Croatia 2014/15


1. HNL
Hrvatski Kup
2. HNL
3rd level
4th level
5th level
6th level
7th level
8th level

1. HNL

Table:

 1.Dinamo Zagreb                12  10  2  0  30- 9  32
 2.Rijeka                       12   9  1  2  30-10  28
 3.Hajduk Split                 12   5  4  3  25-16  19
 4.Radnički Split               12   4  4  4  16-14  16
 5.Lokomotiva Zagreb            12   5  1  6  22-22  16
 6.Zagreb                       12   3  4  5  16-22  13
 7.Istra 1961 Pula              12   2  5  5  11-16  11
 8.Osijek                       12   3  2  7  12-19  11
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 9.Zadar                        12   3  2  7  14-33  11
-------------------------------------------------------
10.Slaven Belupo Koprivnica     12   2  3  7   7-22   9

Round 1
[Jul 18]
Dinamo Zagreb               4-0 Slaven Belupo Koprivnica    
[Jul 19]
Osijek                      1-4 Lokomotiva Zagreb           
[Jul 20]
Hajduk Split                1-1 Istra 1961 Pula             
Zagreb                      1-3 Rijeka                      
[Jul 21]
Zadar                       1-2 Radnički Split              

Round 2
[Jul 25]
Lokomotiva Zagreb           3-4 Dinamo Zagreb               
[Jul 26]
Slaven Belupo Koprivnica    3-2 Zagreb                      
Zadar                       2-1 Osijek                      
[Jul 27]
Rijeka                      4-2 Hajduk Split                
[Jul 28]
Radnički Split              1-1 Istra 1961 Pula             

Round 3
[Aug 1]
Zagreb                      2-0 Lokomotiva Zagreb           
[Aug 2]
Dinamo Zagreb               5-0 Zadar                       
[Aug 3]
Hajduk Split                2-0 Slaven Belupo Koprivnica    
Osijek                      1-1 Radnički Split              
[Aug 4]
Istra 1961 Pula             0-1 Rijeka                      

Round 4
[Aug 8]
Zadar                       2-2 Zagreb                      
[Aug 9]
Osijek                      1-2 Dinamo Zagreb               
Slaven Belupo Koprivnica    1-1 Istra 1961 Pula             
[Aug 10] 
Lokomotiva Zagreb           2-5 Hajduk Split                
Radnički Split              0-3 Rijeka                      

Round 5
[Aug 15]
Dinamo Zagreb               1-0 Radnički Split              
[Aug 16]
Hajduk Split                6-0 Zadar                       
Rijeka                      3-0 Slaven Belupo Koprivnica    
[Aug 17]
Istra 1961 Pula             3-2 Lokomotiva Zagreb           
Zagreb                      1-2 Osijek                      

Round 6
[Aug 23]
Zadar                       1-1 Istra 1961 Pula             
[Aug 24]
Dinamo Zagreb               1-1 Zagreb                      
Lokomotiva Zagreb           2-1 Rijeka                      
Osijek                      2-0 Hajduk Split                
Radnički Split              2-0 Slaven Belupo Koprivnica    

Round 7
[Aug 29]
Istra 1961 Pula             0-0 Osijek                      
[Aug 30]
Slaven Belupo Koprivnica    0-2 Lokomotiva Zagreb           
[Aug 31]
Hajduk Split                2-3 Dinamo Zagreb               
Rijeka                      6-1 Zadar                       
Zagreb                      2-1 Radnički Split              

Round 8
[Sep 12]
Radnički Split              2-2 Lokomotiva Zagreb           
[Sep 13]
Dinamo Zagreb               2-0 Istra 1961 Pula             
Osijek                      0-1 Rijeka                      
[Sep 14]
Zagreb                      2-2 Hajduk Split                
Zadar                       4-0 Slaven Belupo Koprivnica    

Round 9
[Sep 19]
Lokomotiva Zagreb           0-1 Zadar                       
[Sep 20]
Istra 1961 Pula             1-2 Zagreb                      
Radnički Split              1-1 Hajduk Split                
[Sep 21]
Rijeka                      1-2 Dinamo Zagreb               
Slaven Belupo Koprivnica    2-0 Osijek                      

Round 10
[Sep 27]
Rijeka                      3-0 Zagreb                      
Slaven Belupo Koprivnica    0-0 Dinamo Zagreb               
[Sep 28]
Istra 1961 Pula             0-2 Hajduk Split                
Lokomotiva Zagreb           2-0 Osijek                      
[Sep 29]
Radnički Split              3-0 Zadar                       

Round 11
[Oct 3]
Zagreb                      1-1 Slaven Belupo Koprivnica    
[Oct 4]
Istra 1961 Pula             2-0 Radnički Split              
Osijek                      4-1 Zadar                       
[Oct 5]
Dinamo Zagreb               3-0 Lokomotiva Zagreb           
Hajduk Split                1-1 Rijeka                      

Round 12
[Oct 17]
Radnički Split              3-0 Osijek                      
[Oct 18]
Rijeka                      3-1 Istra 1961 Pula             
Zadar                       1-3 Dinamo Zagreb               
[Oct 19]
Lokomotiva Zagreb           3-0 Zagreb                      
Slaven Belupo Koprivnica    0-1 Hajduk Split                

Table:

 1.Dinamo Zagreb                12  10  2  0  30- 9  32
 2.Rijeka                       12   9  1  2  30-10  28
 3.Hajduk Split                 12   5  4  3  25-16  19
 4.Radnički Split               12   4  4  4  16-14  16
 5.Lokomotiva Zagreb            12   5  1  6  22-22  16
 6.Zagreb                       12   3  4  5  16-22  13
 7.Istra 1961 Pula              12   2  5  5  11-16  11
 8.Osijek                       12   3  2  7  12-19  11
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 9.Zadar                        12   3  2  7  14-33  11
-------------------------------------------------------
10.Slaven Belupo Koprivnica     12   2  3  7   7-22   9


Kup HNS-a

Preliminary round (27. 8. 2014.):
=================================
Vuteks Sloga Vukovar - Mladost Cernik                            3:0 ET
Plitvica Gojanec - Bistra                                        1:7
Radnički Split - Croatia Grabrovnica                             1:0
Segesta Sisak - Mladost Ždralovi                                 3:1
Lučko - Novigrad                                                 0:1
Mladost Antin - Mladost Palinovec                                4:1
Slavonija Požega - Croatia Lički Osik                            8:0
Ponikve Zagreb - Radoboj                                         4:1 ET
Lekenik - Stupnik                                                2:1
Funtana - Podravina Ludbreg                                      2:0
Zrinski Jurjevac - Ogulin                                        4:0
BSK Bijelo Brdo - Vodice                                         4:0
GOŠK Dubrovnik - Suhopolje                                       3:0
Primorac Biograd na moru - Međimurje Čakovec                     0:1
Opatija - Borac Imbriovec                                        3:2
Podravac Virje - Oriolik Oriovac                                 3:2 ET

1/16 final (24. 9. 2014.):
==========================
Ponikve Zagreb - Dinamo Zagreb                                   1:2
Funtana - Hajduk Split                                           0:2
Lekenik - Rijeka                                                 :
Vuteks Sloga Vukovar - Osijek                                    0:3
Zrinski Jurjevac - Slaven Belupo Koprivnica                      1:5
Mladost Antin - Varaždin                                         0:1
Bistra - Cibalia Vinkovci                                        0:2
Podravac Virje - Šibenik                                         1:3
Slavonija Požega - Istra 1961 Pula                               2:3
Opatija - Zagreb                                                 3:3 (6:5)
BSK Bijelo Brdo - Lokomotiva Zagreb                              2:5
Novigrad - Inter Zaprešić                                        2:0
Zagora Unešić - Zadar                                            1:5
GOŠK Dubrovnik - Pomorac Kostrena                                7:0
Međimurje Čakovec - Vinogradar Mladina                           0:2
Segesta Sisak - Radnički Split                                   0:2

1/8 final (29. 10. 2014.):
==========================
Opatija - Dinamo Zagreb                                          :
Novigrad - Hajduk Split                                          :
GOŠK Dubrovnik - Lekenik/Rijeka                                  :
Radnički Split - Osijek                                          :
Vinogradar Mladina - Slaven Belupo Koprivnica                    :
Zadar - Varaždin                                                 :
Lokomotiva Zagreb - Cibalia Vinkovci                             :
Istra 1961 Pula - Šibenik                                        :

Quarterfinal (11. 2. 2015. and 4. 3. 2015.):
============================================

Semifinal (8. and 22. 4. 2015.):
================================

Final (3. 6. 2015.):
====================



2. HNL

NB: Only teams placed 3rd or better, that have valid licence for the First league, may be promoted.
    Only teams placed 11th of better, that have valid licence for the Second league, may remain
      in the league.

Pos  Team                         DP  P   W  D  L   F   A   GD   Pts
  1  Inter Zaprešić                0  11  8  2   1  22   7   15   26
====================================================================
  2  Gorica                        0  11  5  5   1  23   8   15   20
--------------------------------------------------------------------
  3  Radnik Sesvete                0  11  6  1   4  20  14    6   19
  4  Cibalia Vinkovci              0  10  6  1   3  15  13    2   19
  5  Dugopolje                     0  11  5  3   3  21   5   16   18
  6  Bistra                        0  11  4  4   3  12  13   -1   16
  7  Hrvatski dragovoljac Zagreb   0  11  4  2   5  14  19   -5   14
  8  Rudeš Zagreb                  0  11  3  4   4  28  16   12   13
  9  Imotski                       0  10  4  1   5  10  16   -6   13
====================================================================
 10  Segesta Sisak                 0  11  3  2   6   9  15   -6   11
 11  Lučko                         0  11  3  1   7  11  16   -5   10
 12  Pomorac Kostrena              0  11  1  0  10   3  46  -43    3

Promotion play-off ():

 1 . round (17. 8. 2014.)
Gorica - Bistra                                                   2:0
Lučko - Segesta Sisak                                             0:2
Radnik Sesvete - Cibalia Vinkovci                                 1:2
Imotski - Pomorac Kostrena                                        2:0
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Rudeš Zagreb                        3:2
Inter Zaprešić - Dugopolje                                        0:2
2. round (24. 8. 2014.)
Inter Zaprešić - Hrvatski dragovoljac Zagreb                      1:0
Rudeš Zagreb - Imotski                                            3:1
Pomorac Kostrena - Radnik Sesvete                                 0:1
Cibalia Vinkovci - Lučko                                          1:0
Segesta Sisak - Gorica                                            0:2
Dugopolje - Bistra                                                3:0
3. round (31. 8. 2014.)
Imotski - Inter Zaprešić                                          1:4
Radnik Sesvete - Rudeš Zagreb                                     3:0
Lučko - Pomorac Kostrena                                          1:0
Gorica - Cibalia Vinkovci                                         1:2
Bistra - Segesta Sisak                                            2:0
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Dugopolje                           0:1
4. round (7. 9. 2014.)
Inter Zaprešić - Radnik Sesvete                                   4:1
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Imotski                             0:2
Rudeš Zagreb - Lučko                                              1:4
Pomorac Kostrena - Gorica                                         0:3
Cibalia Vinkovci - Bistra                                         2:1
Dugopolje - Segesta Sisak                                         0:0
5. round (14. 9. 2014.)
Lučko - Inter Zaprešić                                            0:1
Radnik Sesvete - Hrvatski dragovoljac Zagreb                      5:1
Gorica - Rudeš Zagreb                                             2:2
Bistra - Pomorac Kostrena                                         2:1
Segesta Sisak - Cibalia Vinkovci                                  2:1
Imotski - Dugopolje                                               0:2
6. round (17. 9. 2014.)
Inter Zaprešić - Gorica                                           1:1
Lučko - Hrvatski dragovoljac Zagreb                               0:2
Imotski - Radnik Sesvete                                          0:1
Rudeš Zagreb - Bistra                                             0:0
Pomorac Kostrena - Segesta Sisak                                  2:1
Dugopolje - Cibalia Vinkovci                                      0:1
7. round (21. 9. 2014.)
Bistra - Inter Zaprešić                                           1:1
Gorica - Hrvatski dragovoljac Zagreb                              5:0
Lučko - Imotski                                                   1:2
Segesta Sisak - Rudeš Zagreb                                      0:0
Cibalia Vinkovci - Pomorac Kostrena                               4:0
Radnik Sesvete - Dugopolje                                        1:0
8. round (28. 9. 2014.)
Inter Zaprešić - Segesta Sisak                                    2:0
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Bistra                              1:1
Imotski - Gorica                                                  0:4
Radnik Sesvete - Lučko                                            2:0
Rudeš Zagreb - Cibalia Vinkovci                                   3:0
Dugopolje - Pomorac Kostrena                                     11:0
9. round (5. 10. 2014.)
Cibalia Vinkovci - Inter Zaprešić                                 0:3
Segesta Sisak - Hrvatski dragovoljac Zagreb                       0:2
Bistra - Imotski                                                  1:1
Gorica - Radnik Sesvete                                           1:1
Pomorac Kostrena - Rudeš Zagreb                                   0:15
Lučko - Dugopolje                                                 2:1
10. round (8. 10. 2014.)
Inter Zaprešić - Pomorac Kostrena                               3:0 (awarded)
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Cibalia Vinkovci                    2:2
Imotski - Segesta Sisak                                           1:0
Radnik Sesvete - Bistra                                           1:2
Lučko - Gorica                                                    2:2
Dugopolje - Rudeš Zagreb                                          1:1
11. round (12. 10. 2014.)
Rudeš Zagreb - Inter Zaprešić                                     1:2
Pomorac Kostrena - Hrvatski dragovoljac Zagreb                    0:3
Cibalia Vinkovci - Imotski                                        ppd (15. 10. 2014.)
Segesta Sisak - Radnik Sesvete                                    4:3
Bistra - Lučko                                                    2:1
Gorica - Dugopolje                                                0:0
12. round (19. 10. 2014.)
Bistra - Gorica                                                   :
Segesta Sisak - Lučko                                             :
Cibalia Vinkovci - Radnik Sesvete                                 :
Pomorac Kostrena - Imotski                                        :
Rudeš Zagreb - Hrvatski dragovoljac Zagreb                        :
Dugopolje - Inter Zaprešić                                        :
13. round (26. 10. 2014.)
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Inter Zaprešić                      :
Imotski - Rudeš Zagreb                                            :
Radnik Sesvete - Pomorac Kostrena                                 :
Lučko - Cibalia Vinkovci                                          :
Gorica - Segesta Sisak                                            :
Bistra - Dugopolje                                                :
14. round (2. 11. 2014.)
Inter Zaprešić - Imotski                                          :
Rudeš Zagreb - Radnik Sesvete                                     :
Pomorac Kostrena - Lučko                                          :
Cibalia Vinkovci - Gorica                                         :
Segesta Sisak - Bistra                                            :
Dugopolje - Hrvatski dragovoljac Zagreb                           :
15. round (9. 11. 2014.)
Radnik Sesvete - Inter Zaprešić                                   :
Imotski - Hrvatski dragovoljac Zagreb                             :
Lučko - Rudeš Zagreb                                              :
Gorica - Pomorac Kostrena                                         :
Bistra - Cibalia Vinkovci                                         :
Segesta Sisak - Dugopolje                                         :
16. round (16. 11. 2014.)
Inter Zaprešić - Lučko                                            :
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Radnik Sesvete                      :
Rudeš Zagreb - Gorica                                             :
Pomorac Kostrena - Bistra                                         :
Cibalia Vinkovci - Segesta Sisak                                  :
Dugopolje - Imotski                                               :
17. round (23. 11. 2014.)
Gorica - Inter Zaprešić                                           :
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Lučko                               :
Radnik Sesvete - Imotski                                          :
Bistra - Rudeš Zagreb                                             :
Segesta Sisak - Pomorac Kostrena                                  :
Cibalia Vinkovci - Dugopolje                                      :
18. round (30. 11. 2014.)
Inter Zaprešić - Bistra                                           :
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Gorica                              :
Imotski - Lučko                                                   :
Rudeš Zagreb - Segesta Sisak                                      :
Pomorac Kostrena - Cibalia Vinkovci                               :
Dugopolje - Radnik Sesvete                                        :
19. round (1. 3. 2015.)
Segesta Sisak - Inter Zaprešić                                    :
Bistra - Hrvatski dragovoljac Zagreb                              :
Gorica - Imotski                                                  :
Lučko - Radnik Sesvete                                            :
Cibalia Vinkovci - Rudeš Zagreb                                   :
Pomorac Kostrena - Dugopolje                                      :
20. round (8. 3. 2015.)
Inter Zaprešić - Cibalia Vinkovci                                 :
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Segesta Sisak                       :
Imotski - Bistra                                                  :
Radnik Sesvete - Gorica                                           :
Rudeš Zagreb - Pomorac Kostrena                                   :
Dugopolje - Lučko                                                 :
21. round (15. 3. 2015.)
Pomorac Kostrena - Inter Zaprešić                                 :
Cibalia Vinkovci - Hrvatski dragovoljac Zagreb                    :
Segesta Sisak - Imotski                                           :
Bistra - Radnik Sesvete                                           :
Gorica - Lučko                                                    :
Rudeš Zagreb - Dugopolje                                          :
22. round (22. 3. 2015.)
Inter Zaprešić - Rudeš Zagreb                                     :
Hrvatski dragovoljac Zagreb - Pomorac Kostrena                    :
Imotski - Cibalia Vinkovci                                        :
Radnik Sesvete - Segesta Sisak                                    :
Lučko - Bistra                                                    :
Dugopolje - Gorica                                                :

Schedule for the rounds 23 to 33 will be based on the rankings after 22nd round.


Third Level

NB: Only teams placed 3rd or better, that have valid licence for the Second league, may be promoted.
    Only one team per group may be promoted.
    Promotion and relegation statuses are based on the final positions and may changed significantly.

Grupa "istok" - Group "East"

Pos  Team                DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Podravina Ludbreg    0  9  6  1  2  20  11    9   19
=========================================================
  2  Slavija Pleternica   0  9  5  3  1  14   4   10   18
  3  Bjelovar             0  9  6  0  3  18  13    5   18
  4  Mladost Antin        0  9  5  2  2  14   5    9   17
  5  Višnjevac            0  9  5  2  2   9   7    2   17
  6  Mladost Ždralovi     0  9  4  3  2  14  12    2   15
  7  Vukovar 1991         0  8  4  2  2  19  13    6   14
  8  Međimurje Čakovec    0  9  4  2  3  16  11    5   14
  9  BSK Bijelo Brdo      0  9  4  2  3  17  16    1   14
 10  Belišće              0  9  4  1  4  18  20   -2   13
 11  Koprivnica           0  9  3  2  4   9  11   -2   11
 12  Slavonija Požega     0  9  3  1  5  10  16   -6   10
 13  Varaždin             0  9  2  2  5   6   9   -3    8
 14  Đakovo-Croatia       0  8  2  1  5   7  16   -9    7
=========================================================
 15  Oriolik Oriovac      0  9  1  2  6   6  14   -8    5
 16  Virovitica           0  9  0  0  9   7  26  -19    0

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Oriolik Oriovac - Đakovo-Croatia                                  0:1
Koprivnica - Slavija Pleternica                                   1:3
BSK Bijelo Brdo - Varaždin                                        3:1
Virovitica - Mladost Ždralovi                                     0:2
Bjelovar - Međimurje Čakovec                                      2:1
Podravina Ludbreg - Višnjevac                                     4:0
Slavonija Požega - Belišće                                        1:2
Vukovar 1991 - Mladost Antin                                      1:3
2. round
Vukovar 1991 - Slavonija Požega                                   2:0
Belišće - Podravina Ludbreg                                       1:1
Višnjevac - Bjelovar                                              1:0
Međimurje Čakovec - Virovitica                                    5:0
Mladost Ždralovi - BSK Bijelo Brdo                                2:2
Varaždin - Koprivnica                                             1:2
Slavija Pleternica - Oriolik Oriovac                              1:0
Mladost Antin - Đakovo-Croatia                                    2:0
3. round
Podravina Ludbreg - Vukovar 1991                                  3:2
Bjelovar - Belišće                                                3:0
Virovitica - Višnjevac                                            0:3
BSK Bijelo Brdo - Međimurje Čakovec                               2:0
Koprivnica - Mladost Ždralovi                                     4:1
Oriolik Oriovac - Varaždin                                        0:2
Đakovo-Croatia - Slavija Pleternica                               2:2
Slavonija Požega - Mladost Antin                                  0:5
4. round
Vukovar 1991 - Bjelovar                                           6:2
Slavonija Požega - Podravina Ludbreg                              2:1
Belišće - Virovitica                                              5:4
Višnjevac - BSK Bijelo Brdo                                       2:1
Međimurje Čakovec - Koprivnica                                    2:0
Mladost Ždralovi - Oriolik Oriovac                                3:0
Varaždin - Đakovo-Croatia                                         1:0
Mladost Antin - Slavija Pleternica                                0:0
5. round
Virovitica - Vukovar 1991                                         1:2
Bjelovar - Slavonija Požega                                       4:1
BSK Bijelo Brdo - Belišće                                         3:2
Koprivnica - Višnjevac                                            0:0
Oriolik Oriovac - Međimurje Čakovec                               2:2
Đakovo-Croatia - Mladost Ždralovi                                 2:3
Slavija Pleternica - Varaždin                                     1:0
Podravina Ludbreg - Mladost Antin                                 2:1
6. round
Vukovar 1991 - BSK Bijelo Brdo                                    3:3
Slavonija Požega - Virovitica                                     4:0
Podravina Ludbreg - Bjelovar                                      3:2
Belišće - Koprivnica                                              1:0
Višnjevac - Oriolik Oriovac                                       1:0
Međimurje Čakovec - Đakovo-Croatia                                2:0
Mladost Ždralovi - Slavija Pleternica                             0:0
Mladost Antin - Varaždin                                          1:0
7. round
Koprivnica - Vukovar 1991                                         1:1
BSK Bijelo Brdo - Slavonija Požega                                2:0
Virovitica - Podravina Ludbreg                                    2:3
Oriolik Oriovac - Belišće                                         4:2
Đakovo-Croatia - Višnjevac                                        2:1
Slavija Pleternica - Međimurje Čakovec                            3:0
Varaždin - Mladost Ždralovi                                       0:1
Bjelovar - Mladost Antin                                          1:0
8. round
Vukovar 1991 - Oriolik Oriovac                                    2:0
Slavonija Požega - Koprivnica                                     2:0
Podravina Ludbreg - BSK Bijelo Brdo                               3:0
Bjelovar - Virovitica                                             1:0
Belišće - Đakovo-Croatia                                          5:0
Višnjevac - Slavija Pleternica                                    1:0
Međimurje Čakovec - Varaždin                                      1:1
Mladost Antin - Mladost Ždralovi                                  1:1
9. round
Đakovo-Croatia - Vukovar 1991                                     ppd
Oriolik Oriovac - Slavonija Požega                                0:0
Koprivnica - Podravina Ludbreg                                    1:0
BSK Bijelo Brdo - Bjelovar                                        1:3
Slavija Pleternica - Belišće                                      4:0
Varaždin - Višnjevac                                              0:0
Mladost Ždralovi - Međimurje Čakovec                              1:3
Virovitica - Mladost Antin                                        0:1
10. round
Vukovar 1991 - Slavija Pleternica                                 :
Slavonija Požega - Đakovo-Croatia                                 :
Podravina Ludbreg - Oriolik Oriovac                               :
Bjelovar - Koprivnica                                             :
Virovitica - BSK Bijelo Brdo                                      :
Belišće - Varaždin                                                :
Višnjevac - Mladost Ždralovi                                      :
Mladost Antin - Međimurje Čakovec                                 :
11. round
Varaždin - Vukovar 1991                                           :
Slavija Pleternica - Slavonija Požega                             :
Đakovo-Croatia - Podravina Ludbreg                                :
Oriolik Oriovac - Bjelovar                                        :
Koprivnica - Virovitica                                           :
Mladost Ždralovi - Belišće                                        :
Međimurje Čakovec - Višnjevac                                     :
BSK Bijelo Brdo - Mladost Antin                                   :
12. round
Vukovar 1991 - Mladost Ždralovi                                   :
Slavonija Požega - Varaždin                                       :
Podravina Ludbreg - Slavija Pleternica                            :
Bjelovar - Đakovo-Croatia                                         :
Virovitica - Oriolik Oriovac                                      :
BSK Bijelo Brdo - Koprivnica                                      :
Belišće - Međimurje Čakovec                                       :
Mladost Antin - Višnjevac                                         :
13. round
Međimurje Čakovec - Vukovar 1991                                  :
Mladost Ždralovi - Slavonija Požega                               :
Varaždin - Podravina Ludbreg                                      :
Slavija Pleternica - Bjelovar                                     :
Đakovo-Croatia - Virovitica                                       :
Oriolik Oriovac - BSK Bijelo Brdo                                 :
Višnjevac - Belišće                                               :
Koprivnica - Mladost Antin                                        :
14. round
Vukovar 1991 - Višnjevac                                          :
Slavonija Požega - Međimurje Čakovec                              :
Podravina Ludbreg - Mladost Ždralovi                              :
Bjelovar - Varaždin                                               :
Virovitica - Slavija Pleternica                                   :
BSK Bijelo Brdo - Đakovo-Croatia                                  :
Koprivnica - Oriolik Oriovac                                      :
Mladost Antin - Belišće                                           :
15. round
Belišće - Vukovar 1991                                            :
Višnjevac - Slavonija Požega                                      :
Međimurje Čakovec - Podravina Ludbreg                             :
Mladost Ždralovi - Bjelovar                                       :
Varaždin - Virovitica                                             :
Slavija Pleternica - BSK Bijelo Brdo                              :
Đakovo-Croatia - Koprivnica                                       :
Oriolik Oriovac - Mladost Antin                                   :
16. round
Đakovo-Croatia - Oriolik Oriovac                                  :
Slavija Pleternica - Koprivnica                                   :
Varaždin - BSK Bijelo Brdo                                        :
Mladost Ždralovi - Virovitica                                     :
Međimurje Čakovec - Bjelovar                                      :
Višnjevac - Podravina Ludbreg                                     :
Belišće - Slavonija Požega                                        :
Mladost Antin - Vukovar 1991                                      :
17. round
Slavonija Požega - Vukovar 1991                                   :
Podravina Ludbreg - Belišće                                       :
Bjelovar - Višnjevac                                              :
Virovitica - Međimurje Čakovec                                    :
BSK Bijelo Brdo - Mladost Ždralovi                                :
Koprivnica - Varaždin                                             :
Oriolik Oriovac - Slavija Pleternica                              :
Đakovo-Croatia - Mladost Antin                                    :
18. round
Vukovar 1991 - Podravina Ludbreg                                  :
Belišće - Bjelovar                                                :
Višnjevac - Virovitica                                            :
Međimurje Čakovec - BSK Bijelo Brdo                               :
Mladost Ždralovi - Koprivnica                                     :
Varaždin - Oriolik Oriovac                                        :
Slavija Pleternica - Đakovo-Croatia                               :
Mladost Antin - Slavonija Požega                                  :
19. round
Bjelovar - Vukovar 1991                                           :
Podravina Ludbreg - Slavonija Požega                              :
Virovitica - Belišće                                              :
BSK Bijelo Brdo - Višnjevac                                       :
Koprivnica - Međimurje Čakovec                                    :
Oriolik Oriovac - Mladost Ždralovi                                :
Đakovo-Croatia - Varaždin                                         :
Slavija Pleternica - Mladost Antin                                :
20. round
Vukovar 1991 - Virovitica                                         :
Slavonija Požega - Bjelovar                                       :
Belišće - BSK Bijelo Brdo                                         :
Višnjevac - Koprivnica                                            :
Međimurje Čakovec - Oriolik Oriovac                               :
Mladost Ždralovi - Đakovo-Croatia                                 :
Varaždin - Slavija Pleternica                                     :
Mladost Antin - Podravina Ludbreg                                 :
21. round
BSK Bijelo Brdo - Vukovar 1991                                    :
Virovitica - Slavonija Požega                                     :
Bjelovar - Podravina Ludbreg                                      :
Koprivnica - Belišće                                              :
Oriolik Oriovac - Višnjevac                                       :
Đakovo-Croatia - Međimurje Čakovec                                :
Slavija Pleternica - Mladost Ždralovi                             :
Varaždin - Mladost Antin                                          :
22. round
Vukovar 1991 - Koprivnica                                         :
Slavonija Požega - BSK Bijelo Brdo                                :
Podravina Ludbreg - Virovitica                                    :
Belišće - Oriolik Oriovac                                         :
Višnjevac - Đakovo-Croatia                                        :
Međimurje Čakovec - Slavija Pleternica                            :
Mladost Ždralovi - Varaždin                                       :
Mladost Antin - Bjelovar                                          :
23. round
Oriolik Oriovac - Vukovar 1991                                    :
Koprivnica - Slavonija Požega                                     :
BSK Bijelo Brdo - Podravina Ludbreg                               :
Virovitica - Bjelovar                                             :
Đakovo-Croatia - Belišće                                          :
Slavija Pleternica - Višnjevac                                    :
Varaždin - Međimurje Čakovec                                      :
Mladost Ždralovi - Mladost Antin                                  :
24. round
Vukovar 1991 - Đakovo-Croatia                                     :
Slavonija Požega - Oriolik Oriovac                                :
Podravina Ludbreg - Koprivnica                                    :
Bjelovar - BSK Bijelo Brdo                                        :
Belišće - Slavija Pleternica                                      :
Višnjevac - Varaždin                                              :
Međimurje Čakovec - Mladost Ždralovi                              :
Mladost Antin - Virovitica                                        :
25. round
Slavija Pleternica - Vukovar 1991                                 :
Đakovo-Croatia - Slavonija Požega                                 :
Oriolik Oriovac - Podravina Ludbreg                               :
Koprivnica - Bjelovar                                             :
BSK Bijelo Brdo - Virovitica                                      :
Varaždin - Belišće                                                :
Mladost Ždralovi - Višnjevac                                      :
Međimurje Čakovec - Mladost Antin                                 :
26. round
Vukovar 1991 - Varaždin                                           :
Slavonija Požega - Slavija Pleternica                             :
Podravina Ludbreg - Đakovo-Croatia                                :
Bjelovar - Oriolik Oriovac                                        :
Virovitica - Koprivnica                                           :
Belišće - Mladost Ždralovi                                        :
Višnjevac - Međimurje Čakovec                                     :
Mladost Antin - BSK Bijelo Brdo                                   :
27. round
Mladost Ždralovi - Vukovar 1991                                   :
Varaždin - Slavonija Požega                                       :
Slavija Pleternica - Podravina Ludbreg                            :
Đakovo-Croatia - Bjelovar                                         :
Oriolik Oriovac - Virovitica                                      :
Koprivnica - BSK Bijelo Brdo                                      :
Međimurje Čakovec - Belišće                                       :
Višnjevac - Mladost Antin                                         :
28. round
Vukovar 1991 - Međimurje Čakovec                                  :
Slavonija Požega - Mladost Ždralovi                               :
Podravina Ludbreg - Varaždin                                      :
Bjelovar - Slavija Pleternica                                     :
Virovitica - Đakovo-Croatia                                       :
BSK Bijelo Brdo - Oriolik Oriovac                                 :
Belišće - Višnjevac                                               :
Mladost Antin - Koprivnica                                        :
29. round
Višnjevac - Vukovar 1991                                          :
Međimurje Čakovec - Slavonija Požega                              :
Mladost Ždralovi - Podravina Ludbreg                              :
Varaždin - Bjelovar                                               :
Slavija Pleternica - Virovitica                                   :
Đakovo-Croatia - BSK Bijelo Brdo                                  :
Oriolik Oriovac - Koprivnica                                      :
Belišće - Mladost Antin                                           :
30. round
Vukovar 1991 - Belišće                                            :
Slavonija Požega - Višnjevac                                      :
Podravina Ludbreg - Međimurje Čakovec                             :
Bjelovar - Mladost Ždralovi                                       :
Virovitica - Varaždin                                             :
BSK Bijelo Brdo - Slavija Pleternica                              :
Koprivnica - Đakovo-Croatia                                       :
Mladost Antin - Oriolik Oriovac                                   :

Grupa "zapad" - Group "West"

Pos  Team               DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Rijeka B            0  8  6  1  1  16   6   10   19
========================================================
  2  Dinamo Zagreb B     0  8  6  0  2  40  11   29   18
  3  Trnje Zagreb        0  8  4  3  1  15  12    3   15
  4  Dugo Selo           0  8  4  3  1  13  10    3   15
  5  Vrapče Zagreb       0  8  4  3  1  11  10    1   15
  6  Novigrad            0  8  4  0  4  21   8   13   12
  7  Špansko Zagreb      0  8  4  0  4  14  12    2   12
  8  Vrbovec             0  8  4  0  4  11  13   -2   12
  9  HAŠK Zagreb         0  8  2  5  1   8   7    1   11
 10  Dubrava Zagreb      0  8  3  1  4   8   9   -1   10
 11  Samobor             0  8  3  0  5   8  17   -9    9
 12  Istra 1961 Pula B   0  8  2  2  4  10  15   -5    8
 13  Maksimir Zagreb     0  8  2  1  5   5  13   -8    7
========================================================
 14  Zagorec Krapina     0  8  1  3  4  10  17   -7    6
 15  Zelina              0  8  2  0  6   6  28  -22    6
 16  Stupnik             0  8  1  2  5   6  14   -8    5

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
HAŠK Zagreb - Špansko Zagreb                                      1:4
Vrbovec - Maksimir Zagreb                                         2:0
Zagorec Krapina - Dubrava Zagreb                                  1:2
Novigrad - Samobor                                                5:0
Zelina - Rijeka B                                                 1:3
Dinamo Zagreb B - Stupnik                                         4:2
Trnje Zagreb - Istra 1961 Pula B                                  3:3
Vrapče Zagreb - Dugo Selo                                         0:0
2. round
Vrapče Zagreb - Trnje Zagreb                                      2:0
Istra 1961 Pula B - Dinamo Zagreb B                               0:5
Stupnik - Zelina                                                  0:3
Rijeka B - Novigrad                                               2:0
Samobor - Zagorec Krapina                                         2:1
Vrbovec - Dubrava Zagreb                                          3:1
Maksimir Zagreb - HAŠK Zagreb                                     1:1
Dugo Selo - Špansko Zagreb                                        4:1
3. round
Dinamo Zagreb B - Vrapče Zagreb                                   8:0
Zelina - Istra 1961 Pula B                                        1:0
Novigrad - Stupnik                                                3:1
Zagorec Krapina - Rijeka B                                        0:4
Vrbovec - Samobor                                                 3:1
HAŠK Zagreb - Dubrava Zagreb                                      2:0
Špansko Zagreb - Maksimir Zagreb                                  3:0
Trnje Zagreb - Dugo Selo                                          1:1
4. round
Vrapče Zagreb - Zelina                                            3:0
Trnje Zagreb - Dinamo Zagreb B                                    3:2
Istra 1961 Pula B - Novigrad                                      2:1
Stupnik - Zagorec Krapina                                         0:0
Rijeka B - Vrbovec                                                2:1
Samobor - HAŠK Zagreb                                             0:2
Dubrava Zagreb - Špansko Zagreb                                   2:0
Dugo Selo - Maksimir Zagreb                                       2:0
5. round
Novigrad - Vrapče Zagreb                                          1:2
Zelina - Trnje Zagreb                                             1:3
Zagorec Krapina - Istra 1961 Pula B                               4:1
Vrbovec - Stupnik                                                 1:0
HAŠK Zagreb - Rijeka B                                            1:1
Špansko Zagreb - Samobor                                          1:2
Maksimir Zagreb - Dubrava Zagreb                                  2:1
Dinamo Zagreb B - Dugo Selo                                       6:0
6. round
Vrapče Zagreb - Zagorec Krapina                                   0:0
Trnje Zagreb - Novigrad                                           1:0
Dinamo Zagreb B - Zelina                                          9:0
Istra 1961 Pula B - Vrbovec                                       4:0
Stupnik - HAŠK Zagreb                                             0:0
Rijeka B - Špansko Zagreb                                         2:1
Samobor - Maksimir Zagreb                                         1:0
Dugo Selo - Dubrava Zagreb                                        0:0
7. round
Vrbovec - Vrapče Zagreb                                           0:3
Zagorec Krapina - Trnje Zagreb                                    2:2
Novigrad - Dinamo Zagreb B                                        4:0
HAŠK Zagreb - Istra 1961 Pula B                                   0:0
Špansko Zagreb - Stupnik                                          3:1
Maksimir Zagreb - Rijeka B                                        2:1
Dubrava Zagreb - Samobor                                          2:0
Zelina - Dugo Selo                                                0:3
8. round
Vrapče Zagreb - HAŠK Zagreb                                       1:1
Trnje Zagreb - Vrbovec                                            2:1
Dinamo Zagreb B - Zagorec Krapina                                 6:2
Zelina - Novigrad                                                 0:7
Istra 1961 Pula B - Špansko Zagreb                                0:1
Stupnik - Maksimir Zagreb                                         2:0
Rijeka B - Dubrava Zagreb                                         1:0
Dugo Selo - Samobor                                               3:2
9. round
Špansko Zagreb - Vrapče Zagreb                                    :
HAŠK Zagreb - Trnje Zagreb                                        :
Vrbovec - Dinamo Zagreb B                                         :
Zagorec Krapina - Zelina                                          :
Maksimir Zagreb - Istra 1961 Pula B                               :
Dubrava Zagreb - Stupnik                                          :
Samobor - Rijeka B                                                :
Novigrad - Dugo Selo                                              :
10. round
Vrapče Zagreb - Maksimir Zagreb                                   :
Trnje Zagreb - Špansko Zagreb                                     :
Dinamo Zagreb B - HAŠK Zagreb                                     :
Zelina - Vrbovec                                                  :
Novigrad - Zagorec Krapina                                        :
Istra 1961 Pula B - Dubrava Zagreb                                :
Stupnik - Samobor                                                 :
Dugo Selo - Rijeka B                                              :
11. round
Dubrava Zagreb - Vrapče Zagreb                                    :
Maksimir Zagreb - Trnje Zagreb                                    :
Špansko Zagreb - Dinamo Zagreb B                                  :
HAŠK Zagreb - Zelina                                              :
Vrbovec - Novigrad                                                :
Samobor - Istra 1961 Pula B                                       :
Rijeka B - Stupnik                                                :
Zagorec Krapina - Dugo Selo                                       :
12. round
Vrapče Zagreb - Samobor                                           :
Trnje Zagreb - Dubrava Zagreb                                     :
Dinamo Zagreb B - Maksimir Zagreb                                 :
Zelina - Špansko Zagreb                                           :
Novigrad - HAŠK Zagreb                                            :
Zagorec Krapina - Vrbovec                                         :
Istra 1961 Pula B - Rijeka B                                      :
Dugo Selo - Stupnik                                               :
13. round
Rijeka B - Vrapče Zagreb                                          :
Samobor - Trnje Zagreb                                            :
Dubrava Zagreb - Dinamo Zagreb B                                  :
Maksimir Zagreb - Zelina                                          :
Špansko Zagreb - Novigrad                                         :
HAŠK Zagreb - Zagorec Krapina                                     :
Stupnik - Istra 1961 Pula B                                       :
Vrbovec - Dugo Selo                                               :
14. round
Vrapče Zagreb - Stupnik                                           :
Trnje Zagreb - Rijeka B                                           :
Dinamo Zagreb B - Samobor                                         :
Zelina - Dubrava Zagreb                                           :
Novigrad - Maksimir Zagreb                                        :
Zagorec Krapina - Špansko Zagreb                                  :
Vrbovec - HAŠK Zagreb                                             :
Dugo Selo - Istra 1961 Pula B                                     :
15. round
Istra 1961 Pula B - Vrapče Zagreb                                 :
Stupnik - Trnje Zagreb                                            :
Rijeka B - Dinamo Zagreb B                                        :
Samobor - Zelina                                                  :
Dubrava Zagreb - Novigrad                                         :
Maksimir Zagreb - Zagorec Krapina                                 :
Špansko Zagreb - Vrbovec                                          :
HAŠK Zagreb - Dugo Selo                                           :
16. round
Špansko Zagreb - HAŠK Zagreb                                      :
Maksimir Zagreb - Vrbovec                                         :
Dubrava Zagreb - Zagorec Krapina                                  :
Samobor - Novigrad                                                :
Rijeka B - Zelina                                                 :
Stupnik - Dinamo Zagreb B                                         :
Istra 1961 Pula B - Trnje Zagreb                                  :
Dugo Selo - Vrapče Zagreb                                         :
17. round
Trnje Zagreb - Vrapče Zagreb                                      :
Dinamo Zagreb B - Istra 1961 Pula B                               :
Zelina - Stupnik                                                  :
Novigrad - Rijeka B                                               :
Zagorec Krapina - Samobor                                         :
Dubrava Zagreb - Vrbovec                                          :
HAŠK Zagreb - Maksimir Zagreb                                     :
Špansko Zagreb - Dugo Selo                                        :
18. round
Vrapče Zagreb - Dinamo Zagreb B                                   :
Istra 1961 Pula B - Zelina                                        :
Stupnik - Novigrad                                                :
Rijeka B - Zagorec Krapina                                        :
Samobor - Vrbovec                                                 :
Dubrava Zagreb - HAŠK Zagreb                                      :
Maksimir Zagreb - Špansko Zagreb                                  :
Dugo Selo - Trnje Zagreb                                          :
19. round
Zelina - Vrapče Zagreb                                            :
Dinamo Zagreb B - Trnje Zagreb                                    :
Novigrad - Istra 1961 Pula B                                      :
Zagorec Krapina - Stupnik                                         :
Vrbovec - Rijeka B                                                :
HAŠK Zagreb - Samobor                                             :
Špansko Zagreb - Dubrava Zagreb                                   :
Maksimir Zagreb - Dugo Selo                                       :
20. round
Vrapče Zagreb - Novigrad                                          :
Trnje Zagreb - Zelina                                             :
Istra 1961 Pula B - Zagorec Krapina                               :
Stupnik - Vrbovec                                                 :
Rijeka B - HAŠK Zagreb                                            :
Samobor - Špansko Zagreb                                          :
Dubrava Zagreb - Maksimir Zagreb                                  :
Dugo Selo - Dinamo Zagreb B                                       :
21. round
Zagorec Krapina - Vrapče Zagreb                                   :
Novigrad - Trnje Zagreb                                           :
Zelina - Dinamo Zagreb B                                          :
Vrbovec - Istra 1961 Pula B                                       :
HAŠK Zagreb - Stupnik                                             :
Špansko Zagreb - Rijeka B                                         :
Maksimir Zagreb - Samobor                                         :
Dubrava Zagreb - Dugo Selo                                        :
22. round
Vrapče Zagreb - Vrbovec                                           :
Trnje Zagreb - Zagorec Krapina                                    :
Dinamo Zagreb B - Novigrad                                        :
Istra 1961 Pula B - HAŠK Zagreb                                   :
Stupnik - Špansko Zagreb                                          :
Rijeka B - Maksimir Zagreb                                        :
Samobor - Dubrava Zagreb                                          :
Dugo Selo - Zelina                                                :
23. round
HAŠK Zagreb - Vrapče Zagreb                                       :
Vrbovec - Trnje Zagreb                                            :
Zagorec Krapina - Dinamo Zagreb B                                 :
Novigrad - Zelina                                                 :
Špansko Zagreb - Istra 1961 Pula B                                :
Maksimir Zagreb - Stupnik                                         :
Dubrava Zagreb - Rijeka B                                         :
Samobor - Dugo Selo                                               :
24. round
Vrapče Zagreb - Špansko Zagreb                                    :
Trnje Zagreb - HAŠK Zagreb                                        :
Dinamo Zagreb B - Vrbovec                                         :
Zelina - Zagorec Krapina                                          :
Istra 1961 Pula B - Maksimir Zagreb                               :
Stupnik - Dubrava Zagreb                                          :
Rijeka B - Samobor                                                :
Dugo Selo - Novigrad                                              :
25. round
Maksimir Zagreb - Vrapče Zagreb                                   :
Špansko Zagreb - Trnje Zagreb                                     :
HAŠK Zagreb - Dinamo Zagreb B                                     :
Vrbovec - Zelina                                                  :
Zagorec Krapina - Novigrad                                        :
Dubrava Zagreb - Istra 1961 Pula B                                :
Samobor - Stupnik                                                 :
Rijeka B - Dugo Selo                                              :
26. round
Vrapče Zagreb - Dubrava Zagreb                                    :
Trnje Zagreb - Maksimir Zagreb                                    :
Dinamo Zagreb B - Špansko Zagreb                                  :
Zelina - HAŠK Zagreb                                              :
Novigrad - Vrbovec                                                :
Istra 1961 Pula B - Samobor                                       :
Stupnik - Rijeka B                                                :
Dugo Selo - Zagorec Krapina                                       :
27. round
Samobor - Vrapče Zagreb                                           :
Dubrava Zagreb - Trnje Zagreb                                     :
Maksimir Zagreb - Dinamo Zagreb B                                 :
Špansko Zagreb - Zelina                                           :
HAŠK Zagreb - Novigrad                                            :
Vrbovec - Zagorec Krapina                                         :
Rijeka B - Istra 1961 Pula B                                      :
Stupnik - Dugo Selo                                               :
28. round
Vrapče Zagreb - Rijeka B                                          :
Trnje Zagreb - Samobor                                            :
Dinamo Zagreb B - Dubrava Zagreb                                  :
Zelina - Maksimir Zagreb                                          :
Novigrad - Špansko Zagreb                                         :
Zagorec Krapina - HAŠK Zagreb                                     :
Istra 1961 Pula B - Stupnik                                       :
Dugo Selo - Vrbovec                                               :
29. round
Stupnik - Vrapče Zagreb                                           :
Rijeka B - Trnje Zagreb                                           :
Samobor - Dinamo Zagreb B                                         :
Dubrava Zagreb - Zelina                                           :
Maksimir Zagreb - Novigrad                                        :
Špansko Zagreb - Zagorec Krapina                                  :
HAŠK Zagreb - Vrbovec                                             :
Istra 1961 Pula B - Dugo Selo                                     :
30. round
Vrapče Zagreb - Istra 1961 Pula B                                 :
Trnje Zagreb - Stupnik                                            :
Dinamo Zagreb B - Rijeka B                                        :
Zelina - Samobor                                                  :
Novigrad - Dubrava Zagreb                                         :
Zagorec Krapina - Maksimir Zagreb                                 :
Vrbovec - Špansko Zagreb                                          :
Dugo Selo - HAŠK Zagreb                                           :

Grupa "jug" - Group "South"

Pos  Team                   DP  P   W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Šibenik                 0  10  8  2  0  25   4   21   26
=============================================================
  2  Mosor Žrnovnica         0  10  7  2  1  17   5   12   23
  3  Solin                   0  10  5  4  1  21  10   11   19
  4  Hajduk Split B          0   9  4  2  3  19  13    6   14
  5  Jadran LP Ploče         0  10  3  5  2  14  14    0   14
  6  Junak Sinj              0  10  3  5  2  10  10    0   14
  7  Zmaj Blato              0  10  4  2  4  12  13   -1   14
  8  Primorac 1929 Stobreč   0  10  3  4  3  20  15    5   13
  9  Neretvanac Opuzen       0  10  4  1  5  11  11    0   13
 10  Zagora Unešić           0  10  4  1  5  13  19   -6   13
 11  Hrvace                  0   8  3  3  2  10   8    2   12
 12  Neretva Metković        0   9  3  3  3  16  17   -1   12
 13  Zmaj Makarska           0  10  2  5  3  15  16   -1   11
 14  Val Kaštel Stari        0  10  3  2  5   7  14   -7   11
 15  Kamen Ivanbegovina      0  10  2  4  4  15  16   -1   10
 16  Omiš                    0  10  2  3  5  11  19   -8    9
=============================================================
 17  GOŠK Dubrovnik          0  10  1  2  7   6  20  -14    5
 18  Croatia Zmijavci        0  10  1  2  7   6  24  -18    5

Last updated: 11. 10. 2014.

 1 . round
Croatia Zmijavci - Mosor Žrnovnica                                0:0
Hrvace - Primorac 1929 Stobreč                                    0:0
Jadran LP Ploče - Šibenik                                         1:1
Neretvanac Opuzen - Val Kaštel Stari                              2:1
Solin - GOŠK Dubrovnik                                            3:0
Kamen Ivanbegovina - Zagora Unešić                                2:2
Omiš - Neretva Metković                                           0:0
Hajduk Split B - Junak Sinj                                       0:1
Zmaj Blato - Zmaj Makarska                                        1:1
2. round
Zmaj Blato - Hajduk Split B                                       1:2
Junak Sinj - Omiš                                                 1:0
Neretva Metković - Kamen Ivanbegovina                             4:2
Zagora Unešić - Solin                                             0:1
GOŠK Dubrovnik - Neretvanac Opuzen                                1:0
Val Kaštel Stari - Jadran LP Ploče                                0:0
Šibenik - Hrvace                                                  2:0
Primorac 1929 Stobreč - Croatia Zmijavci                          5:0
Zmaj Makarska - Mosor Žrnovnica                                   1:5
3. round
Omiš - Zmaj Blato                                                 1:3
Kamen Ivanbegovina - Junak Sinj                                   1:2
Solin - Neretva Metković                                          3:3
Neretvanac Opuzen - Zagora Unešić                                 2:0
Jadran LP Ploče - GOŠK Dubrovnik                                  3:1
Hrvace - Val Kaštel Stari                                         3:0
Croatia Zmijavci - Šibenik                                        1:4
Mosor Žrnovnica - Primorac 1929 Stobreč                           2:0
Hajduk Split B - Zmaj Makarska                                    2:3
4. round
Zmaj Blato - Kamen Ivanbegovina                                   1:0
Hajduk Split B - Omiš                                             2:2
Junak Sinj - Solin                                                0:0
Neretva Metković - Neretvanac Opuzen                              2:0
Zagora Unešić - Jadran LP Ploče                                   2:1
GOŠK Dubrovnik - Hrvace                                           2:2
Val Kaštel Stari - Croatia Zmijavci                               1:0
Šibenik - Mosor Žrnovnica                                         2:1
Zmaj Makarska - Primorac 1929 Stobreč                             2:2
5. round
Solin - Zmaj Blato                                                4:1
Kamen Ivanbegovina - Hajduk Split B                               4:1
Neretvanac Opuzen - Junak Sinj                                    2:0
Jadran LP Ploče - Neretva Metković                                2:2
Hrvace - Zagora Unešić                                            2:0
Croatia Zmijavci - GOŠK Dubrovnik                                 3:1
Mosor Žrnovnica - Val Kaštel Stari                                2:0
Primorac 1929 Stobreč - Šibenik                                   0:0
Omiš - Zmaj Makarska                                              1:1
6. round
Zmaj Blato - Neretvanac Opuzen                                    0:3
Hajduk Split B - Solin                                            1:1
Omiš - Kamen Ivanbegovina                                         3:1
Junak Sinj - Jadran LP Ploče                                      1:1
Neretva Metković - Hrvace                                         ppd
Zagora Unešić - Croatia Zmijavci                                  5:0
GOŠK Dubrovnik - Mosor Žrnovnica                                  0:1
Val Kaštel Stari - Primorac 1929 Stobreč                          2:1
Zmaj Makarska - Šibenik                                           0:1
7. round
Jadran LP Ploče - Zmaj Blato                                      1:0
Neretvanac Opuzen - Hajduk Split B                                0:1
Solin - Omiš                                                      4:0
Hrvace - Junak Sinj                                               1:1
Croatia Zmijavci - Neretva Metković                               0:1
Mosor Žrnovnica - Zagora Unešić                                   2:0
Primorac 1929 Stobreč - GOŠK Dubrovnik                            3:1
Šibenik - Val Kaštel Stari                                        3:1
Kamen Ivanbegovina - Zmaj Makarska                                1:1
8. round
Zmaj Blato - Hrvace                                               3:0
Hajduk Split B - Jadran LP Ploče                                  5:0
Omiš - Neretvanac Opuzen                                          2:0
Kamen Ivanbegovina - Solin                                        3:1
Junak Sinj - Croatia Zmijavci                                     0:0
Neretva Metković - Mosor Žrnovnica                                1:2
Zagora Unešić - Primorac 1929 Stobreč                             2:1
GOŠK Dubrovnik - Šibenik                                          0:1
Zmaj Makarska - Val Kaštel Stari                                  1:2
9. round
Croatia Zmijavci - Zmaj Blato                                     1:2
Hrvace - Hajduk Split B                                           ppd
Jadran LP Ploče - Omiš                                            5:2
Neretvanac Opuzen - Kamen Ivanbegovina                            1:1
Mosor Žrnovnica - Junak Sinj                                      2:1
Primorac 1929 Stobreč - Neretva Metković                          5:3
Šibenik - Zagora Unešić                                           8:0
Val Kaštel Stari - GOŠK Dubrovnik                                 0:0
Solin - Zmaj Makarska                                             1:1
10. round
Zmaj Blato - Mosor Žrnovnica                                      0:0
Hajduk Split B - Croatia Zmijavci                                 5:1
Omiš - Hrvace                                                     0:2
Kamen Ivanbegovina - Jadran LP Ploče                              0:0
Solin - Neretvanac Opuzen                                         3:1
Junak Sinj - Primorac 1929 Stobreč                                3:3
Neretva Metković - Šibenik                                        0:3
Zagora Unešić - Val Kaštel Stari                                  2:0
Zmaj Makarska - GOŠK Dubrovnik                                    4:0
11. round
Primorac 1929 Stobreč - Zmaj Blato                                :
Mosor Žrnovnica - Hajduk Split B                                  :
Croatia Zmijavci - Omiš                                           :
Hrvace - Kamen Ivanbegovina                                       :
Jadran LP Ploče - Solin                                           :
Šibenik - Junak Sinj                                              :
Val Kaštel Stari - Neretva Metković                               :
GOŠK Dubrovnik - Zagora Unešić                                    :
Neretvanac Opuzen - Zmaj Makarska                                 :
12. round
Zmaj Blato - Šibenik                                              :
Hajduk Split B - Primorac 1929 Stobreč                            :
Omiš - Mosor Žrnovnica                                            :
Kamen Ivanbegovina - Croatia Zmijavci                             :
Solin - Hrvace                                                    :
Neretvanac Opuzen - Jadran LP Ploče                               :
Junak Sinj - Val Kaštel Stari                                     :
Neretva Metković - GOŠK Dubrovnik                                 :
Zmaj Makarska - Zagora Unešić                                     :
13. round
Val Kaštel Stari - Zmaj Blato                                     :
Šibenik - Hajduk Split B                                          :
Primorac 1929 Stobreč - Omiš                                      :
Mosor Žrnovnica - Kamen Ivanbegovina                              :
Croatia Zmijavci - Solin                                          :
Hrvace - Neretvanac Opuzen                                        :
GOŠK Dubrovnik - Junak Sinj                                       :
Zagora Unešić - Neretva Metković                                  :
Jadran LP Ploče - Zmaj Makarska                                   :
14. round
Zmaj Blato - GOŠK Dubrovnik                                       :
Hajduk Split B - Val Kaštel Stari                                 :
Omiš - Šibenik                                                    :
Kamen Ivanbegovina - Primorac 1929 Stobreč                        :
Solin - Mosor Žrnovnica                                           :
Neretvanac Opuzen - Croatia Zmijavci                              :
Jadran LP Ploče - Hrvace                                          :
Junak Sinj - Zagora Unešić                                        :
Zmaj Makarska - Neretva Metković                                  :
15. round
Zagora Unešić - Zmaj Blato                                        :
GOŠK Dubrovnik - Hajduk Split B                                   :
Val Kaštel Stari - Omiš                                           :
Šibenik - Kamen Ivanbegovina                                      :
Primorac 1929 Stobreč - Solin                                     :
Mosor Žrnovnica - Neretvanac Opuzen                               :
Croatia Zmijavci - Jadran LP Ploče                                :
Neretva Metković - Junak Sinj                                     :
Hrvace - Zmaj Makarska                                            :
16. round
Zmaj Blato - Neretva Metković                                     :
Hajduk Split B - Zagora Unešić                                    :
Omiš - GOŠK Dubrovnik                                             :
Kamen Ivanbegovina - Val Kaštel Stari                             :
Solin - Šibenik                                                   :
Neretvanac Opuzen - Primorac 1929 Stobreč                         :
Jadran LP Ploče - Mosor Žrnovnica                                 :
Hrvace - Croatia Zmijavci                                         :
Zmaj Makarska - Junak Sinj                                        :
17. round
Junak Sinj - Zmaj Blato                                           :
Neretva Metković - Hajduk Split B                                 :
Zagora Unešić - Omiš                                              :
GOŠK Dubrovnik - Kamen Ivanbegovina                               :
Val Kaštel Stari - Solin                                          :
Šibenik - Neretvanac Opuzen                                       :
Primorac 1929 Stobreč - Jadran LP Ploče                           :
Mosor Žrnovnica - Hrvace                                          :
Croatia Zmijavci - Zmaj Makarska                                  :
18. round
Mosor Žrnovnica - Croatia Zmijavci                                :
Primorac 1929 Stobreč - Hrvace                                    :
Šibenik - Jadran LP Ploče                                         :
Val Kaštel Stari - Neretvanac Opuzen                              :
GOŠK Dubrovnik - Solin                                            :
Zagora Unešić - Kamen Ivanbegovina                                :
Neretva Metković - Omiš                                           :
Junak Sinj - Hajduk Split B                                       :
Zmaj Makarska - Zmaj Blato                                        :
19. round
Hajduk Split B - Zmaj Blato                                       :
Omiš - Junak Sinj                                                 :
Kamen Ivanbegovina - Neretva Metković                             :
Solin - Zagora Unešić                                             :
Neretvanac Opuzen - GOŠK Dubrovnik                                :
Jadran LP Ploče - Val Kaštel Stari                                :
Hrvace - Šibenik                                                  :
Croatia Zmijavci - Primorac 1929 Stobreč                          :
Mosor Žrnovnica - Zmaj Makarska                                   :
20. round
Zmaj Blato - Omiš                                                 :
Junak Sinj - Kamen Ivanbegovina                                   :
Neretva Metković - Solin                                          :
Zagora Unešić - Neretvanac Opuzen                                 :
GOŠK Dubrovnik - Jadran LP Ploče                                  :
Val Kaštel Stari - Hrvace                                         :
Šibenik - Croatia Zmijavci                                        :
Primorac 1929 Stobreč - Mosor Žrnovnica                           :
Zmaj Makarska - Hajduk Split B                                    :
21. round
Kamen Ivanbegovina - Zmaj Blato                                   :
Omiš - Hajduk Split B                                             :
Solin - Junak Sinj                                                :
Neretvanac Opuzen - Neretva Metković                              :
Jadran LP Ploče - Zagora Unešić                                   :
Hrvace - GOŠK Dubrovnik                                           :
Croatia Zmijavci - Val Kaštel Stari                               :
Mosor Žrnovnica - Šibenik                                         :
Primorac 1929 Stobreč - Zmaj Makarska                             :
22. round
Zmaj Blato - Solin                                                :
Hajduk Split B - Kamen Ivanbegovina                               :
Junak Sinj - Neretvanac Opuzen                                    :
Neretva Metković - Jadran LP Ploče                                :
Zagora Unešić - Hrvace                                            :
GOŠK Dubrovnik - Croatia Zmijavci                                 :
Val Kaštel Stari - Mosor Žrnovnica                                :
Šibenik - Primorac 1929 Stobreč                                   :
Zmaj Makarska - Omiš                                              :
23. round
Neretvanac Opuzen - Zmaj Blato                                    :
Solin - Hajduk Split B                                            :
Kamen Ivanbegovina - Omiš                                         :
Jadran LP Ploče - Junak Sinj                                      :
Hrvace - Neretva Metković                                         :
Croatia Zmijavci - Zagora Unešić                                  :
Mosor Žrnovnica - GOŠK Dubrovnik                                  :
Primorac 1929 Stobreč - Val Kaštel Stari                          :
Šibenik - Zmaj Makarska                                           :
24. round
Zmaj Blato - Jadran LP Ploče                                      :
Hajduk Split B - Neretvanac Opuzen                                :
Omiš - Solin                                                      :
Junak Sinj - Hrvace                                               :
Neretva Metković - Croatia Zmijavci                               :
Zagora Unešić - Mosor Žrnovnica                                   :
GOŠK Dubrovnik - Primorac 1929 Stobreč                            :
Val Kaštel Stari - Šibenik                                        :
Zmaj Makarska - Kamen Ivanbegovina                                :
25. round
Hrvace - Zmaj Blato                                               :
Jadran LP Ploče - Hajduk Split B                                  :
Neretvanac Opuzen - Omiš                                          :
Solin - Kamen Ivanbegovina                                        :
Croatia Zmijavci - Junak Sinj                                     :
Mosor Žrnovnica - Neretva Metković                                :
Primorac 1929 Stobreč - Zagora Unešić                             :
Šibenik - GOŠK Dubrovnik                                          :
Val Kaštel Stari - Zmaj Makarska                                  :
26. round
Zmaj Blato - Croatia Zmijavci                                     :
Hajduk Split B - Hrvace                                           :
Omiš - Jadran LP Ploče                                            :
Kamen Ivanbegovina - Neretvanac Opuzen                            :
Junak Sinj - Mosor Žrnovnica                                      :
Neretva Metković - Primorac 1929 Stobreč                          :
Zagora Unešić - Šibenik                                           :
GOŠK Dubrovnik - Val Kaštel Stari                                 :
Zmaj Makarska - Solin                                             :
27. round
Mosor Žrnovnica - Zmaj Blato                                      :
Croatia Zmijavci - Hajduk Split B                                 :
Hrvace - Omiš                                                     :
Jadran LP Ploče - Kamen Ivanbegovina                              :
Neretvanac Opuzen - Solin                                         :
Primorac 1929 Stobreč - Junak Sinj                                :
Šibenik - Neretva Metković                                        :
Val Kaštel Stari - Zagora Unešić                                  :
GOŠK Dubrovnik - Zmaj Makarska                                    :
28. round
Zmaj Blato - Primorac 1929 Stobreč                                :
Hajduk Split B - Mosor Žrnovnica                                  :
Omiš - Croatia Zmijavci                                           :
Kamen Ivanbegovina - Hrvace                                       :
Solin - Jadran LP Ploče                                           :
Junak Sinj - Šibenik                                              :
Neretva Metković - Val Kaštel Stari                               :
Zagora Unešić - GOŠK Dubrovnik                                    :
Zmaj Makarska - Neretvanac Opuzen                                 :
29. round
Šibenik - Zmaj Blato                                              :
Primorac 1929 Stobreč - Hajduk Split B                            :
Mosor Žrnovnica - Omiš                                            :
Croatia Zmijavci - Kamen Ivanbegovina                             :
Hrvace - Solin                                                    :
Jadran LP Ploče - Neretvanac Opuzen                               :
Val Kaštel Stari - Junak Sinj                                     :
GOŠK Dubrovnik - Neretva Metković                                 :
Zagora Unešić - Zmaj Makarska                                     :
30. round
Zmaj Blato - Val Kaštel Stari                                     :
Hajduk Split B - Šibenik                                          :
Omiš - Primorac 1929 Stobreč                                      :
Kamen Ivanbegovina - Mosor Žrnovnica                              :
Solin - Croatia Zmijavci                                          :
Neretvanac Opuzen - Hrvace                                        :
Junak Sinj - GOŠK Dubrovnik                                       :
Neretva Metković - Zagora Unešić                                  :
Zmaj Makarska - Jadran LP Ploče                                   :
31. round
GOŠK Dubrovnik - Zmaj Blato                                       :
Val Kaštel Stari - Hajduk Split B                                 :
Šibenik - Omiš                                                    :
Primorac 1929 Stobreč - Kamen Ivanbegovina                        :
Mosor Žrnovnica - Solin                                           :
Croatia Zmijavci - Neretvanac Opuzen                              :
Hrvace - Jadran LP Ploče                                          :
Zagora Unešić - Junak Sinj                                        :
Neretva Metković - Zmaj Makarska                                  :
32. round
Zmaj Blato - Zagora Unešić                                        :
Hajduk Split B - GOŠK Dubrovnik                                   :
Omiš - Val Kaštel Stari                                           :
Kamen Ivanbegovina - Šibenik                                      :
Solin - Primorac 1929 Stobreč                                     :
Neretvanac Opuzen - Mosor Žrnovnica                               :
Jadran LP Ploče - Croatia Zmijavci                                :
Junak Sinj - Neretva Metković                                     :
Zmaj Makarska - Hrvace                                            :
33. round
Neretva Metković - Zmaj Blato                                     :
Zagora Unešić - Hajduk Split B                                    :
GOŠK Dubrovnik - Omiš                                             :
Val Kaštel Stari - Kamen Ivanbegovina                             :
Šibenik - Solin                                                   :
Primorac 1929 Stobreč - Neretvanac Opuzen                         :
Mosor Žrnovnica - Jadran LP Ploče                                 :
Croatia Zmijavci - Hrvace                                         :
Junak Sinj - Zmaj Makarska                                        :
34. round
Zmaj Blato - Junak Sinj                                           :
Hajduk Split B - Neretva Metković                                 :
Omiš - Zagora Unešić                                              :
Kamen Ivanbegovina - GOŠK Dubrovnik                               :
Solin - Val Kaštel Stari                                          :
Neretvanac Opuzen - Šibenik                                       :
Jadran LP Ploče - Primorac 1929 Stobreč                           :
Hrvace - Mosor Žrnovnica                                          :
Zmaj Makarska - Croatia Zmijavci                                  :


Fourth Level

Grupa "istok" - Group "East"

Pos  Team                        DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Marsonia Slavonski Brod      0  9  6  2  1  22   7   15   20
=================================================================
  2  Metalac Osijek               0  9  6  0  3  23  13   10   18
  3  Čepin                        0  9  6  0  3  18   9    9   18
  4  Bedem Ivankovo               0  9  6  0  3  18  10    8   18
  5  Vuteks Sloga Vukovar         0  9  5  0  4  12  16   -4   15
  6  Agrar Bobota                 0  9  4  2  3  12   9    3   14
  7  Hajduk Pakrac                0  9  4  2  3  16  14    2   14
  8  Mladost Cernik               0  9  4  2  3  13  16   -3   14
  9  Zrinski Jurjevac             0  9  4  1  4  12  12    0   13
 10  Grafičar Vodovod Osijek      0  9  3  1  5  20  18    2   10
 11  Željezničar Slavonski Brod   0  9  2  4  3  15  14    1   10
 12  Jadran Gunja                 0  9  3  1  5   9  12   -3   10
 13  Vihor Jelisavac              0  9  1  5  3   8  14   -6    8
 14  Graničar Županja             0  9  2  2  5   9  16   -7    8
=================================================================
 15  NAŠK Našice                  0  9  2  1  6   8  22  -14    7
 16  Otok                         0  9  1  3  5   6  19  -13    6

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Grafičar Vodovod Osijek - Željezničar Slavonski Brod              1:1
Agrar Bobota - Vuteks Sloga Vukovar                               2:0
Mladost Cernik - Otok                                             1:1
Hajduk Pakrac - Graničar Županja                                  1:0
Jadran Gunja - Čepin                                              1:3
NAŠK Našice - Zrinski Jurjevac                                    3:2
Bedem Ivankovo - Vihor Jelisavac                                  3:1
Marsonia Slavonski Brod - Metalac Osijek                          4:1
2. round
Marsonia Slavonski Brod - Bedem Ivankovo                          1:0
Vihor Jelisavac - NAŠK Našice                                     0:0
Zrinski Jurjevac - Jadran Gunja                                   1:0
Čepin - Hajduk Pakrac                                             2:1
Graničar Županja - Mladost Cernik                                 1:3
Otok - Agrar Bobota                                               1:1
Vuteks Sloga Vukovar - Grafičar Vodovod Osijek                    4:2
Metalac Osijek - Željezničar Slavonski Brod                       4:3
3. round
NAŠK Našice - Marsonia Slavonski Brod                             0:4
Jadran Gunja - Vihor Jelisavac                                    0:0
Hajduk Pakrac - Zrinski Jurjevac                                  2:0
Mladost Cernik - Čepin                                            2:1
Agrar Bobota - Graničar Županja                                   2:1
Grafičar Vodovod Osijek - Otok                                    7:2
Željezničar Slavonski Brod - Vuteks Sloga Vukovar                 5:1
Bedem Ivankovo - Metalac Osijek                                   4:1
4. round
Marsonia Slavonski Brod - Jadran Gunja                            2:0
Bedem Ivankovo - NAŠK Našice                                      3:0
Vihor Jelisavac - Hajduk Pakrac                                   3:3
Zrinski Jurjevac - Mladost Cernik                                 3:1
Čepin - Agrar Bobota                                              3:0
Graničar Županja - Grafičar Vodovod Osijek                        1:0
Otok - Željezničar Slavonski Brod                                 1:0
Metalac Osijek - Vuteks Sloga Vukovar                             3:0
5. round
Hajduk Pakrac - Marsonia Slavonski Brod                           2:2
Jadran Gunja - Bedem Ivankovo                                     2:1
Mladost Cernik - Vihor Jelisavac                                  1:1
Agrar Bobota - Zrinski Jurjevac                                   1:0
Grafičar Vodovod Osijek - Čepin                                   3:2
Željezničar Slavonski Brod - Graničar Županja                     1:1
Vuteks Sloga Vukovar - Otok                                       1:0
NAŠK Našice - Metalac Osijek                                      0:2
6. round
Marsonia Slavonski Brod - Mladost Cernik                          5:0
Bedem Ivankovo - Hajduk Pakrac                                    3:2
NAŠK Našice - Jadran Gunja                                        2:0
Vihor Jelisavac - Agrar Bobota                                    2:1
Zrinski Jurjevac - Grafičar Vodovod Osijek                        2:1
Čepin - Željezničar Slavonski Brod                                3:0
Graničar Županja - Vuteks Sloga Vukovar                           3:1
Metalac Osijek - Otok                                             6:0
7. round
Agrar Bobota - Marsonia Slavonski Brod                            1:1
Mladost Cernik - Bedem Ivankovo                                   1:0
Hajduk Pakrac - NAŠK Našice                                       4:1
Grafičar Vodovod Osijek - Vihor Jelisavac                         4:1
Željezničar Slavonski Brod - Zrinski Jurjevac                     2:2
Vuteks Sloga Vukovar - Čepin                                      1:0
Otok - Graničar Županja                                           1:1
Jadran Gunja - Metalac Osijek                                     1:2
8. round
Marsonia Slavonski Brod - Grafičar Vodovod Osijek                 2:0
Bedem Ivankovo - Agrar Bobota                                     1:0
NAŠK Našice - Mladost Cernik                                      2:3
Jadran Gunja - Hajduk Pakrac                                      3:0
Vihor Jelisavac - Željezničar Slavonski Brod                      0:0
Zrinski Jurjevac - Vuteks Sloga Vukovar                           1:2
Čepin - Otok                                                      1:0
Metalac Osijek - Graničar Županja                                 4:0
9. round
Željezničar Slavonski Brod - Marsonia Slavonski Brod              3:1
Grafičar Vodovod Osijek - Bedem Ivankovo                          2:3
Agrar Bobota - NAŠK Našice                                        4:0
Mladost Cernik - Jadran Gunja                                     1:2
Vuteks Sloga Vukovar - Vihor Jelisavac                            2:0
Otok - Zrinski Jurjevac                                           0:1
Graničar Županja - Čepin                                          1:3
Hajduk Pakrac - Metalac Osijek                                    1:0
10. round
Marsonia Slavonski Brod - Vuteks Sloga Vukovar                    :
Bedem Ivankovo - Željezničar Slavonski Brod                       :
NAŠK Našice - Grafičar Vodovod Osijek                             :
Jadran Gunja - Agrar Bobota                                       :
Hajduk Pakrac - Mladost Cernik                                    :
Vihor Jelisavac - Otok                                            :
Zrinski Jurjevac - Graničar Županja                               :
Metalac Osijek - Čepin                                            :
11. round
Otok - Marsonia Slavonski Brod                                    :
Vuteks Sloga Vukovar - Bedem Ivankovo                             :
Željezničar Slavonski Brod - NAŠK Našice                          :
Grafičar Vodovod Osijek - Jadran Gunja                            :
Agrar Bobota - Hajduk Pakrac                                      :
Graničar Županja - Vihor Jelisavac                                :
Čepin - Zrinski Jurjevac                                          :
Mladost Cernik - Metalac Osijek                                   :
12. round
Marsonia Slavonski Brod - Graničar Županja                        :
Bedem Ivankovo - Otok                                             :
NAŠK Našice - Vuteks Sloga Vukovar                                :
Jadran Gunja - Željezničar Slavonski Brod                         :
Hajduk Pakrac - Grafičar Vodovod Osijek                           :
Mladost Cernik - Agrar Bobota                                     :
Vihor Jelisavac - Čepin                                           :
Metalac Osijek - Zrinski Jurjevac                                 :
13. round
Čepin - Marsonia Slavonski Brod                                   :
Graničar Županja - Bedem Ivankovo                                 :
Otok - NAŠK Našice                                                :
Vuteks Sloga Vukovar - Jadran Gunja                               :
Željezničar Slavonski Brod - Hajduk Pakrac                        :
Grafičar Vodovod Osijek - Mladost Cernik                          :
Zrinski Jurjevac - Vihor Jelisavac                                :
Agrar Bobota - Metalac Osijek                                     :
14. round
Marsonia Slavonski Brod - Zrinski Jurjevac                        :
Bedem Ivankovo - Čepin                                            :
NAŠK Našice - Graničar Županja                                    :
Jadran Gunja - Otok                                               :
Hajduk Pakrac - Vuteks Sloga Vukovar                              :
Mladost Cernik - Željezničar Slavonski Brod                       :
Agrar Bobota - Grafičar Vodovod Osijek                            :
Metalac Osijek - Vihor Jelisavac                                  :
15. round
Vihor Jelisavac - Marsonia Slavonski Brod                         :
Zrinski Jurjevac - Bedem Ivankovo                                 :
Čepin - NAŠK Našice                                               :
Graničar Županja - Jadran Gunja                                   :
Otok - Hajduk Pakrac                                              :
Vuteks Sloga Vukovar - Mladost Cernik                             :
Željezničar Slavonski Brod - Agrar Bobota                         :
Grafičar Vodovod Osijek - Metalac Osijek                          :
16. round
Željezničar Slavonski Brod - Grafičar Vodovod Osijek              :
Vuteks Sloga Vukovar - Agrar Bobota                               :
Otok - Mladost Cernik                                             :
Graničar Županja - Hajduk Pakrac                                  :
Čepin - Jadran Gunja                                              :
Zrinski Jurjevac - NAŠK Našice                                    :
Vihor Jelisavac - Bedem Ivankovo                                  :
Metalac Osijek - Marsonia Slavonski Brod                          :
17. round
Bedem Ivankovo - Marsonia Slavonski Brod                          :
NAŠK Našice - Vihor Jelisavac                                     :
Jadran Gunja - Zrinski Jurjevac                                   :
Hajduk Pakrac - Čepin                                             :
Mladost Cernik - Graničar Županja                                 :
Agrar Bobota - Otok                                               :
Grafičar Vodovod Osijek - Vuteks Sloga Vukovar                    :
Željezničar Slavonski Brod - Metalac Osijek                       :
18. round
Marsonia Slavonski Brod - NAŠK Našice                             :
Vihor Jelisavac - Jadran Gunja                                    :
Zrinski Jurjevac - Hajduk Pakrac                                  :
Čepin - Mladost Cernik                                            :
Graničar Županja - Agrar Bobota                                   :
Otok - Grafičar Vodovod Osijek                                    :
Vuteks Sloga Vukovar - Željezničar Slavonski Brod                 :
Metalac Osijek - Bedem Ivankovo                                   :
19. round
Jadran Gunja - Marsonia Slavonski Brod                            :
NAŠK Našice - Bedem Ivankovo                                      :
Hajduk Pakrac - Vihor Jelisavac                                   :
Mladost Cernik - Zrinski Jurjevac                                 :
Agrar Bobota - Čepin                                              :
Grafičar Vodovod Osijek - Graničar Županja                        :
Željezničar Slavonski Brod - Otok                                 :
Vuteks Sloga Vukovar - Metalac Osijek                             :
20. round
Marsonia Slavonski Brod - Hajduk Pakrac                           :
Bedem Ivankovo - Jadran Gunja                                     :
Vihor Jelisavac - Mladost Cernik                                  :
Zrinski Jurjevac - Agrar Bobota                                   :
Čepin - Grafičar Vodovod Osijek                                   :
Graničar Županja - Željezničar Slavonski Brod                     :
Otok - Vuteks Sloga Vukovar                                       :
Metalac Osijek - NAŠK Našice                                      :
21. round
Mladost Cernik - Marsonia Slavonski Brod                          :
Hajduk Pakrac - Bedem Ivankovo                                    :
Jadran Gunja - NAŠK Našice                                        :
Agrar Bobota - Vihor Jelisavac                                    :
Grafičar Vodovod Osijek - Zrinski Jurjevac                        :
Željezničar Slavonski Brod - Čepin                                :
Vuteks Sloga Vukovar - Graničar Županja                           :
Otok - Metalac Osijek                                             :
22. round
Marsonia Slavonski Brod - Agrar Bobota                            :
Bedem Ivankovo - Mladost Cernik                                   :
NAŠK Našice - Hajduk Pakrac                                       :
Vihor Jelisavac - Grafičar Vodovod Osijek                         :
Zrinski Jurjevac - Željezničar Slavonski Brod                     :
Čepin - Vuteks Sloga Vukovar                                      :
Graničar Županja - Otok                                           :
Metalac Osijek - Jadran Gunja                                     :
23. round
Grafičar Vodovod Osijek - Marsonia Slavonski Brod                 :
Agrar Bobota - Bedem Ivankovo                                     :
Mladost Cernik - NAŠK Našice                                      :
Hajduk Pakrac - Jadran Gunja                                      :
Željezničar Slavonski Brod - Vihor Jelisavac                      :
Vuteks Sloga Vukovar - Zrinski Jurjevac                           :
Otok - Čepin                                                      :
Graničar Županja - Metalac Osijek                                 :
24. round
Marsonia Slavonski Brod - Željezničar Slavonski Brod              :
Bedem Ivankovo - Grafičar Vodovod Osijek                          :
NAŠK Našice - Agrar Bobota                                        :
Jadran Gunja - Mladost Cernik                                     :
Vihor Jelisavac - Vuteks Sloga Vukovar                            :
Zrinski Jurjevac - Otok                                           :
Čepin - Graničar Županja                                          :
Metalac Osijek - Hajduk Pakrac                                    :
25. round
Vuteks Sloga Vukovar - Marsonia Slavonski Brod                    :
Željezničar Slavonski Brod - Bedem Ivankovo                       :
Grafičar Vodovod Osijek - NAŠK Našice                             :
Agrar Bobota - Jadran Gunja                                       :
Mladost Cernik - Hajduk Pakrac                                    :
Otok - Vihor Jelisavac                                            :
Graničar Županja - Zrinski Jurjevac                               :
Čepin - Metalac Osijek                                            :
26. round
Marsonia Slavonski Brod - Otok                                    :
Bedem Ivankovo - Vuteks Sloga Vukovar                             :
NAŠK Našice - Željezničar Slavonski Brod                          :
Jadran Gunja - Grafičar Vodovod Osijek                            :
Hajduk Pakrac - Agrar Bobota                                      :
Vihor Jelisavac - Graničar Županja                                :
Zrinski Jurjevac - Čepin                                          :
Metalac Osijek - Mladost Cernik                                   :
27. round
Graničar Županja - Marsonia Slavonski Brod                        :
Otok - Bedem Ivankovo                                             :
Vuteks Sloga Vukovar - NAŠK Našice                                :
Željezničar Slavonski Brod - Jadran Gunja                         :
Grafičar Vodovod Osijek - Hajduk Pakrac                           :
Agrar Bobota - Mladost Cernik                                     :
Čepin - Vihor Jelisavac                                           :
Zrinski Jurjevac - Metalac Osijek                                 :
28. round
Marsonia Slavonski Brod - Čepin                                   :
Bedem Ivankovo - Graničar Županja                                 :
NAŠK Našice - Otok                                                :
Jadran Gunja - Vuteks Sloga Vukovar                               :
Hajduk Pakrac - Željezničar Slavonski Brod                        :
Mladost Cernik - Grafičar Vodovod Osijek                          :
Vihor Jelisavac - Zrinski Jurjevac                                :
Metalac Osijek - Agrar Bobota                                     :
29. round
Zrinski Jurjevac - Marsonia Slavonski Brod                        :
Čepin - Bedem Ivankovo                                            :
Graničar Županja - NAŠK Našice                                    :
Otok - Jadran Gunja                                               :
Vuteks Sloga Vukovar - Hajduk Pakrac                              :
Željezničar Slavonski Brod - Mladost Cernik                       :
Grafičar Vodovod Osijek - Agrar Bobota                            :
Vihor Jelisavac - Metalac Osijek                                  :
30. round
Marsonia Slavonski Brod - Vihor Jelisavac                         :
Bedem Ivankovo - Zrinski Jurjevac                                 :
NAŠK Našice - Čepin                                               :
Jadran Gunja - Graničar Županja                                   :
Hajduk Pakrac - Otok                                              :
Mladost Cernik - Vuteks Sloga Vukovar                             :
Agrar Bobota - Željezničar Slavonski Brod                         :
Metalac Osijek - Grafičar Vodovod Osijek                          :

Grupa "sjever" - Group "North"
Subgroup Varaždin - Čakovec

Pos  Team                   DP  P   W   D  L  F   A   GD   Pts
  1  Nedelišće               0  10  10  0  0  41   8   33   30
--------------------------------------------------------------
  2  Graničar Kotoriba       0  10   6  2  2  25  19    6   20
  3  Sloboda Slakovec        0  10   6  2  2  18  15    3   20
  4  Zadrugar Hrastovsko     0  10   6  1  3  25  16    9   19
  5  Zelengaj Donji Kućan    0  10   6  1  3  29  22    7   19
  6  Rudar Mursko Središće   0   9   5  1  3  17   9    8   16
  7  Sloga Čakovec           0  10   3  5  2  16  12    4   14
  8  Pušćine                 0   9   4  2  3  14  15   -1   14
  9  Centrometal Macinec     0   9   4  1  4  20  20    0   13
 10  Jalžabet                0   9   4  0  5  20  15    5   12
 11  Novi Marof              0   9   3  3  3  26  24    2   12
 12  Naprijed Cirkovljan     0   9   4  0  5  11  13   -2   12
 13  Polet Martin na Muri    0  10   3  1  6  15  20   -5   10
 14  Mladost Komet Prelog    0   9   3  1  5  12  17   -5   10
==============================================================
 15  Plitvica Selnik         0   9   1  1  7   8  26  -18    4
 16  Plitvica Gojanec        0   9   0  3  6   8  21  -13    3
 17  Ivančica Ivanec         0   9   0  0  9   5  38  -33    0

NB:
Archea Čakovec withdrew after round 7.

