloga Čakovec                                1:0
Sokol Vratišinec - Omladinac Novo Selo Rok                    2:0
Polet Pribislavec - Spartak Mala Subotica                     0:0
Rudar Mursko Središće - Pušćine                               6:0
 23 . round
BSK Belica - Mladost Ivanovec                                 2:1
Čukovec 77 - Mladost Palinovec                                2:1
Naprijed Cirkovljan - Podturen                                1:1
Centrometal Macinec - Pušćine                                 0:0
Sloga Čakovec - Sloboda Slakovec                              2:1
Omladinac Novo Selo Rok - Dinamo Palovec                      0:0
Spartak Mala Subotica - Sokol Vratišinec                      3:2
Polet Pribislavec - Rudar Mursko Središće                     0:2
 24 . round
Mladost Ivanovec - Sloga Čakovec                              3:1
Mladost Palinovec - BSK Belica                                2:2
Podturen - Čukovec 77                                         7:0
Pušćine - Naprijed Cirkovljan                                 2:1
Sloboda Slakovec - Omladinac Novo Selo Rok                    4:0
Dinamo Palovec - Spartak Mala Subotica                        1:0
Sokol Vratišinec - Polet Pribislavec                          2:1
Rudar Mursko Središće - Centrometal Macinec                   1:0
 25 . round
Omladinac Novo Selo Rok - Mladost Ivanovec                    2:4
Sloga Čakovec - Mladost Palinovec                             2:1
BSK Belica - Podturen                                         1:1
Čukovec 77 - Pušćine                                          0:0
Naprijed Cirkovljan - Centrometal Macinec                     4:1
Spartak Mala Subotica - Sloboda Slakovec                      4:1
Polet Pribislavec - Dinamo Palovec                            0:8
Sokol Vratišinec - Rudar Mursko Središće                      3:3
 26 . round
Mladost Ivanovec - Spartak Mala Subotica                      2:1
Mladost Palinovec - Omladinac Novo Selo Rok                   2:1
Podturen - Sloga Čakovec                                      1:1
Pušćine - BSK Belica                                          2:1
Centrometal Macinec - Čukovec 77                              1:2
Sloboda Slakovec - Polet Pribislavec                          4:1
Dinamo Palovec - Sokol Vratišinec                             3:0
Rudar Mursko Središće - Naprijed Cirkovljan                   2:1
 27 . round
Polet Pribislavec - Mladost Ivanovec                          2:4
Spartak Mala Subotica - Mladost Palinovec                     1:3
Omladinac Novo Selo Rok - Podturen                            1:2
Sloga Čakovec - Pušćine                                       6:2
BSK Belica - Centrometal Macinec                              1:3
Čukovec 77 - Naprijed Cirkovljan                              2:1
Sokol Vratišinec - Sloboda Slakovec                           0:2
Dinamo Palovec - Rudar Mursko Središće                        1:1
 28 . round
Mladost Ivanovec - Sokol Vratišinec                           3:0
Mladost Palinovec - Polet Pribislavec                         7:2
Podturen - Spartak Mala Subotica                              1:0
Pušćine - Omladinac Novo Selo Rok                             5:1
Centrometal Macinec - Sloga Čakovec                           3:2
Naprijed Cirkovljan - BSK Belica                              2:1
Sloboda Slakovec - Dinamo Palovec                             3:0
Rudar Mursko Središće - Čukovec 77                            4:0
 29 . round
Dinamo Palovec - Mladost Ivanovec                             4:2
Sokol Vratišinec - Mladost Palinovec                          3:1
Polet Pribislavec - Podturen                                  3:3
Omladinac Novo Selo Rok - Centrometal Macinec                 1:3
Sloga Čakovec - Naprijed Cirkovljan                           1:1
BSK Belica - Čukovec 77                                       4:1
Sloboda Slakovec - Rudar Mursko Središće                      1:3
Pušćine - Spartak Mala Subotica                               2:0
 30 . round
Mladost Ivanovec - Sloboda Slakovec                           2:4
Mladost Palinovec - Dinamo Palovec                            3:2
Podturen - Sokol Vratišinec                                   4:4
Pušćine - Polet Pribislavec                                   1:4
Centrometal Macinec - Spartak Mala Subotica                   2:1
Naprijed Cirkovljan - Omladinac Novo Selo Rok                 4:2
Čukovec 77 - Sloga Čakovec                                    7:3
Rudar Mursko Središće - BSK Belica                            2:0

Bjelovarsko-bilogorska county

Pos  Team                       ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Daruvar                      0  26  18  3   5  74  30   44   57 [promotion play-off]
  2  Zdenka Veliki Zdenci         0  26  16  3   7  75  33   42   51
  3  Dinamo Predavac              0  26  15  5   6  53  39   14   50
  4  BILO Velika Pisanica         0  26  14  4   8  53  33   20   46
  5  Omladinac Ćurlovac           0  26  13  4   9  62  43   19   43
  6  Rovišće                      0  26  12  3  11  52  60   -8   39
  7  Bilogorac Veliko Trojstvo    0  26  10  8   8  31  31    0   38
  8  Hajduk Hercegovac            0  26  10  5  11  48  45    3   35
  9  Garić Garešnica              0  26  10  4  12  53  52    1   34
 10  Sloga Bjelovar               0  26   7  9  10  33  57  -24   30
 11  Tomislav Berek               0  26   8  5  13  45  62  -17   29
 12  Lasta Gudovac                0  26   7  7  12  42  46   -4   28
 13  Ivanska                      0  26   7  5  14  38  62  -24   26 [relegated]
 14  Trnski Nova Rača            -1  26   1  3  22  26  92  -66    5 [relegated]

Last updated: 16. 6. 2013.
Promoted from the 2nd league: Skok Novi Skucani and Kamen Sirač.

Promotion play-off (22nd and 26th of June 2013):
Bratstvo Kunovec - Daruvar                                4:0 0:0 [Bratstvo later withdrew]

 1 . round (26. 8. 2012.)
Dinamo Predavac - Garić Garešnica                             3:1
Tomislav Berek - Bilogorac Veliko Trojstvo                    0:3
BILO Velika Pisanica - Trnski Nova Rača                       3:0
Omladinac Ćurlovac - Sloga Bjelovar                           2:0
Hajduk Hercegovac - Lasta Gudovac                             3:2
Daruvar - Ivanska                                             6:2
Zdenka Veliki Zdenci - Rovišće                                7:0
 2 . round (2. 9. 2012.)
Zdenka Veliki Zdenci - Daruvar                                0:1
Ivanska - Hajduk Hercegovac                                   3:1
Lasta Gudovac - Omladinac Ćurlovac                            1:1
Sloga Bjelovar - BILO Velika Pisanica                         1:4
Trnski Nova Rača - Tomislav Berek                             1:0
Bilogorac Veliko Trojstvo - Dinamo Predavac                   2:1
Rovišće - Garić Garešnica                                     4:4
 3 . round (9. 9. 2012.)
Hajduk Hercegovac - Zdenka Veliki Zdenci                      0:1
Omladinac Ćurlovac - Ivanska                                  0:1
BILO Velika Pisanica - Lasta Gudovac                          2:0
Tomislav Berek - Sloga Bjelovar                               6:3
Dinamo Predavac - Trnski Nova Rača                            4:1
Garić Garešnica - Bilogorac Veliko Trojstvo                   3:2
Daruvar - Rovišće                                             5:2
 4 . round (16. 9. 2012.)
Zdenka Veliki Zdenci - Omladinac Ćurlovac                     5:1
Daruvar - Hajduk Hercegovac                                   5:3
Ivanska - BILO Velika Pisanica                                1:4
Lasta Gudovac - Tomislav Berek                                1:1
Sloga Bjelovar - Dinamo Predavac                              0:4
Trnski Nova Rača - Garić Garešnica                            1:2
Rovišće - Bilogorac Veliko Trojstvo                           1:2
 5 . round (23. 9. 2012.)
BILO Velika Pisanica - Zdenka Veliki Zdenci                   2:3
Omladinac Ćurlovac - Daruvar                                  1:3
Tomislav Berek - Ivanska                                      2:1
Dinamo Predavac - Lasta Gudovac                               2:0
Garić Garešnica - Sloga Bjelovar                              5:0
Bilogorac Veliko Trojstvo - Trnski Nova Rača                  4:2
Hajduk Hercegovac - Rovišće                                   3:0
 6 . round (30. 9. 2012.)
Zdenka Veliki Zdenci - Tomislav Berek                         2:3
Daruvar - BILO Velika Pisanica                                1:1
Hajduk Hercegovac - Omladinac Ćurlovac                        2:4
Ivanska - Dinamo Predavac                                     0:4
Lasta Gudovac - Garić Garešnica                               4:1
Sloga Bjelovar - Bilogorac Veliko Trojstvo                    1:1
Rovišće - Trnski Nova Rača                                    3:2
 7 . round (7. 10. 2012.)
Dinamo Predavac - Zdenka Veliki Zdenci                        0:4
Tomislav Berek - Daruvar                                      1:1
BILO Velika Pisanica - Hajduk Hercegovac                      0:0
Garić Garešnica - Ivanska                                     1:2
Bilogorac Veliko Trojstvo - Lasta Gudovac                     1:0
Trnski Nova Rača - Sloga Bjelovar                             0:2
Omladinac Ćurlovac - Rovišće                                  0:1
 8 . round (14. 10. 2012.)
Zdenka Veliki Zdenci - Garić Garešnica                        4:1
Daruvar - Dinamo Predavac                                     2:0
Hajduk Hercegovac - Tomislav Berek                            2:1
Omladinac Ćurlovac - BILO Velika Pisanica                     0:5
Ivanska - Bilogorac Veliko Trojstvo                           2:0
Lasta Gudovac - Trnski Nova Rača                              2:0
Rovišće - Sloga Bjelovar                                      2:0
 9 . round (21. 10. 2012.)
Bilogorac Veliko Trojstvo - Zdenka Veliki Zdenci              0:0
Garić Garešnica - Daruvar                                     3:1
Dinamo Predavac - Hajduk Hercegovac                           4:2
Tomislav Berek - Omladinac Ćurlovac                           5:2
Trnski Nova Rača - Ivanska                                    1:1
Sloga Bjelovar - Lasta Gudovac                                1:0
BILO Velika Pisanica - Rovišće                                1:1
 10 . round (28. 10. 2012.)
Zdenka Veliki Zdenci - Trnski Nova Rača                       4:0
Daruvar - Bilogorac Veliko Trojstvo                           1:1
Hajduk Hercegovac - Garić Garešnica                           0:0
Omladinac Ćurlovac - Dinamo Predavac                          1:2
BILO Velika Pisanica - Tomislav Berek                         1:1
Ivanska - Sloga Bjelovar                                      0:0
Rovišće - Lasta Gudovac                                       1:6
 11 . round (4. 11. 2012.)
Sloga Bjelovar - Zdenka Veliki Zdenci                         3:2
Trnski Nova Rača - Daruvar                                    0:3
Bilogorac Veliko Trojstvo - Hajduk Hercegovac                 0:1
Garić Garešnica - Omladinac Ćurlovac                          1:5
Dinamo Predavac - BILO Velika Pisanica                        2:1
Lasta Gudovac - Ivanska                                       6:1
Tomislav Berek - Rovišće                                      4:0
 12 . round (11. 11. 2012.)
Zdenka Veliki Zdenci - Lasta Gudovac                          5:0
Daruvar - Sloga Bjelovar                                      5:0
Hajduk Hercegovac - Trnski Nova Rača                          8:0
Omladinac Ćurlovac - Bilogorac Veliko Trojstvo                0:1
BILO Velika Pisanica - Garić Garešnica                        2:1
Tomislav Berek - Dinamo Predavac                              2:2
Rovišće - Ivanska                                             2:1
 13 . round (18. 11. 2012.)
Ivanska - Zdenka Veliki Zdenci                                1:2
Lasta Gudovac - Daruvar                                       1:2
Sloga Bjelovar - Hajduk Hercegovac                            1:0
Trnski Nova Rača - Omladinac Ćurlovac                         0:1
Bilogorac Veliko Trojstvo - BILO Velika Pisanica              0:2
Garić Garešnica - Tomislav Berek                              7:0
Dinamo Predavac - Rovišće                                     3:2
 14 . round
Garić Garešnica - Dinamo Predavac                             0:1
Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Berek                    2:1
Trnski Nova Rača - BILO Velika Pisanica                       1:2
Sloga Bjelovar - Omladinac Ćurlovac                           2:2
Lasta Gudovac - Hajduk Hercegovac                             2:2
Ivanska - Daruvar                                             1:5
Rovišće - Zdenka Veliki Zdenci                                3:1
 15 . round
Daruvar - Zdenka Veliki Zdenci                                3:0
Hajduk Hercegovac - Ivanska                                   0:3
Omladinac Ćurlovac - Lasta Gudovac                            4:1
BILO Velika Pisanica - Sloga Bjelovar                         0:2
Tomislav Berek - Trnski Nova Rača                             3:1
Dinamo Predavac - Bilogorac Veliko Trojstvo                   0:0
Garić Garešnica - Rovišće                                     0:2
 16 . round
Zdenka Veliki Zdenci - Hajduk Hercegovac                      1:0
Ivanska - Omladinac Ćurlovac                                  1:3
Lasta Gudovac - BILO Velika Pisanica                          2:0
Sloga Bjelovar - Tomislav Berek                               3:0
Trnski Nova Rača - Dinamo Predavac                            0:2
Bilogorac Veliko Trojstvo - Garić Garešnica                   1:4
Rovišće - Daruvar                                             3:2
 17 . round
Omladinac Ćurlovac - Zdenka Veliki Zdenci                     2:2
Hajduk Hercegovac - Daruvar                                   1:2
BILO Velika Pisanica - Ivanska                                4:1
Tomislav Berek - Lasta Gudovac                                1:1
Dinamo Predavac - Sloga Bjelovar                              2:2
Garić Garešnica - Trnski Nova Rača                            4:2
Bilogorac Veliko Trojstvo - Rovišće                           2:1
 18 . round
Zdenka Veliki Zdenci - BILO Velika Pisanica                   2:1
Daruvar - Omladinac Ćurlovac                                  1:3
Ivanska - Tomislav Berek                                      4:2
Lasta Gudovac - Dinamo Predavac                               1:1
Sloga Bjelovar - Garić Garešnica                              1:1
Trnski Nova Rača - Bilogorac Veliko Trojstvo                  0:1
Rovišće - Hajduk Hercegovac                                   4:3
 19 . round
Tomislav Berek - Zdenka Veliki Zdenci                         2:4
BILO Velika Pisanica - Daruvar                                2:1
Omladinac Ćurlovac - Hajduk Hercegovac                        5:0
Dinamo Predavac - Ivanska                                     3:1
Garić Garešnica - Lasta Gudovac                               4:2
Bilogorac Veliko Trojstvo - Sloga Bjelovar                    2:2
Trnski Nova Rača - Rovišće                                    2:4
 20 . round
Zdenka Veliki Zdenci - Dinamo Predavac                        6:1
Daruvar - Tomislav Berek                                      6:1
Hajduk Hercegovac - BILO Velika Pisanica                      3:1
Ivanska - Garić Garešnica                                     1:3
Lasta Gudovac - Bilogorac Veliko Trojstvo                     1:1
Sloga Bjelovar - Trnski Nova Rača                             4:4
Rovišće - Omladinac Ćurlovac                                  1:1
 21 . round
Garić Garešnica - Zdenka Veliki Zdenci                        2:1
Dinamo Predavac - Daruvar                                     1:3
Tomislav Berek - Hajduk Hercegovac                            1:3
BILO Velika Pisanica - Omladinac Ćurlovac                     1:4
Bilogorac Veliko Trojstvo - Ivanska                           2:2
Trnski Nova Rača - Lasta Gudovac                              1:4
Sloga Bjelovar - Rovišće                                      1:4
 22 . round
Zdenka Veliki Zdenci - Bilogorac Veliko Trojstvo              0:0
Daruvar - Garić Garešnica                                     2:0
Hajduk Hercegovac - Dinamo Predavac                           1:1
Omladinac Ćurlovac - Tomislav Berek                           3:0
Ivanska - Trnski Nova Rača                                    3:3
Lasta Gudovac - Sloga Bjelovar                                0:0
Rovišće - BILO Velika Pisanica                                1:4
 23 . round
Trnski Nova Rača - Zdenka Veliki Zdenci                       1:5
Bilogorac Veliko Trojstvo - Daruvar                           1:2
Garić Garešnica - Hajduk Hercegovac                           1:1
Dinamo Predavac - Omladinac Ćurlovac                          4:2
Tomislav Berek - BILO Velika Pisanica                         1:3
Sloga Bjelovar - Ivanska                                      0:0
Lasta Gudovac - Rovišće                                       1:6
 24 . round
Zdenka Veliki Zdenci - Sloga Bjelovar                         8:0
Daruvar - Trnski Nova Rača                                    9:0
Hajduk Hercegovac - Bilogorac Veliko Trojstvo                 1:0
Omladinac Ćurlovac - Garić Garešnica                          4:1
BILO Velika Pisanica - Dinamo Predavac                        2:0
Ivanska - Lasta Gudovac                                       2:1
Rovišće - Tomislav Berek                                      1:3
 25 . round
Lasta Gudovac - Zdenka Veliki Zdenci                          3:1
Sloga Bjelovar - Daruvar                                      2:0
Trnski Nova Rača - Hajduk Hercegovac                          1:5
Bilogorac Veliko Trojstvo - Omladinac Ćurlovac                0:2
Garić Garešnica - BILO Velika Pisanica                        2:4
Dinamo Predavac - Tomislav Berek                              4:2
Ivanska - Rovišće                                             0:2
 26 . round
Zdenka Veliki Zdenci - Ivanska                                5:3
Daruvar - Lasta Gudovac                                       2:0
Hajduk Hercegovac - Sloga Bjelovar                            3:2
Omladinac Ćurlovac - Trnski Nova Rača                         9:2
BILO Velika Pisanica - Bilogorac Veliko Trojstvo              1:2
Tomislav Berek - Garić Garešnica                              2:1
Rovišće - Dinamo Predavac                                     1:2