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Jalžabet - Ivančica Ivanec                                        5:0
Mladost Komet Prelog - Plitvica Selnik                            4:0
Plitvica Gojanec - Rudar Mursko Središće                          0:1
Novi Marof - Centrometal Macinec                                  3:0
Naprijed Cirkovljan - Sloga Čakovec                               2:0
Pušćine - Archea Čakovec                                          9:0 (annulled)
Polet Martin na Muri - Nedelišće                                  1:3
Graničar Kotoriba - Zelengaj Donji Kućan                          4:2
Sloboda Slakovec - Zadrugar Hrastovsko                            3:2
2. round
Sloboda Slakovec - Graničar Kotoriba                              3:1
Zelengaj Donji Kućan - Polet Martin na Muri                       6:2
Nedelišće - Pušćine                                               3:1
Archea Čakovec - Naprijed Cirkovljan                              4:6 (annulled)
Sloga Čakovec - Novi Marof                                        2:2
Centrometal Macinec - Plitvica Gojanec                            5:1
Rudar Mursko Središće - Mladost Komet Prelog                      2:0
Plitvica Selnik - Jalžabet                                        0:2
Zadrugar Hrastovsko - Ivančica Ivanec                             4:2
3. round
Polet Martin na Muri - Sloboda Slakovec                           2:2
Pušćine - Zelengaj Donji Kućan                                    3:0
Naprijed Cirkovljan - Nedelišće                                   0:3
Novi Marof - Archea Čakovec                                       8:0 (annulled)
Plitvica Gojanec - Sloga Čakovec                                  1:1
Mladost Komet Prelog - Centrometal Macinec                        2:1
Jalžabet - Rudar Mursko Središće                                  1:0
Ivančica Ivanec - Plitvica Selnik                                 1:2
Graničar Kotoriba - Zadrugar Hrastovsko                           2:4
4. round
Sloboda Slakovec - Pušćine                                        1:0
Graničar Kotoriba - Polet Martin na Muri                          3:2
Zelengaj Donji Kućan - Naprijed Cirkovljan                        2:1
Nedelišće - Novi Marof                                            8:2
Plitvica Gojanec - Archea Čakovec                                 7:0 (annulled)
Sloga Čakovec - Mladost Komet Prelog                              2:2
Centrometal Macinec - Jalžabet                                    4:3
Rudar Mursko Središće - Ivančica Ivanec                           5:0
Zadrugar Hrastovsko - Plitvica Selnik                             3:1
5. round
Naprijed Cirkovljan - Sloboda Slakovec                            0:1
Pušćine - Graničar Kotoriba                                       2:2
Novi Marof - Zelengaj Donji Kućan                                 6:1
Nedelišće - Plitvica Gojanec                                      4:1
Mladost Komet Prelog - Archea Čakovec           not played
Jalžabet - Sloga Čakovec                                          1:2
Ivančica Ivanec - Centrometal Macinec                             2:4
Plitvica Selnik - Rudar Mursko Središće                           0:0
Polet Martin na Muri - Zadrugar Hrastovsko                        0:1
6. round
Sloboda Slakovec - Novi Marof                                     3:3
Graničar Kotoriba - Naprijed Cirkovljan                           2:1
Polet Martin na Muri - Pušćine                                    1:2
Zelengaj Donji Kućan - Plitvica Gojanec                           2:2
Nedelišće - Mladost Komet Prelog                                  3:1
Archea Čakovec - Jalžabet                                         not played
Sloga Čakovec - Ivančica Ivanec                                   5:0
Centrometal Macinec - Plitvica Selnik                             4:1
Zadrugar Hrastovsko - Rudar Mursko Središće                       5:2
7. round
Plitvica Gojanec - Sloboda Slakovec                               1:3
Novi Marof - Graničar Kotoriba                                    2:2
Naprijed Cirkovljan - Polet Martin na Muri                        1:0
Mladost Komet Prelog - Zelengaj Donji Kućan                       1:4
Jalžabet - Nedelišće                                              0:2
Ivančica Ivanec - Archea Čakovec                                  5:0 (annulled)
Plitvica Selnik - Sloga Čakovec                                   2:3
Rudar Mursko Središće - Centrometal Macinec                       5:1
Pušćine - Zadrugar Hrastovsko                                     2:1
8. round
Sloboda Slakovec - Mladost Komet Prelog                           1:2
Graničar Kotoriba - Plitvica Gojanec                              3:1
Polet Martin na Muri - Novi Marof                                 5:2
Pušćine - Naprijed Cirkovljan                                     3:1
Zelengaj Donji Kućan - Jalžabet                                   4:2
Nedelišće - Ivančica Ivanec                                       8:0
Archea Čakovec - Plitvica Selnik                                  cancelled
Sloga Čakovec - Rudar Mursko Središće                             0:1
Zadrugar Hrastovsko - Centrometal Macinec                         3:1
9. round
Jalžabet - Sloboda Slakovec                                       4:0
Mladost Komet Prelog - Graničar Kotoriba                          0:3
Plitvica Gojanec - Polet Martin na Muri                           0:1
Novi Marof - Pušćine                                              5:0
Ivančica Ivanec - Zelengaj Donji Kućan                            0:4
Plitvica Selnik - Nedelišće                                       1:5
Rudar Mursko Središće - Archea Čakovec                            cancelled
Centrometal Macinec - Sloga Čakovec                               0:0
Naprijed Cirkovljan - Zadrugar Hrastovsko                         2:1
10. round
Sloboda Slakovec - Ivančica Ivanec                                1:0
Graničar Kotoriba - Jalžabet                                      3:2
Polet Martin na Muri - Mladost Komet Prelog                       1:0
Pušćine - Plitvica Gojanec                                        1:1
Naprijed Cirkovljan - Novi Marof                                  3:1
Zelengaj Donji Kućan - Plitvica Selnik                            4:1
Nedelišće - Rudar Mursko Središće                                 2:1
Archea Čakovec - Centrometal Macinec                              cancelled
Zadrugar Hrastovsko - Sloga Čakovec                               1:1
11. round
Plitvica Selnik - Sloboda Slakovec                                :
Ivančica Ivanec - Graničar Kotoriba                               :
Jalžabet - Polet Martin na Muri                                   :
Mladost Komet Prelog - Pušćine                                    :
Plitvica Gojanec - Naprijed Cirkovljan                            :
Rudar Mursko Središće - Zelengaj Donji Kućan                      :
Centrometal Macinec - Nedelišće                                   :
Sloga Čakovec - Archea Čakovec                                    cancelled
Novi Marof - Zadrugar Hrastovsko                                  :
12. round
Sloboda Slakovec - Rudar Mursko Središće                          :
Graničar Kotoriba - Plitvica Selnik                               :
Polet Martin na Muri - Ivančica Ivanec                            :
Pušćine - Jalžabet                                                :
Naprijed Cirkovljan - Mladost Komet Prelog                        :
Novi Marof - Plitvica Gojanec                                     :
Zelengaj Donji Kućan - Centrometal Macinec                        :
Nedelišće - Sloga Čakovec                                         :
Zadrugar Hrastovsko - Archea Čakovec                              cancelled
13. round
Centrometal Macinec - Sloboda Slakovec                            :
Rudar Mursko Središće - Graničar Kotoriba                         :
Plitvica Selnik - Polet Martin na Muri                            :
Ivančica Ivanec - Pušćine                                         :
Jalžabet - Naprijed Cirkovljan                                    :
Mladost Komet Prelog - Novi Marof                                 :
Sloga Čakovec - Zelengaj Donji Kućan                              :
Archea Čakovec - Nedelišće                                        cancelled
Plitvica Gojanec - Zadrugar Hrastovsko                            :
14. round
Sloboda Slakovec - Sloga Čakovec                                  :
Graničar Kotoriba - Centrometal Macinec                           :
Polet Martin na Muri - Rudar Mursko Središće                      :
Pušćine - Plitvica Selnik                                         :
Naprijed Cirkovljan - Ivančica Ivanec                             :
Novi Marof - Jalžabet                                             :
Plitvica Gojanec - Mladost Komet Prelog                           :
Zelengaj Donji Kućan - Archea Čakovec                             cancelled
Zadrugar Hrastovsko - Nedelišće                                   :
15. round
Archea Čakovec - Sloboda Slakovec                                 cancelled
Sloga Čakovec - Graničar Kotoriba                                 :
Centrometal Macinec - Polet Martin na Muri                        :
Rudar Mursko Središće - Pušćine                                   :
Plitvica Selnik - Naprijed Cirkovljan                             :
Ivančica Ivanec - Novi Marof                                      :
Jalžabet - Plitvica Gojanec                                       :
Nedelišće - Zelengaj Donji Kućan                                  :
Mladost Komet Prelog - Zadrugar Hrastovsko                        :
16. round
Sloboda Slakovec - Nedelišće                                      :
Graničar Kotoriba - Archea Čakovec                                cancelled
Polet Martin na Muri - Sloga Čakovec                              :
Pušćine - Centrometal Macinec                                     :
Naprijed Cirkovljan - Rudar Mursko Središće                       :
Novi Marof - Plitvica Selnik                                      :
Plitvica Gojanec - Ivančica Ivanec                                :
Mladost Komet Prelog - Jalžabet                                   :
Zadrugar Hrastovsko - Zelengaj Donji Kućan                        :
17. round
Zelengaj Donji Kućan - Sloboda Slakovec                           :
Nedelišće - Graničar Kotoriba                                     :
Archea Čakovec - Polet Martin na Muri                             cancelled
Sloga Čakovec - Pušćine                                           :
Centrometal Macinec - Naprijed Cirkovljan                         :
Rudar Mursko Središće - Novi Marof                                :
Plitvica Selnik - Plitvica Gojanec                                :
Ivančica Ivanec - Mladost Komet Prelog                            :
Jalžabet - Zadrugar Hrastovsko                                    :
18. round
Ivančica Ivanec - Jalžabet                                        :
Plitvica Selnik - Mladost Komet Prelog                            :
Rudar Mursko Središće - Plitvica Gojanec                          :
Centrometal Macinec - Novi Marof                                  :
Sloga Čakovec - Naprijed Cirkovljan                               :
Archea Čakovec - Pušćine                                          cancelled
Nedelišće - Polet Martin na Muri                                  :
Zelengaj Donji Kućan - Graničar Kotoriba                          :
Zadrugar Hrastovsko - Sloboda Slakovec                            :
19. round
Graničar Kotoriba - Sloboda Slakovec                              :
Polet Martin na Muri - Zelengaj Donji Kućan                       :
Pušćine - Nedelišće                                               :
Naprijed Cirkovljan - Archea Čakovec                              cancelled
Novi Marof - Sloga Čakovec                                        :
Plitvica Gojanec - Centrometal Macinec                            :
Mladost Komet Prelog - Rudar Mursko Središće                      :
Jalžabet - Plitvica Selnik                                        :
Ivančica Ivanec - Zadrugar Hrastovsko                             :
20. round
Sloboda Slakovec - Polet Martin na Muri                           :
Zelengaj Donji Kućan - Pušćine                                    :
Nedelišće - Naprijed Cirkovljan                                   :
Archea Čakovec - Novi Marof                                       cancelled
Sloga Čakovec - Plitvica Gojanec                                  :
Centrometal Macinec - Mladost Komet Prelog                        :
Rudar Mursko Središće - Jalžabet                                  :
Plitvica Selnik - Ivančica Ivanec                                 :
Zadrugar Hrastovsko - Graničar Kotoriba                           :
21. round
Pušćine - Sloboda Slakovec                                        :
Polet Martin na Muri - Graničar Kotoriba                          :
Naprijed Cirkovljan - Zelengaj Donji Kućan                        :
Novi Marof - Nedelišće                                            :
Archea Čakovec - Plitvica Gojanec                                 cancelled
Mladost Komet Prelog - Sloga Čakovec                              :
Jalžabet - Centrometal Macinec                                    :
Ivančica Ivanec - Rudar Mursko Središće                           :
Plitvica Selnik - Zadrugar Hrastovsko                             :
22. round
Sloboda Slakovec - Naprijed Cirkovljan                            :
Graničar Kotoriba - Pušćine                                       :
Zelengaj Donji Kućan - Novi Marof                                 :
Plitvica Gojanec - Nedelišće                                      :
Archea Čakovec - Mladost Komet Prelog                             cancelled
Sloga Čakovec - Jalžabet                                          :
Centrometal Macinec - Ivančica Ivanec                             :
Rudar Mursko Središće - Plitvica Selnik                           :
Zadrugar Hrastovsko - Polet Martin na Muri                        :
23. round
Novi Marof - Sloboda Slakovec                                     :
Naprijed Cirkovljan - Graničar Kotoriba                           :
Pušćine - Polet Martin na Muri                                    :
Plitvica Gojanec - Zelengaj Donji Kućan                           :
Mladost Komet Prelog - Nedelišće                                  :
Jalžabet - Archea Čakovec                                         cancelled
Ivančica Ivanec - Sloga Čakovec                                   :
Plitvica Selnik - Centrometal Macinec                             :
Rudar Mursko Središće - Zadrugar Hrastovsko                       :
24. round
Sloboda Slakovec - Plitvica Gojanec                               :
Graničar Kotoriba - Novi Marof                                    :
Polet Martin na Muri - Naprijed Cirkovljan                        :
Zelengaj Donji Kućan - Mladost Komet Prelog                       :
Nedelišće - Jalžabet                                              :
Archea Čakovec - Ivančica Ivanec                                  cancelled
Sloga Čakovec - Plitvica Selnik                                   :
Centrometal Macinec - Rudar Mursko Središće                       :
Zadrugar Hrastovsko - Pušćine                                     :
25. round
Mladost Komet Prelog - Sloboda Slakovec                           :
Plitvica Gojanec - Graničar Kotoriba                              :
Novi Marof - Polet Martin na Muri                                 :
Naprijed Cirkovljan - Pušćine                                     :
Jalžabet - Zelengaj Donji Kućan                                   :
Ivančica Ivanec - Nedelišće                                       :
Plitvica Selnik - Archea Čakovec                                  cancelled
Rudar Mursko Središće - Sloga Čakovec                             :
Centrometal Macinec - Zadrugar Hrastovsko                         :
26. round
Sloboda Slakovec - Jalžabet                                       :
Graničar Kotoriba - Mladost Komet Prelog                          :
Polet Martin na Muri - Plitvica Gojanec                           :
Pušćine - Novi Marof                                              :
Zelengaj Donji Kućan - Ivančica Ivanec                            :
Nedelišće - Plitvica Selnik                                       :
Archea Čakovec - Rudar Mursko Središće                            cancelled
Sloga Čakovec - Centrometal Macinec                               :
Zadrugar Hrastovsko - Naprijed Cirkovljan                         :
27. round
Ivančica Ivanec - Sloboda Slakovec                                :
Jalžabet - Graničar Kotoriba                                      :
Mladost Komet Prelog - Polet Martin na Muri                       :
Plitvica Gojanec - Pušćine                                        :
Novi Marof - Naprijed Cirkovljan                                  :
Plitvica Selnik - Zelengaj Donji Kućan                            :
Rudar Mursko Središće - Nedelišće                                 :
Centrometal Macinec - Archea Čakovec                              cancelled
Sloga Čakovec - Zadrugar Hrastovsko                               :
28. round
Sloboda Slakovec - Plitvica Selnik                                :
Graničar Kotoriba - Ivančica Ivanec                               :
Polet Martin na Muri - Jalžabet                                   :
Pušćine - Mladost Komet Prelog                                    :
Naprijed Cirkovljan - Plitvica Gojanec                            :
Zelengaj Donji Kućan - Rudar Mursko Središće                      :
Nedelišće - Centrometal Macinec                                   :
Archea Čakovec - Sloga Čakovec                                    cancelled
Zadrugar Hrastovsko - Novi Marof                                  :
29. round
Rudar Mursko Središće - Sloboda Slakovec                          :
Plitvica Selnik - Graničar Kotoriba                               :
Ivančica Ivanec - Polet Martin na Muri                            :
Jalžabet - Pušćine                                                :
Mladost Komet Prelog - Naprijed Cirkovljan                        :
Plitvica Gojanec - Novi Marof                                     :
Centrometal Macinec - Zelengaj Donji Kućan                        :
Sloga Čakovec - Nedelišće                                         :
Archea Čakovec - Zadrugar Hrastovsko                              cancelled
30. round
Sloboda Slakovec - Centrometal Macinec                            :
Graničar Kotoriba - Rudar Mursko Središće                         :
Polet Martin na Muri - Plitvica Selnik                            :
Pušćine - Ivančica Ivanec                                         :
Naprijed Cirkovljan - Jalžabet                                    :
Novi Marof - Mladost Komet Prelog                                 :
Zelengaj Donji Kućan - Sloga Čakovec                              :
Nedelišće - Archea Čakovec                                        cancelled
Zadrugar Hrastovsko - Plitvica Gojanec                            :
31. round
Sloga Čakovec - Sloboda Slakovec                                  :
Centrometal Macinec - Graničar Kotoriba                           :
Rudar Mursko Središće - Polet Martin na Muri                      :
Plitvica Selnik - Pušćine                                         :
Ivančica Ivanec - Naprijed Cirkovljan                             :
Jalžabet - Novi Marof                                             :
Mladost Komet Prelog - Plitvica Gojanec                           :
Archea Čakovec - Zelengaj Donji Kućan                             cancelled
Nedelišće - Zadrugar Hrastovsko                                   :
32. round
Sloboda Slakovec - Archea Čakovec                                 cancelled
Graničar Kotoriba - Sloga Čakovec                                 :
Polet Martin na Muri - Centrometal Macinec                        :
Pušćine - Rudar Mursko Središće                                   :
Naprijed Cirkovljan - Plitvica Selnik                             :
Novi Marof - Ivančica Ivanec                                      :
Plitvica Gojanec - Jalžabet                                       :
Zelengaj Donji Kućan - Nedelišće                                  :
Zadrugar Hrastovsko - Mladost Komet Prelog                        :
33. round
Nedelišće - Sloboda Slakovec                                      :
Archea Čakovec - Graničar Kotoriba                                cancelled
Sloga Čakovec - Polet Martin na Muri                              :
Centrometal Macinec - Pušćine                                     :
Rudar Mursko Središće - Naprijed Cirkovljan                       :
Plitvica Selnik - Novi Marof                                      :
Ivančica Ivanec - Plitvica Gojanec                                :
Jalžabet - Mladost Komet Prelog                                   :
Zelengaj Donji Kućan - Zadrugar Hrastovsko                        :
34. round
Sloboda Slakovec - Zelengaj Donji Kućan                           :
Graničar Kotoriba - Nedelišće                                     :
Polet Martin na Muri - Archea Čakovec                             cancelled
Pušćine - Sloga Čakovec                                           :
Naprijed Cirkovljan - Centrometal Macinec                         :
Novi Marof - Rudar Mursko Središće                                :
Plitvica Gojanec - Plitvica Selnik                                :
Mladost Komet Prelog - Ivančica Ivanec                            :
Zadrugar Hrastovsko - Jalžabet                                    :

Grupa "sjever" - Group "North"
Subgroup Koprivnica - Bjelovar - Virovitica

Pos  Team                        DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Kalinovac                    0  8  8  0  0  22   3   19   24
-----------------------------------------------------------------
  2  Daruvar                      0  8  5  1  2  22   5   17   16
  3  Slaven Belupo Koprivnica B   0  8  5  1  2   9  10   -1   16
  4  Croatia Grabrovnica          0  8  4  2  2  18   7   11   14
  5  Pitomača                     0  8  4  2  2  12   9    3   14
  6  Garić Garešnica              0  8  4  2  2   9  11   -2   14
  7  Podravac Virje               0  8  4  1  3  14   8    6   13
  8  Slatina                      0  8  3  1  4  11  13   -2   10
  9  Zdenka 91 Veliki Zdenci      0  8  2  3  3   8  12   -4    9
 10  Rovišće                      0  8  2  2  4   8  13   -5    8
 11  Križevci                     0  8  2  2  4   7  12   -5    8
=================================================================
 12  Suhopolje                    0  8  1  3  4   6  10   -4    6
 13  Graničar Đurđevac            0  8  0  3  5   2  18  -16    3
 14  Mladost Molve                0  8  0  1  7   3  20  -17    1

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Croatia Grabrovnica - Slatina                                     5:0
Kalinovac - Suhopolje                                             3:1
Podravac Virje - Križevci                                         1:1
Daruvar - Zdenka 91 Veliki Zdenci                                 4:1
Rovišće - Slaven Belupo Koprivnica B                              1:3
Mladost Molve - Graničar Đurđevac                                 0:0
Garić Garešnica - Pitomača                                        3:2
2. round
Garić Garešnica - Mladost Molve                                   1:0
Graničar Đurđevac - Rovišće                                       1:1
Slaven Belupo Koprivnica B - Daruvar                              1:0
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Podravac Virje                          1:0
Križevci - Kalinovac                                              0:3
Suhopolje - Croatia Grabrovnica                                   1:1
Pitomača - Slatina                                                0:0
3. round
Rovišće - Garić Garešnica                                         0:0
Daruvar - Graničar Đurđevac                                       6:0
Podravac Virje - Slaven Belupo Koprivnica B                       4:0
Kalinovac - Zdenka 91 Veliki Zdenci                               2:0
Croatia Grabrovnica - Križevci                                    1:2
Slatina - Suhopolje                                               1:0
Mladost Molve - Pitomača                                          2:3
4. round
Garić Garešnica - Daruvar                                         1:1
Mladost Molve - Rovišće                                           0:1
Graničar Đurđevac - Podravac Virje                                0:3
Slaven Belupo Koprivnica B - Kalinovac                            0:5
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Croatia Grabrovnica                     3:0
Križevci - Slatina                                                3:0
Pitomača - Suhopolje                                              3:1
5. round
Podravac Virje - Garić Garešnica                                  0:2
Daruvar - Mladost Molve                                           6:0
Kalinovac - Graničar Đurđevac                                     2:0
Croatia Grabrovnica - Slaven Belupo Koprivnica B                  0:0
Slatina - Zdenka 91 Veliki Zdenci                                 5:2
Suhopolje - Križevci                                              3:1
Rovišće - Pitomača                                                1:2
6. round
Garić Garešnica - Kalinovac                                       1:2
Mladost Molve - Podravac Virje                                    0:2
Rovišće - Daruvar                                                 2:1
Slaven Belupo Koprivnica B - Slatina                              1:0
Croatia Grabrovnica - Graničar Đurđevac                           1:0
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Suhopolje                               0:0
Pitomača - Križevci                                               1:0
7. round
Croatia Grabrovnica - Garić Garešnica                             6:0
Kalinovac - Mladost Molve                                         3:0
Podravac Virje - Rovišće                                          4:1
Slatina - Graničar Đurđevac                                       5:1
Suhopolje - Slaven Belupo Koprivnica B                            0:1
Križevci - Zdenka 91 Veliki Zdenci                                0:0
Daruvar - Pitomača                                                1:0
8. round
Garić Garešnica - Slatina                                         1:0
Mladost Molve - Croatia Grabrovnica                               1:4
Rovišće - Kalinovac                                               1:2
Daruvar - Podravac Virje                                          3:0
Graničar Đurđevac - Suhopolje                                     0:0
Slaven Belupo Koprivnica B - Križevci                             3:0
Pitomača - Zdenka 91 Veliki Zdenci                                1:1
9. round
Suhopolje - Garić Garešnica                                       :
Slatina - Mladost Molve                                           :
Croatia Grabrovnica - Rovišće                                     :
Kalinovac - Daruvar                                               :
Križevci - Graničar Đurđevac                                      :
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Slaven Belupo Koprivnica B              :
Podravac Virje - Pitomača                                         :
10. round
Garić Garešnica - Križevci                                        :
Mladost Molve - Suhopolje                                         :
Rovišće - Slatina                                                 :
Daruvar - Croatia Grabrovnica                                     :
Podravac Virje - Kalinovac                                        :
Graničar Đurđevac - Zdenka 91 Veliki Zdenci                       :
Pitomača - Slaven Belupo Koprivnica B                             :
11. round
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Garić Garešnica                         :
Križevci - Mladost Molve                                          :
Suhopolje - Rovišće                                               :
Slatina - Daruvar                                                 :
Croatia Grabrovnica - Podravac Virje                              :
Slaven Belupo Koprivnica B - Graničar Đurđevac                    :
Kalinovac - Pitomača                                              :
12. round
Garić Garešnica - Slaven Belupo Koprivnica B                      :
Mladost Molve - Zdenka 91 Veliki Zdenci                           :
Rovišće - Križevci                                                :
Daruvar - Suhopolje                                               :
Podravac Virje - Slatina                                          :
Kalinovac - Croatia Grabrovnica                                   :
Pitomača - Graničar Đurđevac                                      :
13. round
Graničar Đurđevac - Garić Garešnica                               :
Slaven Belupo Koprivnica B - Mladost Molve                        :
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Rovišće                                 :
Križevci - Daruvar                                                :
Suhopolje - Podravac Virje                                        :
Slatina - Kalinovac                                               :
Croatia Grabrovnica - Pitomača                                    :
14. round
Slatina - Croatia Grabrovnica                                     :
Suhopolje - Kalinovac                                             :
Križevci - Podravac Virje                                         :
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Daruvar                                 :
Slaven Belupo Koprivnica B - Rovišće                              :
Graničar Đurđevac - Mladost Molve                                 :
Pitomača - Garić Garešnica                                        :
15. round
Mladost Molve - Garić Garešnica                                   :
Rovišće - Graničar Đurđevac                                       :
Daruvar - Slaven Belupo Koprivnica B                              :
Podravac Virje - Zdenka 91 Veliki Zdenci                          :
Kalinovac - Križevci                                              :
Croatia Grabrovnica - Suhopolje                                   :
Slatina - Pitomača                                                :
16. round
Garić Garešnica - Rovišće                                         :
Graničar Đurđevac - Daruvar                                       :
Slaven Belupo Koprivnica B - Podravac Virje                       :
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Kalinovac                               :
Križevci - Croatia Grabrovnica                                    :
Suhopolje - Slatina                                               :
Pitomača - Mladost Molve                                          :
17. round
Daruvar - Garić Garešnica                                         :
Rovišće - Mladost Molve                                           :
Podravac Virje - Graničar Đurđevac                                :
Kalinovac - Slaven Belupo Koprivnica B                            :
Croatia Grabrovnica - Zdenka 91 Veliki Zdenci                     :
Slatina - Križevci                                                :
Suhopolje - Pitomača                                              :
18. round
Garić Garešnica - Podravac Virje                                  :
Mladost Molve - Daruvar                                           :
Graničar Đurđevac - Kalinovac                                     :
Slaven Belupo Koprivnica B - Croatia Grabrovnica                  :
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Slatina                                 :
Križevci - Suhopolje                                              :
Pitomača - Rovišće                                                :
19. round
Kalinovac - Garić Garešnica                                       :
Podravac Virje - Mladost Molve                                    :
Daruvar - Rovišće                                                 :
Graničar Đurđevac - Croatia Grabrovnica                           :
Slatina - Slaven Belupo Koprivnica B                              :
Suhopolje - Zdenka 91 Veliki Zdenci                               :
Križevci - Pitomača                                               :
20. round
Garić Garešnica - Croatia Grabrovnica                             :
Mladost Molve - Kalinovac                                         :
Rovišće - Podravac Virje                                          :
Graničar Đurđevac - Slatina                                       :
Slaven Belupo Koprivnica B - Suhopolje                            :
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Križevci                                :
Pitomača - Daruvar                                                :
21. round
Slatina - Garić Garešnica                                         :
Croatia Grabrovnica - Mladost Molve                               :
Kalinovac - Rovišće                                               :
Podravac Virje - Daruvar                                          :
Suhopolje - Graničar Đurđevac                                     :
Križevci - Slaven Belupo Koprivnica B                             :
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Pitomača                                :
22. round
Garić Garešnica - Suhopolje                                       :
Mladost Molve - Slatina                                           :
Rovišće - Croatia Grabrovnica                                     :
Daruvar - Kalinovac                                               :
Graničar Đurđevac - Križevci                                      :
Slaven Belupo Koprivnica B - Zdenka 91 Veliki Zdenci              :
Pitomača - Podravac Virje                                         :
23. round
Križevci - Garić Garešnica                                        :
Suhopolje - Mladost Molve                                         :
Slatina - Rovišće                                                 :
Croatia Grabrovnica - Daruvar                                     :
Kalinovac - Podravac Virje                                        :
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Graničar Đurđevac                       :
Slaven Belupo Koprivnica B - Pitomača                             :
24. round
Garić Garešnica - Zdenka 91 Veliki Zdenci                         :
Mladost Molve - Križevci                                          :
Rovišće - Suhopolje                                               :
Daruvar - Slatina                                                 :
Podravac Virje - Croatia Grabrovnica                              :
Graničar Đurđevac - Slaven Belupo Koprivnica B                    :
Pitomača - Kalinovac                                              :
25. round
Slaven Belupo Koprivnica B - Garić Garešnica                      :
Zdenka 91 Veliki Zdenci - Mladost Molve                           :
Križevci - Rovišće                                                :
Suhopolje - Daruvar                                               :
Slatina - Podravac Virje                                          :
Croatia Grabrovnica - Kalinovac                                   :
Graničar Đurđevac - Pitomača                                      :
26. round
Garić Garešnica - Graničar Đurđevac                               :
Mladost Molve - Slaven Belupo Koprivnica B                        :
Rovišće - Zdenka 91 Veliki Zdenci                                 :
Daruvar - Križevci                                                :
Podravac Virje - Suhopolje                                        :
Kalinovac - Slatina                                               :
Pitomača - Croatia Grabrovnica                                    :

Grupa "centar" - Group "Centre"

Pos  Team                   DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Vinogradar Mladina      0  9  7  1  1  22   9   13   22
============================================================
  2  Lekenik                 0  9  7  1  1  20   8   12   22
  3  Kustošija Zagreb        0  9  6  0  3  18  14    4   18
  4  Dinamo Odranski Obrež   0  9  5  2  2  20  11    9   17
  5  Karlovac 1919           0  9  5  2  2  11   6    5   17
  6  Moslavina Kutina        0  9  4  4  1  18  13    5   16
  7  Savski Marof            0  9  3  3  3  15  11    4   12
  8  Ogulin                  0  9  3  3  3  10   9    1   12
  9  Ponikve Zagreb          0  9  3  2  4  19  16    3   11
 10  Udarnik Kurilovec       0  9  3  2  4  12   9    3   11
 11  Radoboj                 0  9  2  3  4   7   8   -1    9
 12  Klas Mičevec            0  9  2  3  4  10  17   -7    9
------------------------------------------------------------
 13  Banovac Glina           0  9  2  2  5   7  23  -16    8
============================================================
 14  Mladost Zabok           0  9  1  4  4  11  16   -5    7
 15  Libertas Novska         0  9  2  0  7   9  14   -5    6
 16  Gradići                 0  9  1  0  8   4  29  -25    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Moslavina Kutina - Savski Marof                                   1:0
Vinogradar Mladina - Mladost Zabok                                2:0
Karlovac 1919 - Klas Mičevec                                      0:0
Kustošija Zagreb - Banovac Glina                                  4:2
Gradići - Dinamo Odranski Obrež                                   0:2
Udarnik Kurilovec - Ponikve Zagreb                                3:1
Ogulin - Radoboj                                                  1:1
Lekenik - Libertas Novska                                         2:0
2. round
Lekenik - Ogulin                                                  2:1
Radoboj - Udarnik Kurilovec                                       0:0
Ponikve Zagreb - Gradići                                          8:1
Dinamo Odranski Obrež - Kustošija Zagreb                          4:2
Banovac Glina - Karlovac 1919                                     0:0
Klas Mičevec - Vinogradar Mladina                                 0:3
Mladost Zabok - Moslavina Kutina                                  2:2
Libertas Novska - Savski Marof                                    4:1
3. round
Udarnik Kurilovec - Lekenik                                       0:0
Gradići - Radoboj                                                 1:0
Kustošija Zagreb - Ponikve Zagreb                                 4:1
Karlovac 1919 - Dinamo Odranski Obrež                             1:0
Vinogradar Mladina - Banovac Glina                                6:0
Moslavina Kutina - Klas Mičevec                                   4:1
Savski Marof - Mladost Zabok                                      2:1
Ogulin - Libertas Novska                                          2:0
4. round
Lekenik - Gradići                                                 4:1
Ogulin - Udarnik Kurilovec                                        1:0
Radoboj - Kustošija Zagreb                                        3:0
Ponikve Zagreb - Karlovac 1919                                    2:0
Dinamo Odranski Obrež - Vinogradar Mladina                        4:2
Banovac Glina - Moslavina Kutina                                  1:1
Klas Mičevec - Savski Marof                                       1:1
Libertas Novska - Mladost Zabok                                   0:1
5. round
Kustošija Zagreb - Lekenik                                        0:2
Gradići - Ogulin                                                  0:2
Karlovac 1919 - Radoboj                                           1:0
Vinogradar Mladina - Ponikve Zagreb                               2:1
Moslavina Kutina - Dinamo Odranski Obrež                          2:1
Savski Marof - Banovac Glina                                      5:0
Mladost Zabok - Klas Mičevec                                      2:2
Udarnik Kurilovec - Libertas Novska                               2:1
6. round
Lekenik - Karlovac 1919                                           3:1
Ogulin - Kustošija Zagreb                                         0:1
Udarnik Kurilovec - Gradići                                       4:0
Radoboj - Vinogradar Mladina                                      0:1
Ponikve Zagreb - Moslavina Kutina                                 3:5
Dinamo Odranski Obrež - Savski Marof                              1:1
Banovac Glina - Mladost Zabok                                     2:1
Libertas Novska - Klas Mičevec                                    1:2
7. round
Vinogradar Mladina - Lekenik                                      3:2
Karlovac 1919 - Ogulin                                            2:0
Kustošija Zagreb - Udarnik Kurilovec                              2:1
Moslavina Kutina - Radoboj                                        0:0
Savski Marof - Ponikve Zagreb                                     0:0
Mladost Zabok - Dinamo Odranski Obrež                             3:3
Klas Mičevec - Banovac Glina                                      4:1
Gradići - Libertas Novska                                         0:3
8. round
Lekenik - Moslavina Kutina                                        3:1
Ogulin - Vinogradar Mladina                                       1:1
Udarnik Kurilovec - Karlovac 1919                                 1:2
Gradići - Kustošija Zagreb                                        1:2
Radoboj - Savski Marof                                            1:4
Ponikve Zagreb - Mladost Zabok                                    1:1
Dinamo Odranski Obrež - Klas Mičevec                              3:0
Libertas Novska - Banovac Glina                                   0:1
9. round
Savski Marof - Lekenik                                            1:2
Moslavina Kutina - Ogulin                                         2:2
Vinogradar Mladina - Udarnik Kurilovec                            2:1
Karlovac 1919 - Gradići                                           4:0
Mladost Zabok - Radoboj                                           0:2
Klas Mičevec - Ponikve Zagreb                                     0:2
Banovac Glina - Dinamo Odranski Obrež                             0:2
Kustošija Zagreb - Libertas Novska                                3:0
10. round
Lekenik - Mladost Zabok                                           :
Ogulin - Savski Marof                                             :
Udarnik Kurilovec - Moslavina Kutina                              :
Gradići - Vinogradar Mladina                                      :
Kustošija Zagreb - Karlovac 1919                                  :
Radoboj - Klas Mičevec                                            :
Ponikve Zagreb - Banovac Glina                                    :
Libertas Novska - Dinamo Odranski Obrež                           :
11. round
Klas Mičevec - Lekenik                                            :
Mladost Zabok - Ogulin                                            :
Savski Marof - Udarnik Kurilovec                                  :
Moslavina Kutina - Gradići                                        :
Vinogradar Mladina - Kustošija Zagreb                             :
Banovac Glina - Radoboj                                           :
Dinamo Odranski Obrež - Ponikve Zagreb                            :
Karlovac 1919 - Libertas Novska                                   :
12. round
Lekenik - Banovac Glina                                           :
Ogulin - Klas Mičevec                                             :
Udarnik Kurilovec - Mladost Zabok                                 :
Gradići - Savski Marof                                            :
Kustošija Zagreb - Moslavina Kutina                               :
Karlovac 1919 - Vinogradar Mladina                                :
Radoboj - Dinamo Odranski Obrež                                   :
Libertas Novska - Ponikve Zagreb                                  :
13. round
Dinamo Odranski Obrež - Lekenik                                   :
Banovac Glina - Ogulin                                            :
Klas Mičevec - Udarnik Kurilovec                                  :
Mladost Zabok - Gradići                                           :
Savski Marof - Kustošija Zagreb                                   :
Moslavina Kutina - Karlovac 1919                                  :
Ponikve Zagreb - Radoboj                                          :
Vinogradar Mladina - Libertas Novska                              :
14. round
Lekenik - Ponikve Zagreb                                          :
Ogulin - Dinamo Odranski Obrež                                    :
Udarnik Kurilovec - Banovac Glina                                 :
Gradići - Klas Mičevec                                            :
Kustošija Zagreb - Mladost Zabok                                  :
Karlovac 1919 - Savski Marof                                      :
Vinogradar Mladina - Moslavina Kutina                             :
Libertas Novska - Radoboj                                         :
15. round
Radoboj - Lekenik                                                 :
Ponikve Zagreb - Ogulin                                           :
Dinamo Odranski Obrež - Udarnik Kurilovec                         :
Banovac Glina - Gradići                                           :
Klas Mičevec - Kustošija Zagreb                                   :
Mladost Zabok - Karlovac 1919                                     :
Savski Marof - Vinogradar Mladina                                 :
Moslavina Kutina - Libertas Novska                                :
16. round
Savski Marof - Moslavina Kutina                                   :
Mladost Zabok - Vinogradar Mladina                                :
Klas Mičevec - Karlovac 1919                                      :
Banovac Glina - Kustošija Zagreb                                  :
Dinamo Odranski Obrež - Gradići                                   :
Ponikve Zagreb - Udarnik Kurilovec                                :
Radoboj - Ogulin                                                  :
Libertas Novska - Lekenik                                         :
17. round
Ogulin - Lekenik                                                  :
Udarnik Kurilovec - Radoboj                                       :
Gradići - Ponikve Zagreb                                          :
Kustošija Zagreb - Dinamo Odranski Obrež                          :
Karlovac 1919 - Banovac Glina                                     :
Vinogradar Mladina - Klas Mičevec                                 :
Moslavina Kutina - Mladost Zabok                                  :
Savski Marof - Libertas Novska                                    :
18. round
Lekenik - Udarnik Kurilovec                                       :
Radoboj - Gradići                                                 :
Ponikve Zagreb - Kustošija Zagreb                                 :
Dinamo Odranski Obrež - Karlovac 1919                             :
Banovac Glina - Vinogradar Mladina                                :
Klas Mičevec - Moslavina Kutina                                   :
Mladost Zabok - Savski Marof                                      :
Libertas Novska - Ogulin                                          :
19. round
Gradići - Lekenik                                                 :
Udarnik Kurilovec - Ogulin                                        :
Kustošija Zagreb - Radoboj                                        :
Karlovac 1919 - Ponikve Zagreb                                    :
Vinogradar Mladina - Dinamo Odranski Obrež                        :
Moslavina Kutina - Banovac Glina                                  :
Savski Marof - Klas Mičevec                                       :
Mladost Zabok - Libertas Novska                                   :
20. round
Lekenik - Kustošija Zagreb                                        :
Ogulin - Gradići                                                  :
Radoboj - Karlovac 1919                                           :
Ponikve Zagreb - Vinogradar Mladina                               :
Dinamo Odranski Obrež - Moslavina Kutina                          :
Banovac Glina - Savski Marof                                      :
Klas Mičevec - Mladost Zabok                                      :
Libertas Novska - Udarnik Kurilovec                               :
21. round
Karlovac 1919 - Lekenik                                           :
Kustošija Zagreb - Ogulin                                         :
Gradići - Udarnik Kurilovec                                       :
Vinogradar Mladina - Radoboj                                      :
Moslavina Kutina - Ponikve Zagreb                                 :
Savski Marof - Dinamo Odranski Obrež                              :
Mladost Zabok - Banovac Glina                                     :
Klas Mičevec - Libertas Novska                                    :
22. round
Lekenik - Vinogradar Mladina                                      :
Ogulin - Karlovac 1919                                            :
Udarnik Kurilovec - Kustošija Zagreb                              :
Radoboj - Moslavina Kutina                                        :
Ponikve Zagreb - Savski Marof                                     :
Dinamo Odranski Obrež - Mladost Zabok                             :
Banovac Glina - Klas Mičevec                                      :
Libertas Novska - Gradići                                         :
23. round
Moslavina Kutina - Lekenik                                        :
Vinogradar Mladina - Ogulin                                       :
Karlovac 1919 - Udarnik Kurilovec                                 :
Kustošija Zagreb - Gradići                                        :
Savski Marof - Radoboj                                            :
Mladost Zabok - Ponikve Zagreb                                    :
Klas Mičevec - Dinamo Odranski Obrež                              :
Banovac Glina - Libertas Novska                                   :
24. round
Lekenik - Savski Marof                                            :
Ogulin - Moslavina Kutina                                         :
Udarnik Kurilovec - Vinogradar Mladina                            :
Gradići - Karlovac 1919                                           :
Radoboj - Mladost Zabok                                           :
Ponikve Zagreb - Klas Mičevec                                     :
Dinamo Odranski Obrež - Banovac Glina                             :
Libertas Novska - Kustošija Zagreb                                :
25. round
Mladost Zabok - Lekenik                                           :
Savski Marof - Ogulin                                             :
Moslavina Kutina - Udarnik Kurilovec                              :
Vinogradar Mladina - Gradići                                      :
Karlovac 1919 - Kustošija Zagreb                                  :
Klas Mičevec - Radoboj                                            :
Banovac Glina - Ponikve Zagreb                                    :
Dinamo Odranski Obrež - Libertas Novska                           :
26. round
Lekenik - Klas Mičevec                                            :
Ogulin - Mladost Zabok                                            :
Udarnik Kurilovec - Savski Marof                                  :
Gradići - Moslavina Kutina                                        :
Kustošija Zagreb - Vinogradar Mladina                             :
Radoboj - Banovac Glina                                           :
Ponikve Zagreb - Dinamo Odranski Obrež                            :
Libertas Novska - Karlovac 1919                                   :
27. round
Banovac Glina - Lekenik                                           :
Klas Mičevec - Ogulin                                             :
Mladost Zabok - Udarnik Kurilovec                                 :
Savski Marof - Gradići                                            :
Moslavina Kutina - Kustošija Zagreb                               :
Vinogradar Mladina - Karlovac 1919                                :
Dinamo Odranski Obrež - Radoboj                                   :
Ponikve Zagreb - Libertas Novska                                  :
28. round
Lekenik - Dinamo Odranski Obrež                                   :
Ogulin - Banovac Glina                                            :
Udarnik Kurilovec - Klas Mičevec                                  :
Gradići - Mladost Zabok                                           :
Kustošija Zagreb - Savski Marof                                   :
Karlovac 1919 - Moslavina Kutina                                  :
Radoboj - Ponikve Zagreb                                          :
Libertas Novska - Vinogradar Mladina                              :
29. round
Ponikve Zagreb - Lekenik                                          :
Dinamo Odranski Obrež - Ogulin                                    :
Banovac Glina - Udarnik Kurilovec                                 :
Klas Mičevec - Gradići                                            :
Mladost Zabok - Kustošija Zagreb                                  :
Savski Marof - Karlovac 1919                                      :
Moslavina Kutina - Vinogradar Mladina                             :
Radoboj - Libertas Novska                                         :
30. round
Lekenik - Radoboj                                                 :
Ogulin - Ponikve Zagreb                                           :
Udarnik Kurilovec - Dinamo Odranski Obrež                         :
Gradići - Banovac Glina                                           :
Kustošija Zagreb - Klas Mičevec                                   :
Karlovac 1919 - Mladost Zabok                                     :
Vinogradar Mladina - Savski Marof                                 :
Libertas Novska - Moslavina Kutina                                :

Grupa "zapad" - Group "West"

Pos  Team                     DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Halubjan Viškovo          0  8  7  0  1  21  11   10   21
  2  Buje                      0  8  5  1  2   9   8    1   16
==============================================================
  3  Grobničan Čavle           0  8  5  0  3  20  17    3   15
  4  Rovinj                    0  8  4  2  2  16  11    5   14
  5  Naprijed Hreljin          0  8  4  2  2  11  10    1   14
  6  Opatija                   0  8  4  1  3  18  10    8   13
  7  Krk                       0  8  4  1  3  15  11    4   13
  8  Mali Lošinj               0  8  4  1  3  15  12    3   13
  9  Mladost Fažana            0  8  4  0  4  10   8    2   12
 10  Funtana                   0  8  4  0  4  15  17   -2   12
 11  Vinodol Novi Vinodolski   0  8  3  1  4   7  12   -5   10
 12  Nehaj Senj                0  8  2  3  3   9   9    0    9
 13  Jadran Poreč              0  8  1  3  4  11  13   -2    6
==============================================================
 14  Rudar Labin               0  8  1  2  5   7  18  -11    5
 15  Pazinka Pazin             0  8  1  1  6   6  16  -10    4
 16  Crikvenica               -3  8  1  2  5   9  16   -7    2

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Naprijed Hreljin - Buje                                           2:0
Vinodol Novi Vinodolski - Jadran Poreč                            2:1
Rovinj - Rudar Labin                                              2:3
Krk - Opatija                                                     2:1
Halubjan Viškovo - Mali Lošinj                                    2:0
Pazinka Pazin - Nehaj Senj                                        1:0
Funtana - Crikvenica                                              2:1
Mladost Fažana - Grobničan Čavle                                  3:0
2. round
Mladost Fažana - Funtana                                          1:0
Crikvenica - Pazinka Pazin                                        1:1
Nehaj Senj - Halubjan Viškovo                                     1:2
Mali Lošinj - Krk                                                 4:1
Opatija - Rovinj                                                  2:1
Rudar Labin - Vinodol Novi Vinodolski                             0:0
Jadran Poreč - Naprijed Hreljin                                   1:1
Grobničan Čavle - Buje                                            1:2
3. round
Pazinka Pazin - Mladost Fažana                                    1:3
Halubjan Viškovo - Crikvenica                                     4:1
Krk - Nehaj Senj                                                  1:1
Rovinj - Mali Lošinj                                              2:0
Vinodol Novi Vinodolski - Opatija                                 3:1
Naprijed Hreljin - Rudar Labin                                    2:0
Buje - Jadran Poreč                                               1:0
Funtana - Grobničan Čavle                                         3:4
4. round
Mladost Fažana - Halubjan Viškovo                                 2:3
Funtana - Pazinka Pazin                                           1:0
Crikvenica - Krk                                                  0:3
Nehaj Senj - Rovinj                                               1:1
Mali Lošinj - Vinodol Novi Vinodolski                             2:0
Opatija - Naprijed Hreljin                                        5:0
Rudar Labin - Buje                                                0:1
Grobničan Čavle - Jadran Poreč                                    3:2
5. round
Krk - Mladost Fažana                                              0:1
Halubjan Viškovo - Funtana                                        4:2
Rovinj - Crikvenica                                               2:2
Vinodol Novi Vinodolski - Nehaj Senj                              1:3
Naprijed Hreljin - Mali Lošinj                                    1:1
Buje - Opatija                                                    1:1
Jadran Poreč - Rudar Labin                                        1:1
Pazinka Pazin - Grobničan Čavle                                   1:3
6. round
Mladost Fažana - Rovinj                                           0:1
Funtana - Krk                                                     3:2
Pazinka Pazin - Halubjan Viškovo                                  1:2
Crikvenica - Vinodol Novi Vinodolski                              3:0
Nehaj Senj - Naprijed Hreljin                                     2:0
Mali Lošinj - Buje                                                3:0
Opatija - Jadran Poreč                                            3:1
Grobničan Čavle - Rudar Labin                                     5:2
7. round
Vinodol Novi Vinodolski - Mladost Fažana                          1:0
Rovinj - Funtana                                                  5:2
Krk - Pazinka Pazin                                               4:0
Naprijed Hreljin - Crikvenica                                     3:1
Buje - Nehaj Senj                                                 3:1
Jadran Poreč - Mali Lošinj                                        5:2
Rudar Labin - Opatija                                             0:4
Halubjan Viškovo - Grobničan Čavle                                3:2
8. round
Mladost Fažana - Naprijed Hreljin                                 0:2
Funtana - Vinodol Novi Vinodolski                                 2:0
Pazinka Pazin - Rovinj                                            1:2
Halubjan Viškovo - Krk                                            1:2
Crikvenica - Buje                                                 0:1
Nehaj Senj - Jadran Poreč                                         0:0
Mali Lošinj - Rudar Labin                                         3:1
Grobničan Čavle - Opatija                                         2:1
9. round
Buje - Mladost Fažana                                             :
Naprijed Hreljin - Funtana                                        :
Vinodol Novi Vinodolski - Pazinka Pazin                           :
Rovinj - Halubjan Viškovo                                         :
Jadran Poreč - Crikvenica                                         :
Rudar Labin - Nehaj Senj                                          :
Opatija - Mali Lošinj                                             :
Krk - Grobničan Čavle                                             :
10. round
Mladost Fažana - Jadran Poreč                                     :
Funtana - Buje                                                    :
Pazinka Pazin - Naprijed Hreljin                                  :
Halubjan Viškovo - Vinodol Novi Vinodolski                        :
Krk - Rovinj                                                      :
Crikvenica - Rudar Labin                                          :
Nehaj Senj - Opatija                                              :
Grobničan Čavle - Mali Lošinj                                     :
11. round
Rudar Labin - Mladost Fažana                                      :
Jadran Poreč - Funtana                                            :
Buje - Pazinka Pazin                                              :
Naprijed Hreljin - Halubjan Viškovo                               :
Vinodol Novi Vinodolski - Krk                                     :
Opatija - Crikvenica                                              :
Mali Lošinj - Nehaj Senj                                          :
Rovinj - Grobničan Čavle                                          :
12. round
Mladost Fažana - Opatija                                          :
Funtana - Rudar Labin                                             :
Pazinka Pazin - Jadran Poreč                                      :
Halubjan Viškovo - Buje                                           :
Krk - Naprijed Hreljin                                            :
Rovinj - Vinodol Novi Vinodolski                                  :
Crikvenica - Mali Lošinj                                          :
Grobničan Čavle - Nehaj Senj                                      :
13. round
Mali Lošinj - Mladost Fažana                                      :
Opatija - Funtana                                                 :
Rudar Labin - Pazinka Pazin                                       :
Jadran Poreč - Halubjan Viškovo                                   :
Buje - Krk                                                        :
Naprijed Hreljin - Rovinj                                         :
Nehaj Senj - Crikvenica                                           :
Vinodol Novi Vinodolski - Grobničan Čavle                         :
14. round
Mladost Fažana - Nehaj Senj                                       :
Funtana - Mali Lošinj                                             :
Pazinka Pazin - Opatija                                           :
Halubjan Viškovo - Rudar Labin                                    :
Krk - Jadran Poreč                                                :
Rovinj - Buje                                                     :
Vinodol Novi Vinodolski - Naprijed Hreljin                        :
Grobničan Čavle - Crikvenica                                      :
15. round
Crikvenica - Mladost Fažana                                       :
Nehaj Senj - Funtana                                              :
Mali Lošinj - Pazinka Pazin                                       :
Opatija - Halubjan Viškovo                                        :
Rudar Labin - Krk                                                 :
Jadran Poreč - Rovinj                                             :
Buje - Vinodol Novi Vinodolski                                    :
Naprijed Hreljin - Grobničan Čavle                                :
16. round
Buje - Naprijed Hreljin                                           :
Jadran Poreč - Vinodol Novi Vinodolski                            :
Rudar Labin - Rovinj                                              :
Opatija - Krk                                                     :
Mali Lošinj - Halubjan Viškovo                                    :
Nehaj Senj - Pazinka Pazin                                        :
Crikvenica - Funtana                                              :
Grobničan Čavle - Mladost Fažana                                  :
17. round
Funtana - Mladost Fažana                                          :
Pazinka Pazin - Crikvenica                                        :
Halubjan Viškovo - Nehaj Senj                                     :
Krk - Mali Lošinj                                                 :
Rovinj - Opatija                                                  :
Vinodol Novi Vinodolski - Rudar Labin                             :
Naprijed Hreljin - Jadran Poreč                                   :
Buje - Grobničan Čavle                                            :
18. round
Mladost Fažana - Pazinka Pazin                                    :
Crikvenica - Halubjan Viškovo                                     :
Nehaj Senj - Krk                                                  :
Mali Lošinj - Rovinj                                              :
Opatija - Vinodol Novi Vinodolski                                 :
Rudar Labin - Naprijed Hreljin                                    :
Jadran Poreč - Buje                                               :
Grobničan Čavle - Funtana                                         :
19. round
Halubjan Viškovo - Mladost Fažana                                 :
Pazinka Pazin - Funtana                                           :
Krk - Crikvenica                                                  :
Rovinj - Nehaj Senj                                               :
Vinodol Novi Vinodolski - Mali Lošinj                             :
Naprijed Hreljin - Opatija                                        :
Buje - Rudar Labin                                                :
Jadran Poreč - Grobničan Čavle                                    :
20. round
Mladost Fažana - Krk                                              :
Funtana - Halubjan Viškovo                                        :
Crikvenica - Rovinj                                               :
Nehaj Senj - Vinodol Novi Vinodolski                              :
Mali Lošinj - Naprijed Hreljin                                    :
Opatija - Buje                                                    :
Rudar Labin - Jadran Poreč                                        :
Grobničan Čavle - Pazinka Pazin                                   :
21. round
Rovinj - Mladost Fažana                                           :
Krk - Funtana                                                     :
Halubjan Viškovo - Pazinka Pazin                                  :
Vinodol Novi Vinodolski - Crikvenica                              :
Naprijed Hreljin - Nehaj Senj                                     :
Buje - Mali Lošinj                                                :
Jadran Poreč - Opatija                                            :
Rudar Labin - Grobničan Čavle                                     :
22. round
Mladost Fažana - Vinodol Novi Vinodolski                          :
Funtana - Rovinj                                                  :
Pazinka Pazin - Krk                                               :
Crikvenica - Naprijed Hreljin                                     :
Nehaj Senj - Buje                                                 :
Mali Lošinj - Jadran Poreč                                        :
Opatija - Rudar Labin                                             :
Grobničan Čavle - Halubjan Viškovo                                :
23. round
Naprijed Hreljin - Mladost Fažana                                 :
Vinodol Novi Vinodolski - Funtana                                 :
Rovinj - Pazinka Pazin                                            :
Krk - Halubjan Viškovo                                            :
Buje - Crikvenica                                                 :
Jadran Poreč - Nehaj Senj                                         :
Rudar Labin - Mali Lošinj                                         :
Opatija - Grobničan Čavle                                         :
24. round
Mladost Fažana - Buje                                             :
Funtana - Naprijed Hreljin                                        :
Pazinka Pazin - Vinodol Novi Vinodolski                           :
Halubjan Viškovo - Rovinj                                         :
Crikvenica - Jadran Poreč                                         :
Nehaj Senj - Rudar Labin                                          :
Mali Lošinj - Opatija                                             :
Grobničan Čavle - Krk                                             :
25. round
Jadran Poreč - Mladost Fažana                                     :
Buje - Funtana                                                    :
Naprijed Hreljin - Pazinka Pazin                                  :
Vinodol Novi Vinodolski - Halubjan Viškovo                        :
Rovinj - Krk                                                      :
Rudar Labin - Crikvenica                                          :
Opatija - Nehaj Senj                                              :
Mali Lošinj - Grobničan Čavle                                     :
26. round
Mladost Fažana - Rudar Labin                                      :
Funtana - Jadran Poreč                                            :
Pazinka Pazin - Buje                                              :
Halubjan Viškovo - Naprijed Hreljin                               :
Krk - Vinodol Novi Vinodolski                                     :
Crikvenica - Opatija                                              :
Nehaj Senj - Mali Lošinj                                          :
Grobničan Čavle - Rovinj                                          :
27. round
Opatija - Mladost Fažana                                          :
Rudar Labin - Funtana                                             :
Jadran Poreč - Pazinka Pazin                                      :
Buje - Halubjan Viškovo                                           :
Naprijed Hreljin - Krk                                            :
Vinodol Novi Vinodolski - Rovinj                                  :
Mali Lošinj - Crikvenica                                          :
Nehaj Senj - Grobničan Čavle                                      :
28. round
Mladost Fažana - Mali Lošinj                                      :
Funtana - Opatija                                                 :
Pazinka Pazin - Rudar Labin                                       :
Halubjan Viškovo - Jadran Poreč                                   :
Krk - Buje                                                        :
Rovinj - Naprijed Hreljin                                         :
Crikvenica - Nehaj Senj                                           :
Grobničan Čavle - Vinodol Novi Vinodolski                         :
29. round
Nehaj Senj - Mladost Fažana                                       :
Mali Lošinj - Funtana                                             :
Opatija - Pazinka Pazin                                           :
Rudar Labin - Halubjan Viškovo                                    :
Jadran Poreč - Krk                                                :
Buje - Rovinj                                                     :
Naprijed Hreljin - Vinodol Novi Vinodolski                        :
Crikvenica - Grobničan Čavle                                      :
30. round
Mladost Fažana - Crikvenica                                       :
Funtana - Nehaj Senj                                              :
Pazinka Pazin - Mali Lošinj                                       :
Halubjan Viškovo - Opatija                                        :
Krk - Rudar Labin                                                 :
Rovinj - Jadran Poreč                                             :
Vinodol Novi Vinodolski - Buje                                    :
Grobničan Čavle - Naprijed Hreljin                                :


Fifth Level (1st county leagues)

City of Zagreb

Pos  Team                      DP  P  W  D  L  F   A   GD  Pts
  1  Ivanja Reka                0  8  5  3  0  21   5  16   18
==============================================================
  2  ZET Zagreb                 0  8  5  3  0  14   8   6   18
  3  Trešnjevka Zagreb          0  8  5  1  2  14   8   6   16
  4  Prečko Zagreb              0  8  4  2  2  15   7   8   14
  5  Studentski grad Zagreb     0  8  4  1  3  10  12  -2   13
  6  Botinec                    0  8  2  4  2  11  12  -1   10
  7  Šparta-Elektra Zagreb      0  8  2  3  3  15  15   0    9
  8  Sesvetski Kraljevec        0  8  2  3  3   9   9   0    9
  9  Jarun Zagreb               0  8  2  3  3  12  14  -2    9
 10  Tekstilac-Ravnice Zagreb   0  8  1  5  2   9  12  -3    8
 11  Odra                       0  8  2  2  4  10  15  -5    8
 12  Concordia Zagreb           0  8  1  3  4   6  13  -7    6
 13  Nur Zagreb                 0  8  1  3  4   9  18  -9    6
==============================================================
 14  Polet Klara                0  8  1  2  5   7  14  -7    5

Last updated: 12. 10. 2014.

Promoted from the 2nd league:

 1 . round
Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka Zagreb                           0:2
Šparta-Elektra Zagreb - ZET Zagreb                                2:2
Concordia Zagreb - Odra                                           1:1
Ivanja Reka - Jarun Zagreb                                        4:1
Prečko Zagreb - Studentski grad Zagreb                            4:0
Nur Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                             0:0
Botinec - Polet Klara                                             1:1
2. round
Botinec - Nur Zagreb                                              3:1
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Prečko Zagreb                          1:1
Studentski grad Zagreb - Ivanja Reka                              0:3
Jarun Zagreb - Concordia Zagreb                                   3:1
Odra - Šparta-Elektra Zagreb                                      3:1
ZET Zagreb - Sesvetski Kraljevec                                  1:1
Polet Klara - Trešnjevka Zagreb                                   0:1
3. round
Prečko Zagreb - Botinec                                           1:1
Ivanja Reka - Tekstilac-Ravnice Zagreb                            1:1
Concordia Zagreb - Studentski grad Zagreb                         0:2
Šparta-Elektra Zagreb - Jarun Zagreb                              2:2
Sesvetski Kraljevec - Odra                                        2:0
Trešnjevka Zagreb - ZET Zagreb                                    0:1
Nur Zagreb - Polet Klara                                          3:3
4. round
Botinec - Ivanja Reka                                             1:1
Nur Zagreb - Prečko Zagreb                                        1:4
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Concordia Zagreb                       3:0
Studentski grad Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                    3:2
Jarun Zagreb - Sesvetski Kraljevec                                1:1
Odra - Trešnjevka Zagreb                                          3:2
Polet Klara - ZET Zagreb                                          1:2
5. round
Concordia Zagreb - Botinec                                        1:1
Ivanja Reka - Nur Zagreb                                          4:0
Šparta-Elektra Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                  4:1
Sesvetski Kraljevec - Studentski grad Zagreb                      0:1
Trešnjevka Zagreb - Jarun Zagreb                                  3:2
ZET Zagreb - Odra                                                 3:1
Prečko Zagreb - Polet Klara                                       2:0
6. round
Botinec - Šparta-Elektra Zagreb                                   2:1
Nur Zagreb - Concordia Zagreb                                     0:2
Prečko Zagreb - Ivanja Reka                                       1:3
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Sesvetski Kraljevec                    1:1
Studentski grad Zagreb - Trešnjevka Zagreb                        1:1
Jarun Zagreb - ZET Zagreb                                         0:1
Polet Klara - Odra                                                2:0
7. round
Sesvetski Kraljevec - Botinec                                     4:1
Šparta-Elektra Zagreb - Nur Zagreb                                2:2
Concordia Zagreb - Prečko Zagreb                                  0:2
Trešnjevka Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                      3:0
ZET Zagreb - Studentski grad Zagreb                               2:1
Odra - Jarun Zagreb                                               2:2
Ivanja Reka - Polet Klara                                         4:0
8. round
Botinec - Trešnjevka Zagreb                                       1:2
Nur Zagreb - Sesvetski Kraljevec                                  2:0
Prečko Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                             0:1
Ivanja Reka - Concordia Zagreb                                    1:1
Tekstilac-Ravnice Zagreb - ZET Zagreb                             2:2
Studentski grad Zagreb - Odra                                     2:0
Polet Klara - Jarun Zagreb                                        0:1
9. round
ZET Zagreb - Botinec                                              :
Trešnjevka Zagreb - Nur Zagreb                                    :
Sesvetski Kraljevec - Prečko Zagreb                               :
Šparta-Elektra Zagreb - Ivanja Reka                               :
Odra - Tekstilac-Ravnice Zagreb                                   :
Jarun Zagreb - Studentski grad Zagreb                             :
Concordia Zagreb - Polet Klara                                    :
10. round
Botinec - Odra                                                    :
Nur Zagreb - ZET Zagreb                                           :
Prečko Zagreb - Trešnjevka Zagreb                                 :
Ivanja Reka - Sesvetski Kraljevec                                 :
Concordia Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                          :
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Jarun Zagreb                           :
Polet Klara - Studentski grad Zagreb                              :
11. round
Jarun Zagreb - Botinec                                            :
Odra - Nur Zagreb                                                 :
ZET Zagreb - Prečko Zagreb                                        :
Trešnjevka Zagreb - Ivanja Reka                                   :
Sesvetski Kraljevec - Concordia Zagreb                            :
Studentski grad Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                 :
Šparta-Elektra Zagreb - Polet Klara                               :
12. round
Botinec - Studentski grad Zagreb                                  :
Nur Zagreb - Jarun Zagreb                                         :
Prečko Zagreb - Odra                                              :
Ivanja Reka - ZET Zagreb                                          :
Concordia Zagreb - Trešnjevka Zagreb                              :
Šparta-Elektra Zagreb - Sesvetski Kraljevec                       :
Polet Klara - Tekstilac-Ravnice Zagreb                            :
13. round
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Botinec                                :
Studentski grad Zagreb - Nur Zagreb                               :
Jarun Zagreb - Prečko Zagreb                                      :
Odra - Ivanja Reka                                                :
ZET Zagreb - Concordia Zagreb                                     :
Trešnjevka Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                         :
Sesvetski Kraljevec - Polet Klara                                 :
14. round
Trešnjevka Zagreb - Sesvetski Kraljevec                           :
ZET Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                                :
Odra - Concordia Zagreb                                           :
Jarun Zagreb - Ivanja Reka                                        :
Studentski grad Zagreb - Prečko Zagreb                            :
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Nur Zagreb                             :
Polet Klara - Botinec                                             :
15. round
Nur Zagreb - Botinec                                              :
Prečko Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                          :
Ivanja Reka - Studentski grad Zagreb                              :
Concordia Zagreb - Jarun Zagreb                                   :
Šparta-Elektra Zagreb - Odra                                      :
Sesvetski Kraljevec - ZET Zagreb                                  :
Trešnjevka Zagreb - Polet Klara                                   :
16. round
Botinec - Prečko Zagreb                                           :
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Ivanja Reka                            :
Studentski grad Zagreb - Concordia Zagreb                         :
Jarun Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                              :
Odra - Sesvetski Kraljevec                                        :
ZET Zagreb - Trešnjevka Zagreb                                    :
Polet Klara - Nur Zagreb                                          :
17. round
Ivanja Reka - Botinec                                             :
Prečko Zagreb - Nur Zagreb                                        :
Concordia Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                       :
Šparta-Elektra Zagreb - Studentski grad Zagreb                    :
Sesvetski Kraljevec - Jarun Zagreb                                :
Trešnjevka Zagreb - Odra                                          :
ZET Zagreb - Polet Klara                                          :
18. round
Botinec - Concordia Zagreb                                        :
Nur Zagreb - Ivanja Reka                                          :
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                  :
Studentski grad Zagreb - Sesvetski Kraljevec                      :
Jarun Zagreb - Trešnjevka Zagreb                                  :
Odra - ZET Zagreb                                                 :
Polet Klara - Prečko Zagreb                                       :
19. round
Šparta-Elektra Zagreb - Botinec                                   :
Concordia Zagreb - Nur Zagreb                                     :
Ivanja Reka - Prečko Zagreb                                       :
Sesvetski Kraljevec - Tekstilac-Ravnice Zagreb                    :
Trešnjevka Zagreb - Studentski grad Zagreb                        :
ZET Zagreb - Jarun Zagreb                                         :
Odra - Polet Klara                                                :
20. round
Botinec - Sesvetski Kraljevec                                     :
Nur Zagreb - Šparta-Elektra Zagreb                                :
Prečko Zagreb - Concordia Zagreb                                  :
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Trešnjevka Zagreb                      :
Studentski grad Zagreb - ZET Zagreb                               :
Jarun Zagreb - Odra                                               :
Polet Klara - Ivanja Reka                                         :
21. round
Trešnjevka Zagreb - Botinec                                       :
Sesvetski Kraljevec - Nur Zagreb                                  :
Šparta-Elektra Zagreb - Prečko Zagreb                             :
Concordia Zagreb - Ivanja Reka                                    :
ZET Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                             :
Odra - Studentski grad Zagreb                                     :
Jarun Zagreb - Polet Klara                                        :
22. round
Botinec - ZET Zagreb                                              :
Nur Zagreb - Trešnjevka Zagreb                                    :
Prečko Zagreb - Sesvetski Kraljevec                               :
Ivanja Reka - Šparta-Elektra Zagreb                               :
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Odra                                   :
Studentski grad Zagreb - Jarun Zagreb                             :
Polet Klara - Concordia Zagreb                                    :
23. round
Odra - Botinec                                                    :
ZET Zagreb - Nur Zagreb                                           :
Trešnjevka Zagreb - Prečko Zagreb                                 :
Sesvetski Kraljevec - Ivanja Reka                                 :
Šparta-Elektra Zagreb - Concordia Zagreb                          :
Jarun Zagreb - Tekstilac-Ravnice Zagreb                           :
Studentski grad Zagreb - Polet Klara                              :
24. round
Botinec - Jarun Zagreb                                            :
Nur Zagreb - Odra                                                 :
Prečko Zagreb - ZET Zagreb                                        :
Ivanja Reka - Trešnjevka Zagreb                                   :
Concordia Zagreb - Sesvetski Kraljevec                            :
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Studentski grad Zagreb                 :
Polet Klara - Šparta-Elektra Zagreb                               :
25. round
Studentski grad Zagreb - Botinec                                  :
Jarun Zagreb - Nur Zagreb                                         :
Odra - Prečko Zagreb                                              :
ZET Zagreb - Ivanja Reka                                          :
Trešnjevka Zagreb - Concordia Zagreb                              :
Sesvetski Kraljevec - Šparta-Elektra Zagreb                       :
Tekstilac-Ravnice Zagreb - Polet Klara                            :
26. round
Botinec - Tekstilac-Ravnice Zagreb                                :
Nur Zagreb - Studentski grad Zagreb                               :
Prečko Zagreb - Jarun Zagreb                                      :
Ivanja Reka - Odra                                                :
Concordia Zagreb - ZET Zagreb                                     :
Šparta-Elektra Zagreb - Trešnjevka Zagreb                         :
Polet Klara - Sesvetski Kraljevec                                 :

Karlovačka county

Pos  Team                       DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Ilovac Karlovac             0  8  6  1  1  25   5   20   19
----------------------------------------------------------------
  2  Zrinski Ozalj               0  8  5  2  1  14   6    8   17
  3  Vatrogasac Gornje Mekušje   0  8  5  1  2   7   5    2   16
  4  Duga Resa 1929              0  8  5  0  3  19  15    4   15
  5  Croatia '78 Žakanje         0  8  3  1  4  17  11    6   10
  6  Slunj                       0  8  3  1  4  15  13    2   10
  7  Korana Turanj               0  8  3  0  5  11  19   -8    9
  8  Draganić                    0  8  3  0  5   8  20  -12    9
  9  Petrova gora Vojnić         0  8  2  1  5   6  18  -12    7
================================================================
 10  Dobra Petar                 0  8  1  1  6   6  16  -10    4

Last updated: 12. 10. 2014.

Promoted from the 2nd league:

 1 . round
Korana Turanj - Draganić                                          4:1
Ilovac Karlovac - Croatia '78 Žakanje                             2:1
Petrova gora Vojnić - Vatrogasac Gornje Mekušje                   0:1
Slunj - Duga Resa 1929                                            3:1
Dobra Petar - Zrinski Ozalj                                       0:0
2. round
Dobra Petar - Slunj                                               3:0
Duga Resa 1929 - Petrova gora Vojnić                              3:1
Vatrogasac Gornje Mekušje - Ilovac Karlovac                       1:0
Croatia '78 Žakanje - Korana Turanj                               6:0
Zrinski Ozalj - Draganić                                          3:0
3. round
Petrova gora Vojnić - Dobra Petar                                 2:1
Ilovac Karlovac - Duga Resa 1929                                  4:1
Korana Turanj - Vatrogasac Gornje Mekušje                         0:1
Draganić - Croatia '78 Žakanje                                    1:6
Slunj - Zrinski Ozalj                                             2:3
4. round
Dobra Petar - Ilovac Karlovac                                     0:6
Slunj - Petrova gora Vojnić                                       1:3
Duga Resa 1929 - Korana Turanj                                    2:0
Vatrogasac Gornje Mekušje - Draganić                              2:0
Zrinski Ozalj - Croatia '78 Žakanje                               1:0
5. round
Korana Turanj - Dobra Petar                                       2:1
Ilovac Karlovac - Slunj                                           1:1
Draganić - Duga Resa 1929                                         1:4
Croatia '78 Žakanje - Vatrogasac Gornje Mekušje                   0:0
Petrova gora Vojnić - Zrinski Ozalj                               0:0
6. round
Dobra Petar - Draganić1:2
Slunj - Korana Turanj                                             4:0
Petrova gora Vojnić - Ilovac Karlovac                             0:6
Duga Resa 1929 - Croatia '78 Žakanje                              3:1
Zrinski Ozalj - Vatrogasac Gornje Mekušje                         2:0
7. round
Croatia '78 Žakanje - Dobra Petar                                 2:0
Draganić - Slunj                                                  1:0
Korana Turanj - Petrova gora Vojnić4:0
Vatrogasac Gornje Mekušje - Duga Resa 1929                        0:3
Ilovac Karlovac - Zrinski Ozalj                                   2:0
8. round
Dobra Petar - Vatrogasac Gornje Mekušje                           0:2
Slunj - Croatia '78 Žakanje                                       4:1
Petrova gora Vojnić - Draganić0:2
Ilovac Karlovac - Korana Turanj                                   4:1
Zrinski Ozalj - Duga Resa 1929                                    5:2
9. round
Duga Resa 1929 - Dobra Petar                                      :
Vatrogasac Gornje Mekušje - Slunj                                 :
Croatia '78 Žakanje - Petrova gora Vojnić                         :
Draganić - Ilovac Karlovac                                        :
Korana Turanj - Zrinski Ozalj                                     :
10. round
Draganić - Korana Turanj                                          :
Croatia '78 Žakanje - Ilovac Karlovac                             :
Vatrogasac Gornje Mekušje - Petrova gora Vojnić                   :
Duga Resa 1929 - Slunj                                            :
Zrinski Ozalj - Dobra Petar                                       :
11. round
Slunj - Dobra Petar                                               :
Petrova gora Vojnić - Duga Resa 1929                              :
Ilovac Karlovac - Vatrogasac Gornje Mekušje                       :
Korana Turanj - Croatia '78 Žakanje                               :
Draganić - Zrinski Ozalj                                          :
12. round
Dobra Petar - Petrova gora Vojnić                                 :
Duga Resa 1929 - Ilovac Karlovac                                  :
Vatrogasac Gornje Mekušje - Korana Turanj                         :
Croatia '78 Žakanje - Draganić                                    :
Zrinski Ozalj - Slunj                                             :
13. round
Ilovac Karlovac - Dobra Petar                                     :
Petrova gora Vojnić - Slunj                                       :
Korana Turanj - Duga Resa 1929                                    :
Draganić - Vatrogasac Gornje Mekušje                              :
Croatia '78 Žakanje - Zrinski Ozalj                               :
14. round
Dobra Petar - Korana Turanj                                       :
Slunj - Ilovac Karlovac                                           :
Duga Resa 1929 - Draganić                                         :
Vatrogasac Gornje Mekušje - Croatia '78 Žakanje                   :
Zrinski Ozalj - Petrova gora Vojnić                               :
15. round
Draganić - Dobra Petar                                            :
Korana Turanj - Slunj                                             :
Ilovac Karlovac - Petrova gora Vojnić                             :
Croatia '78 Žakanje - Duga Resa 1929                              :
Vatrogasac Gornje Mekušje - Zrinski Ozalj                         :
16. round
Dobra Petar - Croatia '78 Žakanje                                 :
Slunj - Draganić                                                  :
Petrova gora Vojnić - Korana Turanj                               :
Duga Resa 1929 - Vatrogasac Gornje Mekušje                        :
Zrinski Ozalj - Ilovac Karlovac                                   :
17. round
Vatrogasac Gornje Mekušje - Dobra Petar                           :
Croatia '78 Žakanje - Slunj                                       :
Draganić - Petrova gora Vojnić                                    :
Korana Turanj - Ilovac Karlovac                                   :
Duga Resa 1929 - Zrinski Ozalj                                    :
18. round
Dobra Petar - Duga Resa 1929                                      :
Slunj - Vatrogasac Gornje Mekušje                                 :
Petrova gora Vojnić - Croatia '78 Žakanje                         :
Ilovac Karlovac - Draganić                                        :
Zrinski Ozalj - Korana Turanj                                     :

Krapinsko-zagorska county

Pos  Team                      DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Straža Hum na Sutli        0  8  5  2  1  14   6    8   17
---------------------------------------------------------------
  2  Donja Stubica              0  8  5  1  2  17   6   11   16
  3  Schiedel Novi Golubovec    0  8  5  1  2  16   6   10   16
  4  Gaj Mače                   0  8  5  1  2  13  10    3   16
  5  Jedinstvo Začretje         0  8  5  0  3  11   8    3   15
  6  Tondach Bedekovčina        0  8  4  1  3  14   5    9   13
  7  Rudar Mihovljan            0  8  4  1  3   8   7    1   13
  8  Rudar Zabočka Dubrava      0  8  3  2  3  12   8    4   11
  9  Mladost Marija Bistrica    0  8  3  2  3   8  10   -2   11
 10  Klanjec                    0  8  3  1  4   6  12   -6   10
 11  Pregrada                   0  8  2  2  4   8  12   -4    8
 12  Vatrogasac Brezova         0  8  2  0  6   8  17   -9    6
 13  Ivančica Zlatar Bistrica   0  8  1  2  5   8  16   -8    5
===============================================================
 14  Zagorec Veliko Trgovišće   0  8  1  0  7   6  26  -20    3

Last updated: 12. 10. 2014.

Promoted from the 2nd league:

 1 . round
Klanjec - Mladost Marija Bistrica                                 0:2
Pregrada - Rudar Zabočka Dubrava                                  0:0
Donja Stubica - Vatrogasac Brezova                                3:0
Jedinstvo Začretje - Zagorec Veliko Trgovišće                     3:1
Ivančica Zlatar Bistrica - Straža Hum na Sutli                    0:1
Rudar Mihovljan - Gaj Mače                                        3:0
Tondach Bedekovčina - Schiedel Novi Golubovec                     0:0
2. round
Tondach Bedekovčina - Rudar Mihovljan                             3:0
Gaj Mače - Ivančica Zlatar Bistrica                               3:1
Straža Hum na Sutli - Jedinstvo Začretje                          3:1
Zagorec Veliko Trgovišće - Donja Stubica                          0:5
Vatrogasac Brezova - Pregrada                                     3:1
Rudar Zabočka Dubrava - Klanjec                                   1:0
Schiedel Novi Golubovec - Mladost Marija Bistrica                 1:2
3. round
Ivančica Zlatar Bistrica - Tondach Bedekovčina                    2:1
Jedinstvo Začretje - Gaj Mače                                     3:1
Donja Stubica - Straža Hum na Sutli                               3:1
Pregrada - Zagorec Veliko Trgovišće                               2:1
Klanjec - Vatrogasac Brezova                                      1:0
Mladost Marija Bistrica - Rudar Zabočka Dubrava                   1:1
Rudar Mihovljan - Schiedel Novi Golubovec                         1:0
4. round
Tondach Bedekovčina - Jedinstvo Začretje                          0:1
Rudar Mihovljan - Ivančica Zlatar Bistrica                        1:1
Gaj Mače - Donja Stubica                                          3:1
Straža Hum na Sutli - Pregrada                                    1:1
Zagorec Veliko Trgovišće - Klanjec                                1:3
Vatrogasac Brezova - Mladost Marija Bistrica                      4:0
Schiedel Novi Golubovec - Rudar Zabočka Dubrava                   2:0
5. round
Donja Stubica - Tondach Bedekovčina                               2:0
Jedinstvo Začretje - Rudar Mihovljan                              1:0
Pregrada - Gaj Mače                                               0:1
Klanjec - Straža Hum na Sutli                                     1:1
Mladost Marija Bistrica - Zagorec Veliko Trgovišće                2:0
Rudar Zabočka Dubrava - Vatrogasac Brezova                        3:1
Ivančica Zlatar Bistrica - Schiedel Novi Golubovec                2:4
6. round
Tondach Bedekovčina - Pregrada                                    3:0
Rudar Mihovljan - Donja Stubica                                   1:0
Ivančica Zlatar Bistrica - Jedinstvo Začretje                     0:2
Gaj Mače - Klanjec                                                2:0
Straža Hum na Sutli - Mladost Marija Bistrica                     1:0
Zagorec Veliko Trgovišće - Rudar Zabočka Dubrava                  1:6
Schiedel Novi Golubovec - Vatrogasac Brezova                      3:0
7. round
Klanjec - Tondach Bedekovčina                                     0:5
Pregrada - Rudar Mihovljan                                        1:2
Donja Stubica - Ivančica Zlatar Bistrica                          1:1
Mladost Marija Bistrica - Gaj Mače                                1:1
Rudar Zabočka Dubrava - Straža Hum na Sutli                       0:1
Vatrogasac Brezova - Zagorec Veliko Trgovišće                     0:1
Jedinstvo Začretje - Schiedel Novi Golubovec                      0:1
8. round
Tondach Bedekovčina - Mladost Marija Bistrica                     2:0
Rudar Mihovljan - Klanjec                                         0:1
Ivančica Zlatar Bistrica - Pregrada                               1:3
Jedinstvo Začretje - Donja Stubica                                0:2
Gaj Mače - Rudar Zabočka Dubrava                                  2:1
Straža Hum na Sutli - Vatrogasac Brezova                          5:0
Schiedel Novi Golubovec - Zagorec Veliko Trgovišće                5:1
9. round
Rudar Zabočka Dubrava - Tondach Bedekovčina                       :
Mladost Marija Bistrica - Rudar Mihovljan                         :
Klanjec - Ivančica Zlatar Bistrica                                :
Pregrada - Jedinstvo Začretje                                     :
Vatrogasac Brezova - Gaj Mače                                     :
Zagorec Veliko Trgovišće - Straža Hum na Sutli                    :
Donja Stubica - Schiedel Novi Golubovec                           :
10. round
Tondach Bedekovčina - Vatrogasac Brezova                          :
Rudar Mihovljan - Rudar Zabočka Dubrava                           :
Ivančica Zlatar Bistrica - Mladost Marija Bistrica                :
Jedinstvo Začretje - Klanjec                                      :
Donja Stubica - Pregrada                                          :
Gaj Mače - Zagorec Veliko Trgovišće                               :
Schiedel Novi Golubovec - Straža Hum na Sutli                     :
11. round
Zagorec Veliko Trgovišće - Tondach Bedekovčina                    :
Vatrogasac Brezova - Rudar Mihovljan                              :
Rudar Zabočka Dubrava - Ivančica Zlatar Bistrica                  :
Mladost Marija Bistrica - Jedinstvo Začretje                      :
Klanjec - Donja Stubica                                           :
Straža Hum na Sutli - Gaj Mače                                    :
Pregrada - Schiedel Novi Golubovec                                :
12. round
Tondach Bedekovčina - Straža Hum na Sutli                         :
Rudar Mihovljan - Zagorec Veliko Trgovišće                        :
Ivančica Zlatar Bistrica - Vatrogasac Brezova                     :
Jedinstvo Začretje - Rudar Zabočka Dubrava                        :
Donja Stubica - Mladost Marija Bistrica                           :
Pregrada - Klanjec                                                :
Schiedel Novi Golubovec - Gaj Mače                                :
13. round
Gaj Mače - Tondach Bedekovčina                                    :
Straža Hum na Sutli - Rudar Mihovljan                             :
Zagorec Veliko Trgovišće - Ivančica Zlatar Bistrica               :
Vatrogasac Brezova - Jedinstvo Začretje                           :
Rudar Zabočka Dubrava - Donja Stubica                             :
Mladost Marija Bistrica - Pregrada                                :
Klanjec - Schiedel Novi Golubovec                                 :
14. round
Mladost Marija Bistrica - Klanjec                                 :
Rudar Zabočka Dubrava - Pregrada                                  :
Vatrogasac Brezova - Donja Stubica                                :
Zagorec Veliko Trgovišće - Jedinstvo Začretje                     :
Straža Hum na Sutli - Ivančica Zlatar Bistrica                    :
Gaj Mače - Rudar Mihovljan                                        :
Schiedel Novi Golubovec - Tondach Bedekovčina                     :
15. round
Rudar Mihovljan - Tondach Bedekovčina                             :
Ivančica Zlatar Bistrica - Gaj Mače                               :
Jedinstvo Začretje - Straža Hum na Sutli                          :
Donja Stubica - Zagorec Veliko Trgovišće                          :
Pregrada - Vatrogasac Brezova                                     :
Klanjec - Rudar Zabočka Dubrava                                   :
Mladost Marija Bistrica - Schiedel Novi Golubovec                 :
16. round
Tondach Bedekovčina - Ivančica Zlatar Bistrica                    :
Gaj Mače - Jedinstvo Začretje                                     :
Straža Hum na Sutli - Donja Stubica                               :
Zagorec Veliko Trgovišće - Pregrada                               :
Vatrogasac Brezova - Klanjec                                      :
Rudar Zabočka Dubrava - Mladost Marija Bistrica                   :
Schiedel Novi Golubovec - Rudar Mihovljan                         :
17. round
Jedinstvo Začretje - Tondach Bedekovčina                          :
Ivančica Zlatar Bistrica - Rudar Mihovljan                        :
Donja Stubica - Gaj Mače                                          :
Pregrada - Straža Hum na Sutli                                    :
Klanjec - Zagorec Veliko Trgovišće                                :
Mladost Marija Bistrica - Vatrogasac Brezova                      :
Rudar Zabočka Dubrava - Schiedel Novi Golubovec                   :
18. round
Tondach Bedekovčina - Donja Stubica                               :
Rudar Mihovljan - Jedinstvo Začretje                              :
Gaj Mače - Pregrada                                               :
Straža Hum na Sutli - Klanjec                                     :
Zagorec Veliko Trgovišće - Mladost Marija Bistrica                :
Vatrogasac Brezova - Rudar Zabočka Dubrava                        :
Schiedel Novi Golubovec - Ivančica Zlatar Bistrica                :
19. round
Pregrada - Tondach Bedekovčina                                    :
Donja Stubica - Rudar Mihovljan                                   :
Jedinstvo Začretje - Ivančica Zlatar Bistrica                     :
Klanjec - Gaj Mače                                                :
Mladost Marija Bistrica - Straža Hum na Sutli                     :
Rudar Zabočka Dubrava - Zagorec Veliko Trgovišće                  :
Vatrogasac Brezova - Schiedel Novi Golubovec                      :
20. round
Tondach Bedekovčina - Klanjec                                     :
Rudar Mihovljan - Pregrada                                        :
Ivančica Zlatar Bistrica - Donja Stubica                          :
Gaj Mače - Mladost Marija Bistrica                                :
Straža Hum na Sutli - Rudar Zabočka Dubrava                       :
Zagorec Veliko Trgovišće - Vatrogasac Brezova                     :
Schiedel Novi Golubovec - Jedinstvo Začretje                      :
21. round
Mladost Marija Bistrica - Tondach Bedekovčina                     :
Klanjec - Rudar Mihovljan                                         :
Pregrada - Ivančica Zlatar Bistrica                               :
Donja Stubica - Jedinstvo Začretje                                :
Rudar Zabočka Dubrava - Gaj Mače                                  :
Vatrogasac Brezova - Straža Hum na Sutli                          :
Zagorec Veliko Trgovišće - Schiedel Novi Golubovec                :
22. round
Tondach Bedekovčina - Rudar Zabočka Dubrava                       :
Rudar Mihovljan - Mladost Marija Bistrica                         :
Ivančica Zlatar Bistrica - Klanjec                                :
Jedinstvo Začretje - Pregrada                                     :
Gaj Mače - Vatrogasac Brezova                                     :
Straža Hum na Sutli - Zagorec Veliko Trgovišće                    :
Schiedel Novi Golubovec - Donja Stubica                           :
23. round
Vatrogasac Brezova - Tondach Bedekovčina                          :
Rudar Zabočka Dubrava - Rudar Mihovljan                           :
Mladost Marija Bistrica - Ivančica Zlatar Bistrica                :
Klanjec - Jedinstvo Začretje                                      :
Pregrada - Donja Stubica                                          :
Zagorec Veliko Trgovišće - Gaj Mače                               :
Straža Hum na Sutli - Schiedel Novi Golubovec                     :
24. round
Tondach Bedekovčina - Zagorec Veliko Trgovišće                    :
Rudar Mihovljan - Vatrogasac Brezova                              :
Ivančica Zlatar Bistrica - Rudar Zabočka Dubrava                  :
Jedinstvo Začretje - Mladost Marija Bistrica                      :
Donja Stubica - Klanjec                                           :
Gaj Mače - Straža Hum na Sutli                                    :
Schiedel Novi Golubovec - Pregrada                                :
25. round
Straža Hum na Sutli - Tondach Bedekovčina                         :
Zagorec Veliko Trgovišće - Rudar Mihovljan                        :
Vatrogasac Brezova - Ivančica Zlatar Bistrica                     :
Rudar Zabočka Dubrava - Jedinstvo Začretje                        :
Mladost Marija Bistrica - Donja Stubica                           :
Klanjec - Pregrada                                                :
Gaj Mače - Schiedel Novi Golubovec                                :
26. round
Tondach Bedekovčina - Gaj Mače                                    :
Rudar Mihovljan - Straža Hum na Sutli                             :
Ivančica Zlatar Bistrica - Zagorec Veliko Trgovišće               :
Jedinstvo Začretje - Vatrogasac Brezova                           :
Donja Stubica - Rudar Zabočka Dubrava                             :
Pregrada - Mladost Marija Bistrica                                :
Schiedel Novi Golubovec - Klanjec                                 :

Zagrebačka county (Unified county league)

Pos  Team                DP  P   W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Sutla Šenkovec       0  10  5  3  2  22   9   13   18
==========================================================
  2  Lukavec              0  10  6  0  4  14  10    4   18
  3  Top Kerestinec       0  10  5  2  3  27  12   15   17
  4  Laduč                0  10  5  2  3  12   5    7   17
  5  Strmec Bedenica      0  10  5  2  3  10   6    4   17
  6  BSK Brdovec          0  10  5  2  3  19  17    2   17
  7  Polet Buševec        0  10  5  1  4  23  18    5   16
  8  Mraclin              0  10  5  1  4  11  14   -3   16
  9  Sava Strmec          0  10  4  3  3  14  11    3   15
 10  Jamnica Pisarovina   0  10  4  2  4  13  12    1   14
 11  Croatia Hrastje      0  10  4  2  4  11  12   -1   14
 12  Vatrogasac Zdenci    0  10  2  7  1  11   9    2   13
 13  Naftaš Ivanić-Grad   0  10  3  2  5  11  16   -5   11
 14  Sava Sop             0  10  3  1  6   9  19  -10   10
==========================================================
 15  Sloga Križ           0  10  1  4  5   7  21  -14    7
 16  Jelačić Vukovina     0  10  0  2  8   4  27  -23    2

Last updated: 12. 10. 2014.

Promoted from the 1st league:

 1 . round
Top Kerestinec - Sloga Križ                                       7:1
Strmec Bedenica - Sava Sop                                        2:0
Sutla Šenkovec - Jelačić Vukovina                                 6:0
Mraclin - Sava Strmec                                             0:2
Croatia Hrastje - Polet Buševec                                   0:2
Jamnica Pisarovina - Vatrogasac Zdenci                            1:0
Naftaš Ivanić-Grad - Lukavec                                      2:1
Laduč - BSK Brdovec                                               1:1
2. round
Laduč - Naftaš Ivanić-Grad                                        2:0
Lukavec - Jamnica Pisarovina                                      2:0
Vatrogasac Zdenci - Croatia Hrastje                               1:1
Polet Buševec - Mraclin                                           5:1
Sava Strmec - Sutla Šenkovec                                      2:2
Jelačić Vukovina - Strmec Bedenica                                0:2
Sava Sop - Top Kerestinec                                         3:4
BSK Brdovec - Sloga Križ                                          4:1
3. round
Jamnica Pisarovina - Laduč                                        1:0
Croatia Hrastje - Lukavec                                         3:1
Mraclin - Vatrogasac Zdenci                                       2:2
Sutla Šenkovec - Polet Buševec                                    3:1
Strmec Bedenica - Sava Strmec                                     2:0
Top Kerestinec - Jelačić Vukovina                                 6:1
Sloga Križ - Sava Sop                                             0:1
Naftaš Ivanić-Grad - BSK Brdovec                                  2:2
4. round
Laduč - Croatia Hrastje                                           3:0
Naftaš Ivanić-Grad - Jamnica Pisarovina                           4:1
Lukavec - Mraclin                                                 1:0
Vatrogasac Zdenci - Sutla Šenkovec                                2:2
Polet Buševec - Strmec Bedenica                                   3:2
Sava Strmec - Top Kerestinec                                      2:1
Jelačić Vukovina - Sloga Križ                                     1:1
BSK Brdovec - Sava Sop                                            0:1
5. round
Mraclin - Laduč                                                   1:0
Croatia Hrastje - Naftaš Ivanić-Grad                              1:0
Sutla Šenkovec - Lukavec                                          2:0
Strmec Bedenica - Vatrogasac Zdenci                               0:0
Top Kerestinec - Polet Buševec                                    4:2
Sloga Križ - Sava Strmec                                          2:1
Sava Sop - Jelačić Vukovina                                       1:0
Jamnica Pisarovina - BSK Brdovec                                  8:1
6. round
Laduč - Sutla Šenkovec                                            1:0
Naftaš Ivanić-Grad - Mraclin                                      0:1
Jamnica Pisarovina - Croatia Hrastje                              2:1
Lukavec - Strmec Bedenica                                         0:1
Vatrogasac Zdenci - Top Kerestinec                                0:0
Polet Buševec - Sloga Križ                                        3:0
Sava Strmec - Sava Sop                                            0:0
BSK Brdovec - Jelačić Vukovina                                    4:0
7. round
Strmec Bedenica - Laduč1:0
Sutla Šenkovec - Naftaš Ivanić-Grad                               3:1
Mraclin - Jamnica Pisarovina                                      1:0
Top Kerestinec - Lukavec                                          1:2
Sloga Križ - Vatrogasac Zdenci                                    0:0
Sava Sop - Polet Buševec                                          1:5
Jelačić Vukovina - Sava Strmec                                    1:2
Croatia Hrastje - BSK Brdovec                                     0:1
8. round
Laduč - Top Kerestinec                                            1:0
Naftaš Ivanić-Grad - Strmec Bedenica                              1:0
Jamnica Pisarovina - Sutla Šenkovec                               0:3
Croatia Hrastje - Mraclin                                         3:2
Lukavec - Sloga Križ2:0
Vatrogasac Zdenci - Sava Sop                                      4:2
Polet Buševec - Jelačić Vukovina                                  0:0
BSK Brdovec - Sava Strmec                                         2:1
9. round
Sloga Križ - Laduč1:1
Top Kerestinec - Naftaš Ivanić-Grad                               4:0
Strmec Bedenica - Jamnica Pisarovina                              0:0
Sutla Šenkovec - Croatia Hrastje                                  0:0
Sava Sop - Lukavec                                                0:1
Jelačić Vukovina - Vatrogasac Zdenci                              0:1
Sava Strmec - Polet Buševec                                       3:0
Mraclin - BSK Brdovec                                             1:0
10. round
Laduč - Sava Sop                                                  3:0
Naftaš Ivanić-Grad - Sloga Križ1:1
Jamnica Pisarovina - Top Kerestinec                               0:0
Croatia Hrastje - Strmec Bedenica                                 2:0
Mraclin - Sutla Šenkovec                                          2:1
Lukavec - Jelačić Vukovina                                        4:1
Vatrogasac Zdenci - Sava Strmec                                   1:1
BSK Brdovec - Polet Buševec                                       4:2
11. round
Jelačić Vukovina - Laduč                                          :
Sava Sop - Naftaš Ivanić-Grad                                     :
Sloga Križ - Jamnica Pisarovina                                   :
Top Kerestinec - Croatia Hrastje                                  :
Strmec Bedenica - Mraclin                                         :
Sava Strmec - Lukavec                                             :
Polet Buševec - Vatrogasac Zdenci                                 :
Sutla Šenkovec - BSK Brdovec                                      :
12. round
Laduč - Sava Strmec                                               :
Naftaš Ivanić-Grad - Jelačić Vukovina                             :
Jamnica Pisarovina - Sava Sop                                     :
Croatia Hrastje - Sloga Križ                                      :
Mraclin - Top Kerestinec                                          :
Sutla Šenkovec - Strmec Bedenica                                  :
Lukavec - Polet Buševec                                           :
BSK Brdovec - Vatrogasac Zdenci                                   :
13. round
Polet Buševec - Laduč                                             :
Sava Strmec - Naftaš Ivanić-Grad                                  :
Jelačić Vukovina - Jamnica Pisarovina                             :
Sava Sop - Croatia Hrastje                                        :
Sloga Križ - Mraclin                                              :
Top Kerestinec - Sutla Šenkovec                                   :
Vatrogasac Zdenci - Lukavec                                       :
Strmec Bedenica - BSK Brdovec                                     :
14. round
Laduč - Vatrogasac Zdenci                                         :
Naftaš Ivanić-Grad - Polet Buševec                                :
Jamnica Pisarovina - Sava Strmec                                  :
Croatia Hrastje - Jelačić Vukovina                                :
Mraclin - Sava Sop                                                :
Sutla Šenkovec - Sloga Križ                                       :
Strmec Bedenica - Top Kerestinec                                  :
BSK Brdovec - Lukavec                                             :
15. round
Lukavec - Laduč                                                   :
Vatrogasac Zdenci - Naftaš Ivanić-Grad                            :
Polet Buševec - Jamnica Pisarovina                                :
Sava Strmec - Croatia Hrastje                                     :
Jelačić Vukovina - Mraclin                                        :
Sava Sop - Sutla Šenkovec                                         :
Sloga Križ - Strmec Bedenica                                      :
Top Kerestinec - BSK Brdovec                                      :
16. round
Sloga Križ - Top Kerestinec                                       :
Sava Sop - Strmec Bedenica                                        :
Jelačić Vukovina - Sutla Šenkovec                                 :
Sava Strmec - Mraclin                                             :
Polet Buševec - Croatia Hrastje                                   :
Vatrogasac Zdenci - Jamnica Pisarovina                            :
Lukavec - Naftaš Ivanić-Grad                                      :
BSK Brdovec - Laduč                                               :
17. round
Naftaš Ivanić-Grad - Laduč                                        :
Jamnica Pisarovina - Lukavec                                      :
Croatia Hrastje - Vatrogasac Zdenci                               :
Mraclin - Polet Buševec                                           :
Sutla Šenkovec - Sava Strmec                                      :
Strmec Bedenica - Jelačić Vukovina                                :
Top Kerestinec - Sava Sop                                         :
Sloga Križ - BSK Brdovec                                          :
18. round
Laduč - Jamnica Pisarovina                                        :
Lukavec - Croatia Hrastje                                         :
Vatrogasac Zdenci - Mraclin                                       :
Polet Buševec - Sutla Šenkovec                                    :
Sava Strmec - Strmec Bedenica                                     :
Jelačić Vukovina - Top Kerestinec                                 :
Sava Sop - Sloga Križ                                             :
BSK Brdovec - Naftaš Ivanić-Grad                                  :
19. round
Croatia Hrastje - Laduč                                           :
Jamnica Pisarovina - Naftaš Ivanić-Grad                           :
Mraclin - Lukavec                                                 :
Sutla Šenkovec - Vatrogasac Zdenci                                :
Strmec Bedenica - Polet Buševec                                   :
Top Kerestinec - Sava Strmec                                      :
Sloga Križ - Jelačić Vukovina                                     :
Sava Sop - BSK Brdovec                                            :
20. round
Laduč - Mraclin                                                   :
Naftaš Ivanić-Grad - Croatia Hrastje                              :
Lukavec - Sutla Šenkovec                                          :
Vatrogasac Zdenci - Strmec Bedenica                               :
Polet Buševec - Top Kerestinec                                    :
Sava Strmec - Sloga Križ                                          :
Jelačić Vukovina - Sava Sop                                       :
BSK Brdovec - Jamnica Pisarovina                                  :
21. round
Sutla Šenkovec - Laduč                                            :
Mraclin - Naftaš Ivanić-Grad                                      :
Croatia Hrastje - Jamnica Pisarovina                              :
Strmec Bedenica - Lukavec                                         :
Top Kerestinec - Vatrogasac Zdenci                                :
Sloga Križ - Polet Buševec                                        :
Sava Sop - Sava Strmec                                            :
Jelačić Vukovina - BSK Brdovec                                    :
22. round
Laduč - Strmec Bedenica                                           :
Naftaš Ivanić-Grad - Sutla Šenkovec                               :
Jamnica Pisarovina - Mraclin                                      :
Lukavec - Top Kerestinec                                          :
Vatrogasac Zdenci - Sloga Križ                                    :
Polet Buševec - Sava Sop                                          :
Sava Strmec - Jelačić Vukovina                                    :
BSK Brdovec - Croatia Hrastje                                     :
23. round
Top Kerestinec - Laduč                                            :
Strmec Bedenica - Naftaš Ivanić-Grad                              :
Sutla Šenkovec - Jamnica Pisarovina                               :
Mraclin - Croatia Hrastje                                         :
Sloga Križ - Lukavec                                              :
Sava Sop - Vatrogasac Zdenci                                      :
Jelačić Vukovina - Polet Buševec                                  :
Sava Strmec - BSK Brdovec                                         :
24. round
Laduč - Sloga Križ                                                :
Naftaš Ivanić-Grad - Top Kerestinec                               :
Jamnica Pisarovina - Strmec Bedenica                              :
Croatia Hrastje - Sutla Šenkovec                                  :
Lukavec - Sava Sop                                                :
Vatrogasac Zdenci - Jelačić Vukovina                              :
Polet Buševec - Sava Strmec                                       :
BSK Brdovec - Mraclin                                             :
25. round
Sava Sop - Laduč                                                  :
Sloga Križ - Naftaš Ivanić-Grad                                   :
Top Kerestinec - Jamnica Pisarovina                               :
Strmec Bedenica - Croatia Hrastje                                 :
Sutla Šenkovec - Mraclin                                          :
Jelačić Vukovina - Lukavec                                        :
Sava Strmec - Vatrogasac Zdenci                                   :
Polet Buševec - BSK Brdovec                                       :
26. round
Laduč - Jelačić Vukovina                                          :
Naftaš Ivanić-Grad - Sava Sop                                     :
Jamnica Pisarovina - Sloga Križ                                   :
Croatia Hrastje - Top Kerestinec                                  :
Mraclin - Strmec Bedenica                                         :
Lukavec - Sava Strmec                                             :
Vatrogasac Zdenci - Polet Buševec                                 :
BSK Brdovec - Sutla Šenkovec                                      :
27. round
Sava Strmec - Laduč                                               :
Jelačić Vukovina - Naftaš Ivanić-Grad                             :
Sava Sop - Jamnica Pisarovina                                     :
Sloga Križ - Croatia Hrastje                                      :
Top Kerestinec - Mraclin                                          :
Strmec Bedenica - Sutla Šenkovec                                  :
Polet Buševec - Lukavec                                           :
Vatrogasac Zdenci - BSK Brdovec                                   :
28. round
Laduč - Polet Buševec                                             :
Naftaš Ivanić-Grad - Sava Strmec                                  :
Jamnica Pisarovina - Jelačić Vukovina                             :
Croatia Hrastje - Sava Sop                                        :
Mraclin - Sloga Križ                                              :
Sutla Šenkovec - Top Kerestinec                                   :
Lukavec - Vatrogasac Zdenci                                       :
BSK Brdovec - Strmec Bedenica                                     :
29. round
Vatrogasac Zdenci - Laduč                                         :
Polet Buševec - Naftaš Ivanić-Grad                                :
Sava Strmec - Jamnica Pisarovina                                  :
Jelačić Vukovina - Croatia Hrastje                                :
Sava Sop - Mraclin                                                :
Sloga Križ - Sutla Šenkovec                                       :
Top Kerestinec - Strmec Bedenica                                  :
Lukavec - BSK Brdovec                                             :
30. round
Laduč - Lukavec                                                   :
Naftaš Ivanić-Grad - Vatrogasac Zdenci                            :
Jamnica Pisarovina - Polet Buševec                                :
Croatia Hrastje - Sava Strmec                                     :
Mraclin - Jelačić Vukovina                                        :
Sutla Šenkovec - Sava Sop                                         :
Strmec Bedenica - Sloga Križ                                      :
BSK Brdovec - Top Kerestinec                                      :

Sisačko-moslavačka county

Pos  Team                        DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  BSK Budaševo                 0  8  6  2  0  24   9   15   20
-----------------------------------------------------------------
  2  Sokol Velika Ludina          0  7  5  2  0  18   6   12   17
  3  Mladost Petrinja             0  8  5  1  2  11   5    6   16
  4  Frankopan Sisak              0  8  4  2  2  11   4    7   14
  5  Sloga-Maris Stari Grabovac   0  7  4  2  1  12   6    6   14
  6  Metalac Sisak                0  8  4  2  2  14  10    4   14
  7  Moslavac Popovača            0  8  3  3  2   9   7    2   12
  8  Topusko                      0  8  3  1  4  15  15    0   10
  9  Slavonac Lipovljani          0  8  3  1  4  15  18   -3   10
 10  TŠK 1932 Topolovac           0  8  2  2  4   8  11   -3    8
 11  Podovi Dvor na Uni           0  8  2  1  5   8  23  -15    7
 12  Radnik Majur                 0  8  1  2  5   7  19  -12    5
 13  Mladost Gornja Gračenica     0  8  0  3  5  10  21  -11    3
=================================================================
 14  Zrinski Odra                 0  8  0  2  6   9  17   -8    2

Last updated: 12. 10. 2014.

Promoted from the 2nd league:

 1 . round
Mladost Petrinja - Metalac Sisak                                  4:1
TŠK 1932 Topolovac - Mladost Gornja Gračenica                     1:1
Radnik Majur - BSK Budaševo                                       1:2
Topusko - Slavonac Lipovljani                                     3:2
Sokol Velika Ludina - Zrinski Odra                                4:2
Moslavac Popovača - Frankopan Sisak                               0:0
Sloga-Maris Stari Grabovac - Podovi Dvor na Uni                   5:1
2. round
Sloga-Maris Stari Grabovac - Moslavac Popovača                    1:1
Frankopan Sisak - Sokol Velika Ludina                             1:2
Zrinski Odra - Topusko                                            2:2
Slavonac Lipovljani - Radnik Majur                                5:2
BSK Budaševo - TŠK 1932 Topolovac                                 2:1
Mladost Gornja Gračenica - Mladost Petrinja                       0:1
Podovi Dvor na Uni - Metalac Sisak                                1:3
3. round
Sokol Velika Ludina - Sloga-Maris Stari Grabovac                  ppd
Frankopan Sisak - Topusko                                         3:0
Radnik Majur - Zrinski Odra                                       1:0
TŠK 1932 Topolovac - Slavonac Lipovljani                          3:1
Mladost Petrinja - BSK Budaševo                                   0:0
Metalac Sisak - Mladost Gornja Gračenica                          5:1
Moslavac Popovača - Podovi Dvor na Uni                            1:2
4. round
Sloga-Maris Stari Grabovac - Topusko                              2:0
Moslavac Popovača - Sokol Velika Ludina                           1:1
Frankopan Sisak - Radnik Majur                                    3:0
Slavonac Lipovljani - Mladost Petrinja                            2:1
TŠK 1932 Topolovac - Zrinski Odra                                 1:0
BSK Budaševo - Metalac Sisak                                      1:1
Podovi Dvor na Uni - Mladost Gornja Gračenica                     1:1
5. round
Radnik Majur - Sloga-Maris Stari Grabovac                         1:1
Topusko - Moslavac Popovača                                       1:2
TŠK 1932 Topolovac - Frankopan Sisak                              0:0
Mladost Petrinja - Zrinski Odra                                   2:1
Metalac Sisak - Slavonac Lipovljani                               1:1
Mladost Gornja Gračenica - BSK Budaševo                           3:4
Sokol Velika Ludina - Podovi Dvor na Uni                          4:0
6. round
Sloga-Maris Stari Grabovac - TŠK 1932 Topolovac                   2:1
Moslavac Popovača - Radnik Majur                                  2:0
Sokol Velika Ludina - Topusko                                     3:1
Frankopan Sisak - Mladost Petrinja                                1:0
Zrinski Odra - Metalac Sisak                                      1:2
Slavonac Lipovljani - Mladost Gornja Gračenica                    4:1
Podovi Dvor na Uni - BSK Budaševo                                 2:6
7. round
Mladost Petrinja - Sloga-Maris Stari Grabovac                     2:0
TŠK 1932 Topolovac - Moslavac Popovača                            1:2
Radnik Majur - Sokol Velika Ludina                                1:1
Metalac Sisak - Frankopan Sisak                                   1:0
Mladost Gornja Gračenica - Zrinski Odra                           2:2
BSK Budaševo - Slavonac Lipovljani                                6:0
Topusko - Podovi Dvor na Uni                                      3:0
8. round
Sloga-Maris Stari Grabovac - Metalac Sisak                        1:0
Moslavac Popovača - Mladost Petrinja                              0:1
Sokol Velika Ludina - TŠK 1932 Topolovac                          3:0
Topusko - Radnik Majur                                            5:1
Frankopan Sisak - Mladost Gornja Gračenica                        3:1
Zrinski Odra - BSK Budaševo                                       1:3
Podovi Dvor na Uni - Slavonac Lipovljani                          1:0
9. round
Mladost Gornja Gračenica - Sloga-Maris Stari Grabovac             :
Metalac Sisak - Moslavac Popovača                                 :
Mladost Petrinja - Sokol Velika Ludina                            :
TŠK 1932 Topolovac - Topusko                                      :
BSK Budaševo - Frankopan Sisak                                    :
Slavonac Lipovljani - Zrinski Odra                                :
Radnik Majur - Podovi Dvor na Uni                                 :
10. round
Sloga-Maris Stari Grabovac - BSK Budaševo                         :
Moslavac Popovača - Mladost Gornja Gračenica                      :
Sokol Velika Ludina - Metalac Sisak                               :
Topusko - Mladost Petrinja                                        :
Radnik Majur - TŠK 1932 Topolovac                                 :
Frankopan Sisak - Slavonac Lipovljani                             :
Podovi Dvor na Uni - Zrinski Odra                                 :
11. round
Slavonac Lipovljani - Sloga-Maris Stari Grabovac                  :
BSK Budaševo - Moslavac Popovača                                  :
Mladost Gornja Gračenica - Sokol Velika Ludina                    :
Metalac Sisak - Topusko                                           :
Mladost Petrinja - Radnik Majur                                   :
Zrinski Odra - Frankopan Sisak                                    :
TŠK 1932 Topolovac - Podovi Dvor na Uni                           :
12. round
Sloga-Maris Stari Grabovac - Zrinski Odra                         :
Moslavac Popovača - Slavonac Lipovljani                           :
Sokol Velika Ludina - BSK Budaševo                                :
Topusko - Mladost Gornja Gračenica                                :
Radnik Majur - Metalac Sisak                                      :
TŠK 1932 Topolovac - Mladost Petrinja                             :
Podovi Dvor na Uni - Frankopan Sisak                              :
13. round
Frankopan Sisak - Sloga-Maris Stari Grabovac                      :
Zrinski Odra - Moslavac Popovača                                  :
Slavonac Lipovljani - Sokol Velika Ludina                         :
BSK Budaševo - Topusko                                            :
Mladost Gornja Gračenica - Radnik Majur                           :
Metalac Sisak - TŠK 1932 Topolovac                                :
Mladost Petrinja - Podovi Dvor na Uni                             :
14. round
Metalac Sisak - Mladost Petrinja                                  :
Mladost Gornja Gračenica - TŠK 1932 Topolovac                     :
BSK Budaševo - Radnik Majur                                       :
Slavonac Lipovljani - Topusko                                     :
Zrinski Odra - Sokol Velika Ludina                                :
Frankopan Sisak - Moslavac Popovača                               :
Podovi Dvor na Uni - Sloga-Maris Stari Grabovac                   :
15. round
Moslavac Popovača - Sloga-Maris Stari Grabovac                    :
Sokol Velika Ludina - Frankopan Sisak                             :
Topusko - Zrinski Odra                                            :
Radnik Majur - Slavonac Lipovljani                                :
TŠK 1932 Topolovac - BSK Budaševo                                 :
Mladost Petrinja - Mladost Gornja Gračenica                       :
Metalac Sisak - Podovi Dvor na Uni                                :
16. round
Sloga-Maris Stari Grabovac - Sokol Velika Ludina                  :
Topusko - Frankopan Sisak                                         :
Zrinski Odra - Radnik Majur                                       :
Slavonac Lipovljani - TŠK 1932 Topolovac                          :
BSK Budaševo - Mladost Petrinja                                   :
Mladost Gornja Gračenica - Metalac Sisak                          :
Podovi Dvor na Uni - Moslavac Popovača                            :
17. round
Topusko - Sloga-Maris Stari Grabovac                              :
Sokol Velika Ludina - Moslavac Popovača                           :
Radnik Majur - Frankopan Sisak                                    :
Zrinski Odra - TŠK 1932 Topolovac                                 :
Mladost Petrinja - Slavonac Lipovljani                            :
Metalac Sisak - BSK Budaševo                                      :
Mladost Gornja Gračenica - Podovi Dvor na Uni                     :
18. round
Sloga-Maris Stari Grabovac - Radnik Majur                         :
Moslavac Popovača - Topusko                                       :
Frankopan Sisak - TŠK 1932 Topolovac                              :
Zrinski Odra - Mladost Petrinja                                   :
Slavonac Lipovljani - Metalac Sisak                               :
BSK Budaševo - Mladost Gornja Gračenica                           :
Podovi Dvor na Uni - Sokol Velika Ludina                          :
19. round
TŠK 1932 Topolovac - Sloga-Maris Stari Grabovac                   :
Radnik Majur - Moslavac Popovača                                  :
Topusko - Sokol Velika Ludina                                     :
Mladost Petrinja - Frankopan Sisak                                :
Metalac Sisak - Zrinski Odra                                      :
Mladost Gornja Gračenica - Slavonac Lipovljani                    :
BSK Budaševo - Podovi Dvor na Uni                                 :
20. round
Sloga-Maris Stari Grabovac - Mladost Petrinja                     :
Moslavac Popovača - TŠK 1932 Topolovac                            :
Sokol Velika Ludina - Radnik Majur                                :
Frankopan Sisak - Metalac Sisak                                   :
Zrinski Odra - Mladost Gornja Gračenica                           :
Slavonac Lipovljani - BSK Budaševo                                :
Podovi Dvor na Uni - Topusko                                      :
21. round
Metalac Sisak - Sloga-Maris Stari Grabovac                        :
Mladost Petrinja - Moslavac Popovača                              :
TŠK 1932 Topolovac - Sokol Velika Ludina                          :
Radnik Majur - Topusko                                            :
Mladost Gornja Gračenica - Frankopan Sisak                        :
BSK Budaševo - Zrinski Odra                                       :
Slavonac Lipovljani - Podovi Dvor na Uni                          :
22. round
Sloga-Maris Stari Grabovac - Mladost Gornja Gračenica             :
Moslavac Popovača - Metalac Sisak                                 :
Sokol Velika Ludina - Mladost Petrinja                            :
Topusko - TŠK 1932 Topolovac                                      :
Frankopan Sisak - BSK Budaševo                                    :
Zrinski Odra - Slavonac Lipovljani                                :
Podovi Dvor na Uni - Radnik Majur                                 :
23. round
BSK Budaševo - Sloga-Maris Stari Grabovac                         :
Mladost Gornja Gračenica - Moslavac Popovača                      :
Metalac Sisak - Sokol Velika Ludina                               :
Mladost Petrinja - Topusko                                        :
TŠK 1932 Topolovac - Radnik Majur                                 :
Slavonac Lipovljani - Frankopan Sisak                             :
Zrinski Odra - Podovi Dvor na Uni                                 :
24. round
Sloga-Maris Stari Grabovac - Slavonac Lipovljani                  :
Moslavac Popovača - BSK Budaševo                                  :
Sokol Velika Ludina - Mladost Gornja Gračenica                    :
Topusko - Metalac Sisak                                           :
Radnik Majur - Mladost Petrinja                                   :
Frankopan Sisak - Zrinski Odra                                    :
Podovi Dvor na Uni - TŠK 1932 Topolovac                           :
25. round
Zrinski Odra - Sloga-Maris Stari Grabovac                         :
Slavonac Lipovljani - Moslavac Popovača                           :
BSK Budaševo - Sokol Velika Ludina                                :
Mladost Gornja Gračenica - Topusko                                :
Metalac Sisak - Radnik Majur                                      :
Mladost Petrinja - TŠK 1932 Topolovac                             :
Frankopan Sisak - Podovi Dvor na Uni                              :
26. round
Sloga-Maris Stari Grabovac - Frankopan Sisak                      :
Moslavac Popovača - Zrinski Odra                                  :
Sokol Velika Ludina - Slavonac Lipovljani                         :
Topusko - BSK Budaševo                                            :
Radnik Majur - Mladost Gornja Gračenica                           :
TŠK 1932 Topolovac - Metalac Sisak                                :
Podovi Dvor na Uni - Mladost Petrinja                             :

Istarska county

Pos  Team                           DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Vrsar                           0  7  6  0  1  16   2   14   18
====================================================================
  2  Medulin 1921                    0  7  5  0  2  17  10    7   15
  3  Ližnjan                         0  6  4  2  0  10   3    7   14
  4  Banjole                         0  7  3  3  1   8   1    7   12
  5  Mladost Umag                    0  7  4  0  3  16  12    4   12
  6  Žminj                           0  7  3  1  3  15  13    2   10
  7  Jedinstvo Omladinac Nedešćina   0  6  3  0  3   9   8    1    9
  8  Buzet                           0  6  1  4  1   2   3   -1    7
  9  Istra Pula                      0  6  2  1  3  12  15   -3    7
 10  Veli Vrh Pula                   0  6  1  3  2  10  11   -1    6
 11  Štinjan                         0  6  0  2  4   9  18   -9    2
====================================================================
 12  Učka 72 Potpićan                0  5  0  1  4   2  14  -12    1
 13  Pula ICI                        0  6  0  1  5   4  20  -16    1

Last updated: 12. 10. 2014.

Promoted from the 2nd league:

 1 . round
Veli Vrh Pula - Ližnjan                                           3:3
Žminj - Buzet                                                     0:1
Mladost Umag - Učka 72 Potpićan                                   4:0
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Vrsar                             0:1
Banjole - Istra Pula                                              0:0
Pula ICI - Medulin 1921                                           1:4
Štinjan bye.
2. round
Štinjan - Pula ICI                                                2:2
Medulin 1921 - Istra Pula                                         5:1
Banjole - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                           2:0
Vrsar - Mladost Umag                                              5:0
Učka 72 Potpićan - Žminj                                          2:3
Buzet - Veli Vrh Pula                                             1:1
Ližnjan bye.
3. round
Istra Pula - Štinjan                                              5:1
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Medulin 1921                      2:3
Mladost Umag - Banjole                                            0:3
Žminj - Vrsar                                                     1:3
Veli Vrh Pula - Učka 72 Potpićan                                  ppd
Ližnjan - Buzet                                                   0:0
Pula ICI bye.
4. round
Štinjan - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                           0:1
Pula ICI - Istra Pula                                             0:3
Medulin 1921 - Mladost Umag                                       3:1
Banjole - Žminj                                                   3:0
Vrsar - Veli Vrh Pula                                             2:0
Učka 72 Potpićan - Ližnjan                                        0:4
Buzet bye.
5. round
Mladost Umag - Štinjan                                            2:0
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Pula ICI                          3:0
Žminj - Medulin 1921                                              3:0
Veli Vrh Pula - Banjole                                           0:0
Ližnjan - Vrsar                                                   1:0
Buzet - Učka 72 Potpićan                                          0:0
Istra Pula bye.
6. round
Štinjan - Žminj                                                   3:3
Pula ICI - Mladost Umag                                           0:3
Istra Pula - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                        2:3
Medulin 1921 - Veli Vrh Pula                                      2:1
Banjole - Ližnjan                                                 0:1
Vrsar - Buzet                                                     2:0
Učka 72 Potpićan bye.
7. round
Veli Vrh Pula - Štinjan                                           5:3
Žminj - Pula ICI                                                  5:1
Mladost Umag - Istra Pula                                         6:1
Ližnjan - Medulin 1921                                            1:0
Buzet - Banjole                                                   0:0
Učka 72 Potpićan - Vrsar                                          0:3
Jedinstvo Omladinac Nedešćina bye.
8. round
Štinjan - Ližnjan                                                 :
Pula ICI - Veli Vrh Pula                                          :
Istra Pula - Žminj                                                :
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Mladost Umag                      :
Medulin 1921 - Buzet                                              :
Banjole - Učka 72 Potpićan                                        :
Vrsar bye.
9. round
Buzet - Štinjan                                                   :
Ližnjan - Pula ICI                                                :
Veli Vrh Pula - Istra Pula                                        :
Žminj - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                             :
Učka 72 Potpićan - Medulin 1921                                   :
Vrsar - Banjole                                                   :
Mladost Umag bye.
10. round
Štinjan - Učka 72 Potpićan                                        :
Pula ICI - Buzet                                                  :
Istra Pula - Ližnjan                                              :
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Veli Vrh Pula                     :
Mladost Umag - Žminj                                              :
Medulin 1921 - Vrsar                                              :
Banjole bye.
11. round
Vrsar - Štinjan                                                   :
Učka 72 Potpićan - Pula ICI                                       :
Buzet - Istra Pula                                                :
Ližnjan - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                           :
Veli Vrh Pula - Mladost Umag                                      :
Banjole - Medulin 1921                                            :
Žminj bye.
12. round
Štinjan - Banjole                                                 :
Pula ICI - Vrsar                                                  :
Istra Pula - Učka 72 Potpićan                                     :
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Buzet                             :
Mladost Umag - Ližnjan                                            :
Žminj - Veli Vrh Pula                                             :
Medulin 1921 bye.
13. round
Medulin 1921 - Štinjan                                            :
Banjole - Pula ICI                                                :
Vrsar - Istra Pula                                                :
Učka 72 Potpićan - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                  :
Buzet - Mladost Umag                                              :
Ližnjan - Žminj                                                   :
Veli Vrh Pula bye.
14. round
Ližnjan - Veli Vrh Pula                                           :
Buzet - Žminj                                                     :
Učka 72 Potpićan - Mladost Umag                                   :
Vrsar - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                             :
Istra Pula - Banjole                                              :
Medulin 1921 - Pula ICI                                           :
Štinjan bye.
15. round
Pula ICI - Štinjan                                                :
Istra Pula - Medulin 1921                                         :
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Banjole                           :
Mladost Umag - Vrsar                                              :
Žminj - Učka 72 Potpićan                                          :
Veli Vrh Pula - Buzet                                             :
Ližnjan bye.
16. round
Štinjan - Istra Pula                                              :
Medulin 1921 - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                      :
Banjole - Mladost Umag                                            :
Vrsar - Žminj                                                     :
Učka 72 Potpićan - Veli Vrh Pula                                  :
Buzet - Ližnjan                                                   :
Pula ICI bye.
17. round
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Štinjan                           :
Istra Pula - Pula ICI                                             :
Mladost Umag - Medulin 1921                                       :
Žminj - Banjole                                                   :
Veli Vrh Pula - Vrsar                                             :
Ližnjan - Učka 72 Potpićan                                        :
Buzet bye.
18. round
Štinjan - Mladost Umag                                            :
Pula ICI - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                          :
Medulin 1921 - Žminj                                              :
Banjole - Veli Vrh Pula                                           :
Vrsar - Ližnjan                                                   :
Učka 72 Potpićan - Buzet                                          :
Istra Pula bye.
19. round
Žminj - Štinjan                                                   :
Mladost Umag - Pula ICI                                           :
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Istra Pula                        :
Veli Vrh Pula - Medulin 1921                                      :
Ližnjan - Banjole                                                 :
Buzet - Vrsar                                                     :
Učka 72 Potpićan bye.
20. round
Štinjan - Veli Vrh Pula                                           :
Pula ICI - Žminj                                                  :
Istra Pula - Mladost Umag                                         :
Medulin 1921 - Ližnjan                                            :
Banjole - Buzet                                                   :
Vrsar - Učka 72 Potpićan                                          :
Jedinstvo Omladinac Nedešćina bye.
21. round
Ližnjan - Štinjan                                                 :
Veli Vrh Pula - Pula ICI                                          :
Žminj - Istra Pula                                                :
Mladost Umag - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                      :
Buzet - Medulin 1921                                              :
Učka 72 Potpićan - Banjole                                        :
Vrsar bye.
22. round
Štinjan - Buzet                                                   :
Pula ICI - Ližnjan                                                :
Istra Pula - Veli Vrh Pula                                        :
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Žminj                             :
Medulin 1921 - Učka 72 Potpićan                                   :
Banjole - Vrsar                                                   :
Mladost Umag bye.
23. round
Učka 72 Potpićan - Štinjan                                        :
Buzet - Pula ICI                                                  :
Ližnjan - Istra Pula                                              :
Veli Vrh Pula - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                     :
Žminj - Mladost Umag                                              :
Vrsar - Medulin 1921                                              :
Banjole bye.
24. round
Štinjan - Vrsar                                                   :
Pula ICI - Učka 72 Potpićan                                       :
Istra Pula - Buzet                                                :
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Ližnjan                           :
Mladost Umag - Veli Vrh Pula                                      :
Medulin 1921 - Banjole                                            :
Žminj bye.
25. round
Banjole - Štinjan                                                 :
Vrsar - Pula ICI                                                  :
Učka 72 Potpićan - Istra Pula                                     :
Buzet - Jedinstvo Omladinac Nedešćina                             :
Ližnjan - Mladost Umag                                            :
Veli Vrh Pula - Žminj                                             :
Medulin 1921 bye.
26. round
Štinjan - Medulin 1921                                            :
Pula ICI - Banjole                                                :
Istra Pula - Vrsar                                                :
Jedinstvo Omladinac Nedešćina - Učka 72 Potpićan                  :
Mladost Umag - Buzet                                              :
Žminj - Ližnjan                                                   :
Veli Vrh Pula bye.

Primorsko-goranska county

Pos  Team                    DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Orijent 1919 Rijeka      0  5  4  1  0  15   3   12   13
=============================================================
  2  Mune                     0  5  4  0  1  15   7    8   12
  3  Cres                     0  5  4  0  1  16   9    7   12
  4  Lokomotiva Rijeka        0  5  3  1  1  14   5    9   10
  5  Rječina Dražice          0  5  2  2  1  14  12    2    8
  6  Klana                    0  5  2  2  1   7   5    2    8
  7  Kraljevica               0  5  2  1  2  14   8    6    7
  8  OŠK Omišalj              0  5  2  0  3  13  13    0    6
  9  Draga Mošćenička Draga   0  5  1  2  2   9   9    0    5
 10  Lovran                   0  5  1  2  2   6  12   -6    5
 11  Zamet Rijeka             0  5  1  1  3   5  11   -6    4
 12  Goranin Delnice          0  5  1  1  3   5  13   -8    4
 13  Borac Bakar              0  5  0  3  2   6   9   -3    3
=============================================================
 14  Rab                      0  5  0  0  5   0  23  -23    0

Last updated: 5. 10. 2014.

Promoted from the 2nd league:

 1 . round
Mune - Rab                                                        3:0
Rječina Dražice - Cres                                            3:4
Kraljevica - Draga Mošćenička Draga                               2:2
Klana - OŠK Omišalj                                               3:1
Lovran - Borac Bakar                                              1:1
Lokomotiva Rijeka - Zamet Rijeka                                  6:2
Goranin Delnice - Orijent 1919 Rijeka                             0:0
2. round
Goranin Delnice - Lokomotiva Rijeka                               0:1
Zamet Rijeka - Lovran                                             0:0
Klana - Borac Bakar                                               1:1
OŠK Omišalj - Kraljevica                                          3:1
Draga Mošćenička Draga - Rječina Dražice                          2:2
Cres - Mune                                                       3:1
Orijent 1919 Rijeka - Rab                                         5:0
3. round
Lovran - Goranin Delnice                                          3:2
Klana - Zamet Rijeka                                              1:0
Kraljevica - Borac Bakar                                          3:1
Rječina Dražice - OŠK Omišalj                                     3:2
Mune - Draga Mošćenička Draga                                     3:0
Cres - Rab                                                        7:0
Lokomotiva Rijeka - Orijent 1919 Rijeka                           1:2
4. round
Goranin Delnice - Klana                                           2:1
Lokomotiva Rijeka - Lovran                                        5:0
Zamet Rijeka - Kraljevica                                         1:0
Rječina Dražice - Borac Bakar                                     2:2
OŠK Omišalj - Mune                                                3:6
Draga Mošćenička Draga - Rab                                      4:0
Orijent 1919 Rijeka - Cres                                        4:0
5. round
Kraljevica - Goranin Delnice                                      8:1
Klana - Lokomotiva Rijeka                                         1:1
Rječina Dražice - Zamet Rijeka                                    4:2
Mune - Borac Bakar                                                2:1
Rab - OŠK Omišalj                                                 0:4
Cres - Draga Mošćenička Draga                                     2:1
Lovran - Orijent 1919 Rijeka                                      2:4
6. round
Goranin Delnice - Rječina Dražice                                 :
Lokomotiva Rijeka - Kraljevica                                    :
Lovran - Klana                                                    :
Zamet Rijeka - Mune                                               :
Borac Bakar - Rab                                                 :
OŠK Omišalj - Cres                                                :
Orijent 1919 Rijeka - Draga Mošćenička Draga                      :
7. round
Mune - Goranin Delnice                                            :
Rječina Dražice - Lokomotiva Rijeka                               :
Kraljevica - Lovran                                               :
Rab - Zamet Rijeka                                                :
Cres - Borac Bakar                                                :
Draga Mošćenička Draga - OŠK Omišalj                              :
Klana - Orijent 1919 Rijeka                                       :
8. round
Goranin Delnice - Rab                                             :
Lokomotiva Rijeka - Mune                                          :
Lovran - Rječina Dražice                                          :
Klana - Kraljevica                                                :
Zamet Rijeka - Cres                                               :
Borac Bakar - Draga Mošćenička Draga                              :
Orijent 1919 Rijeka - OŠK Omišalj                                 :
9. round
Cres - Goranin Delnice                                            :
Rab - Lokomotiva Rijeka                                           :
Mune - Lovran                                                     :
Rječina Dražice - Klana                                           :
Draga Mošćenička Draga - Zamet Rijeka                             :
OŠK Omišalj - Borac Bakar                                         :
Kraljevica - Orijent 1919 Rijeka                                  :
10. round
Goranin Delnice - Draga Mošćenička Draga                          :
Lokomotiva Rijeka - Cres                                          :
Lovran - Rab                                                      :
Klana - Mune                                                      :
Kraljevica - Rječina Dražice                                      :
Zamet Rijeka - OŠK Omišalj                                        :
Orijent 1919 Rijeka - Borac Bakar                                 :
11. round
OŠK Omišalj - Goranin Delnice                                     :
Draga Mošćenička Draga - Lokomotiva Rijeka                        :
Cres - Lovran                                                     :
Rab - Klana                                                       :
Mune - Kraljevica                                                 :
Borac Bakar - Zamet Rijeka                                        :
Rječina Dražice - Orijent 1919 Rijeka                             :
12. round
Goranin Delnice - Borac Bakar                                     :
Lokomotiva Rijeka - OŠK Omišalj                                   :
Lovran - Draga Mošćenička Draga                                   :
Klana - Cres                                                      :
Kraljevica - Rab                                                  :
Rječina Dražice - Mune                                            :
Orijent 1919 Rijeka - Zamet Rijeka                                :
13. round
Zamet Rijeka - Goranin Delnice                                    :
Borac Bakar - Lokomotiva Rijeka                                   :
OŠK Omišalj - Lovran                                              :
Draga Mošćenička Draga - Klana                                    :
Cres - Kraljevica                                                 :
Rab - Rječina Dražice                                             :
Mune - Orijent 1919 Rijeka                                        :
14. round
Rab - Mune                                                        :
Cres - Rječina Dražice                                            :
Draga Mošćenička Draga - Kraljevica                               :
OŠK Omišalj - Klana                                               :
Borac Bakar - Lovran                                              :
Zamet Rijeka - Lokomotiva Rijeka                                  :
Orijent 1919 Rijeka - Goranin Delnice                             :
15. round
Lokomotiva Rijeka - Goranin Delnice                               :
Lovran - Zamet Rijeka                                             :
Borac Bakar - Klana                                               :
Kraljevica - OŠK Omišalj                                          :
Rječina Dražice - Draga Mošćenička Draga                          :
Mune - Cres                                                       :
Rab - Orijent 1919 Rijeka                                         :
16. round
Goranin Delnice - Lovran                                          :
Zamet Rijeka - Klana                                              :
Borac Bakar - Kraljevica                                          :
OŠK Omišalj - Rječina Dražice                                     :
Draga Mošćenička Draga - Mune                                     :
Rab - Cres                                                        :
Orijent 1919 Rijeka - Lokomotiva Rijeka                           :
17. round
Klana - Goranin Delnice                                           :
Lovran - Lokomotiva Rijeka                                        :
Kraljevica - Zamet Rijeka                                         :
Borac Bakar - Rječina Dražice                                     :
Mune - OŠK Omišalj                                                :
Rab - Draga Mošćenička Draga                                      :
Cres - Orijent 1919 Rijeka                                        :
18. round
Goranin Delnice - Kraljevica                                      :
Lokomotiva Rijeka - Klana                                         :
Zamet Rijeka - Rječina Dražice                                    :
Borac Bakar - Mune                                                :
OŠK Omišalj - Rab                                                 :
Draga Mošćenička Draga - Cres                                     :
Orijent 1919 Rijeka - Lovran                                      :
19. round
Rječina Dražice - Goranin Delnice                                 :
Kraljevica - Lokomotiva Rijeka                                    :
Klana - Lovran                                                    :
Mune - Zamet Rijeka                                               :
Rab - Borac Bakar                                                 :
Cres - OŠK Omišalj                                                :
Draga Mošćenička Draga - Orijent 1919 Rijeka                      :
20. round
Goranin Delnice - Mune                                            :
Lokomotiva Rijeka - Rječina Dražice                               :
Lovran - Kraljevica                                               :
Zamet Rijeka - Rab                                                :
Borac Bakar - Cres                                                :
OŠK Omišalj - Draga Mošćenička Draga                              :
Orijent 1919 Rijeka - Klana                                       :
21. round
Rab - Goranin Delnice                                             :
Mune - Lokomotiva Rijeka                                          :
Rječina Dražice - Lovran                                          :
Kraljevica - Klana                                                :
Cres - Zamet Rijeka                                               :
Draga Mošćenička Draga - Borac Bakar                              :
OŠK Omišalj - Orijent 1919 Rijeka                                 :
22. round
Goranin Delnice - Cres                                            :
Lokomotiva Rijeka - Rab                                           :
Lovran - Mune                                                     :
Klana - Rječina Dražice                                           :
Zamet Rijeka - Draga Mošćenička Draga                             :
Borac Bakar - OŠK Omišalj                                         :
Orijent 1919 Rijeka - Kraljevica                                  :
23. round
Draga Mošćenička Draga - Goranin Delnice                          :
Cres - Lokomotiva Rijeka                                          :
Rab - Lovran                                                      :
Mune - Klana                                                      :
Rječina Dražice - Kraljevica                                      :
OŠK Omišalj - Zamet Rijeka                                        :
Borac Bakar - Orijent 1919 Rijeka                                 :
24. round
Goranin Delnice - OŠK Omišalj                                     :
Lokomotiva Rijeka - Draga Mošćenička Draga                        :
Lovran - Cres                                                     :
Klana - Rab                                                       :
Kraljevica - Mune                                                 :
Zamet Rijeka - Borac Bakar                                        :
Orijent 1919 Rijeka - Rječina Dražice                             :
25. round
Borac Bakar - Goranin Delnice                                     :
OŠK Omišalj - Lokomotiva Rijeka                                   :
Draga Mošćenička Draga - Lovran                                   :
Cres - Klana                                                      :
Rab - Kraljevica                                                  :
Mune - Rječina Dražice                                            :
Zamet Rijeka - Orijent 1919 Rijeka                                :
26. round
Goranin Delnice - Zamet Rijeka                                    :
Lokomotiva Rijeka - Borac Bakar                                   :
Lovran - OŠK Omišalj                                              :
Klana - Draga Mošćenička Draga                                    :
Kraljevica - Cres                                                 :
Rječina Dražice - Rab                                             :
Orijent 1919 Rijeka - Mune                                        :

Ličko-senjska county

Pos  Team                       DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Gospić 91                   0  5  4  0  1  26   5   21   12
================================================================
  2  Otočac                      0  4  4  0  0  13   4    9   12
  3  Bunjevac Gavran Krivi Put   0  4  3  0  1  14   5    9    9
  4  Lika 95 Korenica            0  4  2  1  1   9   8    1    7
  5  Sokolac Brinje              0  5  2  1  2   6   7   -1    7
  6  Croatia Lički Osik          0  4  2  0  2   8   6    2    6
  7  Plitvice Mukinje            0  4  1  1  2   8  12   -4    4
  8  Velebit Žabica              0  4  1  1  2   3   7   -4    4
  9  Gacka 1925 Sinac            0  5  1  1  3   6  19  -13    4
 10  Novalja                     0  4  0  2  2   3   8   -5    2
 11  Perušić                     0  5  0  1  4   4  19  -15    1

Last updated: 8. 10. 2014.

 1 . round
Croatia Lički Osik - Velebit Žabica                               0:1
Perušić - Otočac                                                  1:3
Plitvice Mukinje - Sokolac Brinje                                 0:1
Lika 95 Korenica - Bunjevac Gavran Krivi Put                      3:1
Novalja - Gospić 91                                               0:4
Gacka 1925 Sinac bye.
2. round
Gacka 1925 Sinac - Novalja                                        2:1
Gospić 91 - Lika 95 Korenica                                      6:2
Bunjevac Gavran Krivi Put - Plitvice Mukinje                      6:0
Sokolac Brinje - Perušić                                          4:2
Otočac - Croatia Lički Osik                                       4:3
Velebit Žabica bye.
3. round
Lika 95 Korenica - Gacka 1925 Sinac                               3:0
Plitvice Mukinje - Gospić 91                                      ppd (14. 10. 2014.)
Perušić - Bunjevac Gavran Krivi Put                               1:5
Croatia Lički Osik - Sokolac Brinje                               2:0
Velebit Žabica - Otočac                                           0:4
Novalja bye.
4. round
Gacka 1925 Sinac - Plitvice Mukinje                               4:7
Novalja - Lika 95 Korenica                                        1:1
Gospić 91 - Perušić7:0
Bunjevac Gavran Krivi Put - Croatia Lički Osik                    2:3 (under investigation)
Sokolac Brinje - Velebit Žabica                                   1:1
Otočac bye.
5. round
Perušić - Gacka 1925 Sinac                                        0:0
Plitvice Mukinje - Novalja                                        1:1
Croatia Lički Osik - Gospić 91                                    3:1
Velebit Žabica - Bunjevac Gavran Krivi Put                        1:2
Otočac - Sokolac Brinje                                           2:0
Lika 95 Korenica bye.
6. round
Gacka 1925 Sinac - Croatia Lički Osik                             :
Novalja - Perušić                                                 :
Lika 95 Korenica - Plitvice Mukinje                               :
Gospić 91 - Velebit Žabica                                        :
Bunjevac Gavran Krivi Put - Otočac                                :
Sokolac Brinje bye.
7. round
Velebit Žabica - Gacka 1925 Sinac                                 :
Croatia Lički Osik - Novalja                                      :
Perušić - Lika 95 Korenica                                        :
Otočac - Gospić 91                                                :
Sokolac Brinje - Bunjevac Gavran Krivi Put                        :
Plitvice Mukinje bye.
8. round
Gacka 1925 Sinac - Otočac                                         :
Novalja - Velebit Žabica                                          :
Lika 95 Korenica - Croatia Lički Osik                             :
Plitvice Mukinje - Perušić                                        :
Gospić 91 - Sokolac Brinje                                        :
Bunjevac Gavran Krivi Put bye.
9. round
Sokolac Brinje - Gacka 1925 Sinac                                 :
Otočac - Novalja                                                  :
Velebit Žabica - Lika 95 Korenica                                 :
Croatia Lički Osik - Plitvice Mukinje                             :
Bunjevac Gavran Krivi Put - Gospić 91                             :
Perušić bye.
10. round
Gacka 1925 Sinac - Bunjevac Gavran Krivi Put                      :
Novalja - Sokolac Brinje                                          :
Lika 95 Korenica - Otočac                                         :
Plitvice Mukinje - Velebit Žabica                                 :
Perušić - Croatia Lički Osik                                      :
Gospić 91 bye.
11. round
Gospić 91 - Gacka 1925 Sinac                                      8:0
Bunjevac Gavran Krivi Put - Novalja                               :
Sokolac Brinje - Lika 95 Korenica                                 :
Otočac - Plitvice Mukinje                                         :
Velebit Žabica - Perušić                                          :
Croatia Lički Osik bye.
12. round
Velebit Žabica - Croatia Lički Osik                               :
Otočac - Perušić                                                  :
Sokolac Brinje - Plitvice Mukinje                                 :
Bunjevac Gavran Krivi Put - Lika 95 Korenica                      :
Gospić 91 - Novalja                                               :
Gacka 1925 Sinac bye.
13. round
Novalja - Gacka 1925 Sinac                                        :
Lika 95 Korenica - Gospić 91                                      :
Plitvice Mukinje - Bunjevac Gavran Krivi Put                      :
Perušić - Sokolac Brinje                                          :
Croatia Lički Osik - Otočac                                       :
Velebit Žabica bye.
14. round
Gacka 1925 Sinac - Lika 95 Korenica                               :
Gospić 91 - Plitvice Mukinje                                      :
Bunjevac Gavran Krivi Put - Perušić                               :
Sokolac Brinje - Croatia Lički Osik                               :
Otočac - Velebit Žabica                                           :
Novalja bye.
15. round
Plitvice Mukinje - Gacka 1925 Sinac                               :
Lika 95 Korenica - Novalja                                        :
Perušić - Gospić 91                                               :
Croatia Lički Osik - Bunjevac Gavran Krivi Put                    :
Velebit Žabica - Sokolac Brinje                                   :
Otočac bye.
16. round
Gacka 1925 Sinac - Perušić                                        :
Novalja - Plitvice Mukinje                                        :
Gospić 91 - Croatia Lički Osik                                    :
Bunjevac Gavran Krivi Put - Velebit Žabica                        :
Sokolac Brinje - Otočac                                           :
Lika 95 Korenica bye.
17. round
Croatia Lički Osik - Gacka 1925 Sinac                             :
Perušić - Novalja                                                 :
Plitvice Mukinje - Lika 95 Korenica                               :
Velebit Žabica - Gospić 91                                        :
Otočac - Bunjevac Gavran Krivi Put                                :
Sokolac Brinje bye.
18. round
Gacka 1925 Sinac - Velebit Žabica                                 :
Novalja - Croatia Lički Osik                                      :
Lika 95 Korenica - Perušić                                        :
Gospić 91 - Otočac                                                :
Bunjevac Gavran Krivi Put - Sokolac Brinje                        :
Plitvice Mukinje bye.
19. round
Otočac - Gacka 1925 Sinac                                         :
Velebit Žabica - Novalja                                          :
Croatia Lički Osik - Lika 95 Korenica                             :
Perušić - Plitvice Mukinje                                        :
Sokolac Brinje - Gospić 91                                        :
Bunjevac Gavran Krivi Put bye.
20. round
Gacka 1925 Sinac - Sokolac Brinje                                 :
Novalja - Otočac                                                  :
Lika 95 Korenica - Velebit Žabica                                 :
Plitvice Mukinje - Croatia Lički Osik                             :
Gospić 91 - Bunjevac Gavran Krivi Put                             :
Perušić bye.
21. round
Bunjevac Gavran Krivi Put - Gacka 1925 Sinac                      :
Sokolac Brinje - Novalja                                          :
Otočac - Lika 95 Korenica                                         :
Velebit Žabica - Plitvice Mukinje                                 :
Croatia Lički Osik - Perušić                                      :
Gospić 91 bye.
22. round
Gacka 1925 Sinac - Gospić 91                                      :
Novalja - Bunjevac Gavran Krivi Put                               :
Lika 95 Korenica - Sokolac Brinje                                 :
Plitvice Mukinje - Otočac                                         :
Perušić - Velebit Žabica                                          :
Croatia Lički Osik bye.

Splitsko-dalmatinska county

Pos  Team                    DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Postira Sardi            0  6  4  1  1  11   7    4   13
-------------------------------------------------------------
  2  Mračaj Runović           0  6  3  3  0  12   5    7   12
  3  Jadran Tučepi            0  6  3  2  1  13   5    8   11
  4  Uskok Klis               0  6  3  2  1  11   6    5   11
  5  Omladinac Vranjic        0  6  3  1  2  10   8    2   10
  6  Urania Baška Voda        0  6  3  1  2   8   8    0   10
  7  Sloga Mravince           0  6  3  0  3  15  10    5    9
  8  Mladost Donji Proložac   0  6  2  3  1   9   5    4    9
  9  OSK Otok                 0  6  2  2  2   8   9   -1    8
 10  Jadran Kaštel Sućurac    0  6  2  0  4   8  12   -4    6
 11  Orkan Dugi Rat           0  6  1  2  3   4  10   -6    5
 12  GOŠK Kaštel Gomilica     0  6  1  1  4   8  14   -6    4
 13  Tekstilac Sinj           0  6  1  1  4   6  14   -8    4
=============================================================
 14  Donji Vinjani            0  6  1  1  4   2  12  -10    4

Last updated: 12. 10. 2014.