Koprivničko-križevačka county

Pos  Team                       ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Bratstvo Kunovec             0  30  21  6   3  79  28   51   69 [promotion play-off]
  2  Borac Imbriovec              0  30  18  7   5  75  30   45   61
  3  Graničar Đurđevac            0  30  16  5   9  53  50    3   53
  4  Mladost Kloštar Podravski    0  30  17  1  12  73  38   35   52
  5  Mladost Molve                0  30  15  3  12  49  45    4   48
  6  Sloga Koprivnički Ivanec     0  30  13  8   9  51  47    4   47
  7  Kalinovac                    0  30  12  8  10  64  44   20   44
  8  Tomislav Žabno               0  30  12  6  12  51  45    6   42
  9  Ferdinandovac                0  30  11  9  10  57  52    5   42
 10  Mladost Mali Otok            0  30  11  8  11  35  40   -5   41
 11  Panonija Peteranec           0  30  10  6  14  43  53  -10   36
 12  Viktorija Vojakovac          0  30  10  4  16  39  69  -30   34
 13  Drava Novigrad Podravski     0  30   9  6  15  44  58  -14   33
 14  Mladost Koprivnički Bregi    0  30   9  5  16  47  58  -11   32
 15  Omladinac-Sloga Herešin      0  30   7  4  19  42  83  -41   25 [relegated]
 16  Miklinovec Koprivnica        0  30   3  6  21  23  85  -62   15 [relegated]

Last updated: 16. 6. 2013.
Promoted from the 2nd league: Osvit Đelekovec.

Promotion play-off (22nd and 26th of June 2013):
Bratstvo Kunovec - Daruvar                                4:0 0:0 [Bratstvo later withdrew]