Promoted from 2nd league:

 1 . round
Donji Vinjani - Mračaj Runović                                    0:3
Uskok Klis - Omladinac Vranjic                                    0:1
Jadran Kaštel Sućurac - GOŠK Kaštel Gomilica                      2:1
Urania Baška Voda - Mladost Donji Proložac                        2:0
Tekstilac Sinj - OSK Otok                                         2:2
Orkan Dugi Rat - Jadran Tučepi                                    1:1
Postira Sardi - Sloga Mravince                                    2:1
2. round
Postira Sardi - Orkan Dugi Rat                                    2:0
Jadran Tučepi - Tekstilac Sinj                                    6:0
OSK Otok - Urania Baška Voda                                      0:1
Mladost Donji Proložac - Jadran Kaštel Sućurac                    4:1
GOŠK Kaštel Gomilica - Uskok Klis                                 2:3
Omladinac Vranjic - Donji Vinjani                                 3:0
Sloga Mravince - Mračaj Runović                                   1:3
3. round
Tekstilac Sinj - Postira Sardi                                    0:3
Urania Baška Voda - Jadran Tučepi                                 0:3 (awarded, originally 1:0)
Jadran Kaštel Sućurac - OSK Otok                                  2:3
Uskok Klis - Mladost Donji Proložac                               2:2
Donji Vinjani - GOŠK Kaštel Gomilica                              1:0
Mračaj Runović - Omladinac Vranjic                                4:2
Orkan Dugi Rat - Sloga Mravince                                   1:5
4. round
Postira Sardi - Urania Baška Voda                                 1:4
Orkan Dugi Rat - Tekstilac Sinj                                   1:0
Jadran Tučepi - Jadran Kaštel Sućurac                             2:1
OSK Otok - Uskok Klis                                             0:3
Mladost Donji Proložac - Donji Vinjani                            3:0
GOŠK Kaštel Gomilica - Mračaj Runović1:1
Sloga Mravince - Omladinac Vranjic                                1:2
5. round
Jadran Kaštel Sućurac - Postira Sardi                             1:2
Urania Baška Voda - Orkan Dugi Rat                                1:1
Uskok Klis - Jadran Tučepi                                        2:0
Donji Vinjani - OSK Otok                                          0:2
Mračaj Runović - Mladost Donji Proložac                           0:0
Omladinac Vranjic - GOŠK Kaštel Gomilica                          2:3
Tekstilac Sinj - Sloga Mravince                                   1:2
6. round
Postira Sardi - Uskok Klis                                        1:1
Orkan Dugi Rat - Jadran Kaštel Sućurac                            0:1
Tekstilac Sinj - Urania Baška Voda                                3:0
Jadran Tučepi - Donji Vinjani                                     1:1
OSK Otok - Mračaj Runović1:1
Mladost Donji Proložac - Omladinac Vranjic                        0:0
Sloga Mravince - GOŠK Kaštel Gomilica                             5:1
7. round
Donji Vinjani - Postira Sardi                                     :
Uskok Klis - Orkan Dugi Rat                                       :
Jadran Kaštel Sućurac - Tekstilac Sinj                            :
Mračaj Runović - Jadran Tučepi                                    :
Omladinac Vranjic - OSK Otok                                      :
GOŠK Kaštel Gomilica - Mladost Donji Proložac                     :
Urania Baška Voda - Sloga Mravince                                :
8. round
Postira Sardi - Mračaj Runović                                    :
Orkan Dugi Rat - Donji Vinjani                                    :
Tekstilac Sinj - Uskok Klis                                       :
Urania Baška Voda - Jadran Kaštel Sućurac                         :
Jadran Tučepi - Omladinac Vranjic                                 :
OSK Otok - GOŠK Kaštel Gomilica                                   :
Sloga Mravince - Mladost Donji Proložac                           :
9. round
Omladinac Vranjic - Postira Sardi                                 :
Mračaj Runović - Orkan Dugi Rat                                   :
Donji Vinjani - Tekstilac Sinj                                    :
Uskok Klis - Urania Baška Voda                                    :
GOŠK Kaštel Gomilica - Jadran Tučepi                              :
Mladost Donji Proložac - OSK Otok                                 :
Jadran Kaštel Sućurac - Sloga Mravince                            :
10. round
Postira Sardi - GOŠK Kaštel Gomilica                              :
Orkan Dugi Rat - Omladinac Vranjic                                :
Tekstilac Sinj - Mračaj Runović                                   :
Urania Baška Voda - Donji Vinjani                                 :
Jadran Kaštel Sućurac - Uskok Klis                                :
Jadran Tučepi - Mladost Donji Proložac                            :
Sloga Mravince - OSK Otok                                         :
11. round
Mladost Donji Proložac - Postira Sardi                            :
GOŠK Kaštel Gomilica - Orkan Dugi Rat                             :
Omladinac Vranjic - Tekstilac Sinj                                :
Mračaj Runović - Urania Baška Voda                                :
Donji Vinjani - Jadran Kaštel Sućurac                             :
OSK Otok - Jadran Tučepi                                          :
Uskok Klis - Sloga Mravince                                       :
12. round
Postira Sardi - OSK Otok                                          :
Orkan Dugi Rat - Mladost Donji Proložac                           :
Tekstilac Sinj - GOŠK Kaštel Gomilica                             :
Urania Baška Voda - Omladinac Vranjic                             :
Jadran Kaštel Sućurac - Mračaj Runović                            :
Uskok Klis - Donji Vinjani                                        :
Sloga Mravince - Jadran Tučepi                                    :
13. round
Jadran Tučepi - Postira Sardi                                     :
OSK Otok - Orkan Dugi Rat                                         :
Mladost Donji Proložac - Tekstilac Sinj                           :
GOŠK Kaštel Gomilica - Urania Baška Voda                          :
Omladinac Vranjic - Jadran Kaštel Sućurac                         :
Mračaj Runović - Uskok Klis                                       :
Donji Vinjani - Sloga Mravince                                    :
14. round
Mračaj Runović - Donji Vinjani                                    :
Omladinac Vranjic - Uskok Klis                                    :
GOŠK Kaštel Gomilica - Jadran Kaštel Sućurac                      :
Mladost Donji Proložac - Urania Baška Voda                        :
OSK Otok - Tekstilac Sinj                                         :
Jadran Tučepi - Orkan Dugi Rat                                    :
Sloga Mravince - Postira Sardi                                    :
15. round
Orkan Dugi Rat - Postira Sardi                                    :
Tekstilac Sinj - Jadran Tučepi                                    :
Urania Baška Voda - OSK Otok                                      :
Jadran Kaštel Sućurac - Mladost Donji Proložac                    :
Uskok Klis - GOŠK Kaštel Gomilica                                 :
Donji Vinjani - Omladinac Vranjic                                 :
Mračaj Runović - Sloga Mravince                                   :
16. round
Postira Sardi - Tekstilac Sinj                                    :
Jadran Tučepi - Urania Baška Voda                                 :
OSK Otok - Jadran Kaštel Sućurac                                  :
Mladost Donji Proložac - Uskok Klis                               :
GOŠK Kaštel Gomilica - Donji Vinjani                              :
Omladinac Vranjic - Mračaj Runović                                :
Sloga Mravince - Orkan Dugi Rat                                   :
17. round
Urania Baška Voda - Postira Sardi                                 :
Tekstilac Sinj - Orkan Dugi Rat                                   :
Jadran Kaštel Sućurac - Jadran Tučepi                             :
Uskok Klis - OSK Otok                                             :
Donji Vinjani - Mladost Donji Proložac                            :
Mračaj Runović - GOŠK Kaštel Gomilica                             :
Omladinac Vranjic - Sloga Mravince                                :
18. round
Postira Sardi - Jadran Kaštel Sućurac                             :
Orkan Dugi Rat - Urania Baška Voda                                :
Jadran Tučepi - Uskok Klis                                        :
OSK Otok - Donji Vinjani                                          :
Mladost Donji Proložac - Mračaj Runović                           :
GOŠK Kaštel Gomilica - Omladinac Vranjic                          :
Sloga Mravince - Tekstilac Sinj                                   :
19. round
Uskok Klis - Postira Sardi                                        :
Jadran Kaštel Sućurac - Orkan Dugi Rat                            :
Urania Baška Voda - Tekstilac Sinj                                :
Donji Vinjani - Jadran Tučepi                                     :
Mračaj Runović - OSK Otok                                         :
Omladinac Vranjic - Mladost Donji Proložac                        :
GOŠK Kaštel Gomilica - Sloga Mravince                             :
20. round
Postira Sardi - Donji Vinjani                                     :
Orkan Dugi Rat - Uskok Klis                                       :
Tekstilac Sinj - Jadran Kaštel Sućurac                            :
Jadran Tučepi - Mračaj Runović                                    :
OSK Otok - Omladinac Vranjic                                      :
Mladost Donji Proložac - GOŠK Kaštel Gomilica                     :
Sloga Mravince - Urania Baška Voda                                :
21. round
Mračaj Runović - Postira Sardi                                    :
Donji Vinjani - Orkan Dugi Rat                                    :
Uskok Klis - Tekstilac Sinj                                       :
Jadran Kaštel Sućurac - Urania Baška Voda                         :
Omladinac Vranjic - Jadran Tučepi                                 :
GOŠK Kaštel Gomilica - OSK Otok                                   :
Mladost Donji Proložac - Sloga Mravince                           :
22. round
Postira Sardi - Omladinac Vranjic                                 :
Orkan Dugi Rat - Mračaj Runović                                   :
Tekstilac Sinj - Donji Vinjani                                    :
Urania Baška Voda - Uskok Klis                                    :
Jadran Tučepi - GOŠK Kaštel Gomilica                              :
OSK Otok - Mladost Donji Proložac                                 :
Sloga Mravince - Jadran Kaštel Sućurac                            :
23. round
GOŠK Kaštel Gomilica - Postira Sardi                              :
Omladinac Vranjic - Orkan Dugi Rat                                :
Mračaj Runović - Tekstilac Sinj                                   :
Donji Vinjani - Urania Baška Voda                                 :
Uskok Klis - Jadran Kaštel Sućurac                                :
Mladost Donji Proložac - Jadran Tučepi                            :
OSK Otok - Sloga Mravince                                         :
24. round
Postira Sardi - Mladost Donji Proložac                            :
Orkan Dugi Rat - GOŠK Kaštel Gomilica                             :
Tekstilac Sinj - Omladinac Vranjic                                :
Urania Baška Voda - Mračaj Runović                                :
Jadran Kaštel Sućurac - Donji Vinjani                             :
Jadran Tučepi - OSK Otok                                          :
Sloga Mravince - Uskok Klis                                       :
25. round
OSK Otok - Postira Sardi                                          :
Mladost Donji Proložac - Orkan Dugi Rat                           :
GOŠK Kaštel Gomilica - Tekstilac Sinj                             :
Omladinac Vranjic - Urania Baška Voda                             :
Mračaj Runović - Jadran Kaštel Sućurac                            :
Donji Vinjani - Uskok Klis                                        :
Jadran Tučepi - Sloga Mravince                                    :
26. round
Postira Sardi - Jadran Tučepi                                     :
Orkan Dugi Rat - OSK Otok                                         :
Tekstilac Sinj - Mladost Donji Proložac                           :
Urania Baška Voda - GOŠK Kaštel Gomilica                          :
Jadran Kaštel Sućurac - Omladinac Vranjic                         :
Uskok Klis - Mračaj Runović                                       :
Sloga Mravince - Donji Vinjani                                    :

Dubrovačko-neretvanska county

Pos  Team                   DP  P  W  D  L  F   A   GD  Pts
  1  Slaven Gruda            0  5  5  0  0   9   1   8   15
-----------------------------------------------------------
  2  Konavljanin Čilipi      0  5  3  1  1  11   4   7   10
  3  Meastral Krvavac        0  5  3  1  1   8   5   3   10
  4  Metković                0  5  3  1  1   8   8   0   10
  5  Orebić                  0  5  3  0  2   5   3   2    9
  6  Grk Potomje             0  5  2  2  1   6   4   2    8
  7  Croatia Gabrile         0  5  2  0  3   8  10  -2    6
  8  Hajduk 1932 Vela Luka   0  5  2  0  3   5   7  -2    6
  9  Dubrovnik 1919          0  5  1  2  2   7   7   0    5
 10  Župa dubrovačka         0  5  1  0  4   6  10  -4    3
 11  Žrnovo                  0  5  1  0  4   7  16  -9    3
===========================================================
 12  Gusar Komin             0  5  0  1  4   1   6  -5    1

Last updated: 12. 10. 2014.

Promoted from the 2nd league:

 1 . round
Metković - Župa dubrovačka                                        3:2
Hajduk 1932 Vela Luka - Gusar Komin                               1:0
Konavljanin Čilipi - Orebić                                       2:0
Grk Potomje - Croatia Gabrile                                     2:0
Dubrovnik 1919 - Žrnovo                                           5:1
Slaven Gruda - Maestral Krvavac                                   2:0
2. round
Slaven Gruda - Dubrovnik 1919                                     2:0
Žrnovo - Grk Potomje                                              1:3
Croatia Gabrile - Konavljanin Čilipi                              1:4
Orebić - Hajduk 1932 Vela Luka                                    2:0
Gusar Komin - Metković                                            1:1
Maestral Krvavac - Župa dubrovačka                                2:1
3. round
Grk Potomje - Slaven Gruda                                        0:2
Konavljanin Čilipi - Žrnovo                                       4:1
Hajduk 1932 Vela Luka - Croatia Gabrile                           2:1
Metković - Orebić1:0
Župa dubrovačka - Gusar Komin                                     1:0
Dubrovnik 1919 - Maestral Krvavac                                 1:3
4. round
Slaven Gruda - Konavljanin Čilipi                                 1:0
Dubrovnik 1919 - Grk Potomje                                      0:0
Žrnovo - Hajduk 1932 Vela Luka                                    2:1
Croatia Gabrile - Metković3:0
Orebić - Župa dubrovačka                                          2:0
Maestral Krvavac - Gusar Komin                                    2:0
5. round
Hajduk 1932 Vela Luka - Slaven Gruda                              1:2
Konavljanin Čilipi - Dubrovnik 1919                               1:1
Metković - Žrnovo                                                 3:2
Župa dubrovačka - Croatia Gabrile                                 2:3
Gusar Komin - Orebić0:1
Grk Potomje - Maestral Krvavac                                    1:1
6. round
Slaven Gruda - Metković                                           :
Dubrovnik 1919 - Hajduk 1932 Vela Luka                            :
Grk Potomje - Konavljanin Čilipi                                  :
Žrnovo - Župa dubrovačka                                          :
Croatia Gabrile - Gusar Komin                                     :
Maestral Krvavac - Orebić                                         :
7. round
Župa dubrovačka - Slaven Gruda                                    :
Metković - Dubrovnik 1919                                         :
Hajduk 1932 Vela Luka - Grk Potomje                               :
Gusar Komin - Žrnovo                                              :
Orebić - Croatia Gabrile                                          :
Konavljanin Čilipi - Maestral Krvavac                             :
8. round
Slaven Gruda - Gusar Komin                                        :
Dubrovnik 1919 - Župa dubrovačka                                  :
Grk Potomje - Metković                                            :
Konavljanin Čilipi - Hajduk 1932 Vela Luka                        :
Žrnovo - Orebić                                                   :
Maestral Krvavac - Croatia Gabrile                                :
9. round
Orebić - Slaven Gruda                                             :
Gusar Komin - Dubrovnik 1919                                      :
Župa dubrovačka - Grk Potomje                                     :
Metković - Konavljanin Čilipi                                     :
Croatia Gabrile - Žrnovo                                          :
Hajduk 1932 Vela Luka - Maestral Krvavac                          :
10. round
Slaven Gruda - Croatia Gabrile                                    :
Dubrovnik 1919 - Orebić                                           :
Grk Potomje - Gusar Komin                                         :
Konavljanin Čilipi - Župa dubrovačka                              :
Hajduk 1932 Vela Luka - Metković                                  :
Maestral Krvavac - Žrnovo                                         :
11. round
Žrnovo - Slaven Gruda                                             :
Croatia Gabrile - Dubrovnik 1919                                  :
Orebić - Grk Potomje                                              :
Gusar Komin - Konavljanin Čilipi                                  :
Župa dubrovačka - Hajduk 1932 Vela Luka                           :
Metković - Maestral Krvavac                                       :
12. round
Župa dubrovačka - Metković                                        :
Gusar Komin - Hajduk 1932 Vela Luka                               :
Orebić - Konavljanin Čilipi                                       :
Croatia Gabrile - Grk Potomje                                     :
Žrnovo - Dubrovnik 1919                                           :
Maestral Krvavac - Slaven Gruda                                   :
13. round
Dubrovnik 1919 - Slaven Gruda                                     :
Grk Potomje - Žrnovo                                              :
Konavljanin Čilipi - Croatia Gabrile                              :
Hajduk 1932 Vela Luka - Orebić                                    :
Metković - Gusar Komin                                            :
Župa dubrovačka - Maestral Krvavac                                :
14. round
Slaven Gruda - Grk Potomje                                        :
Žrnovo - Konavljanin Čilipi                                       :
Croatia Gabrile - Hajduk 1932 Vela Luka                           :
Orebić - Metković                                                 :
Gusar Komin - Župa dubrovačka                                     :
Maestral Krvavac - Dubrovnik 1919                                 :
15. round
Konavljanin Čilipi - Slaven Gruda                                 :
Grk Potomje - Dubrovnik 1919                                      :
Hajduk 1932 Vela Luka - Žrnovo                                    :
Metković - Croatia Gabrile                                        :
Župa dubrovačka - Orebić                                          :
Gusar Komin - Maestral Krvavac                                    :
16. round
Slaven Gruda - Hajduk 1932 Vela Luka                              :
Dubrovnik 1919 - Konavljanin Čilipi                               :
Žrnovo - Metković                                                 :
Croatia Gabrile - Župa dubrovačka                                 :
Orebić - Gusar Komin                                              :
Maestral Krvavac - Grk Potomje                                    :
17. round
Metković - Slaven Gruda                                           :
Hajduk 1932 Vela Luka - Dubrovnik 1919                            :
Konavljanin Čilipi - Grk Potomje                                  :
Župa dubrovačka - Žrnovo                                          :
Gusar Komin - Croatia Gabrile                                     :
Orebić - Maestral Krvavac                                         :
18. round
Slaven Gruda - Župa dubrovačka                                    :
Dubrovnik 1919 - Metković                                         :
Grk Potomje - Hajduk 1932 Vela Luka                               :
Žrnovo - Gusar Komin                                              :
Croatia Gabrile - Orebić                                          :
Maestral Krvavac - Konavljanin Čilipi                             :
19. round
Gusar Komin - Slaven Gruda                                        :
Župa dubrovačka - Dubrovnik 1919                                  :
Metković - Grk Potomje                                            :
Hajduk 1932 Vela Luka - Konavljanin Čilipi                        :
Orebić - Žrnovo                                                   :
Croatia Gabrile - Maestral Krvavac                                :
20. round
Slaven Gruda - Orebić                                             :
Dubrovnik 1919 - Gusar Komin                                      :
Grk Potomje - Župa dubrovačka                                     :
Konavljanin Čilipi - Metković                                     :
Žrnovo - Croatia Gabrile                                          :
Maestral Krvavac - Hajduk 1932 Vela Luka                          :
21. round
Croatia Gabrile - Slaven Gruda                                    :
Orebić - Dubrovnik 1919                                           :
Gusar Komin - Grk Potomje                                         :
Župa dubrovačka - Konavljanin Čilipi                              :
Metković - Hajduk 1932 Vela Luka                                  :
Žrnovo - Maestral Krvavac                                         :
22. round
Slaven Gruda - Žrnovo                                             :
Dubrovnik 1919 - Croatia Gabrile                                  :
Grk Potomje - Orebić                                              :
Konavljanin Čilipi - Gusar Komin                                  :
Hajduk 1932 Vela Luka - Župa dubrovačka                           :
Maestral Krvavac - Metković                                       :

Šibensko-kninska county

Pos  Team           DP  P  W  D  L  F  A  GD  Pts
  1  Rudar Siverić   0  1  1  0  0  2  1   1    3
-------------------------------------------------
  2  Vodice          0  1  1  0  0  2  1   1    3
  3  Dinara Knin     0  1  0  0  1  1  2  -1    0
  4  DOŠK Drniš      0  1  0  0  1  1  2  -1    0

NB:
Janjevo Kistanje has been expelled from the league due to physical attack of their players on the players of DOŠK Drniš in the 2nd round.

Last updated: 28. 9. 2014.

Zadarska county

Pos  Team                      DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Primorac Biograd na moru   0  4  4  0  0  16   7    9   12
---------------------------------------------------------------
  2  Zlatna luka Sukošan        0  4  3  1  0  11   6    5   10
  3  Polača                     0  4  2  1  1  13   9    4    7
  4  Pakoštane                  0  4  2  1  1  10   6    4    7
  5  Sabunjar Privlaka          0  4  2  1  1  10   8    2    7
  6  Škabrnja                   0  4  2  1  1   5   5    0    7
  7  Bibinje                    0  4  2  0  2  11  11    0    6
  8  Hajduk Pridraga            0  4  1  2  1   8   6    2    5
  9  NOŠK Novigrad              0  4  1  2  1   3   2    1    5
 10  Dragovoljac Poličnik       0  4  1  1  2   4   7   -3    4
 11  Raštane                    0  4  1  1  2   7  12   -5    4
 12  Velebit Benkovac           0  4  0  3  1   4   5   -1    3
 13  Hrvatski vitez Posedarje   0  4  0  0  4   4  12   -8    0
===============================================================
 14  Zemunik                    0  4  0  0  4   7  17  -10    0

Last updated: 5. 10. 2014.

 1 . round
Dragovoljac Poličnik - Hrvatski vitez Posedarje                   3:2
Hajduk Pridraga - NOŠK Novigrad                                   0:0
Zemunik - Zlatna luka Sukošan                                     2:3
Polača - Pakoštane                                                2:2
Sabunjar Privlaka - Bibinje                                       3:1
Velebit Benkovac - Raštane                                        1:1
Primorac Biograd na moru - Škabrnja                               4:1
2. round
Primorac Biograd na moru - Velebit Benkovac                       2:1
Raštane - Sabunjar Privlaka                                       2:5
Bibinje - Polača                                                  1:3
Pakoštane - Zemunik                                               4:0
Zlatna luka Sukošan - Hajduk Pridraga                             3:3
NOŠK Novigrad - Dragovoljac Poličnik                              0:0
Škabrnja - Hrvatski vitez Posedarje                               2:0
3. round
Sabunjar Privlaka - Primorac Biograd na moru                      1:4
Polača - Raštane                                                  4:0
Zemunik - Bibinje                                                 3:6
Hajduk Pridraga - Pakoštane                                       3:0
Dragovoljac Poličnik - Zlatna luka Sukošan                        0:1
Hrvatski vitez Posedarje - NOŠK Novigrad                          1:3
Velebit Benkovac - Škabrnja                                       1:1
4. round
Primorac Biograd na moru - Polača                                 6:4
Velebit Benkovac - Sabunjar Privlaka                              1:1
Raštane - Zemunik                                                 4:2
Bibinje - Hajduk Pridraga                                         3:2
Pakoštane - Dragovoljac Poličnik                                  4:1
Zlatna luka Sukošan - Hrvatski vitez Posedarje                    4:1
Škabrnja - NOŠK Novigrad                                          1:0
5. round
Zemunik - Primorac Biograd na moru                                :
Polača - Velebit Benkovac                                         :
Hajduk Pridraga - Raštane                                         :
Dragovoljac Poličnik - Bibinje                                    :
Hrvatski vitez Posedarje - Pakoštane                              :
NOŠK Novigrad - Zlatna luka Sukošan                               :
Sabunjar Privlaka - Škabrnja                                      :
6. round
Primorac Biograd na moru - Hajduk Pridraga                        :
Velebit Benkovac - Zemunik                                        :
Sabunjar Privlaka - Polača                                        :
Raštane - Dragovoljac Poličnik                                    :
Bibinje - Hrvatski vitez Posedarje                                :
Pakoštane - NOŠK Novigrad                                         :
Škabrnja - Zlatna luka Sukošan                                    :
7. round
Dragovoljac Poličnik - Primorac Biograd na moru                   :
Hajduk Pridraga - Velebit Benkovac                                :
Zemunik - Sabunjar Privlaka                                       :
Hrvatski vitez Posedarje - Raštane                                :
NOŠK Novigrad - Bibinje                                           :
Zlatna luka Sukošan - Pakoštane                                   :
Polača - Škabrnja                                                 :
8. round
Primorac Biograd na moru - Hrvatski vitez Posedarje               :
Velebit Benkovac - Dragovoljac Poličnik                           :
Sabunjar Privlaka - Hajduk Pridraga                               :
Polača - Zemunik                                                  :
Raštane - NOŠK Novigrad                                           :
Bibinje - Zlatna luka Sukošan                                     :
Škabrnja - Pakoštane                                              :
9. round
NOŠK Novigrad - Primorac Biograd na moru                          :
Hrvatski vitez Posedarje - Velebit Benkovac                       :
Dragovoljac Poličnik - Sabunjar Privlaka                          :
Hajduk Pridraga - Polača                                          :
Zlatna luka Sukošan - Raštane                                     :
Pakoštane - Bibinje                                               :
Zemunik - Škabrnja                                                :
10. round
Primorac Biograd na moru - Zlatna luka Sukošan                    :
Velebit Benkovac - NOŠK Novigrad                                  :
Sabunjar Privlaka - Hrvatski vitez Posedarje                      :
Polača - Dragovoljac Poličnik                                     :
Zemunik - Hajduk Pridraga                                         :
Raštane - Pakoštane                                               :
Škabrnja - Bibinje                                                :
11. round
Pakoštane - Primorac Biograd na moru                              :
Zlatna luka Sukošan - Velebit Benkovac                            :
NOŠK Novigrad - Sabunjar Privlaka                                 :
Hrvatski vitez Posedarje - Polača                                 :
Dragovoljac Poličnik - Zemunik                                    :
Bibinje - Raštane                                                 :
Hajduk Pridraga - Škabrnja                                        :
12. round
Primorac Biograd na moru - Bibinje                                :
Velebit Benkovac - Pakoštane                                      :
Sabunjar Privlaka - Zlatna luka Sukošan                           :
Polača - NOŠK Novigrad                                            :
Zemunik - Hrvatski vitez Posedarje                                :
Hajduk Pridraga - Dragovoljac Poličnik                            :
Škabrnja - Raštane                                                :
13. round
Raštane - Primorac Biograd na moru                                :
Bibinje - Velebit Benkovac                                        :
Pakoštane - Sabunjar Privlaka                                     :
Zlatna luka Sukošan - Polača                                      :
NOŠK Novigrad - Zemunik                                           :
Hrvatski vitez Posedarje - Hajduk Pridraga                        :
Dragovoljac Poličnik - Škabrnja                                   :
14. round
Hrvatski vitez Posedarje - Dragovoljac Poličnik                   :
NOŠK Novigrad - Hajduk Pridraga                                   :
Zlatna luka Sukošan - Zemunik                                     :
Pakoštane - Polača                                                :
Bibinje - Sabunjar Privlaka                                       :
Raštane - Velebit Benkovac                                        :
Škabrnja - Primorac Biograd na moru                               :
15. round
Velebit Benkovac - Primorac Biograd na moru                       :
Sabunjar Privlaka - Raštane                                       :
Polača - Bibinje                                                  :
Zemunik - Pakoštane                                               :
Hajduk Pridraga - Zlatna luka Sukošan                             :
Dragovoljac Poličnik - NOŠK Novigrad                              :
Hrvatski vitez Posedarje - Škabrnja                               :
16. round
Primorac Biograd na moru - Sabunjar Privlaka                      :
Raštane - Polača                                                  :
Bibinje - Zemunik                                                 :
Pakoštane - Hajduk Pridraga                                       :
Zlatna luka Sukošan - Dragovoljac Poličnik                        :
NOŠK Novigrad - Hrvatski vitez Posedarje                          :
Škabrnja - Velebit Benkovac                                       :
17. round
Polača - Primorac Biograd na moru                                 :
Sabunjar Privlaka - Velebit Benkovac                              :
Zemunik - Raštane                                                 :
Hajduk Pridraga - Bibinje                                         :
Dragovoljac Poličnik - Pakoštane                                  :
Hrvatski vitez Posedarje - Zlatna luka Sukošan                    :
NOŠK Novigrad - Škabrnja                                          :
18. round
Primorac Biograd na moru - Zemunik                                :
Velebit Benkovac - Polača                                         :
Raštane - Hajduk Pridraga                                         :
Bibinje - Dragovoljac Poličnik                                    :
Pakoštane - Hrvatski vitez Posedarje                              :
Zlatna luka Sukošan - NOŠK Novigrad                               :
Škabrnja - Sabunjar Privlaka                                      :
19. round
Hajduk Pridraga - Primorac Biograd na moru                        :
Zemunik - Velebit Benkovac                                        :
Polača - Sabunjar Privlaka                                        :
Dragovoljac Poličnik - Raštane                                    :
Hrvatski vitez Posedarje - Bibinje                                :
NOŠK Novigrad - Pakoštane                                         :
Zlatna luka Sukošan - Škabrnja                                    :
20. round
Primorac Biograd na moru - Dragovoljac Poličnik                   :
Velebit Benkovac - Hajduk Pridraga                                :
Sabunjar Privlaka - Zemunik                                       :
Raštane - Hrvatski vitez Posedarje                                :
Bibinje - NOŠK Novigrad                                           :
Pakoštane - Zlatna luka Sukošan                                   :
Škabrnja - Polača                                                 :
21. round
Hrvatski vitez Posedarje - Primorac Biograd na moru               :
Dragovoljac Poličnik - Velebit Benkovac                           :
Hajduk Pridraga - Sabunjar Privlaka                               :
Zemunik - Polača                                                  :
NOŠK Novigrad - Raštane                                           :
Zlatna luka Sukošan - Bibinje                                     :
Pakoštane - Škabrnja                                              :
22. round
Primorac Biograd na moru - NOŠK Novigrad                          :
Velebit Benkovac - Hrvatski vitez Posedarje                       :
Sabunjar Privlaka - Dragovoljac Poličnik                          :
Polača - Hajduk Pridraga                                          :
Raštane - Zlatna luka Sukošan                                     :
Bibinje - Pakoštane                                               :
Škabrnja - Zemunik                                                :
23. round
Zlatna luka Sukošan - Primorac Biograd na moru                    :
NOŠK Novigrad - Velebit Benkovac                                  :
Hrvatski vitez Posedarje - Sabunjar Privlaka                      :
Dragovoljac Poličnik - Polača                                     :
Hajduk Pridraga - Zemunik                                         :
Pakoštane - Raštane                                               :
Bibinje - Škabrnja                                                :
24. round
Primorac Biograd na moru - Pakoštane                              :
Velebit Benkovac - Zlatna luka Sukošan                            :
Sabunjar Privlaka - NOŠK Novigrad                                 :
Polača - Hrvatski vitez Posedarje                                 :
Zemunik - Dragovoljac Poličnik                                    :
Raštane - Bibinje                                                 :
Škabrnja - Hajduk Pridraga                                        :
25. round
Bibinje - Primorac Biograd na moru                                :
Pakoštane - Velebit Benkovac                                      :
Zlatna luka Sukošan - Sabunjar Privlaka                           :
NOŠK Novigrad - Polača                                            :
Hrvatski vitez Posedarje - Zemunik                                :
Dragovoljac Poličnik - Hajduk Pridraga                            :
Raštane - Škabrnja                                                :
26. round
Primorac Biograd na moru - Raštane                                :
Velebit Benkovac - Bibinje                                        :
Sabunjar Privlaka - Pakoštane                                     :
Polača - Zlatna luka Sukošan                                      :
Zemunik - NOŠK Novigrad                                           :
Hajduk Pridraga - Hrvatski vitez Posedarje                        :
Škabrnja - Dragovoljac Poličnik                                   :

Brodsko-posavska county

Pos  Team                      DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Graničar Brodska Varoš     0  8  7  1  0  25   6   19   22
---------------------------------------------------------------
  2  Omladinac Gornja Vrba      0  8  5  1  2  25   7   18   16
  3  Posavina Velika Kopanica   0  8  5  0  3  18  11    7   15
  4  Slavonac Bukovlje          0  8  4  2  2  22   4   18   14
  5  Zadrugar Oprisavci         0  8  3  3  2  12  13   -1   12
  6  Slavonac Nova Kapela       0  8  3  2  3  10  17   -7   11
  7  PAN Donji Andrijevci       0  8  3  1  4  15  14    1   10
  8  Svačić Stari Slatinik      0  8  3  1  4   7  10   -3   10
  9  Slobodnica                 0  8  2  3  3   8  12   -4    9
 10  Batrina                    0  8  3  0  5   7  17  -10    9
 11  Zvonimir Donja Vrba        0  8  2  2  4   9  16   -7    8
===============================================================
 12  Svjetlost Lužani           0  8  2  2  4   9  17   -8    8
 13  Posavac Ruščica            0  8  2  2  4   6  19  -13    8
 14  Podvinje                   0  8  2  0  6   7  17  -10    6

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Podvinje - Slavonac Nova Kapela                                   1:0
Slobodnica - Batrina                                              1:0
Posavac Ruščica - Zvonimir Donja Vrba                             1:0
Zadrugar Oprisavci - Slavonac Bukovlje                            0:6
Graničar Brodska Varoš - Omladinac Gornja Vrba                    3:1
Svjetlost Lužani - PAN Donji Andrijevci                           3:1
Posavina Velika Kopanica - Svačić Stari Slatinik                  2:0
2. round
Posavina Velika Kopanica - Svjetlost Lužani                       4:1
PAN Donji Andrijevci - Graničar Brodska Varoš                     0:1
Omladinac Gornja Vrba - Zadrugar Oprisavci                        2:1
Slavonac Bukovlje - Posavac Ruščica                               4:0
Zvonimir Donja Vrba - Slobodnica                                  1:1
Batrina - Podvinje                                                1:0
Svačić Stari Slatinik - Slavonac Nova Kapela                      0:0
3. round
Graničar Brodska Varoš - Posavina Velika Kopanica                 3:1
Zadrugar Oprisavci - PAN Donji Andrijevci                         4:1
Posavac Ruščica - Omladinac Gornja Vrba                           1:5
Slobodnica - Slavonac Bukovlje                                    0:0
Podvinje - Zvonimir Donja Vrba                                    2:3
Slavonac Nova Kapela - Batrina                                    3:0
Svjetlost Lužani - Svačić Stari Slatinik                          0:1
4. round
Posavina Velika Kopanica - Zadrugar Oprisavci                     1:2
Svjetlost Lužani - Graničar Brodska Varoš                         0:7
PAN Donji Andrijevci - Posavac Ruščica                            4:0
Omladinac Gornja Vrba - Slobodnica                                1:1
Slavonac Bukovlje - Podvinje                                      5:0
Zvonimir Donja Vrba - Slavonac Nova Kapela                        1:2
Svačić Stari Slatinik - Batrina                                   2:1
5. round
Posavac Ruščica - Posavina Velika Kopanica                        2:1
Zadrugar Oprisavci - Svjetlost Lužani                             1:1
Slobodnica - PAN Donji Andrijevci                                 3:0
Podvinje - Omladinac Gornja Vrba                                  0:1
Slavonac Nova Kapela - Slavonac Bukovlje                          2:1
Batrina - Zvonimir Donja Vrba                                     3:2
Graničar Brodska Varoš - Svačić Stari Slatinik                    2:1
6. round
Posavina Velika Kopanica - Slobodnica                             3:0
Svjetlost Lužani - Posavac Ruščica                                0:0
Graničar Brodska Varoš - Zadrugar Oprisavci                       1:1
PAN Donji Andrijevci - Podvinje                                   4:1
Omladinac Gornja Vrba - Slavonac Nova Kapela                      9:0
Slavonac Bukovlje - Batrina                                       5:0
Svačić Stari Slatinik - Zvonimir Donja Vrba                       1:2
7. round
Podvinje - Posavina Velika Kopanica                               1:2
Slobodnica - Svjetlost Lužani                                     1:3
Graničar Brodska Varoš - Posavac Ruščica                          4:1
Slavonac Nova Kapela - PAN Donji Andrijevci                       1:1
Batrina - Omladinac Gornja Vrba                                   1:0
Zvonimir Donja Vrba - Slavonac Bukovlje                           0:0
Zadrugar Oprisavci - Svačić Stari Slatinik                        2:0
8. round
Posavina Velika Kopanica - Slavonac Nova Kapela                   4:2
Svjetlost Lužani - Podvinje                                       1:2
Graničar Brodska Varoš - Slobodnica                               4:1
Zadrugar Oprisavci - Posavac Ruščica                              1:1
PAN Donji Andrijevci - Batrina                                    4:1
Omladinac Gornja Vrba - Zvonimir Donja Vrba                       6:0
Svačić Stari Slatinik - Slavonac Bukovlje                         2:1
9. round
Batrina - Posavina Velika Kopanica                                :
Slavonac Nova Kapela - Svjetlost Lužani                           :
Podvinje - Graničar Brodska Varoš                                 :
Slobodnica - Zadrugar Oprisavci                                   :
Zvonimir Donja Vrba - PAN Donji Andrijevci                        :
Slavonac Bukovlje - Omladinac Gornja Vrba                         :
Posavac Ruščica - Svačić Stari Slatinik                           :
10. round
Posavina Velika Kopanica - Zvonimir Donja Vrba                    :
Svjetlost Lužani - Batrina                                        :
Graničar Brodska Varoš - Slavonac Nova Kapela                     :
Zadrugar Oprisavci - Podvinje                                     :
Posavac Ruščica - Slobodnica                                      :
PAN Donji Andrijevci - Slavonac Bukovlje                          :
Svačić Stari Slatinik - Omladinac Gornja Vrba                     :
11. round
Slavonac Bukovlje - Posavina Velika Kopanica                      :
Zvonimir Donja Vrba - Svjetlost Lužani                            :
Batrina - Graničar Brodska Varoš                                  :
Slavonac Nova Kapela - Zadrugar Oprisavci                         :
Podvinje - Posavac Ruščica                                        :
Omladinac Gornja Vrba - PAN Donji Andrijevci                      :
Slobodnica - Svačić Stari Slatinik                                :
12. round
Posavina Velika Kopanica - Omladinac Gornja Vrba                  :
Svjetlost Lužani - Slavonac Bukovlje                              :
Graničar Brodska Varoš - Zvonimir Donja Vrba                      :
Zadrugar Oprisavci - Batrina                                      :
Posavac Ruščica - Slavonac Nova Kapela                            :
Slobodnica - Podvinje                                             :
Svačić Stari Slatinik - PAN Donji Andrijevci                      :
13. round
PAN Donji Andrijevci - Posavina Velika Kopanica                   :
Omladinac Gornja Vrba - Svjetlost Lužani                          :
Slavonac Bukovlje - Graničar Brodska Varoš                        :
Zvonimir Donja Vrba - Zadrugar Oprisavci                          :
Batrina - Posavac Ruščica                                         :
Slavonac Nova Kapela - Slobodnica                                 :
Podvinje - Svačić Stari Slatinik                                  :
14. round
Slavonac Nova Kapela - Podvinje                                   :
Batrina - Slobodnica                                              :
Zvonimir Donja Vrba - Posavac Ruščica                             :
Slavonac Bukovlje - Zadrugar Oprisavci                            :
Omladinac Gornja Vrba - Graničar Brodska Varoš                    :
PAN Donji Andrijevci - Svjetlost Lužani                           :
Svačić Stari Slatinik - Posavina Velika Kopanica                  :
15. round
Svjetlost Lužani - Posavina Velika Kopanica                       :
Graničar Brodska Varoš - PAN Donji Andrijevci                     :
Zadrugar Oprisavci - Omladinac Gornja Vrba                        :
Posavac Ruščica - Slavonac Bukovlje                               :
Slobodnica - Zvonimir Donja Vrba                                  :
Podvinje - Batrina                                                :
Slavonac Nova Kapela - Svačić Stari Slatinik                      :
16. round
Posavina Velika Kopanica - Graničar Brodska Varoš                 :
PAN Donji Andrijevci - Zadrugar Oprisavci                         :
Omladinac Gornja Vrba - Posavac Ruščica                           :
Slavonac Bukovlje - Slobodnica                                    :
Zvonimir Donja Vrba - Podvinje                                    :
Batrina - Slavonac Nova Kapela                                    :
Svačić Stari Slatinik - Svjetlost Lužani                          :
17. round
Zadrugar Oprisavci - Posavina Velika Kopanica                     :
Graničar Brodska Varoš - Svjetlost Lužani                         :
Posavac Ruščica - PAN Donji Andrijevci                            :
Slobodnica - Omladinac Gornja Vrba                                :
Podvinje - Slavonac Bukovlje                                      :
Slavonac Nova Kapela - Zvonimir Donja Vrba                        :
Batrina - Svačić Stari Slatinik                                   :
18. round
Posavina Velika Kopanica - Posavac Ruščica                        :
Svjetlost Lužani - Zadrugar Oprisavci                             :
PAN Donji Andrijevci - Slobodnica                                 :
Omladinac Gornja Vrba - Podvinje                                  :
Slavonac Bukovlje - Slavonac Nova Kapela                          :
Zvonimir Donja Vrba - Batrina                                     :
Svačić Stari Slatinik - Graničar Brodska Varoš                    :
19. round
Slobodnica - Posavina Velika Kopanica                             :
Posavac Ruščica - Svjetlost Lužani                                :
Zadrugar Oprisavci - Graničar Brodska Varoš                       :
Podvinje - PAN Donji Andrijevci                                   :
Slavonac Nova Kapela - Omladinac Gornja Vrba                      :
Batrina - Slavonac Bukovlje                                       :
Zvonimir Donja Vrba - Svačić Stari Slatinik                       :
20. round
Posavina Velika Kopanica - Podvinje                               :
Svjetlost Lužani - Slobodnica                                     :
Posavac Ruščica - Graničar Brodska Varoš                          :
PAN Donji Andrijevci - Slavonac Nova Kapela                       :
Omladinac Gornja Vrba - Batrina                                   :
Slavonac Bukovlje - Zvonimir Donja Vrba                           :
Svačić Stari Slatinik - Zadrugar Oprisavci                        :
21. round
Slavonac Nova Kapela - Posavina Velika Kopanica                   :
Podvinje - Svjetlost Lužani                                       :
Slobodnica - Graničar Brodska Varoš                               :
Posavac Ruščica - Zadrugar Oprisavci                              :
Batrina - PAN Donji Andrijevci                                    :
Zvonimir Donja Vrba - Omladinac Gornja Vrba                       :
Slavonac Bukovlje - Svačić Stari Slatinik                         :
22. round
Posavina Velika Kopanica - Batrina                                :
Svjetlost Lužani - Slavonac Nova Kapela                           :
Graničar Brodska Varoš - Podvinje                                 :
Zadrugar Oprisavci - Slobodnica                                   :
PAN Donji Andrijevci - Zvonimir Donja Vrba                        :
Omladinac Gornja Vrba - Slavonac Bukovlje                         :
Svačić Stari Slatinik - Posavac Ruščica                           :
23. round
Zvonimir Donja Vrba - Posavina Velika Kopanica                    :
Batrina - Svjetlost Lužani                                        :
Slavonac Nova Kapela - Graničar Brodska Varoš                     :
Podvinje - Zadrugar Oprisavci                                     :
Slobodnica - Posavac Ruščica                                      :
Slavonac Bukovlje - PAN Donji Andrijevci                          :
Omladinac Gornja Vrba - Svačić Stari Slatinik                     :
24. round
Posavina Velika Kopanica - Slavonac Bukovlje                      :
Svjetlost Lužani - Zvonimir Donja Vrba                            :
Graničar Brodska Varoš - Batrina                                  :
Zadrugar Oprisavci - Slavonac Nova Kapela                         :
Posavac Ruščica - Podvinje                                        :
PAN Donji Andrijevci - Omladinac Gornja Vrba                      :
Svačić Stari Slatinik - Slobodnica                                :
25. round
Omladinac Gornja Vrba - Posavina Velika Kopanica                  :
Slavonac Bukovlje - Svjetlost Lužani                              :
Zvonimir Donja Vrba - Graničar Brodska Varoš                      :
Batrina - Zadrugar Oprisavci                                      :
Slavonac Nova Kapela - Posavac Ruščica                            :
Podvinje - Slobodnica                                             :
PAN Donji Andrijevci - Svačić Stari Slatinik                      :
26. round
Posavina Velika Kopanica - PAN Donji Andrijevci                   :
Svjetlost Lužani - Omladinac Gornja Vrba                          :
Graničar Brodska Varoš - Slavonac Bukovlje                        :
Zadrugar Oprisavci - Zvonimir Donja Vrba                          :
Posavac Ruščica - Batrina                                         :
Slobodnica - Slavonac Nova Kapela                                 :
Svačić Stari Slatinik - Podvinje                                  :

Osječko-baranjska & Vukovarsko-srijemska county (Intercounty league)

Pos  Team                      DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Mladost Vođinci            0  8  5  1  2  17   8    9   16
===============================================================
  2  Jedinstvo Donji Miholjac   0  7  5  1  1  15   6    9   16
  3  Slavonija Soljani          0  7  5  0  2  13   9    4   15
  4  Nosterija Nuštar           0  7  4  2  1  20  12    8   14
  5  FEŠK Feričanci             0  8  4  2  2  17  12    5   14
  6  Vrbanja                    0  7  4  2  1  12   7    5   14
  7  Croatia Bogdanovci         0  8  3  2  3  14  15   -1   11
  8  Darda                      0  7  3  1  3  12  10    2   10
  9  Fruškogorac Ilok           0  8  2  2  4  14  16   -2    8
 10  Torpedo Kuševac            0  7  1  2  4  10  14   -4    5
 11  Slavonac Tenja             0  7  1  2  4   8  15   -7    5
 12  Olimpija Osijek            0  7  1  2  4   6  16  -10    5
 13  Valpovka Valpovo           0  8  0  1  7   5  23  -18    1

Last updated: 12. 10. 2014.

NB: This league will be dissolved at the end of this season.

 1 . round
FEŠK Feričanci - Torpedo Kuševac                                  2:1
Fruškogorac Ilok - Olimpija Osijek                                1:1
Valpovka Valpovo - Vrbanja                                        0:1
Darda - Nosterija Nuštar                                          3:3
Slavonija Soljani - Croatia Bogdanovci                            1:0
Jedinstvo Donji Miholjac - Mladost Vođinci                        2:1
Slavonac Tenja bye.
2. round
Slavonac Tenja - Jedinstvo Donji Miholjac                         1:1
Mladost Vođinci - Slavonija Soljani                               4:1
Croatia Bogdanovci - Darda                                        3:1
Nosterija Nuštar - Valpovka Valpovo                               4:0
Vrbanja - Fruškogorac Ilok                                        3:0
Olimpija Osijek - FEŠK Feričanci                                  0:3
Torpedo Kuševac bye.
3. round
Slavonija Soljani - Slavonac Tenja                                1:0
Darda - Mladost Vođinci                                           1:2
Valpovka Valpovo - Croatia Bogdanovci                             2:3
Fruškogorac Ilok - Nosterija Nuštar                               3:4
FEŠK Feričanci - Vrbanja                                          2:2
Torpedo Kuševac - Olimpija Osijek                                 3:1
Jedinstvo Donji Miholjac bye.
4. round
Slavonac Tenja - Darda                                            0:2
Jedinstvo Donji Miholjac - Slavonija Soljani                      2:1
Mladost Vođinci - Valpovka Valpovo                                4:0
Croatia Bogdanovci - Fruškogorac Ilok                             2:2
Nosterija Nuštar - FEŠK Feričanci                                 2:0
Vrbanja - Torpedo Kuševac                                         3:2
Olimpija Osijek bye.
5. round
Valpovka Valpovo - Slavonac Tenja                                 3:3
Darda - Jedinstvo Donji Miholjac                                  3:0
Fruškogorac Ilok - Mladost Vođinci                                3:1
FEŠK Feričanci - Croatia Bogdanovci                               6:1
Torpedo Kuševac - Nosterija Nuštar                                1:1
Olimpija Osijek - Vrbanja                                         0:0
Slavonija Soljani bye.
6. round
Slavonac Tenja - Fruškogorac Ilok                                 0:3
Jedinstvo Donji Miholjac - Valpovka Valpovo                       3:0
Slavonija Soljani - Darda                                         2:1
Mladost Vođinci - FEŠK Feričanci                                  1:1
Croatia Bogdanovci - Torpedo Kuševac                              1:1
Nosterija Nuštar - Olimpija Osijek                                6:2
Vrbanja bye.
7. round
FEŠK Feričanci - Slavonac Tenja                                   3:0
Fruškogorac Ilok - Jedinstvo Donji Miholjac                       0:2
Valpovka Valpovo - Slavonija Soljani                              0:4
Torpedo Kuševac - Mladost Vođinci                                 0:2
Olimpija Osijek - Croatia Bogdanovci                              2:1
Vrbanja - Nosterija Nuštar                                        3:0
Darda bye.
8. round
Slavonac Tenja - Torpedo Kuševac                                  4:2
Jedinstvo Donji Miholjac - FEŠK Feričanci                         5:0
Slavonija Soljani - Fruškogorac Ilok                              3:2
Darda - Valpovka Valpovo                                          1:0
Mladost Vođinci - Olimpija Osijek                                 2:0
Croatia Bogdanovci - Vrbanja                                      3:0
Nosterija Nuštar bye.
9. round
Olimpija Osijek - Slavonac Tenja                                  :
Torpedo Kuševac - Jedinstvo Donji Miholjac                        :
FEŠK Feričanci - Slavonija Soljani                                :
Fruškogorac Ilok - Darda                                          :
Vrbanja - Mladost Vođinci                                         :
Nosterija Nuštar - Croatia Bogdanovci                             :
Valpovka Valpovo bye.
10. round
Slavonac Tenja - Vrbanja                                          :
Jedinstvo Donji Miholjac - Olimpija Osijek                        :
Slavonija Soljani - Torpedo Kuševac                               :
Darda - FEŠK Feričanci                                            :
Valpovka Valpovo - Fruškogorac Ilok                               :
Mladost Vođinci - Nosterija Nuštar                                :
Croatia Bogdanovci bye.
11. round
Nosterija Nuštar - Slavonac Tenja                                 :
Vrbanja - Jedinstvo Donji Miholjac                                :
Olimpija Osijek - Slavonija Soljani                               :
Torpedo Kuševac - Darda                                           :
FEŠK Feričanci - Valpovka Valpovo                                 :
Croatia Bogdanovci - Mladost Vođinci                              :
Fruškogorac Ilok bye.
12. round
Slavonac Tenja - Croatia Bogdanovci                               :
Jedinstvo Donji Miholjac - Nosterija Nuštar                       :
Slavonija Soljani - Vrbanja                                       :
Darda - Olimpija Osijek                                           :
Valpovka Valpovo - Torpedo Kuševac                                :
Fruškogorac Ilok - FEŠK Feričanci                                 :
Mladost Vođinci bye.
13. round
Mladost Vođinci - Slavonac Tenja                                  :
Croatia Bogdanovci - Jedinstvo Donji Miholjac                     :
Nosterija Nuštar - Slavonija Soljani                              :
Vrbanja - Darda                                                   :
Olimpija Osijek - Valpovka Valpovo                                :
Torpedo Kuševac - Fruškogorac Ilok                                :
FEŠK Feričanci bye.
14. round
Torpedo Kuševac - FEŠK Feričanci                                  :
Olimpija Osijek - Fruškogorac Ilok                                :
Vrbanja - Valpovka Valpovo                                        :
Nosterija Nuštar - Darda                                          :
Croatia Bogdanovci - Slavonija Soljani                            :
Mladost Vođinci - Jedinstvo Donji Miholjac                        :
Slavonac Tenja bye.
15. round
Jedinstvo Donji Miholjac - Slavonac Tenja                         :
Slavonija Soljani - Mladost Vođinci                               :
Darda - Croatia Bogdanovci                                        :
Valpovka Valpovo - Nosterija Nuštar                               :
Fruškogorac Ilok - Vrbanja                                        :
FEŠK Feričanci - Olimpija Osijek                                  :
Torpedo Kuševac bye.
16. round
Slavonac Tenja - Slavonija Soljani                                :
Mladost Vođinci - Darda                                           :
Croatia Bogdanovci - Valpovka Valpovo                             :
Nosterija Nuštar - Fruškogorac Ilok                               :
Vrbanja - FEŠK Feričanci                                          :
Olimpija Osijek - Torpedo Kuševac                                 :
Jedinstvo Donji Miholjac bye.
17. round
Darda - Slavonac Tenja                                            :
Slavonija Soljani - Jedinstvo Donji Miholjac                      :
Valpovka Valpovo - Mladost Vođinci                                :
Fruškogorac Ilok - Croatia Bogdanovci                             :
FEŠK Feričanci - Nosterija Nuštar                                 :
Torpedo Kuševac - Vrbanja                                         :
Olimpija Osijek bye.
18. round
Slavonac Tenja - Valpovka Valpovo                                 :
Jedinstvo Donji Miholjac - Darda                                  :
Mladost Vođinci - Fruškogorac Ilok                                :
Croatia Bogdanovci - FEŠK Feričanci                               :
Nosterija Nuštar - Torpedo Kuševac                                :
Vrbanja - Olimpija Osijek                                         :
Slavonija Soljani bye.
19. round
Fruškogorac Ilok - Slavonac Tenja                                 :
Valpovka Valpovo - Jedinstvo Donji Miholjac                       :
Darda - Slavonija Soljani                                         :
FEŠK Feričanci - Mladost Vođinci                                  :
Torpedo Kuševac - Croatia Bogdanovci                              :
Olimpija Osijek - Nosterija Nuštar                                :
Vrbanja bye.
20. round
Slavonac Tenja - FEŠK Feričanci                                   :
Jedinstvo Donji Miholjac - Fruškogorac Ilok                       :
Slavonija Soljani - Valpovka Valpovo                              :
Mladost Vođinci - Torpedo Kuševac                                 :
Croatia Bogdanovci - Olimpija Osijek                              :
Nosterija Nuštar - Vrbanja                                        :
Darda bye.
21. round
Torpedo Kuševac - Slavonac Tenja                                  :
FEŠK Feričanci - Jedinstvo Donji Miholjac                         :
Fruškogorac Ilok - Slavonija Soljani                              :
Valpovka Valpovo - Darda                                          :
Olimpija Osijek - Mladost Vođinci                                 :
Vrbanja - Croatia Bogdanovci                                      :
Nosterija Nuštar bye.
22. round
Slavonac Tenja - Olimpija Osijek                                  :
Jedinstvo Donji Miholjac - Torpedo Kuševac                        :
Slavonija Soljani - FEŠK Feričanci                                :
Darda - Fruškogorac Ilok                                          :
Mladost Vođinci - Vrbanja                                         :
Croatia Bogdanovci - Nosterija Nuštar                             :
Valpovka Valpovo bye.
23. round
Vrbanja - Slavonac Tenja                                          :
Olimpija Osijek - Jedinstvo Donji Miholjac                        :
Torpedo Kuševac - Slavonija Soljani                               :
FEŠK Feričanci - Darda                                            :
Fruškogorac Ilok - Valpovka Valpovo                               :
Nosterija Nuštar - Mladost Vođinci                                :
Croatia Bogdanovci bye.
24. round
Slavonac Tenja - Nosterija Nuštar                                 :
Jedinstvo Donji Miholjac - Vrbanja                                :
Slavonija Soljani - Olimpija Osijek                               :
Darda - Torpedo Kuševac                                           :
Valpovka Valpovo - FEŠK Feričanci                                 :
Mladost Vođinci - Croatia Bogdanovci                              :
Fruškogorac Ilok bye.
25. round
Croatia Bogdanovci - Slavonac Tenja                               :
Nosterija Nuštar - Jedinstvo Donji Miholjac                       :
Vrbanja - Slavonija Soljani                                       :
Olimpija Osijek - Darda                                           :
Torpedo Kuševac - Valpovka Valpovo                                :
FEŠK Feričanci - Fruškogorac Ilok                                 :
Mladost Vođinci bye.
26. round
Slavonac Tenja - Mladost Vođinci                                  :
Jedinstvo Donji Miholjac - Croatia Bogdanovci                     :
Slavonija Soljani - Nosterija Nuštar                              :
Darda - Vrbanja                                                   :
Valpovka Valpovo - Olimpija Osijek                                :
Fruškogorac Ilok - Torpedo Kuševac                                :
FEŠK Feričanci bye.

Požeško-slavonska county

Pos  Team                    DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Slaven Gradac            0  7  5  1  1  13   9    4   16
-------------------------------------------------------------
  2  Tim osvježenje Kuzmica   0  7  5  0  2  16   9    7   15
  3  Kaptol                   0  7  4  2  1  11   2    9   14
  4  Dinamo Vidovci           0  7  4  2  1  13   8    5   14
  5  BSK Buk                  0  7  3  2  2  15  10    5   11
  6  Sloga Trenkovo           0  7  3  1  3  13  11    2   10
  7  Požega                   0  7  2  3  2  10  10    0    9
  8  Mladost Pavlovci         0  7  3  0  4  15  16   -1    9
  9  Kutjevo                  0  7  3  0  4   8  10   -2    9
 10  Papuk Velika             0  7  2  2  3   8   7    1    8
 11  Croatia Mihaljevci       0  7  1  1  5   4  16  -12    4
=============================================================
 12  Lipa Stara Lipa          0  7  0  0  7   2  20  -18    0

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Požega - Kaptol                                                   0:0
Tim osvježenje Kuzmica - Sloga Trenkovo                           3:0
Slaven Gradac - Dinamo Vidovci                                    3:1
Papuk Velika - BSK Buk                                            0:0
Croatia Mihaljevci - Kutjevo                                      0:3
Mladost Pavlovci - Lipa Stara Lipa                                4:0
2. round
Mladost Pavlovci - Croatia Mihaljevci                             4:1
Kutjevo - Papuk Velika                                            2:0
BSK Buk - Slaven Gradac                                           6:1
Dinamo Vidovci - Tim osvježenje Kuzmica                           3:0
Sloga Trenkovo - Požega                                           5:0
Lipa Stara Lipa - Kaptol                                          0:2
3. round
Papuk Velika - Mladost Pavlovci                                   1:3
Slaven Gradac - Kutjevo                                           1:0
Tim osvježenje Kuzmica - BSK Buk                                  5:2
Požega - Dinamo Vidovci                                           2:2
Kaptol - Sloga Trenkovo                                           3:0
Croatia Mihaljevci - Lipa Stara Lipa                              2:0
4. round
Mladost Pavlovci - Slaven Gradac                                  1:4
Croatia Mihaljevci - Papuk Velika                                 0:4
Kutjevo - Tim osvježenje Kuzmica                                  2:0
BSK Buk - Požega                                                  2:0
Dinamo Vidovci - Kaptol                                           1:0
Lipa Stara Lipa - Sloga Trenkovo                                  1:5
5. round
Tim osvježenje Kuzmica - Mladost Pavlovci                         3:1
Slaven Gradac - Croatia Mihaljevci                                2:1
Požega - Kutjevo                                                  4:0
Kaptol - BSK Buk                                                  0:0
Sloga Trenkovo - Dinamo Vidovci                                   0:0
Papuk Velika - Lipa Stara Lipa                                    2:0
6. round
Mladost Pavlovci - Požega                                         1:4
Croatia Mihaljevci - Tim osvježenje Kuzmica                       0:3
Papuk Velika - Slaven Gradac                                      0:0
Kutjevo - Kaptol                                                  0:3
BSK Buk - Sloga Trenkovo                                          3:1
Lipa Stara Lipa - Dinamo Vidovci                                  1:3
7. round
Kaptol - Mladost Pavlovci                                         3:1
Požega - Croatia Mihaljevci                                       0:0
Tim osvježenje Kuzmica - Papuk Velika                             2:1
Sloga Trenkovo - Kutjevo                                          2:1
Dinamo Vidovci - BSK Buk                                          3:2
Slaven Gradac - Lipa Stara Lipa                                   2:0
8. round
Mladost Pavlovci - Sloga Trenkovo                                 :
Croatia Mihaljevci - Kaptol                                       :
Papuk Velika - Požega                                             :
Slaven Gradac - Tim osvježenje Kuzmica                            :
Kutjevo - Dinamo Vidovci                                          :
Lipa Stara Lipa - BSK Buk                                         :
9. round
Dinamo Vidovci - Mladost Pavlovci                                 :
Sloga Trenkovo - Croatia Mihaljevci                               :
Kaptol - Papuk Velika                                             :
Požega - Slaven Gradac                                            :
BSK Buk - Kutjevo                                                 :
Tim osvježenje Kuzmica - Lipa Stara Lipa                          :
10. round
Mladost Pavlovci - BSK Buk                                        :
Croatia Mihaljevci - Dinamo Vidovci                               :
Papuk Velika - Sloga Trenkovo                                     :
Slaven Gradac - Kaptol                                            :
Tim osvježenje Kuzmica - Požega                                   :
Lipa Stara Lipa - Kutjevo                                         :
11. round
Kutjevo - Mladost Pavlovci                                        :
BSK Buk - Croatia Mihaljevci                                      :
Dinamo Vidovci - Papuk Velika                                     :
Sloga Trenkovo - Slaven Gradac                                    :
Kaptol - Tim osvježenje Kuzmica                                   :
Požega - Lipa Stara Lipa                                          :
12. round
Kaptol - Požega                                                   :
Sloga Trenkovo - Tim osvježenje Kuzmica                           :
Dinamo Vidovci - Slaven Gradac                                    :
BSK Buk - Papuk Velika                                            :
Kutjevo - Croatia Mihaljevci                                      :
Lipa Stara Lipa - Mladost Pavlovci                                :
13. round
Croatia Mihaljevci - Mladost Pavlovci                             :
Papuk Velika - Kutjevo                                            :
Slaven Gradac - BSK Buk                                           :
Tim osvježenje Kuzmica - Dinamo Vidovci                           :
Požega - Sloga Trenkovo                                           :
Kaptol - Lipa Stara Lipa                                          :
14. round
Mladost Pavlovci - Papuk Velika                                   :
Kutjevo - Slaven Gradac                                           :
BSK Buk - Tim osvježenje Kuzmica                                  :
Dinamo Vidovci - Požega                                           :
Sloga Trenkovo - Kaptol                                           :
Lipa Stara Lipa - Croatia Mihaljevci                              :
15. round
Slaven Gradac - Mladost Pavlovci                                  :
Papuk Velika - Croatia Mihaljevci                                 :
Tim osvježenje Kuzmica - Kutjevo                                  :
Požega - BSK Buk                                                  :
Kaptol - Dinamo Vidovci                                           :
Sloga Trenkovo - Lipa Stara Lipa                                  :
16. round
Mladost Pavlovci - Tim osvježenje Kuzmica                         :
Croatia Mihaljevci - Slaven Gradac                                :
Kutjevo - Požega                                                  :
BSK Buk - Kaptol                                                  :
Dinamo Vidovci - Sloga Trenkovo                                   :
Lipa Stara Lipa - Papuk Velika                                    :
17. round
Požega - Mladost Pavlovci                                         :
Tim osvježenje Kuzmica - Croatia Mihaljevci                       :
Slaven Gradac - Papuk Velika                                      :
Kaptol - Kutjevo                                                  :
Sloga Trenkovo - BSK Buk                                          :
Dinamo Vidovci - Lipa Stara Lipa                                  :
18. round
Mladost Pavlovci - Kaptol                                         :
Croatia Mihaljevci - Požega                                       :
Papuk Velika - Tim osvježenje Kuzmica                             :
Kutjevo - Sloga Trenkovo                                          :
BSK Buk - Dinamo Vidovci                                          :
Lipa Stara Lipa - Slaven Gradac                                   :
19. round
Sloga Trenkovo - Mladost Pavlovci                                 :
Kaptol - Croatia Mihaljevci                                       :
Požega - Papuk Velika                                             :
Tim osvježenje Kuzmica - Slaven Gradac                            :
Dinamo Vidovci - Kutjevo                                          :
BSK Buk - Lipa Stara Lipa                                         :
20. round
Mladost Pavlovci - Dinamo Vidovci                                 :
Croatia Mihaljevci - Sloga Trenkovo                               :
Papuk Velika - Kaptol                                             :
Slaven Gradac - Požega                                            :
Kutjevo - BSK Buk                                                 :
Lipa Stara Lipa - Tim osvježenje Kuzmica                          :
21. round
BSK Buk - Mladost Pavlovci                                        :
Dinamo Vidovci - Croatia Mihaljevci                               :
Sloga Trenkovo - Papuk Velika                                     :
Kaptol - Slaven Gradac                                            :
Požega - Tim osvježenje Kuzmica                                   :
Kutjevo - Lipa Stara Lipa                                         :
22. round
Mladost Pavlovci - Kutjevo                                        :
Croatia Mihaljevci - BSK Buk                                      :
Papuk Velika - Dinamo Vidovci                                     :
Slaven Gradac - Sloga Trenkovo                                    :
Tim osvježenje Kuzmica - Kaptol                                   :
Lipa Stara Lipa - Požega                                          :

Varaždinska county

Pos  Team                    DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Čevo Podevčevo           0  8  6  1  1  21   9   12   19
=============================================================
  2  Varaždin ŠN              0  8  5  1  2  23  14    9   16
  3  Obreš Ilija              0  8  5  1  2  14   9    5   16
  4  Polet Cestica            0  8  4  3  1  19  12    7   15
  5  Mladost Šemovec          0  8  5  0  3  19  14    5   15
  6  Dubravka Turčin          0  8  5  0  3  13   8    5   15
  7  Podravac Svibovec        0  8  4  2  2  14  16   -2   14
  8  Dinamo Babinec           0  8  3  3  2  14   9    5   12
  9  Nedeljanec               0  8  3  3  2  13  12    1   12
 10  Varteks Varaždin         0  8  3  1  4  19  14    5   10
 11  Bednja Beletinec         0  8  3  1  4  19  20   -1   10
 12  Sloga Slokovec           0  8  2  3  3   9  10   -1    9
 13  Rudar 47 Donje Ladanje   0  8  3  0  5  15  20   -5    9
 14  Polet Tuhovec            0  8  2  2  4  19  19    0    8
=============================================================
 15  Sračinec                 0  8  0  1  7   3  22  -19    1
 16  Lepoglava                0  8  0  0  8   6  32  -26    0

Last updated: 12. 10. 2014.

Promoted from the 2nd league:

 1 . round
Nedeljanec - Obreš Ilija                                          1:1
Polet Cestica - Mladost Šemovec                                   4:1
Podravac Svibovec - Čevo Podevčevo                                0:0
Varaždin ŠN - Varteks Varaždin                                    3:2
Dubravka Turčin - Sloga Slokovec                                  2:0
Bednja Beletinec - Sračinec                                       4:1
Polet Tuhovec - Dinamo Babinec                                    1:1
Rudar 47 Donje Ladanje - Lepoglava                                3:1
2. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Polet Tuhovec                            2:4
Dinamo Babinec - Bednja Beletinec                                 2:2
Sračinec - Dubravka Turčin                                        0:1
Sloga Slokovec - Varaždin ŠN                                      1:1
Varteks Varaždin - Podravac Svibovec                              8:0
Čevo Podevčevo - Polet Cestica                                    5:2
Mladost Šemovec - Nedeljanec                                      3:0
Lepoglava - Obreš Ilija                                           0:3
3. round
Bednja Beletinec - Rudar 47 Donje Ladanje                         4:1
Dubravka Turčin - Dinamo Babinec                                  1:2
Sračinec - Varaždin ŠN                                            0:4
Podravac Svibovec - Sloga Slokovec                                2:2
Polet Cestica - Varteks Varaždin                                  0:0
Nedeljanec - Čevo Podevčevo                                       3:2
Obreš Ilija - Mladost Šemovec                                     2:0
Polet Tuhovec - Lepoglava                                         8:2
4. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Dubravka Turčin                          1:0
Polet Tuhovec - Bednja Beletinec                                  1:3
Dinamo Babinec - Varaždin ŠN                                      5:1
Sračinec - Podravac Svibovec                                      0:5
Sloga Slokovec - Polet Cestica                                    1:1
Varteks Varaždin - Nedeljanec                                     2:1
Čevo Podevčevo - Obreš Ilija                                      4:1
Lepoglava - Mladost Šemovec                                       2:3
5. round (postponed for 30th of November 2014)
Varaždin ŠN - Rudar 47 Donje Ladanje                              :
Dubravka Turčin - Polet Tuhovec                                   :
Podravac Svibovec - Dinamo Babinec                                :
Polet Cestica - Sračinec                                          :
Nedeljanec - Sloga Slokovec                                       :
Obreš Ilija - Varteks Varaždin                                    :
Mladost Šemovec - Čevo Podevčevo                                  :
Bednja Beletinec - Lepoglava                                      :
6. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Podravac Svibovec                        3:0
Polet Tuhovec - Varaždin ŠN                                       1:3
Bednja Beletinec - Dubravka Turčin                                1:4
Dinamo Babinec - Polet Cestica                                    0:0
Sračinec - Nedeljanec                                             1:1
Sloga Slokovec - Obreš Ilija                                      1:2
Varteks Varaždin - Mladost Šemovec                                1:5
Lepoglava - Čevo Podevčevo                                        0:3
7. round
Polet Cestica - Rudar 47 Donje Ladanje                            4:3
Podravac Svibovec - Polet Tuhovec                                 2:1
Varaždin ŠN - Bednja Beletinec                                    4:2
Nedeljanec - Dinamo Babinec                                       1:0
Obreš Ilija - Sračinec                                            2:0
Mladost Šemovec - Sloga Slokovec                                  0:2
Čevo Podevčevo - Varteks Varaždin                                 4:2
Dubravka Turčin - Lepoglava                                       2:1
8. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Nedeljanec                               1:4
Polet Tuhovec - Polet Cestica                                     1:4
Bednja Beletinec - Podravac Svibovec                              2:3
Dubravka Turčin - Varaždin ŠN                                     3:1
Dinamo Babinec - Obreš Ilija                                      2:0
Sračinec - Mladost Šemovec                                        1:4
Sloga Slokovec - Čevo Podevčevo                                   1:2
Lepoglava - Varteks Varaždin                                      0:4
9. round
Obreš Ilija - Rudar 47 Donje Ladanje                              3:1
Nedeljanec - Polet Tuhovec                                        2:2
Polet Cestica - Bednja Beletinec                                  4:1
Podravac Svibovec - Dubravka Turčin                               2:0
Mladost Šemovec - Dinamo Babinec                                  3:2
Čevo Podevčevo - Sračinec                                         1:0
Varteks Varaždin - Sloga Slokovec                                 0:1
Varaždin ŠN - Lepoglava                                           6:0
10. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Mladost Šemovec                          :
Polet Tuhovec - Obreš Ilija                                       :
Bednja Beletinec - Nedeljanec                                     :
Dubravka Turčin - Polet Cestica                                   :
Varaždin ŠN - Podravac Svibovec                                   :
Dinamo Babinec - Čevo Podevčevo                                   :
Sračinec - Varteks Varaždin                                       :
Lepoglava - Sloga Slokovec                                        :
11. round
Čevo Podevčevo - Rudar 47 Donje Ladanje                           :
Mladost Šemovec - Polet Tuhovec                                   :
Obreš Ilija - Bednja Beletinec                                    :
Nedeljanec - Dubravka Turčin                                      :
Polet Cestica - Varaždin ŠN                                       :
Varteks Varaždin - Dinamo Babinec                                 :
Sloga Slokovec - Sračinec                                         :
Podravac Svibovec - Lepoglava                                     :
12. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Varteks Varaždin                         :
Polet Tuhovec - Čevo Podevčevo                                    :
Bednja Beletinec - Mladost Šemovec                                :
Dubravka Turčin - Obreš Ilija                                     :
Varaždin ŠN - Nedeljanec                                          :
Podravac Svibovec - Polet Cestica                                 :
Dinamo Babinec - Sloga Slokovec                                   :
Lepoglava - Sračinec                                              :
13. round
Sloga Slokovec - Rudar 47 Donje Ladanje                           :
Varteks Varaždin - Polet Tuhovec                                  :
Čevo Podevčevo - Bednja Beletinec                                 :
Mladost Šemovec - Dubravka Turčin                                 :
Obreš Ilija - Varaždin ŠN                                         :
Nedeljanec - Podravac Svibovec                                    :
Sračinec - Dinamo Babinec                                         :
Polet Cestica - Lepoglava                                         :
14. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Sračinec                                 :
Polet Tuhovec - Sloga Slokovec                                    :
Bednja Beletinec - Varteks Varaždin                               :
Dubravka Turčin - Čevo Podevčevo                                  :
Varaždin ŠN - Mladost Šemovec                                     :
Podravac Svibovec - Obreš Ilija                                   :
Polet Cestica - Nedeljanec                                        :
Lepoglava - Dinamo Babinec                                        :
15. round
Dinamo Babinec - Rudar 47 Donje Ladanje                           :
Sračinec - Polet Tuhovec                                          :
Sloga Slokovec - Bednja Beletinec                                 :
Varteks Varaždin - Dubravka Turčin                                :
Čevo Podevčevo - Varaždin ŠN                                      :
Mladost Šemovec - Podravac Svibovec                               :
Obreš Ilija - Polet Cestica                                       :
Nedeljanec - Lepoglava                                            :
16. round
Obreš Ilija - Nedeljanec                                          :
Mladost Šemovec - Polet Cestica                                   :
Čevo Podevčevo - Podravac Svibovec                                :
Varteks Varaždin - Varaždin ŠN                                    :
Sloga Slokovec - Dubravka Turčin                                  :
Sračinec - Bednja Beletinec                                       :
Dinamo Babinec - Polet Tuhovec                                    :
Lepoglava - Rudar 47 Donje Ladanje                                :
17. round
Polet Tuhovec - Rudar 47 Donje Ladanje                            :
Bednja Beletinec - Dinamo Babinec                                 :
Dubravka Turčin - Sračinec                                        :
Varaždin ŠN - Sloga Slokovec                                      :
Podravac Svibovec - Varteks Varaždin                              :
Polet Cestica - Čevo Podevčevo                                    :
Nedeljanec - Mladost Šemovec                                      :
Obreš Ilija - Lepoglava                                           :
18. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Bednja Beletinec                         :
Dinamo Babinec - Dubravka Turčin                                  :
Varaždin ŠN - Sračinec                                            :
Sloga Slokovec - Podravac Svibovec                                :
Varteks Varaždin - Polet Cestica                                  :
Čevo Podevčevo - Nedeljanec                                       :
Mladost Šemovec - Obreš Ilija                                     :
Lepoglava - Polet Tuhovec                                         :
19. round
Dubravka Turčin - Rudar 47 Donje Ladanje                          :
Bednja Beletinec - Polet Tuhovec                                  :
Varaždin ŠN - Dinamo Babinec                                      :
Podravac Svibovec - Sračinec                                      :
Polet Cestica - Sloga Slokovec                                    :
Nedeljanec - Varteks Varaždin                                     :
Obreš Ilija - Čevo Podevčevo                                      :
Mladost Šemovec - Lepoglava                                       :
20. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Varaždin ŠN                              :
Polet Tuhovec - Dubravka Turčin                                   :
Dinamo Babinec - Podravac Svibovec                                :
Sračinec - Polet Cestica                                          :
Sloga Slokovec - Nedeljanec                                       :
Varteks Varaždin - Obreš Ilija                                    :
Čevo Podevčevo - Mladost Šemovec                                  :
Lepoglava - Bednja Beletinec                                      :
21. round
Podravac Svibovec - Rudar 47 Donje Ladanje                        :
Varaždin ŠN - Polet Tuhovec                                       :
Dubravka Turčin - Bednja Beletinec                                :
Polet Cestica - Dinamo Babinec                                    :
Nedeljanec - Sračinec                                             :
Obreš Ilija - Sloga Slokovec                                      :
Mladost Šemovec - Varteks Varaždin                                :
Čevo Podevčevo - Lepoglava                                        :
22. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Polet Cestica                            :
Polet Tuhovec - Podravac Svibovec                                 :
Bednja Beletinec - Varaždin ŠN                                    :
Dinamo Babinec - Nedeljanec                                       :
Sračinec - Obreš Ilija                                            :
Sloga Slokovec - Mladost Šemovec                                  :
Varteks Varaždin - Čevo Podevčevo                                 :
Lepoglava - Dubravka Turčin                                       :
23. round
Nedeljanec - Rudar 47 Donje Ladanje                               :
Polet Cestica - Polet Tuhovec                                     :
Podravac Svibovec - Bednja Beletinec                              :
Varaždin ŠN - Dubravka Turčin                                     :
Obreš Ilija - Dinamo Babinec                                      :
Mladost Šemovec - Sračinec                                        :
Čevo Podevčevo - Sloga Slokovec                                   :
Varteks Varaždin - Lepoglava                                      :
24. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Obreš Ilija                              :
Polet Tuhovec - Nedeljanec                                        :
Bednja Beletinec - Polet Cestica                                  :
Dubravka Turčin - Podravac Svibovec                               :
Dinamo Babinec - Mladost Šemovec                                  :
Sračinec - Čevo Podevčevo                                         :
Sloga Slokovec - Varteks Varaždin                                 :
Lepoglava - Varaždin ŠN                                           :
25. round
Mladost Šemovec - Rudar 47 Donje Ladanje                          :
Obreš Ilija - Polet Tuhovec                                       :
Nedeljanec - Bednja Beletinec                                     :
Polet Cestica - Dubravka Turčin                                   :
Podravac Svibovec - Varaždin ŠN                                   :
Čevo Podevčevo - Dinamo Babinec                                   :
Varteks Varaždin - Sračinec                                       :
Sloga Slokovec - Lepoglava                                        :
26. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Čevo Podevčevo                           :
Polet Tuhovec - Mladost Šemovec                                   :
Bednja Beletinec - Obreš Ilija                                    :
Dubravka Turčin - Nedeljanec                                      :
Varaždin ŠN - Polet Cestica                                       :
Dinamo Babinec - Varteks Varaždin                                 :
Sračinec - Sloga Slokovec                                         :
Lepoglava - Podravac Svibovec                                     :
27. round
Varteks Varaždin - Rudar 47 Donje Ladanje                         :
Čevo Podevčevo - Polet Tuhovec                                    :
Mladost Šemovec - Bednja Beletinec                                :
Obreš Ilija - Dubravka Turčin                                     :
Nedeljanec - Varaždin ŠN                                          :
Polet Cestica - Podravac Svibovec                                 :
Sloga Slokovec - Dinamo Babinec                                   :
Sračinec - Lepoglava                                              :
28. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Sloga Slokovec                           :
Polet Tuhovec - Varteks Varaždin                                  :
Bednja Beletinec - Čevo Podevčevo                                 :
Dubravka Turčin - Mladost Šemovec                                 :
Varaždin ŠN - Obreš Ilija                                         :
Podravac Svibovec - Nedeljanec                                    :
Dinamo Babinec - Sračinec                                         :
Lepoglava - Polet Cestica                                         :
29. round
Sračinec - Rudar 47 Donje Ladanje                                 :
Sloga Slokovec - Polet Tuhovec                                    :
Varteks Varaždin - Bednja Beletinec                               :
Čevo Podevčevo - Dubravka Turčin                                  :
Mladost Šemovec - Varaždin ŠN                                     :
Obreš Ilija - Podravac Svibovec                                   :
Nedeljanec - Polet Cestica                                        :
Dinamo Babinec - Lepoglava                                        :
30. round
Rudar 47 Donje Ladanje - Dinamo Babinec                           :
Polet Tuhovec - Sračinec                                          :
Bednja Beletinec - Sloga Slokovec                                 :
Dubravka Turčin - Varteks Varaždin                                :
Varaždin ŠN - Čevo Podevčevo                                      :
Podravac Svibovec - Mladost Šemovec                               :
Polet Cestica - Obreš Ilija                                       :
Lepoglava - Nedeljanec                                            :

Međimurska county

Pos  Team                            DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Polet Pribislavec                0  9  8  0  1  25   3   22   24
=====================================================================
  2  Spartak Mala Subotica            0  9  8  0  1  28   8   20   24
  3  Mladost Palinovec                0  9  6  1  2  19  13    6   19
  4  Kraljevčan 38 Donji Kraljevec    0  9  5  3  1  22   7   15   18
  5  Mladost Marija                   0  9  5  2  2  24  15    9   17
  6  Međimurec Dunjkovec-Pretetinec   0  9  5  2  2  22  14    8   17
  7  Dinamo Domašinec                 0  9  5  0  4  25  18    7   15
  8  Sloboda Mihovljan                0  9  4  2  3  16  13    3   14
  9  Mladost Ivanovec                 0  9  4  1  4  19  19    0   13
 10  Dinamo Palovec                   0  9  4  0  5  10  12   -2   12
 11  Omladinac Novo Selo Rok          0  9  3  2  4  16  18   -2   11
 12  Trnava Goričan                   0  9  3  0  6  20  23   -3    9
 13  Sokol Vratišinec                 0  9  2  1  6  14  24  -10    7
 14  Šenkovec                         0  9  1  2  6   8  31  -23    5
=====================================================================
 15  Jedinstvo Novo Selo na Dravi     0  9  1  0  8   8  27  -19    3
 16  BSK Belica                       0  9  0  0  9   3  34  -31    0

Last updated: 12. 10. 2014.

Promoted from the 2nd league:

 1 . round
Mladost Ivanovec - Šenkovec                                       3:0
Omladinac Novo Selo Rok - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec           1:1
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Sokol Vratišinec                   1:3
Dinamo Palovec - Polet Pribislavec                                0:4
BSK Belica - Dinamo Domašinec                                     0:4
Spartak Mala Subotica - Sloboda Mihovljan                         4:1
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Mladost Marija                   4:4
Mladost Palinovec - Trnava Goričan                                3:1
2. round
Mladost Palinovec - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec                1:0
Mladost Marija - Spartak Mala Subotica                            3:0
Sloboda Mihovljan - BSK Belica                                    7:0
Dinamo Domašinec - Dinamo Palovec                                 0:2
Polet Pribislavec - Jedinstvo Novo Selo na Dravi                  3:0
Sokol Vratišinec - Omladinac Novo Selo Rok                        2:5
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Mladost Ivanovec                  5:0
Trnava Goričan - Šenkovec                                         5:1
3. round
Spartak Mala Subotica - Mladost Palinovec                         5:1
BSK Belica - Mladost Marija                                       1:4
Dinamo Palovec - Sloboda Mihovljan                                1:2
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Dinamo Domašinec                   0:1
Omladinac Novo Selo Rok - Polet Pribislavec                       0:2
Mladost Ivanovec - Sokol Vratišinec                               3:2
Šenkovec - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec                          0:0
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Trnava Goričan                   3:2
4. round
Mladost Palinovec - BSK Belica                                    1:0
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Spartak Mala Subotica            1:2
Mladost Marija - Dinamo Palovec                                   1:2
Sloboda Mihovljan - Jedinstvo Novo Selo na Dravi                  2:1
Dinamo Domašinec - Omladinac Novo Selo Rok                        5:1
Polet Pribislavec - Mladost Ivanovec                              4:0
Sokol Vratišinec - Šenkovec                                       1:2
Trnava Goričan - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec                    2:4
5. round
Dinamo Palovec - Mladost Palinovec                                0:2
BSK Belica - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec                       0:4
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Mladost Marija                     1:4
Omladinac Novo Selo Rok - Sloboda Mihovljan                       2:1
Mladost Ivanovec - Dinamo Domašinec                               5:1
Šenkovec - Polet Pribislavec                                      0:6
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Sokol Vratišinec                  4:1
Spartak Mala Subotica - Trnava Goričan                            2:1
6. round
Mladost Palinovec - Jedinstvo Novo Selo na Dravi                  5:1
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Dinamo Palovec                   2:1
Spartak Mala Subotica - BSK Belica                                6:0
Mladost Marija - Omladinac Novo Selo Rok                          2:0
Sloboda Mihovljan - Mladost Ivanovec                              2:1
Dinamo Domašinec - Šenkovec                                       7:2
Polet Pribislavec - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec                 1:0
Trnava Goričan - Sokol Vratišinec                                 3:4
7. round
Omladinac Novo Selo Rok - Mladost Palinovec                       4:1
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec     1:3
Dinamo Palovec - Spartak Mala Subotica                            0:1
Mladost Ivanovec - Mladost Marija                                 5:1
Šenkovec - Sloboda Mihovljan                                      1:1
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Dinamo Domašinec                  4:1
Sokol Vratišinec - Polet Pribislavec                              0:1
BSK Belica - Trnava Goričan                                       2:4
8. round
Mladost Palinovec - Mladost Ivanovec                              1:1
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Omladinac Novo Selo Rok          2:2
Spartak Mala Subotica - Jedinstvo Novo Selo na Dravi              6:0
BSK Belica - Dinamo Palovec                                       0:1
Mladost Marija - Šenkovec                                         4:1
Sloboda Mihovljan - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec                 0:3
Dinamo Domašinec - Sokol Vratišinec                               5:1
Trnava Goričan - Polet Pribislavec                                2:1
9. round
Šenkovec - Mladost Palinovec                                      1:4
Mladost Ivanovec - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec                 1:3
Omladinac Novo Selo Rok - Spartak Mala Subotica                   1:2
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - BSK Belica                         3:0
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Mladost Marija                    1:1
Sokol Vratišinec - Sloboda Mihovljan                              0:0
Polet Pribislavec - Dinamo Domašinec                              3:1
Dinamo Palovec - Trnava Goričan                                   3:0
10. round
Mladost Palinovec - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec                 :
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Šenkovec                         :
Spartak Mala Subotica - Mladost Ivanovec                          :
BSK Belica - Omladinac Novo Selo Rok                              :
Dinamo Palovec - Jedinstvo Novo Selo na Dravi                     :
Mladost Marija - Sokol Vratišinec                                 :
Sloboda Mihovljan - Polet Pribislavec                             :
Trnava Goričan - Dinamo Domašinec                                 :
11. round
Sokol Vratišinec - Mladost Palinovec                              :
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec    :
Šenkovec - Spartak Mala Subotica                                  :
Mladost Ivanovec - BSK Belica                                     :
Omladinac Novo Selo Rok - Dinamo Palovec                          :
Polet Pribislavec - Mladost Marija                                :
Dinamo Domašinec - Sloboda Mihovljan                              :
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Trnava Goričan                     :
12. round
Mladost Palinovec - Polet Pribislavec                             :
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Sokol Vratišinec                 :
Spartak Mala Subotica - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec             :
BSK Belica - Šenkovec                                             :
Dinamo Palovec - Mladost Ivanovec                                 :
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Omladinac Novo Selo Rok            :
Mladost Marija - Dinamo Domašinec                                 :
Trnava Goričan - Sloboda Mihovljan                                :
13. round
Dinamo Domašinec - Mladost Palinovec                              :
Polet Pribislavec - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec                :
Sokol Vratišinec - Spartak Mala Subotica                          :
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - BSK Belica                        :
Šenkovec - Dinamo Palovec                                         :
Mladost Ivanovec - Jedinstvo Novo Selo na Dravi                   :
Sloboda Mihovljan - Mladost Marija                                :
Omladinac Novo Selo Rok - Trnava Goričan                          :
14. round
Mladost Palinovec - Sloboda Mihovljan                             :
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Dinamo Domašinec                 :
Spartak Mala Subotica - Polet Pribislavec                         :
BSK Belica - Sokol Vratišinec                                     :
Dinamo Palovec - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec                    :
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Šenkovec                           :
Omladinac Novo Selo Rok - Mladost Ivanovec                        :
Trnava Goričan - Mladost Marija                                   :
15. round
Mladost Marija - Mladost Palinovec                                :
Sloboda Mihovljan - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec                :
Dinamo Domašinec - Spartak Mala Subotica                          :
Polet Pribislavec - BSK Belica                                    :
Sokol Vratišinec - Dinamo Palovec                                 :
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Jedinstvo Novo Selo na Dravi      :
Šenkovec - Omladinac Novo Selo Rok                                :
Mladost Ivanovec - Trnava Goričan                                 :
16. round
Šenkovec - Mladost Ivanovec                                       :
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Omladinac Novo Selo Rok           :
Sokol Vratišinec - Jedinstvo Novo Selo na Dravi                   :
Polet Pribislavec - Dinamo Palovec                                :
Dinamo Domašinec - BSK Belica                                     :
Sloboda Mihovljan - Spartak Mala Subotica                         :
Mladost Marija - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec                   :
Trnava Goričan - Mladost Palinovec                                :
17. round
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Mladost Palinovec                :
Spartak Mala Subotica - Mladost Marija                            :
BSK Belica - Sloboda Mihovljan                                    :
Dinamo Palovec - Dinamo Domašinec                                 :
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Polet Pribislavec                  :
Omladinac Novo Selo Rok - Sokol Vratišinec                        :
Mladost Ivanovec - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec                  :
Šenkovec - Trnava Goričan                                         :
18. round
Mladost Palinovec - Spartak Mala Subotica                         :
Mladost Marija - BSK Belica                                       :
Sloboda Mihovljan - Dinamo Palovec                                :
Dinamo Domašinec - Jedinstvo Novo Selo na Dravi                   :
Polet Pribislavec - Omladinac Novo Selo Rok                       :
Sokol Vratišinec - Mladost Ivanovec                               :
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Šenkovec                          :
Trnava Goričan - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec                   :
19. round
BSK Belica - Mladost Palinovec                                    :
Spartak Mala Subotica - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec            :
Dinamo Palovec - Mladost Marija                                   :
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Sloboda Mihovljan                  :
Omladinac Novo Selo Rok - Dinamo Domašinec                        :
Mladost Ivanovec - Polet Pribislavec                              :
Šenkovec - Sokol Vratišinec                                       :
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Trnava Goričan                    :
20. round
Mladost Palinovec - Dinamo Palovec                                :
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - BSK Belica                       :
Mladost Marija - Jedinstvo Novo Selo na Dravi                     :
Sloboda Mihovljan - Omladinac Novo Selo Rok                       :
Dinamo Domašinec - Mladost Ivanovec                               :
Polet Pribislavec - Šenkovec                                      :
Sokol Vratišinec - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec                  :
Trnava Goričan - Spartak Mala Subotica                            :
21. round
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Mladost Palinovec                  :
Dinamo Palovec - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec                   :
BSK Belica - Spartak Mala Subotica                                :
Omladinac Novo Selo Rok - Mladost Marija                          :
Mladost Ivanovec - Sloboda Mihovljan                              :
Šenkovec - Dinamo Domašinec                                       :
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Polet Pribislavec                 :
Sokol Vratišinec - Trnava Goričan                                 :
22. round
Mladost Palinovec - Omladinac Novo Selo Rok                       :
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Jedinstvo Novo Selo na Dravi     :
Spartak Mala Subotica - Dinamo Palovec                            :
Mladost Marija - Mladost Ivanovec                                 :
Sloboda Mihovljan - Šenkovec                                      :
Dinamo Domašinec - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec                  :
Polet Pribislavec - Sokol Vratišinec                              :
Trnava Goričan - BSK Belica                                       :
23. round
Mladost Ivanovec - Mladost Palinovec                              :
Omladinac Novo Selo Rok - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec          :
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Spartak Mala Subotica              :
Dinamo Palovec - BSK Belica                                       :
Šenkovec - Mladost Marija                                         :
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Sloboda Mihovljan                 :
Sokol Vratišinec - Dinamo Domašinec                               :
Polet Pribislavec - Trnava Goričan                                :
24. round
Mladost Palinovec - Šenkovec                                      :
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Mladost Ivanovec                 :
Spartak Mala Subotica - Omladinac Novo Selo Rok                   :
BSK Belica - Jedinstvo Novo Selo na Dravi                         :
Mladost Marija - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec                    :
Sloboda Mihovljan - Sokol Vratišinec                              :
Dinamo Domašinec - Polet Pribislavec                              :
Trnava Goričan - Dinamo Palovec                                   :
25. round
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Mladost Palinovec                 :
Šenkovec - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec                         :
Mladost Ivanovec - Spartak Mala Subotica                          :
Omladinac Novo Selo Rok - BSK Belica                              :
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Dinamo Palovec                     :
Sokol Vratišinec - Mladost Marija                                 :
Polet Pribislavec - Sloboda Mihovljan                             :
Dinamo Domašinec - Trnava Goričan                                 :
26. round
Mladost Palinovec - Sokol Vratišinec                              :
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec    :
Spartak Mala Subotica - Šenkovec                                  :
BSK Belica - Mladost Ivanovec                                     :
Dinamo Palovec - Omladinac Novo Selo Rok                          :
Mladost Marija - Polet Pribislavec                                :
Sloboda Mihovljan - Dinamo Domašinec                              :
Trnava Goričan - Jedinstvo Novo Selo na Dravi                     :
27. round
Polet Pribislavec - Mladost Palinovec                             :
Sokol Vratišinec - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec                 :
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Spartak Mala Subotica             :
Šenkovec - BSK Belica                                             :
Mladost Ivanovec - Dinamo Palovec                                 :
Omladinac Novo Selo Rok - Jedinstvo Novo Selo na Dravi            :
Dinamo Domašinec - Mladost Marija                                 :
Sloboda Mihovljan - Trnava Goričan                                :
28. round
Mladost Palinovec - Dinamo Domašinec                              :
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Polet Pribislavec                :
Spartak Mala Subotica - Sokol Vratišinec                          :
BSK Belica - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec                        :
Dinamo Palovec - Šenkovec                                         :
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Mladost Ivanovec                   :
Mladost Marija - Sloboda Mihovljan                                :
Trnava Goričan - Omladinac Novo Selo Rok                          :
29. round
Sloboda Mihovljan - Mladost Palinovec                             :
Dinamo Domašinec - Međimurec Dunjkovec-Pretetinec                 :
Polet Pribislavec - Spartak Mala Subotica                         :
Sokol Vratišinec - BSK Belica                                     :
Kraljevčan 38 Donji Kraljevec - Dinamo Palovec                    :
Šenkovec - Jedinstvo Novo Selo na Dravi                           :
Mladost Ivanovec - Omladinac Novo Selo Rok                        :
Mladost Marija - Trnava Goričan                                   :
30. round
Mladost Palinovec - Mladost Marija                                :
Međimurec Dunjkovec-Pretetinec - Sloboda Mihovljan                :
Spartak Mala Subotica - Dinamo Domašinec                          :
BSK Belica - Polet Pribislavec                                    :
Dinamo Palovec - Sokol Vratišinec                                 :
Jedinstvo Novo Selo na Dravi - Kraljevčan 38 Donji Kraljevec      :
Omladinac Novo Selo Rok - Šenkovec                                :
Trnava Goričan - Mladost Ivanovec                                 :

Bjelovarsko-bilogorska county

Pos  Team                       DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Dinamo Predavac             0  6  4  2  0  17   9    8   14
================================================================
  2  Hajduk Hercegovac           0  6  4  1  1  13   7    6   13
  3  Trnski Nova Rača            0  6  3  2  1  13   9    4   11
  4  Tomislav Berek              0  6  3  1  2  13   8    5   10
  5  BILO Velika Pisanica        0  6  2  3  1  10   9    1    9
  6  Lasta Gudovac               0  6  2  2  2  12  11    1    8
  7  Kamen Sirač                 0  6  2  1  3  13  12    1    7
  8  Brestovac                   0  6  2  1  3   9  10   -1    7
  9  Čazma                       0  6  2  1  3  11  14   -3    7
 10  Bilogorac Veliko Trojstvo   0  6  1  3  2   5   6   -1    6
================================================================
 11  Omladinac Ćurlovac          0  6  0  3  3   6  11   -5    3
 12  BŠK Brezovac                0  6  1  0  5   5  21  -16    3

Last updated: 12. 10. 2014.

Promoted from the 2nd league:

 1 . round
BILO Velika Pisanica - BŠK Brezovac                               3:1
Hajduk Hercegovac - Čazma                                         5:1
Lasta Gudovac - Brestovac                                         3:1
Omladinac Ćurlovac - Bilogorac Veliko Trojstvo                    0:0
Dinamo Predavac - Kamen Sirač                                     2:1
Tomislav Berek - Trnski Nova Rača                                 3:0
2. round
Tomislav Berek - Dinamo Predavac                                  1:3
Kamen Sirač - Omladinac Ćurlovac                                  3:2
Bilogorac Veliko Trojstvo - Lasta Gudovac                         1:0
Brestovac - Hajduk Hercegovac                                     1:1
Čazma - BILO Velika Pisanica                                      0:1
Trnski Nova Rača - BŠK Brezovac                                   5:0
3. round (postponed for the 16th of November)
Omladinac Ćurlovac - Tomislav Berek                               :
Lasta Gudovac - Kamen Sirač                                       :
Hajduk Hercegovac - Bilogorac Veliko Trojstvo                     :
BILO Velika Pisanica - Brestovac                                  :
BŠK Brezovac - Čazma                                              :
Dinamo Predavac - Trnski Nova Rača                                :
4. round
Tomislav Berek - Lasta Gudovac                                    2:2
Dinamo Predavac - Omladinac Ćurlovac                              2:2
Kamen Sirač - Hajduk Hercegovac                                   0:2
Bilogorac Veliko Trojstvo - BILO Velika Pisanica                  0:0
Brestovac - BŠK Brezovac                                          2:0
Trnski Nova Rača - Čazma                                          2:1
5. round
Hajduk Hercegovac - Tomislav Berek                                2:1
Lasta Gudovac - Dinamo Predavac                                   2:4
BILO Velika Pisanica - Kamen Sirač2:2
BŠK Brezovac - Bilogorac Veliko Trojstvo                          3:2
Čazma - Brestovac                                                 4:3
Omladinac Ćurlovac - Trnski Nova Rača                             1:1
6. round
Tomislav Berek - BILO Velika Pisanica                             3:1
Dinamo Predavac - Hajduk Hercegovac                               3:0
Omladinac Ćurlovac - Lasta Gudovac                                0:2
Kamen Sirač - BŠK Brezovac                                        6:1
Bilogorac Veliko Trojstvo - Čazma                                 2:2
Trnski Nova Rača - Brestovac                                      2:1
7. round
BŠK Brezovac - Tomislav Berek                                     0:3
BILO Velika Pisanica - Dinamo Predavac                            3:3
Hajduk Hercegovac - Omladinac Ćurlovac                            3:1
Čazma - Kamen Sirač3:1
Brestovac - Bilogorac Veliko Trojstvo                             1:0
Lasta Gudovac - Trnski Nova Rača                                  3:3
8. round
Tomislav Berek - Čazma                                            :
Dinamo Predavac - BŠK Brezovac                                    :
Omladinac Ćurlovac - BILO Velika Pisanica                         :
Lasta Gudovac - Hajduk Hercegovac                                 :
Kamen Sirač - Brestovac                                           :
Trnski Nova Rača - Bilogorac Veliko Trojstvo                      :
9. round
Brestovac - Tomislav Berek                                        :
Čazma - Dinamo Predavac                                           :
BŠK Brezovac - Omladinac Ćurlovac                                 :
BILO Velika Pisanica - Lasta Gudovac                              :
Bilogorac Veliko Trojstvo - Kamen Sirač                           :
Hajduk Hercegovac - Trnski Nova Rača                              :
10. round
Tomislav Berek - Bilogorac Veliko Trojstvo                        :
Dinamo Predavac - Brestovac                                       :
Omladinac Ćurlovac - Čazma                                        :
Lasta Gudovac - BŠK Brezovac                                      :
Hajduk Hercegovac - BILO Velika Pisanica                          :
Trnski Nova Rača - Kamen Sirač                                    :
11. round
Kamen Sirač - Tomislav Berek                                      :
Bilogorac Veliko Trojstvo - Dinamo Predavac                       :
Brestovac - Omladinac Ćurlovac                                    :
Čazma - Lasta Gudovac                                             :
BŠK Brezovac - Hajduk Hercegovac                                  :
BILO Velika Pisanica - Trnski Nova Rača                           :
12. round
BŠK Brezovac - BILO Velika Pisanica                               :
Čazma - Hajduk Hercegovac                                         :
Brestovac - Lasta Gudovac                                         :
Bilogorac Veliko Trojstvo - Omladinac Ćurlovac                    :
Kamen Sirač - Dinamo Predavac                                     :
Trnski Nova Rača - Tomislav Berek                                 :
13. round
Dinamo Predavac - Tomislav Berek                                  :
Omladinac Ćurlovac - Kamen Sirač                                  :
Lasta Gudovac - Bilogorac Veliko Trojstvo                         :
Hajduk Hercegovac - Brestovac                                     :
BILO Velika Pisanica - Čazma                                      :
BŠK Brezovac - Trnski Nova Rača                                   :
14. round
Tomislav Berek - Omladinac Ćurlovac                               :
Kamen Sirač - Lasta Gudovac                                       :
Bilogorac Veliko Trojstvo - Hajduk Hercegovac                     :
Brestovac - BILO Velika Pisanica                                  :
Čazma - BŠK Brezovac                                              :
Trnski Nova Rača - Dinamo Predavac                                :
15. round
Lasta Gudovac - Tomislav Berek                                    :
Omladinac Ćurlovac - Dinamo Predavac                              :
Hajduk Hercegovac - Kamen Sirač                                   :
BILO Velika Pisanica - Bilogorac Veliko Trojstvo                  :
BŠK Brezovac - Brestovac                                          :
Čazma - Trnski Nova Rača                                          :
16. round
Tomislav Berek - Hajduk Hercegovac                                :
Dinamo Predavac - Lasta Gudovac                                   :
Kamen Sirač - BILO Velika Pisanica                                :
Bilogorac Veliko Trojstvo - BŠK Brezovac                          :
Brestovac - Čazma                                                 :
Trnski Nova Rača - Omladinac Ćurlovac                             :
17. round
BILO Velika Pisanica - Tomislav Berek                             :
Hajduk Hercegovac - Dinamo Predavac                               :
Lasta Gudovac - Omladinac Ćurlovac                                :
BŠK Brezovac - Kamen Sirač                                        :
Čazma - Bilogorac Veliko Trojstvo                                 :
Brestovac - Trnski Nova Rača                                      :
18. round
Tomislav Berek - BŠK Brezovac                                     :
Dinamo Predavac - BILO Velika Pisanica                            :
Omladinac Ćurlovac - Hajduk Hercegovac                            :
Kamen Sirač - Čazma                                               :
Bilogorac Veliko Trojstvo - Brestovac                             :
Trnski Nova Rača - Lasta Gudovac                                  :
19. round
Čazma - Tomislav Berek                                            :
BŠK Brezovac - Dinamo Predavac                                    :
BILO Velika Pisanica - Omladinac Ćurlovac                         :
Hajduk Hercegovac - Lasta Gudovac                                 :
Brestovac - Kamen Sirač                                           :
Bilogorac Veliko Trojstvo - Trnski Nova Rača                      :
20. round
Tomislav Berek - Brestovac                                        :
Dinamo Predavac - Čazma                                           :
Omladinac Ćurlovac - BŠK Brezovac                                 :
Lasta Gudovac - BILO Velika Pisanica                              :
Kamen Sirač - Bilogorac Veliko Trojstvo                           :
Trnski Nova Rača - Hajduk Hercegovac                              :
21. round
Bilogorac Veliko Trojstvo - Tomislav Berek                        :
Brestovac - Dinamo Predavac                                       :
Čazma - Omladinac Ćurlovac                                        :
BŠK Brezovac - Lasta Gudovac                                      :
BILO Velika Pisanica - Hajduk Hercegovac                          :
Kamen Sirač - Trnski Nova Rača                                    :
22. round
Tomislav Berek - Kamen Sirač                                      :
Dinamo Predavac - Bilogorac Veliko Trojstvo                       :
Omladinac Ćurlovac - Brestovac                                    :
Lasta Gudovac - Čazma                                             :
Hajduk Hercegovac - BŠK Brezovac                                  :
Trnski Nova Rača - BILO Velika Pisanica                           :

Koprivničko-križevačka county

Pos  Team                       DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Tehničar 1974 Cvetkovec     0  6  4  1  1  17   7   10   13
================================================================
  2  Osvit Đelekovec             0  7  4  1  2  15   9    6   13
  3  Mladost Kloštar Podravski   0  6  3  3  0  10   6    4   12
  4  Borac Imbirovec             0  6  3  2  1  23  12   11   11
  5  Prekodravac Ždala           0  7  3  1  3  14  11    3   10
  6  Graničar Legrad             0  7  3  1  3   8  10   -2   10
  7  Bratstvo Kunovec            0  6  2  3  1   6   4    2    9
  8  Sloga Koprivnički Ivanec    0  6  2  2  2  10  10    0    8
  9  Panonija Peteranec          0  7  2  2  3  13  14   -1    8
 10  Drava Podravske Sesvete     0  7  2  2  3  10  15   -5    8
 11  Drava Novigrad Podravski    0  7  1  4  2   3   4   -1    7
 12  Tomislav Žabno              0  6  2  1  3  11  14   -3    7
 13  Ferdinandovac               0  7  1  2  4   5  14   -9    5
================================================================
 14  Mladost Koprivnički Bregi   0  7  1  1  5   6  21  -15    4

Last updated: 5. 10. 2014.

Promoted from the 2nd league:

 1 . round
Borac Imbriovec - Panonija Peteranec                              2:2
Osvit Đelekovec - Sloga Koprivnički Ivanec                        3:1
Drava Novigrad Podravski - Graničar Legrad                        0:1
Ferdinandovac - Mladost Kloštar Podravski                         0:0
Tehničar 1974 Cvetkovec - Mladost Koprivnički Bregi               3:2
Bratstvo Kunovec - Prekodravac Ždala                              0:1
Drava Podravske Sesvete - Tomislav Žabno                          2:0
2. round
Drava Podravske Sesvete - Bratstvo Kunovec                        0:0
Prekodravac Ždala - Tehničar 1974 Cvetkovec                       3:1
Mladost Koprivnički Bregi - Ferdinandovac                         1:1
Mladost Kloštar Podravski - Drava Novigrad Podravski              1:0
Graničar Legrad - Osvit Đelekovec                                 1:0
Sloga Koprivnički Ivanec - Borac Imbriovec                        3:3
Tomislav Žabno - Panonija Peteranec                               3:3
3. round
Tehničar 1974 Cvetkovec - Drava Podravske Sesvete                 6:2
Ferdinandovac - Prekodravac Ždala                                 2:1
Drava Novigrad Podravski - Mladost Koprivnički Bregi              1:0
Osvit Đelekovec - Mladost Kloštar Podravski                       2:4
Borac Imbriovec - Graničar Legrad                                 2:1
Panonija Peteranec - Sloga Koprivnički Ivanec                     2:1
Bratstvo Kunovec - Tomislav Žabno                                 3:1
4. round
Drava Podravske Sesvete - Ferdinandovac                           5:1
Bratstvo Kunovec - Tehničar 1974 Cvetkovec                        ppd (8. 10. 2014.)
Prekodravac Ždala - Drava Novigrad Podravski                      1:1
Mladost Koprivnički Bregi - Osvit Đelekovec                       0:3
Mladost Kloštar Podravski - Borac Imbriovec                       ppd (8. 10. 2014.)
Graničar Legrad - Panonija Peteranec                              2:1
Tomislav Žabno - Sloga Koprivnički Ivanec                         ppd (8. 10. 2014.)
5. round
Drava Novigrad Podravski - Drava Podravske Sesvete                0:0
Ferdinandovac - Bratstvo Kunovec                                  0:1
Osvit Đelekovec - Prekodravac Ždala                               4:1
Borac Imbriovec - Mladost Koprivnički Bregi                      10:1
Panonija Peteranec - Mladost Kloštar Podravski                    1:2
Sloga Koprivnički Ivanec - Graničar Legrad                        2:1
Tehničar 1974 Cvetkovec - Tomislav Žabno                          5:0
6. round
Drava Podravske Sesvete - Osvit Đelekovec                         1:2
Bratstvo Kunovec - Drava Novigrad Podravski                       1:1
Tehničar 1974 Cvetkovec - Ferdinandovac                           2:0
Prekodravac Ždala - Borac Imbriovec                               5:0
Mladost Koprivnički Bregi - Panonija Peteranec                    2:1
Mladost Kloštar Podravski - Sloga Koprivnički Ivanec              1:1
Tomislav Žabno - Graničar Legrad                                  3:0
7. round
Borac Imbriovec - Drava Podravske Sesvete                         6:0
Osvit Đelekovec - Bratstvo Kunovec                                1:1
Drava Novigrad Podravski - Tehničar 1974 Cvetkovec                0:0
Panonija Peteranec - Prekodravac Ždala                            3:2
Sloga Koprivnički Ivanec - Mladost Koprivnički Bregi              2:0
Graničar Legrad - Mladost Kloštar Podravski                       2:2
Ferdinandovac - Tomislav Žabno                                    1:4
8. round
Drava Podravske Sesvete - Panonija Peteranec                      :
Bratstvo Kunovec - Borac Imbriovec                                :
Tehničar 1974 Cvetkovec - Osvit Đelekovec                         :
Ferdinandovac - Drava Novigrad Podravski                          :
Prekodravac Ždala - Sloga Koprivnički Ivanec                      :
Mladost Koprivnički Bregi - Graničar Legrad                       :
Tomislav Žabno - Mladost Kloštar Podravski                        :
9. round
Sloga Koprivnički Ivanec - Drava Podravske Sesvete                :
Panonija Peteranec - Bratstvo Kunovec                             :
Borac Imbriovec - Tehničar 1974 Cvetkovec                         :
Osvit Đelekovec - Ferdinandovac                                   :
Graničar Legrad - Prekodravac Ždala                               :
Mladost Kloštar Podravski - Mladost Koprivnički Bregi             :
Drava Novigrad Podravski - Tomislav Žabno                         :
10. round
Drava Podravske Sesvete - Graničar Legrad                         :
Bratstvo Kunovec - Sloga Koprivnički Ivanec                       :
Tehničar 1974 Cvetkovec - Panonija Peteranec                      :
Ferdinandovac - Borac Imbriovec                                   :
Drava Novigrad Podravski - Osvit Đelekovec                        :
Prekodravac Ždala - Mladost Kloštar Podravski                     :
Tomislav Žabno - Mladost Koprivnički Bregi                        :
11. round
Mladost Kloštar Podravski - Drava Podravske Sesvete               :
Graničar Legrad - Bratstvo Kunovec                                :
Sloga Koprivnički Ivanec - Tehničar 1974 Cvetkovec                :
Panonija Peteranec - Ferdinandovac                                :
Borac Imbriovec - Drava Novigrad Podravski                        :
Mladost Koprivnički Bregi - Prekodravac Ždala                     :
Osvit Đelekovec - Tomislav Žabno                                  :
12. round
Drava Podravske Sesvete - Mladost Koprivnički Bregi               :
Bratstvo Kunovec - Mladost Kloštar Podravski                      :
Tehničar 1974 Cvetkovec - Graničar Legrad                         :
Ferdinandovac - Sloga Koprivnički Ivanec                          :
Drava Novigrad Podravski - Panonija Peteranec                     :
Osvit Đelekovec - Borac Imbriovec                                 :
Tomislav Žabno - Prekodravac Ždala                                :
13. round
Prekodravac Ždala - Drava Podravske Sesvete                       :
Mladost Koprivnički Bregi - Bratstvo Kunovec                      :
Mladost Kloštar Podravski - Tehničar 1974 Cvetkovec               :
Graničar Legrad - Ferdinandovac                                   :
Sloga Koprivnički Ivanec - Drava Novigrad Podravski               :
Panonija Peteranec - Osvit Đelekovec                              :
Borac Imbriovec - Tomislav Žabno                                  :
14. round
Panonija Peteranec - Borac Imbriovec                              :
Sloga Koprivnički Ivanec - Osvit Đelekovec                        :
Graničar Legrad - Drava Novigrad Podravski                        :
Mladost Kloštar Podravski - Ferdinandovac                         :
Mladost Koprivnički Bregi - Tehničar 1974 Cvetkovec               :
Prekodravac Ždala - Bratstvo Kunovec                              :
Tomislav Žabno - Drava Podravske Sesvete                          :
15. round
Bratstvo Kunovec - Drava Podravske Sesvete                        :
Tehničar 1974 Cvetkovec - Prekodravac Ždala                       :
Ferdinandovac - Mladost Koprivnički Bregi                         :
Drava Novigrad Podravski - Mladost Kloštar Podravski              :
Osvit Đelekovec - Graničar Legrad                                 :
Borac Imbriovec - Sloga Koprivnički Ivanec                        :
Panonija Peteranec - Tomislav Žabno                               :
16. round
Drava Podravske Sesvete - Tehničar 1974 Cvetkovec                 :
Prekodravac Ždala - Ferdinandovac                                 :
Mladost Koprivnički Bregi - Drava Novigrad Podravski              :
Mladost Kloštar Podravski - Osvit Đelekovec                       :
Graničar Legrad - Borac Imbriovec                                 :
Sloga Koprivnički Ivanec - Panonija Peteranec                     :
Tomislav Žabno - Bratstvo Kunovec                                 :
17. round
Ferdinandovac - Drava Podravske Sesvete                           :
Tehničar 1974 Cvetkovec - Bratstvo Kunovec                        :
Drava Novigrad Podravski - Prekodravac Ždala                      :
Osvit Đelekovec - Mladost Koprivnički Bregi                       :
Borac Imbriovec - Mladost Kloštar Podravski                       :
Panonija Peteranec - Graničar Legrad                              :
Sloga Koprivnički Ivanec - Tomislav Žabno                         :
18. round
Drava Podravske Sesvete - Drava Novigrad Podravski                :
Bratstvo Kunovec - Ferdinandovac                                  :
Prekodravac Ždala - Osvit Đelekovec                               :
Mladost Koprivnički Bregi - Borac Imbriovec                       :
Mladost Kloštar Podravski - Panonija Peteranec                    :
Graničar Legrad - Sloga Koprivnički Ivanec                        :
Tomislav Žabno - Tehničar 1974 Cvetkovec                          :
19. round
Osvit Đelekovec - Drava Podravske Sesvete                         :
Drava Novigrad Podravski - Bratstvo Kunovec                       :
Ferdinandovac - Tehničar 1974 Cvetkovec                           :
Borac Imbriovec - Prekodravac Ždala                               :
Panonija Peteranec - Mladost Koprivnički Bregi                    :
Sloga Koprivnički Ivanec - Mladost Kloštar Podravski              :
Graničar Legrad - Tomislav Žabno                                  :
20. round
Drava Podravske Sesvete - Borac Imbriovec                         :
Bratstvo Kunovec - Osvit Đelekovec                                :
Tehničar 1974 Cvetkovec - Drava Novigrad Podravski                :
Prekodravac Ždala - Panonija Peteranec                            :
Mladost Koprivnički Bregi - Sloga Koprivnički Ivanec              :
Mladost Kloštar Podravski - Graničar Legrad                       :
Tomislav Žabno - Ferdinandovac                                    :
21. round
Panonija Peteranec - Drava Podravske Sesvete                      :
Borac Imbriovec - Bratstvo Kunovec                                :
Osvit Đelekovec - Tehničar 1974 Cvetkovec                         :
Drava Novigrad Podravski - Ferdinandovac                          :
Sloga Koprivnički Ivanec - Prekodravac Ždala                      :
Graničar Legrad - Mladost Koprivnički Bregi                       :
Mladost Kloštar Podravski - Tomislav Žabno                        :
22. round
Drava Podravske Sesvete - Sloga Koprivnički Ivanec                :
Bratstvo Kunovec - Panonija Peteranec                             :
Tehničar 1974 Cvetkovec - Borac Imbriovec                         :
Ferdinandovac - Osvit Đelekovec                                   :
Prekodravac Ždala - Graničar Legrad                               :
Mladost Koprivnički Bregi - Mladost Kloštar Podravski             :
Tomislav Žabno - Drava Novigrad Podravski                         :
23. round
Graničar Legrad - Drava Podravske Sesvete                         :
Sloga Koprivnički Ivanec - Bratstvo Kunovec                       :
Panonija Peteranec - Tehničar 1974 Cvetkovec                      :
Borac Imbriovec - Ferdinandovac                                   :
Osvit Đelekovec - Drava Novigrad Podravski                        :
Mladost Kloštar Podravski - Prekodravac Ždala                     :
Mladost Koprivnički Bregi - Tomislav Žabno                        :
24. round
Drava Podravske Sesvete - Mladost Kloštar Podravski               :
Bratstvo Kunovec - Graničar Legrad                                :
Tehničar 1974 Cvetkovec - Sloga Koprivnički Ivanec                :
Ferdinandovac - Panonija Peteranec                                :
Drava Novigrad Podravski - Borac Imbriovec                        :
Prekodravac Ždala - Mladost Koprivnički Bregi                     :
Tomislav Žabno - Osvit Đelekovec                                  :
25. round
Mladost Koprivnički Bregi - Drava Podravske Sesvete               :
Mladost Kloštar Podravski - Bratstvo Kunovec                      :
Graničar Legrad - Tehničar 1974 Cvetkovec                         :
Sloga Koprivnički Ivanec - Ferdinandovac                          :
Panonija Peteranec - Drava Novigrad Podravski                     :
Borac Imbriovec - Osvit Đelekovec                                 :
Prekodravac Ždala - Tomislav Žabno                                :
26. round
Drava Podravske Sesvete - Prekodravac Ždala                       :
Bratstvo Kunovec - Mladost Koprivnički Bregi                      :
Tehničar 1974 Cvetkovec - Mladost Kloštar Podravski               :
Ferdinandovac - Graničar Legrad                                   :
Drava Novigrad Podravski - Sloga Koprivnički Ivanec               :
Osvit Đelekovec - Panonija Peteranec                              :
Tomislav Žabno - Borac Imbriovec                                  :

Virovitičko-podravska county

Pos  Team                           DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Voćin                           0  8  7  0  1  16   4   12   21
====================================================================
  2  Papuk Orahovica                 0  8  6  1  1  27  11   16   19
  3  Lukač 05                        0  8  5  3  0  29   9   20   18
  4  Mikleuš                         0  8  5  1  2  22  18    4   16
  5  Rezovac                         0  8  4  2  2  12   7    5   14
  6  Munja Veliki Rastovac           0  8  4  1  3  19  11    8   13
  7  Zrinski Nova Bukovica           0  8  4  1  3  16  10    6   13
  8  Bratstvo Gornje Bazje           0  8  3  2  3  16   8    8   11
  9  Crnac                           0  8  3  2  3  15  15    0   11
 10  Mladost Čačinci                 0  8  3  1  4  21  23   -2   10
 11  Podravac Sopje                  0  8  2  0  6  17  23   -6    6
 12  Bilogora 1947 Špišić Bukovica   0  8  2  0  6  10  21  -11    6
====================================================================
 13  Turanovac                       0  8  0  1  7   5  29  -24    1
 14  Napredak Rušani                 0  8  0  1  7   8  44  -36    1

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Turanovac - Napredak Rušani                                       2:2
Crnac - Lukač 05                                                  3:3
Papuk Orahovica - Mladost Čačinci                                 3:1
Rezovac - Podravac Sopje                                          1:0
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Mikleuš                           1:2
Voćin - Munja Veliki Rastovac                                     2:0
Zrinski Nova Bukovica - Bratstvo Gornje Bazje                     2:2
2. round
Zrinski Nova Bukovica - Voćin                                     0:2
Munja Veliki Rastovac - Bilogora 1947 Špišić Bukovica             3:2
Mikleuš - Rezovac                                                 0:0
Podravac Sopje - Papuk Orahovica                                  1:7
Mladost Čačinci - Crnac                                           3:3
Lukač 05 - Turanovac                                              4:0
Bratstvo Gornje Bazje - Napredak Rušani                           5:1
3. round
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Zrinski Nova Bukovica             1:0
Rezovac - Munja Veliki Rastovac                                   2:0
Papuk Orahovica - Mikleuš                                         4:1
Crnac - Podravac Sopje                                            4:3
Turanovac - Mladost Čačinci                                       1:4
Lukač 05 - Napredak Rušani                                        9:0
Voćin - Bratstvo Gornje Bazje                                     2:0
4. round
Rezovac - Zrinski Nova Bukovica                                   1:2
Voćin - Bilogora 1947 Špišić Bukovica                             5:1
Munja Veliki Rastovac - Papuk Orahovica                           2:4
Mikleuš - Crnac                                                   2:1
Podravac Sopje - Turanovac                                        5:1
Mladost Čačinci - Napredak Rušani                                 4:1
Bratstvo Gornje Bazje - Lukač 05                                  0:0
5. round
Papuk Orahovica - Zrinski Nova Bukovica                           3:1
Rezovac - Voćin                                                   1:2
Crnac - Munja Veliki Rastovac                                     0:2
Turanovac - Mikleuš                                               0:1
Napredak Rušani - Podravac Sopje                                  0:5
Lukač 05 - Mladost Čačinci                                        4:3
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Bratstvo Gornje Bazje             2:1
6. round
Zrinski Nova Bukovica - Crnac                                     2:0
Voćin - Papuk Orahovica                                           1:0
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Rezovac                           1:4
Munja Veliki Rastovac - Turanovac                                 8:1
Mikleuš - Napredak Rušani                                         9:3
Podravac Sopje - Lukač 05                                         1:2
Bratstvo Gornje Bazje - Mladost Čačinci                           4:0
7. round
Turanovac - Zrinski Nova Bukovica                                 0:3
Crnac - Voćin                                                     2:0
Papuk Orahovica - Bilogora 1947 Špišić Bukovica                   4:2
Napredak Rušani - Munja Veliki Rastovac                           0:4
Lukač 05 - Mikleuš                                                7:2
Mladost Čačinci - Podravac Sopje                                  4:2
Rezovac - Bratstvo Gornje Bazje                                   1:0
8. round
Zrinski Nova Bukovica - Napredak Rušani                           6:1
Voćin - Turanovac                                                 2:0
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Crnac                             0:2
Rezovac - Papuk Orahovica                                         2:2
Munja Veliki Rastovac - Lukač 05                                  0:0
Mikleuš - Mladost Čačinci                                         5:2
Bratstvo Gornje Bazje - Podravac Sopje                            4:0
9. round
Lukač 05 - Zrinski Nova Bukovica                                  :
Napredak Rušani - Voćin                                           :
Turanovac - Bilogora 1947 Špišić Bukovica                         :
Crnac - Rezovac                                                   :
Mladost Čačinci - Munja Veliki Rastovac                           :
Podravac Sopje - Mikleuš                                          :
Papuk Orahovica - Bratstvo Gornje Bazje                           :
10. round
Zrinski Nova Bukovica - Mladost Čačinci                           :
Voćin - Lukač 05                                                  :
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Napredak Rušani                   :
Rezovac - Turanovac                                               :
Papuk Orahovica - Crnac                                           :
Munja Veliki Rastovac - Podravac Sopje                            :
Bratstvo Gornje Bazje - Mikleuš                                   :
11. round
Podravac Sopje - Zrinski Nova Bukovica                            :
Mladost Čačinci - Voćin                                           :
Lukač 05 - Bilogora 1947 Špišić Bukovica                          :
Napredak Rušani - Rezovac                                         :
Turanovac - Papuk Orahovica                                       :
Mikleuš - Munja Veliki Rastovac                                   :
Crnac - Bratstvo Gornje Bazje                                     :
12. round
Zrinski Nova Bukovica - Mikleuš                                   :
Voćin - Podravac Sopje                                            :
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Mladost Čačinci                   :
Rezovac - Lukač 05                                                :
Papuk Orahovica - Napredak Rušani                                 :
Crnac - Turanovac                                                 :
Bratstvo Gornje Bazje - Munja Veliki Rastovac                     :
13. round
Munja Veliki Rastovac - Zrinski Nova Bukovica                     :
Mikleuš - Voćin                                                   :
Podravac Sopje - Bilogora 1947 Špišić Bukovica                    :
Mladost Čačinci - Rezovac                                         :
Lukač 05 - Papuk Orahovica                                        :
Napredak Rušani - Crnac                                           :
Turanovac - Bratstvo Gornje Bazje                                 :
14. round
Napredak Rušani - Turanovac                                       :
Lukač 05 - Crnac                                                  :
Mladost Čačinci - Papuk Orahovica                                 :
Podravac Sopje - Rezovac                                          :
Mikleuš - Bilogora 1947 Špišić Bukovica                           :
Munja Veliki Rastovac - Voćin                                     :
Bratstvo Gornje Bazje - Zrinski Nova Bukovica                     :
15. round
Voćin - Zrinski Nova Bukovica                                     :
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Munja Veliki Rastovac             :
Rezovac - Mikleuš                                                 :
Papuk Orahovica - Podravac Sopje                                  :
Crnac - Mladost Čačinci                                           :
Turanovac - Lukač 05                                              :
Napredak Rušani - Bratstvo Gornje Bazje                           :
16. round
Zrinski Nova Bukovica - Bilogora 1947 Špišić Bukovica             :
Munja Veliki Rastovac - Rezovac                                   :
Mikleuš - Papuk Orahovica                                         :
Podravac Sopje - Crnac                                            :
Mladost Čačinci - Turanovac                                       :
Napredak Rušani - Lukač 05                                        :
Bratstvo Gornje Bazje - Voćin                                     :
17. round
Zrinski Nova Bukovica - Rezovac                                   :
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Voćin                             :
Papuk Orahovica - Munja Veliki Rastovac                           :
Crnac - Mikleuš                                                   :
Turanovac - Podravac Sopje                                        :
Napredak Rušani - Mladost Čačinci                                 :
Lukač 05 - Bratstvo Gornje Bazje                                  :
18. round
Zrinski Nova Bukovica - Papuk Orahovica                           :
Voćin - Rezovac                                                   :
Munja Veliki Rastovac - Crnac                                     :
Mikleuš - Turanovac                                               :
Podravac Sopje - Napredak Rušani                                  :
Mladost Čačinci - Lukač 05                                        :
Bratstvo Gornje Bazje - Bilogora 1947 Špišić Bukovica             :
19. round
Crnac - Zrinski Nova Bukovica                                     :
Papuk Orahovica - Voćin                                           :
Rezovac - Bilogora 1947 Špišić Bukovica                           :
Turanovac - Munja Veliki Rastovac                                 :
Napredak Rušani - Mikleuš                                         :
Lukač 05 - Podravac Sopje                                         :
Mladost Čačinci - Bratstvo Gornje Bazje                           :
20. round
Zrinski Nova Bukovica - Turanovac                                 :
Voćin - Crnac                                                     :
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Papuk Orahovica                   :
Munja Veliki Rastovac - Napredak Rušani                           :
Mikleuš - Lukač 05                                                :
Podravac Sopje - Mladost Čačinci                                  :
Bratstvo Gornje Bazje - Rezovac                                   :
21. round
Napredak Rušani - Zrinski Nova Bukovica                           :
Turanovac - Voćin                                                 :
Crnac - Bilogora 1947 Špišić Bukovica                             :
Papuk Orahovica - Rezovac                                         :
Lukač 05 - Munja Veliki Rastovac                                  :
Mladost Čačinci - Mikleuš                                         :
Podravac Sopje - Bratstvo Gornje Bazje                            :
22. round
Zrinski Nova Bukovica - Lukač 05                                  :
Voćin - Napredak Rušani                                           :
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Turanovac                         :
Rezovac - Crnac                                                   :
Munja Veliki Rastovac - Mladost Čačinci                           :
Mikleuš - Podravac Sopje                                          :
Bratstvo Gornje Bazje - Papuk Orahovica                           :
23. round
Mladost Čačinci - Zrinski Nova Bukovica                           :
Lukač 05 - Voćin                                                  :
Napredak Rušani - Bilogora 1947 Špišić Bukovica                   :
Turanovac - Rezovac                                               :
Crnac - Papuk Orahovica                                           :
Podravac Sopje - Munja Veliki Rastovac                            :
Mikleuš - Bratstvo Gornje Bazje                                   :
24. round
Zrinski Nova Bukovica - Podravac Sopje                            :
Voćin - Mladost Čačinci                                           :
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Lukač 05                          :
Rezovac - Napredak Rušani                                         :
Papuk Orahovica - Turanovac                                       :
Munja Veliki Rastovac - Mikleuš                                   :
Bratstvo Gornje Bazje - Crnac                                     :
25. round
Mikleuš - Zrinski Nova Bukovica                                   :
Podravac Sopje - Voćin                                            :
Mladost Čačinci - Bilogora 1947 Špišić Bukovica                   :
Lukač 05 - Rezovac                                                :
Napredak Rušani - Papuk Orahovica                                 :
Turanovac - Crnac                                                 :
Munja Veliki Rastovac - Bratstvo Gornje Bazje                     :
26. round
Zrinski Nova Bukovica - Munja Veliki Rastovac                     :
Voćin - Mikleuš                                                   :
Bilogora 1947 Špišić Bukovica - Podravac Sopje                    :
Rezovac - Mladost Čačinci                                         :
Papuk Orahovica - Lukač 05                                        :
Crnac - Napredak Rušani                                           :
Bratstvo Gornje Bazje - Turanovac                                 :


Sixth Level (2nd county leagues)

Brodsko-posavska county

Group "East"

Pos  Team                      DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Gundinci                   0  8  7  0  1  27   6   21   21
===============================================================
  2  Mladost Donja Bebrina      0  8  6  1  1  32  11   21   19
  3  Dilj Klokočevik            0  8  6  1  1  15   5   10   19
  4  Raketa Beravci             0  8  6  0  2  20  12    8   18
  5  Sikirevci                  0  8  5  2  1  22  12   10   17
  6  Sloga Jaruge               0  8  5  0  3  21  13    8   15
  7  Slaven Trnjani             0  8  4  1  3  18  10    8   13
  8  Mladost Čajkovci           0  8  3  1  4  13  18   -5   10
  9  Graničar Slavonski Šamac   0  8  3  0  5  17  22   -5    9
 10  Omladinac Staro Topolje    0  8  2  0  6  10  19   -9    6
 11  Gardun Garčin              0  8  1  2  5   7  25  -18    5
 12  Sapci                      0  8  1  1  6  10  20  -10    4
 13  Dubrava Zadubravlje        0  8  1  1  6   9  29  -20    4
===============================================================
 14  Sloga Vrpolje              0  8  0  2  6   6  25  -19    2

Last updated: 5. 10. 2014.

 1 . round
Sikirevci - Mladost Čajkovci                                      4:3
Dubrava Zadubravlje - Gardun Garčin                               4:0
Graničar Slavonski Šamac - Mladost Donja Bebrina                  2:4
Omladinac Staro Topolje - Sloga Vrpolje                           4:0
Gundinci - Dilj Klokočevik                                        0:1
Raketa Beravci - Sloga Jaruge                                     5:2
Slaven Trnjani - Sapci                                            2:0
2. round
Slaven Trnjani - Raketa Beravci                                   0:2
Sloga Jaruge - Gundinci                                           1:3
Dilj Klokočevik - Omladinac Staro Topolje                         1:0
Sloga Vrpolje - Graničar Slavonski Šamac                          2:3
Mladost Donja Bebrina - Dubrava Zadubravlje                       8:0
Gardun Garčin - Sikirevci                                         1:1
Sapci - Mladost Čajkovci                                          0:2
3. round
Gundinci - Slaven Trnjani                                         2:0
Omladinac Staro Topolje - Sloga Jaruge                            0:2
Graničar Slavonski Šamac - Dilj Klokočevik                        0:2
Dubrava Zadubravlje - Sloga Vrpolje                               2:2
Sikirevci - Mladost Donja Bebrina                                 5:1
Mladost Čajkovci - Gardun Garčin                                  4:1
Raketa Beravci - Sapci                                            4:2
4. round
Slaven Trnjani - Omladinac Staro Topolje                          5:0
Raketa Beravci - Gundinci                                         0:2
Sloga Jaruge - Graničar Slavonski Šamac                           4:1
Dilj Klokočevik - Dubrava Zadubravlje                             3:0
Sloga Vrpolje - Sikirevci                                         0:3
Mladost Donja Bebrina - Mladost Čajkovci                          6:1
Sapci - Gardun Garčin                                             2:2
5. round
Graničar Slavonski Šamac - Slaven Trnjani                         4:2
Omladinac Staro Topolje - Raketa Beravci                          0:1
Dubrava Zadubravlje - Sloga Jaruge                                1:5
Sikirevci - Dilj Klokočevik                                       4:2
Mladost Čajkovci - Sloga Vrpolje                                  1:1
Gardun Garčin - Mladost Donja Bebrina                             1:5
Gundinci - Sapci                                                  6:1
6. round
Slaven Trnjani - Dubrava Zadubravlje                              3:0
Raketa Beravci - Graničar Slavonski Šamac                         2:1
Gundinci - Omladinac Staro Topolje                                6:1
Sloga Jaruge - Sikirevci                                          2:1
Dilj Klokočevik - Mladost Čajkovci                                1:0
Sloga Vrpolje - Gardun Garčin                                     0:1
Sapci - Mladost Donja Bebrina                                     0:1
7. round
Sikirevci - Slaven Trnjani                                        1:1
Dubrava Zadubravlje - Raketa Beravci                              2:4
Graničar Slavonski Šamac - Gundinci                               2:4
Mladost Čajkovci - Sloga Jaruge                                   1:0
Gardun Garčin - Dilj Klokočevik                                   0:4
Mladost Donja Bebrina - Sloga Vrpolje                             6:1
Omladinac Staro Topolje - Sapci                                   3:0
8. round
Slaven Trnjani - Mladost Čajkovci                                 5:1
Raketa Beravci - Sikirevci                                        2:3
Gundinci - Dubrava Zadubravlje                                    4:0
Omladinac Staro Topolje - Graničar Slavonski Šamac                2:4
Sloga Jaruge - Gardun Garčin                                      5:1
Dilj Klokočevik - Mladost Donja Bebrina                           1:1
Sapci - Sloga Vrpolje                                             5:0
9. round
Gardun Garčin - Slaven Trnjani                                    :
Mladost Čajkovci - Raketa Beravci                                 :
Sikirevci - Gundinci                                              :
Dubrava Zadubravlje - Omladinac Staro Topolje                     :
Mladost Donja Bebrina - Sloga Jaruge                              :
Sloga Vrpolje - Dilj Klokočevik                                   :
Graničar Slavonski Šamac - Sapci                                  :
10. round
Slaven Trnjani - Mladost Donja Bebrina                            :
Raketa Beravci - Gardun Garčin                                    :
Gundinci - Mladost Čajkovci                                       :
Omladinac Staro Topolje - Sikirevci                               :
Graničar Slavonski Šamac - Dubrava Zadubravlje                    :
Sloga Jaruge - Sloga Vrpolje                                      :
Sapci - Dilj Klokočevik                                           :
11. round
Sloga Vrpolje - Slaven Trnjani                                    :
Mladost Donja Bebrina - Raketa Beravci                            :
Gardun Garčin - Gundinci                                          :
Mladost Čajkovci - Omladinac Staro Topolje                        :
Sikirevci - Graničar Slavonski Šamac                              :
Dilj Klokočevik - Sloga Jaruge                                    :
Dubrava Zadubravlje - Sapci                                       :
12. round
Slaven Trnjani - Dilj Klokočevik                                  :
Raketa Beravci - Sloga Vrpolje                                    :
Gundinci - Mladost Donja Bebrina                                  :
Omladinac Staro Topolje - Gardun Garčin                           :
Graničar Slavonski Šamac - Mladost Čajkovci                       :
Dubrava Zadubravlje - Sikirevci                                   :
Sapci - Sloga Jaruge                                              :
13. round
Sloga Jaruge - Slaven Trnjani                                     :
Dilj Klokočevik - Raketa Beravci                                  :
Sloga Vrpolje - Gundinci                                          :
Mladost Donja Bebrina - Omladinac Staro Topolje                   :
Gardun Garčin - Graničar Slavonski Šamac                          :
Mladost Čajkovci - Dubrava Zadubravlje                            :
Sikirevci - Sapci                                                 :
14. round
Mladost Čajkovci - Sikirevci                                      :
Gardun Garčin - Dubrava Zadubravlje                               :
Mladost Donja Bebrina - Graničar Slavonski Šamac                  :
Sloga Vrpolje - Omladinac Staro Topolje                           :
Dilj Klokočevik - Gundinci                                        :
Sloga Jaruge - Raketa Beravci                                     :
Sapci - Slaven Trnjani                                            :
15. round
Raketa Beravci - Slaven Trnjani                                   :
Gundinci - Sloga Jaruge                                           :
Omladinac Staro Topolje - Dilj Klokočevik                         :
Graničar Slavonski Šamac - Sloga Vrpolje                          :
Dubrava Zadubravlje - Mladost Donja Bebrina                       :
Sikirevci - Gardun Garčin                                         :
Mladost Čajkovci - Sapci                                          :
16. round
Slaven Trnjani - Gundinci                                         :
Sloga Jaruge - Omladinac Staro Topolje                            :
Dilj Klokočevik - Graničar Slavonski Šamac                        :
Sloga Vrpolje - Dubrava Zadubravlje                               :
Mladost Donja Bebrina - Sikirevci                                 :
Gardun Garčin - Mladost Čajkovci                                  :
Sapci - Raketa Beravci                                            :
17. round
Omladinac Staro Topolje - Slaven Trnjani                          :
Gundinci - Raketa Beravci                                         :
Graničar Slavonski Šamac - Sloga Jaruge                           :
Dubrava Zadubravlje - Dilj Klokočevik                             :
Sikirevci - Sloga Vrpolje                                         :
Mladost Čajkovci - Mladost Donja Bebrina                          :
Gardun Garčin - Sapci                                             :
18. round
Slaven Trnjani - Graničar Slavonski Šamac                         :
Raketa Beravci - Omladinac Staro Topolje                          :
Sloga Jaruge - Dubrava Zadubravlje                                :
Dilj Klokočevik - Sikirevci                                       :
Sloga Vrpolje - Mladost Čajkovci                                  :
Mladost Donja Bebrina - Gardun Garčin                             :
Sapci - Gundinci                                                  :
19. round
Dubrava Zadubravlje - Slaven Trnjani                              :
Graničar Slavonski Šamac - Raketa Beravci                         :
Omladinac Staro Topolje - Gundinci                                :
Sikirevci - Sloga Jaruge                                          :
Mladost Čajkovci - Dilj Klokočevik                                :
Gardun Garčin - Sloga Vrpolje                                     :
Mladost Donja Bebrina - Sapci                                     :
20. round
Slaven Trnjani - Sikirevci                                        :
Raketa Beravci - Dubrava Zadubravlje                              :
Gundinci - Graničar Slavonski Šamac                               :
Sloga Jaruge - Mladost Čajkovci                                   :
Dilj Klokočevik - Gardun Garčin                                   :
Sloga Vrpolje - Mladost Donja Bebrina                             :
Sapci - Omladinac Staro Topolje                                   :
21. round
Mladost Čajkovci - Slaven Trnjani                                 :
Sikirevci - Raketa Beravci                                        :
Dubrava Zadubravlje - Gundinci                                    :
Graničar Slavonski Šamac - Omladinac Staro Topolje                :
Gardun Garčin - Sloga Jaruge                                      :
Mladost Donja Bebrina - Dilj Klokočevik                           :
Sloga Vrpolje - Sapci                                             :
22. round
Slaven Trnjani - Gardun Garčin                                    :
Raketa Beravci - Mladost Čajkovci                                 :
Gundinci - Sikirevci                                              :
Omladinac Staro Topolje - Dubrava Zadubravlje                     :
Sloga Jaruge - Mladost Donja Bebrina                              :
Dilj Klokočevik - Sloga Vrpolje                                   :
Sapci - Graničar Slavonski Šamac                                  :
23. round
Mladost Donja Bebrina - Slaven Trnjani                            :
Gardun Garčin - Raketa Beravci                                    :
Mladost Čajkovci - Gundinci                                       :
Sikirevci - Omladinac Staro Topolje                               :
Dubrava Zadubravlje - Graničar Slavonski Šamac                    :
Sloga Vrpolje - Sloga Jaruge                                      :
Dilj Klokočevik - Sapci                                           :
24. round
Slaven Trnjani - Sloga Vrpolje                                    :
Raketa Beravci - Mladost Donja Bebrina                            :
Gundinci - Gardun Garčin                                          :
Omladinac Staro Topolje - Mladost Čajkovci                        :
Graničar Slavonski Šamac - Sikirevci                              :
Sloga Jaruge - Dilj Klokočevik                                    :
Sapci - Dubrava Zadubravlje                                       :
25. round
Dilj Klokočevik - Slaven Trnjani                                  :
Sloga Vrpolje - Raketa Beravci                                    :
Mladost Donja Bebrina - Gundinci                                  :
Gardun Garčin - Omladinac Staro Topolje                           :
Mladost Čajkovci - Graničar Slavonski Šamac                       :
Sikirevci - Dubrava Zadubravlje                                   :
Sloga Jaruge - Sapci                                              :
26. round
Slaven Trnjani - Sloga Jaruge                                     :
Raketa Beravci - Dilj Klokočevik                                  :
Gundinci - Sloga Vrpolje                                          :
Omladinac Staro Topolje - Mladost Donja Bebrina                   :
Graničar Slavonski Šamac - Gardun Garčin                          :
Dubrava Zadubravlje - Mladost Čajkovci                            :
Sapci - Sikirevci                                                 :

Group "Centre"

Pos  Team                            DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Mladost Sibinj                   0  8  7  1  0  25   7   18   22
=====================================================================
  2  Amater Slavonski Brod            0  8  6  1  1  17   9    8   19
  3  Sloga Gromačnik                  0  8  6  0  2  29  12   17   18
  4  Slavonac Gornja Bebrina          0  8  6  0  2  23  13   10   18
  5  Graničar Klakar                  0  8  5  0  3  21  13    8   15
  6  MV Croatia 1976 Slavonski Brod   0  8  5  0  3  21  17    4   15
  7  Budainka Slavonski Brod          0  8  4  2  2  17  13    4   14
  8  Slavonac Slavonski Kobaš         0  8  3  1  4  15  15    0   10
  9  Mladost Malino                   0  8  3  0  5  15  22   -7    9
 10  Bratstvo Vranovci                0  8  2  1  5  10  14   -4    7
 11  Slavonac Brodski Stupnik         0  8  2  0  6  12  24  -12    6
 12  Tomica                           0  8  1  2  5  11  24  -13    5
 13  Graničar Stupnički Kuti          0  8  1  0  7  11  23  -12    3
=====================================================================
 14  Vatrogasac Grižići               0  8  1  0  7  11  32  -21    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Mladost Sibinj - Mladost Malino                                   4:1
Slavonac Slavonski Kobaš - Tomica                                 3:2
Slavonac Brodski Stupnik - Amater Slavonski Brod                  0:1
Slavonac Gornja Bebrina - Graničar Klakar                         4:2
Budainka Slavonski Brod - Graničar Stupnički Kuti                 4:2
Bratstvo Vranovci - MV Croatia 1976 Slavonski Brod                0:1
Sloga Gromačnik - Vatrogasac Grižići                              8:0
2. round
Sloga Gromačnik - Bratstvo Vranovci                               1:0
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Budainka Slavonski Brod          4:1
Graničar Stupnički Kuti - Slavonac Gornja Bebrina                 0:2
Graničar Klakar - Slavonac Brodski Stupnik                        5:2
Amater Slavonski Brod - Slavonac Slavonski Kobaš                  2:0
Tomica - Mladost Sibinj                                           3:3
Vatrogasac Grižići - Mladost Malino                               2:4
3. round
Budainka Slavonski Brod - Sloga Gromačnik                         4:1
Slavonac Gornja Bebrina - MV Croatia 1976 Slavonski Brod          2:1
Slavonac Brodski Stupnik - Graničar Stupnički Kuti                3:0
Slavonac Slavonski Kobaš - Graničar Klakar                        0:2
Mladost Sibinj - Amater Slavonski Brod                            2:0
Mladost Malino - Tomica                                           5:0
Bratstvo Vranovci - Vatrogasac Grižići                            3:1
4. round
Sloga Gromačnik - Slavonac Gornja Bebrina                         6:1
Bratstvo Vranovci - Budainka Slavonski Brod                       2:2
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Slavonac Brodski Stupnik         3:1
Graničar Stupnički Kuti - Slavonac Slavonski Kobaš                1:4
Graničar Klakar - Mladost Sibinj                                  1:4
Amater Slavonski Brod - Mladost Malino                            3:0
Vatrogasac Grižići - Tomica                                       2:1
5. round
Slavonac Brodski Stupnik - Sloga Gromačnik                        1:6
Slavonac Gornja Bebrina - Bratstvo Vranovci                       4:0
Slavonac Slavonski Kobaš - MV Croatia 1976 Slavonski Brod         4:5
Mladost Sibinj - Graničar Stupnički Kuti                          3:0
Mladost Malino - Graničar Klakar                                  0:2
Tomica - Amater Slavonski Brod                                    0:0
Budainka Slavonski Brod - Vatrogasac Grižići                      2:0
6. round
Sloga Gromačnik - Slavonac Slavonski Kobaš                        3:2
Bratstvo Vranovci - Slavonac Brodski Stupnik                      4:1
Budainka Slavonski Brod - Slavonac Gornja Bebrina                 2:1
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Mladost Sibinj                   1:4
Graničar Stupnički Kuti - Mladost Malino                          5:1
Graničar Klakar - Tomica                                          6:0
Vatrogasac Grižići - Amater Slavonski Brod                        4:6
7. round
Mladost Sibinj - Sloga Gromačnik                                  3:0
Slavonac Slavonski Kobaš - Bratstvo Vranovci                      2:0
Slavonac Brodski Stupnik - Budainka Slavonski Brod                3:2
Mladost Malino - MV Croatia 1976 Slavonski Brod                   3:2
Tomica - Graničar Stupnički Kuti                                  3:1
Amater Slavonski Brod - Graničar Klakar                           2:1
Slavonac Gornja Bebrina - Vatrogasac Grižići                      6:1
8. round
Sloga Gromačnik - Mladost Malino                                  4:1
Bratstvo Vranovci - Mladost Sibinj                                1:2
Budainka Slavonski Brod - Slavonac Slavonski Kobaš                0:0
Slavonac Gornja Bebrina - Slavonac Brodski Stupnik                3:1
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Tomica                           4:2
Graničar Stupnički Kuti - Amater Slavonski Brod                   2:3
Vatrogasac Grižići - Graničar Klakar                              1:2
9. round
Tomica - Sloga Gromačnik                                          :
Mladost Malino - Bratstvo Vranovci                                :
Mladost Sibinj - Budainka Slavonski Brod                          :
Slavonac Slavonski Kobaš - Slavonac Gornja Bebrina                :
Amater Slavonski Brod - MV Croatia 1976 Slavonski Brod            :
Graničar Klakar - Graničar Stupnički Kuti                         :
Slavonac Brodski Stupnik - Vatrogasac Grižići                     :
10. round
Sloga Gromačnik - Amater Slavonski Brod                           :
Bratstvo Vranovci - Tomica                                        :
Budainka Slavonski Brod - Mladost Malino                          :
Slavonac Gornja Bebrina - Mladost Sibinj                          :
Slavonac Brodski Stupnik - Slavonac Slavonski Kobaš               :
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Graničar Klakar                  :
Vatrogasac Grižići - Graničar Stupnički Kuti                      :
11. round
Graničar Klakar - Sloga Gromačnik                                 :
Amater Slavonski Brod - Bratstvo Vranovci                         :
Tomica - Budainka Slavonski Brod                                  :
Mladost Malino - Slavonac Gornja Bebrina                          :
Mladost Sibinj - Slavonac Brodski Stupnik                         :
Graničar Stupnički Kuti - MV Croatia 1976 Slavonski Brod          :
Slavonac Slavonski Kobaš - Vatrogasac Grižići                     :
12. round
Sloga Gromačnik - Graničar Stupnički Kuti                         :
Bratstvo Vranovci - Graničar Klakar                               :
Budainka Slavonski Brod - Amater Slavonski Brod                   :
Slavonac Gornja Bebrina - Tomica                                  :
Slavonac Brodski Stupnik - Mladost Malino                         :
Slavonac Slavonski Kobaš - Mladost Sibinj                         :
Vatrogasac Grižići - MV Croatia 1976 Slavonski Brod               :
13. round
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Sloga Gromačnik                  :
Graničar Stupnički Kuti - Bratstvo Vranovci                       :
Graničar Klakar - Budainka Slavonski Brod                         :
Amater Slavonski Brod - Slavonac Gornja Bebrina                   :
Tomica - Slavonac Brodski Stupnik                                 :
Mladost Malino - Slavonac Slavonski Kobaš                         :
Mladost Sibinj - Vatrogasac Grižići                               :
14. round
Mladost Malino - Mladost Sibinj                                   :
Tomica - Slavonac Slavonski Kobaš                                 :
Amater Slavonski Brod - Slavonac Brodski Stupnik                  :
Graničar Klakar - Slavonac Gornja Bebrina                         :
Graničar Stupnički Kuti - Budainka Slavonski Brod                 :
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Bratstvo Vranovci                :
Vatrogasac Grižići - Sloga Gromačnik                              :
15. round
Bratstvo Vranovci - Sloga Gromačnik                               :
Budainka Slavonski Brod - MV Croatia 1976 Slavonski Brod          :
Slavonac Gornja Bebrina - Graničar Stupnički Kuti                 :
Slavonac Brodski Stupnik - Graničar Klakar                        :
Slavonac Slavonski Kobaš - Amater Slavonski Brod                  :
Mladost Sibinj - Tomica                                           :
Mladost Malino - Vatrogasac Grižići                               :
16. round
Sloga Gromačnik - Budainka Slavonski Brod                         :
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Slavonac Gornja Bebrina          :
Graničar Stupnički Kuti - Slavonac Brodski Stupnik                :
Graničar Klakar - Slavonac Slavonski Kobaš                        :
Amater Slavonski Brod - Mladost Sibinj                            :
Tomica - Mladost Malino                                           :
Vatrogasac Grižići - Bratstvo Vranovci                            :
17. round
Slavonac Gornja Bebrina - Sloga Gromačnik                         :
Budainka Slavonski Brod - Bratstvo Vranovci                       :
Slavonac Brodski Stupnik - MV Croatia 1976 Slavonski Brod         :
Slavonac Slavonski Kobaš - Graničar Stupnički Kuti                :
Mladost Sibinj - Graničar Klakar                                  :
Mladost Malino - Amater Slavonski Brod                            :
Tomica - Vatrogasac Grižići                                       :
18. round
Sloga Gromačnik - Slavonac Brodski Stupnik                        :
Bratstvo Vranovci - Slavonac Gornja Bebrina                       :
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Slavonac Slavonski Kobaš         :
Graničar Stupnički Kuti - Mladost Sibinj                          :
Graničar Klakar - Mladost Malino                                  :
Amater Slavonski Brod - Tomica                                    :
Vatrogasac Grižići - Budainka Slavonski Brod                      :
19. round
Slavonac Slavonski Kobaš - Sloga Gromačnik                        :
Slavonac Brodski Stupnik - Bratstvo Vranovci                      :
Slavonac Gornja Bebrina - Budainka Slavonski Brod                 :
Mladost Sibinj - MV Croatia 1976 Slavonski Brod                   :
Mladost Malino - Graničar Stupnički Kuti                          :
Tomica - Graničar Klakar                                          :
Amater Slavonski Brod - Vatrogasac Grižići                        :
20. round
Sloga Gromačnik - Mladost Sibinj                                  :
Bratstvo Vranovci - Slavonac Slavonski Kobaš                      :
Budainka Slavonski Brod - Slavonac Brodski Stupnik                :
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Mladost Malino                   :
Graničar Stupnički Kuti - Tomica                                  :
Graničar Klakar - Amater Slavonski Brod                           :
Vatrogasac Grižići - Slavonac Gornja Bebrina                      :
21. round
Mladost Malino - Sloga Gromačnik                                  :
Mladost Sibinj - Bratstvo Vranovci                                :
Slavonac Slavonski Kobaš - Budainka Slavonski Brod                :
Slavonac Brodski Stupnik - Slavonac Gornja Bebrina                :
Tomica - MV Croatia 1976 Slavonski Brod                           :
Amater Slavonski Brod - Graničar Stupnički Kuti                   :
Graničar Klakar - Vatrogasac Grižići                              :
22. round
Sloga Gromačnik - Tomica                                          :
Bratstvo Vranovci - Mladost Malino                                :
Budainka Slavonski Brod - Mladost Sibinj                          :
Slavonac Gornja Bebrina - Slavonac Slavonski Kobaš                :
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Amater Slavonski Brod            :
Graničar Stupnički Kuti - Graničar Klakar                         :
Vatrogasac Grižići - Slavonac Brodski Stupnik                     :
23. round
Amater Slavonski Brod - Sloga Gromačnik                           :
Tomica - Bratstvo Vranovci                                        :
Mladost Malino - Budainka Slavonski Brod                          :
Mladost Sibinj - Slavonac Gornja Bebrina                          :
Slavonac Slavonski Kobaš - Slavonac Brodski Stupnik               :
Graničar Klakar - MV Croatia 1976 Slavonski Brod                  :
Graničar Stupnički Kuti - Vatrogasac Grižići                      :
24. round
Sloga Gromačnik - Graničar Klakar                                 :
Bratstvo Vranovci - Amater Slavonski Brod                         :
Budainka Slavonski Brod - Tomica                                  :
Slavonac Gornja Bebrina - Mladost Malino                          :
Slavonac Brodski Stupnik - Mladost Sibinj                         :
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Graničar Stupnički Kuti          :
Vatrogasac Grižići - Slavonac Slavonski Kobaš                     :
25. round
Graničar Stupnički Kuti - Sloga Gromačnik                         :
Graničar Klakar - Bratstvo Vranovci                               :
Amater Slavonski Brod - Budainka Slavonski Brod                   :
Tomica - Slavonac Gornja Bebrina                                  :
Mladost Malino - Slavonac Brodski Stupnik                         :
Mladost Sibinj - Slavonac Slavonski Kobaš                         :
MV Croatia 1976 Slavonski Brod - Vatrogasac Grižići               :
26. round
Sloga Gromačnik - MV Croatia 1976 Slavonski Brod                  :
Bratstvo Vranovci - Graničar Stupnički Kuti                       :
Budainka Slavonski Brod - Graničar Klakar                         :
Slavonac Gornja Bebrina - Amater Slavonski Brod                   :
Slavonac Brodski Stupnik - Tomica                                 :
Slavonac Slavonski Kobaš - Mladost Malino                         :
Vatrogasac Grižići - Mladost Sibinj                               :

Group "West"

Pos  Team                        DP  P  W  D  L  F   A   GD  Pts
  1  Sloga Nova Gradiška          0  8  7  0  1  25  10  15   21
================================================================
  2  Psunj Sokol Okučani          0  8  5  3  0  13   6   7   18
  3  Omladinac Vrbova             0  8  5  1  2  20   9  11   16
  4  Dinamo Godinjak              0  8  4  1  3  16  12   4   13
  5  Krečar Srednji Lipovac       0  8  4  1  3  13  17  -4   13
  6  Graničar Laze                0  8  3  3  2  14   9   5   12
  7  Slaven Ljupina               0  8  3  2  3  20  16   4   11
  8  Posavac Davor                0  7  2  3  2  13  13   0    9
  9  Sloboda Gornji Bogićevci     0  7  3  0  4  12  14  -2    9
 10  Polet Adžamovci              0  8  3  0  5   9  15  -6    9
 11  Slavija Staro Petrovo Selo   0  8  2  3  3   9  16  -7    9
 12  Budućnost Rešetari           0  8  1  2  5  10  19  -9    5
 13  Slavonija Bodovaljci         0  8  1  2  5   9  18  -9    5
================================================================
 14  Croatia Tisovac              0  8  1  1  6   8  17  -9    4