 1 . round (19. 8. 2012.)
Mladost Koprivnički Bregi - Mladost Mali Otok                 0:1
Mladost Molve - Bratstvo Kunovec                              1:3
Tomislav Žabno - Mladost Kloštar Podravski                    2:0
Kalinovac - Drava Novigrad Podravski                          1:4
Viktorija Vojakovac - Graničar Đurđevac                       0:0
Ferdinandovac - Omladinac-Sloga Herešin                       4:1
Sloga Koprivnički Ivanec - Miklinovec Koprivnica              3:2
Borac Imbriovec - Panonija Peteranec                          2:1
 2 . round (26. 8. 2012.)
Borac Imbriovec - Sloga Koprivnički Ivanec                    2:2
Miklinovec Koprivnica - Ferdinandovac                         1:1
Omladinac-Sloga Herešin - Viktorija Vojakovac                 2:3
Graničar Đurđevac - Kalinovac                                 3:1
Drava Novigrad Podravski - Tomislav Žabno                     1:2
Mladost Kloštar Podravski - Mladost Molve                     3:2
Bratstvo Kunovec - Mladost Koprivnički Bregi                  2:0
Panonija Peteranec - Mladost Mali Otok                        3:0
 3 . round (2. 9. 2012.)
Ferdinandovac - Borac Imbriovec                               2:2
Viktorija Vojakovac - Miklinovec Koprivnica                   1:3
Kalinovac - Omladinac-Sloga Herešin                           3:0
Tomislav Žabno - Graničar Đurđevac                            5:0
Mladost Molve - Drava Novigrad Podravski                      3:1
Mladost Koprivnički Bregi - Mladost Kloštar Podravski         0:2
Mladost Mali Otok - Bratstvo Kunovec                          0:3
Sloga Koprivnički Ivanec - Panonija Peteranec                 2:1
 4 . round (9. 9. 2012.)
Borac Imbriovec - Viktorija Vojakovac                         0:1
Sloga Koprivnički Ivanec - Ferdinandovac                      1:1
Miklinovec Koprivnica - Kalinovac                             1:1
Omladinac-Sloga Herešin - Tomislav Žabno                      2:0
Graničar Đurđevac - Mladost Molve                             1:0
Drava Novigrad Podravski - Mladost Koprivnički Bregi          1:1
Mladost Kloštar Podravski - Mladost Mali Otok                 1:0
Panonija Peteranec - Bratstvo Kunovec                         1:1
 5 . round
Kalinovac - Borac Imbriovec                                   5:0
Viktorija Vojakovac - Sloga Koprivnički Ivanec                1:1
Tomislav Žabno - Miklinovec Koprivnica                        3:0
Mladost Molve - Omladinac-Sloga Herešin                       3:1
Mladost Koprivnički Bregi - Graničar Đurđevac                 4:0
Mladost Mali Otok - Drava Novigrad Podravski                  1:1
Bratstvo Kunovec - Mladost Kloštar Podravski                  4:0
Ferdinandovac - Panonija Peteranec                            2:1
 6 . round
Borac Imbriovec - Tomislav Žabno                              1:0
Sloga Koprivnički Ivanec - Kalinovac                          0:1
Ferdinandovac - Viktorija Vojakovac                          10:0
Miklinovec Koprivnica - Mladost Molve                         1:3
Omladinac-Sloga Herešin - Mladost Koprivnički Bregi           3:3
Graničar Đurđevac - Mladost Mali Otok                         1:1
Drava Novigrad Podravski - Bratstvo Kunovec                   0:2
Panonija Peteranec - Mladost Kloštar Podravski                0:3
 7 . round
Mladost Molve - Borac Imbriovec                               1:5
Tomislav Žabno - Sloga Koprivnički Ivanec                     1:1
Kalinovac - Ferdinandovac                                     2:2
Mladost Koprivnički Bregi - Miklinovec Koprivnica             3:0
Mladost Mali Otok - Omladinac-Sloga Herešin                   0:1
Bratstvo Kunovec - Graničar Đurđevac                          5:1
Mladost Kloštar Podravski - Drava Novigrad Podravski          1:2
Viktorija Vojakovac - Panonija Peteranec                      1:2
 8 . round
Borac Imbriovec - Mladost Koprivnički Bregi                   4:1
Sloga Koprivnički Ivanec - Mladost Molve                      0:1
Ferdinandovac - Tomislav Žabno                                2:4
Viktorija Vojakovac - Kalinovac                               2:7
Miklinovec Koprivnica - Mladost Mali Otok                     0:1
Omladinac-Sloga Herešin - Bratstvo Kunovec                    0:4
Graničar Đurđevac - Mladost Kloštar Podravski                 0:2
Panonija Peteranec - Drava Novigrad Podravski                 3:1
 9 . round
Mladost Mali Otok - Borac Imbriovec                           1:1
Mladost Koprivnički Bregi - Sloga Koprivnički Ivanec          4:3
Mladost Molve - Ferdinandovac                                 0:3
Tomislav Žabno - Viktorija Vojakovac                          3:0
Bratstvo Kunovec - Miklinovec Koprivnica                      1:0
Mladost Kloštar Podravski - Omladinac-Sloga Herešin           4:0
Drava Novigrad Podravski - Graničar Đurđevac                  0:0
Kalinovac - Panonija Peteranec                                2:2
 10 . round
Borac Imbriovec - Bratstvo Kunovec                            2:1
Sloga Koprivnički Ivanec - Mladost Mali Otok                  0:0
Ferdinandovac - Mladost Koprivnički Bregi                     1:0
Viktorija Vojakovac - Mladost Molve                           2:1
Kalinovac - Tomislav Žabno                                    4:2
Miklinovec Koprivnica - Mladost Kloštar Podravski             0:3
Omladinac-Sloga Herešin - Drava Novigrad Podravski            2:6
Panonija Peteranec - Graničar Đurđevac                        0:1
 11 . round
Mladost Kloštar Podravski - Borac Imbriovec                   0:3
Bratstvo Kunovec - Sloga Koprivnički Ivanec                   4:1
Mladost Mali Otok - Ferdinandovac                             0:0
Mladost Koprivnički Bregi - Viktorija Vojakovac               4:1
Mladost Molve - Kalinovac                                     2:2
Drava Novigrad Podravski - Miklinovec Koprivnica              0:1
Graničar Đurđevac - Omladinac-Sloga Herešin                   3:0
Tomislav Žabno - Panonija Peteranec                           2:2
 12 . round
Borac Imbriovec - Drava Novigrad Podravski                    2:0
Sloga Koprivnički Ivanec - Mladost Kloštar Podravski          1:0
Ferdinandovac - Bratstvo Kunovec                              0:0
Viktorija Vojakovac - Mladost Mali Otok                       0:1
Kalinovac - Mladost Koprivnički Bregi                         3:1
Tomislav Žabno - Mladost Molve                                4:1
Miklinovec Koprivnica - Graničar Đurđevac                     2:4
Panonija Peteranec - Omladinac-Sloga Herešin                  2:2
 13 . round
Graničar Đurđevac - Borac Imbriovec                           0:0
Drava Novigrad Podravski - Sloga Koprivnički Ivanec           2:1
Mladost Kloštar Podravski - Ferdinandovac                     4:0
Bratstvo Kunovec - Viktorija Vojakovac                        4:2
Mladost Mali Otok - Kalinovac                                 2:1
Mladost Koprivnički Bregi - Tomislav Žabno                    1:0
Omladinac-Sloga Herešin - Miklinovec Koprivnica               4:0
Mladost Molve - Panonija Peteranec                            2:1
 14 . round
Borac Imbriovec - Omladinac-Sloga Herešin                     2:0
Sloga Koprivnički Ivanec - Graničar Đurđevac                  2:1
Ferdinandovac - Drava Novigrad Podravski                      1:0
Viktorija Vojakovac - Mladost Kloštar Podravski               2:0
Kalinovac - Bratstvo Kunovec                                  1:1
Tomislav Žabno - Mladost Mali Otok                            1:4
Mladost Molve - Mladost Koprivnički Bregi                     2:0
Panonija Peteranec - Miklinovec Koprivnica                    2:0
 15 . round
Miklinovec Koprivnica - Borac Imbriovec                       0:4
Omladinac-Sloga Herešin - Sloga Koprivnički Ivanec            2:3
Graničar Đurđevac - Ferdinandovac                             4:2
Drava Novigrad Podravski - Viktorija Vojakovac                2:2
Mladost Kloštar Podravski - Kalinovac                         2:2
Bratstvo Kunovec - Tomislav Žabno                             6:0
Mladost Mali Otok - Mladost Molve                             3:2
Mladost Koprivnički Bregi - Panonija Peteranec                3:0
 16 . round
Mladost Mali Otok - Mladost Koprivnički Bregi                 3:1
Bratstvo Kunovec - Mladost Molve                              3:0
Mladost Kloštar Podravski - Tomislav Žabno                    2:0
Drava Novigrad Podravski - Kalinovac                          1:1
Graničar Đurđevac - Viktorija Vojakovac                       3:1
Omladinac-Sloga Herešin - Ferdinandovac                       2:2
Miklinovec Koprivnica - Sloga Koprivnički Ivanec              1:3
Panonija Peteranec - Borac Imbriovec                          0:5
 17 . round
Sloga Koprivnički Ivanec - Borac Imbriovec                    1:1
Ferdinandovac - Miklinovec Koprivnica                         3:1
Viktorija Vojakovac - Omladinac-Sloga Herešin                 4:1
Kalinovac - Graničar Đurđevac                                 3:0
Tomislav Žabno - Drava Novigrad Podravski                     1:1
Mladost Molve - Mladost Kloštar Podravski                     1:0
Mladost Koprivnički Bregi - Bratstvo Kunovec                  4:4
Mladost Mali Otok - Panonija Peteranec                        3:2
 18 . round
Borac Imbriovec - Ferdinandovac                               1:0
Miklinovec Koprivnica - Viktorija Vojakovac                   0:0
Omladinac-Sloga Herešin - Kalinovac                           2:2
Graničar Đurđevac - Tomislav Žabno                            3:3
Drava Novigrad Podravski - Mladost Molve                      1:3
Mladost Kloštar Podravski - Mladost Koprivnički Bregi         5:0
Bratstvo Kunovec - Mladost Mali Otok                          2:1
Panonija Peteranec - Sloga Koprivnički Ivanec                 1:1
 19 . round
Viktorija Vojakovac - Borac Imbriovec                         0:3
Ferdinandovac - Sloga Koprivnički Ivanec                      3:0
Kalinovac - Miklinovec Koprivnica                             5:0
Tomislav Žabno - Omladinac-Sloga Herešin                      2:0
Mladost Molve - Graničar Đurđevac                             0:1
Mladost Koprivnički Bregi - Drava Novigrad Podravski          4:3
Mladost Mali Otok - Mladost Kloštar Podravski                 4:1
Bratstvo Kunovec - Panonija Peteranec                         2:0
 20 . round
Borac Imbriovec - Kalinovac                                   1:0
Sloga Koprivnički Ivanec - Viktorija Vojakovac                2:0
Miklinovec Koprivnica - Tomislav Žabno                        0:3
Omladinac-Sloga Herešin - Mladost Molve                       2:0
Graničar Đurđevac - Mladost Koprivnički Bregi                 3:1
Drava Novigrad Podravski - Mladost Mali Otok                  1:0
Mladost Kloštar Podravski - Bratstvo Kunovec                  5:1
Panonija Peteranec - Ferdinandovac                            1:0
 21 . round
Tomislav Žabno - Borac Imbriovec                              2:1
Kalinovac - Sloga Koprivnički Ivanec                          1:2
Viktorija Vojakovac - Ferdinandovac                           4:1
Mladost Molve - Miklinovec Koprivnica                         3:0
Mladost Koprivnički Bregi - Omladinac-Sloga Herešin           1:2
Mladost Mali Otok - Graničar Đurđevac                         1:2
Bratstvo Kunovec - Drava Novigrad Podravski                   2:3
Mladost Kloštar Podravski - Panonija Peteranec                4:1
 22 . round
Borac Imbriovec - Mladost Molve                               0:1
Sloga Koprivnički Ivanec - Tomislav Žabno                     3:0
Ferdinandovac - Kalinovac                                     1:0
Miklinovec Koprivnica - Mladost Koprivnički Bregi             2:2
Omladinac-Sloga Herešin - Mladost Mali Otok                   2:0
Graničar Đurđevac - Bratstvo Kunovec                          1:2
Drava Novigrad Podravski - Mladost Kloštar Podravski          1:5
Panonija Peteranec - Viktorija Vojakovac                      3:1
 23 . round
Mladost Koprivnički Bregi - Borac Imbriovec                   1:1
Mladost Molve - Sloga Koprivnički Ivanec                      2:0
Tomislav Žabno - Ferdinandovac                                6:0
Kalinovac - Viktorija Vojakovac                               6:2
Mladost Mali Otok - Miklinovec Koprivnica                     1:1
Bratstvo Kunovec - Omladinac-Sloga Herešin                    2:0
Mladost Kloštar Podravski - Graničar Đurđevac                 1:2
Drava Novigrad Podravski - Panonija Peteranec                 0:2
 24 . round
Borac Imbriovec - Mladost Mali Otok                           7:0
Sloga Koprivnički Ivanec - Mladost Koprivnički Bregi          2:1
Ferdinandovac - Mladost Molve                                 2:2
Viktorija Vojakovac - Tomislav Žabno                          3:1
Miklinovec Koprivnica - Bratstvo Kunovec                      0:6
Omladinac-Sloga Herešin - Mladost Kloštar Podravski           0:2
Graničar Đurđevac - Drava Novigrad Podravski                  3:1
Panonija Peteranec - Kalinovac                                3:2
 25 . round
Bratstvo Kunovec - Borac Imbriovec                            2:0
Mladost Mali Otok - Sloga Koprivnički Ivanec                  3:0
Mladost Koprivnički Bregi - Ferdinandovac                     4:1
Mladost Molve - Viktorija Vojakovac                           2:1
Tomislav Žabno - Kalinovac                                    0:1
Mladost Kloštar Podravski - Miklinovec Koprivnica            12:1
Drava Novigrad Podravski - Omladinac-Sloga Herešin            3:1
Graničar Đurđevac - Panonija Peteranec                        2:0
 26 . round
Borac Imbriovec - Mladost Kloštar Podravski                   2:1
Sloga Koprivnički Ivanec - Bratstvo Kunovec                   1:1
Ferdinandovac - Mladost Mali Otok                             2:2
Viktorija Vojakovac - Mladost Koprivnički Bregi               1:0
Kalinovac - Mladost Molve                                     1:2
Miklinovec Koprivnica - Drava Novigrad Podravski              0:2
Omladinac-Sloga Herešin - Graničar Đurđevac                   1:4
Panonija Peteranec - Tomislav Žabno                           0:0
 27 . round
Drava Novigrad Podravski - Borac Imbriovec                    1:5
Mladost Kloštar Podravski - Sloga Koprivnički Ivanec          2:3
Bratstvo Kunovec - Ferdinandovac                              6:3
Mladost Mali Otok - Viktorija Vojakovac                       0:1
Mladost Koprivnički Bregi - Kalinovac                         0:2
Mladost Molve - Tomislav Žabno                                3:0
Graničar Đurđevac - Miklinovec Koprivnica                     4:0
Omladinac-Sloga Herešin - Panonija Peteranec                  3:2
 28 . round
Borac Imbriovec - Graničar Đurđevac                           4:2
Sloga Koprivnički Ivanec - Drava Novigrad Podravski           5:2
Ferdinandovac - Mladost Kloštar Podravski                     1:0
Viktorija Vojakovac - Bratstvo Kunovec                        0:1
Kalinovac - Mladost Mali Otok                                 2:0
Tomislav Žabno - Mladost Koprivnički Bregi                    3:1
Miklinovec Koprivnica - Omladinac-Sloga Herešin               3:2
Panonija Peteranec - Mladost Molve                            2:5
 29 . round
Omladinac-Sloga Herešin - Borac Imbriovec                     1:11
Graničar Đurđevac - Sloga Koprivnički Ivanec                  3:2
Drava Novigrad Podravski - Ferdinandovac                      2:1
Mladost Kloštar Podravski - Viktorija Vojakovac               5:1
Bratstvo Kunovec - Kalinovac                                  3:0
Mladost Mali Otok - Tomislav Žabno                            1:0
Mladost Koprivnički Bregi - Mladost Molve                     1:0
Miklinovec Koprivnica - Panonija Peteranec                    0:2
 30 . round
Borac Imbriovec - Miklinovec Koprivnica                       3:3
Sloga Koprivnički Ivanec - Omladinac-Sloga Herešin            5:3
Ferdinandovac - Graničar Đurđevac                             6:1
Viktorija Vojakovac - Drava Novigrad Podravski                2:1
Kalinovac - Mladost Kloštar Podravski                         2:3
Tomislav Žabno - Bratstvo Kunovec                             1:1
Mladost Molve - Mladost Mali Otok                             1:1
Panonija Peteranec - Mladost Koprivnički Bregi                3:1

Virovitičko-podravska county

Pos  Team                      ADP  P   W   D  L   F   A    GD   Pts
  1  Papuk Orahovica             0  26  19  7   0  81   21   60   64 [promotion play-off]
  2  Pitomača                    0  26  15  5   6  59   39   20   50
  3  Munja Veliki Rastovac       0  26  15  3   8  73   45   28   48
  4  Lukač 05                    0  26  12  7   7  49   37   12   43
  5  Voćin                       0  26  12  7   7  45   35   10   43
  6  Mikleuš                     0  26  12  6   8  46   29   17   42
  7  Mladost Čačinci             0  26  11  5  10  69   56   13   38
  8  Podravac Sopje              0  26  11  3  12  50   56   -6   36
  9  Bilogora Špišić Bukovica    0  26  11  2  13  41   69  -28   35
 10  Turanovac                   0  26   8  5  13  40   43   -3   29
 11  DOŠK Dolci                  0  26   8  3  15  53   61   -8   27
 12  Crnac                       0  26   8  2  16  37   66  -29   26
 13  Rezovac                     0  26   7  4  15  48   59  -11   25
 14  Gradina                     0  26   3  1  22  26  101  -75   10 [relegated]

Last updated: 2. 6. 2013.

Promotion play-off (22nd and 26th of June 2013):
Papuk Orahovica - Slatina                                 3:2 1:1 [Papuk later withdrew]