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Krečar Srednji Lipovac - Sloboda Gornji Bogićevci                 2:1
Psunj Sokol Okučani - Budućnost Rešetari                          3:1
Polet Adžamovci - Posavac Davor                                   2:0
Sloga Nova Gradiška - Slaven Ljupina                              5:2
Slavonija Bodovaljci - Croatia Tisovac                            1:0
Slavija Staro Petrovo Selo - Omladinac Vrbova                     0:0
Graničar Laze - Dinamo Godinjak                                   1:2
2. round
Graničar Laze - Slavija Staro Petrovo Selo                        1:1
Omladinac Vrbova - Slavonija Bodovaljci                           4:1
Croatia Tisovac - Sloga Nova Gradiška                             3:1
Slaven Ljupina - Polet Adžamovci                                  3:0
Posavac Davor - Psunj Sokol Okučani                               1:1
Budućnost Rešetari - Krečar Srednji Lipovac                       1:2
Dinamo Godinjak - Sloboda Gornji Bogićevci                        4:1
3. round
Slavonija Bodovaljci - Graničar Laze                              2:3
Sloga Nova Gradiška - Omladinac Vrbova                            3:2
Polet Adžamovci - Croatia Tisovac                                 3:0 (awarded)
Psunj Sokol Okučani - Slaven Ljupina                              2:0
Krečar Srednji Lipovac - Posavac Davor                            2:4
Sloboda Gornji Bogićevci - Budućnost Rešetari                     4:1
Slavija Staro Petrovo Selo - Dinamo Godinjak                      3:2
4. round
Graničar Laze - Sloga Nova Gradiška                               0:1
Slavija Staro Petrovo Selo - Slavonija Bodovaljci                 3:3
Omladinac Vrbova - Polet Adžamovci                                3:0
Croatia Tisovac - Psunj Sokol Okučani                             0:1
Slaven Ljupina - Krečar Srednji Lipovac                           7:1
Posavac Davor - Sloboda Gornji Bogićevci                          ppd
Dinamo Godinjak - Budućnost Rešetari                              3:1
5. round
Graničar Laze - Polet Adžamovci                                   5:0
Sloga Nova Gradiška - Slavija Staro Petrovo Selo                  8:1
Psunj Sokol Okučani - Omladinac Vrbova                            3:2
Krečar Srednji Lipovac - Croatia Tisovac                          4:0
Sloboda Gornji Bogićevci - Slaven Ljupina                         3:2
Budućnost Rešetari - Posavac Davor                                3:2
Slavonija Bodovaljci - Dinamo Godinjak                            0:1
6. round
Graničar Laze - Psunj Sokol Okučani                               2:2
Slavija Staro Petrovo Selo - Polet Adžamovci                      1:0
Slavonija Bodovaljci - Sloga Nova Gradiška                        2:3
Omladinac Vrbova - Krečar Srednji Lipovac                         3:0
Croatia Tisovac - Sloboda Gornji Bogićevci                        1:2
Slaven Ljupina - Budućnost Rešetari                               0:0
Dinamo Godinjak - Posavac Davor                                   1:1
7. round
Krečar Srednji Lipovac - Graničar Laze                            1:1
Psunj Sokol Okučani - Slavija Staro Petrovo Selo                  1:0
Polet Adžamovci - Slavonija Bodovaljci                            4:0
Sloboda Gornji Bogićevci - Omladinac Vrbova                       1:3
Budućnost Rešetari - Croatia Tisovac                              2:2
Slaven Ljupina - Posavac Davor                                    2:2
Sloga Nova Gradiška - Dinamo Godinjak                             1:0
8. round
Graničar Laze - Sloboda Gornji Bogićevci                          1:0
Slavija Staro Petrovo Selo - Krečar Srednji Lipovac               0:1
Slavonija Bodovaljci - Psunj Sokol Okučani                        0:0
Sloga Nova Gradiška - Polet Adžamovci                             3:0
Omladinac Vrbova - Budućnost Rešetari                             3:1
Croatia Tisovac - Posavac Davor                                   2:3
Dinamo Godinjak - Slaven Ljupina                                  3:4
9. round
Budućnost Rešetari - Graničar Laze                                :
Sloboda Gornji Bogićevci - Slavija Staro Petrovo Selo             :
Krečar Srednji Lipovac - Slavonija Bodovaljci                     :
Psunj Sokol Okučani - Sloga Nova Gradiška                         :
Posavac Davor - Omladinac Vrbova                                  :
Slaven Ljupina - Croatia Tisovac                                  :
Polet Adžamovci - Dinamo Godinjak                                 :
10. round
Graničar Laze - Posavac Davor                                     :
Slavija Staro Petrovo Selo - Budućnost Rešetari                   :
Slavonija Bodovaljci - Sloboda Gornji Bogićevci                   :
Sloga Nova Gradiška - Krečar Srednji Lipovac                      :
Polet Adžamovci - Psunj Sokol Okučani                             :
Omladinac Vrbova - Slaven Ljupina                                 :
Dinamo Godinjak - Croatia Tisovac                                 :
11. round
Slaven Ljupina - Graničar Laze                                    :
Posavac Davor - Slavija Staro Petrovo Selo                        :
Budućnost Rešetari - Slavonija Bodovaljci                         :
Sloboda Gornji Bogićevci - Sloga Nova Gradiška                    :
Krečar Srednji Lipovac - Polet Adžamovci                          :
Croatia Tisovac - Omladinac Vrbova                                :
Psunj Sokol Okučani - Dinamo Godinjak                             :
12. round
Graničar Laze - Croatia Tisovac                                   :
Slavija Staro Petrovo Selo - Slaven Ljupina                       :
Slavonija Bodovaljci - Posavac Davor                              :
Sloga Nova Gradiška - Budućnost Rešetari                          :
Polet Adžamovci - Sloboda Gornji Bogićevci                        :
Psunj Sokol Okučani - Krečar Srednji Lipovac                      :
Dinamo Godinjak - Omladinac Vrbova                                :
13. round
Omladinac Vrbova - Graničar Laze                                  :
Croatia Tisovac - Slavija Staro Petrovo Selo                      :
Slaven Ljupina - Slavonija Bodovaljci                             :
Posavac Davor - Sloga Nova Gradiška                               :
Budućnost Rešetari - Polet Adžamovci                              :
Sloboda Gornji Bogićevci - Psunj Sokol Okučani                    :
Krečar Srednji Lipovac - Dinamo Godinjak                          :
14. round
Sloboda Gornji Bogićevci - Krečar Srednji Lipovac                 :
Budućnost Rešetari - Psunj Sokol Okučani                          :
Posavac Davor - Polet Adžamovci                                   :
Slaven Ljupina - Sloga Nova Gradiška                              :
Croatia Tisovac - Slavonija Bodovaljci                            :
Omladinac Vrbova - Slavija Staro Petrovo Selo                     :
Dinamo Godinjak - Graničar Laze                                   :
15. round
Slavija Staro Petrovo Selo - Graničar Laze                        :
Slavonija Bodovaljci - Omladinac Vrbova                           :
Sloga Nova Gradiška - Croatia Tisovac                             :
Polet Adžamovci - Slaven Ljupina                                  :
Psunj Sokol Okučani - Posavac Davor                               :
Krečar Srednji Lipovac - Budućnost Rešetari                       :
Sloboda Gornji Bogićevci - Dinamo Godinjak                        :
16. round
Graničar Laze - Slavonija Bodovaljci                              :
Omladinac Vrbova - Sloga Nova Gradiška                            :
Croatia Tisovac - Polet Adžamovci                                 :
Slaven Ljupina - Psunj Sokol Okučani                              :
Posavac Davor - Krečar Srednji Lipovac                            :
Budućnost Rešetari - Sloboda Gornji Bogićevci                     :
Dinamo Godinjak - Slavija Staro Petrovo Selo                      :
17. round
Sloga Nova Gradiška - Graničar Laze                               :
Slavonija Bodovaljci - Slavija Staro Petrovo Selo                 :
Polet Adžamovci - Omladinac Vrbova                                :
Psunj Sokol Okučani - Croatia Tisovac                             :
Krečar Srednji Lipovac - Slaven Ljupina                           :
Sloboda Gornji Bogićevci - Posavac Davor                          :
Budućnost Rešetari - Dinamo Godinjak                              :
18. round
Polet Adžamovci - Graničar Laze                                   :
Slavija Staro Petrovo Selo - Sloga Nova Gradiška                  :
Omladinac Vrbova - Psunj Sokol Okučani                            :
Croatia Tisovac - Krečar Srednji Lipovac                          :
Slaven Ljupina - Sloboda Gornji Bogićevci                         :
Posavac Davor - Budućnost Rešetari                                :
Dinamo Godinjak - Slavonija Bodovaljci                            :
19. round
Psunj Sokol Okučani - Graničar Laze                               :
Polet Adžamovci - Slavija Staro Petrovo Selo                      :
Sloga Nova Gradiška - Slavonija Bodovaljci                        :
Krečar Srednji Lipovac - Omladinac Vrbova                         :
Sloboda Gornji Bogićevci - Croatia Tisovac                        :
Budućnost Rešetari - Slaven Ljupina                               :
Posavac Davor - Dinamo Godinjak                                   :
20. round
Graničar Laze - Krečar Srednji Lipovac                            :
Slavija Staro Petrovo Selo - Psunj Sokol Okučani                  :
Slavonija Bodovaljci - Polet Adžamovci                            :
Omladinac Vrbova - Sloboda Gornji Bogićevci                       :
Croatia Tisovac - Budućnost Rešetari                              :
Posavac Davor - Slaven Ljupina                                    :
Dinamo Godinjak - Sloga Nova Gradiška                             :
21. round
Sloboda Gornji Bogićevci - Graničar Laze                          :
Krečar Srednji Lipovac - Slavija Staro Petrovo Selo               :
Psunj Sokol Okučani - Slavonija Bodovaljci                        :
Polet Adžamovci - Sloga Nova Gradiška                             :
Budućnost Rešetari - Omladinac Vrbova                             :
Posavac Davor - Croatia Tisovac                                   :
Slaven Ljupina - Dinamo Godinjak                                  :
22. round
Graničar Laze - Budućnost Rešetari                                :
Slavija Staro Petrovo Selo - Sloboda Gornji Bogićevci             :
Slavonija Bodovaljci - Krečar Srednji Lipovac                     :
Sloga Nova Gradiška - Psunj Sokol Okučani                         :
Omladinac Vrbova - Posavac Davor                                  :
Croatia Tisovac - Slaven Ljupina                                  :
Dinamo Godinjak - Polet Adžamovci                                 :
23. round
Posavac Davor - Graničar Laze                                     :
Budućnost Rešetari - Slavija Staro Petrovo Selo                   :
Sloboda Gornji Bogićevci - Slavonija Bodovaljci                   :
Krečar Srednji Lipovac - Sloga Nova Gradiška                      :
Psunj Sokol Okučani - Polet Adžamovci                             :
Slaven Ljupina - Omladinac Vrbova                                 :
Croatia Tisovac - Dinamo Godinjak                                 :
24. round
Graničar Laze - Slaven Ljupina                                    :
Slavija Staro Petrovo Selo - Posavac Davor                        :
Slavonija Bodovaljci - Budućnost Rešetari                         :
Sloga Nova Gradiška - Sloboda Gornji Bogićevci                    :
Polet Adžamovci - Krečar Srednji Lipovac                          :
Omladinac Vrbova - Croatia Tisovac                                :
Dinamo Godinjak - Psunj Sokol Okučani                             :
25. round
Croatia Tisovac - Graničar Laze                                   :
Slaven Ljupina - Slavija Staro Petrovo Selo                       :
Posavac Davor - Slavonija Bodovaljci                              :
Budućnost Rešetari - Sloga Nova Gradiška                          :
Sloboda Gornji Bogićevci - Polet Adžamovci                        :
Krečar Srednji Lipovac - Psunj Sokol Okučani                      :
Omladinac Vrbova - Dinamo Godinjak                                :
26. round
Graničar Laze - Omladinac Vrbova                                  :
Slavija Staro Petrovo Selo - Croatia Tisovac                      :
Slavonija Bodovaljci - Slaven Ljupina                             :
Sloga Nova Gradiška - Posavac Davor                               :
Polet Adžamovci - Budućnost Rešetari                              :
Psunj Sokol Okučani - Sloboda Gornji Bogićevci                    :
Dinamo Godinjak - Krečar Srednji Lipovac                          :

Osječko-baranjska county (1st league)

Pos  Team                       DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Borac Kneževi Vinogradi     0  8  6  2  0  35   9   26   20
  2  Mursa Zanatlija Osijek      0  8  6  1  1  22  10   12   19
  3  Mladost Čeminac             0  8  4  2  2  21  10   11   14
  4  Radnički Mece               0  8  4  2  2  16   7    9   14
  5  Slavonac Ladimirevci        0  8  4  1  3  17  13    4   13
  6  Viljevo                     0  8  4  1  3  15  14    1   13
  7  Đurđenovac                  0  8  4  0  4   9  11   -2   12
  8  Tomislav Livana             0  8  3  2  3  14  11    3   11
  9  Elektra Osijek              0  8  3  2  3  12   9    3   11
 10  Croatia Velimirovac         0  8  3  2  3  11  12   -1   11
 11  Bilje                       0  8  3  0  5  12  15   -3    9
================================================================
 12  Mladost Đakovačka Satnica   0  8  1  3  4   8  19  -11    6
 13  Donja Motičina              0  8  1  1  6   5  18  -13    4
 14  Kešinci                     0  8  0  1  7   2  41  -39    1

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Đurđenovac - Mladost Đakovačka Satnica                            1:0
Elektra Osijek - Donja Motičina                                   0:0
Kešinci - Radnički Mece                                           0:5
Mladost Čeminac - Bilje                                           4:1
Tomislav Livana - Mursa Zanatlija Osijek                          2:1
Slavonac Ladimirevci - Borac Kneževi Vinogradi                    2:2
Viljevo - Croatia Velimirovac                                     2:1
2. round
Viljevo - Slavonac Ladimirevci                                    2:0
Borac Kneževi Vinogradi - Tomislav Livana                         5:1
Mursa Zanatlija Osijek - Mladost Čeminac                          2:1
Bilje - Kešinci                                                   4:0
Radnički Mece - Elektra Osijek                                    2:0
Donja Motičina - Đurđenovac                                       0:1
Croatia Velimirovac - Mladost Đakovačka Satnica                   4:0
3. round
Tomislav Livana - Viljevo                                         1:2
Mladost Čeminac - Borac Kneževi Vinogradi                         2:3
Kešinci - Mursa Zanatlija Osijek                                  1:1
Elektra Osijek - Bilje                                            1:0
Đurđenovac - Radnički Mece                                        1:0
Mladost Đakovačka Satnica - Donja Motičina                        0:3
Slavonac Ladimirevci - Croatia Velimirovac                        4:1
4. round
Viljevo - Mladost Čeminac                                         1:4
Slavonac Ladimirevci - Tomislav Livana                            2:1
Borac Kneževi Vinogradi - Kešinci                                11:0
Mursa Zanatlija Osijek - Elektra Osijek                           3:2
Bilje - Đurđenovac                                                3:1
Radnički Mece - Mladost Đakovačka Satnica                         1:1
Croatia Velimirovac - Donja Motičina                              2:1
5. round
Kešinci - Viljevo                                                 1:5
Mladost Čeminac - Slavonac Ladimirevci                            2:1
Elektra Osijek - Borac Kneževi Vinogradi                          2:3
Đurđenovac - Mursa Zanatlija Osijek                               1:2
Mladost Đakovačka Satnica - Bilje                                 3:1
Donja Motičina - Radnički Mece                                    0:3
Tomislav Livana - Croatia Velimirovac                             4:0
6. round
Viljevo - Elektra Osijek                                          1:2
Slavonac Ladimirevci - Kešinci                                    5:0
Tomislav Livana - Mladost Čeminac                                 1:1
Borac Kneževi Vinogradi - Đurđenovac                              2:0
Mursa Zanatlija Osijek - Mladost Đakovačka Satnica                6:1
Bilje - Donja Motičina                                            1:0
Croatia Velimirovac - Radnički Mece                               0:0
7. round
Đurđenovac - Viljevo                                              4:1
Elektra Osijek - Slavonac Ladimirevci                             5:0
Kešinci - Tomislav Livana                                         0:4
Mladost Đakovačka Satnica - Borac Kneževi Vinogradi               2:2
Donja Motičina - Mursa Zanatlija Osijek                           1:4
Radnički Mece - Bilje                                             4:2
Mladost Čeminac - Croatia Velimirovac                             1:1
8. round
Viljevo - Mladost Đakovačka Satnica                               1:1
Slavonac Ladimirevci - Đurđenovac                                 3:0
Tomislav Livana - Elektra Osijek                                  0:0
Mladost Čeminac - Kešinci                                         6:0
Borac Kneževi Vinogradi - Donja Motičina                          7:0
Mursa Zanatlija Osijek - Radnički Mece                            3:1
Croatia Velimirovac - Bilje                                       2:0
9. round
Donja Motičina - Viljevo                                          :
Mladost Đakovačka Satnica - Slavonac Ladimirevci                  :
Đurđenovac - Tomislav Livana                                      :
Elektra Osijek - Mladost Čeminac                                  :
Radnički Mece - Borac Kneževi Vinogradi                           :
Bilje - Mursa Zanatlija Osijek                                    :
Kešinci - Croatia Velimirovac                                     :
10. round
Viljevo - Radnički Mece                                           :
Slavonac Ladimirevci - Donja Motičina                             :
Tomislav Livana - Mladost Đakovačka Satnica                       :
Mladost Čeminac - Đurđenovac                                      :
Kešinci - Elektra Osijek                                          :
Borac Kneževi Vinogradi - Bilje                                   :
Croatia Velimirovac - Mursa Zanatlija Osijek                      :
11. round
Bilje - Viljevo                                                   :
Radnički Mece - Slavonac Ladimirevci                              :
Donja Motičina - Tomislav Livana                                  :
Mladost Đakovačka Satnica - Mladost Čeminac                       :
Đurđenovac - Kešinci                                              :
Mursa Zanatlija Osijek - Borac Kneževi Vinogradi                  :
Elektra Osijek - Croatia Velimirovac                              :
12. round
Viljevo - Mursa Zanatlija Osijek                                  :
Slavonac Ladimirevci - Bilje                                      :
Tomislav Livana - Radnički Mece                                   :
Mladost Čeminac - Donja Motičina                                  :
Kešinci - Mladost Đakovačka Satnica                               :
Elektra Osijek - Đurđenovac                                       :
Croatia Velimirovac - Borac Kneževi Vinogradi                     :
13. round
Borac Kneževi Vinogradi - Viljevo                                 :
Mursa Zanatlija Osijek - Slavonac Ladimirevci                     :
Bilje - Tomislav Livana                                           :
Radnički Mece - Mladost Čeminac                                   :
Donja Motičina - Kešinci                                          :
Mladost Đakovačka Satnica - Elektra Osijek                        :
Đurđenovac - Croatia Velimirovac                                  :
14. round
Mladost Đakovačka Satnica - Đurđenovac                            :
Donja Motičina - Elektra Osijek                                   :
Radnički Mece - Kešinci                                           :
Bilje - Mladost Čeminac                                           :
Mursa Zanatlija Osijek - Tomislav Livana                          :
Borac Kneževi Vinogradi - Slavonac Ladimirevci                    :
Croatia Velimirovac - Viljevo                                     :
15. round
Slavonac Ladimirevci - Viljevo                                    :
Tomislav Livana - Borac Kneževi Vinogradi                         :
Mladost Čeminac - Mursa Zanatlija Osijek                          :
Kešinci - Bilje                                                   :
Elektra Osijek - Radnički Mece                                    :
Đurđenovac - Donja Motičina                                       :
Mladost Đakovačka Satnica - Croatia Velimirovac                   :
16. round
Viljevo - Tomislav Livana                                         :
Borac Kneževi Vinogradi - Mladost Čeminac                         :
Mursa Zanatlija Osijek - Kešinci                                  :
Bilje - Elektra Osijek                                            :
Radnički Mece - Đurđenovac                                        :
Donja Motičina - Mladost Đakovačka Satnica                        :
Croatia Velimirovac - Slavonac Ladimirevci                        :
17. round
Mladost Čeminac - Viljevo                                         :
Tomislav Livana - Slavonac Ladimirevci                            :
Kešinci - Borac Kneževi Vinogradi                                 :
Elektra Osijek - Mursa Zanatlija Osijek                           :
Đurđenovac - Bilje                                                :
Mladost Đakovačka Satnica - Radnički Mece                         :
Donja Motičina - Croatia Velimirovac                              :
18. round
Viljevo - Kešinci                                                 :
Slavonac Ladimirevci - Mladost Čeminac                            :
Borac Kneževi Vinogradi - Elektra Osijek                          :
Mursa Zanatlija Osijek - Đurđenovac                               :
Bilje - Mladost Đakovačka Satnica                                 :
Radnički Mece - Donja Motičina                                    :
Croatia Velimirovac - Tomislav Livana                             :
19. round
Elektra Osijek - Viljevo                                          :
Kešinci - Slavonac Ladimirevci                                    :
Mladost Čeminac - Tomislav Livana                                 :
Đurđenovac - Borac Kneževi Vinogradi                              :
Mladost Đakovačka Satnica - Mursa Zanatlija Osijek                :
Donja Motičina - Bilje                                            :
Radnički Mece - Croatia Velimirovac                               :
20. round
Viljevo - Đurđenovac                                              :
Slavonac Ladimirevci - Elektra Osijek                             :
Tomislav Livana - Kešinci                                         :
Borac Kneževi Vinogradi - Mladost Đakovačka Satnica               :
Mursa Zanatlija Osijek - Donja Motičina                           :
Bilje - Radnički Mece                                             :
Croatia Velimirovac - Mladost Čeminac                             :
21. round
Mladost Đakovačka Satnica - Viljevo                               :
Đurđenovac - Slavonac Ladimirevci                                 :
Elektra Osijek - Tomislav Livana                                  :
Kešinci - Mladost Čeminac                                         :
Donja Motičina - Borac Kneževi Vinogradi                          :
Radnički Mece - Mursa Zanatlija Osijek                            :
Bilje - Croatia Velimirovac                                       :
22. round
Viljevo - Donja Motičina                                          :
Slavonac Ladimirevci - Mladost Đakovačka Satnica                  :
Tomislav Livana - Đurđenovac                                      :
Mladost Čeminac - Elektra Osijek                                  :
Borac Kneževi Vinogradi - Radnički Mece                           :
Mursa Zanatlija Osijek - Bilje                                    :
Croatia Velimirovac - Kešinci                                     :
23. round
Radnički Mece - Viljevo                                           :
Donja Motičina - Slavonac Ladimirevci                             :
Mladost Đakovačka Satnica - Tomislav Livana                       :
Đurđenovac - Mladost Čeminac                                      :
Elektra Osijek - Kešinci                                          :
Bilje - Borac Kneževi Vinogradi                                   :
Mursa Zanatlija Osijek - Croatia Velimirovac                      :
24. round
Viljevo - Bilje                                                   :
Slavonac Ladimirevci - Radnički Mece                              :
Tomislav Livana - Donja Motičina                                  :
Mladost Čeminac - Mladost Đakovačka Satnica                       :
Kešinci - Đurđenovac                                              :
Borac Kneževi Vinogradi - Mursa Zanatlija Osijek                  :
Croatia Velimirovac - Elektra Osijek                              :
25. round
Mursa Zanatlija Osijek - Viljevo                                  :
Bilje - Slavonac Ladimirevci                                      :
Radnički Mece - Tomislav Livana                                   :
Donja Motičina - Mladost Čeminac                                  :
Mladost Đakovačka Satnica - Kešinci                               :
Đurđenovac - Elektra Osijek                                       :
Borac Kneževi Vinogradi - Croatia Velimirovac                     :
26. round
Viljevo - Borac Kneževi Vinogradi                                 :
Slavonac Ladimirevci - Mursa Zanatlija Osijek                     :
Tomislav Livana - Bilje                                           :
Mladost Čeminac - Radnički Mece                                   :
Kešinci - Donja Motičina                                          :
Elektra Osijek - Mladost Đakovačka Satnica                        :
Croatia Velimirovac - Đurđenovac                                  :

Vukovarsko-srijemska county (1st league)

Pos  Team                            DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Tomislav Cerna                   0  8  6  1  1  33  13   20   19
  2  Slavonac Gradište                0  8  6  0  2  13  10    3   18
  3  Sloga Novi Mikanovci             0  8  5  2  1  15  11    4   17
  4  HAŠK Sokol Stari Jankovci        0  8  5  1  2  23  10   13   16
  5  Šokadija Babina Greda            0  8  5  1  2  26  14   12   16
  6  Vidor-Matijević Sremske Laze     0  8  5  0  3  15   8    7   15
  7  Radnički Vukovar                 0  8  5  0  3  15   9    6   15
  8  Mladost Privlaka                 0  8  4  0  4  20  14    6   12
  9  Dilj Vinkovci                    0  8  4  0  4  13  12    1   12
 10  Frankopan Rokovci-Andrijaševci   0  8  3  0  5  11  15   -4    9
 11  Budućnost Šiškovci               0  8  2  1  5  14  21   -7    7
=====================================================================
 12  Sladorana Županja                0  8  2  0  6  21  18    3    6
 13  RAŠK Rajevo Selo                 0  8  1  0  7   8  35  -27    3
 14  Hrvatski sokol Mirkovci          0  8  0  0  8   6  43  -37    0

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Tomislav Cerna - Frankopan Rokovci-Andrijaševci                   4:2
Mladost Privlaka - Sladorana Županja                              1:0
Slavonac Gradište - Hrvatski sokol Mirkovci                       4:2
Vidor-Matijević Sremske Laze - Dilj Vinkovci                      1:0
Šokadija Babina Greda - Radnički Vukovar                          1:2
RAŠK Rajevo Selo - Sloga Novi Mikanovci                           1:2
HAŠK Sokol Stari Jankovci - Budućnost Šiškovci                    2:2
2. round
HAŠK Sokol Stari Jankovci - RAŠK Rajevo Selo                      5:0
Sloga Novi Mikanovci - Šokadija Babina Greda                      3:3
Radnički Vukovar - Vidor-Matijević Sremske Laze                   0:1
Dilj Vinkovci - Slavonac Gradište                                 1:2
Hrvatski sokol Mirkovci - Mladost Privlaka                        0:2
Sladorana Županja - Tomislav Cerna                                3:5
Budućnost Šiškovci - Frankopan Rokovci-Andrijaševci               3:1
3. round
Šokadija Babina Greda - HAŠK Sokol Stari Jankovci                 1:4
Vidor-Matijević Sremske Laze - Sloga Novi Mikanovci               3:0
Slavonac Gradište - Radnički Vukovar                              3:1
Mladost Privlaka - Dilj Vinkovci                                  4:0
Tomislav Cerna - Hrvatski sokol Mirkovci                          9:1
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - Sladorana Županja                2:0
RAŠK Rajevo Selo - Budućnost Šiškovci                             4:1
4. round
HAŠK Sokol Stari Jankovci - Vidor-Matijević Sremske Laze          4:0
RAŠK Rajevo Selo - Šokadija Babina Greda                          1:7
Sloga Novi Mikanovci - Slavonac Gradište                          3:0
Radnički Vukovar - Mladost Privlaka                               1:0
Dilj Vinkovci - Tomislav Cerna                                    3:2
Hrvatski sokol Mirkovci - Frankopan Rokovci-Andrijaševci          1:2
Budućnost Šiškovci - Sladorana Županja                            3:4
5. round
Slavonac Gradište - HAŠK Sokol Stari Jankovci                     2:1
Vidor-Matijević Sremske Laze - RAŠK Rajevo Selo                   5:0
Mladost Privlaka - Sloga Novi Mikanovci                           0:1
Tomislav Cerna - Radnički Vukovar                                 3:0
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - Dilj Vinkovci                    2:1
Sladorana Županja - Hrvatski sokol Mirkovci                      11:1
Šokadija Babina Greda - Budućnost Šiškovci                        2:1
6. round
HAŠK Sokol Stari Jankovci - Mladost Privlaka                      4:1
RAŠK Rajevo Selo - Slavonac Gradište                              0:1
Šokadija Babina Greda - Vidor-Matijević Sremske Laze              3:0
Sloga Novi Mikanovci - Tomislav Cerna                             2:2
Radnički Vukovar - Frankopan Rokovci-Andrijaševci                 3:1
Dilj Vinkovci - Sladorana Županja                                 2:1
Budućnost Šiškovci - Hrvatski sokol Mirkovci                      4:1
7. round
Tomislav Cerna - HAŠK Sokol Stari Jankovci                        3:1
Mladost Privlaka - RAŠK Rajevo Selo                               9:1
Slavonac Gradište - Šokadija Babina Greda                         0:2
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - Sloga Novi Mikanovci             0:1
Sladorana Županja - Radnički Vukovar                              0:1
Hrvatski sokol Mirkovci - Dilj Vinkovci                           0:4
Vidor-Matijević Sremske Laze - Budućnost Šiškovci                 5:0
8. round
HAŠK Sokol Stari Jankovci - Frankopan Rokovci-Andrijaševci        2:1
RAŠK Rajevo Selo - Tomislav Cerna                                 1:5
Šokadija Babina Greda - Mladost Privlaka                          7:3
Vidor-Matijević Sremske Laze - Slavonac Gradište                  0:1
Sloga Novi Mikanovci - Sladorana Županja                          3:2
Radnički Vukovar - Hrvatski sokol Mirkovci                        7:0
Budućnost Šiškovci - Dilj Vinkovci                                0:2
9. round
Sladorana Županja - HAŠK Sokol Stari Jankovci                     :
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - RAŠK Rajevo Selo                 :
Tomislav Cerna - Šokadija Babina Greda                            :
Mladost Privlaka - Vidor-Matijević Sremske Laze                   :
Hrvatski sokol Mirkovci - Sloga Novi Mikanovci                    :
Dilj Vinkovci - Radnički Vukovar                                  :
Slavonac Gradište - Budućnost Šiškovci                            :
10. round
HAŠK Sokol Stari Jankovci - Hrvatski sokol Mirkovci               :
RAŠK Rajevo Selo - Sladorana Županja                              :
Šokadija Babina Greda - Frankopan Rokovci-Andrijaševci            :
Vidor-Matijević Sremske Laze - Tomislav Cerna                     :
Slavonac Gradište - Mladost Privlaka                              :
Sloga Novi Mikanovci - Dilj Vinkovci                              :
Budućnost Šiškovci - Radnički Vukovar                             :
11. round
Dilj Vinkovci - HAŠK Sokol Stari Jankovci                         :
Hrvatski sokol Mirkovci - RAŠK Rajevo Selo                        :
Sladorana Županja - Šokadija Babina Greda                         :
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - Vidor-Matijević Sremske Laze     :
Tomislav Cerna - Slavonac Gradište                                :
Radnički Vukovar - Sloga Novi Mikanovci                           :
Mladost Privlaka - Budućnost Šiškovci                             :
12. round
HAŠK Sokol Stari Jankovci - Radnički Vukovar                      :
RAŠK Rajevo Selo - Dilj Vinkovci                                  :
Šokadija Babina Greda - Hrvatski sokol Mirkovci                   :
Vidor-Matijević Sremske Laze - Sladorana Županja                  :
Slavonac Gradište - Frankopan Rokovci-Andrijaševci                :
Mladost Privlaka - Tomislav Cerna                                 :
Budućnost Šiškovci - Sloga Novi Mikanovci                         :
13. round
Sloga Novi Mikanovci - HAŠK Sokol Stari Jankovci                  :
Radnički Vukovar - RAŠK Rajevo Selo                               :
Dilj Vinkovci - Šokadija Babina Greda                             :
Hrvatski sokol Mirkovci - Vidor-Matijević Sremske Laze            :
Sladorana Županja - Slavonac Gradište                             :
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - Mladost Privlaka                 :
Tomislav Cerna - Budućnost Šiškovci                               :
14. round
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - Tomislav Cerna                   :
Sladorana Županja - Mladost Privlaka                              :
Hrvatski sokol Mirkovci - Slavonac Gradište                       :
Dilj Vinkovci - Vidor-Matijević Sremske Laze                      :
Radnički Vukovar - Šokadija Babina Greda                          :
Sloga Novi Mikanovci - RAŠK Rajevo Selo                           :
Budućnost Šiškovci - HAŠK Sokol Stari Jankovci                    :
15. round
RAŠK Rajevo Selo - HAŠK Sokol Stari Jankovci                      :
Šokadija Babina Greda - Sloga Novi Mikanovci                      :
Vidor-Matijević Sremske Laze - Radnički Vukovar                   :
Slavonac Gradište - Dilj Vinkovci                                 :
Mladost Privlaka - Hrvatski sokol Mirkovci                        :
Tomislav Cerna - Sladorana Županja                                :
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - Budućnost Šiškovci               :
16. round
HAŠK Sokol Stari Jankovci - Šokadija Babina Greda                 :
Sloga Novi Mikanovci - Vidor-Matijević Sremske Laze               :
Radnički Vukovar - Slavonac Gradište                              :
Dilj Vinkovci - Mladost Privlaka                                  :
Hrvatski sokol Mirkovci - Tomislav Cerna                          :
Sladorana Županja - Frankopan Rokovci-Andrijaševci                :
Budućnost Šiškovci - RAŠK Rajevo Selo                             :
17. round
Vidor-Matijević Sremske Laze - HAŠK Sokol Stari Jankovci          :
Šokadija Babina Greda - RAŠK Rajevo Selo                          :
Slavonac Gradište - Sloga Novi Mikanovci                          :
Mladost Privlaka - Radnički Vukovar                               :
Tomislav Cerna - Dilj Vinkovci                                    :
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - Hrvatski sokol Mirkovci          :
Sladorana Županja - Budućnost Šiškovci                            :
18. round
HAŠK Sokol Stari Jankovci - Slavonac Gradište                     :
RAŠK Rajevo Selo - Vidor-Matijević Sremske Laze                   :
Sloga Novi Mikanovci - Mladost Privlaka                           :
Radnički Vukovar - Tomislav Cerna                                 :
Dilj Vinkovci - Frankopan Rokovci-Andrijaševci                    :
Hrvatski sokol Mirkovci - Sladorana Županja                       :
Budućnost Šiškovci - Šokadija Babina Greda                        :
19. round
Mladost Privlaka - HAŠK Sokol Stari Jankovci                      :
Slavonac Gradište - RAŠK Rajevo Selo                              :
Vidor-Matijević Sremske Laze - Šokadija Babina Greda              :
Tomislav Cerna - Sloga Novi Mikanovci                             :
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - Radnički Vukovar                 :
Sladorana Županja - Dilj Vinkovci                                 :
Hrvatski sokol Mirkovci - Budućnost Šiškovci                      :
20. round
HAŠK Sokol Stari Jankovci - Tomislav Cerna                        :
RAŠK Rajevo Selo - Mladost Privlaka                               :
Šokadija Babina Greda - Slavonac Gradište                         :
Sloga Novi Mikanovci - Frankopan Rokovci-Andrijaševci             :
Radnički Vukovar - Sladorana Županja                              :
Dilj Vinkovci - Hrvatski sokol Mirkovci                           :
Budućnost Šiškovci - Vidor-Matijević Sremske Laze                 :
21. round
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - HAŠK Sokol Stari Jankovci        :
Tomislav Cerna - RAŠK Rajevo Selo                                 :
Mladost Privlaka - Šokadija Babina Greda                          :
Slavonac Gradište - Vidor-Matijević Sremske Laze                  :
Sladorana Županja - Sloga Novi Mikanovci                          :
Hrvatski sokol Mirkovci - Radnički Vukovar                        :
Dilj Vinkovci - Budućnost Šiškovci                                :
22. round
HAŠK Sokol Stari Jankovci - Sladorana Županja                     :
RAŠK Rajevo Selo - Frankopan Rokovci-Andrijaševci                 :
Šokadija Babina Greda - Tomislav Cerna                            :
Vidor-Matijević Sremske Laze - Mladost Privlaka                   :
Sloga Novi Mikanovci - Hrvatski sokol Mirkovci                    :
Radnički Vukovar - Dilj Vinkovci                                  :
Budućnost Šiškovci - Slavonac Gradište                            :
23. round
Hrvatski sokol Mirkovci - HAŠK Sokol Stari Jankovci               :
Sladorana Županja - RAŠK Rajevo Selo                              :
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - Šokadija Babina Greda            :
Tomislav Cerna - Vidor-Matijević Sremske Laze                     :
Mladost Privlaka - Slavonac Gradište                              :
Dilj Vinkovci - Sloga Novi Mikanovci                              :
Radnički Vukovar - Budućnost Šiškovci                             :
24. round
HAŠK Sokol Stari Jankovci - Dilj Vinkovci                         :
RAŠK Rajevo Selo - Hrvatski sokol Mirkovci                        :
Šokadija Babina Greda - Sladorana Županja                         :
Vidor-Matijević Sremske Laze - Frankopan Rokovci-Andrijaševci     :
Slavonac Gradište - Tomislav Cerna                                :
Sloga Novi Mikanovci - Radnički Vukovar                           :
Budućnost Šiškovci - Mladost Privlaka                             :
25. round
Radnički Vukovar - HAŠK Sokol Stari Jankovci                      :
Dilj Vinkovci - RAŠK Rajevo Selo                                  :
Hrvatski sokol Mirkovci - Šokadija Babina Greda                   :
Sladorana Županja - Vidor-Matijević Sremske Laze                  :
Frankopan Rokovci-Andrijaševci - Slavonac Gradište                :
Tomislav Cerna - Mladost Privlaka                                 :
Sloga Novi Mikanovci - Budućnost Šiškovci                         :
26. round
HAŠK Sokol Stari Jankovci - Sloga Novi Mikanovci                  :
RAŠK Rajevo Selo - Radnički Vukovar                               :
Šokadija Babina Greda - Dilj Vinkovci                             :
Vidor-Matijević Sremske Laze - Hrvatski sokol Mirkovci            :
Slavonac Gradište - Sladorana Županja                             :
Mladost Privlaka - Frankopan Rokovci-Andrijaševci                 :
Budućnost Šiškovci - Tomislav Cerna                               :

Požeško-slavonska county

Pos  Team                           DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Omladinac Čaglin                0  7  6  0  1  17   4   13   18
====================================================================
  2  Sulkovci                        0  7  5  0  2  16  12    4   15
  3  Jakšić                          0  7  4  2  1  15   4   11   14
  4  Dinamo Rajsavac                 0  7  4  0  3  19   9   10   12
  5  Graničar Zagrađe                0  7  4  0  3  15   9    6   12
  6  Kamen Vetovo                    0  7  4  0  3  22  22    0   12
  7  Dobrovac                        0  7  3  1  3   5  13   -8   10
  8  Croatia Donja Obrijež           0  7  1  2  4   8  11   -3    5
  9  BSK Biškupci                    0  7  1  1  5   6  22  -16    4
====================================================================
 10  Hrvatski dragovoljac Drenovac   0  7  0  0  7   3  20  -17    0

Last updated:12. 10. 2014.

 1 . round
Omladinac Čaglin - Hrvatski dragovoljac Drenovac                  5:0
BSK Biškupci - Jakšić                                             2:2
Sulkovci - Graničar Zagrađe                                       1:0
Dinamo Rajsavac - Kamen Vetovo                                    7:3
Dobrovac - Croatia Donja Obrijež                                  1:1
2. round
Dobrovac - Dinamo Rajsavac                                        1:0
Kamen Vetovo - Sulkovci                                           7:2
Graničar Zagrađe - BSK Biškupci                                   8:0
Jakšić - Omladinac Čaglin                                         1:2
Croatia Donja Obrijež - Hrvatski dragovoljac Drenovac             3:1
3. round
Sulkovci - Dobrovac                                               4:1
BSK Biškupci - Kamen Vetovo                                       0:1
Omladinac Čaglin - Graničar Zagrađe                               2:0
Hrvatski dragovoljac Drenovac - Jakšić                            0:2
Dinamo Rajsavac - Croatia Donja Obrijež                           3:1
4. round
Dobrovac - BSK Biškupci                                           1:0
Dinamo Rajsavac - Sulkovci                                        1:3
Kamen Vetovo - Omladinac Čaglin                                   3:2
Graničar Zagrađe - Hrvatski dragovoljac Drenovac                  1:0
Croatia Donja Obrijež - Jakšić                                    0:0
5. round
Omladinac Čaglin - Dobrovac                                       4:0
BSK Biškupci - Dinamo Rajsavac                                    0:4
Hrvatski dragovoljac Drenovac - Kamen Vetovo                      2:4
Jakšić - Graničar Zagrađe                                         2:0
Sulkovci - Croatia Donja Obrijež                                  2:1
6. round
Dobrovac - Hrvatski dragovoljac Drenovac                          1:0
Dinamo Rajsavac - Omladinac Čaglin                                0:1
Sulkovci - BSK Biškupci                                           4:1
Kamen Vetovo - Jakšić                                             0:4
Croatia Donja Obrijež - Graničar Zagrađe                          0:1
7. round
Jakšić - Dobrovac                                                 4:0
Hrvatski dragovoljac Drenovac - Dinamo Rajsavac                   0:4
Omladinac Čaglin - Sulkovci                                       1:0
Graničar Zagrađe - Kamen Vetovo                                   5:4
BSK Biškupci - Croatia Donja Obrijež                              3:2
8. round
Dobrovac - Graničar Zagrađe                                       :
Dinamo Rajsavac - Jakšić                                          :
Sulkovci - Hrvatski dragovoljac Drenovac                          :
BSK Biškupci - Omladinac Čaglin                                   :
Croatia Donja Obrijež - Kamen Vetovo                              :
9. round
Kamen Vetovo - Dobrovac                                           :
Graničar Zagrađe - Dinamo Rajsavac                                :
Jakšić - Sulkovci                                                 :
Hrvatski dragovoljac Drenovac - BSK Biškupci                      :
Omladinac Čaglin - Croatia Donja Obrijež                          :
10. round
Hrvatski dragovoljac Drenovac - Omladinac Čaglin                  :
Jakšić - BSK Biškupci                                             :
Graničar Zagrađe - Sulkovci                                       :
Kamen Vetovo - Dinamo Rajsavac                                    :
Croatia Donja Obrijež - Dobrovac                                  :
11. round
Dinamo Rajsavac - Dobrovac                                        :
Sulkovci - Kamen Vetovo                                           :
BSK Biškupci - Graničar Zagrađe                                   :
Omladinac Čaglin - Jakšić                                         :
Hrvatski dragovoljac Drenovac - Croatia Donja Obrijež             :
12. round
Dobrovac - Sulkovci                                               :
Kamen Vetovo - BSK Biškupci                                       :
Graničar Zagrađe - Omladinac Čaglin                               :
Jakšić - Hrvatski dragovoljac Drenovac                            :
Croatia Donja Obrijež - Dinamo Rajsavac                           :
13. round
BSK Biškupci - Dobrovac                                           :
Sulkovci - Dinamo Rajsavac                                        :
Omladinac Čaglin - Kamen Vetovo                                   :
Hrvatski dragovoljac Drenovac - Graničar Zagrađe                  :
Jakšić - Croatia Donja Obrijež                                    :
14. round
Dobrovac - Omladinac Čaglin                                       :
Dinamo Rajsavac - BSK Biškupci                                    :
Kamen Vetovo - Hrvatski dragovoljac Drenovac                      :
Graničar Zagrađe - Jakšić                                         :
Croatia Donja Obrijež - Sulkovci                                  :
15. round
Hrvatski dragovoljac Drenovac - Dobrovac                          :
Omladinac Čaglin - Dinamo Rajsavac                                :
BSK Biškupci - Sulkovci                                           :
Jakšić - Kamen Vetovo                                             :
Graničar Zagrađe - Croatia Donja Obrijež                          :
16. round
Dobrovac - Jakšić                                                 :
Dinamo Rajsavac - Hrvatski dragovoljac Drenovac                   :
Sulkovci - Omladinac Čaglin                                       :
Kamen Vetovo - Graničar Zagrađe                                   :
Croatia Donja Obrijež - BSK Biškupci                              :
17. round
Graničar Zagrađe - Dobrovac                                       :
Jakšić - Dinamo Rajsavac                                          :
Hrvatski dragovoljac Drenovac - Sulkovci                          :
Omladinac Čaglin - BSK Biškupci                                   :
Kamen Vetovo - Croatia Donja Obrijež                              :
18. round
Dobrovac - Kamen Vetovo                                           :
Dinamo Rajsavac - Graničar Zagrađe                                :
Sulkovci - Jakšić                                                 :
BSK Biškupci - Hrvatski dragovoljac Drenovac                      :
Croatia Donja Obrijež - Omladinac Čaglin                          :

Virovitičko-podravska county

Group "East"

Pos  Team                   DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Dinamo Četekovac        0  8  5  1  2  30  15   15   16
============================================================
  2  Mladost Bakić           0  8  5  1  2  26  15   11   16
  3  Mladost Čađavica        0  8  4  2  2  13   7    6   14
  4  Slavonija Sladojevci    0  8  4  2  2  18  15    3   14
  5  Mladost Miljevci        0  7  4  1  2  13   7    6   13
  6  Ćeralije                0  7  4  0  3  19   8   11   12
  7  Standard Nova Šarovka   0  7  3  1  3   9   7    2   10
  8  Kozice                  0  8  3  1  4  12  19   -7   10
  9  Sloga Zdenci            0  7  3  0  4  11  13   -2    9
 10  Gornji Miholjac         0  7  3  0  4  11  14   -3    9
 11  DOŠK Dolci              0  7  2  2  3  11  14   -3    8
 12  Tehničar Cabuna         0  7  1  1  5   9  33  -24    4
============================================================
 13  Orešac                  0  7  1  0  6   8  23  -15    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Dinamo Četekovac - Mladost Miljevci                               3:1
Slavonija Sladojevci - Ćeralije                                   2:1
Kozice - Tehničar Cabuna                                          2:2
Standard Nova Šarovka - DOŠK Dolci                                2:0
Gornji Miholjac - Mladost Čađavica                                1:2
Sloga Zdenci - Mladost Bakić                                      1:2
Orešac bye.
2. round
Orešac - Sloga Zdenci                                             3:0
Mladost Bakić - Gornji Miholjac                                   7:2
Mladost Čađavica - Standard Nova Šarovka                          2:0
DOŠK Dolci - Kozice                                               2:1
Tehničar Cabuna - Slavonija Sladojevci                            5:4
Ćeralije - Dinamo Četekovac                                       3:1
Mladost Miljevci bye.
3. round
Gornji Miholjac - Orešac                                          3:1
Standard Nova Šarovka - Mladost Bakić                             0:0
Kozice - Mladost Čađavica                                         2:1
Slavonija Sladojevci - DOŠK Dolci                                 3:3
Dinamo Četekovac - Tehničar Cabuna                                7:0
Mladost Miljevci - Ćeralije                                       1:0
Sloga Zdenci bye.
4. round
Orešac - Standard Nova Šarovka                                    0:3
Sloga Zdenci - Gornji Miholjac                                    2:1
Mladost Bakić - Kozice                                            5:2
Mladost Čađavica - Slavonija Sladojevci                           1:1
DOŠK Dolci - Dinamo Četekovac                                     1:3
Tehničar Cabuna - Mladost Miljevci                                0:3 (awarded)
Ćeralije bye.
5. round
Kozice - Orešac                                                   2:1
Standard Nova Šarovka - Sloga Zdenci                              1:2
Slavonija Sladojevci - Mladost Bakić                              4:2
Dinamo Četekovac - Mladost Čađavica                               1:1
Mladost Miljevci - DOŠK Dolci                                     0:0
Ćeralije - Tehničar Cabuna                                        9:0
Gornji Miholjac bye.
6. round
Orešac - Slavonija Sladojevci                                     0:1
Sloga Zdenci - Kozice                                             5:0
Gornji Miholjac - Standard Nova Šarovka                           1:0
Mladost Bakić - Dinamo Četekovac                                  5:2
Mladost Čađavica - Mladost Miljevci                               2:0
DOŠK Dolci - Ćeralije                                             1:4
Tehničar Cabuna bye.
7. round
Dinamo Četekovac - Orešac                                         9:3
Slavonija Sladojevci - Sloga Zdenci                               2:0
Kozice - Gornji Miholjac                                          1:0
Mladost Miljevci - Mladost Bakić                                  3:2
Ćeralije - Mladost Čađavica                                       1:0
Tehničar Cabuna - DOŠK Dolci                                      1:4
Standard Nova Šarovka bye.
8. round
Orešac - Mladost Miljevci                                         0:5
Sloga Zdenci - Dinamo Četekovac                                   1:4
Gornji Miholjac - Slavonija Sladojevci                            3:1
Standard Nova Šarovka - Kozice                                    3:2
Mladost Bakić - Ćeralije                                          3:1
Tehničar Cabuna - Mladost Čađavica                                1:4
DOŠK Dolci bye.
9. round
Ćeralije - Orešac                                                 :
Mladost Miljevci - Sloga Zdenci                                   :
Dinamo Četekovac - Gornji Miholjac                                :
Slavonija Sladojevci - Standard Nova Šarovka                      :
Tehničar Cabuna - Mladost Bakić                                   :
DOŠK Dolci - Mladost Čađavica                                     :
Kozice bye.
10. round
Orešac - Tehničar Cabuna                                          :
Sloga Zdenci - Ćeralije                                           :
Gornji Miholjac - Mladost Miljevci                                :
Standard Nova Šarovka - Dinamo Četekovac                          :
Kozice - Slavonija Sladojevci                                     :
Mladost Bakić - DOŠK Dolci                                        :
Mladost Čađavica bye.
11. round
DOŠK Dolci - Orešac                                               :
Tehničar Cabuna - Sloga Zdenci                                    :
Ćeralije - Gornji Miholjac                                        :
Mladost Miljevci - Standard Nova Šarovka                          :
Dinamo Četekovac - Kozice                                         :
Mladost Čađavica - Mladost Bakić                                  :
Slavonija Sladojevci bye.
12. round
Orešac - Mladost Čađavica                                         :
Sloga Zdenci - DOŠK Dolci                                         :
Gornji Miholjac - Tehničar Cabuna                                 :
Standard Nova Šarovka - Ćeralije                                  :
Kozice - Mladost Miljevci                                         :
Slavonija Sladojevci - Dinamo Četekovac                           :
Mladost Bakić bye.
13. round
Mladost Bakić - Orešac                                            :
Mladost Čađavica - Sloga Zdenci                                   :
DOŠK Dolci - Gornji Miholjac                                      :
Tehničar Cabuna - Standard Nova Šarovka                           :
Ćeralije - Kozice                                                 :
Mladost Miljevci - Slavonija Sladojevci                           :
Dinamo Četekovac bye.
14. round
Mladost Miljevci - Dinamo Četekovac                               :
Ćeralije - Slavonija Sladojevci                                   :
Tehničar Cabuna - Kozice                                          :
DOŠK Dolci - Standard Nova Šarovka                                :
Mladost Čađavica - Gornji Miholjac                                :
Mladost Bakić - Sloga Zdenci                                      :
Orešac bye.
15. round
Sloga Zdenci - Orešac                                             :
Gornji Miholjac - Mladost Bakić                                   :
Standard Nova Šarovka - Mladost Čađavica                          :
Kozice - DOŠK Dolci                                               :
Slavonija Sladojevci - Tehničar Cabuna                            :
Dinamo Četekovac - Ćeralije                                       :
Mladost Miljevci bye.
16. round
Orešac - Gornji Miholjac                                          :
Mladost Bakić - Standard Nova Šarovka                             :
Mladost Čađavica - Kozice                                         :
DOŠK Dolci - Slavonija Sladojevci                                 :
Tehničar Cabuna - Dinamo Četekovac                                :
Ćeralije - Mladost Miljevci                                       :
Sloga Zdenci bye.
17. round
Standard Nova Šarovka - Orešac                                    :
Gornji Miholjac - Sloga Zdenci                                    :
Kozice - Mladost Bakić                                            :
Slavonija Sladojevci - Mladost Čađavica                           :
Dinamo Četekovac - DOŠK Dolci                                     :
Mladost Miljevci - Tehničar Cabuna                                :
Ćeralije bye.
18. round
Orešac - Kozice                                                   :
Sloga Zdenci - Standard Nova Šarovka                              :
Mladost Bakić - Slavonija Sladojevci                              :
Mladost Čađavica - Dinamo Četekovac                               :
DOŠK Dolci - Mladost Miljevci                                     :
Tehničar Cabuna - Ćeralije                                        :
Gornji Miholjac bye.
19. round
Slavonija Sladojevci - Orešac                                     :
Kozice - Sloga Zdenci                                             :
Standard Nova Šarovka - Gornji Miholjac                           :
Dinamo Četekovac - Mladost Bakić                                  :
Mladost Miljevci - Mladost Čađavica                               :
Ćeralije - DOŠK Dolci                                             :
Tehničar Cabuna bye.
20. round
Orešac - Dinamo Četekovac                                         :
Sloga Zdenci - Slavonija Sladojevci                               :
Gornji Miholjac - Kozice                                          :
Mladost Bakić - Mladost Miljevci                                  :
Mladost Čađavica - Ćeralije                                       :
DOŠK Dolci - Tehničar Cabuna                                      :
Standard Nova Šarovka bye.
21. round
Mladost Miljevci - Orešac                                         :
Dinamo Četekovac - Sloga Zdenci                                   :
Slavonija Sladojevci - Gornji Miholjac                            :
Kozice - Standard Nova Šarovka                                    :
Ćeralije - Mladost Bakić                                          :
Mladost Čađavica - Tehničar Cabuna                                :
DOŠK Dolci bye.
22. round
Orešac - Ćeralije                                                 :
Sloga Zdenci - Mladost Miljevci                                   :
Gornji Miholjac - Dinamo Četekovac                                :
Standard Nova Šarovka - Slavonija Sladojevci                      :
Mladost Bakić - Tehničar Cabuna                                   :
Mladost Čađavica - DOŠK Dolci                                     :
Kozice bye.
23. round
Tehničar Cabuna - Orešac                                          :
Ćeralije - Sloga Zdenci                                           :
Mladost Miljevci - Gornji Miholjac                                :
Dinamo Četekovac - Standard Nova Šarovka                          :
Slavonija Sladojevci - Kozice                                     :
DOŠK Dolci - Mladost Bakić                                        :
Mladost Čađavica bye.
24. round
Orešac - DOŠK Dolci                                               :
Sloga Zdenci - Tehničar Cabuna                                    :
Gornji Miholjac - Ćeralije                                        :
Standard Nova Šarovka - Mladost Miljevci                          :
Kozice - Dinamo Četekovac                                         :
Mladost Bakić - Mladost Čađavica                                  :
Slavonija Sladojevci bye.
25. round
Mladost Čađavica - Orešac                                         :
DOŠK Dolci - Sloga Zdenci                                         :
Tehničar Cabuna - Gornji Miholjac                                 :
Ćeralije - Standard Nova Šarovka                                  :
Mladost Miljevci - Kozice                                         :
Dinamo Četekovac - Slavonija Sladojevci                           :
Mladost Bakić bye.
26. round
Orešac - Mladost Bakić                                            :
Sloga Zdenci - Mladost Čađavica                                   :
Gornji Miholjac - DOŠK Dolci                                      :
Standard Nova Šarovka - Tehničar Cabuna                           :
Kozice - Ćeralije                                                 :
Slavonija Sladojevci - Mladost Miljevci                           :
Dinamo Četekovac bye.

Group "West"

Pos  Team                    DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Omladinac Korija         0  8  7  1  0  26   6   20   22
=============================================================
  2  Đurađ                    0  8  6  0  2  32  13   19   18
  3  Drava Terezino Polje     0  8  5  0  3  24  15    9   15
  4  Mladost Vukosavljevica   0  8  5  0  3  21  13    8   15
  5  Gradina                  0  8  5  0  3  17  12    5   15
  6  Graničar Okrugljača      0  8  4  2  2  30  18   12   14
  7  Stara Brezovica          0  8  4  2  2  18  16    2   14
  8  Podgorje                 0  8  4  1  3  20  13    7   13
  9  Sokol Milanovac          0  8  3  1  4  13  16   -3   10
 10  Turnašica                0  8  2  2  4  22  26   -4    8
 11  Bušetina 1947            0  8  2  1  5  10  22  -12    7
 12  Brana Bačevac            0  8  1  1  6  10  41  -31    4
 13  Kladare                  0  8  0  3  5  16  27  -11    3
=============================================================
 14  Sloga Dugo Selo          0  8  1  0  7  13  34  -21    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Drava Terezino Polje - Bušetina 1947                              4:0
Sloga Dugo Selo - Gradina                                         3:4
Turnašica - Podgorje                                              2:4
Sokol Milanovac - Omladinac Korija                                0:1
Đurađ - Mladost Vukosavljevica                                    4:1
Stara Brezovica - Kladare                                         3:3
Graničar Okrugljača - Brana Bačevac                               7:1
2. round
Graničar Okrugljača - Stara Brezovica                             4:0
Kladare - Đurađ                                                   1:3
Mladost Vukosavljevica - Sokol Milanovac                          4:0
Omladinac Korija - Turnašica                                      4:2
Podgorje - Sloga Dugo Selo                                        4:0
Gradina - Drava Terezino Polje                                    1:4
Brana Bačevac - Bušetina 1947                                     3:0
3. round
Đurađ - Graničar Okrugljača                                       5:1
Sokol Milanovac - Kladare                                         1:1
Turnašica - Mladost Vukosavljevica                                1:4
Sloga Dugo Selo - Omladinac Korija                                0:5
Drava Terezino Polje - Podgorje                                   4:2
Bušetina 1947 - Gradina                                           0:1
Stara Brezovica - Brana Bačevac                                   3:3
4. round
Sokol Milanovac - Graničar Okrugljača                             3:1
Stara Brezovica - Đurađ                                           2:0
Kladare - Turnašica                                               4:4
Mladost Vukosavljevica - Sloga Dugo Selo                          5:1
Omladinac Korija - Drava Terezino Polje                           3:0
Podgorje - Bušetina 1947                                          5:1
Brana Bačevac - Gradina                                           0:5
5. round
Turnašica - Graničar Okrugljača                                   4:4
Sokol Milanovac - Stara Brezovica                                 1:3
Sloga Dugo Selo - Kladare                                         4:3
Drava Terezino Polje - Mladost Vukosavljevica                     5:1
Bušetina 1947 - Omladinac Korija                                  1:4
Gradina - Podgorje                                                3:1
Đurađ - Brana Bačevac                                            11:0
6. round
Graničar Okrugljača - Sloga Dugo Selo                             6:1
Stara Brezovica - Turnašica                                       2:3
Đurađ - Sokol Milanovac                                           4:2
Kladare - Drava Terezino Polje                                    2:6
Mladost Vukosavljevica - Bušetina 1947                            0:1
Omladinac Korija - Gradina                                        1:0
Brana Bačevac - Podgorje                                          0:4
7. round
Drava Terezino Polje - Graničar Okrugljača                        1:4
Sloga Dugo Selo - Stara Brezovica                                 2:3
Turnašica - Đurađ                                                 4:1
Bušetina 1947 - Kladare                                           4:2
Gradina - Mladost Vukosavljevica                                  1:3
Podgorje - Omladinac Korija                                       0:0
Sokol Milanovac - Brana Bačevac                                   3:0
8. round
Graničar Okrugljača - Bušetina 1947                               3:3
Stara Brezovica - Drava Terezino Polje                            2:0
Đurađ - Sloga Dugo Selo                                           4:2
Sokol Milanovac - Turnašica                                       3:2
Kladare - Gradina                                                 0:2
Mladost Vukosavljevica - Podgorje                                 3:0
Brana Bačevac - Omladinac Korija                                  3:8
9. round
Gradina - Graničar Okrugljača                                     :
Bušetina 1947 - Stara Brezovica                                   :
Drava Terezino Polje - Đurađ                                      :
Sloga Dugo Selo - Sokol Milanovac                                 :
Podgorje - Kladare                                                :
Omladinac Korija - Mladost Vukosavljevica                         :
Turnašica - Brana Bačevac                                         :
10. round
Graničar Okrugljača - Podgorje                                    :
Stara Brezovica - Gradina                                         :
Đurađ - Bušetina 1947                                             :
Sokol Milanovac - Drava Terezino Polje                            :
Turnašica - Sloga Dugo Selo                                       :
Kladare - Omladinac Korija                                        :
Brana Bačevac - Mladost Vukosavljevica                            :
11. round
Omladinac Korija - Graničar Okrugljača                            :
Podgorje - Stara Brezovica                                        :
Gradina - Đurađ                                                   :
Bušetina 1947 - Sokol Milanovac                                   :
Drava Terezino Polje - Turnašica                                  :
Mladost Vukosavljevica - Kladare                                  :
Sloga Dugo Selo - Brana Bačevac                                   :
12. round
Graničar Okrugljača - Mladost Vukosavljevica                      :
Stara Brezovica - Omladinac Korija                                :
Đurađ - Podgorje                                                  :
Sokol Milanovac - Gradina                                         :
Turnašica - Bušetina 1947                                         :
Sloga Dugo Selo - Drava Terezino Polje                            :
Brana Bačevac - Kladare                                           :
13. round
Kladare - Graničar Okrugljača                                     :
Mladost Vukosavljevica - Stara Brezovica                          :
Omladinac Korija - Đurađ                                          :
Podgorje - Sokol Milanovac                                        :
Gradina - Turnašica                                               :
Bušetina 1947 - Sloga Dugo Selo                                   :
Drava Terezino Polje - Brana Bačevac                              :
14. round
Bušetina 1947 - Drava Terezino Polje                              :
Gradina - Sloga Dugo Selo                                         :
Podgorje - Turnašica                                              :
Omladinac Korija - Sokol Milanovac                                :
Mladost Vukosavljevica - Đurađ                                    :
Kladare - Stara Brezovica                                         :
Brana Bačevac - Graničar Okrugljača                               :
15. round
Stara Brezovica - Graničar Okrugljača                             :
Đurađ - Kladare                                                   :
Sokol Milanovac - Mladost Vukosavljevica                          :
Turnašica - Omladinac Korija                                      :
Sloga Dugo Selo - Podgorje                                        :
Drava Terezino Polje - Gradina                                    :
Bušetina 1947 - Brana Bačevac                                     :
16. round
Graničar Okrugljača - Đurađ                                       :
Kladare - Sokol Milanovac                                         :
Mladost Vukosavljevica - Turnašica                                :
Omladinac Korija - Sloga Dugo Selo                                :
Podgorje - Drava Terezino Polje                                   :
Gradina - Bušetina 1947                                           :
Brana Bačevac - Stara Brezovica                                   :
17. round
Graničar Okrugljača - Sokol Milanovac                             :
Đurađ - Stara Brezovica                                           :
Turnašica - Kladare                                               :
Sloga Dugo Selo - Mladost Vukosavljevica                          :
Drava Terezino Polje - Omladinac Korija                           :
Bušetina 1947 - Podgorje                                          :
Gradina - Brana Bačevac                                           :
18. round
Graničar Okrugljača - Turnašica                                   :
Stara Brezovica - Sokol Milanovac                                 :
Kladare - Sloga Dugo Selo                                         :
Mladost Vukosavljevica - Drava Terezino Polje                     :
Omladinac Korija - Bušetina 1947                                  :
Podgorje - Gradina                                                :
Brana Bačevac - Đurađ                                             :
19. round
Sloga Dugo Selo - Graničar Okrugljača                             :
Turnašica - Stara Brezovica                                       :
Sokol Milanovac - Đurađ                                           :
Drava Terezino Polje - Kladare                                    :
Bušetina 1947 - Mladost Vukosavljevica                            :
Gradina - Omladinac Korija                                        :
Podgorje - Brana Bačevac                                          :
20. round
Graničar Okrugljača - Drava Terezino Polje                        :
Stara Brezovica - Sloga Dugo Selo                                 :
Đurađ - Turnašica                                                 :
Kladare - Bušetina 1947                                           :
Mladost Vukosavljevica - Gradina                                  :
Omladinac Korija - Podgorje                                       :
Brana Bačevac - Sokol Milanovac                                   :
21. round
Bušetina 1947 - Graničar Okrugljača                               :
Drava Terezino Polje - Stara Brezovica                            :
Sloga Dugo Selo - Đurađ                                           :
Turnašica - Sokol Milanovac                                       :
Gradina - Kladare                                                 :
Podgorje - Mladost Vukosavljevica                                 :
Omladinac Korija - Brana Bačevac                                  :
22. round
Graničar Okrugljača - Gradina                                     :
Stara Brezovica - Bušetina 1947                                   :
Đurađ - Drava Terezino Polje                                      :
Sokol Milanovac - Sloga Dugo Selo                                 :
Kladare - Podgorje                                                :
Mladost Vukosavljevica - Omladinac Korija                         :
Brana Bačevac - Turnašica                                         :
23. round
Podgorje - Graničar Okrugljača                                    :
Gradina - Stara Brezovica                                         :
Bušetina 1947 - Đurađ                                             :
Drava Terezino Polje - Sokol Milanovac                            :
Sloga Dugo Selo - Turnašica                                       :
Omladinac Korija - Kladare                                        :
Mladost Vukosavljevica - Brana Bačevac                            :
24. round
Graničar Okrugljača - Omladinac Korija                            :
Stara Brezovica - Podgorje                                        :
Đurađ - Gradina                                                   :
Sokol Milanovac - Bušetina 1947                                   :
Turnašica - Drava Terezino Polje                                  :
Kladare - Mladost Vukosavljevica                                  :
Brana Bačevac - Sloga Dugo Selo                                   :
25. round
Mladost Vukosavljevica - Graničar Okrugljača                      :
Omladinac Korija - Stara Brezovica                                :
Podgorje - Đurađ                                                  :
Gradina - Sokol Milanovac                                         :
Bušetina 1947 - Turnašica                                         :
Drava Terezino Polje - Sloga Dugo Selo                            :
Kladare - Brana Bačevac                                           :
26. round
Graničar Okrugljača - Kladare                                     :
Stara Brezovica - Mladost Vukosavljevica                          :
Đurađ - Omladinac Korija                                          :
Sokol Milanovac - Podgorje                                        :
Turnašica - Gradina                                               :
Sloga Dugo Selo - Bušetina 1947                                   :
Brana Bačevac - Drava Terezino Polje                              :


Seventh Level (3rd county leagues)

Brodsko-posavska county

Group "East"

Pos  Team                 DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Šokadija Sredanci     0  7  7  0  0  31   4   27   21
==========================================================
  2  Stari Perkovci        0  7  5  2  0  29   7   22   17
  3  Omladinac Novi Grad   0  7  5  0  2  20  12    8   15
  4  Slavonija Prnjavor    0  7  4  1  2  11   4    7   13
  5  Posavac Kupina        0  7  4  0  3  19  10    9   12
  6  Mladost Bicko Selo    0  7  3  2  2  11   6    5   11
  7  Sava Svilaj           0  7  3  1  3  19  14    5   10
  8  Selna                 0  7  2  1  4   9  14   -5    7
  9  Gaj Poljanci          0  7  2  0  5  11  23  -12    6
 10  Mladost Divoševci     0  7  1  2  4   8  16   -8    5
 11  Sloga Stružani        0  7  1  1  5   9  17   -8    4
 12  Kuna Jaruge           0  7  0  0  7   2  52  -50    0

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Mladost Bicko Selo - Sloga Stružani                               0:0
Sava Svilaj - Kuna Jaruge                                         8:0
Mladost Divoševci - Šokadija Sredanci                             0:3
Gaj Poljanci - Slavonija Prnjavor                                 0:2
Selna - Stari Perkovci                                            0:4
Omladinac Novi Grad - Posavac Kupina                              5:2
2. round
Omladinac Novi Grad - Selna                                       1:0
Stari Perkovci - Gaj Poljanci                                     7:1
Slavonija Prnjavor - Mladost Divoševci                            3:0
Šokadija Sredanci - Sava Svilaj                                   5:0
Kuna Jaruge - Mladost Bicko Selo                                  1:6
Posavac Kupina - Sloga Stružani                                   1:0
3. round
Gaj Poljanci - Omladinac Novi Grad                                2:7
Mladost Divoševci - Stari Perkovci                                2:2
Sava Svilaj - Slavonija Prnjavor                                  1:1
Mladost Bicko Selo - Šokadija Sredanci                            1:3
Sloga Stružani - Kuna Jaruge                                      6:0
Selna - Posavac Kupina                                            0:1
4. round
Omladinac Novi Grad - Mladost Divoševci                           0:2
Selna - Gaj Poljanci                                              4:2
Stari Perkovci - Sava Svilaj                                      4:2
Slavonija Prnjavor - Mladost Bicko Selo                           0:1
Šokadija Sredanci - Sloga Stružani                                4:1
Posavac Kupina - Kuna Jaruge                                     11:0
5. round
Sava Svilaj - Omladinac Novi Grad                                 5:1
Mladost Divoševci - Selna                                         3:3
Mladost Bicko Selo - Stari Perkovci                               1:1
Sloga Stružani - Slavonija Prnjavor                               1:2
Kuna Jaruge - Šokadija Sredanci                                   0:12
Gaj Poljanci - Posavac Kupina                                     2:1
6. round
Omladinac Novi Grad - Mladost Bicko Selo                          1:0
Selna - Sava Svilaj                                               2:1
Gaj Poljanci - Mladost Divoševci                                  3:0
Stari Perkovci - Sloga Stružani                                   5:0
Slavonija Prnjavor - Kuna Jaruge                                  3:0
Posavac Kupina - Šokadija Sredanci                                1:3
7. round
Sloga Stružani - Omladinac Novi Grad                              1:5
Mladost Bicko Selo - Selna                                        2:0
Sava Svilaj - Gaj Poljanci                                        2:1
Kuna Jaruge - Stari Perkovci                                      1:6
Šokadija Sredanci - Slavonija Prnjavor                            1:0
Mladost Divoševci - Posavac Kupina                                0:2
8. round
Omladinac Novi Grad - Kuna Jaruge                                 :
Selna - Sloga Stružani                                            :
Gaj Poljanci - Mladost Bicko Selo                                 :
Mladost Divoševci - Sava Svilaj                                   :
Stari Perkovci - Šokadija Sredanci                                :
Posavac Kupina - Slavonija Prnjavor                               :
9. round
Šokadija Sredanci - Omladinac Novi Grad                           :
Kuna Jaruge - Selna                                               :
Sloga Stružani - Gaj Poljanci                                     :
Mladost Bicko Selo - Mladost Divoševci                            :
Slavonija Prnjavor - Stari Perkovci                               :
Sava Svilaj - Posavac Kupina                                      :
10. round
Omladinac Novi Grad - Slavonija Prnjavor                          :
Selna - Šokadija Sredanci                                         :
Gaj Poljanci - Kuna Jaruge                                        :
Mladost Divoševci - Sloga Stružani                                :
Sava Svilaj - Mladost Bicko Selo                                  :
Posavac Kupina - Stari Perkovci                                   :
11. round
Stari Perkovci - Omladinac Novi Grad                              :
Slavonija Prnjavor - Selna                                        :
Šokadija Sredanci - Gaj Poljanci                                  :
Kuna Jaruge - Mladost Divoševci                                   :
Sloga Stružani - Sava Svilaj                                      :
Mladost Bicko Selo - Posavac Kupina                               :
12. round
Sloga Stružani - Mladost Bicko Selo                               :
Kuna Jaruge - Sava Svilaj                                         :
Šokadija Sredanci - Mladost Divoševci                             :
Slavonija Prnjavor - Gaj Poljanci                                 :
Stari Perkovci - Selna                                            :
Posavac Kupina - Omladinac Novi Grad                              :
13. round
Selna - Omladinac Novi Grad                                       :
Gaj Poljanci - Stari Perkovci                                     :
Mladost Divoševci - Slavonija Prnjavor                            :
Sava Svilaj - Šokadija Sredanci                                   :
Mladost Bicko Selo - Kuna Jaruge                                  :
Sloga Stružani - Posavac Kupina                                   :
14. round
Omladinac Novi Grad - Gaj Poljanci                                :
Stari Perkovci - Mladost Divoševci                                :
Slavonija Prnjavor - Sava Svilaj                                  :
Šokadija Sredanci - Mladost Bicko Selo                            :
Kuna Jaruge - Sloga Stružani                                      :
Posavac Kupina - Selna                                            :
15. round
Mladost Divoševci - Omladinac Novi Grad                           :
Gaj Poljanci - Selna                                              :
Sava Svilaj - Stari Perkovci                                      :
Mladost Bicko Selo - Slavonija Prnjavor                           :
Sloga Stružani - Šokadija Sredanci                                :
Kuna Jaruge - Posavac Kupina                                      :
16. round
Omladinac Novi Grad - Sava Svilaj                                 :
Selna - Mladost Divoševci                                         :
Stari Perkovci - Mladost Bicko Selo                               :
Slavonija Prnjavor - Sloga Stružani                               :
Šokadija Sredanci - Kuna Jaruge                                   :
Posavac Kupina - Gaj Poljanci                                     :
17. round
Mladost Bicko Selo - Omladinac Novi Grad                          :
Sava Svilaj - Selna                                               :
Mladost Divoševci - Gaj Poljanci                                  :
Sloga Stružani - Stari Perkovci                                   :
Kuna Jaruge - Slavonija Prnjavor                                  :
Šokadija Sredanci - Posavac Kupina                                :
18. round
Omladinac Novi Grad - Sloga Stružani                              :
Selna - Mladost Bicko Selo                                        :
Gaj Poljanci - Sava Svilaj                                        :
Stari Perkovci - Kuna Jaruge                                      :
Slavonija Prnjavor - Šokadija Sredanci                            :
Posavac Kupina - Mladost Divoševci                                :
19. round
Kuna Jaruge - Omladinac Novi Grad                                 :
Sloga Stružani - Selna                                            :
Mladost Bicko Selo - Gaj Poljanci                                 :
Sava Svilaj - Mladost Divoševci                                   :
Šokadija Sredanci - Stari Perkovci                                :
Slavonija Prnjavor - Posavac Kupina                               :
20. round
Omladinac Novi Grad - Šokadija Sredanci                           :
Selna - Kuna Jaruge                                               :
Gaj Poljanci - Sloga Stružani                                     :
Mladost Divoševci - Mladost Bicko Selo                            :
Stari Perkovci - Slavonija Prnjavor                               :
Posavac Kupina - Sava Svilaj                                      :
21. round
Slavonija Prnjavor - Omladinac Novi Grad                          :
Šokadija Sredanci - Selna                                         :
Kuna Jaruge - Gaj Poljanci                                        :
Sloga Stružani - Mladost Divoševci                                :
Mladost Bicko Selo - Sava Svilaj                                  :
Stari Perkovci - Posavac Kupina                                   :
22. round
Omladinac Novi Grad - Stari Perkovci                              :
Selna - Slavonija Prnjavor                                        :
Gaj Poljanci - Šokadija Sredanci                                  :
Mladost Divoševci - Kuna Jaruge                                   :
Sava Svilaj - Sloga Stružani                                      :
Posavac Kupina - Mladost Bicko Selo                               :

Group "Centre"

Pos  Team                   DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Zdenac Brodski Zdenci   0  6  6  0  0  17   3   14   18
============================================================
  2  BONK Bebrina            0  6  4  1  1  33   5   28   13
  3  Mladost 1977 Banovci    0  6  4  1  1  11   5    6   13
  4  Podcrkavlje             0  6  3  2  1  14   5    9   11
  5  Omladinac Ciglenik      0  6  3  1  2  13   9    4   10
  6  Šokadija Šumeće         0  6  2  1  3   6   7   -1    7
  7  Mladost Jakačina Mala   0  6  1  3  2  10  12   -2    6
  8  ASK Gornji Andrijevci   0  6  1  1  4   7  30  -23    4
  9  Posavac Kaniža          0  6  1  0  5   9  23  -14    3
 10  Gaj Zbjeg               0  6  0  0  6   3  24  -21    0

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Mladost Jakačina Mala - ASK Gornji Andrijevci                     3:3
Gaj Zbjeg - Podcrkavlje                                           0:2
Mladost 1977 Banovci - BONK Bebrina                               1:1
Zdenac Brodski Zdenci - Šokadija Šumeće                           2:1
Omladinac Ciglenik - Posavac Kaniža                               5:0
2. round
Omladinac Ciglenik - Zdenac Brodski Zdenci                        0:3
Šokadija Šumeće - Mladost 1977 Banovci                            0:1
BONK Bebrina - Gaj Zbjeg                                         12:1
Podcrkavlje - Mladost Jakačina Mala                               1:1
Posavac Kaniža - ASK Gornji Andrijevci                            6:3
3. round
Mladost 1977 Banovci - Omladinac Ciglenik                         4:0
Gaj Zbjeg - Šokadija Šumeće                                       1:2
Mladost Jakačina Mala - BONK Bebrina                              3:2
ASK Gornji Andrijevci - Podcrkavlje                               0:7
Zdenac Brodski Zdenci - Posavac Kaniža                            4:1
4. round
Omladinac Ciglenik - Gaj Zbjeg                                    2:0
Zdenac Brodski Zdenci - Mladost 1977 Banovci                      4:0
Šokadija Šumeće - Mladost Jakačina Mala                           2:1
BONK Bebrina - ASK Gornji Andrijevci                             10:0
Posavac Kaniža - Podcrkavlje                                      2:3
5. round
Mladost Jakačina Mala - Omladinac Ciglenik                        2:2
Gaj Zbjeg - Zdenac Brodski Zdenci                                 1:2
ASK Gornji Andrijevci - Šokadija Šumeće                           1:0
Podcrkavlje - BONK Bebrina                                        0:1
Mladost 1977 Banovci - Posavac Kaniža                             1:0
6. round
Omladinac Ciglenik - ASK Gornji Andrijevci                        4:0
Zdenac Brodski Zdenci - Mladost Jakačina Mala                     2:0
Mladost 1977 Banovci - Gaj Zbjeg                                  4:0
Šokadija Šumeće - Podcrkavlje                                     1:1
Posavac Kaniža - BONK Bebrina                                     0:7
7. round
Podcrkavlje - Omladinac Ciglenik                                  :
ASK Gornji Andrijevci - Zdenac Brodski Zdenci                     :
Mladost Jakačina Mala - Mladost 1977 Banovci                      :
BONK Bebrina - Šokadija Šumeće                                    :
Gaj Zbjeg - Posavac Kaniža                                        :
8. round
Omladinac Ciglenik - BONK Bebrina                                 :
Zdenac Brodski Zdenci - Podcrkavlje                               :
Mladost 1977 Banovci - ASK Gornji Andrijevci                      :
Gaj Zbjeg - Mladost Jakačina Mala                                 :
Posavac Kaniža - Šokadija Šumeće                                  :
9. round
Šokadija Šumeće - Omladinac Ciglenik                              :
BONK Bebrina - Zdenac Brodski Zdenci                              :
Podcrkavlje - Mladost 1977 Banovci                                :
ASK Gornji Andrijevci - Gaj Zbjeg                                 :
Mladost Jakačina Mala - Posavac Kaniža                            :
10. round
ASK Gornji Andrijevci - Mladost Jakačina Mala                     :
Podcrkavlje - Gaj Zbjeg                                           :
BONK Bebrina - Mladost 1977 Banovci                               :
Šokadija Šumeće - Zdenac Brodski Zdenci                           :
Posavac Kaniža - Omladinac Ciglenik                               :
11. round
Zdenac Brodski Zdenci - Omladinac Ciglenik                        :
Mladost 1977 Banovci - Šokadija Šumeće                            :
Gaj Zbjeg - BONK Bebrina                                          :
Mladost Jakačina Mala - Podcrkavlje                               :
ASK Gornji Andrijevci - Posavac Kaniža                            :
12. round
Omladinac Ciglenik - Mladost 1977 Banovci                         :
Šokadija Šumeće - Gaj Zbjeg                                       :
BONK Bebrina - Mladost Jakačina Mala                              :
Podcrkavlje - ASK Gornji Andrijevci                               :
Posavac Kaniža - Zdenac Brodski Zdenci                            :
13. round
Gaj Zbjeg - Omladinac Ciglenik                                    :
Mladost 1977 Banovci - Zdenac Brodski Zdenci                      :
Mladost Jakačina Mala - Šokadija Šumeće                           :
ASK Gornji Andrijevci - BONK Bebrina                              :
Podcrkavlje - Posavac Kaniža                                      :
14. round
Omladinac Ciglenik - Mladost Jakačina Mala                        :
Zdenac Brodski Zdenci - Gaj Zbjeg                                 :
Šokadija Šumeće - ASK Gornji Andrijevci                           :
BONK Bebrina - Podcrkavlje                                        :
Posavac Kaniža - Mladost 1977 Banovci                             :
15. round
ASK Gornji Andrijevci - Omladinac Ciglenik                        :
Mladost Jakačina Mala - Zdenac Brodski Zdenci                     :
Gaj Zbjeg - Mladost 1977 Banovci                                  :
Podcrkavlje - Šokadija Šumeće                                     :
BONK Bebrina - Posavac Kaniža                                     :
16. round
Omladinac Ciglenik - Podcrkavlje                                  :
Zdenac Brodski Zdenci - ASK Gornji Andrijevci                     :
Mladost 1977 Banovci - Mladost Jakačina Mala                      :
Šokadija Šumeće - BONK Bebrina                                    :
Posavac Kaniža - Gaj Zbjeg                                        :
17. round
BONK Bebrina - Omladinac Ciglenik                                 :
Podcrkavlje - Zdenac Brodski Zdenci                               :
ASK Gornji Andrijevci - Mladost 1977 Banovci                      :
Mladost Jakačina Mala - Gaj Zbjeg                                 :
Šokadija Šumeće - Posavac Kaniža                                  :
18. round
Omladinac Ciglenik - Šokadija Šumeće                              :
Zdenac Brodski Zdenci - BONK Bebrina                              :
Mladost 1977 Banovci - Podcrkavlje                                :
Gaj Zbjeg - ASK Gornji Andrijevci                                 :
Posavac Kaniža - Mladost Jakačina Mala                            :