 1 . round (26. 8. 2012.)
Turanovac - Rezovac                                           3:1
Crnac - Voćin                                                 0:2
DOŠK Dolci - Lukač 05                                         3:3
Papuk Orahovica - Pitomača                                    4:2
Mladost Čačinci - Mikleuš                                     1:0
Podravac Sopje - Munja Veliki Rastovac                        3:4
Gradina - Bilogora Špišić Bukovica                            0:4
 2 . round (2. 9. 2012.)
Gradina - Podravac Sopje                                      1:2
Munja Veliki Rastovac - Mladost Čačinci                       4:2
Mikleuš - Papuk Orahovica                                     1:3
Pitomača - DOŠK Dolci                                         1:0
Lukač 05 - Crnac                                              2:0
Voćin - Turanovac                                             0:1
Bilogora Špišić Bukovica - Rezovac                            2:0
 3 . round (9. 9. 2012.)
Mladost Čačinci - Gradina                                    13:0
Papuk Orahovica - Munja Veliki Rastovac                       2:0
DOŠK Dolci - Mikleuš                                          0:2
Crnac - Pitomača                                              1:4
Turanovac - Lukač 05                                          1:1
Rezovac - Voćin                                               0:3
Podravac Sopje - Bilogora Špišić Bukovica                     3:1
 4 . round (16. 9. 2012.)
Gradina - Papuk Orahovica                                     0:2
Podravac Sopje - Mladost Čačinci                              3:2
Munja Veliki Rastovac - DOŠK Dolci                            1:2
Mikleuš - Crnac                                               0:2
Pitomača - Turanovac                                          1:0
Lukač 05 - Rezovac                                            2:1
Bilogora Špišić Bukovica - Voćin                              2:2
 5 . round (23. 9. 2012.)
DOŠK Dolci - Gradina                                          3:0
Papuk Orahovica - Podravac Sopje                              1:0
Crnac - Munja Veliki Rastovac                                 1:2
Turanovac - Mikleuš                                           0:0
Rezovac - Pitomača                                            3:3
Voćin - Lukač 05                                              0:0
Mladost Čačinci - Bilogora Špišić Bukovica                    0:0
 6 . round (30. 9. 2012.)
Gradina - Crnac                                               1:2
Podravac Sopje - DOŠK Dolci                                   3:1
Mladost Čačinci - Papuk Orahovica                             1:1
Munja Veliki Rastovac - Turanovac                             4:4
Mikleuš - Rezovac                                             1:2
Pitomača - Voćin                                              6:1
Bilogora Špišić Bukovica - Lukač 05                           0:3
 7 . round (7. 10. 2012.)
Turanovac - Gradina                                           1:0
Crnac - Podravac Sopje                                        0:0
DOŠK Dolci - Mladost Čačinci                                  1:3
Rezovac - Munja Veliki Rastovac                               1:0
Voćin - Mikleuš                                               2:1
Lukač 05 - Pitomača                                           0:0
Papuk Orahovica - Bilogora Špišić Bukovica                    5:0
 8 . round (14. 10. 2012.)
Gradina - Rezovac                                             0:6
Podravac Sopje - Turanovac                                    1:0
Mladost Čačinci - Crnac                                       5:0
Papuk Orahovica - DOŠK Dolci                                  1:1
Munja Veliki Rastovac - Voćin                                 0:1
Mikleuš - Lukač 05                                            3:1
Bilogora Špišić Bukovica - Pitomača                           4:2
 9 . round (21. 10. 2012.)
Voćin - Gradina                                               6:0
Rezovac - Podravac Sopje                                      2:1
Turanovac - Mladost Čačinci                                   0:3
Crnac - Papuk Orahovica                                       1:3
Lukač 05 - Munja Veliki Rastovac                              5:0
Pitomača - Mikleuš                                            2:2
DOŠK Dolci - Bilogora Špišić Bukovica                         9:0
 10 . round (28. 10. 2012.)
Gradina - Lukač 05                                            1:5
Podravac Sopje - Voćin                                        2:2
Mladost Čačinci - Rezovac                                     3:1
Papuk Orahovica - Turanovac                                   5:1
DOŠK Dolci - Crnac                                            5:1
Munja Veliki Rastovac - Pitomača                              3:2
Bilogora Špišić Bukovica - Mikleuš                            0:3
 11 . round (4. 11. 2012.)
Pitomača - Gradina                                            1:1
Lukač 05 - Podravac Sopje                                     5:1
Voćin - Mladost Čačinci                                       1:1
Rezovac - Papuk Orahovica                                     1:1
Turanovac - DOŠK Dolci                                        0:4
Mikleuš - Munja Veliki Rastovac                               1:1
Crnac - Bilogora Špišić Bukovica                              5:0
 12 . round (11. 11. 2012.)
Gradina - Mikleuš                                             1:3
Podravac Sopje - Pitomača                                     5:1
Mladost Čačinci - Lukač 05                                    0:1
Papuk Orahovica - Voćin                                       2:0
DOŠK Dolci - Rezovac                                          4:0
Crnac - Turanovac                                             4:3
Bilogora Špišić Bukovica - Munja Veliki Rastovac              0:7
 13 . round (18. 11. 2012.)
Munja Veliki Rastovac - Gradina                               5:0
Mikleuš - Podravac Sopje                                      0:2
Pitomača - Mladost Čačinci                                    2:1
Lukač 05 - Papuk Orahovica                                    3:3
Voćin - DOŠK Dolci                                            5:2
Rezovac - Crnac                                               1:2
Turanovac - Bilogora Špišić Bukovica                          4:1
 14 . round
Rezovac - Turanovac                                           1:1
Voćin - Crnac                                                 2:1
Lukač 05 - DOŠK Dolci                                         3:1
Pitomača - Papuk Orahovica                                    1:2
Mikleuš - Mladost Čačinci                                     7:1
Munja Veliki Rastovac - Podravac Sopje                        7:0
Bilogora Špišić Bukovica - Gradina                            3:2
 15 . round
Podravac Sopje - Gradina                                      7:0
Mladost Čačinci - Munja Veliki Rastovac                       8:5
Papuk Orahovica - Mikleuš                                     1:1
DOŠK Dolci - Pitomača                                         2:4
Crnac - Lukač 05                                              3:2
Turanovac - Voćin                                             2:0
Rezovac - Bilogora Špišić Bukovica                            2:6
 16 . round
Gradina - Mladost Čačinci                                     8:1
Munja Veliki Rastovac - Papuk Orahovica                       1:4
Mikleuš - DOŠK Dolci                                          1:0
Pitomača - Crnac                                              3:0
Lukač 05 - Turanovac                                          1:0
Voćin - Rezovac                                               3:2
Bilogora Špišić Bukovica - Podravac Sopje                     2:1
 17 . round
Papuk Orahovica - Gradina                                     8:0
Mladost Čačinci - Podravac Sopje                              6:2
DOŠK Dolci - Munja Veliki Rastovac                            1:2
Crnac - Mikleuš                                               0:0
Turanovac - Pitomača                                          1:2
Rezovac - Lukač 05                                            3:1
Voćin - Bilogora Špišić Bukovica                              2:0
 18 . round
Gradina - DOŠK Dolci                                          1:4
Podravac Sopje - Papuk Orahovica                              1:3
Munja Veliki Rastovac - Crnac                                 5:1
Mikleuš - Turanovac                                           1:0
Pitomača - Rezovac                                            3:1
Lukač 05 - Voćin                                              1:1
Bilogora Špišić Bukovica - Mladost Čačinci                    2:0
 19 . round
Crnac - Gradina                                               4:1
DOŠK Dolci - Podravac Sopje                                   5:2
Papuk Orahovica - Mladost Čačinci                             4:0
Turanovac - Munja Veliki Rastovac                             0:0
Rezovac - Mikleuš                                             2:3
Voćin - Pitomača                                              1:0
Lukač 05 - Bilogora Špišić Bukovica                           2:4
 20 . round
Gradina - Turanovac                                           4:2
Podravac Sopje - Crnac                                        2:1
Mladost Čačinci - DOŠK Dolci                                  2:2
Munja Veliki Rastovac - Rezovac                               4:1
Mikleuš - Voćin                                               3:0
Pitomača - Lukač 05                                           2:1
Bilogora Špišić Bukovica - Papuk Orahovica                    1:7
 21 . round
Rezovac - Gradina                                             1:3
Turanovac - Podravac Sopje                                    5:0
Crnac - Mladost Čačinci                                       1:4
DOŠK Dolci - Papuk Orahovica                                  0:1
Voćin - Munja Veliki Rastovac                                 1:2
Lukač 05 - Mikleuš                                            2:1
Pitomača - Bilogora Špišić Bukovica                           2:0
 22 . round
Gradina - Voćin                                               1:3
Podravac Sopje - Rezovac                                      3:1
Mladost Čačinci - Turanovac                                   5:1
Papuk Orahovica - Crnac                                       9:1
Munja Veliki Rastovac - Lukač 05                              4:0
Mikleuš - Pitomača                                            2:2
Bilogora Špišić Bukovica - DOŠK Dolci                         4:2
 23 . round
Lukač 05 - Gradina                                            1:0
Voćin - Podravac Sopje                                        1:1
Rezovac - Mladost Čačinci                                     2:2
Turanovac - Papuk Orahovica                                   0:3
Crnac - DOŠK Dolci                                            3:1
Pitomača - Munja Veliki Rastovac                              3:2
Mikleuš - Bilogora Špišić Bukovica                            2:0
 24 . round
Gradina - Pitomača                                            1:4
Podravac Sopje - Lukač 05                                     4:0
Mladost Čačinci - Voćin                                       4:2
Papuk Orahovica - Rezovac                                     4:2
DOŠK Dolci - Turanovac                                        0:6
Munja Veliki Rastovac - Mikleuš                               3:1
Bilogora Špišić Bukovica - Crnac                              3:2
 25 . round
Mikleuš - Gradina                                             5:0
Pitomača - Podravac Sopje                                     3:0
Lukač 05 - Mladost Čačinci                                    3:0
Voćin - Papuk Orahovica                                       1:1
Rezovac - DOŠK Dolci                                          9:0
Turanovac - Crnac                                             4:0
Munja Veliki Rastovac - Bilogora Špišić Bukovica              2:1
 26 . round
Gradina - Munja Veliki Rastovac                               0:5
Podravac Sopje - Mikleuš                                      1:2
Mladost Čačinci - Pitomača                                    1:3
Papuk Orahovica - Lukač 05                                    1:1
DOŠK Dolci - Voćin                                            0:3
Crnac - Rezovac                                               1:2
Bilogora Špišić Bukovica - Turanovac                          1:0

Fifth Level (2nd county leagues)

Brodsko-posavska county

Group "East"

Pos  Team                      ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Zvonimir Donja Vrba         0  26  15  5   6  51  31   20   50 [promoted]
  2  Graničar Slavonski Šamac    0  26  14  7   5  64  39   25   49
  3  Omladinac Staro Topolje     0  26  14  4   8  51  33   18   46
  4  Sikirevci                   0  26  12  5   9  38  26   12   41
  5  Gundinci                    0  26  12  5   9  49  41    8   41
  6  Dilj Klokočevik             0  26  10  8   8  41  33    8   38
  7  Slavonac Stari Perkovci     0  26  11  5  10  48  49   -1   38
  8  Gardun Garčin               0  26  10  5  11  43  42    1   35
  9  Dubrava Zadubravlje         0  26  10  5  11  40  39    1   35
 10  Sapci                       0  26   8  6  12  33  40   -7   30
 11  Sloga Jaruge                0  26   9  3  14  36  59  -23   30
 12  Sloga Vrpolje               0  26   8  5  13  42  53  -11   29
 13  Raketa Beravci              0  26   6  7  13  43  63  -20   25
 14  Mladost Čajkovci            0  26   5  6  15  36  67  -31   21 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.

 1 . round
Gundinci - Mladost Čajkovci                                   5:1
Dubrava Zadubravlje - Gardun Garčin                           3:2
Dilj Klokočevik - Sloga Jaruge                                1:1
Graničar Slavonski Šamac - Sloga Vrpolje                      5:2
Slavonac Stari Perkovci - Sapci                               1:0
Raketa Beravci - Omladinac Staro Topolje                      1:1
Zvonimir Donja Vrba - Sikirevci                               3:0
 2 . round
Zvonimir Donja Vrba - Raketa Beravci                          1:3
Omladinac Staro Topolje - Slavonac Stari Perkovci             3:0
Sapci - Graničar Slavonski Šamac                              2:1
Sloga Vrpolje - Dilj Klokočevik                               1:2
Sloga Jaruge - Dubrava Zadubravlje                            0:4
Gardun Garčin - Gundinci                                      2:5
Sikirevci - Mladost Čajkovci                                  1:1
 3 . round
Slavonac Stari Perkovci - Zvonimir Donja Vrba                 1:4
Graničar Slavonski Šamac - Omladinac Staro Topolje            2:1
Dilj Klokočevik - Sapci                                       1:0
Dubrava Zadubravlje - Sloga Vrpolje                           4:0
Gundinci - Sloga Jaruge                                       3:0
Mladost Čajkovci - Gardun Garčin                              0:0
Raketa Beravci - Sikirevci                                    1:1
 4 . round
Zvonimir Donja Vrba - Graničar Slavonski Šamac                2:2
Raketa Beravci - Slavonac Stari Perkovci                      5:4
Omladinac Staro Topolje - Dilj Klokočevik                     3:2
Sapci - Dubrava Zadubravlje                                   1:0
Sloga Vrpolje - Gundinci                                      1:0
Sloga Jaruge - Mladost Čajkovci                               2:0
Sikirevci - Gardun Garčin                                     0:2
 5 . round
Dilj Klokočevik - Zvonimir Donja Vrba                         1:0
Graničar Slavonski Šamac - Raketa Beravci                     5:1
Dubrava Zadubravlje - Omladinac Staro Topolje                 1:0
Gundinci - Sapci                                              3:2
Mladost Čajkovci - Sloga Vrpolje                              2:2
Gardun Garčin - Sloga Jaruge                                  0:2
Slavonac Stari Perkovci - Sikirevci                           0:2
 6 . round
Zvonimir Donja Vrba - Dubrava Zadubravlje                     3:0
Raketa Beravci - Dilj Klokočevik                              0:2
Slavonac Stari Perkovci - Graničar Slavonski Šamac            1:2
Omladinac Staro Topolje - Gundinci                            0:1
Sapci - Mladost Čajkovci                                      1:0
Sloga Vrpolje - Gardun Garčin                                 5:2
Sikirevci - Sloga Jaruge                                      3:0
 7 . round
Gundinci - Zvonimir Donja Vrba                                2:0
Dubrava Zadubravlje - Raketa Beravci                          1:0
Dilj Klokočevik - Slavonac Stari Perkovci                     3:0
Mladost Čajkovci - Omladinac Staro Topolje                    0:1
Gardun Garčin - Sapci                                         0:0
Sloga Jaruge - Sloga Vrpolje                                  2:1
Graničar Slavonski Šamac - Sikirevci                          3:0
 8 . round
Zvonimir Donja Vrba - Mladost Čajkovci                        3:0
Raketa Beravci - Gundinci                                     1:1
Slavonac Stari Perkovci - Dubrava Zadubravlje                 2:2
Graničar Slavonski Šamac - Dilj Klokočevik                    2:1
Omladinac Staro Topolje - Gardun Garčin                       2:0
Sapci - Sloga Jaruge                                          5:0
Sikirevci - Sloga Vrpolje                                     3:1
 9 . round
Gardun Garčin - Zvonimir Donja Vrba                           2:2
Mladost Čajkovci - Raketa Beravci                             4:2
Gundinci - Slavonac Stari Perkovci                            0:2
Dubrava Zadubravlje - Graničar Slavonski Šamac                3:1
Sloga Jaruge - Omladinac Staro Topolje                        0:6
Sloga Vrpolje - Sapci                                         1:1
Dilj Klokočevik - Sikirevci                                   0:0
 10 . round
Zvonimir Donja Vrba - Sloga Jaruge                            3:0
Raketa Beravci - Gardun Garčin                                3:2
Slavonac Stari Perkovci - Mladost Čajkovci                    6:5
Graničar Slavonski Šamac - Gundinci                           2:0
Dilj Klokočevik - Dubrava Zadubravlje                         2:0
Omladinac Staro Topolje - Sloga Vrpolje                       3:1
Sikirevci - Sapci                                             4:1
 11 . round
Sloga Vrpolje - Zvonimir Donja Vrba                           0:1
Sloga Jaruge - Raketa Beravci                                 4:1
Gardun Garčin - Slavonac Stari Perkovci                       1:3
Mladost Čajkovci - Graničar Slavonski Šamac                   0:3
Gundinci - Dilj Klokočevik                                    5:3
Sapci - Omladinac Staro Topolje                               0:1
Dubrava Zadubravlje - Sikirevci                               2:0
 12 . round
Zvonimir Donja Vrba - Sapci                                   3:1
Raketa Beravci - Sloga Vrpolje                                3:3
Slavonac Stari Perkovci - Sloga Jaruge                        0:1
Graničar Slavonski Šamac - Gardun Garčin                      2:1
Dilj Klokočevik - Mladost Čajkovci                            4:2
Dubrava Zadubravlje - Gundinci                                2:2
Sikirevci - Omladinac Staro Topolje                           1:0
 13 . round
Omladinac Staro Topolje - Zvonimir Donja Vrba                 4:1
Sapci - Raketa Beravci                                        1:2
Sloga Vrpolje - Slavonac Stari Perkovci                       1:0
Sloga Jaruge - Graničar Slavonski Šamac                       0:2
Gardun Garčin - Dilj Klokočevik                               2:0
Mladost Čajkovci - Dubrava Zadubravlje                        0:2
Gundinci - Sikirevci                                          3:2
 14 . round
Mladost Čajkovci - Gundinci                                   2:1
Gardun Garčin - Dubrava Zadubravlje                           4:1
Sloga Jaruge - Dilj Klokočevik                                1:1
Sloga Vrpolje - Graničar Slavonski Šamac                      2:0
Sapci - Slavonac Stari Perkovci                               0:3
Omladinac Staro Topolje - Raketa Beravci                      3:0
Sikirevci - Zvonimir Donja Vrba                               1:0
 15 . round
Raketa Beravci - Zvonimir Donja Vrba                          3:4
Slavonac Stari Perkovci - Omladinac Staro Topolje             2:2
Graničar Slavonski Šamac - Sapci                              4:2
Dilj Klokočevik - Sloga Vrpolje                               2:2
Dubrava Zadubravlje - Sloga Jaruge                            3:2
Gundinci - Gardun Garčin                                      0:1
Mladost Čajkovci - Sikirevci                                  1:3
 16 . round
Zvonimir Donja Vrba - Slavonac Stari Perkovci                 1:0
Omladinac Staro Topolje - Graničar Slavonski Šamac            5:1
Sapci - Dilj Klokočevik                                       1:0
Sloga Vrpolje - Dubrava Zadubravlje                           3:0
Sloga Jaruge - Gundinci                                       5:2
Gardun Garčin - Mladost Čajkovci                              4:1
Sikirevci - Raketa Beravci                                    4:1
 17 . round
Graničar Slavonski Šamac - Zvonimir Donja Vrba                1:1
Slavonac Stari Perkovci - Raketa Beravci                      4:3
Dilj Klokočevik - Omladinac Staro Topolje                     5:0
Dubrava Zadubravlje - Sapci                                   2:1
Gundinci - Sloga Vrpolje                                      4:3
Mladost Čajkovci - Sloga Jaruge                               1:0
Gardun Garčin - Sikirevci                                     1:0
 18 . round
Zvonimir Donja Vrba - Dilj Klokočevik                         2:0
Raketa Beravci - Graničar Slavonski Šamac                     1:1
Omladinac Staro Topolje - Dubrava Zadubravlje                 3:2
Sapci - Gundinci                                              0:0
Sloga Vrpolje - Mladost Čajkovci                              2:1
Sloga Jaruge - Gardun Garčin                                  1:2
Sikirevci - Slavonac Stari Perkovci                           0:1
 19 . round
Dubrava Zadubravlje - Zvonimir Donja Vrba                     2:3
Dilj Klokočevik - Raketa Beravci                              3:1
Graničar Slavonski Šamac - Slavonac Stari Perkovci            3:3
Gundinci - Omladinac Staro Topolje                            0:0
Mladost Čajkovci - Sapci                                      1:1
Gardun Garčin - Sloga Vrpolje                                 3:0
Sloga Jaruge - Sikirevci                                      1:0
 20 . round
Zvonimir Donja Vrba - Gundinci                                2:1
Raketa Beravci - Dubrava Zadubravlje                          0:0
Slavonac Stari Perkovci - Dilj Klokočevik                     3:1
Omladinac Staro Topolje - Mladost Čajkovci                    6:1
Sapci - Gardun Garčin                                         1:0
Sloga Vrpolje - Sloga Jaruge                                  2:0
Sikirevci - Graničar Slavonski Šamac                          0:0
 21 . round
Mladost Čajkovci - Zvonimir Donja Vrba                        1:1
Gundinci - Raketa Beravci                                     3:1
Dubrava Zadubravlje - Slavonac Stari Perkovci                 2:2
Dilj Klokočevik - Graničar Slavonski Šamac                    1:1
Gardun Garčin - Omladinac Staro Topolje                       5:0
Sloga Jaruge - Sapci                                          4:3
Sloga Vrpolje - Sikirevci                                     0:3
 22 . round
Zvonimir Donja Vrba - Gardun Garčin                           4:0
Raketa Beravci - Mladost Čajkovci                             2:1
Slavonac Stari Perkovci - Gundinci                            2:1
Graničar Slavonski Šamac - Dubrava Zadubravlje                1:0
Omladinac Staro Topolje - Sloga Jaruge                        0:2
Sapci - Sloga Vrpolje                                         3:1
Sikirevci - Dilj Klokočevik                                   1:1
 23 . round
Sloga Jaruge - Zvonimir Donja Vrba                            2:3
Gardun Garčin - Raketa Beravci                                3:2
Mladost Čajkovci - Slavonac Stari Perkovci                    3:2
Gundinci - Graničar Slavonski Šamac                           3:1
Dubrava Zadubravlje - Dilj Klokočevik                         0:1
Sloga Vrpolje - Omladinac Staro Topolje                       1:3
Sapci - Sikirevci                                             1:4
 24 . round
Zvonimir Donja Vrba - Sloga Vrpolje                           2:2
Raketa Beravci - Sloga Jaruge                                 4:3
Slavonac Stari Perkovci - Gardun Garčin                       2:1
Graničar Slavonski Šamac - Mladost Čajkovci                   8:2
Dilj Klokočevik - Gundinci                                    2:2
Omladinac Staro Topolje - Sapci                               2:2
Sikirevci - Dubrava Zadubravlje                               1:0
 25 . round
Sapci - Zvonimir Donja Vrba                                   2:1
Sloga Vrpolje - Raketa Beravci                                3:1
Sloga Jaruge - Slavonac Stari Perkovci                        1:1
Gardun Garčin - Graničar Slavonski Šamac                      3:3
Mladost Čajkovci - Dilj Klokočevik                            3:2
Gundinci - Dubrava Zadubravlje                                2:1
Omladinac Staro Topolje - Sikirevci                           2:1
 26 . round
Zvonimir Donja Vrba - Omladinac Staro Topolje                 1:0
Raketa Beravci - Sapci                                        1:1
Slavonac Stari Perkovci - Sloga Vrpolje                       3:2
Graničar Slavonski Šamac - Sloga Jaruge                       8:2
Dilj Klokočevik - Gardun Garčin                               0:0
Dubrava Zadubravlje - Mladost Čajkovci                        3:3
Sikirevci - Gundinci                                          3:0

Group "Centre"

Pos  Team                      ADP  P   W   D  L   F   A   GD   Pts
  1  Omladinac Gornja Vrba       0  26  21  1   4  84  23   61   64 [promoted]
  2  Amater Slavonski Brod       0  26  18  3   5  73  25   48   57
  3  Graničar Brodska Varoš      0  26  16  3   7  62  27   35   51
  4  Sloga Gromačnik             0  26  15  2   9  72  44   28   47
  5  Slavonac Gornja Bebrina     0  26  12  5   9  49  37   12   41
  6  Slavonac Brodski Stupnik    0  26  12  5   9  41  38    3   41
  7  Mladost Malino              0  26  10  6  10  41  69  -28   36