Group "West"

Pos  Team                       DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Mladost Brđani              0  7  6  1  0  26   7   19   19
================================================================
  2  Trenk Seoce                 0  7  5  1  1  28  10   18   16
  3  Graničar Magić Mala         0  6  4  0  2  21   9   12   12
  4  Slavonac Gunjavci-Drežnik   0  7  4  0  3  15   8    7   12
  5  Dragalić                    0  7  4  0  3  17  16    1   12
  6  Sava Mačkovac               0  7  4  0  3  24  24    0   12
  7  Soko AKZ Orubica            0  7  3  0  4  16  19   -3    9
  8  Sloga Komarnica             0  7  2  0  5  16  30  -14    6
  9  Orljava Dragovci            0  7  1  0  6  10  33  -23    3
 10  Sava Stara Gradiška         0  6  0  0  6   8  25  -17    0

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Sava Mačkovac - Sava Stara Gradiška                               9:2
Slavonac Gunjavci-Drežnik - Soko AKZ Orubica                      3:0
Trenk Seoce - Sloga Komarnica                                     8:2
Dragalić - Graničar Magić Mala                                    5:3
Mladost Brđani - Orljava Drenovci                                 4:1
2. round
Mladost Brđani - Dragalić                                         5:0
Graničar Magić Mala - Trenk Seoce                                 1:3
Sloga Komarnica - Slavonac Gunjavci-Drežnik                       1:2
Soko AKZ Orubica - Sava Mačkovac                                  1:3
Orljava Drenovci  - Sava Stara Gradiška                           3:0 (awarded)
3. round
Trenk Seoce - Mladost Brđani                                      1:1
Slavonac Gunjavci-Drežnik - Graničar Magić Mala                   0:1
Sava Mačkovac - Sloga Komarnica                                   7:1
Sava Stara Gradiška - Soko AKZ Orubica                            4:6
Dragalić - Orljava Drenovci                                       6:1
4. round
Mladost Brđani - Slavonac Gunjavci-Drežnik                        2:1
Dragalić - Trenk Seoce                                            3:2
Graničar Magić Mala - Sava Mačkovac                               7:0
Sloga Komarnica - Sava Stara Gradiška                             3:2
Orljava Drenovci  - Soko AKZ Orubica                              0:3
5. round
Mladost Brđani - Sava Mačkovac                                    8:2
Slavonac Gunjavci-Drežnik - Dragalić3:1
Sava Stara Gradiška - Graničar Magić Mala                         ppd
Soko AKZ Orubica - Sloga Komarnica                                3:2
Trenk Seoce - Orljava Drenovci                                    8:1
6. round
Mladost Brđani - Sava Stara Gradiška                              3:0 (awarded)
Dragalić - Sava Mačkovac                                          1:2
Trenk Seoce - Slavonac Gunjavci-Drežnik                           2:1
Graničar Magić Mala - Soko AKZ Orubica                            4:1
Orljava Drenovci  - Sloga Komarnica                               3:7
7. round
Soko AKZ Orubica - Mladost Brđani                                 2:3
Sava Stara Gradiška - Dragalić0:1
Sava Mačkovac - Trenk Seoce                                       1:4
Sloga Komarnica - Graničar Magić Mala                             0:5
Slavonac Gunjavci-Drežnik - Orljava Drenovci                      5:1
8. round
Mladost Brđani - Sloga Komarnica                                  :
Dragalić - Soko AKZ Orubica                                       :
Trenk Seoce - Sava Stara Gradiška                                 :
Slavonac Gunjavci-Drežnik - Sava Mačkovac                         :
Orljava Drenovci  - Graničar Magić Mala                           :
9. round
Graničar Magić Mala - Mladost Brđani                              :
Sloga Komarnica - Dragalić                                        :
Soko AKZ Orubica - Trenk Seoce                                    :
Sava Stara Gradiška - Slavonac Gunjavci-Drežnik                   :
Sava Mačkovac - Orljava Drenovci                                  :
10. round
Sava Stara Gradiška - Sava Mačkovac                               :
Soko AKZ Orubica - Slavonac Gunjavci-Drežnik                      :
Sloga Komarnica - Trenk Seoce                                     :
Graničar Magić Mala - Dragalić                                    :
Orljava Drenovci  - Mladost Brđani                                :
11. round
Dragalić - Mladost Brđani                                         :
Trenk Seoce - Graničar Magić Mala                                 :
Slavonac Gunjavci-Drežnik - Sloga Komarnica                       :
Sava Mačkovac - Soko AKZ Orubica                                  :
Sava Stara Gradiška - Orljava Drenovci                            :
12. round
Mladost Brđani - Trenk Seoce                                      :
Graničar Magić Mala - Slavonac Gunjavci-Drežnik                   :
Sloga Komarnica - Sava Mačkovac                                   :
Soko AKZ Orubica - Sava Stara Gradiška                            :
Orljava Drenovci  - Dragalić                                      :
13. round
Slavonac Gunjavci-Drežnik - Mladost Brđani                        :
Trenk Seoce - Dragalić                                            :
Sava Mačkovac - Graničar Magić Mala                               :
Sava Stara Gradiška - Sloga Komarnica                             :
Soko AKZ Orubica - Orljava Drenovci                               :
14. round
Sava Mačkovac - Mladost Brđani                                    :
Dragalić - Slavonac Gunjavci-Drežnik                              :
Graničar Magić Mala - Sava Stara Gradiška                         :
Sloga Komarnica - Soko AKZ Orubica                                :
Orljava Drenovci  - Trenk Seoce                                   :
15. round
Sava Stara Gradiška - Mladost Brđani                              :
Sava Mačkovac - Dragalić                                          :
Slavonac Gunjavci-Drežnik - Trenk Seoce                           :
Soko AKZ Orubica - Graničar Magić Mala                            :
Sloga Komarnica - Orljava Drenovci                                :
16. round
Mladost Brđani - Soko AKZ Orubica                                 :
Dragalić - Sava Stara Gradiška                                    :
Trenk Seoce - Sava Mačkovac                                       :
Graničar Magić Mala - Sloga Komarnica                             :
Orljava Drenovci  - Slavonac Gunjavci-Drežnik                     :
17. round
Sloga Komarnica - Mladost Brđani                                  :
Soko AKZ Orubica - Dragalić                                       :
Sava Stara Gradiška - Trenk Seoce                                 :
Sava Mačkovac - Slavonac Gunjavci-Drežnik                         :
Graničar Magić Mala - Orljava Drenovci                            :
18. round
Mladost Brđani - Graničar Magić Mala                              :
Dragalić - Sloga Komarnica                                        :
Trenk Seoce - Soko AKZ Orubica                                    :
Slavonac Gunjavci-Drežnik - Sava Stara Gradiška                   :
Orljava Drenovci  - Sava Mačkovac                                 :

Osječko-baranjska (2nd league)

Group "Osijek"

Pos  Team                         DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Sloga Ernestinovo             0  6  6  0  0  22   5   17   18
------------------------------------------------------------------
  2  Slavonija Ivanovac            0  6  5  1  0  29   2   27   16
  3  Klas Čepin                    0  6  5  0  1  19   9   10   15
  4  Vitez '92 Tenjski Antunovac   0  6  4  1  1  23   6   17   13
  5  LIO Osijek                    0  6  3  1  2  10   6    4   10
  6  Šubić Vuka                    0  6  3  1  2  15  15    0   10
  7  Dunav Dalj                    0  6  2  1  3  17  22   -5    7
  8  Brijest                       0  6  1  2  3  12  18   -6    5
  9  Radnik Josipovac              0  6  1  1  4   8  12   -4    4
 10  Mladost Čepinski Martinci     0  6  1  0  5   5  29  -24    3
 11  Sarvaš                        0  6  0  2  4   6  22  -16    2
==================================================================
 12  Erdut                         0  6  0  0  6   2  22  -20    0

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Dunav Dalj - Radnik Josipovac                                     3:2
Mladost Čepinski Martinci - Brijest                               3:2
Sarvaš - Sloga Ernestinovo                                        1:2
LIO Osijek - Slavonija Ivanovac                                   1:1
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Šubić Vuka                          7:1
Klas Čepin - Erdut                                                1:0
2. round
Klas Čepin - Vitez '92 Tenjski Antunovac                          3:2
Šubić Vuka - LIO Osijek                                           2:1
Slavonija Ivanovac - Sarvaš                                      10:0
Sloga Ernestinovo - Mladost Čepinski Martinci                    10:1
Brijest - Dunav Dalj                                              4:4
Erdut - Radnik Josipovac                                          0:4
3. round
LIO Osijek - Klas Čepin                                           3:2
Sarvaš - Šubić Vuka                                               2:2
Mladost Čepinski Martinci - Slavonija Ivanovac                    0:4
Dunav Dalj - Sloga Ernestinovo                                    3:4
Radnik Josipovac - Brijest                                        2:2
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Erdut                               8:0
4. round
Klas Čepin - Sarvaš4:1
Vitez '92 Tenjski Antunovac - LIO Osijek                          1:0
Šubić Vuka - Mladost Čepinski Martinci                            5:0
Slavonija Ivanovac - Dunav Dalj                                   5:0
Sloga Ernestinovo - Radnik Josipovac                              2:0
Erdut - Brijest                                                   2:3
5. round
Mladost Čepinski Martinci - Klas Čepin                            1:5
Sarvaš - Vitez '92 Tenjski Antunovac                              2:2
Dunav Dalj - Šubić Vuka                                           5:3
Radnik Josipovac - Slavonija Ivanovac                             0:3
Brijest - Sloga Ernestinovo                                       0:1
LIO Osijek - Erdut                                                3:0
6. round
Klas Čepin - Dunav Dalj                                           4:2
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Mladost Čepinski Martinci           3:0
LIO Osijek - Sarvaš2:0
Šubić Vuka - Radnik Josipovac                                     2:0
Slavonija Ivanovac - Brijest                                      6:1
Erdut - Sloga Ernestinovo                                         0:3
7. round
Radnik Josipovac - Klas Čepin                                     :
Dunav Dalj - Vitez '92 Tenjski Antunovac                          :
Mladost Čepinski Martinci - LIO Osijek                            :
Brijest - Šubić Vuka                                              :
Sloga Ernestinovo - Slavonija Ivanovac                            :
Sarvaš - Erdut                                                    :
8. round
Klas Čepin - Brijest                                              :
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Radnik Josipovac                    :
LIO Osijek - Dunav Dalj                                           :
Sarvaš - Mladost Čepinski Martinci                                :
Šubić Vuka - Sloga Ernestinovo                                    :
Erdut - Slavonija Ivanovac                                        :
9. round
Sloga Ernestinovo - Klas Čepin                                    :
Brijest - Vitez '92 Tenjski Antunovac                             :
Radnik Josipovac - LIO Osijek                                     :
Dunav Dalj - Sarvaš                                               :
Slavonija Ivanovac - Šubić Vuka                                   :
Mladost Čepinski Martinci - Erdut                                 :
10. round
Klas Čepin - Slavonija Ivanovac                                   :
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Sloga Ernestinovo                   :
LIO Osijek - Brijest                                              :
Sarvaš - Radnik Josipovac                                         :
Mladost Čepinski Martinci - Dunav Dalj                            :
Erdut - Šubić Vuka                                                :
11. round
Šubić Vuka - Klas Čepin                                           :
Slavonija Ivanovac - Vitez '92 Tenjski Antunovac                  :
Sloga Ernestinovo - LIO Osijek                                    :
Brijest - Sarvaš                                                  :
Radnik Josipovac - Mladost Čepinski Martinci                      :
Dunav Dalj - Erdut                                                :
12. round
Radnik Josipovac - Dunav Dalj                                     :
Brijest - Mladost Čepinski Martinci                               :
Sloga Ernestinovo - Sarvaš                                        :
Slavonija Ivanovac - LIO Osijek                                   :
Šubić Vuka - Vitez '92 Tenjski Antunovac                          :
Erdut - Klas Čepin                                                :
13. round
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Klas Čepin                          :
LIO Osijek - Šubić Vuka                                           :
Sarvaš - Slavonija Ivanovac                                       :
Mladost Čepinski Martinci - Sloga Ernestinovo                     :
Dunav Dalj - Brijest                                              :
Radnik Josipovac - Erdut                                          :
14. round
Klas Čepin - LIO Osijek                                           :
Šubić Vuka - Sarvaš                                               :
Slavonija Ivanovac - Mladost Čepinski Martinci                    :
Sloga Ernestinovo - Dunav Dalj                                    :
Brijest - Radnik Josipovac                                        :
Erdut - Vitez '92 Tenjski Antunovac                               :
15. round
Sarvaš - Klas Čepin                                               :
LIO Osijek - Vitez '92 Tenjski Antunovac                          :
Mladost Čepinski Martinci - Šubić Vuka                            :
Dunav Dalj - Slavonija Ivanovac                                   :
Radnik Josipovac - Sloga Ernestinovo                              :
Brijest - Erdut                                                   :
16. round
Klas Čepin - Mladost Čepinski Martinci                            :
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Sarvaš                              :
Šubić Vuka - Dunav Dalj                                           :
Slavonija Ivanovac - Radnik Josipovac                             :
Sloga Ernestinovo - Brijest                                       :
Erdut - LIO Osijek                                                :
17. round
Dunav Dalj - Klas Čepin                                           :
Mladost Čepinski Martinci - Vitez '92 Tenjski Antunovac           :
Sarvaš - LIO Osijek                                               :
Radnik Josipovac - Šubić Vuka                                     :
Brijest - Slavonija Ivanovac                                      :
Sloga Ernestinovo - Erdut                                         :
18. round
Klas Čepin - Radnik Josipovac                                     :
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Dunav Dalj                          :
LIO Osijek - Mladost Čepinski Martinci                            :
Šubić Vuka - Brijest                                              :
Slavonija Ivanovac - Sloga Ernestinovo                            :
Erdut - Sarvaš                                                    :
19. round
Brijest - Klas Čepin                                              :
Radnik Josipovac - Vitez '92 Tenjski Antunovac                    :
Dunav Dalj - LIO Osijek                                           :
Mladost Čepinski Martinci - Sarvaš                                :
Sloga Ernestinovo - Šubić Vuka                                    :
Slavonija Ivanovac - Erdut                                        :
20. round
Klas Čepin - Sloga Ernestinovo                                    :
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Brijest                             :
LIO Osijek - Radnik Josipovac                                     :
Sarvaš - Dunav Dalj                                               :
Šubić Vuka - Slavonija Ivanovac                                   :
Erdut - Mladost Čepinski Martinci                                 :
21. round
Slavonija Ivanovac - Klas Čepin                                   :
Sloga Ernestinovo - Vitez '92 Tenjski Antunovac                   :
Brijest - LIO Osijek                                              :
Radnik Josipovac - Sarvaš                                         :
Dunav Dalj - Mladost Čepinski Martinci                            :
Šubić Vuka - Erdut                                                :
22. round
Klas Čepin - Šubić Vuka                                           :
Vitez '92 Tenjski Antunovac - Slavonija Ivanovac                  :
LIO Osijek - Sloga Ernestinovo                                    :
Sarvaš - Brijest                                                  :
Mladost Čepinski Martinci - Radnik Josipovac                      :
Erdut - Dunav Dalj                                                :

Group "Beli Manastir"

Pos  Team                           DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Hajduk Popovac                  0  9  8  0  1  28   4   24   24
--------------------------------------------------------------------
  2  Šokadija Duboševica             0  9  7  2  0  24   6   18   23
  3  Mladost Draž                    0  9  7  1  1  30   7   23   22
  4  Bratstvo Jagodnjak              0  9  6  1  2  18  13    5   19
  5  Ribar Kopačevo                  0  9  4  2  3  19  19    0   14
  6  Grozd Kotlina                   0  9  4  1  4  17  18   -1   13
  7  Baranja Belje Beli Manastir     0  9  2  6  1  19  14    5   12
  8  Columbus 2005 Suza              0  9  3  2  4  17  18   -1   11
  9  Grabovac                        0  9  3  2  4  13  16   -3   11
 10  Belje Kneževo                   0  9  3  0  6  11  13   -2    9
 11  Petlovac                        0  9  2  1  6  15  21   -6    7
 12  Dinamo Baranjsko Petrovo Selo   0  9  2  0  7  14  28  -14    6
 13  Polet Karanac                   0  9  1  2  6   8  22  -14    5
====================================================================
 14  Međimurec Kozarac               0  9  1  0  8  11  45  -34    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Grozd Kotlina - Belje Kneževo                                     2:0
Polet Karanac - Mladost Draž                                      1:4
Petlovac - Šokadija Duboševica                                    0:1
Ribar Kopačevo - Grabovac                                         2:2
Baranja Belje Beli Manastir - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo       2:1
Bratstvo Jagodnjak - Columbus 2005 Suza                           3:0
Hajduk Popovac - Međimurec Kozarac                               11:0
2. round
Hajduk Popovac - Bratstvo Jagodnjak                               4:0
Columbus 2005 Suza - Baranja Belje Beli Manastir                  2:2
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Ribar Kopačevo                    3:1
Grabovac - Petlovac                                               3:4
Šokadija Duboševica - Polet Karanac                               5:0
Mladost Draž - Grozd Kotlina                                      3:1
Međimurec Kozarac - Belje Kneževo                                 3:4
3. round
Baranja Belje Beli Manastir - Hajduk Popovac                      0:2
Ribar Kopačevo - Columbus 2005 Suza                               0:5
Petlovac - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo                          3:0
Polet Karanac - Grabovac                                          1:0
Grozd Kotlina - Šokadija Duboševica                               1:3
Belje Kneževo - Mladost Draž                                      2:0
Bratstvo Jagodnjak - Međimurec Kozarac                            2:1
4. round
Hajduk Popovac - Ribar Kopačevo                                   2:0
Bratstvo Jagodnjak - Baranja Belje Beli Manastir                  1:1
Columbus 2005 Suza - Petlovac                                     5:2
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Polet Karanac                     3:2
Grabovac - Grozd Kotlina                                          1:3
Šokadija Duboševica - Belje Kneževo                               2:1
Međimurec Kozarac - Mladost Draž                                  1:9
5. round
Petlovac - Hajduk Popovac                                         1:3
Ribar Kopačevo - Bratstvo Jagodnjak                               3:1
Polet Karanac - Columbus 2005 Suza                                1:1
Grozd Kotlina - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo                     2:1
Belje Kneževo - Grabovac                                          0:1
Mladost Draž - Šokadija Duboševica                                0:0
Baranja Belje Beli Manastir - Međimurec Kozarac                   8:2
6. round
Hajduk Popovac - Polet Karanac                                    2:0
Bratstvo Jagodnjak - Petlovac                                     2:1
Baranja Belje Beli Manastir - Ribar Kopačevo                      2:2
Columbus 2005 Suza - Grozd Kotlina                                1:4
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Belje Kneževo                     0:3
Grabovac - Mladost Draž0:4
Međimurec Kozarac - Šokadija Duboševica                           0:2
7. round
Grozd Kotlina - Hajduk Popovac                                    1:3
Polet Karanac - Bratstvo Jagodnjak                                1:3
Petlovac - Baranja Belje Beli Manastir                            2:2
Belje Kneževo - Columbus 2005 Suza                                1:3
Mladost Draž - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo                      6:2
Šokadija Duboševica - Grabovac                                    1:1
Ribar Kopačevo - Međimurec Kozarac                                5:2
8. round
Hajduk Popovac - Belje Kneževo                                    1:0
Bratstvo Jagodnjak - Grozd Kotlina                                5:2
Baranja Belje Beli Manastir - Polet Karanac                       1:1
Ribar Kopačevo - Petlovac                                         3:1
Columbus 2005 Suza - Mladost Draž0:2
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Šokadija Duboševica               3:7
Međimurec Kozarac - Grabovac                                      0:3
9. round
Mladost Draž - Hajduk Popovac                                     2:0
Belje Kneževo - Bratstvo Jagodnjak                                0:1
Grozd Kotlina - Baranja Belje Beli Manastir                       1:1
Polet Karanac - Ribar Kopačevo                                    1:3
Šokadija Duboševica - Columbus 2005 Suza                          3:0
Grabovac - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo                          2:1
Petlovac - Međimurec Kozarac                                      1:2
10. round
Hajduk Popovac - Šokadija Duboševica                              :
Bratstvo Jagodnjak - Mladost Draž                                 :
Baranja Belje Beli Manastir - Belje Kneževo                       :
Ribar Kopačevo - Grozd Kotlina                                    :
Petlovac - Polet Karanac                                          :
Columbus 2005 Suza - Grabovac                                     :
Međimurec Kozarac - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo                 :
11. round
Grabovac - Hajduk Popovac                                         :
Šokadija Duboševica - Bratstvo Jagodnjak                          :
Mladost Draž - Baranja Belje Beli Manastir                        :
Belje Kneževo - Ribar Kopačevo                                    :
Grozd Kotlina - Petlovac                                          :
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Columbus 2005 Suza                :
Polet Karanac - Međimurec Kozarac                                 :
12. round
Hajduk Popovac - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo                    :
Bratstvo Jagodnjak - Grabovac                                     :
Baranja Belje Beli Manastir - Šokadija Duboševica                 :
Ribar Kopačevo - Mladost Draž                                     :
Petlovac - Belje Kneževo                                          :
Polet Karanac - Grozd Kotlina                                     :
Međimurec Kozarac - Columbus 2005 Suza                            :
13. round
Columbus 2005 Suza - Hajduk Popovac                               :
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Bratstvo Jagodnjak                :
Grabovac - Baranja Belje Beli Manastir                            :
Šokadija Duboševica - Ribar Kopačevo                              :
Mladost Draž - Petlovac                                           :
Belje Kneževo - Polet Karanac                                     :
Grozd Kotlina - Međimurec Kozarac                                 :
14. round
Belje Kneževo - Grozd Kotlina                                     :
Mladost Draž - Polet Karanac                                      :
Šokadija Duboševica - Petlovac                                    :
Grabovac - Ribar Kopačevo                                         :
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Baranja Belje Beli Manastir       :
Columbus 2005 Suza - Bratstvo Jagodnjak                           :
Međimurec Kozarac - Hajduk Popovac                                :
15. round
Bratstvo Jagodnjak - Hajduk Popovac                               :
Baranja Belje Beli Manastir - Columbus 2005 Suza                  :
Ribar Kopačevo - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo                    :
Petlovac - Grabovac                                               :
Polet Karanac - Šokadija Duboševica                               :
Grozd Kotlina - Mladost Draž                                      :
Belje Kneževo - Međimurec Kozarac                                 :
16. round
Hajduk Popovac - Baranja Belje Beli Manastir                      :
Columbus 2005 Suza - Ribar Kopačevo                               :
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Petlovac                          :
Grabovac - Polet Karanac                                          :
Šokadija Duboševica - Grozd Kotlina                               :
Mladost Draž - Belje Kneževo                                      :
Međimurec Kozarac - Bratstvo Jagodnjak                            :
17. round
Ribar Kopačevo - Hajduk Popovac                                   :
Baranja Belje Beli Manastir - Bratstvo Jagodnjak                  :
Petlovac - Columbus 2005 Suza                                     :
Polet Karanac - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo                     :
Grozd Kotlina - Grabovac                                          :
Belje Kneževo - Šokadija Duboševica                               :
Mladost Draž - Međimurec Kozarac                                  :
18. round
Hajduk Popovac - Petlovac                                         :
Bratstvo Jagodnjak - Ribar Kopačevo                               :
Columbus 2005 Suza - Polet Karanac                                :
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Grozd Kotlina                     :
Grabovac - Belje Kneževo                                          :
Šokadija Duboševica - Mladost Draž                                :
Međimurec Kozarac - Baranja Belje Beli Manastir                   :
19. round
Polet Karanac - Hajduk Popovac                                    :
Petlovac - Bratstvo Jagodnjak                                     :
Ribar Kopačevo - Baranja Belje Beli Manastir                      :
Grozd Kotlina - Columbus 2005 Suza                                :
Belje Kneževo - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo                     :
Mladost Draž - Grabovac                                           :
Šokadija Duboševica - Međimurec Kozarac                           :
20. round
Hajduk Popovac - Grozd Kotlina                                    :
Bratstvo Jagodnjak - Polet Karanac                                :
Baranja Belje Beli Manastir - Petlovac                            :
Columbus 2005 Suza - Belje Kneževo                                :
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Mladost Draž                      :
Grabovac - Šokadija Duboševica                                    :
Međimurec Kozarac - Ribar Kopačevo                                :
21. round
Belje Kneževo - Hajduk Popovac                                    :
Grozd Kotlina - Bratstvo Jagodnjak                                :
Polet Karanac - Baranja Belje Beli Manastir                       :
Petlovac - Ribar Kopačevo                                         :
Mladost Draž - Columbus 2005 Suza                                 :
Šokadija Duboševica - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo               :
Grabovac - Međimurec Kozarac                                      :
22. round
Hajduk Popovac - Mladost Draž                                     :
Bratstvo Jagodnjak - Belje Kneževo                                :
Baranja Belje Beli Manastir - Grozd Kotlina                       :
Ribar Kopačevo - Polet Karanac                                    :
Columbus 2005 Suza - Šokadija Duboševica                          :
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Grabovac                          :
Međimurec Kozarac - Petlovac                                      :
23. round
Šokadija Duboševica - Hajduk Popovac                              :
Mladost Draž - Bratstvo Jagodnjak                                 :
Belje Kneževo - Baranja Belje Beli Manastir                       :
Grozd Kotlina - Ribar Kopačevo                                    :
Polet Karanac - Petlovac                                          :
Grabovac - Columbus 2005 Suza                                     :
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Međimurec Kozarac                 :
24. round
Hajduk Popovac - Grabovac                                         :
Bratstvo Jagodnjak - Šokadija Duboševica                          :
Baranja Belje Beli Manastir - Mladost Draž                        :
Ribar Kopačevo - Belje Kneževo                                    :
Petlovac - Grozd Kotlina                                          :
Columbus 2005 Suza - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo                :
Međimurec Kozarac - Polet Karanac                                 :
25. round
Dinamo Baranjsko Petrovo Selo - Hajduk Popovac                    :
Grabovac - Bratstvo Jagodnjak                                     :
Šokadija Duboševica - Baranja Belje Beli Manastir                 :
Mladost Draž - Ribar Kopačevo                                     :
Belje Kneževo - Petlovac                                          :
Grozd Kotlina - Polet Karanac                                     :
Columbus 2005 Suza - Međimurec Kozarac                            :
26. round
Hajduk Popovac - Columbus 2005 Suza                               :
Bratstvo Jagodnjak - Dinamo Baranjsko Petrovo Selo                :
Baranja Belje Beli Manastir - Grabovac                            :
Ribar Kopačevo - Šokadija Duboševica                              :
Petlovac - Mladost Draž                                           :
Polet Karanac - Belje Kneževo                                     :
Međimurec Kozarac - Grozd Kotlina                                 :

Group "Našice"

Pos  Team                          DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Omladinac Vukojevci            0  8  7  1  0  24   5   19   22
-------------------------------------------------------------------
  2  Lila                           0  8  6  1  1  32  15   17   19
  3  Iskrica Šaptinovci             0  9  6  1  2  28  16   12   19
  4  Mladost Stipanovci             0  8  5  2  1  18  10    8   17
  5  Željezničar Našički Markovac   0  9  5  1  3  23  22    1   16
  6  Polet Bokšić                   0  8  4  1  3  21  14    7   13
  7  Seljak Koška                   0  8  4  1  3  17  10    7   13
  8  Sloga Podgorač                 0  9  2  4  3  12  23  -11   10
  9  Poganovci                      0  8  3  0  5   9  13   -4    9
 10  Zoljan                         0  8  3  0  5  10  24  -14    9
 11  Martin                         0  8  2  2  4   8  14   -6    8
 12  Omladinac Niza                 0  9  2  1  6  13  19   -6    7
 13  Zagorac Beljevina              0  9  2  1  6  14  22   -8    7
===================================================================
 14  Mladost Našička Breznica       0  9  2  1  6   9  25  -16    7
 15  Šipovac Našice                 0  8  0  3  5   6  12   -6    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Omladinac Niza - Martin                                           4:2
Željezničar Našički Markovac - Seljak Koška                       3:2
Zagorac Beljevina - Omladinac Vukojevci                           0:2
Polet Bokšić - Poganovci                                          3:0
Lila - Mladost Našička Breznica                                   6:0
Mladost Stipanovci - Iskrica Šaptinovci                           1:4
Šipovac Našice - Sloga Podgorač                                   1:1
Zoljan bye.
2. round
Zoljan - Šipovac Našice                                           1:0
Sloga Podgorač - Mladost Stipanovci                               2:2
Iskrica Šaptinovci - Lila                                         5:2
Mladost Našička Breznica - Polet Bokšić                           0:2
Poganovci - Zagorac Beljevina                                     3:0
Omladinac Vukojevci - Željezničar Našički Markovac                3:0
Seljak Koška - Omladinac Niza                                     3:1
Martin bye.
3. round
Mladost Stipanovci - Zoljan                                       2:1
Lila - Sloga Podgorač                                             7:0
Polet Bokšić - Iskrica Šaptinovci                                 0:3
Zagorac Beljevina - Mladost Našička Breznica                      4:3
Željezničar Našički Markovac - Poganovci                          4:2
Omladinac Niza - Omladinac Vukojevci                              1:1
Martin - Seljak Koška                                             2:1
Šipovac Našice bye.
4. round
Zoljan - Lila                                                     0:4
Šipovac Našice - Mladost Stipanovci                               0:1
Sloga Podgorač - Polet Bokšić                                     3:3
Iskrica Šaptinovci - Zagorac Beljevina                            5:1
Mladost Našička Breznica - Željezničar Našički Markovac           2:5
Poganovci - Omladinac Niza                                        2:0
Omladinac Vukojevci - Martin                                      4:1
Seljak Koška bye.
5. round
Polet Bokšić - Zoljan                                             7:1
Lila - Šipovac Našice                                             3:2
Zagorac Beljevina - Sloga Podgorač                                5:1
Željezničar Našički Markovac - Iskrica Šaptinovci                 2:0
Omladinac Niza - Mladost Našička Breznica                         0:1
Martin - Poganovci                                                1:2
Seljak Koška - Omladinac Vukojevci                                1:2
Mladost Stipanovci bye.
6. round
Zoljan - Zagorac Beljevina                                        2:1
Šipovac Našice - Polet Bokšić1:2
Mladost Stipanovci - Lila                                         2:2
Sloga Podgorač - Željezničar Našički Markovac                     3:0
Iskrica Šaptinovci - Omladinac Niza                               6:3
Mladost Našička Breznica - Martin                                 0:0
Poganovci - Seljak Koška                                          0:2
Omladinac Vukojevci bye.
7. round
Željezničar Našički Markovac - Zoljan                             8:3
Zagorac Beljevina - Šipovac Našice                                0:0
Polet Bokšić - Mladost Stipanovci                                 1:2
Omladinac Niza - Sloga Podgorač0:1
Martin - Iskrica Šaptinovci                                       0:2
Seljak Koška - Mladost Našička Breznica                           3:1
Omladinac Vukojevci - Poganovci                                   1:0
Lila bye.
8. round
Zoljan - Omladinac Niza                                           2:1
Šipovac Našice - Željezničar Našički Markovac                     1:1
Mladost Stipanovci - Zagorac Beljevina                            2:0
Lila - Polet Bokšić4:3
Sloga Podgorač - Martin                                           1:1
Iskrica Šaptinovci - Seljak Koška                                 1:1
Mladost Našička Breznica - Omladinac Vukojevci                    0:5
Poganovci bye.
9. round
Martin - Zoljan                                                   1:0
Omladinac Niza - Šipovac Našice                                   3:1
Željezničar Našički Markovac - Mladost Stipanovci                 0:6
Zagorac Beljevina - Lila                                          3:4
Seljak Koška - Sloga Podgorač4:0
Omladinac Vukojevci - Iskrica Šaptinovci                          6:2
Poganovci - Mladost Našička Breznica                              0:2
Polet Bokšić bye.
10. round
Zoljan - Seljak Koška                                             :
Šipovac Našice - Martin                                           :
Mladost Stipanovci - Omladinac Niza                               :
Lila - Željezničar Našički Markovac                               :
Polet Bokšić - Zagorac Beljevina                                  :
Sloga Podgorač - Omladinac Vukojevci                              :
Iskrica Šaptinovci - Poganovci                                    :
Mladost Našička Breznica bye.
11. round
Omladinac Vukojevci - Zoljan                                      :
Seljak Koška - Šipovac Našice                                     :
Martin - Mladost Stipanovci                                       :
Omladinac Niza - Lila                                             :
Željezničar Našički Markovac - Polet Bokšić                       :
Poganovci - Sloga Podgorač                                        :
Mladost Našička Breznica - Iskrica Šaptinovci                     :
Zagorac Beljevina bye.
12. round
Zoljan - Poganovci                                                :
Šipovac Našice - Omladinac Vukojevci                              :
Mladost Stipanovci - Seljak Koška                                 :
Lila - Martin                                                     :
Polet Bokšić - Omladinac Niza                                     :
Zagorac Beljevina - Željezničar Našički Markovac                  :
Sloga Podgorač - Mladost Našička Breznica                         :
Iskrica Šaptinovci bye.
13. round
Mladost Našička Breznica - Zoljan                                 :
Poganovci - Šipovac Našice                                        :
Omladinac Vukojevci - Mladost Stipanovci                          :
Seljak Koška - Lila                                               :
Martin - Polet Bokšić                                             :
Omladinac Niza - Zagorac Beljevina                                :
Iskrica Šaptinovci - Sloga Podgorač                               :
Željezničar Našički Markovac bye.
14. round
Zoljan - Iskrica Šaptinovci                                       :
Šipovac Našice - Mladost Našička Breznica                         :
Mladost Stipanovci - Poganovci                                    :
Lila - Omladinac Vukojevci                                        :
Polet Bokšić - Seljak Koška                                       :
Zagorac Beljevina - Martin                                        :
Željezničar Našički Markovac - Omladinac Niza                     :
Sloga Podgorač bye.
15. round
Sloga Podgorač - Zoljan                                           :
Iskrica Šaptinovci - Šipovac Našice                               :
Mladost Našička Breznica - Mladost Stipanovci                     :
Poganovci - Lila                                                  :
Omladinac Vukojevci - Polet Bokšić                                :
Seljak Koška - Zagorac Beljevina                                  :
Martin - Željezničar Našički Markovac                             :
Omladinac Niza bye.
16. round
Martin - Omladinac Niza                                           :
Seljak Koška - Željezničar Našički Markovac                       :
Omladinac Vukojevci - Zagorac Beljevina                           :
Poganovci - Polet Bokšić                                          :
Mladost Našička Breznica - Lila                                   :
Iskrica Šaptinovci - Mladost Stipanovci                           :
Sloga Podgorač - Šipovac Našice                                   :
Zoljan bye.
17. round
Šipovac Našice - Zoljan                                           :
Mladost Stipanovci - Sloga Podgorač                               :
Lila - Iskrica Šaptinovci                                         :
Polet Bokšić - Mladost Našička Breznica                           :
Zagorac Beljevina - Poganovci                                     :
Željezničar Našički Markovac - Omladinac Vukojevci                :
Omladinac Niza - Seljak Koška                                     :
Martin bye.
18. round
Zoljan - Mladost Stipanovci                                       :
Sloga Podgorač - Lila                                             :
Iskrica Šaptinovci - Polet Bokšić                                 :
Mladost Našička Breznica - Zagorac Beljevina                      :
Poganovci - Željezničar Našički Markovac                          :
Omladinac Vukojevci - Omladinac Niza                              :
Seljak Koška - Martin                                             :
Šipovac Našice bye.
19. round
Lila - Zoljan                                                     :
Mladost Stipanovci - Šipovac Našice                               :
Polet Bokšić - Sloga Podgorač                                     :
Zagorac Beljevina - Iskrica Šaptinovci                            :
Željezničar Našički Markovac - Mladost Našička Breznica           :
Omladinac Niza - Poganovci                                        :
Martin - Omladinac Vukojevci                                      :
Seljak Koška bye.
20. round
Zoljan - Polet Bokšić                                             :
Šipovac Našice - Lila                                             :
Sloga Podgorač - Zagorac Beljevina                                :
Iskrica Šaptinovci - Željezničar Našički Markovac                 :
Mladost Našička Breznica - Omladinac Niza                         :
Poganovci - Martin                                                :
Omladinac Vukojevci - Seljak Koška                                :
Mladost Stipanovci bye.
21. round
Zagorac Beljevina - Zoljan                                        :
Polet Bokšić - Šipovac Našice                                     :
Lila - Mladost Stipanovci                                         :
Željezničar Našički Markovac - Sloga Podgorač                     :
Omladinac Niza - Iskrica Šaptinovci                               :
Martin - Mladost Našička Breznica                                 :
Seljak Koška - Poganovci                                          :
Omladinac Vukojevci bye.
22. round
Zoljan - Željezničar Našički Markovac                             :
Šipovac Našice - Zagorac Beljevina                                :
Mladost Stipanovci - Polet Bokšić                                 :
Sloga Podgorač - Omladinac Niza                                   :
Iskrica Šaptinovci - Martin                                       :
Mladost Našička Breznica - Seljak Koška                           :
Poganovci - Omladinac Vukojevci                                   :
Lila bye.
23. round
Omladinac Niza - Zoljan                                           :
Željezničar Našički Markovac - Šipovac Našice                     :
Zagorac Beljevina - Mladost Stipanovci                            :
Polet Bokšić - Lila                                               :
Martin - Sloga Podgorač                                           :
Seljak Koška - Iskrica Šaptinovci                                 :
Omladinac Vukojevci - Mladost Našička Breznica                    :
Poganovci bye.
24. round
Zoljan - Martin                                                   :
Šipovac Našice - Omladinac Niza                                   :
Mladost Stipanovci - Željezničar Našički Markovac                 :
Lila - Zagorac Beljevina                                          :
Sloga Podgorač - Seljak Koška                                     :
Iskrica Šaptinovci - Omladinac Vukojevci                          :
Mladost Našička Breznica - Poganovci                              :
Polet Bokšić bye.
25. round
Seljak Koška - Zoljan                                             :
Martin - Šipovac Našice                                           :
Omladinac Niza - Mladost Stipanovci                               :
Željezničar Našički Markovac - Lila                               :
Zagorac Beljevina - Polet Bokšić                                  :
Omladinac Vukojevci - Sloga Podgorač                              :
Poganovci - Iskrica Šaptinovci                                    :
Mladost Našička Breznica bye.
26. round
Zoljan - Omladinac Vukojevci                                      :
Šipovac Našice - Seljak Koška                                     :
Mladost Stipanovci - Martin                                       :
Lila - Omladinac Niza                                             :
Polet Bokšić - Željezničar Našički Markovac                       :
Sloga Podgorač - Poganovci                                        :
Iskrica Šaptinovci - Mladost Našička Breznica                     :
Zagorac Beljevina bye.
27. round
Poganovci - Zoljan                                                :
Omladinac Vukojevci - Šipovac Našice                              :
Seljak Koška - Mladost Stipanovci                                 :
Martin - Lila                                                     :
Omladinac Niza - Polet Bokšić                                     :
Željezničar Našički Markovac - Zagorac Beljevina                  :
Mladost Našička Breznica - Sloga Podgorač                         :
Iskrica Šaptinovci bye.
28. round
Zoljan - Mladost Našička Breznica                                 :
Šipovac Našice - Poganovci                                        :
Mladost Stipanovci - Omladinac Vukojevci                          :
Lila - Seljak Koška                                               :
Polet Bokšić - Martin                                             :
Zagorac Beljevina - Omladinac Niza                                :
Sloga Podgorač - Iskrica Šaptinovci                               :
Željezničar Našički Markovac bye.
29. round
Iskrica Šaptinovci - Zoljan                                       :
Mladost Našička Breznica - Šipovac Našice                         :
Poganovci - Mladost Stipanovci                                    :
Omladinac Vukojevci - Lila                                        :
Seljak Koška - Polet Bokšić                                       :
Martin - Zagorac Beljevina                                        :
Omladinac Niza - Željezničar Našički Markovac                     :
Sloga Podgorač bye.
30. round
Zoljan - Sloga Podgorač                                           :
Šipovac Našice - Iskrica Šaptinovci                               :
Mladost Stipanovci - Mladost Našička Breznica                     :
Lila - Poganovci                                                  :
Polet Bokšić - Omladinac Vukojevci                                :
Zagorac Beljevina - Seljak Koška                                  :
Željezničar Našički Markovac - Martin                             :
Omladinac Niza bye.

Group "Đakovo"

Pos  Team                           DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Slavonija Punitovci             0  8  7  1  0  26   6   20   22
--------------------------------------------------------------------
  2  Ratar Piškorevci                0  8  6  1  1  14   5    9   19
  3  Omladinac Đakovački Josipovac   0  8  6  0  2  21   9   12   18
  4  Šokadija Strizivojna            0  8  5  1  2  25   7   18   16
  5  Slavonija Budrovci              0  8  5  1  2  16   8    8   16
  6  Hajduk Široko Polje             0  8  4  1  3  11   8    3   13
  7  Sloga Koritna                   0  8  4  0  4  18  15    3   12
  8  HOŠK Gašinci                    0  8  3  1  4   9  14   -5   10
  9  Slavonac Preslatinci            0  8  2  2  4  12  19   -7    8
 10  Polet Semeljci                  0  8  2  1  5  13  16   -3    7
 11  Rekord Kondrić                  0  8  2  1  5  10  20  -10    7
 12  Omladinac Đakovački Selci       0  8  2  0  6  15  19   -4    6
 13  Radnički Viškovci               0  8  1  2  5   9  24  -15    5
====================================================================
 14  Velebit Potnjani                0  8  1  0  7   5  34  -29    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Rekord Kondrić - Slavonija Punitovci                              1:8
Hajduk Široko Polje - Radnički Viškovci                           0:0
Šokadija Strizivojna - Sloga Koritna                              5:1
Ratar Piškorevci - Slavonija Budrovci                             2:0
Polet Semeljci - Velebit Potnjani                                 6:0
HOŠK Gašinci - Slavonac Preslatinci                               2:2
Omladinac Đakovački Josipovac - Omladinac Đakovački Selci         5:1
2. round
Omladinac Đakovački Josipovac - HOŠK Gašinci                      2:0
Slavonac Preslatinci - Polet Semeljci                             1:1
Velebit Potnjani - Ratar Piškorevci                               1:3
Slavonija Budrovci - Šokadija Strizivojna                         3:1
Sloga Koritna - Hajduk Široko Polje                               0:2
Radnički Viškovci - Rekord Kondrić                                1:1
Omladinac Đakovački Selci - Slavonija Punitovci                   1:2
3. round
Polet Semeljci - Omladinac Đakovački Josipovac                    1:4
Ratar Piškorevci - Slavonac Preslatinci                           3:0
Šokadija Strizivojna - Velebit Potnjani                           9:0
Hajduk Široko Polje - Slavonija Budrovci                          0:2
Rekord Kondrić - Sloga Koritna                                    2:1
Slavonija Punitovci - Radnički Viškovci                           5:3
HOŠK Gašinci - Omladinac Đakovački Selci                          1:5
4. round
Omladinac Đakovački Josipovac - Ratar Piškorevci                  3:1
HOŠK Gašinci - Polet Semeljci                                     3:1
Slavonac Preslatinci - Šokadija Strizivojna                       1:5
Velebit Potnjani - Hajduk Široko Polje                            2:1
Slavonija Budrovci - Rekord Kondrić                               2:0
Sloga Koritna - Slavonija Punitovci                               0:2
Omladinac Đakovački Selci - Radnički Viškovci                     3:0
5. round
Šokadija Strizivojna - Omladinac Đakovački Josipovac              3:1
Ratar Piškorevci - HOŠK Gašinci                                   1:0
Hajduk Široko Polje - Slavonac Preslatinci                        3:0
Rekord Kondrić - Velebit Potnjani                                 3:0
Slavonija Punitovci - Slavonija Budrovci                          1:1
Radnički Viškovci - Sloga Koritna                                 2:4
Polet Semeljci - Omladinac Đakovački Selci                        3:2
6. round
Omladinac Đakovački Josipovac - Hajduk Široko Polje               2:0
HOŠK Gašinci - Šokadija Strizivojna                               1:0
Polet Semeljci - Ratar Piškorevci                                 0:2
Slavonac Preslatinci - Rekord Kondrić                             3:2
Velebit Potnjani - Slavonija Punitovci                            0:3
Slavonija Budrovci - Radnički Viškovci                            5:0
Omladinac Đakovački Selci - Sloga Koritna                         1:3
7. round
Rekord Kondrić - Omladinac Đakovački Josipovac                    1:4
Hajduk Široko Polje - HOŠK Gašinci                                3:1
Šokadija Strizivojna - Polet Semeljci                             2:0
Slavonija Punitovci - Slavonac Preslatinci                        3:0
Radnički Viškovci - Velebit Potnjani                              3:1
Sloga Koritna - Slavonija Budrovci                                3:0
Ratar Piškorevci - Omladinac Đakovački Selci                      2:1
8. round
Omladinac Đakovački Josipovac - Slavonija Punitovci               0:2
HOŠK Gašinci - Rekord Kondrić                                     1:0
Polet Semeljci - Hajduk Široko Polje                              1:2
Ratar Piškorevci - Šokadija Strizivojna                           0:0
Slavonac Preslatinci - Radnički Viškovci                          5:0
Velebit Potnjani - Sloga Koritna                                  1:6
Omladinac Đakovački Selci - Slavonija Budrovci                    1:3
9. round
Radnički Viškovci - Omladinac Đakovački Josipovac                 :
Slavonija Punitovci - HOŠK Gašinci                                :
Rekord Kondrić - Polet Semeljci                                   :
Hajduk Široko Polje - Ratar Piškorevci                            :
Sloga Koritna - Slavonac Preslatinci                              :
Slavonija Budrovci - Velebit Potnjani                             :
Šokadija Strizivojna - Omladinac Đakovački Selci                  :
10. round
Omladinac Đakovački Josipovac - Sloga Koritna                     :
HOŠK Gašinci - Radnički Viškovci                                  :
Polet Semeljci - Slavonija Punitovci                              :
Ratar Piškorevci - Rekord Kondrić                                 :
Šokadija Strizivojna - Hajduk Široko Polje                        :
Slavonac Preslatinci - Slavonija Budrovci                         :
Omladinac Đakovački Selci - Velebit Potnjani                      :
11. round
Slavonija Budrovci - Omladinac Đakovački Josipovac                :
Sloga Koritna - HOŠK Gašinci                                      :
Radnički Viškovci - Polet Semeljci                                :
Slavonija Punitovci - Ratar Piškorevci                            :
Rekord Kondrić - Šokadija Strizivojna                             :
Velebit Potnjani - Slavonac Preslatinci                           :
Hajduk Široko Polje - Omladinac Đakovački Selci                   :
12. round
Omladinac Đakovački Josipovac - Velebit Potnjani                  :
HOŠK Gašinci - Slavonija Budrovci                                 :
Polet Semeljci - Sloga Koritna                                    :
Ratar Piškorevci - Radnički Viškovci                              :
Šokadija Strizivojna - Slavonija Punitovci                        :
Hajduk Široko Polje - Rekord Kondrić                              :
Omladinac Đakovački Selci - Slavonac Preslatinci                  :
13. round
Slavonac Preslatinci - Omladinac Đakovački Josipovac              :
Velebit Potnjani - HOŠK Gašinci                                   :
Slavonija Budrovci - Polet Semeljci                               :
Sloga Koritna - Ratar Piškorevci                                  :
Radnički Viškovci - Šokadija Strizivojna                          :
Slavonija Punitovci - Hajduk Široko Polje                         :
Rekord Kondrić - Omladinac Đakovački Selci                        :
14. round
Slavonija Punitovci - Rekord Kondrić                              :
Radnički Viškovci - Hajduk Široko Polje                           :
Sloga Koritna - Šokadija Strizivojna                              :
Slavonija Budrovci - Ratar Piškorevci                             :
Velebit Potnjani - Polet Semeljci                                 :
Slavonac Preslatinci - HOŠK Gašinci                               :
Omladinac Đakovački Selci - Omladinac Đakovački Josipovac         :
15. round
HOŠK Gašinci - Omladinac Đakovački Josipovac                      :
Polet Semeljci - Slavonac Preslatinci                             :
Ratar Piškorevci - Velebit Potnjani                               :
Šokadija Strizivojna - Slavonija Budrovci                         :
Hajduk Široko Polje - Sloga Koritna                               :
Rekord Kondrić - Radnički Viškovci                                :
Slavonija Punitovci - Omladinac Đakovački Selci                   :
16. round
Omladinac Đakovački Josipovac - Polet Semeljci                    :
Slavonac Preslatinci - Ratar Piškorevci                           :
Velebit Potnjani - Šokadija Strizivojna                           :
Slavonija Budrovci - Hajduk Široko Polje                          :
Sloga Koritna - Rekord Kondrić                                    :
Radnički Viškovci - Slavonija Punitovci                           :
Omladinac Đakovački Selci - HOŠK Gašinci                          :
17. round
Ratar Piškorevci - Omladinac Đakovački Josipovac                  :
Polet Semeljci - HOŠK Gašinci                                     :
Šokadija Strizivojna - Slavonac Preslatinci                       :
Hajduk Široko Polje - Velebit Potnjani                            :
Rekord Kondrić - Slavonija Budrovci                               :
Slavonija Punitovci - Sloga Koritna                               :
Radnički Viškovci - Omladinac Đakovački Selci                     :
18. round
Omladinac Đakovački Josipovac - Šokadija Strizivojna              :
HOŠK Gašinci - Ratar Piškorevci                                   :
Slavonac Preslatinci - Hajduk Široko Polje                        :
Velebit Potnjani - Rekord Kondrić                                 :
Slavonija Budrovci - Slavonija Punitovci                          :
Sloga Koritna - Radnički Viškovci                                 :
Omladinac Đakovački Selci - Polet Semeljci                        :
19. round
Hajduk Široko Polje - Omladinac Đakovački Josipovac               :
Šokadija Strizivojna - HOŠK Gašinci                               :
Ratar Piškorevci - Polet Semeljci                                 :
Rekord Kondrić - Slavonac Preslatinci                             :
Slavonija Punitovci - Velebit Potnjani                            :
Radnički Viškovci - Slavonija Budrovci                            :
Sloga Koritna - Omladinac Đakovački Selci                         :
20. round
Omladinac Đakovački Josipovac - Rekord Kondrić                    :
HOŠK Gašinci - Hajduk Široko Polje                                :
Polet Semeljci - Šokadija Strizivojna                             :
Slavonac Preslatinci - Slavonija Punitovci                        :
Velebit Potnjani - Radnički Viškovci                              :
Slavonija Budrovci - Sloga Koritna                                :
Omladinac Đakovački Selci - Ratar Piškorevci                      :
21. round
Slavonija Punitovci - Omladinac Đakovački Josipovac               :
Rekord Kondrić - HOŠK Gašinci                                     :
Hajduk Široko Polje - Polet Semeljci                              :
Šokadija Strizivojna - Ratar Piškorevci                           :
Radnički Viškovci - Slavonac Preslatinci                          :
Sloga Koritna - Velebit Potnjani                                  :
Slavonija Budrovci - Omladinac Đakovački Selci                    :
22. round
Omladinac Đakovački Josipovac - Radnički Viškovci                 :
HOŠK Gašinci - Slavonija Punitovci                                :
Polet Semeljci - Rekord Kondrić                                   :
Ratar Piškorevci - Hajduk Široko Polje                            :
Slavonac Preslatinci - Sloga Koritna                              :
Velebit Potnjani - Slavonija Budrovci                             :
Omladinac Đakovački Selci - Šokadija Strizivojna                  :
23. round
Sloga Koritna - Omladinac Đakovački Josipovac                     :
Radnički Viškovci - HOŠK Gašinci                                  :
Slavonija Punitovci - Polet Semeljci                              :
Rekord Kondrić - Ratar Piškorevci                                 :
Hajduk Široko Polje - Šokadija Strizivojna                        :
Slavonija Budrovci - Slavonac Preslatinci                         :
Velebit Potnjani - Omladinac Đakovački Selci                      :
24. round
Omladinac Đakovački Josipovac - Slavonija Budrovci                :
HOŠK Gašinci - Sloga Koritna                                      :
Polet Semeljci - Radnički Viškovci                                :
Ratar Piškorevci - Slavonija Punitovci                            :
Šokadija Strizivojna - Rekord Kondrić                             :
Slavonac Preslatinci - Velebit Potnjani                           :
Omladinac Đakovački Selci - Hajduk Široko Polje                   :
25. round
Velebit Potnjani - Omladinac Đakovački Josipovac                  :
Slavonija Budrovci - HOŠK Gašinci                                 :
Sloga Koritna - Polet Semeljci                                    :
Radnički Viškovci - Ratar Piškorevci                              :
Slavonija Punitovci - Šokadija Strizivojna                        :
Rekord Kondrić - Hajduk Široko Polje                              :
Slavonac Preslatinci - Omladinac Đakovački Selci                  :
26. round
Omladinac Đakovački Josipovac - Slavonac Preslatinci              :
HOŠK Gašinci - Velebit Potnjani                                   :
Polet Semeljci - Slavonija Budrovci                               :
Ratar Piškorevci - Sloga Koritna                                  :
Šokadija Strizivojna - Radnički Viškovci                          :
Hajduk Široko Polje - Slavonija Punitovci                         :
Omladinac Đakovački Selci - Rekord Kondrić                        :

Group "Valpovo/Donji Miholjac"

Pos  Team                  DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Zelčin                 0  9  6  3  0  26   5   21   21
===========================================================
  2  Drava Nard             0  9  6  2  1  31   8   23   20
  3  BSK Termia Bizovac     0  9  6  1  2  25  11   14   19
  4  Hajduk Marijanci       0  9  4  3  2  14  11    3   15
  5  Sokol Rakitovica       0  9  4  3  2  14  12    2   15
  6  Dubrava Ivanovci       0  9  4  2  3  22  14    8   14
  7  Graničar Šljivoševci   0  9  4  2  3  10   8    2   14
  8  Satnica                0  9  3  4  2  12  11    1   13
  9  Bratstvo Radikovci     0  9  4  1  4  13  13    0   13
 10  Gat                    0  9  3  3  3  12  12    0   12
 11  Hajdin Cret            0  9  3  2  4  19  23   -4   11
 12  Mladost Črnkovci       0  9  3  1  5  18  13    5   10
 13  Gaj Brođanci           0  9  2  3  4   9  24  -15    9
 14  Omladinac Petrijevci   0  9  1  4  4  10  17   -7    7
===========================================================
 15  Croatia Veliškovci     0  9  1  0  8   5  29  -24    3
 16  Kućanci                0  9  0  2  7   8  37  -29    2

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
BSK Termia Bizovac - Gat                                          5:0
Bratstvo Radikovci - Kućanci                                      1:0
Satnica - Omladinac Petrijevci                                    1:1
Mladost Črnkovci - Dubrava Ivanovci                               3:0
Gaj Brođanci - Hajduk Marijanci                                   2:2
Drava Nard - Zelčin                                               0:0
Graničar Šljivoševci - Sokol Rakitovica                           0:1
Croatia Veliškovci - Hajdin Cret                                  0:3
2. round
Croatia Veliškovci - Graničar Šljivoševci                         1:3
Sokol Rakitovica - Drava Nard                                     2:3
Zelčin - Gaj Brođanci                                             7:0
Hajduk Marijanci - Mladost Črnkovci                               4:2
Dubrava Ivanovci - Satnica                                        2:0
Omladinac Petrijevci - Bratstvo Radikovci                         0:2
Kućanci - BSK Termia Bizovac                                      1:4
Hajdin Cret - Gat                                                 3:1
3. round
Drava Nard - Croatia Veliškovci                                   7:0
Gaj Brođanci - Sokol Rakitovica                                   0:0
Mladost Črnkovci - Zelčin                                         2:3
Satnica - Hajduk Marijanci                                        2:1
Bratstvo Radikovci - Dubrava Ivanovci                             2:2
BSK Termia Bizovac - Omladinac Petrijevci                         4:0
Gat - Kućanci                                                     6:1
Graničar Šljivoševci - Hajdin Cret                                2:1
4. round
Croatia Veliškovci - Gaj Brođanci                                 2:1
Graničar Šljivoševci - Drava Nard                                 1:0
Sokol Rakitovica - Mladost Črnkovci                               2:0
Zelčin - Satnica                                                  5:0
Hajduk Marijanci - Bratstvo Radikovci                             1:0
Dubrava Ivanovci - BSK Termia Bizovac                             4:3
Omladinac Petrijevci - Gat                                        1:1
Hajdin Cret - Kućanci                                             4:1
5. round
Mladost Črnkovci - Croatia Veliškovci                             5:0
Gaj Brođanci - Graničar Šljivoševci                               0:3
Satnica - Sokol Rakitovica                                        4:0
Bratstvo Radikovci - Zelčin                                       1:2
BSK Termia Bizovac - Hajduk Marijanci                             2:0
Gat - Dubrava Ivanovci                                            1:0
Kućanci - Omladinac Petrijevci                                    1:3
Drava Nard - Hajdin Cret                                          6:2
6. round
Croatia Veliškovci - Satnica                                      0:3
Graničar Šljivoševci - Mladost Črnkovci                           0:0
Drava Nard - Gaj Brođanci                                         8:1
Sokol Rakitovica - Bratstvo Radikovci                             3:0
Zelčin - BSK Termia Bizovac                                       2:1
Hajduk Marijanci - Gat                                            0:0
Dubrava Ivanovci - Kućanci                                       10:1
Hajdin Cret - Omladinac Petrijevci                                2:2
7. round
Bratstvo Radikovci - Croatia Veliškovci                           3:1
Satnica - Graničar Šljivoševci                                    0:0
Mladost Črnkovci - Drava Nard                                     0:2
BSK Termia Bizovac - Sokol Rakitovica                             3:3
Gat - Zelčin                                                      0:0
Kućanci - Hajduk Marijanci                                        2:2
Omladinac Petrijevci - Dubrava Ivanovci                           1:2
Gaj Brođanci - Hajdin Cret                                        3:2
8. round
Croatia Veliškovci - BSK Termia Bizovac                           1:2
Graničar Šljivoševci - Bratstvo Radikovci                         1:4
Drava Nard - Satnica                                              2:2
Gaj Brođanci - Mladost Črnkovci                                   2:0
Sokol Rakitovica - Gat                                            2:1
Zelčin - Kućanci                                                  6:0
Hajduk Marijanci - Omladinac Petrijevci                           3:1
Hajdin Cret - Dubrava Ivanovci                                    2:2
9. round
Gat - Croatia Veliškovci                                          2:0
BSK Termia Bizovac - Graničar Šljivoševci                         1:0
Bratstvo Radikovci - Drava Nard                                   0:3
Satnica - Gaj Brođanci                                            0:0
Kućanci - Sokol Rakitovica                                        1:1
Omladinac Petrijevci - Zelčin                                     1:1
Dubrava Ivanovci - Hajduk Marijanci                               0:1
Mladost Črnkovci - Hajdin Cret                                    6:0
10. round
Croatia Veliškovci - Kućanci                                      :
Graničar Šljivoševci - Gat                                        :
Drava Nard - BSK Termia Bizovac                                   :
Gaj Brođanci - Bratstvo Radikovci                                 :
Mladost Črnkovci - Satnica                                        :
Sokol Rakitovica - Omladinac Petrijevci                           :
Zelčin - Dubrava Ivanovci                                         :
Hajdin Cret - Hajduk Marijanci                                    :
11. round
Omladinac Petrijevci - Croatia Veliškovci                         :
Kućanci - Graničar Šljivoševci                                    :
Gat - Drava Nard                                                  :
BSK Termia Bizovac - Gaj Brođanci                                 :
Bratstvo Radikovci - Mladost Črnkovci                             :
Dubrava Ivanovci - Sokol Rakitovica                               :
Hajduk Marijanci - Zelčin                                         :
Satnica - Hajdin Cret                                             :
12. round
Croatia Veliškovci - Dubrava Ivanovci                             :
Graničar Šljivoševci - Omladinac Petrijevci                       :
Drava Nard - Kućanci                                              :
Gaj Brođanci - Gat                                                :
Mladost Črnkovci - BSK Termia Bizovac                             :
Satnica - Bratstvo Radikovci                                      :
Sokol Rakitovica - Hajduk Marijanci                               :
Hajdin Cret - Zelčin                                              :
13. round
Hajduk Marijanci - Croatia Veliškovci                             :
Dubrava Ivanovci - Graničar Šljivoševci                           :
Omladinac Petrijevci - Drava Nard                                 :
Kućanci - Gaj Brođanci                                            :
Gat - Mladost Črnkovci                                            :
BSK Termia Bizovac - Satnica                                      :
Zelčin - Sokol Rakitovica                                         :
Bratstvo Radikovci - Hajdin Cret                                  :
14. round
Croatia Veliškovci - Zelčin                                       :
Graničar Šljivoševci - Hajduk Marijanci                           :
Drava Nard - Dubrava Ivanovci                                     :
Gaj Brođanci - Omladinac Petrijevci                               :
Mladost Črnkovci - Kućanci                                        :
Satnica - Gat                                                     :
Bratstvo Radikovci - BSK Termia Bizovac                           :
Hajdin Cret - Sokol Rakitovica                                    :
15. round
Sokol Rakitovica - Croatia Veliškovci                             :
Zelčin - Graničar Šljivoševci                                     :
Hajduk Marijanci - Drava Nard                                     :
Dubrava Ivanovci - Gaj Brođanci                                   :
Omladinac Petrijevci - Mladost Črnkovci                           :
Kućanci - Satnica                                                 :
Gat - Bratstvo Radikovci                                          :
BSK Termia Bizovac - Hajdin Cret                                  :
16. round
Gat - BSK Termia Bizovac                                          :
Kućanci - Bratstvo Radikovci                                      :
Omladinac Petrijevci - Satnica                                    :
Dubrava Ivanovci - Mladost Črnkovci                               :
Hajduk Marijanci - Gaj Brođanci                                   :
Zelčin - Drava Nard                                               :
Sokol Rakitovica - Graničar Šljivoševci                           :
Hajdin Cret - Croatia Veliškovci                                  :
17. round
Graničar Šljivoševci - Croatia Veliškovci                         :
Drava Nard - Sokol Rakitovica                                     :
Gaj Brođanci - Zelčin                                             :
Mladost Črnkovci - Hajduk Marijanci                               :
Satnica - Dubrava Ivanovci                                        :
Bratstvo Radikovci - Omladinac Petrijevci                         :
BSK Termia Bizovac - Kućanci                                      :
Gat - Hajdin Cret                                                 :
18. round
Croatia Veliškovci - Drava Nard                                   :
Sokol Rakitovica - Gaj Brođanci                                   :
Zelčin - Mladost Črnkovci                                         :
Hajduk Marijanci - Satnica                                        :
Dubrava Ivanovci - Bratstvo Radikovci                             :
Omladinac Petrijevci - BSK Termia Bizovac                         :
Kućanci - Gat                                                     :
Hajdin Cret - Graničar Šljivoševci                                :
19. round
Gaj Brođanci - Croatia Veliškovci                                 :
Drava Nard - Graničar Šljivoševci                                 :
Mladost Črnkovci - Sokol Rakitovica                               :
Satnica - Zelčin                                                  :
Bratstvo Radikovci - Hajduk Marijanci                             :
BSK Termia Bizovac - Dubrava Ivanovci                             :
Gat - Omladinac Petrijevci                                        :
Kućanci - Hajdin Cret                                             :
20. round
Croatia Veliškovci - Mladost Črnkovci                             :
Graničar Šljivoševci - Gaj Brođanci                               :
Sokol Rakitovica - Satnica                                        :
Zelčin - Bratstvo Radikovci                                       :
Hajduk Marijanci - BSK Termia Bizovac                             :
Dubrava Ivanovci - Gat                                            :
Omladinac Petrijevci - Kućanci                                    :
Hajdin Cret - Drava Nard                                          :
21. round
Satnica - Croatia Veliškovci                                      :
Mladost Črnkovci - Graničar Šljivoševci                           :
Gaj Brođanci - Drava Nard                                         :
Bratstvo Radikovci - Sokol Rakitovica                             :
BSK Termia Bizovac - Zelčin                                       :
Gat - Hajduk Marijanci                                            :
Kućanci - Dubrava Ivanovci                                        :
Omladinac Petrijevci - Hajdin Cret                                :
22. round
Croatia Veliškovci - Bratstvo Radikovci                           :
Graničar Šljivoševci - Satnica                                    :
Drava Nard - Mladost Črnkovci                                     :
Sokol Rakitovica - BSK Termia Bizovac                             :
Zelčin - Gat                                                      :
Hajduk Marijanci - Kućanci                                        :
Dubrava Ivanovci - Omladinac Petrijevci                           :
Hajdin Cret - Gaj Brođanci                                        :
23. round
BSK Termia Bizovac - Croatia Veliškovci                           :
Bratstvo Radikovci - Graničar Šljivoševci                         :
Satnica - Drava Nard                                              :
Mladost Črnkovci - Gaj Brođanci                                   :
Gat - Sokol Rakitovica                                            :
Kućanci - Zelčin                                                  :
Omladinac Petrijevci - Hajduk Marijanci                           :
Dubrava Ivanovci - Hajdin Cret                                    :
24. round
Croatia Veliškovci - Gat                                          :
Graničar Šljivoševci - BSK Termia Bizovac                         :
Drava Nard - Bratstvo Radikovci                                   :
Gaj Brođanci - Satnica                                            :
Sokol Rakitovica - Kućanci                                        :
Zelčin - Omladinac Petrijevci                                     :
Hajduk Marijanci - Dubrava Ivanovci                               :
Hajdin Cret - Mladost Črnkovci                                    :
25. round
Kućanci - Croatia Veliškovci                                      :
Gat - Graničar Šljivoševci                                        :
BSK Termia Bizovac - Drava Nard                                   :
Bratstvo Radikovci - Gaj Brođanci                                 :
Satnica - Mladost Črnkovci                                        :
Omladinac Petrijevci - Sokol Rakitovica                           :
Dubrava Ivanovci - Zelčin                                         :
Hajduk Marijanci - Hajdin Cret                                    :
26. round
Croatia Veliškovci - Omladinac Petrijevci                         :
Graničar Šljivoševci - Kućanci                                    :
Drava Nard - Gat                                                  :
Gaj Brođanci - BSK Termia Bizovac                                 :
Mladost Črnkovci - Bratstvo Radikovci                             :
Sokol Rakitovica - Dubrava Ivanovci                               :
Zelčin - Hajduk Marijanci                                         :
Hajdin Cret - Satnica                                             :
27. round
Dubrava Ivanovci - Croatia Veliškovci                             :
Omladinac Petrijevci - Graničar Šljivoševci                       :
Kućanci - Drava Nard                                              :
Gat - Gaj Brođanci                                                :
BSK Termia Bizovac - Mladost Črnkovci                             :
Bratstvo Radikovci - Satnica                                      :
Hajduk Marijanci - Sokol Rakitovica                               :
Zelčin - Hajdin Cret                                              :
28. round
Croatia Veliškovci - Hajduk Marijanci                             :
Graničar Šljivoševci - Dubrava Ivanovci                           :
Drava Nard - Omladinac Petrijevci                                 :
Gaj Brođanci - Kućanci                                            :
Mladost Črnkovci - Gat                                            :
Satnica - BSK Termia Bizovac                                      :
Sokol Rakitovica - Zelčin                                         :
Hajdin Cret - Bratstvo Radikovci                                  :
29. round
Zelčin - Croatia Veliškovci                                       :
Hajduk Marijanci - Graničar Šljivoševci                           :
Dubrava Ivanovci - Drava Nard                                     :
Omladinac Petrijevci - Gaj Brođanci                               :
Kućanci - Mladost Črnkovci                                        :
Gat - Satnica                                                     :
BSK Termia Bizovac - Bratstvo Radikovci                           :
Sokol Rakitovica - Hajdin Cret                                    :
30. round
Croatia Veliškovci - Sokol Rakitovica                             :
Graničar Šljivoševci - Zelčin                                     :
Drava Nard - Hajduk Marijanci                                     :
Gaj Brođanci - Dubrava Ivanovci                                   :
Mladost Črnkovci - Omladinac Petrijevci                           :
Satnica - Kućanci                                                 :
Bratstvo Radikovci - Gat                                          :
Hajdin Cret - BSK Termia Bizovac                                  :

Vukovarsko-srijemska county (2nd league)

Group "Vinkovci"

Pos  Team                      DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Lovor Nijemci              0  7  5  2  0  17   5   12   17
===============================================================
  2  Šokadija Stari Mikanovci   0  7  5  0  2  18   7   11   15
  3  Vinkovci                   0  7  5  0  2  14   6    8   15
  4  Slavonac Prkovci           0  7  4  0  3  11  13   -2   12
  5  Meteor Slakovci            0  7  3  1  3   9   8    1   10
  6  Mladost Cerić              0  7  3  1  3  13  15   -2   10
  7  Croatia Novi Jankovci      0  7  3  1  3   9  12   -3   10
  8  Borinci Jarmina            0  7  3  0  4  12  12    0    9
  9  Slavonac Komletinci        0  7  2  2  3  14  15   -1    8
 10  Borac Banovci              0  7  2  1  4  10  20  -10    7
 11  Lipovac                    0  7  1  2  4   4  10   -6    5
===============================================================
 12  Borac Retkovci             0  7  1  0  6   6  14   -8    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Borinci Jarmina - Borac Banovci                                   3:2
Lovor Nijemci - Vinkovci                                          3:1
Slavonac Prkovci - Lipovac                                        0:1
Šokadija Stari Mikanovci - Borac Retkovci                         2:0
Croatia Novi Jankovci - Meteor Slakovci                           2:0
Mladost Cerić - Slavonac Komletinci                               1:1
2. round
Mladost Cerić - Croatia Novi Jankovci                             2:1
Meteor Slakovci - Šokadija Stari Mikanovci                        0:1
Borac Retkovci - Slavonac Prkovci                                 0:1
Lipovac - Lovor Nijemci                                           0:0
Vinkovci - Borinci Jarmina                                        2:0
Slavonac Komletinci - Borac Banovci                               4:2
3. round
Šokadija Stari Mikanovci - Mladost Cerić                          6:1
Slavonac Prkovci - Meteor Slakovci                                0:3
Lovor Nijemci - Borac Retkovci                                    4:2
Borinci Jarmina - Lipovac                                         4:1
Borac Banovci - Vinkovci                                          0:5
Croatia Novi Jankovci - Slavonac Komletinci                       1:1
4. round
Mladost Cerić - Slavonac Prkovci                                  2:3
Croatia Novi Jankovci - Šokadija Stari Mikanovci                  2:1
Meteor Slakovci - Lovor Nijemci                                   0:0
Borac Retkovci - Borinci Jarmina                                  1:3
Lipovac - Borac Banovci                                           1:1
Slavonac Komletinci - Vinkovci                                    2:3
5. round
Lovor Nijemci - Mladost Cerić                                     4:1
Slavonac Prkovci - Croatia Novi Jankovci                          3:1
Borinci Jarmina - Meteor Slakovci                                 1:2
Borac Banovci - Borac Retkovci                                    1:0
Vinkovci - Lipovac                                                1:0
Šokadija Stari Mikanovci - Slavonac Komletinci                    4:2
6. round
Mladost Cerić - Borinci Jarmina                                   2:0
Croatia Novi Jankovci - Lovor Nijemci                             0:4
Šokadija Stari Mikanovci - Slavonac Prkovci                       3:0
Meteor Slakovci - Borac Banovci                                   3:4
Borac Retkovci - Vinkovci                                         0:2
Slavonac Komletinci - Lipovac                                     1:0
7. round
Borac Banovci - Mladost Cerić                                     0:4
Borinci Jarmina - Croatia Novi Jankovci                           1:2
Lovor Nijemci - Šokadija Stari Mikanovci                          2:1
Vinkovci - Meteor Slakovci                                        0:1
Lipovac - Borac Retkovci                                          1:3
Slavonac Prkovci - Slavonac Komletinci                            4:3
8. round
Mladost Cerić - Vinkovci                                          :
Croatia Novi Jankovci - Borac Banovci                             :
Šokadija Stari Mikanovci - Borinci Jarmina                        :
Slavonac Prkovci - Lovor Nijemci                                  :
Meteor Slakovci - Lipovac                                         :
Slavonac Komletinci - Borac Retkovci                              :
9. round
Lipovac - Mladost Cerić                                           :
Vinkovci - Croatia Novi Jankovci                                  :
Borac Banovci - Šokadija Stari Mikanovci                          :
Borinci Jarmina - Slavonac Prkovci                                :
Borac Retkovci - Meteor Slakovci                                  :
Lovor Nijemci - Slavonac Komletinci                               :
10. round
Mladost Cerić - Borac Retkovci                                    :
Croatia Novi Jankovci - Lipovac                                   :
Šokadija Stari Mikanovci - Vinkovci                               :
Slavonac Prkovci - Borac Banovci                                  :
Lovor Nijemci - Borinci Jarmina                                   :
Slavonac Komletinci - Meteor Slakovci                             :
11. round
Meteor Slakovci - Mladost Cerić                                   :
Borac Retkovci - Croatia Novi Jankovci                            :
Lipovac - Šokadija Stari Mikanovci                                :
Vinkovci - Slavonac Prkovci                                       :
Borac Banovci - Lovor Nijemci                                     :
Borinci Jarmina - Slavonac Komletinci                             :
12. round
Borac Banovci - Borinci Jarmina                                   :
Vinkovci - Lovor Nijemci                                          :
Lipovac - Slavonac Prkovci                                        :
Borac Retkovci - Šokadija Stari Mikanovci                         :
Meteor Slakovci - Croatia Novi Jankovci                           :
Slavonac Komletinci - Mladost Cerić                               :
13. round
Croatia Novi Jankovci - Mladost Cerić                             :
Šokadija Stari Mikanovci - Meteor Slakovci                        :
Slavonac Prkovci - Borac Retkovci                                 :
Lovor Nijemci - Lipovac                                           :
Borinci Jarmina - Vinkovci                                        :
Borac Banovci - Slavonac Komletinci                               :
14. round
Mladost Cerić - Šokadija Stari Mikanovci                          :
Meteor Slakovci - Slavonac Prkovci                                :
Borac Retkovci - Lovor Nijemci                                    :
Lipovac - Borinci Jarmina                                         :
Vinkovci - Borac Banovci                                          :
Slavonac Komletinci - Croatia Novi Jankovci                       :
15. round
Slavonac Prkovci - Mladost Cerić                                  :
Šokadija Stari Mikanovci - Croatia Novi Jankovci                  :
Lovor Nijemci - Meteor Slakovci                                   :
Borinci Jarmina - Borac Retkovci                                  :
Borac Banovci - Lipovac                                           :
Vinkovci - Slavonac Komletinci                                    :
16. round
Mladost Cerić - Lovor Nijemci                                     :
Croatia Novi Jankovci - Slavonac Prkovci                          :
Meteor Slakovci - Borinci Jarmina                                 :
Borac Retkovci - Borac Banovci                                    :
Lipovac - Vinkovci                                                :
Slavonac Komletinci - Šokadija Stari Mikanovci                    :
17. round
Borinci Jarmina - Mladost Cerić                                   :
Lovor Nijemci - Croatia Novi Jankovci                             :
Slavonac Prkovci - Šokadija Stari Mikanovci                       :
Borac Banovci - Meteor Slakovci                                   :
Vinkovci - Borac Retkovci                                         :
Lipovac - Slavonac Komletinci                                     :
18. round
Mladost Cerić - Borac Banovci                                     :
Croatia Novi Jankovci - Borinci Jarmina                           :
Šokadija Stari Mikanovci - Lovor Nijemci                          :
Meteor Slakovci - Vinkovci                                        :
Borac Retkovci - Lipovac                                          :
Slavonac Komletinci - Slavonac Prkovci                            :
19. round
Vinkovci - Mladost Cerić                                          :
Borac Banovci - Croatia Novi Jankovci                             :
Borinci Jarmina - Šokadija Stari Mikanovci                        :
Lovor Nijemci - Slavonac Prkovci                                  :
Lipovac - Meteor Slakovci                                         :
Borac Retkovci - Slavonac Komletinci                              :
20. round
Mladost Cerić - Lipovac                                           :
Croatia Novi Jankovci - Vinkovci                                  :
Šokadija Stari Mikanovci - Borac Banovci                          :
Slavonac Prkovci - Borinci Jarmina                                :
Meteor Slakovci - Borac Retkovci                                  :
Slavonac Komletinci - Lovor Nijemci                               :
21. round
Borac Retkovci - Mladost Cerić                                    :
Lipovac - Croatia Novi Jankovci                                   :
Vinkovci - Šokadija Stari Mikanovci                               :
Borac Banovci - Slavonac Prkovci                                  :
Borinci Jarmina - Lovor Nijemci                                   :
Meteor Slakovci - Slavonac Komletinci                             :
22. round
Mladost Cerić - Meteor Slakovci                                   :
Croatia Novi Jankovci - Borac Retkovci                            :
Šokadija Stari Mikanovci - Lipovac                                :
Slavonac Prkovci - Vinkovci                                       :
Lovor Nijemci - Borac Banovci                                     :
Slavonac Komletinci - Borinci Jarmina                             :