  8  Graničar Klakar             0  26   9  3  14  48  48    0   30
  9  Tomica                      0  26   8  5  13  35  48  -13   29
 10  Budainka Slavonski Brod     0  26   8  5  13  38  61  -23   29
 11  Graničar Stupnički Kuti     0  26   9  2  15  41  66  -25   29
 12  Bratstvo Vranovci           0  26   7  7  12  37  58  -21   28
 13  Šokadija Šumeće             0  26   7  3  16  38  64  -26   24
 14  Slavonac Slavonski Kobaš   -1  26   3  4  19  34  85  -51   12 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.

 1 . round
Slavonac Brodski Stupnik - Sloga Gromačnik                    1:0
Mladost Malino - Omladinac Gornja Vrba                        0:7
Graničar Klakar - Graničar Stupnički Kuti                     4:1
Budainka Slavonski Brod - Graničar Brodska Varoš              1:2
Slavonac Gornja Bebrina - Tomica                              0:0
Slavonac Slavonski Kobaš - Bratstvo Vranovci                  1:1
Šokadija Šumeće - Amater Slavonski Brod                       2:2
 2 . round
Šokadija Šumeće - Slavonac Slavonski Kobaš                    2:1
Bratstvo Vranovci - Slavonac Gornja Bebrina                   3:1
Tomica - Budainka Slavonski Brod                              4:1
Graničar Brodska Varoš - Graničar Klakar                      1:1
Graničar Stupnički Kuti - Mladost Malino                      4:3
Omladinac Gornja Vrba - Slavonac Brodski Stupnik              5:0
Amater Slavonski Brod - Sloga Gromačnik                       4:1
 3 . round
Slavonac Gornja Bebrina - Šokadija Šumeće                     3:1
Budainka Slavonski Brod - Bratstvo Vranovci                   1:1
Graničar Klakar - Tomica                                      3:2
Mladost Malino - Graničar Brodska Varoš                       1:4
Slavonac Brodski Stupnik - Graničar Stupnički Kuti            2:1
Sloga Gromačnik - Omladinac Gornja Vrba                       1:0
Slavonac Slavonski Kobaš - Amater Slavonski Brod              0:3 (awarded)
 4 . round
Šokadija Šumeće - Budainka Slavonski Brod                     4:0
Slavonac Slavonski Kobaš - Slavonac Gornja Bebrina            2:2
Bratstvo Vranovci - Graničar Klakar                           3:2
Tomica - Mladost Malino                                       2:4
Graničar Brodska Varoš - Slavonac Brodski Stupnik             0:0
Graničar Stupnički Kuti - Sloga Gromačnik                     2:1
Amater Slavonski Brod - Omladinac Gornja Vrba                 3:1
 5 . round
Graničar Klakar - Šokadija Šumeće                             3:1
Budainka Slavonski Brod - Slavonac Slavonski Kobaš            3:2
Mladost Malino - Bratstvo Vranovci                            3:3
Slavonac Brodski Stupnik - Tomica                             5:0
Sloga Gromačnik - Graničar Brodska Varoš                      1:2
Omladinac Gornja Vrba - Graničar Stupnički Kuti               7:1
Slavonac Gornja Bebrina - Amater Slavonski Brod               2:1
 6 . round
Šokadija Šumeće - Mladost Malino                              1:1
Slavonac Slavonski Kobaš - Graničar Klakar                    0:2
Slavonac Gornja Bebrina - Budainka Slavonski Brod             4:0
Bratstvo Vranovci - Slavonac Brodski Stupnik                  0:1
Tomica - Sloga Gromačnik                                      3:2
Graničar Brodska Varoš - Omladinac Gornja Vrba                1:0
Amater Slavonski Brod - Graničar Stupnički Kuti               4:0
 7 . round
Slavonac Brodski Stupnik - Šokadija Šumeće                    2:1
Mladost Malino - Slavonac Slavonski Kobaš                     3:2
Graničar Klakar - Slavonac Gornja Bebrina                     2:3
Sloga Gromačnik - Bratstvo Vranovci                           4:1
Omladinac Gornja Vrba - Tomica                                1:0
Graničar Stupnički Kuti - Graničar Brodska Varoš              2:2
Budainka Slavonski Brod - Amater Slavonski Brod               1:5
 8 . round
Šokadija Šumeće - Sloga Gromačnik                             3:5
Slavonac Slavonski Kobaš - Slavonac Brodski Stupnik           2:1
Slavonac Gornja Bebrina - Mladost Malino                      0:0
Budainka Slavonski Brod - Graničar Klakar                     0:0
Bratstvo Vranovci - Omladinac Gornja Vrba                     3:0
Tomica - Graničar Stupnički Kuti                              2:1
Amater Slavonski Brod - Graničar Brodska Varoš                1:0
 9 . round
Omladinac Gornja Vrba - Šokadija Šumeće                      10:2
Sloga Gromačnik - Slavonac Slavonski Kobaš                    6:1
Slavonac Brodski Stupnik - Slavonac Gornja Bebrina            2:3
Mladost Malino - Budainka Slavonski Brod                      2:0
Graničar Stupnički Kuti - Bratstvo Vranovci                   4:1
Graničar Brodska Varoš - Tomica                               3:0
Graničar Klakar - Amater Slavonski Brod                       2:0
 10 . round
Šokadija Šumeće - Graničar Stupnički Kuti                     1:2
Slavonac Slavonski Kobaš - Omladinac Gornja Vrba              1:6
Slavonac Gornja Bebrina - Sloga Gromačnik                     2:3
Budainka Slavonski Brod - Slavonac Brodski Stupnik            1:1
Graničar Klakar - Mladost Malino                              6:0
Bratstvo Vranovci - Graničar Brodska Varoš                    0:2
Amater Slavonski Brod - Tomica                                5:0
 11 . round
Graničar Brodska Varoš - Šokadija Šumeće                      6:1
Graničar Stupnički Kuti - Slavonac Slavonski Kobaš            4:2
Omladinac Gornja Vrba - Slavonac Gornja Bebrina               3:1
Sloga Gromačnik - Budainka Slavonski Brod                     8:0
Slavonac Brodski Stupnik - Graničar Klakar                    1:0
Tomica - Bratstvo Vranovci                                    1:1
Mladost Malino - Amater Slavonski Brod                        2:1
 12 . round
Šokadija Šumeće - Tomica                                      3:1
Slavonac Slavonski Kobaš - Graničar Brodska Varoš             1:6
Slavonac Gornja Bebrina - Graničar Stupnički Kuti             2:1
Budainka Slavonski Brod - Omladinac Gornja Vrba               1:2
Graničar Klakar - Sloga Gromačnik                             1:2
Mladost Malino - Slavonac Brodski Stupnik                     1:5
Amater Slavonski Brod - Bratstvo Vranovci                     4:1
 13 . round
Bratstvo Vranovci - Šokadija Šumeće                           3:0
Tomica - Slavonac Slavonski Kobaš                             2:0
Graničar Brodska Varoš - Slavonac Gornja Bebrina              1:0
Graničar Stupnički Kuti - Budainka Slavonski Brod             5:0
Omladinac Gornja Vrba - Graničar Klakar                       3:1
Sloga Gromačnik - Mladost Malino                              3:1
Slavonac Brodski Stupnik - Amater Slavonski Brod              1:1
 14 . round
Sloga Gromačnik - Slavonac Brodski Stupnik                    3:2
Omladinac Gornja Vrba - Mladost Malino                        4:0
Graničar Stupnički Kuti - Graničar Klakar                     2:1
Graničar Brodska Varoš - Budainka Slavonski Brod              1:0
Tomica - Slavonac Gornja Bebrina                              0:0
Bratstvo Vranovci - Slavonac Slavonski Kobaš                  2:0
Amater Slavonski Brod - Šokadija Šumeće                       2:0
 15 . round
Slavonac Slavonski Kobaš - Šokadija Šumeće                    2:0
Slavonac Gornja Bebrina - Bratstvo Vranovci                   7:0
Budainka Slavonski Brod - Tomica                              2:1
Graničar Klakar - Graničar Brodska Varoš                      0:2
Mladost Malino - Graničar Stupnički Kuti                      2:1
Slavonac Brodski Stupnik - Omladinac Gornja Vrba              0:1
Sloga Gromačnik - Amater Slavonski Brod                       1:2
 16 . round
Šokadija Šumeće - Slavonac Gornja Bebrina                     2:1
Bratstvo Vranovci - Budainka Slavonski Brod                   3:3
Tomica - Graničar Klakar                                      4:5
Graničar Brodska Varoš - Mladost Malino                       0:1
Graničar Stupnički Kuti - Slavonac Brodski Stupnik            1:2
Omladinac Gornja Vrba - Sloga Gromačnik                       4:0
Amater Slavonski Brod - Slavonac Slavonski Kobaš              7:0
 17 . round
Budainka Slavonski Brod - Šokadija Šumeće                     2:1
Slavonac Gornja Bebrina - Slavonac Slavonski Kobaš            5:0
Graničar Klakar - Bratstvo Vranovci                           4:0
Mladost Malino - Tomica                                       1:0
Slavonac Brodski Stupnik - Graničar Brodska Varoš             1:3
Sloga Gromačnik - Graničar Stupnički Kuti                     6:2
Omladinac Gornja Vrba - Amater Slavonski Brod                 3:1
 18 . round
Šokadija Šumeće - Graničar Klakar                             1:0
Slavonac Slavonski Kobaš - Budainka Slavonski Brod            1:4
Bratstvo Vranovci - Mladost Malino                            2:2
Tomica - Slavonac Brodski Stupnik                             1:2
Graničar Brodska Varoš - Sloga Gromačnik                      4:0
Graničar Stupnički Kuti - Omladinac Gornja Vrba               0:2
Amater Slavonski Brod - Slavonac Gornja Bebrina               5:1
 19 . round
Mladost Malino - Šokadija Šumeće                              2:1
Graničar Klakar - Slavonac Slavonski Kobaš                    3:1
Budainka Slavonski Brod - Slavonac Gornja Bebrina             2:0
Slavonac Brodski Stupnik - Bratstvo Vranovci                  1:1
Sloga Gromačnik - Tomica                                      0:0
Omladinac Gornja Vrba - Graničar Brodska Varoš                2:0
Graničar Stupnički Kuti - Amater Slavonski Brod               0:2
 20 . round
Šokadija Šumeće - Slavonac Brodski Stupnik                    1:1
Slavonac Slavonski Kobaš - Mladost Malino                     4:1
Slavonac Gornja Bebrina - Graničar Klakar                     3:1
Bratstvo Vranovci - Sloga Gromačnik                           2:3
Tomica - Omladinac Gornja Vrba                                1:1
Graničar Brodska Varoš - Graničar Stupnički Kuti              6:0
Amater Slavonski Brod - Budainka Slavonski Brod               4:0
 21 . round
Sloga Gromačnik - Šokadija Šumeće                             4:2
Slavonac Brodski Stupnik - Slavonac Slavonski Kobaš           4:2
Mladost Malino - Slavonac Gornja Bebrina                      1:1
Graničar Klakar - Budainka Slavonski Brod                     0:1
Omladinac Gornja Vrba - Bratstvo Vranovci                     4:1
Graničar Stupnički Kuti - Tomica                              1:0
Graničar Brodska Varoš - Amater Slavonski Brod                1:3
 22 . round
Šokadija Šumeće - Omladinac Gornja Vrba                       1:3
Slavonac Slavonski Kobaš - Sloga Gromačnik                    2:2
Slavonac Gornja Bebrina - Slavonac Brodski Stupnik            4:1
Budainka Slavonski Brod - Mladost Malino                      3:3
Bratstvo Vranovci - Graničar Stupnički Kuti                   3:0
Tomica - Graničar Brodska Varoš                               3:1
Amater Slavonski Brod - Graničar Klakar                       3:3
 23 . round
Graničar Stupnički Kuti - Šokadija Šumeće                     2:1
Omladinac Gornja Vrba - Slavonac Slavonski Kobaš              7:0
Sloga Gromačnik - Slavonac Gornja Bebrina                     3:0 (awarded)
Slavonac Brodski Stupnik - Budainka Slavonski Brod            3:2
Mladost Malino - Graničar Klakar                              5:2
Graničar Brodska Varoš - Bratstvo Vranovci                    7:0
Tomica - Amater Slavonski Brod                                1:3
 24 . round
Šokadija Šumeće - Graničar Brodska Varoš                      4:3
Slavonac Slavonski Kobaš - Graničar Stupnički Kuti            3:3
Slavonac Gornja Bebrina - Omladinac Gornja Vrba               1:2
Budainka Slavonski Brod - Sloga Gromačnik                     3:1
Graničar Klakar - Slavonac Brodski Stupnik                    0:1
Bratstvo Vranovci - Tomica                                    0:1
Amater Slavonski Brod - Mladost Malino                        4:0
 25 . round
Tomica - Šokadija Šumeće                                      3:1
Graničar Brodska Varoš - Slavonac Slavonski Kobaš             3:2
Graničar Stupnički Kuti - Slavonac Gornja Bebrina             0:1
Omladinac Gornja Vrba - Budainka Slavonski Brod               2:1
Sloga Gromačnik - Graničar Klakar                             4:0
Slavonac Brodski Stupnik - Mladost Malino                     1:2
Bratstvo Vranovci - Amater Slavonski Brod                     2:1
 26 . round
Šokadija Šumeće - Bratstvo Vranovci                           1:0
Slavonac Slavonski Kobaš - Tomica                             2:3
Slavonac Gornja Bebrina - Graničar Brodska Varoš              2:1
Budainka Slavonski Brod - Graničar Stupnički Kuti             6:1
Graničar Klakar - Omladinac Gornja Vrba                       2:4
Mladost Malino - Sloga Gromačnik                              0:8
Amater Slavonski Brod - Slavonac Brodski Stupnik              2:0

Group "West"

Pos  Team                        ADP  P   W   D  L   F   A    GD   Pts
  1  Slaven Ljupina                0  26  18  3   5  77   26   51   57 [promoted]
  2  Budućnost Rešetari            0  26  18  1   7  73   42   31   55
  3  Posavac Davor                 0  26  16  1   9  82   45   37   49
  4  Omladinac Vrbova              0  26  15  1  10  52   43    9   46
  5  Polet Adžamovci               0  26  13  5   8  51   39   12   44
  6  Psunj Sokol Okučani           0  26  12  4  10  47   37   10   40
  7  Sloboda Gornji Bogićevci      0  26  12  3  11  49   43    6   39
  8  Dinamo Godinjak               0  26  12  2  12  48   44    4   38
  9  Krečar Srednji Lipovac        0  26  12  2  12  50   48    2   38
 10  Slavonija Bodovaljci          0  26  10  5  11  53   58   -5   35
 11  Slavija Staro Petrovo Selo    0  26  10  3  13  47   52   -5   33
 12  Mladost Brđani                0  26  10  3  13  43   49   -6   33
 13  Dragalić                      0  26   3  3  20  29   79  -50   12
 14  Sloga Komarnica               0  26   2  2  22  23  119  -96    8 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.

 1 . round
Omladinac Vrbova - Mladost Brđani                             3:2
Krečar Srednji Lipovac - Psunj Sokol Okučani                  4:1
Slaven Ljupina - Dragalić                                     4:0
Sloga Komarnica - Slavonija Bodovaljci                        2:0
Slavija Staro Petrovo Selo - Polet Adžamovci                  1:1
Dinamo Godinjak - Budućnost Rešetari                          5:1
Posavac Davor - Sloboda Gornji Bogićevci                      3:2
 2 . round
Dinamo Godinjak - Slavija Staro Petrovo Selo                  2:0
Polet Adžamovci - Sloga Komarnica                             6:1
Slavonija Bodovaljci - Sloboda Gornji Bogićevci               6:1
Posavac Davor - Slaven Ljupina                                2:0
Dragalić - Krečar Srednji Lipovac                             1:3
Psunj Sokol Okučani - Omladinac Vrbova                        2:0
Budućnost Rešetari - Mladost Brđani                           5:4
 3 . round
Sloga Komarnica - Dinamo Godinjak                             2:1
Sloboda Gornji Bogićevci - Polet Adžamovci                    3:1
Slaven Ljupina - Slavonija Bodovaljci                         2:0
Krečar Srednji Lipovac - Posavac Davor                        3:1
Omladinac Vrbova - Dragalić                                   3:2
Mladost Brđani - Psunj Sokol Okučani                          0:4
Slavija Staro Petrovo Selo - Budućnost Rešetari               0:2
 4 . round
Dinamo Godinjak - Sloboda Gornji Bogićevci                    2:1
Slavija Staro Petrovo Selo - Sloga Komarnica                  6:1
Polet Adžamovci - Slaven Ljupina                              2:3
Slavonija Bodovaljci - Krečar Srednji Lipovac                 1:1
Posavac Davor - Omladinac Vrbova                              5:0
Dragalić - Mladost Brđani                                     0:1
Budućnost Rešetari - Psunj Sokol Okučani                      0:0
 5 . round
Slaven Ljupina - Dinamo Godinjak                              2:0
Sloboda Gornji Bogićevci - Slavija Staro Petrovo Selo         2:0
Krečar Srednji Lipovac - Polet Adžamovci                      5:1
Omladinac Vrbova - Slavonija Bodovaljci                       3:1
Mladost Brđani - Posavac Davor                                3:0 (awarded)
Psunj Sokol Okučani - Dragalić                                6:0
Sloga Komarnica - Budućnost Rešetari                          0:4
 6 . round
Dinamo Godinjak - Krečar Srednji Lipovac                      0:1
Slavija Staro Petrovo Selo - Slaven Ljupina                   2:2
Sloga Komarnica - Sloboda Gornji Bogićevci                    1:1
Polet Adžamovci - Omladinac Vrbova                            3:1
Slavonija Bodovaljci - Mladost Brđani                         2:0
Posavac Davor - Psunj Sokol Okučani                           4:1
Budućnost Rešetari - Dragalić                                 4:1
 7 . round
Omladinac Vrbova - Dinamo Godinjak                            1:0
Krečar Srednji Lipovac - Slavija Staro Petrovo Selo           5:0
Slaven Ljupina - Sloga Komarnica                              6:1
Mladost Brđani - Polet Adžamovci                              2:1
Psunj Sokol Okučani - Slavonija Bodovaljci                    5:1
Dragalić - Posavac Davor                                      0:3
Sloboda Gornji Bogićevci - Budućnost Rešetari                 5:1
 8 . round
Dinamo Godinjak - Mladost Brđani                              2:1
Slavija Staro Petrovo Selo - Omladinac Vrbova                 2:4
Sloga Komarnica - Krečar Srednji Lipovac                      1:3
Sloboda Gornji Bogićevci - Slaven Ljupina                     1:3
Polet Adžamovci - Psunj Sokol Okučani                         2:1
Slavonija Bodovaljci - Dragalić                               4:1
Budućnost Rešetari - Posavac Davor                            4:2
 9 . round
Psunj Sokol Okučani - Dinamo Godinjak                         3:1
Mladost Brđani - Slavija Staro Petrovo Selo                   0:2
Omladinac Vrbova - Sloga Komarnica                            8:0
Krečar Srednji Lipovac - Sloboda Gornji Bogićevci             1:0
Dragalić - Polet Adžamovci                                    0:0
Posavac Davor - Slavonija Bodovaljci                          6:0
Slaven Ljupina - Budućnost Rešetari                           1:3
 10 . round
Dinamo Godinjak - Dragalić                                    5:0
Slavija Staro Petrovo Selo - Psunj Sokol Okučani              2:1
Sloga Komarnica - Mladost Brđani                              2:4
Sloboda Gornji Bogićevci - Omladinac Vrbova                   6:0
Slaven Ljupina - Krečar Srednji Lipovac                       4:1
Polet Adžamovci - Posavac Davor                               4:2
Budućnost Rešetari - Slavonija Bodovaljci                     8:1
 11 . round
Posavac Davor - Dinamo Godinjak                               9:2
Dragalić - Slavija Staro Petrovo Selo                         4:2
Psunj Sokol Okučani - Sloga Komarnica                         4:1
Mladost Brđani - Sloboda Gornji Bogićevci                     1:0
Omladinac Vrbova - Slaven Ljupina                             2:1
Slavonija Bodovaljci - Polet Adžamovci                        1:1
Krečar Srednji Lipovac - Budućnost Rešetari                   1:2
 12 . round
Dinamo Godinjak - Slavonija Bodovaljci                        1:1
Slavija Staro Petrovo Selo - Posavac Davor                    4:2
Sloga Komarnica - Dragalić                                    3:3
Sloboda Gornji Bogićevci - Psunj Sokol Okučani                1:1
Slaven Ljupina - Mladost Brđani                               1:1
Krečar Srednji Lipovac - Omladinac Vrbova                     1:2
Budućnost Rešetari - Polet Adžamovci                          6:1
 13 . round
Polet Adžamovci - Dinamo Godinjak                             3:1
Slavonija Bodovaljci - Slavija Staro Petrovo Selo             0:0
Posavac Davor - Sloga Komarnica                               8:0
Dragalić - Sloboda Gornji Bogićevci                           2:1
Psunj Sokol Okučani - Slaven Ljupina                          2:0
Mladost Brđani - Krečar Srednji Lipovac                       1:0
Omladinac Vrbova - Budućnost Rešetari                         1:0
 14 . round
Mladost Brđani - Omladinac Vrbova                             1:0
Psunj Sokol Okučani - Krečar Srednji Lipovac                  3:0
Dragalić - Slaven Ljupina                                     0:1
Sloboda Gornji Bogićevci - Posavac Davor                      2:1
Slavonija Bodovaljci - Sloga Komarnica                       11:1
Polet Adžamovci - Slavija Staro Petrovo Selo                  2:1
Budućnost Rešetari - Dinamo Godinjak                          2:1
 15 . round
Slavija Staro Petrovo Selo - Dinamo Godinjak                  0:1
Sloga Komarnica - Polet Adžamovci                             1:3
Sloboda Gornji Bogićevci - Slavonija Bodovaljci               3:2
Slaven Ljupina - Posavac Davor                                7:2
Krečar Srednji Lipovac - Dragalić                             2:2
Omladinac Vrbova - Psunj Sokol Okučani                        4:0
Mladost Brđani - Budućnost Rešetari                           2:4
 16 . round
Dinamo Godinjak - Sloga Komarnica                             7:0
Polet Adžamovci - Sloboda Gornji Bogićevci                    3:1
Slavonija Bodovaljci - Slaven Ljupina                         0:4
Posavac Davor - Krečar Srednji Lipovac                        2:1
Dragalić - Omladinac Vrbova                                   0:2
Psunj Sokol Okučani - Mladost Brđani                          1:1
Budućnost Rešetari - Slavija Staro Petrovo Selo               4:1
 17 . round
Sloboda Gornji Bogićevci - Dinamo Godinjak                    2:1
Sloga Komarnica - Slavija Staro Petrovo Selo                  0:4
Slaven Ljupina - Polet Adžamovci                              1:0
Krečar Srednji Lipovac - Slavonija Bodovaljci                 4:1
Omladinac Vrbova - Posavac Davor                              2:1
Mladost Brđani - Dragalić                                     8:1
Psunj Sokol Okučani - Budućnost Rešetari                      0:1
 18 . round
Dinamo Godinjak - Slaven Ljupina                              2:1
Slavija Staro Petrovo Selo - Sloboda Gornji Bogićevci         0:1
Polet Adžamovci - Krečar Srednji Lipovac                      4:0
Slavonija Bodovaljci - Omladinac Vrbova                       2:0
Posavac Davor - Mladost Brđani                                4:0
Dragalić - Psunj Sokol Okučani                                1:3
Budućnost Rešetari - Sloga Komarnica                          3:0
 19 . round
Krečar Srednji Lipovac - Dinamo Godinjak                      1:0
Slaven Ljupina - Slavija Staro Petrovo Selo                   5:0
Sloboda Gornji Bogićevci - Sloga Komarnica                    6:0
Omladinac Vrbova - Polet Adžamovci                            0:0
Mladost Brđani - Slavonija Bodovaljci                         1:2
Psunj Sokol Okučani - Posavac Davor                           3:0
Dragalić - Budućnost Rešetari                                 1:3
 20 . round
Dinamo Godinjak - Omladinac Vrbova                            2:1
Slavija Staro Petrovo Selo - Krečar Srednji Lipovac           3:1
Sloga Komarnica - Slaven Ljupina                              0:8
Polet Adžamovci - Mladost Brđani                              3:0
Slavonija Bodovaljci - Psunj Sokol Okučani                    3:0
Posavac Davor - Dragalić                                      3:1
Budućnost Rešetari - Sloboda Gornji Bogićevci                 3:1
 21 . round
Mladost Brđani - Dinamo Godinjak                              0:2
Omladinac Vrbova - Slavija Staro Petrovo Selo                 2:1
Krečar Srednji Lipovac - Sloga Komarnica                      3:2
Slaven Ljupina - Sloboda Gornji Bogićevci                     6:0
Psunj Sokol Okučani - Polet Adžamovci                         1:0
Dragalić - Slavonija Bodovaljci                               2:4
Posavac Davor - Budućnost Rešetari                            2:1
 22 . round
Dinamo Godinjak - Psunj Sokol Okučani                         3:0
Slavija Staro Petrovo Selo - Mladost Brđani                   2:0
Sloga Komarnica - Omladinac Vrbova                            0:5
Sloboda Gornji Bogićevci - Krečar Srednji Lipovac             4:1
Polet Adžamovci - Dragalić                                    2:0
Slavonija Bodovaljci - Posavac Davor                          1:1
Budućnost Rešetari - Slaven Ljupina                           0:2
 23 . round
Dragalić - Dinamo Godinjak                                    2:4
Psunj Sokol Okučani - Slavija Staro Petrovo Selo              1:2
Mladost Brđani - Sloga Komarnica                              5:1
Omladinac Vrbova - Sloboda Gornji Bogićevci                   0:1
Krečar Srednji Lipovac - Slaven Ljupina                       1:4
Posavac Davor - Polet Adžamovci                               3:1
Slavonija Bodovaljci - Budućnost Rešetari                     3:1
 24 . round
Dinamo Godinjak - Posavac Davor                               0:5
Slavija Staro Petrovo Selo - Dragalić                         5:2
Sloga Komarnica - Psunj Sokol Okučani                         1:3
Sloboda Gornji Bogićevci - Mladost Brđani                     1:2
Slaven Ljupina - Omladinac Vrbova                             3:2
Polet Adžamovci - Slavonija Bodovaljci                        3:1
Budućnost Rešetari - Krečar Srednji Lipovac                   3:2
 25 . round
Slavonija Bodovaljci - Dinamo Godinjak                        4:2
Posavac Davor - Slavija Staro Petrovo Selo                    6:2
Dragalić - Sloga Komarnica                                    2:1
Psunj Sokol Okučani - Sloboda Gornji Bogićevci                1:1
Mladost Brđani - Slaven Ljupina                               2:2
Omladinac Vrbova - Krečar Srednji Lipovac                     4:1
Polet Adžamovci - Budućnost Rešetari                          3:2
 26 . round
Dinamo Godinjak - Polet Adžamovci                             1:1
Slavija Staro Petrovo Selo - Slavonija Bodovaljci             5:1
Sloga Komarnica - Posavac Davor                               1:5
Sloboda Gornji Bogićevci - Dragalić                           2:1
Slaven Ljupina - Psunj Sokol Okučani                          4:0
Krečar Srednji Lipovac - Mladost Brđani                       4:1
Budućnost Rešetari - Omladinac Vrbova                         6:2

Osječko-baranjska county (1st league)

Pos  Team                         ADP  P   W   D   L   F   A   GD   Pts
  1  Vihor Jelisavac                0  30  20   8   2  83  28   55   68 [2:1 0:0] [promoted]
  2  Borac Kneževi Vinogradi        0  30  21   5   4  84  29   55   68 [0:0 1:2]
  3  Radnički Mece                  0  30  17   9   4  67  33   34   60
  4  Darda                          0  30  16   4  10  60  37   23   52
  5  Viljevo                        0  30  11  10   9  50  44    6   43
  6  Slavonac Tenja                 0  30  11   9  10  72  53   19   42
  7  Croatia Velimirovci            0  30  11   8  11  48  59  -11   41
  8  Jedinstvo Donji Miholjac       0  30  11   5  14  53  46    7   38
  9  Kešinci                        0  30  11   4  15  48  68  -20   37
 10  Mursa Zanatlija Osijek         0  30   9   9  12  42  54  -12   36
 11  BSK Termia Bizovac             0  30  10   5  15  51  63  -12   35
 12  Bilje                          0  30   9   7  14  38  59  -21   34
 13  Mladost Đakovačka Satnica      0  30  10   4  16  38  63  -25   34
 14  Vitez '92 Tenjski Antunovac    0  30   9   4  17  42  68  -26   31 [relegated]
 15  Omladinac Petrijevci           0  30   8   3  19  33  76  -43   27 [relegated]
 16  Mladost Črnkovci               0  30   7   4  19  37  66  -29   25 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.