Group "Vukovar"

Pos  Team                 DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Šarengrad             0  7  6  0  1  22   6   16   18
==========================================================
  2  Borac Bobota          0  7  5  1  1  24  10   14   16
  3  Sremac Ilača          0  7  4  2  1  14   7    7   14
  4  Sinđelić Trpinja      0  7  4  2  1  15   9    6   14
  5  Dunav Sotin           0  7  4  1  2  15  10    5   13
  6  Sloga Borovo          0  7  3  3  1  15  10    5   12
  7  Bršadin               0  7  3  1  3  14  13    1   10
  8  Mladost Svinjarevci   0  7  3  0  4  17  22   -5    9
  9  Negoslavci            0  7  1  2  4  15  20   -5    5
 10  Hajduk Bapska         0  7  1  1  5   9  16   -7    4
 11  Mitnica Vukovar       0  7  1  1  5   9  16   -7    4
==========================================================
 12  Tompojevci            0  7  0  0  7   5  35  -30    0

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Borac Bobota - Bršadin                                            4:1
Šarengrad - Mladost Svinjarevci                                   4:3
Dunav Sotin - Hajduk Bapska                                       1:0
Sremac Ilača - Mitnica Vukovar                                    1:0
Sloga Borovo - Tompojevci                                         6:0
Sinđelić Trpinja - Negoslavci                                     6:2
2. round
Sinđelić Trpinja - Sloga Borovo                                   1:1
Tompojevci - Sremac Ilača                                         2:4
Mitnica Vukovar - Dunav Sotin                                     0:2
Hajduk Bapska - Šarengrad                                         0:3
Mladost Svinjarevci - Borac Bobota                                1:4
Negoslavci - Bršadin                                              2:2
3. round
Sremac Ilača - Sinđelić Trpinja                                   2:2
Dunav Sotin - Tompojevci                                          6:0
Šarengrad - Mitnica Vukovar                                       4:2
Borac Bobota - Hajduk Bapska                                      6:2
Bršadin - Mladost Svinjarevci                                     2:3
Sloga Borovo - Negoslavci                                         3:2
4. round
Sinđelić Trpinja - Dunav Sotin                                    3:1
Sloga Borovo - Sremac Ilača                                       1:1
Tompojevci - Šarengrad                                            0:7
Mitnica Vukovar - Borac Bobota                                    2:4
Hajduk Bapska - Bršadin                                           0:2
Negoslavci - Mladost Svinjarevci                                  6:1
5. round
Šarengrad - Sinđelić Trpinja                                      2:0
Dunav Sotin - Sloga Borovo                                        3:0
Borac Bobota - Tompojevci                                         3:0
Bršadin - Mitnica Vukovar                                         2:1
Mladost Svinjarevci - Hajduk Bapska                               2:1
Sremac Ilača - Negoslavci                                         1:0
6. round
Sinđelić Trpinja - Borac Bobota                                   1:0
Sloga Borovo - Šarengrad                                          1:0
Sremac Ilača - Dunav Sotin                                        5:0
Tompojevci - Bršadin                                              1:4
Mitnica Vukovar - Mladost Svinjarevci                             3:2
Negoslavci - Hajduk Bapska                                        1:5
7. round
Bršadin - Sinđelić Trpinja                                        1:2
Borac Bobota - Sloga Borovo                                       3:3
Šarengrad - Sremac Ilača                                          2:0
Mladost Svinjarevci - Tompojevci                                  5:2
Hajduk Bapska - Mitnica Vukovar                                   1:1
Dunav Sotin - Negoslavci                                          2:2
8. round
Sinđelić Trpinja - Mladost Svinjarevci                            :
Sloga Borovo - Bršadin                                            :
Sremac Ilača - Borac Bobota                                       :
Dunav Sotin - Šarengrad                                           :
Tompojevci - Hajduk Bapska                                        :
Negoslavci - Mitnica Vukovar                                      :
9. round
Hajduk Bapska - Sinđelić Trpinja                                  :
Mladost Svinjarevci - Sloga Borovo                                :
Bršadin - Sremac Ilača                                            :
Borac Bobota - Dunav Sotin                                        :
Mitnica Vukovar - Tompojevci                                      :
Šarengrad - Negoslavci                                            :
10. round
Sinđelić Trpinja - Mitnica Vukovar                                :
Sloga Borovo - Hajduk Bapska                                      :
Sremac Ilača - Mladost Svinjarevci                                :
Dunav Sotin - Bršadin                                             :
Šarengrad - Borac Bobota                                          :
Negoslavci - Tompojevci                                           :
11. round
Tompojevci - Sinđelić Trpinja                                     :
Mitnica Vukovar - Sloga Borovo                                    :
Hajduk Bapska - Sremac Ilača                                      :
Mladost Svinjarevci - Dunav Sotin                                 :
Bršadin - Šarengrad                                               :
Borac Bobota - Negoslavci                                         :
12. round
Bršadin - Borac Bobota                                            :
Mladost Svinjarevci - Šarengrad                                   :
Hajduk Bapska - Dunav Sotin                                       :
Mitnica Vukovar - Sremac Ilača                                    :
Tompojevci - Sloga Borovo                                         :
Negoslavci - Sinđelić Trpinja                                     :
13. round
Sloga Borovo - Sinđelić Trpinja                                   :
Sremac Ilača - Tompojevci                                         :
Dunav Sotin - Mitnica Vukovar                                     :
Šarengrad - Hajduk Bapska                                         :
Borac Bobota - Mladost Svinjarevci                                :
Bršadin - Negoslavci                                              :
14. round
Sinđelić Trpinja - Sremac Ilača                                   :
Tompojevci - Dunav Sotin                                          :
Mitnica Vukovar - Šarengrad                                       :
Hajduk Bapska - Borac Bobota                                      :
Mladost Svinjarevci - Bršadin                                     :
Negoslavci - Sloga Borovo                                         :
15. round
Dunav Sotin - Sinđelić Trpinja                                    :
Sremac Ilača - Sloga Borovo                                       :
Šarengrad - Tompojevci                                            :
Borac Bobota - Mitnica Vukovar                                    :
Bršadin - Hajduk Bapska                                           :
Mladost Svinjarevci - Negoslavci                                  :
16. round
Sinđelić Trpinja - Šarengrad                                      :
Sloga Borovo - Dunav Sotin                                        :
Tompojevci - Borac Bobota                                         :
Mitnica Vukovar - Bršadin                                         :
Hajduk Bapska - Mladost Svinjarevci                               :
Negoslavci - Sremac Ilača                                         :
17. round
Borac Bobota - Sinđelić Trpinja                                   :
Šarengrad - Sloga Borovo                                          :
Dunav Sotin - Sremac Ilača                                        :
Bršadin - Tompojevci                                              :
Mladost Svinjarevci - Mitnica Vukovar                             :
Hajduk Bapska - Negoslavci                                        :
18. round
Sinđelić Trpinja - Bršadin                                        :
Sloga Borovo - Borac Bobota                                       :
Sremac Ilača - Šarengrad                                          :
Tompojevci - Mladost Svinjarevci                                  :
Mitnica Vukovar - Hajduk Bapska                                   :
Negoslavci - Dunav Sotin                                          :
19. round
Mladost Svinjarevci - Sinđelić Trpinja                            :
Bršadin - Sloga Borovo                                            :
Borac Bobota - Sremac Ilača                                       :
Šarengrad - Dunav Sotin                                           :
Hajduk Bapska - Tompojevci                                        :
Mitnica Vukovar - Negoslavci                                      :
20. round
Sinđelić Trpinja - Hajduk Bapska                                  :
Sloga Borovo - Mladost Svinjarevci                                :
Sremac Ilača - Bršadin                                            :
Dunav Sotin - Borac Bobota                                        :
Tompojevci - Mitnica Vukovar                                      :
Negoslavci - Šarengrad                                            :
21. round
Mitnica Vukovar - Sinđelić Trpinja                                :
Hajduk Bapska - Sloga Borovo                                      :
Mladost Svinjarevci - Sremac Ilača                                :
Bršadin - Dunav Sotin                                             :
Borac Bobota - Šarengrad                                          :
Tompojevci - Negoslavci                                           :
22. round
Sinđelić Trpinja - Tompojevci                                     :
Sloga Borovo - Mitnica Vukovar                                    :
Sremac Ilača - Hajduk Bapska                                      :
Dunav Sotin - Mladost Svinjarevci                                 :
Šarengrad - Bršadin                                               :
Negoslavci - Borac Bobota                                         :

Group "Županja"

Pos  Team                       DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Zrinski Bošnjaci            0  6  5  1  0  20   3   17   16
================================================================
  2  Sloga Račinovci             0  6  4  0  2  13   9    4   12
  3  Borac Drenovci              0  6  3  1  2  13   6    7   10
  4  Posavac Posavski Podgajci   0  6  3  0  3  11  13   -2    9
  5  Sloga Štitar                0  6  2  0  4   7  20  -13    6
  6  Županja 77                  0  6  1  1  4   4   6   -2    4
  7  Srijemac Strošinci          0  6  1  1  4   5  16  -11    4

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Zrinski Bošnjaci - Posavac Posavski Podgajci                      2:0
Županja 77 - Sloga Štitar                                         0:1
Srijemac Strošinci - Borac Drenovci                               0:3
Sloga Račinovci bye
2. round
Srijemac Strošinci - Županja 77                                   1:0
Sloga Štitar - Sloga Račinovci                                    0:4
Borac Drenovci - Posavac Posavski Podgajci                        4:1
Zrinski Bošnjaci bye
3. round
Sloga Račinovci - Srijemac Strošinci                              4:0
Zrinski Bošnjaci - Sloga Štitar                                   8:1
Županja 77 - Borac Drenovci                                       1:1
Posavac Posavski Podgajci bye
4. round
Srijemac Strošinci - Zrinski Bošnjaci                             2:2
Županja 77 - Sloga Račinovci                                      1:2
Sloga Štitar - Posavac Posavski Podgajci                          1:3
Borac Drenovci bye
5. round
Posavac Posavski Podgajci - Srijemac Strošinci                    4:2
Zrinski Bošnjaci - Županja 77                                     1:0
Sloga Račinovci - Borac Drenovci                                  1:0
Sloga Štitar bye
6. round
Županja 77 - Posavac Posavski Podgajci                            2:0
Sloga Račinovci - Zrinski Bošnjaci                                0:5
Borac Drenovci - Sloga Štitar                                     5:1
Srijemac Strošinci bye
7. round
Sloga Štitar - Srijemac Strošinci                                 3:0
Posavac Posavski Podgajci - Sloga Račinovci                       3:2
Zrinski Bošnjaci - Borac Drenovci                                 2:0
Županja 77 bye
8. round
Posavac Posavski Podgajci - Zrinski Bošnjaci                      :
Sloga Štitar - Županja 77                                         :
Borac Drenovci - Srijemac Strošinci                               :
Sloga Račinovci bye
9. round
Županja 77 - Srijemac Strošinci                                   :
Sloga Račinovci - Sloga Štitar                                    :
Posavac Posavski Podgajci - Borac Drenovci                        :
Zrinski Bošnjaci bye
10. round
Srijemac Strošinci - Sloga Račinovci                              :
Sloga Štitar - Zrinski Bošnjaci                                   :
Borac Drenovci - Županja 77                                       :
Posavac Posavski Podgajci bye
11. round
Zrinski Bošnjaci - Srijemac Strošinci                             :
Sloga Račinovci - Županja 77                                      :
Posavac Posavski Podgajci - Sloga Štitar                          :
Borac Drenovci bye
12. round
Srijemac Strošinci - Posavac Posavski Podgajci                    :
Županja 77 - Zrinski Bošnjaci                                     :
Borac Drenovci - Sloga Račinovci                                  :
Sloga Štitar bye
13. round
Posavac Posavski Podgajci - Županja 77                            :
Zrinski Bošnjaci - Sloga Račinovci                                :
Sloga Štitar - Borac Drenovci                                     :
Srijemac Strošinci bye
14. round
Srijemac Strošinci - Sloga Štitar                                 :
Sloga Račinovci - Posavac Posavski Podgajci                       :
Borac Drenovci - Zrinski Bošnjaci                                 :
Županja 77 bye

Schedule for rounds 15 to 21 will be determined after round 14.

Požeško-slavonska county

Pos  Team                  DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Lipik 1925             0  6  6  0  0  18   5   13   18
===========================================================
  2  Dinamo Badljevina      0  6  4  1  1  25  10   15   13
  3  Parasan Golobrdci      0  6  4  0  2  18  12    6   12
  4  Slavonija Prekopakra   0  7  3  2  2  14  13    1   11
  5  Graničar Bučje         0  6  3  1  2  14  11    3   10
  6  Eminovci               0  6  2  1  3  14  15   -1    7
  7  Ovčare                 0  6  1  1  4   6  17  -11    4
  8  Poljana                0  5  1  0  4   9  17   -8    3
  9  Jovača Marino Selo     0  6  0  0  6   3  21  -18    0

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Slavonija Prekopakra - Ovčare                                     5:1
Poljana - Jovača Marino Selo                                      5:2
Parasan Golobrdci - Dinamo Badljevina                             5:2
Lipik 1925 - Eminovci                                             2:0
Graničar Bučje bye.
2. round
Graničar Bučje - Lipik 1925                                       2:4
Eminovci - Parasan Golobrdci                                      2:4
Dinamo Badljevina - Poljana                                       7:3
Jovača Marino Selo - Slavonija Prekopakra                         0:2
Ovčare bye.
3. round
Parasan Golobrdci - Graničar Bučje                                4:2
Poljana - Eminovci                                                ppd
Slavonija Prekopakra - Dinamo Badljevina                          1:1
Ovčare - Jovača Marino Selo                                       1:0
Lipik 1925 bye.
4. round
Graničar Bučje - Poljana                                          4:0
Lipik 1925 - Parasan Golobrdci                                    3:1
Eminovci - Slavonija Prekopakra                                   6:2
Dinamo Badljevina - Ovčare                                        3:1
Jovača Marino Selo bye.
5. round
Slavonija Prekopakra - Graničar Bučje                             1:1
Poljana - Lipik 1925                                              0:1
Ovčare - Eminovci                                                 1:1
Jovača Marino Selo - Dinamo Badljevina                            0:6
Parasan Golobrdci bye.
6. round
Graničar Bučje - Ovčare                                           3:1
Lipik 1925 - Slavonija Prekopakra                                 3:1
Parasan Golobrdci - Poljana                                       3:1
Eminovci - Jovača Marino Selo                                     5:0
Dinamo Badljevina bye.
7. round
Jovača Marino Selo - Graničar Bučje                               1:2
Ovčare - Lipik 1925                                               1:5
Slavonija Prekopakra - Parasan Golobrdci                          2:1
Dinamo Badljevina - Eminovci                                      6:0
Poljana bye.
8. round
Graničar Bučje - Dinamo Badljevina                                :
Lipik 1925 - Jovača Marino Selo                                   :
Parasan Golobrdci - Ovčare                                        :
Poljana - Slavonija Prekopakra                                    :
Eminovci bye.
9. round
Eminovci - Graničar Bučje                                         :
Dinamo Badljevina - Lipik 1925                                    :
Jovača Marino Selo - Parasan Golobrdci                            :
Ovčare - Poljana                                                  :
Slavonija Prekopakra bye.
10. round
Ovčare - Slavonija Prekopakra                                     :
Jovača Marino Selo - Poljana                                      :
Dinamo Badljevina - Parasan Golobrdci                             :
Eminovci - Lipik 1925                                             :
Graničar Bučje bye.
11. round
Lipik 1925 - Graničar Bučje                                       :
Parasan Golobrdci - Eminovci                                      :
Poljana - Dinamo Badljevina                                       :
Slavonija Prekopakra - Jovača Marino Selo                         :
Ovčare bye.
12. round
Graničar Bučje - Parasan Golobrdci                                :
Eminovci - Poljana                                                :
Dinamo Badljevina - Slavonija Prekopakra                          :
Jovača Marino Selo - Ovčare                                       :
Lipik 1925 bye.
13. round
Poljana - Graničar Bučje                                          :
Parasan Golobrdci - Lipik 1925                                    :
Slavonija Prekopakra - Eminovci                                   :
Ovčare - Dinamo Badljevina                                        :
Jovača Marino Selo bye.
14. round
Graničar Bučje - Slavonija Prekopakra                             :
Lipik 1925 - Poljana                                              :
Eminovci - Ovčare                                                 :
Dinamo Badljevina - Jovača Marino Selo                            :
Parasan Golobrdci bye.
15. round
Ovčare - Graničar Bučje                                           :
Slavonija Prekopakra - Lipik 1925                                 :
Poljana - Parasan Golobrdci                                       :
Jovača Marino Selo - Eminovci                                     :
Dinamo Badljevina bye.
16. round
Graničar Bučje - Jovača Marino Selo                               :
Lipik 1925 - Ovčare                                               :
Parasan Golobrdci - Slavonija Prekopakra                          :
Eminovci - Dinamo Badljevina                                      :
Poljana bye.
17. round
Dinamo Badljevina - Graničar Bučje                                :
Jovača Marino Selo - Lipik 1925                                   :
Ovčare - Parasan Golobrdci                                        :
Slavonija Prekopakra - Poljana                                    :
Eminovci bye.
18. round
Graničar Bučje - Eminovci                                         :
Lipik 1925 - Dinamo Badljevina                                    :
Parasan Golobrdci - Jovača Marino Selo                            :
Poljana - Ovčare                                                  :
Slavonija Prekopakra bye.

Virovitičko-podravska county

Group "East"

Pos  Team             DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Borova            0  6  5  0  1  27   7   20   15
  2  Grabić            0  6  3  0  3  17  16    1    9
======================================================
  3  Donji Meljani     0  6  2  1  3  12  14   -2    7
  4  Slavonac Novaki   0  5  2  1  2  13  16   -3    7
  5  Vaška             0  5  1  0  4   7  23  -16    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Donji Meljani - Borova                                            1:6
Slavonac Novaki - Grabić                                          2:4
Vaška bye
2. round
Grabić - Donji Meljani                                            2:1
Vaška - Borova                                                    3:1
Slavonac Novaki bye
3. round
Borova - Grabić                                                   4:2
Slavonac Novaki - Vaška                                           4:1
Donji Meljani bye
4. round
Slavonac Novaki - Donji Meljani                                   3:3
Vaška - Grabić                                                    3:6
Borova bye
5. round
Borova - Slavonac Novaki                                          6:1
Donji Meljani - Vaška                                             4:0
Grabić bye
6. round
Borova - Donji Meljani                                            2:0
Grabić - Slavonac Novaki                                          2:3
Vaška bye
7. round
Donji Meljani - Grabić3:1
Borova - Vaška                                                    8:0
Slavonac Novaki bye
8. round
Grabić - Borova                                                   :
Vaška - Slavonac Novaki                                           :
Donji Meljani bye
9. round
Donji Meljani - Slavonac Novaki                                   :
Grabić - Vaška                                                    :
Borova bye
10. round
Slavonac Novaki - Borova                                          :
Vaška - Donji Meljani                                             :
Grabić bye
11. round
Donji Meljani - Borova                                            :
Slavonac Novaki - Grabić                                          :
Vaška bye
12. round
Grabić - Donji Meljani                                            :
Vaška - Borova                                                    :
Slavonac Novaki bye
13. round
Borova - Grabić                                                   :
Slavonac Novaki - Vaška                                           :
Donji Meljani bye
14. round
Slavonac Novaki - Donji Meljani                                   :
Vaška - Grabić                                                    :
Borova bye
15. round
Borova - Slavonac Novaki                                          :
Donji Meljani - Vaška                                             :
Grabić bye
16. round
Borova - Donji Meljani                                            :
Grabić - Slavonac Novaki                                          :
Vaška bye
17. round
Donji Meljani - Grabić                                            :
Borova - Vaška                                                    :
Slavonac Novaki bye
18. round
Grabić - Borova                                                   :
Vaška - Slavonac Novaki                                           :
Donji Meljani bye
19. round
Donji Meljani - Slavonac Novaki                                   :
Grabić - Vaška                                                    :
Borova bye
20. round
Slavonac Novaki - Borova                                          :
Vaška - Donji Meljani                                             :
Grabić bye

Group "West"

Pos  Team                          DP  P  W  D  L  F   A   GD  Pts
  1  Podravec Dinjevac              0  6  5  1  0  26  11  15   16
==================================================================
  2  Graničar Žlebina               0  5  4  0  1  10   7   3   12
  3  Slaven Detkovac                0  6  3  1  2  16  12   4   10
  4  Mladost Stari Gradac           0  6  3  1  2  12  14  -2   10
  5  Dinamo Kapela Dvor             0  6  2  1  3  15  15   0    7
  6  Otrovanec                      0  5  2  0  3   8  10  -2    6
  7  Bilogorac Velika Črešnjevica   0  6  2  0  4  12  21  -9    6
  8  Aršanj Sedlarica               0  6  0  0  6   8  17  -9    0

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Aršanj Sedlarica - Graničar Žlebina                               1:2
Bilogorac Velika Črešnjevica - Mladost Stari Gradac               4:1
Podravec Dinjevac - Dinamo Kapela Dvor                            3:3
Slaven Detkovac - Otrovanec                                       3:1
2. round
Slaven Detkovac - Podravec Dinjevac                               3:5
Dinamo Kapela Dvor - Bilogorac Velika Črešnjevica                 6:3
Mladost Stari Gradac - Aršanj Sedlarica                           2:1
Otrovanec - Graničar Žlebina                                      ppd (26. 10. 2014.)
3. round
Bilogorac Velika Črešnjevica - Slaven Detkovac                    1:4
Aršanj Sedlarica - Dinamo Kapela Dvor                             2:3
Graničar Žlebina - Mladost Stari Gradac                           3:0
Podravec Dinjevac - Otrovanec                                     3:1
4. round
Slaven Detkovac - Aršanj Sedlarica                                2:0
Podravec Dinjevac - Bilogorac Velika Črešnjevica                  5:1
Dinamo Kapela Dvor - Graničar Žlebina                             0:2
Otrovanec - Mladost Stari Gradac                                  1:3
5. round
Graničar Žlebina - Slaven Detkovac                                2:1
Aršanj Sedlarica - Podravec Dinjevac                              2:5
Mladost Stari Gradac - Dinamo Kapela Dvor                         3:2
Bilogorac Velika Črešnjevica - Otrovanec                          0:3
6. round
Slaven Detkovac - Mladost Stari Gradac                            3:3
Podravec Dinjevac - Graničar Žlebina                              5:1
Bilogorac Velika Črešnjevica - Aršanj Sedlarica                   3:2
Otrovanec - Dinamo Kapela Dvor                                    2:1
7. round
Dinamo Kapela Dvor - Slaven Detkovac                              :
Mladost Stari Gradac - Podravec Dinjevac                          :
Graničar Žlebina - Bilogorac Velika Črešnjevica                   :
Aršanj Sedlarica - Otrovanec                                      :
8. round
Graničar Žlebina - Aršanj Sedlarica                               :
Mladost Stari Gradac - Bilogorac Velika Črešnjevica               :
Dinamo Kapela Dvor - Podravec Dinjevac                            :
Otrovanec - Slaven Detkovac                                       :
9. round
Podravec Dinjevac - Slaven Detkovac                               :
Bilogorac Velika Črešnjevica - Dinamo Kapela Dvor                 :
Aršanj Sedlarica - Mladost Stari Gradac                           :
Graničar Žlebina - Otrovanec                                      :
10. round
Slaven Detkovac - Bilogorac Velika Črešnjevica                    :
Dinamo Kapela Dvor - Aršanj Sedlarica                             :
Mladost Stari Gradac - Graničar Žlebina                           :
Otrovanec - Podravec Dinjevac                                     :
11. round
Aršanj Sedlarica - Slaven Detkovac                                :
Bilogorac Velika Črešnjevica - Podravec Dinjevac                  :
Graničar Žlebina - Dinamo Kapela Dvor                             :
Mladost Stari Gradac - Otrovanec                                  :
12. round
Slaven Detkovac - Graničar Žlebina                                :
Podravec Dinjevac - Aršanj Sedlarica                              :
Dinamo Kapela Dvor - Mladost Stari Gradac                         :
Otrovanec - Bilogorac Velika Črešnjevica                          :
13. round
Mladost Stari Gradac - Slaven Detkovac                            :
Graničar Žlebina - Podravec Dinjevac                              :
Aršanj Sedlarica - Bilogorac Velika Črešnjevica                   :
Dinamo Kapela Dvor - Otrovanec                                    :
14. round
Slaven Detkovac - Dinamo Kapela Dvor                              :
Podravec Dinjevac - Mladost Stari Gradac                          :
Bilogorac Velika Črešnjevica - Graničar Žlebina                   :
Otrovanec - Aršanj Sedlarica                                      :


Eighth Level

Osječko-baranjska (3rd league)

Group "Osijek"

Pos  Team                   DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  BSK Beketinci           0  6  5  1  0  18   7   11   16
============================================================
  2  LIV Vladislavci         0  6  4  0  2  22   7   15   12
  3  Laslovo '91             0  6  3  0  3  19  11    8    9
  4  Radnički Dalj           0  6  2  2  2  18  13    5    8
  5  Gibarac '95 Čokadinci   0  6  1  1  4   5  12   -7    4
  6  Goleo Dopsin            0  6  1  0  5   5  37  -32    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
BSK Beketinci - Radnički Dalj                                     3:3
LIV Vladislavci - Goleo Dopsin                                   10:0
Gibarac '95 Čokadinci - Laslovo '91                               2:1
2. round
Gibarac '95 Čokadinci - LIV Vladislavci                           1:3
Goleo Dopsin - BSK Beketinci                                      1:3
Laslovo '91 - Radnički Dalj                                       1:2
3. round
BSK Beketinci - Gibarac '95 Čokadinci                             2:1
Radnički Dalj - Goleo Dopsin                                      8:0
LIV Vladislavci - Laslovo '91                                     2:3
4. round
Gibarac '95 Čokadinci - Radnički Dalj                             1:1
LIV Vladislavci - BSK Beketinci                                   0:1
Laslovo '91 - Goleo Dopsin                                       12:1
5. round
Goleo Dopsin - Gibarac '95 Čokadinci                              3:0
Radnički Dalj - LIV Vladislavci                                   2:3
BSK Beketinci - Laslovo '91                                       4:0
6. round
Radnički Dalj - BSK Beketinci                                     2:5
Goleo Dopsin - LIV Vladislavci                                    0:4
Laslovo '91 - Gibarac '95 Čokadinci                               2:0
7. round
LIV Vladislavci - Gibarac '95 Čokadinci                           :
BSK Beketinci - Goleo Dopsin                                      :
Radnički Dalj - Laslovo '91                                       :
8. round
Gibarac '95 Čokadinci - BSK Beketinci                             :
Goleo Dopsin - Radnički Dalj                                      :
Laslovo '91 - LIV Vladislavci                                     :
9. round
Radnički Dalj - Gibarac '95 Čokadinci                             :
BSK Beketinci - LIV Vladislavci                                   :
Goleo Dopsin - Laslovo '91                                        :
10. round
Gibarac '95 Čokadinci - Goleo Dopsin                              :
LIV Vladislavci - Radnički Dalj                                   :
Laslovo '91 - BSK Beketinci                                       :
11. round
BSK Beketinci - Radnički Dalj                                     :
LIV Vladislavci - Goleo Dopsin                                    :
Gibarac '95 Čokadinci - Laslovo '91                               :
12. round
Gibarac '95 Čokadinci - LIV Vladislavci                           :
Goleo Dopsin - BSK Beketinci                                      :
Laslovo '91 - Radnički Dalj                                       :
13. round
BSK Beketinci - Gibarac '95 Čokadinci                             :
Radnički Dalj - Goleo Dopsin                                      :
LIV Vladislavci - Laslovo '91                                     :
14. round
Gibarac '95 Čokadinci - Radnički Dalj                             :
LIV Vladislavci - BSK Beketinci                                   :
Laslovo '91 - Goleo Dopsin                                        :
15. round
Goleo Dopsin - Gibarac '95 Čokadinci                              :
Radnički Dalj - LIV Vladislavci                                   :
BSK Beketinci - Laslovo '91                                       :
16. round
Radnički Dalj - BSK Beketinci                                     :
Goleo Dopsin - LIV Vladislavci                                    :
Laslovo '91 - Gibarac '95 Čokadinci                               :
17. round
LIV Vladislavci - Gibarac '95 Čokadinci                           :
BSK Beketinci - Goleo Dopsin                                      :
Radnički Dalj - Laslovo '91                                       :
18. round
Gibarac '95 Čokadinci - BSK Beketinci                             :
Goleo Dopsin - Radnički Dalj                                      :
Laslovo '91 - LIV Vladislavci                                     :
19. round
Radnički Dalj - Gibarac '95 Čokadinci                             :
BSK Beketinci - LIV Vladislavci                                   :
Goleo Dopsin - Laslovo '91                                        :
20. round
Gibarac '95 Čokadinci - Goleo Dopsin                              :
LIV Vladislavci - Radnički Dalj                                   :
Laslovo '91 - BSK Beketinci                                       :

Group "Beli Manastir" - League of Baranja

Pos  Team                  DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Luč                    0  9  7  1  1  39   6   33   22
===========================================================
  2  Vardarac               0  9  7  1  1  33  11   22   22
  3  Sloga Gajić            0  8  6  1  1  28   9   19   19
  4  Radnik Novi Bezdan     0  8  5  1  2  15  10    5   16
  5  Napredak Batina        0  8  4  2  2  21  10   11   14
  6  Croatia Branjin Vrh    0  8  4  1  3  15  13    2   13
  7  Radnički Mirkovac      0  8  4  0  4  28  12   16   12
  8  Graničar Torjanci      0  9  3  1  5  19  28   -9   10
  9  Jovan Lazić Bolman     0  8  2  3  3  13  13    0    9
 10  Zmaj Zmajevac          0  8  2  2  4  12  20   -8    8
 11  Šparta Beli Manastir   0  8  1  2  5   6  22  -16    5
 12  Davor Branjina         0  9  0  3  6   8  52  -44    3
 13  Šampion Šumarina       0  8  0  0  8   5  36  -31    0

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Davor Branjina - Croatia Branjin Vrh                              3:3
Graničar Torjanci - Jovan Lazić Bolman                            4:0
Radnik Novi Bezdan - Šparta Beli Manastir                         4:1
Šampion Šumarina - Zmaj Zmajevac                                  1:3
Radnički Mirkovac - Luč                                           0:2
Sloga Gajić - Vardarac                                            3:1
Napredak Batina bye
2. round
Napredak Batina - Sloga Gajić                                     1:1
Vardarac - Radnički Mirkovac                                      1:0
Luč - Šampion Šumarina                                            6:0
Zmaj Zmajevac - Radnik Novi Bezdan                                0:1
Šparta Beli Manastir - Graničar Torjanci                          1:1
Jovan Lazić Bolman - Davor Branjina                               3:1
Croatia Branjin Vrh bye
3. round
Radnički Mirkovac - Napredak Batina                               5:0
Šampion Šumarina - Vardarac                                       2:8
Radnik Novi Bezdan - Luč                                          1:1
Graničar Torjanci - Zmaj Zmajevac                                 7:5
Davor Branjina - Šparta Beli Manastir                             0:0
Croatia Branjin Vrh - Jovan Lazić Bolman                          2:0
Sloga Gajić bye
4. round
Napredak Batina - Šampion Šumarina                                3:0
Sloga Gajić - Radnički Mirkovac                                   4:3
Vardarac - Radnik Novi Bezdan                                     2:1
Luč - Graničar Torjanci                                           4:0
Zmaj Zmajevac - Davor Branjina                                    2:2
Šparta Beli Manastir - Croatia Branjin Vrh                        1:3
Jovan Lazić Bolman bye
5. round
Radnik Novi Bezdan - Napredak Batina                              2:1
Šampion Šumarina - Sloga Gajić                                    0:3
Graničar Torjanci - Vardarac                                      1:4
Davor Branjina - Luč                                              0:10
Croatia Branjin Vrh - Zmaj Zmajevac                               0:1
Jovan Lazić Bolman - Šparta Beli Manastir                         5:0
Radnički Mirkovac bye
6. round
Napredak Batina - Graničar Torjanci                               6:0
Sloga Gajić - Radnik Novi Bezdan                                  3:0
Radnički Mirkovac - Šampion Šumarina                              6:0
Vardarac - Davor Branjina                                         9:0
Luč - Croatia Branjin Vrh                                         2:3
Zmaj Zmajevac - Jovan Lazić Bolman                                1:1
Šparta Beli Manastir bye
7. round
Davor Branjina - Napredak Batina                                  0:6
Graničar Torjanci - Sloga Gajić                                   1:2
Radnik Novi Bezdan - Radnički Mirkovac                            3:2
Croatia Branjin Vrh - Vardarac                                    1:2
Jovan Lazić Bolman - Luč                                          1:2
Šparta Beli Manastir - Zmaj Zmajevac                              1:0
Šampion Šumarina bye
8. round
Napredak Batina - Croatia Branjin Vrh                             3:1
Sloga Gajić - Davor Branjina                                     11:1
Radnički Mirkovac - Graničar Torjanci                             4:1
Šampion Šumarina - Radnik Novi Bezdan                             0:3
Vardarac - Jovan Lazić Bolman                                     2:2
Luč - Šparta Beli Manastir                                        5:1
Zmaj Zmajevac bye
9. round
Jovan Lazić Bolman - Napredak Batina                              1:1
Croatia Branjin Vrh - Sloga Gajić                                 2:1
Davor Branjina - Radnički Mirkovac                                1:8
Graničar Torjanci - Šampion Šumarina                              4:2
Šparta Beli Manastir - Vardarac                                   1:4
Zmaj Zmajevac - Luč                                               0:7
Radnik Novi Bezdan bye
10. round
Napredak Batina - Šparta Beli Manastir                            :
Sloga Gajić - Jovan Lazić Bolman                                  :
Radnički Mirkovac - Croatia Branjin Vrh                           :
Šampion Šumarina - Davor Branjina                                 :
Radnik Novi Bezdan - Graničar Torjanci                            :
Vardarac - Zmaj Zmajevac                                          :
Luč bye
11. round
Zmaj Zmajevac - Napredak Batina                                   :
Šparta Beli Manastir - Sloga Gajić                                :
Jovan Lazić Bolman - Radnički Mirkovac                            :
Croatia Branjin Vrh - Šampion Šumarina                            :
Davor Branjina - Radnik Novi Bezdan                               :
Luč - Vardarac                                                    :
Graničar Torjanci bye
12. round
Napredak Batina - Luč                                             :
Sloga Gajić - Zmaj Zmajevac                                       :
Radnički Mirkovac - Šparta Beli Manastir                          :
Šampion Šumarina - Jovan Lazić Bolman                             :
Radnik Novi Bezdan - Croatia Branjin Vrh                          :
Graničar Torjanci - Davor Branjina                                :
Vardarac bye
13. round
Vardarac - Napredak Batina                                        :
Luč - Sloga Gajić                                                 :
Zmaj Zmajevac - Radnički Mirkovac                                 :
Šparta Beli Manastir - Šampion Šumarina                           :
Jovan Lazić Bolman - Radnik Novi Bezdan                           :
Croatia Branjin Vrh - Graničar Torjanci                           :
Davor Branjina bye
14. round
Croatia Branjin Vrh - Davor Branjina                              :
Jovan Lazić Bolman - Graničar Torjanci                            :
Šparta Beli Manastir - Radnik Novi Bezdan                         :
Zmaj Zmajevac - Šampion Šumarina                                  :
Luč - Radnički Mirkovac                                           :
Vardarac - Sloga Gajić                                            :
Napredak Batina bye
15. round
Sloga Gajić - Napredak Batina                                     :
Radnički Mirkovac - Vardarac                                      :
Šampion Šumarina - Luč                                            :
Radnik Novi Bezdan - Zmaj Zmajevac                                :
Graničar Torjanci - Šparta Beli Manastir                          :
Davor Branjina - Jovan Lazić Bolman                               :
Croatia Branjin Vrh bye
16. round
Napredak Batina - Radnički Mirkovac                               :
Vardarac - Šampion Šumarina                                       :
Luč - Radnik Novi Bezdan                                          :
Zmaj Zmajevac - Graničar Torjanci                                 :
Šparta Beli Manastir - Davor Branjina                             :
Jovan Lazić Bolman - Croatia Branjin Vrh                          :
Sloga Gajić bye
17. round
Šampion Šumarina - Napredak Batina                                :
Radnički Mirkovac - Sloga Gajić                                   :
Radnik Novi Bezdan - Vardarac                                     :
Graničar Torjanci - Luč                                           :
Davor Branjina - Zmaj Zmajevac                                    :
Croatia Branjin Vrh - Šparta Beli Manastir                        :
Jovan Lazić Bolman bye
18. round
Napredak Batina - Radnik Novi Bezdan                              :
Sloga Gajić - Šampion Šumarina                                    :
Vardarac - Graničar Torjanci                                      :
Luč - Davor Branjina                                              :
Zmaj Zmajevac - Croatia Branjin Vrh                               :
Šparta Beli Manastir - Jovan Lazić Bolman                         :
Radnički Mirkovac bye
19. round
Graničar Torjanci - Napredak Batina                               :
Radnik Novi Bezdan - Sloga Gajić                                  :
Šampion Šumarina - Radnički Mirkovac                              :
Davor Branjina - Vardarac                                         :
Croatia Branjin Vrh - Luč                                         :
Jovan Lazić Bolman - Zmaj Zmajevac                                :
Šparta Beli Manastir bye
20. round
Napredak Batina - Davor Branjina                                  :
Sloga Gajić - Graničar Torjanci                                   :
Radnički Mirkovac - Radnik Novi Bezdan                            :
Vardarac - Croatia Branjin Vrh                                    :
Luč - Jovan Lazić Bolman                                          :
Zmaj Zmajevac - Šparta Beli Manastir                              :
Šampion Šumarina bye
21. round
Croatia Branjin Vrh - Napredak Batina                             :
Davor Branjina - Sloga Gajić                                      :
Graničar Torjanci - Radnički Mirkovac                             :
Radnik Novi Bezdan - Šampion Šumarina                             :
Jovan Lazić Bolman - Vardarac                                     :
Šparta Beli Manastir - Luč                                        :
Zmaj Zmajevac bye
22. round
Napredak Batina - Jovan Lazić Bolman                              :
Sloga Gajić - Croatia Branjin Vrh                                 :
Radnički Mirkovac - Davor Branjina                                :
Šampion Šumarina - Graničar Torjanci                              :
Vardarac - Šparta Beli Manastir                                   :
Luč - Zmaj Zmajevac                                               :
Radnik Novi Bezdan bye
23. round
Šparta Beli Manastir - Napredak Batina                            :
Jovan Lazić Bolman - Sloga Gajić                                  :
Croatia Branjin Vrh - Radnički Mirkovac                           :
Davor Branjina - Šampion Šumarina                                 :
Graničar Torjanci - Radnik Novi Bezdan                            :
Zmaj Zmajevac - Vardarac                                          :
Luč bye
24. round
Napredak Batina - Zmaj Zmajevac                                   :
Sloga Gajić - Šparta Beli Manastir                                :
Radnički Mirkovac - Jovan Lazić Bolman                            :
Šampion Šumarina - Croatia Branjin Vrh                            :
Radnik Novi Bezdan - Davor Branjina                               :
Vardarac - Luč                                                    :
Graničar Torjanci bye
25. round
Luč - Napredak Batina                                             :
Zmaj Zmajevac - Sloga Gajić                                       :
Šparta Beli Manastir - Radnički Mirkovac                          :
Jovan Lazić Bolman - Šampion Šumarina                             :
Croatia Branjin Vrh - Radnik Novi Bezdan                          :
Davor Branjina - Graničar Torjanci                                :
Vardarac bye
26. round
Napredak Batina - Vardarac                                        :
Sloga Gajić - Luč                                                 :
Radnički Mirkovac - Zmaj Zmajevac                                 :
Šampion Šumarina - Šparta Beli Manastir                           :
Radnik Novi Bezdan - Jovan Lazić Bolman                           :
Graničar Torjanci - Croatia Branjin Vrh                           :
Davor Branjina bye

Group "Našice"

Pos  Team                  DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Brezik                 0  7  6  0  1  15  12    3   18
===========================================================
  2  Seona                  0  7  5  0  2  16  11    5   15
  3  Slavonija Klokočevci   0  7  4  0  3  21  10   11   12
  4  Dinamo Budimci         0  7  3  0  4  16  15    1    9
  5  Slavonac Pribiševci    0  7  2  2  3  10  14   -4    8
  6  Bokšić Lug             0  7  2  1  4  13  17   -4    7
  7  Vuka Razbojište        0  7  1  1  5   8  24  -16    4
  8  Lađanska              -6  7  2  2  3  12   8    4    2

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Vuka Razbojište - Bokšić Lug                                      3:2
Brezik - Slavonija Klokočevci                                     0:7
Dinamo Budimci - Slavonac Pribiševci                              1:2
Lađanska - Seona                                                  1:3
2. round
Lađanska - Dinamo Budimci                                         1:2
Slavonac Pribiševci - Brezik                                      0:3
Slavonija Klokočevci - Vuka Razbojište                            5:0
Seona - Bokšić Lug                                                4:2
3. round
Brezik - Lađanska                                                 2:1
Vuka Razbojište - Slavonac Pribiševci                             2:2
Bokšić Lug - Slavonija Klokočevci                                 3:2
Dinamo Budimci - Seona                                            1:2
4. round
Lađanska - Vuka Razbojište                                        4:0
Dinamo Budimci - Brezik                                           2:3
Slavonac Pribiševci - Bokšić Lug                                  2:3
Seona - Slavonija Klokočevci                                      1:0
5. round
Bokšić Lug - Lađanska                                             0:0
Vuka Razbojište - Dinamo Budimci                                  1:5
Slavonija Klokočevci - Slavonac Pribiševci                        2:0
Brezik - Seona                                                    2:0
6. round
Lađanska - Slavonija Klokočevci                                   4:0
Dinamo Budimci - Bokšić Lug                                       3:1
Brezik - Vuka Razbojište                                          2:0
Seona - Slavonac Pribiševci                                       2:3
7. round
Slavonac Pribiševci - Lađanska                                    1:1
Slavonija Klokočevci - Dinamo Budimci                             5:2
Bokšić Lug - Brezik                                               2:3
Vuka Razbojište - Seona                                           2:4
8. round
Bokšić Lug - Vuka Razbojište                                      :
Slavonija Klokočevci - Brezik                                     :
Slavonac Pribiševci - Dinamo Budimci                              :
Seona - Lađanska                                                  :
9. round
Dinamo Budimci - Lađanska                                         :
Brezik - Slavonac Pribiševci                                      :
Vuka Razbojište - Slavonija Klokočevci                            :
Bokšić Lug - Seona                                                :
10. round
Lađanska - Brezik                                                 :
Slavonac Pribiševci - Vuka Razbojište                             :
Slavonija Klokočevci - Bokšić Lug                                 :
Seona - Dinamo Budimci                                            :
11. round
Vuka Razbojište - Lađanska                                        :
Brezik - Dinamo Budimci                                           :
Bokšić Lug - Slavonac Pribiševci                                  :
Slavonija Klokočevci - Seona                                      :
12. round
Lađanska - Bokšić Lug                                             :
Dinamo Budimci - Vuka Razbojište                                  :
Slavonac Pribiševci - Slavonija Klokočevci                        :
Seona - Brezik                                                    :
13. round
Slavonija Klokočevci - Lađanska                                   :
Bokšić Lug - Dinamo Budimci                                       :
Vuka Razbojište - Brezik                                          :
Slavonac Pribiševci - Seona                                       :
14. round
Lađanska - Slavonac Pribiševci                                    :
Dinamo Budimci - Slavonija Klokočevci                             :
Brezik - Bokšić Lug                                               :
Seona - Vuka Razbojište                                           :

Round 15 to 21 will be determined after round 14.

Group "Đakovo"

Pos  Team                   DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Mladost Ivanovci        0  7  6  1  0  29   8   21   19
============================================================
  2  Dinamo Trnava           0  6  5  0  1  19   6   13   15
  3  Slavonac Đurđanci       0  7  5  0  2  17  11    6   15
  4  Radnik Vrbica           0  6  3  2  1  14   9    5   11
  5  Budućnost Gorjani       0  6  3  0  3  19  15    4    9
  6  Dinamo Tomašanci        0  6  2  1  3  17  17    0    7
  7  Jedinstvo Forkuševci    0  6  2  1  3  10  13   -3    7
  8  Mladost Lapovci         0  7  1  2  4  10  14   -4    5
  9  Vinogradar Mandićevac   0  7  1  2  4   8  22  -14    5
 10  Bračevci                0  6  1  1  4   7  17  -10    4
 11  Dilj Levanjska Varoš    0  6  1  0  5   4  22  -18    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Dinamo Trnava - Bračevci                                          3:0
Dilj Levanjska Varoš - Dinamo Tomašanci                           1:3
Jedinstvo Forkuševci - Slavonac Đurđanci                          2:6
Radnik Vrbica - Mladost Lapovci                                   0:0
Mladost Ivanovci - Vinogradar Mandićevac                          8:0
Budućnost Gorjani bye
2. round
Mladost Ivanovci - Budućnost Gorjani                              6:2
Mladost Lapovci - Jedinstvo Forkuševci                            1:2
Slavonac Đurđanci - Dilj Levanjska Varoš                          0:1
Dinamo Tomašanci - Dinamo Trnava                                  4:5
Vinogradar Mandićevac - Bračevci                                  2:1
Radnik Vrbica bye
3. round
Radnik Vrbica - Mladost Ivanovci                                  2:2
Dilj Levanjska Varoš - Mladost Lapovci                            0:1
Dinamo Trnava - Slavonac Đurđanci                                 5:0
Bračevci - Dinamo Tomašanci                                       2:1
Budućnost Gorjani - Vinogradar Mandićevac                         4:1
Jedinstvo Forkuševci bye
4. round
Mladost Ivanovci - Jedinstvo Forkuševci                           3:2
Budućnost Gorjani - Radnik Vrbica                                 4:1
Mladost Lapovci - Dinamo Trnava                                   0:2
Slavonac Đurđanci - Bračevci                                      5:0
Vinogradar Mandićevac - Dinamo Tomašanci                          4:4
Dilj Levanjska Varoš bye
5. round
Dilj Levanjska Varoš - Mladost Ivanovci                           0:5
Jedinstvo Forkuševci - Budućnost Gorjani                          2:0
Bračevci - Mladost Lapovci                                        3:3
Dinamo Tomašanci - Slavonac Đurđanci                              1:2
Radnik Vrbica - Vinogradar Mandićevac                             4:1
Dinamo Trnava bye
6. round
Mladost Ivanovci - Dinamo Trnava                                  2:1
Budućnost Gorjani - Dilj Levanjska Varoš                          9:2
Radnik Vrbica - Jedinstvo Forkuševci                              3:2
Mladost Lapovci - Dinamo Tomašanci                                3:4
Vinogradar Mandićevac - Slavonac Đurđanci                         0:1
Bračevci bye
7. round
Bračevci - Mladost Ivanovci                                       1:3
Dinamo Trnava - Budućnost Gorjani                                 3:0
Dilj Levanjska Varoš - Radnik Vrbica                              0:4
Slavonac Đurđanci - Mladost Lapovci                               3:2
Jedinstvo Forkuševci - Vinogradar Mandićevac                      0:0
Dinamo Tomašanci bye
8. round
Mladost Ivanovci - Dinamo Tomašanci                               :
Budućnost Gorjani - Bračevci                                      :
Radnik Vrbica - Dinamo Trnava                                     :
Jedinstvo Forkuševci - Dilj Levanjska Varoš                       :
Vinogradar Mandićevac - Mladost Lapovci                           :
Slavonac Đurđanci bye
9. round
Slavonac Đurđanci - Mladost Ivanovci                              :
Dinamo Tomašanci - Budućnost Gorjani                              :
Bračevci - Radnik Vrbica                                          :
Dinamo Trnava - Jedinstvo Forkuševci                              :
Dilj Levanjska Varoš - Vinogradar Mandićevac                      :
Mladost Lapovci bye
10. round
Mladost Ivanovci - Mladost Lapovci                                :
Budućnost Gorjani - Slavonac Đurđanci                             :
Radnik Vrbica - Dinamo Tomašanci                                  :
Jedinstvo Forkuševci - Bračevci                                   :
Dilj Levanjska Varoš - Dinamo Trnava                              :
Vinogradar Mandićevac bye
11. round
Mladost Lapovci - Budućnost Gorjani                               :
Slavonac Đurđanci - Radnik Vrbica                                 :
Dinamo Tomašanci - Jedinstvo Forkuševci                           :
Bračevci - Dilj Levanjska Varoš                                   :
Dinamo Trnava - Vinogradar Mandićevac                             :
Mladost Ivanovci bye
12. round
Bračevci - Dinamo Trnava                                          :
Dinamo Tomašanci - Dilj Levanjska Varoš                           :
Slavonac Đurđanci - Jedinstvo Forkuševci                          :
Mladost Lapovci - Radnik Vrbica                                   :
Vinogradar Mandićevac - Mladost Ivanovci                          :
Budućnost Gorjani bye
13. round
Budućnost Gorjani - Mladost Ivanovci                              :
Jedinstvo Forkuševci - Mladost Lapovci                            :
Dilj Levanjska Varoš - Slavonac Đurđanci                          :
Dinamo Trnava - Dinamo Tomašanci                                  :
Bračevci - Vinogradar Mandićevac                                  :
Radnik Vrbica bye
14. round
Mladost Ivanovci - Radnik Vrbica                                  :
Mladost Lapovci - Dilj Levanjska Varoš                            :
Slavonac Đurđanci - Dinamo Trnava                                 :
Dinamo Tomašanci - Bračevci                                       :
Vinogradar Mandićevac - Budućnost Gorjani                         :
Jedinstvo Forkuševci bye
15. round
Jedinstvo Forkuševci - Mladost Ivanovci                           :
Radnik Vrbica - Budućnost Gorjani                                 :
Dinamo Trnava - Mladost Lapovci                                   :
Bračevci - Slavonac Đurđanci                                      :
Dinamo Tomašanci - Vinogradar Mandićevac                          :
Dilj Levanjska Varoš bye
16. round
Mladost Ivanovci - Dilj Levanjska Varoš                           :
Budućnost Gorjani - Jedinstvo Forkuševci                          :
Mladost Lapovci - Bračevci                                        :
Slavonac Đurđanci - Dinamo Tomašanci                              :
Vinogradar Mandićevac - Radnik Vrbica                             :
Dinamo Trnava bye
17. round
Dinamo Trnava - Mladost Ivanovci                                  :
Dilj Levanjska Varoš - Budućnost Gorjani                          :
Jedinstvo Forkuševci - Radnik Vrbica                              :
Dinamo Tomašanci - Mladost Lapovci                                :
Slavonac Đurđanci - Vinogradar Mandićevac                         :
Bračevci bye
18. round
Mladost Ivanovci - Bračevci                                       :
Budućnost Gorjani - Dinamo Trnava                                 :
Radnik Vrbica - Dilj Levanjska Varoš                              :
Mladost Lapovci - Slavonac Đurđanci                               :
Vinogradar Mandićevac - Jedinstvo Forkuševci                      :
Dinamo Tomašanci bye
19. round
Dinamo Tomašanci - Mladost Ivanovci                               :
Bračevci - Budućnost Gorjani                                      :
Dinamo Trnava - Radnik Vrbica                                     :
Dilj Levanjska Varoš - Jedinstvo Forkuševci                       :
Mladost Lapovci - Vinogradar Mandićevac                           :
Slavonac Đurđanci bye
20. round
Mladost Ivanovci - Slavonac Đurđanci                              :
Budućnost Gorjani - Dinamo Tomašanci                              :
Radnik Vrbica - Bračevci                                          :
Jedinstvo Forkuševci - Dinamo Trnava                              :
Vinogradar Mandićevac - Dilj Levanjska Varoš                      :
Mladost Lapovci bye
21. round
Mladost Lapovci - Mladost Ivanovci                                :
Slavonac Đurđanci - Budućnost Gorjani                             :
Dinamo Tomašanci - Radnik Vrbica                                  :
Bračevci - Jedinstvo Forkuševci                                   :
Dinamo Trnava - Dilj Levanjska Varoš                              :
Vinogradar Mandićevac bye
22. round
Budućnost Gorjani - Mladost Lapovci                               :
Radnik Vrbica - Slavonac Đurđanci                                 :
Jedinstvo Forkuševci - Dinamo Tomašanci                           :
Dilj Levanjska Varoš - Bračevci                                   :
Vinogradar Mandićevac - Dinamo Trnava                             :
Mladost Ivanovci bye

Group "Valpovo"

Pos  Team                       DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Mladost Tiborjanci          0  8  6  1  1  38  10   28   19
================================================================
  2  Mladost Harkanovci          0  8  6  1  1  27  15   12   19
  3  Podravac Bistrinci          0  8  5  1  2  22   9   13   16
  4  Tomislav Šag                0  8  4  2  2  21  14    7   14
  5  Zrinski Vinogradci          0  8  4  0  4  19  21   -2   12
  6  Jadran Habjanovci           0  8  4  0  4  15  30  -15   12
  7  Hrvatski sokol Bocanjevci   0  8  3  0  5  17  18   -1    9
  8  Sloga Samatovci            -1  8  2  1  5  12  23  -11    6
  9  Kitišanci                   0  8  1  1  6   9  21  -12    4
 10  Hajduk Novaki               0  8  0  3  5   7  26  -19    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Zrinski Vinogradci - Hrvatski sokol Bocanjevci                    4:1
Mladost Tiborjanci - Mladost Harkanovci                           7:1
Tomislav Šag - Kitišanci                                          3:0
Jadran Habjanovci - Podravac Bistrinci                            1:6
Sloga Samatovci - Hajduk Novaki                                   1:0
2. round
Sloga Samatovci - Jadran Habjanovci                               2:3
Podravac Bistrinci - Tomislav Šag                                 4:0
Kitišanci - Mladost Tiborjanci                                    0:2
Mladost Harkanovci - Zrinski Vinogradci                           4:2
Hajduk Novaki - Hrvatski sokol Bocanjevci                         2:3
3. round
Tomislav Šag - Sloga Samatovci                                    2:2
Mladost Tiborjanci - Podravac Bistrinci                           3:4
Zrinski Vinogradci - Kitišanci                                    4:2
Hrvatski sokol Bocanjevci - Mladost Harkanovci                    2:3
Jadran Habjanovci - Hajduk Novaki                                 3:1
4. round
Sloga Samatovci - Mladost Tiborjanci                              1:2
Jadran Habjanovci - Tomislav Šag                                  3:2
Podravac Bistrinci - Zrinski Vinogradci                           2:3
Kitišanci - Hrvatski sokol Bocanjevci                             3:2
Hajduk Novaki - Mladost Harkanovci                                1:1
5. round
Zrinski Vinogradci - Sloga Samatovci                              3:1
Mladost Tiborjanci - Jadran Habjanovci                            8:1
Hrvatski sokol Bocanjevci - Podravac Bistrinci                    0:1
Mladost Harkanovci - Kitišanci                                    3:2
Tomislav Šag - Hajduk Novaki                                      7:1
6. round
Sloga Samatovci - Hrvatski sokol Bocanjevci                       3:5
Jadran Habjanovci - Zrinski Vinogradci                            3:1
Tomislav Šag - Mladost Tiborjanci                                 2:2
Podravac Bistrinci - Mladost Harkanovci                           0:1
Hajduk Novaki - Kitišanci                                         1:1
7. round
Mladost Harkanovci - Sloga Samatovci                              7:0
Hrvatski sokol Bocanjevci - Jadran Habjanovci                     3:0
Zrinski Vinogradci - Tomislav Šag                                 1:3
Kitišanci - Podravac Bistrinci                                    0:4
Mladost Tiborjanci - Hajduk Novaki                                9:0
8. round
Sloga Samatovci - Kitišanci                                       2:1
Jadran Habjanovci - Mladost Harkanovci                            1:7
Tomislav Šag - Hrvatski sokol Bocanjevci                          2:1
Mladost Tiborjanci - Zrinski Vinogradci                           5:1
Hajduk Novaki - Podravac Bistrinci                                1:1
9. round
Podravac Bistrinci - Sloga Samatovci                              :
Kitišanci - Jadran Habjanovci                                     :
Mladost Harkanovci - Tomislav Šag                                 :
Hrvatski sokol Bocanjevci - Mladost Tiborjanci                    :
Zrinski Vinogradci - Hajduk Novaki                                :
10. round
Hrvatski sokol Bocanjevci - Zrinski Vinogradci                    :
Mladost Harkanovci - Mladost Tiborjanci                           :
Kitišanci - Tomislav Šag                                          :
Podravac Bistrinci - Jadran Habjanovci                            :
Hajduk Novaki - Sloga Samatovci                                   :
11. round
Jadran Habjanovci - Sloga Samatovci                               :
Tomislav Šag - Podravac Bistrinci                                 :
Mladost Tiborjanci - Kitišanci                                    :
Zrinski Vinogradci - Mladost Harkanovci                           :
Hrvatski sokol Bocanjevci - Hajduk Novaki                         :
12. round
Sloga Samatovci - Tomislav Šag                                    :
Podravac Bistrinci - Mladost Tiborjanci                           :
Kitišanci - Zrinski Vinogradci                                    :
Mladost Harkanovci - Hrvatski sokol Bocanjevci                    :
Hajduk Novaki - Jadran Habjanovci                                 :
13. round
Mladost Tiborjanci - Sloga Samatovci                              :
Tomislav Šag - Jadran Habjanovci                                  :
Zrinski Vinogradci - Podravac Bistrinci                           :
Hrvatski sokol Bocanjevci - Kitišanci                             :
Mladost Harkanovci - Hajduk Novaki                                :
14. round
Sloga Samatovci - Zrinski Vinogradci                              :
Jadran Habjanovci - Mladost Tiborjanci                            :
Podravac Bistrinci - Hrvatski sokol Bocanjevci                    :
Kitišanci - Mladost Harkanovci                                    :
Hajduk Novaki - Tomislav Šag                                      :
15. round
Hrvatski sokol Bocanjevci - Sloga Samatovci                       :
Zrinski Vinogradci - Jadran Habjanovci                            :
Mladost Tiborjanci - Tomislav Šag                                 :
Mladost Harkanovci - Podravac Bistrinci                           :
Kitišanci - Hajduk Novaki                                         :
16. round
Sloga Samatovci - Mladost Harkanovci                              :
Jadran Habjanovci - Hrvatski sokol Bocanjevci                     :
Tomislav Šag - Zrinski Vinogradci                                 :
Podravac Bistrinci - Kitišanci                                    :
Hajduk Novaki - Mladost Tiborjanci                                :
17. round
Kitišanci - Sloga Samatovci                                       :
Mladost Harkanovci - Jadran Habjanovci                            :
Hrvatski sokol Bocanjevci - Tomislav Šag                          :
Zrinski Vinogradci - Mladost Tiborjanci                           :
Podravac Bistrinci - Hajduk Novaki                                :
18. round
Sloga Samatovci - Podravac Bistrinci                              :
Jadran Habjanovci - Kitišanci                                     :
Tomislav Šag - Mladost Harkanovci                                 :
Mladost Tiborjanci - Hrvatski sokol Bocanjevci                    :
Hajduk Novaki - Zrinski Vinogradci                                :

Group "Donji Miholjac"

Pos  Team                          DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Podravac Podravska Moslavina   0  6  5  1  0  21   4   17   16
===================================================================
  2  Mladost Golinci                0  6  3  2  1  15   6    9   11
  3  Ivanovo                        0  6  3  2  1  18  11    7   11
  4  Viktorija Lacići               0  6  3  1  2  13  10    3   10
  5  Beničanci                      0  6  2  2  2  10   7    3    8
  6  Bočkinci                       0  6  2  2  2  12  14   -2    8
  7  Đurađ                          0  6  2  1  3   9   9    0    7
  8  Kapelna                        0  6  2  1  3  11  16   -5    7
  9  Hajduk Krčenik                 0  6  2  0  4   4  13   -9    6
 10  Slavonija Podravski Podgajci   0  6  0  0  6   2  25  -23    0

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Ivanovo - Kapelna                                                 7:2
Hajduk Krčenik - Viktorija Lacići                                 0:3
Đurađ - Slavonija Podravski Podgajci                              6:0
Beničanci - Mladost Golinci                                       3:0
Podravac Podravska Moslavina - Bočkinci                           8:0
2. round
Podravac Podravska Moslavina - Beničanci                          2:0
Mladost Golinci - Đurađ                                           4:1
Slavonija Podravski Podgajci - Hajduk Krčenik                     0:1
Viktorija Lacići - Ivanovo                                        1:2
Bočkinci - Kapelna                                                1:3
3. round
Đurađ - Podravac Podravska Moslavina                              0:2
Hajduk Krčenik - Mladost Golinci                                  0:3
Ivanovo - Slavonija Podravski Podgajci                            5:1
Kapelna - Viktorija Lacići                                        0:4
Beničanci - Bočkinci                                              2:2
4. round
Podravac Podravska Moslavina - Hajduk Krčenik                     4:0
Beničanci - Đurađ                                                 0:0
Mladost Golinci - Ivanovo                                         1:1
Slavonija Podravski Podgajci - Kapelna                            1:4
Bočkinci - Viktorija Lacići                                       1:1
5. round
Ivanovo - Podravac Podravska Moslavina                            2:2
Hajduk Krčenik - Beničanci                                        2:1
Kapelna - Mladost Golinci                                         0:0
Viktorija Lacići - Slavonija Podravski Podgajci                   3:0
Đurađ - Bočkinci                                                  0:2
6. round
Podravac Podravska Moslavina - Kapelna                            3:2
Beničanci - Ivanovo                                               4:1
Đurađ - Hajduk Krčenik                                            2:1
Mladost Golinci - Viktorija Lacići                                7:1
Bočkinci - Slavonija Podravski Podgajci                           6:0
7. round
Viktorija Lacići - Podravac Podravska Moslavina                   :
Kapelna - Beničanci                                               :
Ivanovo - Đurađ                                                   :
Slavonija Podravski Podgajci - Mladost Golinci                    :
Hajduk Krčenik - Bočkinci                                         :
8. round
Podravac Podravska Moslavina - Slavonija Podravski Podgajci       :
Beničanci - Viktorija Lacići                                      :
Đurađ - Kapelna                                                   :
Hajduk Krčenik - Ivanovo                                          :
Bočkinci - Mladost Golinci                                        :
9. round
Mladost Golinci - Podravac Podravska Moslavina                    :
Slavonija Podravski Podgajci - Beničanci                          :
Viktorija Lacići - Đurađ                                          :
Kapelna - Hajduk Krčenik                                          :
Ivanovo - Bočkinci                                                :
10. round
Kapelna - Ivanovo                                                 :
Viktorija Lacići - Hajduk Krčenik                                 :
Slavonija Podravski Podgajci - Đurađ                              :
Mladost Golinci - Beničanci                                       :
Bočkinci - Podravac Podravska Moslavina                           :
11. round
Beničanci - Podravac Podravska Moslavina                          :
Đurađ - Mladost Golinci                                           :
Hajduk Krčenik - Slavonija Podravski Podgajci                     :
Ivanovo - Viktorija Lacići                                        :
Kapelna - Bočkinci                                                :
12. round
Podravac Podravska Moslavina - Đurađ                              :
Mladost Golinci - Hajduk Krčenik                                  :
Slavonija Podravski Podgajci - Ivanovo                            :
Viktorija Lacići - Kapelna                                        :
Bočkinci - Beničanci                                              :
13. round
Hajduk Krčenik - Podravac Podravska Moslavina                     :
Đurađ - Beničanci                                                 :
Ivanovo - Mladost Golinci                                         :
Kapelna - Slavonija Podravski Podgajci                            :
Viktorija Lacići - Bočkinci                                       :
14. round
Podravac Podravska Moslavina - Ivanovo                            :
Beničanci - Hajduk Krčenik                                        :
Mladost Golinci - Kapelna                                         :
Slavonija Podravski Podgajci - Viktorija Lacići                   :
Bočkinci - Đurađ                                                  :
15. round
Kapelna - Podravac Podravska Moslavina                            :
Ivanovo - Beničanci                                               :
Hajduk Krčenik - Đurađ                                            :
Viktorija Lacići - Mladost Golinci                                :
Slavonija Podravski Podgajci - Bočkinci                           :
16. round
Podravac Podravska Moslavina - Viktorija Lacići                   :
Beničanci - Kapelna                                               :
Đurađ - Ivanovo                                                   :
Mladost Golinci - Slavonija Podravski Podgajci                    :
Bočkinci - Hajduk Krčenik                                         :
17. round
Slavonija Podravski Podgajci - Podravac Podravska Moslavina       :
Viktorija Lacići - Beničanci                                      :
Kapelna - Đurađ                                                   :
Ivanovo - Hajduk Krčenik                                          :
Mladost Golinci - Bočkinci                                        :
18. round
Podravac Podravska Moslavina - Mladost Golinci                    :
Beničanci - Slavonija Podravski Podgajci                          :
Đurađ - Viktorija Lacići                                          :
Hajduk Krčenik - Kapelna                                          :
Bočkinci - Ivanovo                                                :

Vukovarsko-srijemska county (3rd league)

Group "Vinkovci"

Pos  Team                   DP  P  W  D  L  F   A   GD   Pts
  1  Zrinski Tordinci        0  6  5  0  1  24  11   13   15
============================================================
  2  Đezelem Korođ           0  6  4  0  2  24   5   19   12
  3  Čelik Gaboš             0  6  3  1  2  23  27   -4   10
  4  Sremac Markušica        0  6  3  0  3  19  17    2    9
  5  Marinci                 0  6  3  0  3  10   9    1    9
  6  Obilić Ostrovo          0  6  3  0  3  10  12   -2    9
  7  Polet Donje Novo Selo   0  5  3  0  2   8  13   -5    9
  8  Podgrađe                0  7  1  1  5  13  28  -15    4
  9  Hajduk Mirko Mirkovci   0  6  1  0  5   8  17   -9    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Podgrađe - Zrinski Tordinci                                       0:4
Polet Donje Novo Selo - Sremac Markušica                          2:1
Obilić Ostrovo - Čelik Gaboš                                      0:4
Hajduk Mirko Mirkovci - Marinci                                   0:1
Đezelem Korođ bye.
2. round
Đezelem Korođ - Hajduk Mirko Mirkovci                             5:0
Marinci - Obilić Ostrovo                                          1:2
Čelik Gaboš - Polet Donje Novo Selo                               6:3
Sremac Markušica - Podgrađe                                       3:2
Zrinski Tordinci bye.
3. round
Obilić Ostrovo - Đezelem Korođ                                    2:1
Polet Donje Novo Selo - Marinci                                   ppd
Podgrađe - Čelik Gaboš                                            5:5
Zrinski Tordinci - Sremac Markušica                               5:2
Hajduk Mirko Mirkovci bye.
4. round
Đezelem Korođ - Polet Donje Novo Selo                             6:0
Hajduk Mirko Mirkovci - Obilić Ostrovo                            1:3
Marinci - Podgrađe                                                4:0
Čelik Gaboš - Zrinski Tordinci                                    1:8
Sremac Markušica bye.
5. round
Podgrađe - Đezelem Korođ                                          0:4
Polet Donje Novo Selo - Hajduk Mirko Mirkovci                     2:0
Zrinski Tordinci - Marinci                                        3:0
Sremac Markušica - Čelik Gaboš                                    9:4
Obilić Ostrovo bye.
6. round
Đezelem Korođ - Zrinski Tordinci                                  6:0
Hajduk Mirko Mirkovci - Podgrađe                                  5:2
Obilić Ostrovo - Polet Donje Novo Selo                            0:1
Marinci - Sremac Markušica                                        2:1
Čelik Gaboš bye.
7. round
Sremac Markušica - Đezelem Korođ                                  3:2
Zrinski Tordinci - Hajduk Mirko Mirkovci                          4:2
Podgrađe - Obilić Ostrovo                                         4:3
Čelik Gaboš - Marinci                                             3:2
Polet Donje Novo Selo bye.
8. round
Đezelem Korođ - Čelik Gaboš                                       :
Hajduk Mirko Mirkovci - Sremac Markušica                          :
Obilić Ostrovo - Zrinski Tordinci                                 :
Polet Donje Novo Selo - Podgrađe                                  :
Marinci bye.
9. round
Marinci - Đezelem Korođ                                           :
Čelik Gaboš - Hajduk Mirko Mirkovci                               :
Sremac Markušica - Obilić Ostrovo                                 :
Zrinski Tordinci - Polet Donje Novo Selo                          :
Podgrađe bye.
10. round
Zrinski Tordinci - Podgrađe                                       :
Sremac Markušica - Polet Donje Novo Selo                          :
Čelik Gaboš - Obilić Ostrovo                                      :
Marinci - Hajduk Mirko Mirkovci                                   :
Đezelem Korođ bye.
11. round
Hajduk Mirko Mirkovci - Đezelem Korođ                             :
Obilić Ostrovo - Marinci                                          :
Polet Donje Novo Selo - Čelik Gaboš                               :
Podgrađe - Sremac Markušica                                       :
Zrinski Tordinci bye.
12. round
Đezelem Korođ - Obilić Ostrovo                                    :
Marinci - Polet Donje Novo Selo                                   :
Čelik Gaboš - Podgrađe                                            :
Sremac Markušica - Zrinski Tordinci                               :
Hajduk Mirko Mirkovci bye.
13. round
Polet Donje Novo Selo - Đezelem Korođ                             :
Obilić Ostrovo - Hajduk Mirko Mirkovci                            :
Podgrađe - Marinci                                                :
Zrinski Tordinci - Čelik Gaboš                                    :
Sremac Markušica bye.
14. round
Đezelem Korođ - Podgrađe                                          :
Hajduk Mirko Mirkovci - Polet Donje Novo Selo                     :
Marinci - Zrinski Tordinci                                        :
Čelik Gaboš - Sremac Markušica                                    :
Obilić Ostrovo bye.
15. round
Zrinski Tordinci - Đezelem Korođ                                  :
Podgrađe - Hajduk Mirko Mirkovci                                  :
Polet Donje Novo Selo - Obilić Ostrovo                            :
Sremac Markušica - Marinci                                        :
Čelik Gaboš bye.
16. round
Đezelem Korođ - Sremac Markušica                                  :
Hajduk Mirko Mirkovci - Zrinski Tordinci                          :
Obilić Ostrovo - Podgrađe                                         :
Marinci - Čelik Gaboš                                             :
Polet Donje Novo Selo bye.
17. round
Čelik Gaboš - Đezelem Korođ                                       :
Sremac Markušica - Hajduk Mirko Mirkovci                          :
Zrinski Tordinci - Obilić Ostrovo                                 :
Podgrađe - Polet Donje Novo Selo                                  :
Marinci bye.
18. round
Đezelem Korođ - Marinci                                           :
Hajduk Mirko Mirkovci - Čelik Gaboš                               :
Obilić Ostrovo - Sremac Markušica                                 :
Polet Donje Novo Selo - Zrinski Tordinci                          :
Podgrađe bye.

Group "Vukovar"

Pos  Team              DP  P  W  D  L  F   A   GD  Pts
  1  Sokol Berak        0  6  3  2  1  15   6   9   11
======================================================
  2  Mohovo             0  5  3  1  1  14   5   9   10
  3  Lovas              0  6  3  1  2  12   9   3   10
  4  Sloga Pačetin      0  5  3  1  1  14  13   1   10
  5  Petrovci           0  5  3  0  2   9  10  -1    9
  6  Opatovac           0  5  2  0  3   7  13  -6    6
  7  Borovo             0  6  2  0  4  11  18  -7    6
  8  Lipovača Vukovar   0  5  1  1  3  12  18  -6    4
  9  Hajduk Vera        0  5  1  0  4   6   8  -2    3

Last updated: 12. 10. 2014.

 1 . round
Lipovača Vukovar - Opatovac                                       4:1
Mohovo - Borovo                                                   5:0
Petrovci - Lovas                                                  2:1
Sloga Pačetin - Sokol Berak                                       1:1
Hajduk Vera bye
2. round
Sokol Berak - Petrovci                                            5:1
Lovas - Mohovo                                                    1:4
Borovo - Lipovača Vukovar                                         6:2
Hajduk Vera - Opatovac                                            0:2
Sloga Pačetin bye
3. round
Mohovo - Sokol Berak                                              1:1
Lipovača Vukovar - Lovas                                          3:3
Opatovac - Borovo                                                 4:2
Sloga Pačetin - Hajduk Vera                                       3:2
Petrovci bye
4. round
Sloga Pačetin - Petrovci                                          4:3
Sokol Berak - Lipovača Vukovar                                    3:0
Lovas - Opatovac                                                  4:0
Hajduk Vera - Borovo                                              4:0
Mohovo bye
5. round
Mohovo - Sloga Pačetin                                            4:1
Opatovac - Sokol Berak                                            0:3
Borovo - Lovas                                                    0:1
Petrovci - Hajduk Vera                                            1:0
Lipovača Vukovar bye
6. round
Sloga Pačetin - Lipovača Vukovar                                  5:3
Petrovci - Mohovo                                                 2:0
Sokol Berak - Borovo                                              2:3
Hajduk Vera - Lovas                                               0:2
Opatovac bye
7. round
Opatovac - Sloga Pačetin                                          :
Lipovača Vukovar - Petrovci                                       :
Lovas - Sokol Berak                                               :
Mohovo - Hajduk Vera                                              :
Borovo bye
8. round
Sloga Pačetin - Borovo                                            :
Petrovci - Opatovac                                               :
Mohovo - Lipovača Vukovar                                         :
Hajduk Vera - Sokol Berak                                         :
Lovas bye
9. round
Lovas - Sloga Pačetin                                             :
Borovo - Petrovci                                                 :
Opatovac - Mohovo                                                 :
Lipovača Vukovar - Hajduk Vera                                    :
Sokol Berak bye
10. round
Opatovac - Lipovača Vukovar                                       :
Borovo - Mohovo                                                   :
Lovas - Petrovci                                                  :
Sokol Berak - Sloga Pačetin                                       :
Hajduk Vera bye
11. round
Petrovci - Sokol Berak                                            :
Mohovo - Lovas                                                    :
Lipovača Vukovar - Borovo                                         :
Opatovac - Hajduk Vera                                            :
Sloga Pačetin bye
12. round
Sokol Berak - Mohovo                                              :
Lovas - Lipovača Vukovar                                          :
Borovo - Opatovac                                                 :
Hajduk Vera - Sloga Pačetin                                       :
Petrovci bye
13. round
Petrovci - Sloga Pačetin                                          :
Lipovača Vukovar - Sokol Berak                                    :
Opatovac - Lovas                                                  :
Borovo - Hajduk Vera                                              :
Mohovo bye
14. round
Sloga Pačetin - Mohovo                                            :
Sokol Berak - Opatovac                                            :
Lovas - Borovo                                                    :
Hajduk Vera - Petrovci                                            :
Lipovača Vukovar bye
15. round
Lipovača Vukovar - Sloga Pačetin                                  :
Mohovo - Petrovci                                                 :
Borovo - Sokol Berak                                              :
Lovas - Hajduk Vera                                               :
Opatovac bye
16. round
Sloga Pačetin - Opatovac                                          :
Petrovci - Lipovača Vukovar                                       :
Sokol Berak - Lovas                                               :
Hajduk Vera - Mohovo                                              :
Borovo bye
17. round
Borovo - Sloga Pačetin                                            :
Opatovac - Petrovci                                               :
Lipovača Vukovar - Mohovo                                         :
Sokol Berak - Hajduk Vera                                         :
Lovas bye
18. round
Sloga Pačetin - Lovas                                             :
Petrovci - Borovo                                                 :
Mohovo - Opatovac                                                 :
Hajduk Vera - Lipovača Vukovar                                    :
Sokol Berak bye


2013/14.

list of final tables.

list of champions.

list of cup winners.

list of super cup finals.

list of topscorers.


About this document

Prepared and maintained by Brunislav Matasovic for the Rec.Sport.Soccer Statistics Foundation

Author: Brunislav Matasovic (brunislav@vip.hr)
Last updated: 23 Oct 2014

(C) Copyright Brunislav Matasovic and RSSSF 2014
You are free to copy this document in whole or part provided that proper acknowledgement is given to the author. All rights reserved.