 1 . round
Kešinci - Slavonac Tenja                                      1:4
Omladinac Petrijevci - Croatia Velimirovci                    1:1
Bilje - Mladost Đakovačka Satnica                             1:4
Darda - Vitez '92 Tenjski Antunovac                           3:0
Mursa Zanatlija Osijek - Radnički Mece                        1:4
Mladost Črnkovci - BSK Termia Bizovac                         3:3
Viljevo - Borac Kneževi Vinogradi                             2:2
Vihor Jelisavac - Jedinstvo Donji Miholjac                    3:0
 2 . round
Vihor Jelisavac - Viljevo                                     0:0
Borac Kneževi Vinogradi - Mladost Črnkovci                    3:3
BSK Termia Bizovac - Mursa Zanatlija Osijek                   2:1
Radnički Mece - Darda                                         2:2
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Bilje                           2:1
Mladost Đakovačka Satnica - Omladinac Petrijevci              4:2
Croatia Velimirovci - Kešinci                                 4:1
Jedinstvo Donji Miholjac - Slavonac Tenja                     0:2
 3 . round
Mladost Črnkovci - Vihor Jelisavac                            2:4
Mursa Zanatlija Osijek - Borac Kneževi Vinogradi              2:4
Darda - BSK Termia Bizovac                                    2:0
Bilje - Radnički Mece                                         0:4
Omladinac Petrijevci - Vitez '92 Tenjski Antunovac            3:0
Kešinci - Mladost Đakovačka Satnica                           2:1
Slavonac Tenja - Croatia Velimirovci                          4:0
Viljevo - Jedinstvo Donji Miholjac                            1:1
 4 . round
Vihor Jelisavac - Mursa Zanatlija Osijek                      1:0
Viljevo - Mladost Črnkovci                                    3:1
Borac Kneževi Vinogradi - Darda                               4:0
BSK Termia Bizovac - Bilje                                    2:1
Radnički Mece - Omladinac Petrijevci                          7:0
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Kešinci                         2:1
Mladost Đakovačka Satnica - Slavonac Tenja                    0:5
Jedinstvo Donji Miholjac - Croatia Velimirovci                5:1
 5 . round
Darda - Vihor Jelisavac                                       2:2
Mursa Zanatlija Osijek - Viljevo                              2:1
Bilje - Borac Kneževi Vinogradi                               1:1
Omladinac Petrijevci - BSK Termia Bizovac                     0:2
Kešinci - Radnički Mece                                       1:1
Slavonac Tenja - Vitez '92 Tenjski Antunovac                  2:2
Croatia Velimirovci - Mladost Đakovačka Satnica               3:0
Mladost Črnkovci - Jedinstvo Donji Miholjac                   1:2
 6 . round
Vihor Jelisavac - Bilje                                       5:0
Viljevo - Darda                                               1:2
Mladost Črnkovci - Mursa Zanatlija Osijek                     3:3
Borac Kneževi Vinogradi - Omladinac Petrijevci                4:1
BSK Termia Bizovac - Kešinci                                  1:1
Radnički Mece - Slavonac Tenja                                0:0
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Croatia Velimirovci             1:2
Jedinstvo Donji Miholjac - Mladost Đakovačka Satnica          1:0
 7 . round
Omladinac Petrijevci - Vihor Jelisavac                        1:7
Bilje - Viljevo                                               3:2
Darda - Mladost Črnkovci                                      3:1
Kešinci - Borac Kneževi Vinogradi                             2:0
Slavonac Tenja - BSK Termia Bizovac                           4:4
Croatia Velimirovci - Radnički Mece                           2:0
Mladost Đakovačka Satnica - Vitez '92 Tenjski Antunovac       1:0
Mursa Zanatlija Osijek - Jedinstvo Donji Miholjac             1:0
 8 . round
Vihor Jelisavac - Kešinci                                     4:0
Viljevo - Omladinac Petrijevci                                4:0
Mladost Črnkovci - Bilje                                      0:0
Mursa Zanatlija Osijek - Darda                                1:1
Borac Kneževi Vinogradi - Slavonac Tenja                      3:1
BSK Termia Bizovac - Croatia Velimirovci                      2:0
Radnički Mece - Mladost Đakovačka Satnica                     2:0
Jedinstvo Donji Miholjac - Vitez '92 Tenjski Antunovac        4:1
 9 . round
Slavonac Tenja - Vihor Jelisavac                              1:2
Kešinci - Viljevo                                             1:0
Omladinac Petrijevci - Mladost Črnkovci                       4:0
Bilje - Mursa Zanatlija Osijek                                0:0
Croatia Velimirovci - Borac Kneževi Vinogradi                 1:8
Mladost Đakovačka Satnica - BSK Termia Bizovac                1:1
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Radnički Mece                   2:2
Darda - Jedinstvo Donji Miholjac                              2:0
 10 . round
Vihor Jelisavac - Croatia Velimirovci                         1:1
Viljevo - Slavonac Tenja                                      2:2
Mladost Črnkovci - Kešinci                                    4:1
Mursa Zanatlija Osijek - Omladinac Petrijevci                 2:1
Darda - Bilje                                                 7:0
Borac Kneževi Vinogradi - Mladost Đakovačka Satnica           4:0
BSK Termia Bizovac - Vitez '92 Tenjski Antunovac              4:0
Jedinstvo Donji Miholjac - Radnički Mece                      1:1
 11 . round
Mladost Đakovačka Satnica - Vihor Jelisavac                   0:3 (awarded)
Croatia Velimirovci - Viljevo                                 1:1
Slavonac Tenja - Mladost Črnkovci                             3:1
Kešinci - Mursa Zanatlija Osijek                              2:1
Omladinac Petrijevci - Darda                                  1:0
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Borac Kneževi Vinogradi         1:3
Radnički Mece - BSK Termia Bizovac                            2:0
Bilje - Jedinstvo Donji Miholjac                              1:1
 12 . round
Vihor Jelisavac - Vitez '92 Tenjski Antunovac                 4:0
Viljevo - Mladost Đakovačka Satnica                           4:3
Mladost Črnkovci - Croatia Velimirovci                        1:0
Mursa Zanatlija Osijek - Slavonac Tenja                       1:8
Darda - Kešinci                                               4:0
Bilje - Omladinac Petrijevci                                  1:0
Borac Kneževi Vinogradi - Radnički Mece                       1:2
Jedinstvo Donji Miholjac - BSK Termia Bizovac                 4:2
 13 . round
Radnički Mece - Vihor Jelisavac                               0:0
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Viljevo                         2:2
Mladost Đakovačka Satnica - Mladost Črnkovci                  0:1
Croatia Velimirovci - Mursa Zanatlija Osijek                  1:1
Slavonac Tenja - Darda                                        3:1
Kešinci - Bilje                                               3:1
BSK Termia Bizovac - Borac Kneževi Vinogradi                  1:4
Omladinac Petrijevci - Jedinstvo Donji Miholjac               1:2
 14 . round
Vihor Jelisavac - BSK Termia Bizovac                          3:1
Viljevo - Radnički Mece                                       2:0
Mladost Črnkovci - Vitez '92 Tenjski Antunovac                4:2
Mursa Zanatlija Osijek - Mladost Đakovačka Satnica            2:2
Darda - Croatia Velimirovci                                   3:0
Bilje - Slavonac Tenja                                        3:3
Omladinac Petrijevci - Kešinci                                0:0
Jedinstvo Donji Miholjac - Borac Kneževi Vinogradi            1:2
 15 . round
Borac Kneževi Vinogradi - Vihor Jelisavac                     0:0
BSK Termia Bizovac - Viljevo                                  0:1
Radnički Mece - Mladost Črnkovci                              2:0
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Mursa Zanatlija Osijek          1:1
Mladost Đakovačka Satnica - Darda                             3:1
Croatia Velimirovci - Bilje                                   1:0
Slavonac Tenja - Omladinac Petrijevci                         8:2
Kešinci - Jedinstvo Donji Miholjac                            2:1
 16 . round
Slavonac Tenja - Kešinci                                      7:1
Croatia Velimirovci - Omladinac Petrijevci                    2:0
Mladost Đakovačka Satnica - Bilje                             1:2
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Darda                           1:2
Radnički Mece - Mursa Zanatlija Osijek                        4:1
BSK Termia Bizovac - Mladost Črnkovci                         1:0
Borac Kneževi Vinogradi - Viljevo                             2:0
Jedinstvo Donji Miholjac - Vihor Jelisavac                    1:2
 17 . round
Viljevo - Vihor Jelisavac                                     0:1
Mladost Črnkovci - Borac Kneževi Vinogradi                    0:3
Mursa Zanatlija Osijek - BSK Termia Bizovac                   3:1
Darda - Radnički Mece                                         3:0
Bilje - Vitez '92 Tenjski Antunovac                           4:1
Omladinac Petrijevci - Mladost Đakovačka Satnica              1:2
Kešinci - Croatia Velimirovci                                 2:2
Slavonac Tenja - Jedinstvo Donji Miholjac                     1:1
 18 . round
Vihor Jelisavac - Mladost Črnkovci                            5:1
Borac Kneževi Vinogradi - Mursa Zanatlija Osijek              0:0
BSK Termia Bizovac - Darda                                    1:2
Radnički Mece - Bilje                                         5:2
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Omladinac Petrijevci            0:1
Mladost Đakovačka Satnica - Kešinci                           3:1
Croatia Velimirovci - Slavonac Tenja                          4:4
Jedinstvo Donji Miholjac - Viljevo                            8:0
 19 . round
Mursa Zanatlija Osijek - Vihor Jelisavac                      1:4
Mladost Črnkovci - Viljevo                                    2:0
Darda - Borac Kneževi Vinogradi                               1:3
Bilje - BSK Termia Bizovac                                    2:3
Omladinac Petrijevci - Radnički Mece                          0:1
Kešinci - Vitez '92 Tenjski Antunovac                         5:2
Slavonac Tenja - Mladost Đakovačka Satnica                    0:0
Croatia Velimirovci - Jedinstvo Donji Miholjac                3:2
 20 . round
Vihor Jelisavac - Darda                                       3:1
Viljevo - Mursa Zanatlija Osijek                              2:2
Borac Kneževi Vinogradi - Bilje                               4:0
BSK Termia Bizovac - Omladinac Petrijevci                     6:0
Radnički Mece - Kešinci                                       2:0
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Slavonac Tenja                  2:0
Mladost Đakovačka Satnica - Croatia Velimirovci               4:2
Jedinstvo Donji Miholjac - Mladost Črnkovci                   2:0
 21 . round
Bilje - Vihor Jelisavac                                       1:1
Darda - Viljevo                                               0:2
Mursa Zanatlija Osijek - Mladost Črnkovci                     2:0
Omladinac Petrijevci - Borac Kneževi Vinogradi                0:3
Kešinci - BSK Termia Bizovac                                  5:0
Slavonac Tenja - Radnički Mece                                0:2
Croatia Velimirovci - Vitez '92 Tenjski Antunovac             2:1
Mladost Đakovačka Satnica - Jedinstvo Donji Miholjac          2:1
 22 . round
Vihor Jelisavac - Omladinac Petrijevci                        5:1
Viljevo - Bilje                                               1:1
Mladost Črnkovci - Darda                                      0:2
Borac Kneževi Vinogradi - Kešinci                             3:0
BSK Termia Bizovac - Slavonac Tenja                           3:2
Radnički Mece - Croatia Velimirovci                           1:1
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Mladost Đakovačka Satnica       4:0
Jedinstvo Donji Miholjac - Mursa Zanatlija Osijek             1:4
 23 . round
Kešinci - Vihor Jelisavac                                     4:1
Omladinac Petrijevci - Viljevo                                1:1
Bilje - Mladost Črnkovci                                      2:0
Darda - Mursa Zanatlija Osijek                                0:1
Slavonac Tenja - Borac Kneževi Vinogradi                      1:2
Croatia Velimirovci - BSK Termia Bizovac                      2:1
Mladost Đakovačka Satnica - Radnički Mece                     1:1
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Jedinstvo Donji Miholjac        2:0
 24 . round
Vihor Jelisavac - Slavonac Tenja                              4:0
Viljevo - Kešinci                                             3:1
Mladost Črnkovci - Omladinac Petrijevci                       2:4
Mursa Zanatlija Osijek - Bilje                                0:1
Borac Kneževi Vinogradi - Croatia Velimirovci                 2:0
BSK Termia Bizovac - Mladost Đakovačka Satnica                5:1
Radnički Mece - Vitez '92 Tenjski Antunovac                   3:2
Jedinstvo Donji Miholjac - Darda                              1:1
 25 . round
Croatia Velimirovci - Vihor Jelisavac                         2:2
Slavonac Tenja - Viljevo                                      0:2
Kešinci - Mladost Črnkovci                                    2:1
Omladinac Petrijevci - Mursa Zanatlija Osijek                 1:0
Bilje - Darda                                                 2:1
Mladost Đakovačka Satnica - Borac Kneževi Vinogradi           0:3
Vitez '92 Tenjski Antunovac - BSK Termia Bizovac              5:1
Radnički Mece - Jedinstvo Donji Miholjac                      3:1
 26 . round
Vihor Jelisavac - Mladost Đakovačka Satnica                   6:0
Viljevo - Croatia Velimirovci                                 2:1
Mladost Črnkovci - Slavonac Tenja                             2:1
Mursa Zanatlija Osijek - Kešinci                              3:1
Darda - Omladinac Petrijevci                                  3:1
Borac Kneževi Vinogradi - Vitez '92 Tenjski Antunovac         5:0
BSK Termia Bizovac - Radnički Mece                            1:3
Jedinstvo Donji Miholjac - Bilje                              2:1
 27 . round
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Vihor Jelisavac                 3:2
Mladost Đakovačka Satnica - Viljevo                           2:1
Croatia Velimirovci - Mladost Črnkovci                        5:1
Slavonac Tenja - Mursa Zanatlija Osijek                       2:2
Kešinci - Darda                                               3:4
Omladinac Petrijevci - Bilje                                  2:1
Radnički Mece - Borac Kneževi Vinogradi                       7:3
BSK Termia Bizovac - Jedinstvo Donji Miholjac                 0:3
 28 . round
Vihor Jelisavac - Radnički Mece                               3:3
Viljevo - Vitez '92 Tenjski Antunovac                         6:0
Mladost Črnkovci - Mladost Đakovačka Satnica                  2:1
Mursa Zanatlija Osijek - Croatia Velimirovci                  4:2
Darda - Slavonac Tenja                                        5:0
Bilje - Kešinci                                               2:1
Borac Kneževi Vinogradi - BSK Termia Bizovac                  3:0
Jedinstvo Donji Miholjac - Omladinac Petrijevci               1:2
 29 . round
BSK Termia Bizovac - Vihor Jelisavac                          1:3
Radnički Mece - Viljevo                                       1:2
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Mladost Črnkovci                1:0
Mladost Đakovačka Satnica - Mursa Zanatlija Osijek            2:0
Croatia Velimirovci - Darda                                   1:0
Slavonac Tenja - Bilje                                        1:0
Kešinci - Omladinac Petrijevci                                4:1
Borac Kneževi Vinogradi - Jedinstvo Donji Miholjac            4:0
 30 . round
Vihor Jelisavac - Borac Kneževi Vinogradi                     2:1
Viljevo - BSK Termia Bizovac                                  2:2
Mladost Črnkovci - Radnički Mece                              1:2
Mursa Zanatlija Osijek - Vitez '92 Tenjski Antunovac          0:2
Darda - Mladost Đakovačka Satnica                             2:0
Bilje - Croatia Velimirovci                                   4:1
Omladinac Petrijevci - Slavonac Tenja                         1:3
Jedinstvo Donji Miholjac - Kešinci                            6:0

Vukovarsko-srijemska county (1st league)

Pos  Team                            ADP  P   W   D  L   F    A    GD   Pts
  1  Vrbanja                           0  30  19  7   4  107   30   77   64 [promoted]
  2  Hrvatski sokol Stari Jankovci     0  30  17  8   5   87   30   57   59
  3  Vidor Matijević Sremske Laze      0  30  17  6   7   59   35   24   57
  4  Zrinski Bošnjaci                  0  30  17  4   9   87   47   40   55
  5  Slavonija Soljani                 0  30  15  7   8   59   45   14   52
  6  Dilj Vinkovci                     0  30  14  8   8   64   45   19   50
  7  Mladost Privlaka                  0  30  14  4  12   62   49   13   46
  8  Croatia Bogdanovci                0  30  13  5  12   72   60   12   44
  9  Tomislav Cerna                    0  30  13  4  13   65   50   15   43
 10  Budućnost Šiškovci                0  30  11  6  13   57   75  -18   39
 11  Frankopan Rokovci-Andrijaševci    0  30   9  7  14   40   62  -22   34
 12  Radnički Vukovar                  0  30   8  6  16   48   65  -17   30
 13  Mladost Vođinci                   0  30   9  3  18   37   92  -55   30
 14  Meteor Slakovci                   0  30   8  5  17   29   72  -43   29 [relegated]
 15  Borac Drenovci                    0  30   9  1  20   39   86  -47   28 [relegated]
 16  Lipovac                           0  30   4  5  21   40  109  -69   17 [relegated]

Last updated: 9. 6. 2013.

 1 . round (19. 8. 2012.)
Radnički Vukovar - Lipovac                                    6:1
Budućnost Šiškovci - Frankopan Rokovci-Andrijaševci           6:0
Zrinski Bošnjaci - Meteor Slakovci                            7:0
Vrbanja - Mladost Vođinci                                    11:0
Vidor Matijević Sremske Laze - Slavonija Soljani              0:0
Borac Drenovci - Mladost Privlaka                             5:0
Croatia Bogdanovci - Tomislav Cerna                           2:6
Hrvatski sokol Stari Jankovci - Dilj Vinkovci                 7:0
 2 . round (22. 8. 2012.)
Hrvatski sokol Stari Jankovci - Croatia Bogdanovci            3:1
Tomislav Cerna - Borac Drenovci                               3:0
Mladost Privlaka - Vidor Matijević Sremske Laze               3:0
Slavonija Soljani - Vrbanja                                   2:4
Mladost Vođinci - Zrinski Bošnjaci                            2:3
Meteor Slakovci - Budućnost Šiškovci                          0:2
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - Radnički Vukovar             2:1
Dilj Vinkovci - Lipovac                                       6:1
 3 . round (26. 8. 2012.)
Borac Drenovci - Hrvatski sokol Stari Jankovci                0:4
Vidor Matijević Sremske Laze - Tomislav Cerna                 2:1
Vrbanja - Mladost Privlaka                                    7:1
Zrinski Bošnjaci - Slavonija Soljani                          2:0
Budućnost Šiškovci - Mladost Vođinci                          2:0
Radnički Vukovar - Meteor Slakovci                            1:0
Lipovac - Frankopan Rokovci-Andrijaševci                      2:2
Croatia Bogdanovci - Dilj Vinkovci                            3:2
 4 . round (2. 9. 2012.)
Hrvatski sokol Stari Jankovci - Vidor Matijević Sremske Laze  1:1
Croatia Bogdanovci - Borac Drenovci                           6:0
Tomislav Cerna - Vrbanja                                      0:3
Mladost Privlaka - Zrinski Bošnjaci                           4:2
Slavonija Soljani - Budućnost Šiškovci                        4:2
Mladost Vođinci - Radnički Vukovar                            0:0
Meteor Slakovci - Lipovac                                     2:1
Dilj Vinkovci - Frankopan Rokovci-Andrijaševci                1:1
 5 . round (5. 9. 2012.)
Vrbanja - Hrvatski sokol Stari Jankovci                       1:0
Vidor Matijević Sremske Laze - Croatia Bogdanovci             4:1
Zrinski Bošnjaci - Tomislav Cerna                             3:0
Budućnost Šiškovci - Mladost Privlaka                         2:1
Radnički Vukovar - Slavonija Soljani                          0:3
Lipovac - Mladost Vođinci                                     4:2
Frankopan Rokovci-Andrijaševci